Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

014ndn
23:49 24.01.2022
https://rus.auto24.ee/vehicles/3643618
WBAFV31060D293310
Ls 2019 285186 km
Eestis 199 000 km
A!
19:15 08.02.2022
Mõnedele vist ei jõuagi kunagi kohale, et infoühiskonnas pole sedavõrd labasel kruttimisel mõtet.

Ford Mondeo TITANIUM 2.0 132kW;

WF0FXXWPCFFC77314; 089DBS

Ülevaatus Taanis 26.02.2019 240000km,

https://findsynsrapport.fstyr.dk/Sider/resultater.aspx?Vin=W
F0FXXWPCFFC77314


Ülevaatus Eestis 01.02.2021 213433km,

Müüja Aare 283000km,

https://www.auto24.ee/soidukid/3550835

Müüja Edu Autoaed 229000km,

https://www.auto24.ee/soidukid/3634414

Ja nüüd küsimus algklasside matemaatikast. Mis number eelnevate algandmete põhjal peaks odokalt vastu vaatama : )




superbiostuhuviline
10:18 17.02.2022
Skoda Superb 2010 425GBS VIN-koodiga TMBJF73T4A9038328

LINK: https://www.auto24.ee/soidukid/3653623

02.2022 - 232 567km (eestis)
02.2020 - 196 419km (eestis)
01.2020 - 340 000km (taanis)
..
11:54 17.02.2022
Veel üks Soomest toodud pärl.

Link https://www.auto24.ee/soidukid/3643825

Viimane esinduse sissekanne 22.01.2021 läbisõit 360927.

Hetkel läbisõit 287000.

Vin TMBAH7NP7H7540296

Müüja Aleks J

Muudetud 17.04.25 09:05

Q7 keritud
16:25 18.02.2022
https://www.auto24.ee/soidukid/3651486/galerii/100
540XHG
WAUZZZ4L27D032650
04.01.2021 MNT lehel üle 302 000 km.
reg numbrit peita pole just tark tegu.
Q7 keritud
07:07 20.02.2022
Numbrid loksusid paika nagu võluväel. Muidugi reaalsus võib seda istet vaadates veel hoopis midagi muud olla. tõhus teh. kontroll ei ole halb mõte sellise puhul.
YV1CZ714671371491
17:25 20.02.2022
Volvo XC90 Facelift D5 2.4 R5 136kW

YV1CZ714671371491
843BVB

Rootsis 566000km aastal 2014 detsember.
Info pärit: https://www.car.info/sv-se/vin/S/YV1CZ714671371491
Eelmisele numeroloogile
09:40 21.02.2022
Kaheksakümmend tuhat kilomeetrit aastas?
jee.kim
09:58 21.02.2022
Ma ei tea, mina loen seal teised andmed:
Mätarställning 34 283 mil
Besiktad 2021-06-04
A66
10:17 21.02.2022
jeekim, vaata nüüd uuesti, veidi allapoole ka. 2014a. on 56600 mil. e.s. 566000km.
sedaet
15:43 21.02.2022
1 Rootsi "mil" = 10 kilomeetrit
Vot Nii
05:09 22.02.2022
.
09:47 22.02.2022
Q7 istet vaadates on vähemalt ls600tuhat.
Omal a6 õige ls 300tuhat ja iste nagu uus.
999tlx
09:32 24.02.2022
Skoda Superb Elegance 2.0 140kW
63amg
17:29 18.03.2022
kui palju seda bemmi keritud on
lifespeed
21:13 18.03.2022
Ei tea kas taastatud on nii nagu peab või lihtsalt näiteks patjadele takistid vahele pandud? Müüja käest otse küsida ja pärast kui ei ole kohtu kaudu kas auto tagasi osta või maksab paranduse vahe kinni kuna ikkagi varjatud viga!
Piltidel juhi istme külgmise turvapadja õmblus reedab. Õmblus uuesti üle tehtud mingi jälg on ikkagi olemas. Pildi peal on muidugi väga ilus aga võib nii poleeritud olla, et lakist pole suurt midagi alles jäänud. Katuse luuki katsetaks korduvalt kinni lahti, võib hakata juppe lendama siis hea müüjal edasi müüa. Kuidagi peale avariid imelikult sundasendisse jäänud luuk.

