Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

.
09:37 12.06.2022
vanames
09:50 12.06.2022
Bensumootor, Quattro, automaat ja praegune bensiinihind.. njah riigikurnaja jaksab ainult sellisega sõita :(
koopainimene kivikirvega
13:04 12.06.2022
Mismoodi riigikurnaja? Kogu seda bensiini ostes maksab makse ju, samas hoiab õhku suht puhtana (puhas õhk=terved kodanikud=riigi kokkuhoid). Riigikurnaja sõidab tossava diislipanniga, kuhu kallab pättide käest ostetud "maksuvaba" kütust. Indias oli hiljuti nii, et 3% riigi eelarvest pidi kulutama saastest tekitatud kopsuhaiguste ravimiseks, alles siis hakati nende pannidega tegelema. Meil pole veel õnneks olukord nii hull, keelama midagi ei pea. Tuleb kinni panna kõik kohad, kus kütust mustalt müüakse ning tossavatele pannidele mustalt ÜV-t tehakse. Siis kaob suurem osa pannidest ise Kuusakoskisse, teele jäävad vaid need diislid, mille omanikud jaksavad nii tanklast kütust osta kui ka korras autot soetada nind seda korras ka hoida. Hiljuti sõitsin 22 aastat vana diisel Seati taga, üldse mingit tossu ei tulnud välja, korras auto on korras auto.
hlm
13:27 12.06.2022
Ei no kui gaasipedaali vaja pole tallata, siis ei tulegi ju mingit tossu :) Ja TÜV-i tahmatesti läbivad EURO5 diislid ka laisalt siis, kui neil DPF filtrid tühjaks roogitud.
mb
16:41 03.07.2022
https://www.auto24.ee/soidukid/3611201
WDD2120051A879184

On selle masina saksa läbisõit tõesti nii väike?
.
18:35 03.07.2022
Loomulikult. Kõik mersud läbivad ketivahetuse 150 000 läbisõidul...
63amg
21:09 03.07.2022
see ju Müncheni takso,mis sõidab 150 tuhat u. 1,5 aastaga
AX
21:06 07.07.2022
Kui juba jutt taksode peale läks
https://www.auto24.ee/soidukid/3721565

Kuidas on võimalik, et Tulika takso sõidab ca 30 tuhat aastas? Ülevaatuste vahel keritud?
Peeter Paan
08:13 08.07.2022

855MEX
VOLKSWAGEN POLO
VIN: WVWZZZ9NZ6D017948
22 Mai 2022 oli läbisõit 230650
8 Juuli 2022 on alles jäänud 119500

https://www.auto24.ee/soidukid/3718744
AX_le
08:32 08.07.2022
Seda hoolduste vahel läbisõidu kerimist on juba ammu kasutatud. Kui normaalselt teha ei tule see ka mitte kuskilt kontrollides välja.
A66
17:24 08.07.2022
Tuleb välja 99%, ainult oskama peab. Igasugu lahendusi on, neid ma loomulikult ei tutvusta laiale ringile.
,,,
22:47 08.07.2022
Kui oskaja kerib,siis ei tule midagi välja.Aga see maksab raha mida ei taheta välja käia või lubatakse täisteenust aga tehakse poolikult.
Njaj bljah
23:53 08.07.2022
AA6 kirjutas “ Tuleb välja 99%, ainult oskama peab.” - aga vot täpselt kui need samad oskajad vennad kerivad kes suudavad ka 99% tuvastada, siis nad suudavad kerida nõnda, et peita ka teiste oskajate eest ära. Ka võtme seest jne igalt poolt tuleb peita. Lõppude lõpuks on arvuti nullide ja ühtede jada 01001110010101jne ehk kui pulkadeks asi võtta siis on 100% võinalik kõikidel autodel kerida ja nõnda et märki maha ei jää. Asi lihtsalt ajas ja oskustes. Väidate et 2022a autol ei saa? Samal autol aga keritakse 10 aasta pärast muretult (ehk 2032 aastal), seega need kes väidavad et uhiuuel autol ei saa kerida pole lihtsalt näinud tehnoloogiat (mis on inimese tehtud see on võimalik lahti kodeerida) pole siin midagi tulnukate tehnoloogiat, tavaline arvuti inimeste valmistatud
63amg
10:54 09.07.2022
asi pole ainult numbrite muutmises erinevates moodulites.vaja on muuta ka moodulite tööaega
.
11:11 09.07.2022
mitte keegi ei hakka tonnise polo puhul liigselt tõmblema. aga müüja iseenesest paras kaader: ORIGINAL SMALL MILLAGE 119 500km
Njah b
10:01 10.07.2022
Aitaks see kui läbisõit oleks kuskil serveris (nagu apple find my iphone lukk), ehk auto ei loe läbisõitu sõiduki enda seadmesse vaid laadib kilomeetrid üles pilve. Iga kord kui auto käivitad tulevad andmed pilvest. See välistaks kerimise momentaalselt. Toome näite: vanasti kui leidsid maast Nokia telefoni ja see oli lukus, said lukust kergesti mööda. Arvuti programmiga (nokia tools by rolis) muutsid IMEI koodi ja telefon oli kohe puhas ka mustast nimekirjast ja töötas edasi. Tänapäeval leitud iphonega (kui keegi kaotas) ei saa midagi teha, sest lukk ei asu telefonis vaid serveris. Ilma paroolita lukku maha ei saa. Samamoodi kui läbisõit asuks serveris mitte füüsiliselt autos, siis seda muuta ei saaks, kuna auto juures pole siis midagi teha, peaks serverisse häkkima hoopis
Gsutae
10:21 10.07.2022
"kui pulkadeks asi võtta siis on 100% võinalik kõikidel autodel kerida ja nõnda et märki maha ei jää. Asi lihtsalt ajas ja oskustes. Väidate et 2022a autol ei saa? Samal autol aga keritakse 10 aasta pärast muretult (ehk 2032 aastal)"

