Abi

Kuulutuse sisestamine

Kui oled veetehnika.ee (või auto24.ee) registreerunud kasutaja, logi oma kasutajanime ja parooli kasutades veetehnika.ee keskkonda sisse ning kliki ülemisel menüüribal lingil Kuuluta ning vali avaneval lehel sobiva kuulutuse liigi juures endale meelepärane tüüp (ost, müük).

Kuulutada saab ka eelnevalt registreerumata. Sel juhul tuleb kuulutamise lehel enne kuulutuse sisu sisestamist vastavatel väljadel sisestada oma kontaktandmed ning valida kasutajanimi ja parool. Pärast kuulutuse sisestamist olete registreerunud kasutaja ning saate edaspidi samade kasutajaandmetega veetehnika.ee keskkonda sisse logida.

Sõiduki müügikuulutuse sisestamise ankeedil tuleb ära täita väljad sõiduki kohta ning sisestada õiged müüja kontaktandmed. Lisavarustuse märkimiseks kasuta juba etteantud varustuse märgistamist. Kui veetehnika.ee loetelust puudub mõni lisavarustus, siis lisa see lisavarustuse lõpus olevasse tekstikasti. Andmed salvestatakse pärast Salvesta ja edasi nupu vajutamist.

Piltide sisestamine toimub järgmisel lehel. Selleks peavad teil olema arvutis salvestatud digitaalsed pildid müüdavast objektist. Piltide lisamiseks vajutage nuppu Browse ja valige soovitud pildifail. Tavakuulutusi saab sisestada ka ilma piltideta.

Kui ka pildid on lisatud, siis vajutage nuppu Salvesta ja edasi.

Järgnevalt saate valida kuulutuse põhitoote ehk kuulutamise perioodi ning vajadusel tellida lisaks teisi teenuseid (näiteks Kuulutus avalehtedele).

Kui tooted on tellitud, siis vajutage nuppu Sooritan tellimuse.

Nüüd ilmub Minu kuulutused leheküljele (link asub Minu konto leheküljel) sisestatud kuulutus ning info selle kuulutuse kohta. Sellel lehel saate oma kuulutust vaadata, muuta ja kustutada.

Selleks et kuulutus muutuks aktiivseks ning kajastuks otsingutulemustes, tuleb maksta kuulutuse eest tasu. Selleks vajutage leheküljel Minu kuulutused nuppu Maksan. Kuulutus aktiveerub pärast arve tasumise märke jõudmist andmebaasi (nt kui maksta pangalingiga, siis pärast Tagasi kaupmehe juurde nupule vajutamist süsteemi tagasi jõudes selline märge lisatakse).

Kuulutuse eest tasumine
 • Internetipangas (pangalingiga)

  Pangalingiga on võimalik maksta järgmiste internetipankade kasutajatel: Swedbank, SEB Pank, Luminor, Coop Pank, LHV. See on kõige mugavam tasumise meetod, kuna tellitud teenused aktiveeruvad automaatselt kohe pärast tasumist. Pangalingiga maksmiseks vajutage Minu kuulutused leheküljel nuppu Maksan, klikkige sobiva panga lingil ning teostage makse. Kohe kui olete makse sooritanud ning pank on makse kinnitanud muutub teie poolt sisestatud kuulutus automaatselt aktiivseks. Kui kuulutus ei muutunud automaatselt aktiivseks, siis saatke maksmise andmed meie meiliaadressile.

 • Tavalise pangaülekandega

  Pangakontoris tasumise korral ja eraldi internetipangas makset sooritades toimige järgnevalt:

  1. Kandke raha AllePal OÜ arvele EE682200221020961885 (Swedbank). Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida Maksan nupu alt avaneva lehekülje allosas olevas tekstis rasvaselt trükitud numbri.
  2. Saatke kiri maksmise andmetega aadressile [email protected]. Soovitav oleks kirjale lisada maksmist kinnitav maksekorralduse koopia.
 • Rahvusvahelised rekvisiidid

  Saaja:

  AllePal OÜ
  Pärnu mnt 141
  Tallinn 11314
  Eesti

  Saaja IBAN:

  EE682200221020961885

  Saaja pank:

  Swedbank
  Liivalaia 8
  Tallinn 15040
  Eesti

  Saaja panga SWIFT/BIC kood:

  HABAEE2X
Ettemaksu kasutamine

Kasutajakontol olevat ettemaksu raha saate kasutada järgmiselt: vajutate kuulutuse kirje juures Tellimuste lisamine/muutmine nuppu, valite soovitud teenuse ning vajutate nuppu Sooritan tellimuse. Nüüd on Minu kuulutused lehel kuulutuste loetelu all kirjas tellitud teenused ja võimalus need aktiveerida kasutades kontol olevat ettemaksu. Kui tellitud teenuste summa on suurem kui ettemaks, siis on nupu peal kirjas Maksan ja puuduolev summa või kui kontol on teenuste aktiveerimiseks piisav ettemaks, siis on nupu peal kirjas Aktiveeri. Järgmisel lehel küsitakse ettemaksu arvelt aktiveerimise kinnitust või puuduoleva summa puhul kuvatakse panka sisenemise lingid.