Muudetud 18.03.22 21:31

oibljaad
12:16 22.03.2022
Arvasin, et sellised "elustamised" jäävad sinna 2012 tagusesse aega... Tegemist selgelt mahakantud masinaga. Vaadake piilarit - terve karkass on rombi sõidetud... oi oi oi oi oi... :D

#täitsapekkis
Vagner
20:22 22.03.2022
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3668460&rhas
h=8e12


Viimane hooldus oli 2014.a 110t-ndal km Rootsis, aga Eestisse auto saabus 40t km-ga
Audi Q5
243RNX
VIN: WAUZZZ8R1CA113231

Keritud
16:43 24.03.2022
Hästi ei usu et keritud on, oksjonil oli ls ca 17000miili /23000km. Pigem on sellega ohtlik sõita, ls on viimane asi mille pärast muretseda.
https://en.bidfax.info/bmw/330/7585546-bmw-330i-2019-black-2
0l-4-vin-wba5r1c55kak10273.html
Keritud A6 reg. 877NZP
07:01 28.03.2022
WAUZZZ4EX8N001451
09:18 28.03.2022
Ehk on auto kōrval hinna parajaks rääkijale kasuks teadmine, et see auto
https://www.auto24.ee/soidukid/3670445 on aastal 2019 omanud Taanis 374000 km läbisōitu. Seega tegelik läbisōit 420000 vōi rohkem.
WAUZZZ4F3BN051527
09:20 28.03.2022
Re: Hoiatus! Läbisõit 100% keritud
https://www.auto24.ee/soidukid/3661475
2019a. Taanis 310000 km.
A8 keritud 045TML
13:57 31.03.2022
https://www.auto24.ee/soidukid/3666328
01.2017a Eestis 196000
12.2016a Taanis 271000
WAUZZZ4E96N008565
YV1CT714691519747
18:29 07.04.2022
Volvo XC90 R-Desing. 2.4 D5 136kW
YV1CT714691519747
979VKD

Itaalias oli eelmise aasta ehk 2021 alguses 359XXX km.
Siinkandis kirja läinud kui 210XXX km.