Tegelikult nii ei ole. Praegusel hetkel ei suudeta 2015a sõidukit kerida. 7a juba möödas. Ei juhtu 10a peal midagi. Jutt Q7 digitaalnäidikust.

Njah b jutt täiesti õige. Online log lahendaks täielikult selle probleemi. Asi vast sinna suunas liigub. Siiski arvan, et autotootjatel puudub reaalselt huvi selle probleemiga tegelemiseks. See pigem kasutatud autode ja järelturu teema. Lihtsalt üks hetk lahendatakse see mõne lisafunktsiooniga koos.
.
11:16 10.07.2022
No selline pilvelahendus võiks tulla vaid mingite euroseaduste abil, sest tootjal on kama seda ise juurutada ja tegelikult vist ka enamusel euroliidust, sest on riike, kus lihtsalt ei kerita, sest rahvas on aus ja tõde autost lihtsalt saadaval ja mõnes ka seadus keelab.
Deus
11:29 10.07.2022
Muidu on kõik saba ja karvadega jälgimisvastased suure venna poolt ja nüüd siis selline jutt...
.
11:43 10.07.2022
Auto läbisõidu jälgimine ei ole eriline isikliku elu süvajälgimine. Samas võib autoomanik ise valida, kas tahab ostujärgselt pilveteenust kasutada. Kuid tegelikult on ls kerimise takistamine võimalik ka väga lihtsaks teha- kui keegi hakkab midagi sorkima ja numbreid muutma, nullib aju kõik numbrid ja autot enne käivitada ei saa, kuni viid ta esindusse ja maksad neile töö eest. Kindlasti annab ka seda süsteemi lahti häkkida, aga kui see nõuab häkkeritelt mingit erivarustust, mis maksab rohkem kui asi väärt ja kliendid pole nõus seda teenust kinni maksma, siis kaobki (massiline) kerimine. Tegelikult piisaks esialgu vaid sellestki, kui mõned riigid oma andmebaasid käätesaadavamaks teeksid ja sisseveetud auto andmed on mntametil kohe saadaval. Pole ju mõtet kerida, võtta arvele ja siis mntameti lehelt saab iga ostja lugeda õigeid numbreid. Eestist ostetud autode hooldustevaheline kerimine ilmselt nii levinud ei ole, et turgu üleliia solgiks.
Deus
14:52 10.07.2022
Auto GPS järgi saab väga ilusti aru, kus on su armuke, kus su naine, kus su töö, kus su kliendid, kus su kodu. See, et aind odo number pilve lükatakse ilma kliimaseadme numbrite, kiiruste jne asjadeta, millega saaks sulle pärast garantii korras vasta kotte lapata, on aind unistus. Enne kui miski vandenõu teoreetik siin kukub mu kirjutatut kui kuldset tõde reklaamima, ütlen ära igaks juhuks, et nii saab teha, mitte nii tehakse, va Tesla ja Waze ja Bolt ja Yandex ja Uber, nemad teavad kõike juba su elust kuid mitte vähem kui oled neid kasutanud :)
Ise olen õnneks nii igav inimene, et savi boltist/woltist/waze'st aga kui riik peaks hakkama puhtalt gps numbri peale trahve kirjutama või tootja garantiisid tagasi lükkama, siis see juba ületaks minu isikliku mulli valuläve ka...
sW
15:21 10.07.2022
https://www.auto24.ee/soidukid/3708282
Kuulutuses kirjas 194 100km, autoDNA ütleb, et viimasel Belgia ülevaatusel oli läbisõit 293 239km.
Samuti selline rida:
Vehicle status: After the accident
Ei tea täpselt mis see tähendab aga eeldaks, et viimane seisukord oli avariiline.
.
15:24 10.07.2022
No kui minu pangakaart töötab põhimõtteliselt suvalises maailma otsas, eestist rääkimata, siis nagunii see jälgimine juba toimib ammusest ajast. Tänased autod helistavad 112 kui avariisse satuvad, iga kiiruskaamera analüüsib esmalt su autot ja asi see siis numbri järgi vaadata, kes kuhu liigub, turvakaamerad igal pool võivad kohe näotuvastuse käima lükata jne- jälgimist või selle võimekust on meil juba piisavalt. Oli uudis, et Europol sai loa kõikide inimeste tegemisi piiramatult jälgida.
https://www.vabaeestisona.com/et/europol-sai-loa-koikide-ini
meste-tegemisi-piiramatult-jalgida/
to punktike
00:07 11.07.2022
Vaatasin ka seda vabaeestisona Europoli nupukest ja 2 asja hakkas koheselt silma: ei ole kordagi mainitud seadusepügalaid, mis mainitud käitumist lubaks ja ei ole ka väljatoodud uudise allikaid.
Need 2 punkti panevad selle nupu usaldusväärsuse tugeva kahtluse alla.
Mina näiteks ei suuda uskuda väiteid lihtsalt sellepärast, et mingi veebiportaal nii kirjutab, asi peab olema erinevatest usaldusväärsetest allikatest verifitseeritav. Aga eks igaühele oma…
jee.kim
06:58 11.07.2022
Uhhuude kokkuluuletatud "uudis"-EUROPOL ei tegele selliste asjadega!
vanames
10:31 11.07.2022
Millegipärast see europoli leht minul viskab peale mõnda sekundit brauseri maha
360 Extreme Explorer Crashed! Relaunch Now?
099DCJ Audi Q3 100% keritud lä
13:10 04.08.2022
Audi Q3 (Vin: WAUZZZ8U5CR039754) kuulutuse juures on 2021 veebruari remondiarve summas 600 eur, millel on kirjas ka arvatavasti originaalne läbisõit enne kerimist, milleks on 166394 km.