Arved

veetehnika.ee väljastab arveid vaid elektroonilisel kujul. Kui olete kuulutuse eest tasunud, ilmub Minu konto lehel vasakus servas asuva nupu Arved alla kinnitus makstud arvest. Samal lehel näete ka kõiki veetehnika.ee käest saadud arveid. Arvete printimiseks klikkige lingil "prindi" ja avaneb prinditav arve.

Juriidiliste isikute korral saab arvele lisada vajalikud tellija rekvisiidid maksmise lehel. veetehnika.ee teenuste eest elektrooniliselt esitatud ja välja prinditud arveid aktsepteerib Eesti Maksu- ja Tolliamet.

Kuulutus nädala uuena

Nädala uutena kuvatakse aktiivseid kuulutusi vastavalt nende aktiveerimise ajale. Senikaua kuni aktiveerimise aeg mahub viimase seitsme päeva sisse, kuvatakse kuulutust otsingutulemuses nädala uute seas.

Avalehel kuulutamine

Kuulutuse esile tõstmiseks võite seda näidata avalehtedel.

Avalehel kuulutamiseks peavad kuulutusel kindlasti pildid juures olema. Selleks, et kuulutust avalehele lisada peab kõigepealt sisestama piltidega tavakuulutuse ning seejärel valima Tellimuste lisamine / muutmine nupu alt teenuste lisamise lehel soovitud lisateenuse. Teenuste lisamise lehel tuleks valida soovitud avaleht, kuulutamise perioodi pikkus ning pilt, mida soovite avalehel näidata. Samuti näeb seal avalehel kuulutamise järjekorra pikkust, mis tähendab seda, kui pika maksimaalse aja möödudes teie kuulutus avalehele jõuab. Kuulutuse avalehele jõudmise järjekord võib ka lüheneda kui mõni avalehe kuulutus lõpetatakse enneaegselt. Kuulutus lisatakse järjekorda alles pärast maksmist. Enne maksmist tuleks kontrollida, kas avalehe kuulutuste järjekorra pikkus vastab ootustele.

Kui soovite kuulutuse avalehel oleku aega pikendada, siis juba tehtud tellimuse aega edasi lükata ei saa. Uue tellimuse korral lisatakse kuulutus uuesti järjekorda.

Avalehe kuulutused on avalehele jõudmise järjekorras. Uued avalehe kuulutused alustavad kõige alumisest reast paremalt ja liiguvad vastavalt eespool olevate kuulutuste lõppemisele ja uute juurdetulemisele järjest ülespoole.

Toimingud kuulutusega

Kuulutuse statistika

Minu kuulutused leheküljel on võimalus vaadata kuulutuse statistikat, selleks klikkige kuulutuse kirje juures Veel ja sealt Statistika. Lingile klikkides avaneb aken, milles on graafiliselt kujutatud kuulutuse vaadatavus päevade lõikes.

Kuulutuse peitmine

Kui soovite (ajutiselt) kuulutuse otsingutest eemaldada ja varjata kontaktandmed, siis vajutage Minu kuulutused leheküljel vastava kuulutuse juures Veel ja sealt Peida kuulutus. Pärast kinnitamist muutub kuulutus otsingus mitteleitavaks ja kuulutuse detailvaates peidetakse müüja kontaktid, kuulutuse lõpptähtaeg seejuures ei muutu. Kuulutuse otsingus taastamiseks ja kontaktide näitamiseks vajutage Minu kuulutused leheküljel vastava kuulutuse juures lingil Taasta kuulutus.

Kuulutuse katkestamine ja lõpetamine

Kui olete sõiduki/varuosa ära müünud või soovite lihtsalt auto kuulutust katkestada, klikkige Minu kuulutused leheküljel vastava kuulutuse juures lingil Lõpeta kuulutus. Pärast kinnitamist muutub kuulutus mitteaktiivseks, kuid jääb Minu kuulutused lehele mitteaktiivsena niikauaks, kuni te selle sealt kustutate. Lõpetatud/katkestatud kuulutus ei ilmu enam otsingutulemustesse ning kuulutuse vaatamisel kuvatakse teade "Kuulutus ei ole aktiivne". Lõpetatud/katkestatud kuulutust saab uuesti aktiveerida vaid uuesti makstes.

Kuulutuse kustutamine

Kuulutuse kustutamiseks klikkige Minu kuulutused leheküljel vastava kuulutuse juures lingil Kustuta kuulutus. Kui olete kustutamiskäsu kinnitanud, kustutatakse kuulutus Minu kuulutused leheküljelt. Aktiivse kuulutuse kustutamiseks tuleb enne kuulutus lõpetada.

Abi ja lisainfo

Küsimuste ja probleemide puhul pöörduge palun:

+372 733 7230 (tööpäeviti kell 08:30–16:45)
[email protected]

Maksevõimalused

Swedbank. Siin saad maksta Internetipangas.
SEB
LHV
Luminor. Siin saate maksta Luminor internetipangas.
Coop Pank
MasterCard & VISA