Info pärineb transpordiameti lehelt.
Ants maalt
21:02 07.04.2022
Mul väga hea võrdlusmoment selle 270 000 sõitnud A 8-ga seoses. Minu Peugeot oli selle läbisõidu ajal veel nagu uus- tihe, ilma ühegi veata, mootor ei lekkinud, auto eikolisenud, polnud mingeid veateateid. Müügi ajal 500 000 km oli mootori küljes veel kõik agregaadid tehase oma, peale generaatori. Autol toimis Webasto ilma tõrgeteta. Kas Audi müüjatel endal piinlik ei hakka või? Jõuab A8 osta, jõuaks ka remontida aga ei...
755XHH Keritud A6
07:23 18.04.2022
https://www.auto24.ee/soidukid/3679745
Taanis 2018a. 255000 läbisōit. Kajastub ka mnt Eesti lehel.
WAUZZZ4G5CN030706
eest1
21:32 18.04.2022
Otsiv Suurpere
22:43 18.04.2022
Sooviks leida 8-9 kohalist automaat bussi aga enamasti tundub selles hinnaklassis juba kuulutust lugedes ja pilte vaadates, et asi ei ole õige. Siin üks lihtsalt ja tasuta kinnitust saanud näide.
2018 Taanis 260 000 km
2019 Eestis 169 315 km
Kuulutuses praegu 242 000 km
Registris märgitud, et määratud töösõitudeks.
https://www.auto24.ee/soidukid/3665149
x
00:48 19.04.2022
Mis sellest, et töösõitudeks määratud? See märge ju kaob omanikuvahetusega. Kui uus omanik on ka ettevõte, siis soovi korral saab uuesti töösõitudeks määrata.
.
06:31 19.04.2022
hilux on huvitav- sama numbriga oli müügil ka amarok.
https://rus.auto24.ee/used/3125490
222bmk
hlm
07:29 19.04.2022
No kirjutab ju ka Hiluxi kuulutuses, et numbreid kaasa ei anta. 2019 Volksu müües võttis numbrid ära ja kruvis soetatud Hiluxi -le.
lumehelbeke liuglemas
07:30 19.04.2022
jama kui ei loeta tervet kuulutuse sisu läbi : Reg. nr. 222BMK ei tule autoga kaasa.
63amg
18:26 19.04.2022
100 tonni maha keritud ei näita ju auto seisukorda!270 korralikult hooldatud ja hoitud masinal pole midagi hullu .kõvemad tegijad kerivad 400-500 tuhat maha.
Otsiv suurpere
18:34 19.04.2022
Ega ma olegi ju seisukorra kohta midagi õelnud. Teemaks on ju kerimine. Piltideltki näha ju, et buss seisab eeskujulikult.
.
19:35 19.04.2022
Kui panete lingi, pange ka nr või vin lisaks, siis tuleb see guuglis välja ja näevad ka teised. Karavell oli taanis takso ja vin on kuulutuses natukene vale- WVZZZ7HZFH128901 õige on see WV2ZZZ7HZFH128901
390TNV
Taanis viimati arvel märts 2019 ls 263K, eestis arvele võetud ls 169K, seega tänaseks reaalne ls ilmselt 400 ligidal.
YV1CZ6950B1587771
14:27 23.04.2022
Volvo XC90 2.4 120kW
YV1CZ6950B1587771
Esmane reg: 01/2011 Mootor: 2.4 (120 kW)
Kütus: diisel Läbisõidumõõdiku näit: 265 000 km · hooldusraamat
Vedav sild: esivedu Käigukast: automaat
Värvus: valge
Reg. number 077BGV

Itaalias 2020 aastal 347961km.
Meil arvele võetud kui ~249000km ja sealt läheb mäda edasi oma rada juba.
Avalik info transpordiameti lehe pealt.
koopainimene kivikirvega
17:07 23.04.2022
See auto on küll juba puhkusele saadetud, panen selle puhtalt näitena, kui palju keritakse:
MB Vito, 739AOV, VSA63819413347810, 2000-2019
detsember 2011 - 666258 km
järgmine ülevaatus aprill 2013 peale omanikuvahetust - 228100 km
Rmegane
16:05 28.04.2022
https://www.auto24.ee/soidukid/3677095

Korraliku tagaosa matsuga. vana reg 340dbk, googles olemas pildid. Uues kuulutuses et Saksamaalt (tegelt Lv) . Keegi vōiks helistada ja küsida kas avariivaba

Muudetud 28.04.22 16:09

Deus
20:53 28.04.2022
See pole kerimine, see on autole kõksu saamine KIA CEED poolelt september 2019 ja uuesti registrisse kandmine jaanuar 2020, kui masin ülesse vuntsitud oli. Kust on info, et LV'st pärit, ei tea....

vana risustunud kujul kuulutus siin:
http://www.mootorrattad.ee/auction_items/36556

Muudetud 28.04.22 20:54

koopainimene kivikirvega
01:42 29.04.2022
Kui kõksu saanud masinatest jutt käimas juba...
Oksjonil läks äsja kaubaks selline iludus:
http://www.weby.ee/auction_items/41041
Audi A5 752BSF, WAUZZZ8T09A051583
Politsei andmetel sõitis 18-aastane rullnokk oma uhke masinaga, mingi Hyundai jäi ette, rullnokk rullus üle katuse ja sealt edasi haiglasse. Rohkem keegi viga ei saanud.
Ühtki turvapadi ei ole avanenud ja vaata, mis pahtel sealt koorub.
"Registreeritud Eestis kasutatuna, päritolu riik Leedu"
Tõenäoliselt läheb nüüd sinna tagasi, tõenäoliselt lüüakse taas sirgeks. Loodame, et meie tänavatele see enam ei pääse.
Marko
11:35 29.04.2022
Kus see metsik pahtlikook on, palun mind ka harida?
Turvapadjad ei pruugi ükski avaneda kui auto pehmelt üle katuse käib. Tõestus olemas uuena ostetud SKODA OCTAVIA näol. Kere taastamiskõlbmatu, padjad kõik kinni.
maaks
11:51 29.04.2022
Marko, vaata neid pilte seal weby oksjonil - seal on tõesti väga palju pahtlit :-)
Näiteks see pilt: http://www.weby.ee/photos/0060/1805/Autod%2007.03.2022%20112
.JPG