Praegu kuulutuses läbisõit 119902 km.

Kuulutus: https://www.auto24.ee/soidukid/3726025

Olgem siis hoiatatud Anatoli käest auto ostmisel :)
Igor Mang
22:35 04.08.2022
Anatoli on ikka tuuningu vend. Mootorituuning tähendab kerimist.
Ja 100% orig.läbisõit.... my ass
dcv
05:23 07.08.2022
"Kui oskaja kerib,siis ei tule midagi välja" - Teoorias üks võimalus on. Keerukamatel autodel tuleb füüsiliselt mooduleid lahti lõigata, et seal läbisõitu muuta ja sellest jääb jälg.
V70 2015
20:48 01.09.2022
https://www.auto24.ee/soidukid/3750068

140RZF YV1BW63H0F1319364 253 000 km
NPE073 372,970 km 2019 aastal Rootsis.

Vladimir 58841721 müüjaks.
wenger
12:25 05.09.2022
https://www.auto24.ee/soidukid/3745895
2022 suvel müügis 158000km läbisõiduga hetkel 74000km! Imelik , et ühtegi kirjet transpordiametis läbisõidu kohta ei ole ja tehnilise ülevaatuse läbimise kohta?
vanames
12:39 05.09.2022
See selleks aga kus on hind pandud! Selle käula reaalne hind on 500, no patuga pooleks 1000 euri. IMHO - ma ei tahaks tasuta kah.
Vanames..
20:54 08.09.2022
..kui tasuta antaks, küll sa siis võtaks.
t.k
17:03 11.09.2022
Ajuvaba, kus mingi seltskond ketrab seda mulli. Palun teha endale selgeks, kuidas toimub kerimine tänapäeva autodel, millised kohad on vaja salvestunud näitudest puhtaks rookida, palju selleks tööd ja vaeva on vaja näha, mis maksavad seadmed ja soft jne. Kui keegi arvab, et tutt-uut mudelit, mis ostetakse garantiiga esindusest, külasepad õltsi kõrvale järgmise laupäeva õhtul kohe kerivad 20€ eest, siis see on ikka äärmiselt väär arusaam. Lisaks puudub sel suure tõenäosusega ka majanduslik mõte. Mõnda mudelit, mis on tootmises juba al. 2016a, ei suudeta Eestis kerida (vähemasti mingisugusel talutav tasemel). Lisaks mis Sa siis arvad, palju suvaline Tulika urn sõidab aastas läbi, mis suure osa ajast passib hotelli-lennujaama-bussijaama juures? Ilmselt suvakas Bolt-Volt sõidab 2x rohkem läbi...
Ja
18:29 11.09.2022
Mis selle jutu mõte oli?
noname nr. 6
16:24 13.09.2022
Jutu mõte? Väga huvitav jutt kui vastab tõele. Näiteks 2016 aasta jutt. Muidugi kõike annab, aga kas ära tasub ma saan aru. Keegi kerimisega kursis olev inimene võikski noka lahti teha kuidas telgitagune välja näeb. Väga huvitav oleks lugeda. Mis vahet seal on kui aastad möödas kerimisest. Natukene julgust võiks olla, aga tavaliselt ei ole..
nm,.bnmv
21:47 13.09.2022
Telgitagust ju jutuub täis. https://www. youtube.com/watch?v=vHxvIId2ZW0
321SNT
15:49 26.09.2022
https://www.auto24.ee/soidukid/3761377

WDD2120231A598998

Saksast. Keegi oskab reaalset läbisõitu öelda :)? Aitäh ette!
.
18:37 26.09.2022
Mis see õige läbisõit siis asja muudab?
10a vana mersu saksast ja siin müüb seda eesti keelt mitteoskav inimene- loomulikult hakkab esimene number kolmega.
63amg
19:20 26.09.2022
eks too tibla mingi võlur on.saksas pole ühtegi selliste parameetritega mersut saadaval.serviseraamatud ei saa tal olla,kuna alates 2009 käib kogu hooldus elektrooniliselt
Viimane läbisõit
10:36 27.09.2022
esinduse järgi oli oktoobris 2019 201932 km.
läbisõitudeläbisõit
12:24 27.09.2022
Pean kurvastama veel neid, kes usuvad ainult kogu tõde, mis leitav esindustest ja leitav internetist ja ostavad "ausaid läbisõite" ja usuvad seda mida näevad!
AGA...tegelikult ei ole teadlikud teatavatest vidinatest, mida euroopas kasutatakse väga palju ja loomulikult ka meie maal. Ehk siis on olemas "chipid/filtrid" mis paigaldatakse autodele vahele ja sõida palju hing ihkab aga läbisõit ise ei muutu ja enne hooldust lülitad filtri viisakusest välja ja sõidad veel natukene peale, et päris ebareaalne ei tundu.
Sellised vidinad maksavad hinnaklassis ca 200-400 euri ja on oluliselt odavamad ja lihtsamad lahendused kui kerimine ja nende puhul ei jää ka ühtegi märki maha ei ühtegi auto moodulisse, palju tegelikult on see auto sõitnud. Mida kallim auto, seda tõenäolisem, et seda kasutatakse.
r
12:30 27.09.2022
Deus
13:54 27.09.2022
See müügijutt on seal tore. Parimal juhul see peatab armatuuri oma. ABS ja käimakastid loevad ikka omi numbreid omadest allikatest. Audidel on veel lisaks MMI.
x
14:13 27.09.2022
Kunagi oli mul 2003a MB ja sellel oli ka hooldusraamat elektrooniline.
tarbijavidinale
14:32 27.09.2022
See, kes arvab, et see ei suuda tööd korrektselt teha, ei tea, mida räägib. Eks pessimiste on ka vaja ja neid, kes seda foorumit oma sooja jutuga toidaks.

Jah, kõikidel moodsatel autodel salvestub läbisõit paljudesse erinevatesse kiipidesse.
Kuid enamustel saab algus läbisõidust spidoblokist, kust suunatakse info edasi moodulitesse. Võin väita täie kindluse ja teadmisega, kuna teostatud erinevaid kontrolle, et 90% autodel, mis neil nimekirjas (tootjaid palju erinevaid lisaks eelnevale) ei salvestu info enam mitte kuhugile. VAG grupp jah vajab lisaks ka käigukastile kiipi.
.
14:37 27.09.2022
Kui hea oli elu vene ajal trossiga spidoga- panid soojendusventika mootori trossi külge ja muudkui kerisid ja kerisid kuni jälle paarkümmend liitirit bentsu said omale kallata. Aega see kerimine muidugi nõudis, aga ega siis tööpäev nii pingeline ka ei olnud. Ja uuel žigullil võtsid lihtsalt trossi spidoka tagant ära. Mingi aeg neid isegi plommiti tehases, aga veneaegne tinaplomm oli väga algeline.
Deus
14:58 27.09.2022
Mis siin skeptik nüüd kohe. Ilmselgelt on kehvasti tehtud need autod, millele seda paigaldada saab, vaatan nimekirja seal ja pärisautodele seda ei tehtagi.
lumehelbeke liuglemas
15:04 27.09.2022
Nüüd küsimus suurele ringile, mitmele prosale massinatele läheb ostes külge
obd adapter ja paljudele neist tehakse margipõhise seadmega väga korralik kontroll, pakun et olematu.
tarbijavidinale
15:18 27.09.2022
https://superkilometerfilter.com/

Usun, et antud list on päris täiuslik, omades neid abimehi ka superautodele ja muudele päris autodele.
Neid tootjaid on tegelikult kümneid ja enamus nendest tootjatest on kõik veel saksa enda firmad, kes toodavad.
Seega see kõige nõutum sektor on päris hästi kaetud ja neid tarbitakse päris intensiivselt.