Muudetud 29.04.22 11:53

koopainimene kivikirvega
02:45 30.04.2022
No seda Audit vaadates tundub see kukerpall kõike muud kui pehme. Suure tõenäosusega sai juht vigastada just turvakardina puudumise tõttu -"turvapuur" on enam-vähem terve, järelikult läks peaga vastu aknaklaasi/maad/ukseposti. Sinu Octaviat pole näinud, aga vean kihla, et Artur tõmbaks selle paari päevaga taas sirgeks.
hlm
08:09 30.04.2022
Kunagi töökaaslase naine, universaalkerega Skoda Fabia keeras üle katuse. Mitte ükski turvapadi ei avanenud. Auto läks mahakandmisele. Ei olnud tegemist ka mingi Leedu meistrimeeste käest ostetud kasutatud rimakaga millel turvapatju polegi vaid Eestis esindusest tutikana ostetud.
63amg
22:53 30.04.2022
fabial ei pruukinud külgpatjasid olla.esipadjad ei peagi avanema,kui pauk tuleb küljelt,või tagant
SHSRE67707U003337
12:55 09.05.2022
Hollandi sissekanne veebruaris 2019 läbisõiduga 303 999, registreerimiseelne nõuete kontroll augustis 2019 ls 220 587, kuulutuses 225 722.
Mis siis teha- müüa selle läbisõiduga, mis eestis kirja pandi või olla üdini aus ja kirjutada hollandi ls pluss eestis sõidetud 5000km ehk siis ca 309 000km?
https://www.auto24.ee/3691053
Ants maalt
17:39 09.05.2022
Ah, mis sest Fabiast... 2000 alguses sai Silberist soetatud kaks uut MB Sprinterit üksteise järel. Alguses kummaline tunduv kõikumine teedel viis mind põhja alla kaema, et miskit lahti? Esimene stabilisaator puudus täielikult! No okei, sai siis esindusega kokkuleppele stabika osas. Korras. Järgmisena(üks paljudest vigadest) läks suunakang. Vahetuseks lasin aku lahti, roolikate maha- ja seal valitses tühjus! Miks müüja ei hoiatanud, et puudub üldse Airbag?
63amg
07:29 10.05.2022
airbag oli mersul standardis vist alates 93 aastast.roolil on kiri airbag.
Antsule maalt
08:13 10.05.2022
Väga informatiivne postitus. Saime teada, et kunagi oled ostnud odavad kaubikud.
Mis see teemasse puutub?
lumehelbeke liuglemas
08:15 10.05.2022
äkki olid need vidinad lisavarustuses, mul ühel olid isegi mootor ja sillad lisavarustuses
koopainimene kivikirvega
15:58 10.05.2022
93. aastal ei saanud Sprinteril turvapadja olla, sest Sprinterit polnud tollal veel olemas. Täitsa võimalik on, et seda polnud ka 2000 aastal Ida-Euroopa mudeli baasvarustuses. Sama lugu stabilisaatoriga. Müüja ei pidanud mitte millestki hoiatama - ise näed, mida tellid. Muidu peaks hoiatama ka selle eest, et kaubiku baasvarustusest puudub adaptiivne kiirushoidik, õhkvedrustus, eraldi kliimaseade kaubaruumile jne.
Tuleks nüüd Audi juurde tagasi - kui selline õnnetus toimuks korraliku ja avariivaba autoga, turvapadjad ei avaneks ning selle tõttu saaks juht vigastada, võiks sellega vabalt kohtusse minna. Vähemalt USAs saaks kindlasti kopsaka summa.
A6. 111TNX
06:44 18.05.2022
https://www.auto24.ee/soidukid/3695029
Kolm aastat tagasi 276000 Taanis
Wauzzz4f56n159606
passati omanik
19:45 20.05.2022
Marko
11:12 21.05.2022
Pole mõtet neid avariilisi siia riputada. Vahetati tiib ära värviti veidi ja saigi korda. Loodetavasti on ka signaalinupp uus.
See pole ei esimene ega viimane auto, mis pisiavarii järel sõitma hakkas.