63amg
20:28 27.09.2022
läbisõitu võid häkkida,kuid kõik autos olevad elektrimoodulid salvestavad aja,kui kaua nad on töödanud.teed matemaatilse tehte ja ongi asi selge.vähemalt saad teada,et on keritud ja ligikaudse loogilise läbisõidu
tarbijavidinale
21:37 27.09.2022
Ja just selle jaoks ongi eelnev kiip, mis ei lase arvutusel edasi toimida.
Jah, see võib tunduda ebausutav kui ei ole ise seda läbi diagnoosinud.
Kõik "jääb seisma"! Vähemalt põhiliste saksa mudelite puhul on reaalne tõestus olemas reaalsuses.
Deus
21:44 27.09.2022
Näita tõestust.
tarbijavidinale
22:07 27.09.2022
Ei mina ei pea küll kellegile midagi tõestama hakkama. Ise endale olen ära tõestanud ja sellest piisas. Tegelikult minul hea meel kui inimesed ei usu. Las lasevad vanas vaimus edasi. Lootus sureb viimasena, et saada õige läbisõiduga auto. Ja ega see vidin ei olegi päris siinse pealkirja järgi, sest kerimist kui sellist ei toimu ju :) Kõik on veelgi seaduslikum kõigi silmis. Kes tahab usub hooldusraamatut, kes tahab usub esindust ja mõni usub Autodna. Selge on see, et petta saavad alati need kõige rohkem, kes tahavad midagi tõestada. Kasutatud autot tuleb ikkagi hinnata hetkeseisukorra järgi ja siis teha see otsus kas jah või ei.
Deus
22:39 27.09.2022
Sisuliselt sa reklaamid siin illegaalset tegevust ja vahendeid selleks.
tarbijavidinale
23:32 27.09.2022
Sisuliselt ma valgustan neid "pimedaid", kes istuvad päevast päeva auto24 ja loodavad avastada võimaliku kerimise. Kuna eelpool toodi välja, et on olemas abiseadmed, siis hea meelega arutlesin kaasa, kuna ka mina ei uskunud selliseid seadmeid ja ka mina olin kuni minule tõestamiseni veendunud, et see ei saa toimida nii aga saab. Kes tahab võtab seda reklaamina kuigi see on lihtsalt informatiivne ja õpetlik. Otseselt selle reklaam Auto24 keskkonnas nüüd ei muuda maailma, sest enamus autosid Eestisse tuuakse sisse ja neid abivahendeid kasutatakse enne kui need autod siia kuulutusena tekivad ja neid on kasutatud enne meid kuid on teada, et antud abiline on Euroopas väga sageli kasutatav, popp ja odav ja seega teadmine, et hooldusraamatu järgi on auto õige sõiduga ei ole siiski pädev. Kuna eestlane tahab osta väikest läbisõitu siis paraku nii see oli, on ja jäävad ka kõiksugu pettused siia maailma. Ilmselgelt ongi antud abimees mitte ehk eetiline aga praktiliselt tõestamatu ja puudub ka sellekohane seadusandlus euroopas.
.
07:23 28.09.2022
Elad naisega koos 10-20a ja kõlbab küll, aga auto peab võimalikult värske olema. Sellised need mehed on. Sõõrumaa muidugi erand.
Gsutae
09:42 28.09.2022
"antud abiline on Euroopas väga sageli kasutatav, popp ja odav"
aga mis sa arvad kui sageli kasutatav ja popp see jubin reaalselt on? Mitme % siia toodud masinate puhul seda kasutatud on?
Ants maalt
23:06 28.09.2022
Ja mis selle seadme mõte ka on? Sellest ma pole veel aru saanud. ja et veel kõik kasutavad???
A66
20:36 29.09.2022
Õnneks on palju rohkem asju, mille järgi tegelikku läbisõitu määrata, kui siinsed spetsid oskavad arvata. Toon vaid ühe näite, kümned jätan enda teada. Ja see on näit viimane adaptsioon kässarile. Lihtsalt oskama peab ja iga mudel on ses suhtes erinev, ka sama margi puhul. Niiet edu, kerikannid..Kui sul igas moodulis on mingi 300 rida ja mooduleid on üle 50 siis on vaja vaid oskusi.
lumehelbeke liuglemas
20:44 29.09.2022
mis kuradi adaptatsiooni sa loed käsipiduritrossilt?
Deus
20:55 29.09.2022
Tänapäevased "käsipidurid" ei käi enam "trossilt"
lumehelbeke liuglemas
21:22 29.09.2022
selle foorumi eripära on rääkida kõike umbes , pakun et pooltel uutel masinate pole kässar elektriline ja veel vähem mingi counteriga, minu autol tõmmatakse kässarit 98% juhtudest ülevaatusel ja tervest autopargist on veel väiksem prontsent el ajamiga kässarist
Gsutae
21:54 29.09.2022
Kerimine tegelikult on ajas drastiliselt vähenev nähtus. Üks osa on see, et raskem on kerida. Teine osa ja minu arvamusel oluliselt suurem osa on esindustel ja üv andmebaasidel. Kui ajalugu digitaalselt talletatakse ja andmebaas on välisriigist võimalik välja võtta, siis kerimisel ei ole lihtsalt enam mõtet. Inimene kes ostab uue auto hooldab seda esinduses ja ei muretse selle pärast, et mis kilometraaz müües ees või mida näevad ülevaatuspunktid. Tavainimese jaoks, kes ise ei suuda seda infot leida, on tehtud carverticali moodi lahendused, mis isegi suhteliselt hästi võtavad need kerijad vahele.
A66
06:32 30.09.2022
Need saidid nagu vertical jms. tekitavad pigem võltsturvatunnet. Need ei tuvasta suurt midagi, mõningate saksa markide info jääb neile samuti kättesaamatuks. Ei tea nad tegelt auto seisukorrast midagi, tegelikust läbisõidust samuti. Usaldad neid ja saad ”kõik puhtaks löödud” auto ja keegi ei vastuta ka. Ja siis ostad 3500€ eest uue kübemefiltri 600€ eest uue EGR-i ning pead ka aju üle kirjutama. Aga noh kuna nad ei küsi ka palju raha selle suht mõttetu info eest, siis laske käia. Nad tahavad ka elada ja vahest isegi midagi leiavad.
.
07:47 30.09.2022
Miks keegi arvab, et kaarvertikal erinevalt näiteks autodnast suudab kuskilt leida täpsemat infi? Kõik need raha küsivad tegelased elatuvadki ainult lollide lootusest. Miks ei ole siiani näiteks saksamaa kui ühe suurema ida euroopa romuturgu toitva riigi andmebaasid euroopa liidu siseselt avalikud? Kas peaks arvama, et kaarvertikal omab kuluaarides mingit karvast kätt ja saab kuskilt tõest infot? See, kes suudab saksas endale uue mersu osta, ei muretse eriti selle pärast, et kunagi tema müügist rohkem raha saada- ta sõidab oma kilomeetrid ja aastad ära ning võtab järgmise ja mis vanast saab, pole enam tema asi, aga selle vana müük on paljudele eluliselt tähtis bisnis ja käiku lähevad kõik võtted, et tuhkatriinust kuninganna teha. Ehk ta saksast lahkubki õige läbisõiduga, aga siis tulevad mängu ärikad näiteks leedust ja nende juurde sõidab ärikas eestist ja kõik tahavad autost kasu saada. Selline lihtsustatud skeem.
Gsutae
10:49 30.09.2022
Kas kerimise jutt ja selle tuvastamine peaks kuidagi inimesele reaalse seisukorra ette kuvama? Mis jutt see on? Sellest pole keegi rääkinud. Inimene vaatab reaalse seisukorra ise üle ja viib veel töökotta ka. Millest puhtaks löödud? Kilometraazi tuvastamine on seotud kuidagi egr ja kübemefiltriga? Jutt oli mul see, et kui on avalikest andmebaasidest kättesaadav info, siis verticali ja autodna sugused ka selle sulle ette kuvavad. Kui inimene ise ei tea ega oska välismaiseid lehekülgi välja peilida, siis on see oluliselt parem kui ehku peale välja minna. Jah hetkel veel on see süsteem puudulik, aga 30% riikide andmebaasid on rohkem kui 0% ja usaldusväärsem kui müügimehe jutt. Hiljuti oli kogemus, kus lätist uuena ostetud sõiduki ajalugu lihtsalt ei saanud kätte. Ei andnud sealne mntbüroo, ega ei olnud mittekondanikule see vabalt kättesaadav. Verticali kaudu sain sealse üv ajaloo ja läbisõidud kätte. Jah risk oli 10eur vastu taevast visata. Mida aeg edasi, seda rohkem andmebaase lisandub, mille abil on võimalik kontrollida läbisõitu. Tavainimene ei keri ülevaatuste vahel. Kiruda võite palju tahate, aga digitaalne andmebaaside kontroll on peale esinduse ainuke reaalne võimalus läbisõitu tuvastada.
.
11:15 30.09.2022
Olen tõsiselt huvitatud, kuidas need andmebaasid tekivad? Kui riigid on oma andmed avalikuks teinud nagu eesti, rootsi, soome, taani jne, siis pole ju vajadust nende andmete kogumise ja müümisega raha teenida- inimene leiab ise vajaliku. Aga kui riik pole autodega seotut avalikustanud, siis mismoodi saab mingi kaarvertikal oma info- häkib kuskile sisse? Programm kondab mööda müügikuulutusi ja otsib ise kild killu haaval infi? Kui nt eesti transpordiamet saksa autode kohta ametlikest allikatest infot ei saa, siis mismoodi need andmeärikad seda saavad? Kui neilt saadud info ei osutu tõeks, siis kas inimene võib raha tagasi nõuda? Toetab teda tarbijakaitse?
Gsutae
12:43 30.09.2022
Aga miks ei ole vaja koguda ja müüa? Kui turgu on, siis andku minna. Teenivad küll kasumit, aga autoturg hoolimata sellest muutub paremaks. Kui inimesed isegi ei suuda Eesti mnt lehelt infot hankida(helistavad ja küsivad kas sõiduk on uuena Eestist ostetud), kuidas nad siis välismaa lehti veel otsima hakkavad? Vähesed inimesed tõsiselt soovivad ajalugu teada ja näevad selle nimel vaeva. Teiseks paljudel juhtudel inimene ei saagi avalikust andmebaasist seda infot kätte. Näiteks Itaalia puhul saab ajaloo kätte vaid sõiduki Itaalia reg. numbrit teades. Kui seda ei tea, siis ei saa. Samuti on Prantsusmaa. Peab teadma eelmise omaniku nime. Siis on võimalik näha ajalugu. Kui sõiduk on Eestis registreeritud juba. No ei saa teada neid asju. Olen ise olnud selles "autoäris" sees mingi aja. Ja näinud kõrvalt kuidas ja mida tehakse. Iga selline areng kus süsteemi paremaks muudetakse on igati kiiduväärt.
sxfdjblkm
13:47 30.09.2022
Loomulikult pole saksamaale kasulik nende andmete avaldamine.
535d
04:29 01.10.2022
Ega see Vertical mingit erilist infot ju ei annagi, olen 3 autoga proovinud. Esindusest mõistlikum küsida, ca 10 euri hinnavahe BMW puhul vähemalt. Esindusest tuli ikka väga detailne ülevaade.
Tavakasutaya
20:12 01.10.2022
Olen müünud enda 2 autot läbi Auto24. Ühel juhul eksisin endalegi teadmata läbisõiduga, ehk 154000km asemel sai kirja 54000km. Läks mööda paar päeva peale kuulutuse aktiveerimist ja keegi siis tundis huvi ja oli võtnud Autodnast info ja Autodna näitas, et viimane sõit Hollandis oli 150000km ja nüüd olen kerinud 100000km maha. (Sel hetkel veel ei olnud MNT lehel algupärase riigi info avalik). Ehk siis Autodna korjas üles selle Auto24 vabalt leitava kuulutuse ja kogub seda infot mis on vabavarana saadav. Siis muutsin läbisõidu ära ja huvi pärast maksin ka ise mõne päeva pärast selle raha, et saada teadmist, mis seal siis kirjas on? Ja no selleks hetkeks oli siis toimunudki see graafik, kus oli läbisõit 150000km, siis oli 54000km ja siis ka 154000km.
Teise autoga oli veel hullem lugu, kus klient tundis huvi, et miks suure avarii läbi teinud ja maha põlenud auto on üldse korda tehtud ja kes tegi?
Minul kulus päris pikk aeg ise aru saamaks, millest jutt ja tõestamiseks, et antud auto pole põlenud ega maha kantud. Käisin isegi esinduses, et leidku siis midagi, mis tõestaks seda ja esindus ka väitis, et absoluutselt originaalvärvi all ja igati eeskujulik auto aga Autodna või Vincalculator seda väidab. Selle peale siis selgitati taas selle aruande müünud firma poolt, et vahest satub mõne auto juurde ka vale VIN kood ja see info ka genereeritakse vabavarast antud auto vin koodi juurde, mille akti huviline ostab.
Nagu näha, siis jah huvi rahval suur aga siiski tihti see ei ole piisava ja korrektse infoga.
Minu arvamus, et ostes ise autot ma pigem lähtuks korralikust esinduse kontrollist (mis on niikuinii natukene üle võlli) ja soovitaks ka igale autoostjale lähtuda pigem reaalsest hetkeseisust, mitte sellest interneti jutust, mis tihti tõesti ei suuda auto reaalset tehnilist seisundit hinnata.(Justnimelt kasvõi selle DPF osas jne jne)
Antsupantsu
15:36 21.10.2022
https://www.auto24.ee/soidukid/3777233