.
11:55 21.05.2022
Ei ole esimene ega viimane, aga kui ostjale ei öelda ja maksab 21 tonni ülikorraliku auto eest (mida see 21 tonni eest peakski olema), siis on see pettus. Kui ostja siit foorumist pärast teada saab, on ta ülivihane, aga teha enam midagi ei ole. Seega pigem avalikustada enne müüki
22ZSC 5FNRL5H62FB095255
lumehelbeke liuglemas
12:42 21.05.2022
punktike kas arvad et inimesed ei oska vin googeldada, aga seda foorumit loevad ja jätavad kõik autod meelde? ja nüüd proovi googeldada eraldi nii vin kui reg numbrit, ja vaata tulemust
.
13:49 21.05.2022
lumehelbeke läheb harib ennast interneti teemadel ja saab ehk oma liugleva mõistusega aru, et guuglil läheb natukene aega enne kui teatud asju guugeldades nad otsingutes välja ilmuvad. guugel otsib antud numbrit igalt poolt ja mingil hetkel avastab selle siit ning voilaa- tulebki see teema esile. loll on loll olla, aga annan sulle praegu andeks.
ja teinekord võid ka pilte vaadata ja mis seal välja ilmub.
koopainimene kivikirvega
22:53 21.05.2022
Avariiliste autode jaoks oleks mõistlik eraldi teema teha.
Pisiavarii alla ma seda ei liigitaks, pisiavarii on siis, kui kere jääb sirgeks ja turvavarustus ei rakendu. Ohtlik see auto küll ei ole ( juhul KUI turvavarustus on õigesti taastatud), aga omanik võiks 'kõksust' ikka teada. Sama loogika järgi on ka keritud autode riputamine mõttetu - pole ei esimene ega viimane keritud auto, samas ei mõjuta kerimine tegelikult auto seisukorda. Mõnel vastupidavamal masinal kerid 500K-st 300 maha ja kestab vabalt veel 150K+ kuni kere läbi saab.
Muidugi teab üks õige teadja alati, et müügiks mujalt sissetoodud autod on peamiselt sellised, mis Lääne elanikele enam ei kõlba. (Ka meie juurest viiakse Belgia autoturgudele ja sealt edasi Aafrikasse eelkõige sellised rondid, mida Eestis pole enam mõistlik remontida). Õnneks või kahjuks pole aga iga autoomanik kõva teadja ega pea seda olema.
.
06:55 22.05.2022
Püüa aru saada lihtsast asjast- kui sa kerid 500K-st 300 maha, siis auto võib ju kesta veel 150K, aga see miinus kolmsada muudab oluliselt auto hinda ja kui 200K sõitnud auto maksab näiteks viis tonni, siis 500K sõitnud auto hind on näiteks kolm tonni. Seega teevad kerijad otseselt laastamistööd ostja rahakotis, sest elementaarne on, et igaüks otsib võimalikult väikese läbisõiduga autot võimalikult soodsa hinnaga. Mitte keegi ei marsi selle 500 sõitnud käru juurde ega lao midagi küsimata viis tonni lauale. Asi ei ole selles, kas tehnika kestab või ei, asi on inimeste petmises. Täpselt samamoodi tegutsesid vanasti hobuseparisnikud- hobune vuntsiti igatepidi üles, et noorsulikum oleks, aga hambad reetsid tõe, kuigi ka neid püüti ilustada. Seega pettus transpordivahendite turul on ajalooline teema.
dcv
08:17 22.05.2022
"maksab 21 tonni ülikorraliku (mahakantud) auto eest, siis on see pettus."
-
Mõistlik oleks eeldada, et USAst toodud auto on sarnase kvaliteediga ja sarnases seisukorras teiste müügis olevate USAst pärit kasutatud sõidukitega. Põhjust pettuda oleks, kui autol oleks puudusi, mida tavaliselt ei esine.

Saksast pärit ja eelnevalt mahakantud auto puhul mõistaksin muret, sest tavaliselt need ei ole mahakantud.
.kasutajatakasutaja.
15:42 22.05.2022
Ei saa mitte vaiki olla. Jah kerimine on pettus, ent olles kokku puutunud väga paljude autodega elu jooksul, siis, tihti on väikese läbisõiduga auto oluliselt halvemas seisus kui mõni suurema sõiduga auto, tihti on 10 omaniku olnud ka paremad omanikud kui see 1, kes on vaid tarbinud kuid ikka küsitakse selle väiksema sõidu eest suuremat hinda, sest auto on ju väikese läbisõiduga, autol on ju olnud vaid 1 omanik, kuigi reaalselt ostja ei saa nendest väidetest mingit boonust-remonditakse ka neid autosid.
Näiteid on palju. Kui auto maksab no näiteks: 15000 ja rohkem siis jah, saame rääkida, et võibolla on klient petta saanud, ostes keritud auto. Samas kui 5000 eurine auto puhul kahjuks väga küll rääkida ei saa, et muutuks müügihind oluliselt kas auto oleks sõitnud 200000 või ka 400000-omab tähtsust ikkagi hetkeline olukord: mis seisus on,mis remonti kohe vajab ja millega kannatab.
Ostuhullud ise te ju tahate väikest sõitu, vähe omanike, käite ka värvipaksusemõõdikuga 15 aasta vanuse auto üle ja otsite parimat ja ostate lõpuks ikka s...ta :)
eelmisele
17:56 22.05.2022
Too nüüd välja need konkreetsed puudused, mida sa oled avastanud väikese läbisõiduga halvas seisukorras autodel.
mondeox
10:00 27.05.2022
Kas on olemas mingi võimalus Prantsusmaalt toodud auto läbisõitu kontrollida?
Kas kohalik Fordi esindus saab, tahab seda infot kätte saada?
Või peaks Prantsusmaalt toodud autodest eemale hoidma?
.
10:03 27.05.2022
Mitte ükski riik ei ole süüdi kui ärikas autoga manipuleerib. Seega vali müüjat, mitte riiki.
Gsutae
11:57 27.05.2022
Kui sõidukil on prantuse registreerimistunnistus võtta, siis võimalik kontrollida. Kui on Eestis arvel, siis tasub esindusest uurida. Äkki neil on ajalugu näha.
mondeox
13:32 27.05.2022
Ei ole veel Eestis arvel on müügiplatsil. Jutt käib siis Mondeost.
Tegelikult on sama küsimus ka Saksast toodute kohta, ei leidnud ühtegi kohta, mis läbisõidu infot annaks VIN järgi, ka tasulised lehed pakuvad seda tavalist meie registri infot ainult ja lisavad sinna 20 lk. tehnilist infot mis on niigi tasuta saada.
.
15:10 27.05.2022
pane see müügilink siia ja ütleme kohe, kas keritud. juba müüjat ja autot nähes on see selge.
.
15:18 27.05.2022
prantsusest on see
https://www.auto24.ee/soidukid/3700430
hetkel kuulutuses hoopis suurem ls kui ühes varasemas
https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:8P0GMg
cNZV0J:https://www.auto24.ee/clients/sandauto/used/detail.ph
p%3Fct%3De0e417cb7838d6458549l6+&cd=1&hl=et&ct=c
lnk&gl=fi&client=firefox-b-d

antud müüja ei hiilga aususega, seega ei pruugi ka praegune ls tõde olla.
aga taolise ls-ga käru on nagunii läbi aetud, seega maksta selle eest 11K on mõttetu.
Tauno 098
21:31 27.05.2022
Plaan Volvo Tartust osta YV1BW7652A1137798
Kas keegi oskab peale mnt.ee päringu mingit välismaa lehte selle auto puhul soovitada kus ajalugu näha? Avariid ja kas keritud äkki?
mondeox
22:33 27.05.2022
Huvitav oleks teada küll, kas see on keritud?
https://www.auto24.ee/soidukid/3682825
Gsutae
22:41 27.05.2022
Nimi luxmotors juba vihjab kelle/millega tegu. Nende kohta liigub infot küll. Isegi google arvustustes ettevõtte kohta nii mõndagi kirjas.
63amg
22:51 27.05.2022
söön oma trussikud ära,kui see ford keritud pole.
ei ole ju raske esindusest küsida viimast hoolduse näitu!
dcv
07:56 28.05.2022
Viljandis müügis olev Mondeo on väidetavalt esinduse ajalooga.
Juhul, kui tõesti esinduse ajalugu olemas, siis ei näe põhjust kahelda läbisõidus.
.
09:12 28.05.2022
väidetavalt on tal mnt lehel märgitud läbisõiduks 138 220km. kuulutuses miskipärast 134 700. näpuviga loomulikult. esmane reg 09.2016, mitte 06.16. näpuviga loomulikult. paraku need näpuvead mulgimaal ikka juhtuvad. milline on auto ajalugu, milline tegelik ls, teavad vaid auto eelmine omanik ja selle temalt ostnud ärikas.
WF0DXXWPCDGD77603
https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukDetailvaadeAvalik.jsf
?lang=et
hot123
10:18 28.05.2022
Mis selle pläma mõte nagunii kedagi ei koti mis sõit on
mondeox
10:52 28.05.2022
Muuseas oli selle Luxmotorsi Mondeo läbisõiduks meie registris veel natuke aega tagasi 347 xxx, nüüd aga on 1 ette tulnud. Kuidas selline muutus tekkida saab?
.
11:15 28.05.2022
sa enne küsisid, et Huvitav oleks teada küll, kas see on keritud?
ja nüüd väidad, et seal nr 3 ees olnud? mida sa sokid siin?
mondeox
11:50 28.05.2022
Ei soki, nii täpselt oli registris, kahjuks ei salvastanud seda, ei tundunud oluline. Ega see mis kunagi registris oli, ei pruugi ka alati õige olla.

Üks küsimus veel, kas Prantsusmaal on hooldusraamatud inglisekeelsed?
https://www.auto24.ee/soidukid/3672234
.
12:12 28.05.2022
ei saa ikka aru. kui sa nägid suuremat läbisõitu, mida värki siis veel siin küsimusi esitad?
ja kui näed hooldusraamatus töö teostaja templit, siis otsi netist see firma üles ja vaata, kas see asub maakeral ja kas sobib tehasegarantiiga auto hooldamiseks. ehk konnasööjate maal vähe teised reeglid ja nõuded.
https://goo.gl/maps/ht5v6FBcNXsP6Y777
Pana
12:12 28.05.2022
Sai seda elukat vaadatud, pigem ls 200+ ja ette paremasse nurka on saanud päris kõva laksu!
,-mn.
19:31 28.05.2022
200+ tähendab vähemalt 490000.
mondeox
20:23 28.05.2022
Pana, kumba sa vaatamas käisid, seda Luxmotorsi oma või Catweesi ingliskeelse hooldusraamatuga Prantsusmaalt toodut?
Pana
09:06 29.05.2022
Pana
09:09 29.05.2022
Prantsusmaal ostetud autol peab ikka olema prantsuse raamat, ebay osta millist raamatud tahad!
mondeox
09:48 29.05.2022
Tänud.
Samas nagu imelik, kas ebays said tõesti prantsuskeelsed hooldusraamatud otsa?
mondeox
09:56 29.05.2022
Küsimus natuke teisest ooperist. Kui Soome auto omanik on vahepael olnud kindlustusfirma, kas see tähendab, et auto on teinud põhjaliku avarii ja kindlustusfirma on selle "välja ostnud"?
Soomlaste kindlustusregistrile ei pääse Eestist ligi, et otseselt kontrollida.
.
10:06 29.05.2022
Huvitav, kas kindlustuse rahvas käib jalgsi või sõidab jalgratastega, et neil ühtegi tööautot ei tohi olla? Ei ole igal pool vaja tonte näha. Aga kuna see teema on läbisõidu kerimise kohta, siis tee endale isiklik autoostmise teema. Ja kuna sa ajad taga mingeid kasutatud panne suvalistelt müüjatelt, siis ära loodagi, et sa kõigi kohta täismahus õiget infot leiad. Enamvähem korraliku tausta saad vaid esindusest ostetud, seal hoolduses käinud ja sinna tagastatud autost.
mondeox
10:11 29.05.2022
Kas kindlustus ostab endale tööauto nädalaks ajaks, et see siis kohe edasi müüa?
.
10:25 29.05.2022
Ütle üks hea põhjus, miks peab kindlustus mingi avariiraipe enda nimele regama?
Pana
10:54 29.05.2022
Sina jah vaatad raamatu keelt aga suurem osa ei tea sellest midagi.Tähtis,et raamat on.Vaata,et lehti pole vahelt väljavõetud veel!
mondeox
10:58 29.05.2022
Muidugi on imelik kui kindlustusfirma on väga lühiajaliselt omanik aga nii see registris kirjas on.
Täpsemalt oli kindlustusfirma 3 päeva auto omanik, siis 4 kuud automüügiga tegelev ühemehe firma enne kui Eestisse müüdi. Kindlustusajaloos on 5 kuune auk sellel ajal, kus auto ei olnud kindlustatud. Viimane kindlustusfirma oli sama firma, mis 3 päeva omanik oli.
Mina head põhjust ei oska välja mõelda.

Muudetud 29.05.22 11:16

YV1CZ714681425870
18:53 03.06.2022
VOLVO XC90
624KGY
YV1CZ714681425870
Esmane registreerimine: 31.07.2007, pärit Hollandist.
Küsitav hind täna: 9100€

Eestis arvele võetud umbes 186000km oktoober 2020.
Hollandis u. 302000km juuni 2020.
YV1CZ714681472245
09:07 08.06.2022
Volvo XC90 2.4 D5 136kW, 2008, valge, automaat. Pärit Rootsist seega ajalugu nähtav.
945HRP
Hind täna 7500€.
2019 september ~257000km.
2020 oktoober ~210000km.
Tundub, et enne eksporti odomeeter muudetud seega on Rootsis seda tehtud. Lisaks veel Saksamaalt esialgselt pärit seega seda Rootsi algnäitu ei maksaks ka väga kindlalt võtta võib-olla.
Info pärit:
https://www.car.info/sv-se/vin/S/YV1CZ714681472245
YV1CZ714681472245
09:08 08.06.2022
Viimase VIN:
YV1CZ714681472245
YV1BW40LDG1360775
09:19 09.06.2022
Volvo V70 2.0 180kW, Rootsist pärit. Kunagi vist takso olnud.
VIN: YV1BW40LDG1360775
512RZM
Rootsi numbrimärk: YAE442
Esmane reg 12/2015
Mootor 2.0 (180 kW)
Kütus bensiin + gaas (CNG/surugaas)
Läbisõidumõõdiku näit 325 000 km
2019 aprill Rootsis ~475000km.
Meil arvele võetud kui 2019 november ~203000km ja sealt läheb jama oma rada juba.
Info pärit:
https://www.car.info/sv-se/vin/S/YV1BW40LDG1360775




passati omanik
22:03 11.06.2022
jee.kim
08:29 12.06.2022
Kas te tõesti arvate, et Meerikamaalt tasub tuua heas korras autosid(va. hobi ja "antiik")?
.
09:35 12.06.2022
Meie loomulikult ei arva, aga näed- äri käib ja ilmselt ostjaid leidub, sest muidu ei veetaks siia. Samas väike küljekraapimine, väheke kõverad uksepostid jms ei muuda lõppkiirust, mis meil siin 100 kandis kõigub. Ja kaubanduskeskuse parklas parkimist see ka ei sega. Kes tahab paarikümne tonni eest viisaka välimusega audit, see ka saab.