Reg nr: 013ARO, kuulutuses läbisõit 275 000 km.

Transpordiameti taustakontrolli ja vana Kuldne Börsi kuulutuse järgi läbisõit 10/21 olnud 409283 km.
.
16:12 21.10.2022
paras rändkarikas kui ajalugu uurida.
pommikindel
16:30 21.10.2022
kui see auto on ostes nii korras kui ligi 19 aastat vana maisin olla saab (ülevaatuse on ju läbinud ja tundub, et mitte ostetult), siis pole see 400k km mingi ülemäära suur läbisõit. 200k km saab rahulikult otsa lasta.

hinda ei ole ju autol ollagi. ainult bensiini luristasid need Subarud kõvasti. mul oli selline 181 kw mootoriga ja kiirendi pedaali ainult varba otsaga sai vajutada, ei jõudnud tankida lihtsalt.
pommile
11:02 23.10.2022
Ülevaatus läbitud??? Kus kohast? Oktoobriga on ülevaatus läbi. Ja vaadates ülevaatuste ajalugu, siis läbimises ei saa kindel olla (miks muidu ta on müüdud romukaupmehele).
Keritud Mustang
14:10 31.10.2022
https://www.auto24.ee/soidukid/3778057

VIN: 1FATP8UH1H5295427
Reg nr: 733GHR
Auto24 kuulutuses läbisõit: 70500 km
Auto24 kuulutuse fotol läbisõit: 70194.7 km

USAs 17.09.2021 läbisõit: 69944 miili ehk 112564 km
https://en.bidfax.info/ford/mustang/10335591-ford-mustang-20
17-black-23l-4-vin-1fatp8uh1h5295427.html


Miilid on keritud kilomeetriteks.
Ainultkerimejakerime
10:11 29.11.2022
https://www.auto24.ee/soidukid/3785528
Toyota Yaris: VNKKH96300A085253
300000km + on saanud kuulutuse järgi 152000km
Mnt tausta kontrollis on täitsa õige läbisõit olnud Eestisse arvele võtmise hetkel.
Avdii
08:46 03.12.2022
Ei petata ainult läbisõiduga vaid ka päritolu riigiga. Müüja kirjeldab:
"Eestis uuena ostetud, margiesinduses hooldatud. "
Maanteeameti andmetel auto toodud Prantsusmaalt aastal 2020.
https://www.auto24.ee/soidukid/3791692
Lexus IS300H JTHBH5D2405070211
Müüja: 53772393
dcv
03:13 28.12.2022
Minumeelest Lexuse vin koodi väljatuua on ebaviisakas.
Päritoluriigiga hämamine väärib märkust ja viide kuulutusele/omanikule on põhjendatud, kuid õige läbisõiduga auto vin koodi googeldades ei peaks tulemus olema auto24 foorumi teemast "läbisõit 100% keritud". Teema pealkiri ja auto ei sobi kokku. Läbisõit ilmselt on õige (täna müüb sama autot Lexuse esindus).
Uur90
08:59 28.12.2022
Kui palju on normaalne kerida?ma arvan, et kui stabiilselt iga aasta nii 20 000 maha kerida, siis pole probleemi.
Rootsi Risu
15:47 29.12.2022
464HJG / JTDZS3EU003039619
Toyota Prius plus ( https://www.auto24.ee/soidukid/3800312 )

Hetke läbisõit 205 000km , Rootsist toodud ( vana reg: NCK312 ) , 2016a oli läbisõit ~ 350 000km .
Quixy
23:51 29.12.2022
079BNT müüja märkinud läbisõiduks 263 081 km ( https://www.auto24.ee/3806927 )

Tegelik läbisõit vähemalt 450 000 km ( https://cutt.ly/Q2poulr )

Ei tea, keda see müüja küll lollitada püüab ?? :I

Muudetud 01.01.23 19:37

.
07:11 30.12.2022
õpi ära linkide panemine- sulud ja muu kompott olgu lingist tühikuga eraldatud, muidu link aktiivseks ei muutu. keegi ei viitsi tänapäeval linke copy-paste abil vaadata.
.
10:26 01.01.2023
eelmine on oma läbisõidu paika saanud, niiet võib kustutada. aga kahju on sellest, et eestlasel on valetamine veres ja kui asja avalikuks ei tee, siis käibki pidev huiamine.
.
17:02 03.01.2023
https://www.auto24.ee/soidukid/3808861

563LJB
VF7RWRHRJ54049944


Soomes ls 2019 aastal 330 tuhat
Siis on Eestis järgmine ls 2020 muutunud 230 peale.

Täna sõiduk müügis 250 tuh läbisõiduga, kuulutuse juures ei ole sõnakestki läbisõidu muutumisest.
JussikeJuss123
17:33 30.01.2023
https://www.auto24.ee/soidukid/3798038
211 GLG
SB1EB76L90E025755

390 000-lt tagurdas 249 000-ni kuu ajaga.

Soome Kalevipojad on autoärikateks hakanud.
Seal palju sõitnud pillid soodsamad kui meil.

Jutt on muidugi mega.
Tubli müüja Asko Lääts.
Hmm....
13:02 31.01.2023
Lisaks tagurpidisõidule on ka kalendrit natukene edasi keeratud. Esmane registrerimine on ARK-i järgi jaanuar 2011.Aga kuulutuses juba november. Tühiasi ju.
.
08:22 07.02.2023
endine takso. tegelik ls 465796 2022a juunis. nüüd 264000 144BLX
https://www.auto24.ee/soidukid/3814747

Quixy
09:34 08.02.2023
Nonii kodanikud autohuvilised - selline tsirkus siis: https://www.auto24.ee/soidukid/3823923

Octavia Scout, mille läbisõit on tegelikult üle 450k km : https://cutt.ly/Q2poulr

Oli ca 2 kuud müügis 4500 €-ga!!!

Nüüd läks ärikate kätte Balticari ja vennad müüvad täiesti tõsiste nägudega sõidukit, nimetades läbisõiduks vaid tagasihoidlikud 264k km.

Piltide järgi tundub, et üritasid kiiresti mingeid värviparandusi ka teha :D
.
09:44 08.02.2023
Mootor vahetatud, uue mootori läbisõit 200000 vähem.

no siis on ju ls õige. vähemalt balticari arvates.
tallinktaxo
12:35 08.02.2023
Ilusale hõbedasele tallink taksole on suisa mnt ülevaatuste järgi omistatud 465769 km kuupäevaga 18.06.2022
TMBAJ63T8E9051520

Quixy
16:08 08.02.2023
Sellisel juhul pannakse kuulutusse ikka õige läbisõit, mis kompuutris ees on ning alla kirjeldusse siis lisatakse, et mootor vahetatud sel ja sel läbisõidul jm. Täpselt nii nagu KB kuulutuses tehti!

Kui juba odokat kerima mindi, siis on aru saada, et siit ausat kaupa pole mõtet otsima tulla. Turuväärtus sellise Octavia eest pigem ~1500 €.

Ega kliendile jääb ju mulje, et kogu auto (sh sillad, kast, kere, Haldexi tagadiffer) on sõitnud 264k km.

Ilmselge petmine!!!
ArminKO
11:06 16.02.2023
https://www.auto24.ee/soidukid/3746196

Vin WDF63960313711626

Ülevaatus kuni 02.2023
Toodud riigist: Läti
Sõiduki asukoht: Valga, Eesti
Komisjonimüük
MÜÜJA

Kaher

Viljandi 15, Valga
E-R 9.00-17.00
Näita telefoninumbrit
[email protected]
http://kaher.auto24.ee/
Vaata müüja teisi pakkumisi







eelmisele
11:38 16.02.2023
ja mida sa sellega öelda tahad?
.
11:40 16.02.2023
ahah, nüüd ilmus ka mingi pilt.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte