Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

...
07:13 08.03.2018
miks kirjutada 182 kui võib ka 181 panna.
no leidub ikka kaadreid...

http://www.auto24.ee/used/2688100
http://www.auto24.ee/used/2778062
WF04XXGBB46Y55790
100!
10:19 08.03.2018
Ostke ikka euroopast toodud.

Sul on selle silikoniga ikka eriline suhe. Aga ära heida meelt. Kõigil juhtub tagasilööke.
See on osa tervenemise protsessist.
Kas su 500 tuh. sõitnud passat liigub veel?
Hmm....
10:59 08.03.2018
Ja see viimane mondeo on ka jõudnud lausa 7 kuu võrra nooremaks saada.
Americana
17:27 08.03.2018
Mis seal siis valesti on müüa ise väheke rumalake, oleks võinud oma autot paremini kuulutada lasknud. Nüüd siis kibestunud, et ei julgenud rohkem hinda küsida! Mis sa siis saada tahad kuulutusel ja kuulutusel on ikka suur vahe!!!
eelmisele
18:55 08.03.2018
kulla inimene, 11a vana mondeo EI maksa neli tonni, selle raha eest saab juba järgmise mudelipõlvkonna auto. need huiarid mõtlevad, et virutavad kõrge hinna, ilusa jutu ja siis lollid jooksevad tormi. paraku ei jätku ka lolle lõputult.
...
19:01 08.03.2018
viimane kirje rootsis 243 000
WF0GXXGBBG7Y33802
http://www.auto24.ee/used/2771595
ämerikaanale
10:18 09.03.2018
....Mis seal siis valesti on müüa ise väheke rumalake, oleks võinud oma autot paremini kuulutada lasknud....

Et oled siis samasugune autoärikas???
Kas see "paremini kuulutamine" tähendab siis:
-läbisõidu kerimist?
-suvaliste sõnade lisamist auto margi nimetusse (Ambiente Facelift )?
-esmaregistreerimise aja valetamist?

Ehk on mõned inimesed ikka ausad?
diagnostik1
10:58 09.03.2018
Tere

Aitäh, kes leidis, et Ford Mondeo on keritud. Pööran tähelepanu sellele ja teen kuulutuses vajalikud muudatused.

Martti
...
07:06 10.03.2018
no aga hind jäi 5600? mis seal siis nii palju maksab- kullast pihustiotsad? vanust ka juba üle 10a, läbisõitu ka piisavalt- vaata teisi kuulutusi ja mõtle, kas ostjaid on selle hinnaga jalaga segada.
...ma
08:59 10.03.2018
Ma parem uurks tõestusi, et rootsisoli läbisõit suurem.
Praegu omanik muutis oma kuulutust, lihtsalt kuna suvaline tüüp netis ütles, et läbisõit suurem, ilma tõestuseta.
Ammm....

Ja mis hinnal viga? 5-6k eest autot küll ja küll kui on korras.
Americana
09:33 10.03.2018
Mis vahet mis läbisõit, keritud või mitte oma silm ja kõrv on kuningas! Kui autot hästi hoitud ja korraliselt hooldatud sõidab ning liigub nii nagu ettenähtud ava aga mammona kotike. Ei ole ju kellegi asi mis hinnaga autot edasi müüakse ja riik saab autoärikalt nii või naa maksu nõuda. Hundid söödetud nii, et lambad terved!!!
saab 99
11:17 10.03.2018
...ma-le

/kuna suvaline tüüp netis ütles, et läbisõit suurem, ilma tõestuseta/

https://biluppgifter.se/fordon/WF0GXXGBBG7Y33802
...ma
11:30 10.03.2018
Viimaselt lingilt näen, et läbisõit 24 305 miili, ehk ca 40 000 km.
to ...ma
13:42 10.03.2018
nii ka nüüd ei tasu, et tuled esimest korda foorumisse ja hakkad targutama asjade üle, millest midagi ei jaga. rootsi ajaloo kontrollimine ja rootsi miilid on siin kõigile tuttav teema.
k...
19:13 10.03.2018
To "...ma": Ütle uups...
no jah...
19:44 10.03.2018
Ega siin foorumis naljalt keegi oma vigu ei tunnista.Valerka ka eksis Hollandi transiitide osas aga sinna see asi jäi.Oleks ka ...uups öelnud!
selgeltnägija valerka
19:51 10.03.2018
mis osas ma eksisin transiitides ?
no jah...
20:01 10.03.2018
-valerkale - ja selgeltnägija valerkale - Hollandis juba u. 5 aastat on transiitnumber sama mis reg.number, ainult transiit tehakse valgele põhjale.
selgeltnägija valerka
20:14 10.03.2018
ok , aga kus ma väitsin et see nii ei ole, või on teisiti ?
no jah...
20:25 10.03.2018
s -valerka kirjutab...superbi küljes olev number on kollase põhja ja nl tähisega ehk hetkel registris olev number, audi peal aga valgepõhjaline transiit, seega eraldi seeriad
valerkale kirjutab...Hollandi registris olev number ja transiitnumber ei saa kunagi olla sama kombinatsiooniga!
s-valerka vastab...seda minagi, seega pole mõtet mingist superbist teemat kakkuda.
Silikooniga määrige
23:52 10.03.2018
Ja seletage euroopast toodud saanide roostepuudusele ja üliheas korra olevatele kirikutegelaste autodele. Palvehelmed ka riputate peeglite külge? Lisage huijarid siia, kes petavad ls, korrasoleku ja teiste oluliste asjade kohta.
100!
09:34 11.03.2018
Silikooniga määrige.

Iga kord kirjutad eri nime alt.
Või ostsite selle 500 tuh. sõitnud passati mitme peale
ja nüüd üksteise võidu siia kribades muudate maailma paremaks?

Silikooniga määrige
17:22 11.03.2018

Kirjutan palju tahan. Ikka jube tugevalt käib ikka mõnele üksikule närvidele, kui kirjutatakse õigest ja reaalsest lsõidust. Muide, ei ole enamus sinusugused, et asju .mitme peale ostavad. Kui müüki see 500 + tuh sõitnud auto läheb, annan siin foorumis teada. Saad norm raha eest osta ja ls endale sobivaks kerida. Ja kilka nüùd- vin TMBJA21Z252080844, Eestist ostetud uuena, ls 394977 tuh. Müüjal kirjas 229434 tuh. Hooldusraamat kah olemas. Huvitav kumma läbisõidu jaoks? Eks mnt ameti register valetab...Edasi võid omasugustega vaielda.
100!
08:26 12.03.2018
Silikonimehele.

Sa oled tõeline leid, sest alati kui midagi kirjutad on hea tuju garanteeritud.
KassuKev
09:40 12.03.2018
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2781520&rhash
=0e60

Praegu 206000 km
Oli Rootsis 2016 264090km


2015-03-10 Besiktigad
Godkänd till 2016-04-30 vid 26 409 mil.
Volvo S60
17:35 12.03.2018
http://www.auto24.ee/used/2782152

VIN: YV1RS714082702007

Eestis registeeritud 04.2013 läbisõiduga 94000
Taanis viimane märge 07.2012 läbisõiduga 180000
Hetkel kuulutuses 186000
Mercedes S320
17:39 12.03.2018
http://www.auto24.ee/used/2778721


VIN:WDB2200261A230583

Taanis viimane märge 05.2014 läbisõiduga 607000
Eestis registreeritud 06. 2014 läbisõiduga 267000
Hetkel kuulutuses 292000
63amg
18:56 12.03.2018
pea 700 tuhat sõitnud mersu iste veel täitsa ok.
samumeie
23:16 12.03.2018
Millised kuldsed sõnad, need ütlevad kõik. "Пробег является оригинальным" Aamen.
A vtom, što mašina v otšen plohom sostojanii, ne slova... Dobavljajem slomannaju pravuju sideniu.
Crafter Volkswagen
10:57 13.03.2018
http://www.auto24.ee/used/2780861

WV1ZZZ2FZ87003085

Rootsis 370000, Eestis 270000

Müüb: Andrus Horn, 56691568
Podumajes
11:39 13.03.2018
100 sinna, 100 tänna ``rekkal``!
Volvo XC90
09:50 14.03.2018
http://www.auto24.ee/used/2671166

YV1CM714671410103

Taanis viimane märge 05.2015 ls 379000
Eestis registreeritud 12.2017 ls 230000
Hetkel kuulutuses 232000

Müüa: Aivo Hüdse, 5254728
tarhunupol
10:53 14.03.2018
Viimase volvo sisu juba nii väsinud,et sellisega kõlbaks karjakul veel heinamaa ja lauda vahet sõita..
...
20:53 18.03.2018
Raisad solgivad ka matkaautode turgu
http://www.auto24.ee/2767383

soomes 226 922
ziv453
müüja: +372 5889 4634
...
20:57 18.03.2018
hinna ka muidugi üle võlli keeranud
Ilman katsastusta on mainittu hinta 1500. Katsatsastettuna hinta on 1900
A!
21:28 18.03.2018
Kui tegelane selle kuudi küsitud raha eest maha suudab lükata, siis väärib ta minimaalselt aasta autoärika tiitlit. Selliseid juurdehindlusi ei saadud isegi parimatel päevadel hulga aastaid tagasi..
vanames
22:10 18.03.2018
Täpselt samasuguse karavani ostis tuttav eelmisel suvel 3500 euri eest ja läbisõit 140 tuhat mis võib ka tõeline olla, kapotialune näeb välja nagu äsja tehasest tulnud autol ja ka elamine uuevääriline.
eerme1988
22:36 22.03.2018
http://m.auto24.ee/used/2781937
Oli minu auto ja myysin 02.2018 kui läbisöit oli 299971km.
...
07:42 23.03.2018
maanteeameti lehel on selle volvo kohta viimane märge 265 751 2a tagasi. ju siis huiar selle peale välja läkski ning ostjale seletab, et auto mingil põhjusel 2a seisis.
yv1bw694081041930
Hmm....
08:07 23.03.2018
Mulle meeldib selle viimase Volvo lisainfo:
"Masinas on heas seisukorras muutunud kasti rihmaõli ja õli, samuti padjad ja rattad. "

Õlid on muutunud.Samuti padjad ja rattad.
Ja mis asi on üldse rihmaõli???
...
08:10 23.03.2018
anna sibulale andeks, ta ju püüab. huvitav oleks teada, mis hinnaga huiar selle auto kätte sai ja palju nüüd juurde keevitas?
A!
09:08 23.03.2018
Vene keel lonkab ja katkub tal samamoodi, ilmselt siis valgevenelane.

"Masinas on heas seisukorras muutunud kasti rihmaõli ja õli, samuti padjad ja rattad.
Машинато в хорошем состоянии поменян ремень.масло.и масло в коробке а так-же колодки и диски"
selgetnägija valerka
09:14 23.03.2018
mis teha, kui keeleoskamatu kasutab google tõlget
td
10:41 23.03.2018
Müüja on ju nõus isegi pool reg. tasust maksma. Norm.diil.
Eerme
13:20 23.03.2018
Mina myysin 5500€,keris 30000km maha ja pani 1000€ juurde.
asdasf
13:25 23.03.2018
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2788697&rhash
=2e1e


WF0JXXWPBJBL56642
582BTM
OUN948 - Rootsi number.
MNT näitab läbisõitu 168 000km
Rootsis 12.2015 läbisõit 385 000km.
https://www.car.info/en-se/license-plate/S/OUN948

Müüja: Kairi, 55626147
to eerme
13:35 23.03.2018
päris huvitav oleks teada, et palju sul huvilisi-helistajaid üldse oli- kas andsid kohe odavalt ära, et mitte pikalt müüa või lõpuks tüdinesid kuulutamisest ja andsid siis odavalt ära? eks neede ärikate mall olegi selline, et lendab kohale, pakub oma hinna ja tavaliselt müüja nõustub, sest ei viitsi müügiga pikalt jamada.
eerme1988
13:53 23.03.2018
Myysin autot aasta aega ja langetasin hinda kuna läbisöit oli suhteliselt suur. Mul oli suhteliselt vähe huvilisi. Enamus olid just need kes saatsid kirja et 4000€ sulas... Aga see kes ostis helistas ja tuli kohale ja tingis veel ja rääkis et see viimane raha ja naisele ostab auto jne... ilmselt pole ainuke auto mis sellel tegelasel niimoodi myygis.
...
14:24 23.03.2018
jutt on neil tüüpidel alati ilus, hea veel, et pisarat ei poeta...
eu561
17:22 23.03.2018
http://www.auto24.ee/used/2789521
YV1BW63H0D1256161
Rootsi andmete järgi ls. üle 620000, kuulutuses 270000
https://www.car.info/en-se/license-plate/S/MYN917
Hmm....
08:27 24.03.2018
Viimase takso (volvo) kohta.
Meie kuulutuses on esmaregistreerimine 01/2013, rootsi näitab, et õige on 09/2012 nii et siin on juba suur vale.
A!
22:24 24.03.2018
See viimane näide on küll eriti hale vahelejäämine.
Huvitav, millise peaga seal kontooras mõeldakse?
Omajagu armas seegi, et kohapeal, meie omas koduvabariigis, leiutati uus akubränd, mida lahkelt presenteeritakse.
...
07:32 25.03.2018
kõik selle kerimise oleme ise käima ajanud- kui ikka rahvas nõuab teatud läbisõiduvahemikku, siis ta selle ka saab. nüüd ostab "200 000" sõitnud auto ja on õnnejunnis ning naaber kadestab. kui ka natukene laguneb, siis pole hullu- vanust ka juba kübeke. teine tark aga ütleks, et japsid lagunevadki 200 peal ära, aga vot sakslane peab vastu.
aga oleks ostnud 400 sõitnud auto ja oleks see lagunenud, siis oleks ilge risuga tegu olnud ning japsid raisad ei oska üldse autosid teha.
volksumees101
19:14 25.03.2018
Olen sõitnud selle Volvoga ja leidsin viimased kettad aastast2009.Siis oli läbisõit 309000.Auto müüdi maha.https://www.kuldnebors.ee/search/soidukid/veoautod/volv
o-fl612-5-48-132-kw/search.mec?pob_post_id=81756935&pob_acti
on=show_post&pob_cat_id=10699&mec_lang_override=et&srid=auto
24420370#top

sierrapeks
13:09 31.03.2018
http://www.auto24.ee/used/2796214
ls. 220k.

https://www.car.info/en-se/license-plate/S/XTN521
Rootsis 04.2017 ls. ~315k.

Mis veel huvitav - auto eksporditi Rootsist juba pea aasta tagasi, kuid siin jõudis ta müügile alles hiljuti. Huvitav miks...

kr108
16:40 31.03.2018
Selle auto Eestisse arvele saamine on peavalu kuubis. Tehniline pass on vana.
nojah
19:48 31.03.2018
3 aastat tagasi müües hakkas selle auto läbisõidu näit kiskuma 250 000 kanti. http://www.auto24.ee/used/2790827
Paistab, et vahepeal on kõvasti tagurpidi ringi uhatud.
sumerko
19:51 31.03.2018
Audi A6 Allroad WAUZZZ4F88N009203 Rootsis 01.2017 250000 km https://biluppgifter.se/fordon/HHM929 Eestis aasta hiljem 194000 http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2796942
mario55
21:50 01.04.2018
Kerimispuudega eestlane
16:56 03.04.2018
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2799505

Eesti märgitud läbisõit 193 000km.

Viimane märge Rootsis 2017 484 000km.

Müüja Tanel

53505460
hlm
17:18 03.04.2018
Ahvikiirusel kadusid kuulutusest kontaktandmed:) On ikka raske elu.
Martiin
18:36 03.04.2018
Oleksid võinud vin koodi lisada , saks tulevikus potentsiaalne ostja infot
Ettepanek
20:41 03.04.2018
Tegelikult ausa turu "taastamise" eesmärgil võiks täitsa olla kuulutuse juures "ajaloole" viitav directlink. Saan aru, et auto24.ee ei ole sellest huvitatud, sest kuulutuste arv ju väheneks kolossaalselt, kuid mõte ju täiesti olemas. Kas meil on aeg alternatiivsele portaalile, seda ei tea... aga hakake sabast kinni.. endal aega selleks ei ole.
...
21:29 03.04.2018
kuulutuse koostamisel peaks olema piirang- numbrit üle 200 000 sisestada ei saa- siis on rahul nii müüjad kui ostjad, kes nagunii otsivad vaid alla 200 sõitnud autosid. edukaks teerajajaks sel alal on näiteks mulkide autosalong- seal on autod aastast 1995- 2015 kõik sarnase läbisõiduga. vot see on õige suhtumine ostjatesse- müüme vaid seda, mida rahvas tegelikult tahab.
Martiin
21:46 03.04.2018
Seda salongi võiks külastada üheaegselt Maksuamet, politsei ja tarbijakaitse siis saaks teada kas vaid kõlakas või jutul tõepõhi all. Oleks suur rõõm kuulda kui rikkumisi ei leita.
Abistaja1
09:38 08.04.2018
Lisan Volvole vin koodi YV1BW84ABD1258576,siis on kasu ka.
...
10:10 08.04.2018
kui sa ei jäta vin koodi ette ja taha tühikut, siis ta otsingutega välja ei tule. praegu peaks otsima kombinatsiooni "YV1BW84ABD1258576,siis", et midagi üldse leitaks.

YV1BW84ABD1258576
...
08:45 10.04.2018
5a. tagasi taanis 317 000, nüüd 268
WF0GXXPSSG1K93964
http://www.auto24.ee/used/2800126
lõuna-eestist
11:19 16.04.2018
http://www.auto24.ee/2769991
Seda Touranit sai esindusest uuritud, kuna esialgsel kuulutusel oli foto, kus vin kood peal, nüüd tehtud uued pildid, kus seda pilti enam pole.
Saksamaal lõpeb esinduse ajalugu 150000-ga aastal 2014 ja viimane märge Saksamaa läbisõidust on detsembris 2016 - 250000.
maaks
14:26 16.04.2018
http://www.auto24.ee/used/2809975
Toyota Aygo JTDKG10C90N073682 622MKA
Töökaaslase auto, müügi hetkel (2018 a. aprilli alguses) oli läbisõit ca 197000km (ja auto müüdi ära 1500€-ga, eest katuse serv tugevalt roostes)
Müüja: Anatoli , 5570203

Muudetud 16.04.18 14:27

...
14:39 16.04.2018
maaks
16:40 16.04.2018
... näeb küll sedamoodi välja et on. Miks ta mulle täna läbisõiduks 197tuh väitis kui tal endal kuulutuses 180tuh seisab.
...
18:38 16.04.2018
pildid tehtud 2017, seega ilmselt kaua oli müügis ja sõitis kogu aeg juurde. aga jah, huiarite elu lihtne- osta odavalt, keri ja müü kallilt.
k...
14:40 20.04.2018
Mul käis sugulane Pärnus üht Nissanit vaatamas. Müüja oli ise ta toonud. Hind oli soodne kuid ettevaatlikuks tegi üks puudus ja jäi ostmata. Otsib edasi, nädala pärast Tallinnas müüb keegi sarnast autot väiksema läbisõiduga ja kallimalt. Läheb vaatama, et see ehk parem. Hoovi peal vaatab talle otsa seesama Pärnu auto! Sama viga parandamata ka veel...
...
15:17 20.04.2018
osta tasub vist ainult omanikult, kelle käes auto aasta või kauem olnud- siis ehk niiväga tünga ei saa. muidugi selliste puhul tuleb olla ettevaatlikum, milledel ülevaatus kuu-paari pärast läbi saab.
kõik need, kes oma sõnul otse saksast siia sõidavad või kohaliku auto odavalt ära ostavad ja kallimalt maha müüvad, on 99% tünnitajad kasvõi läbisõidu kerimise osas. auto ise võib ju siiski norm olla kui just mõnda viga nimme ei varjata. ka esindustes vedelevad uue vastu vahetatud vanad kärud on kahtlased, sest ega ajaloost nagunii suurt muhvigi teada ei saa. ja autoaedes on muidugi täielik loterii, mille otsa satud. kasutatud auto ost on üks paras joppamine ja mida odavama ostad, seda vähem hävid.
Iveco Daily
11:29 24.04.2018
http://www.auto24.ee/used/2815127

VIN: ZCFC35A3105892124

Kuulutuses 189000, Taanis 01.2016 ls 254000.

Kontakt: 5101178
Ford_Mon
15:29 26.04.2018
Soomest Ford Mondeo, sealse reg.märgiga LYV-495 (VIN: WF0WXXGBBW6Y36952). Kuulutuses http://www.auto24.ee/used/2750508 LS 320000 km -> Soomes 1.2.2017 360625 km.

Soome TASUTA päring siit: https://asiointi.trafi.fi/fi/web/asiointi/henkiloasiakkaat/t
ieliikenne/tarkista-ajoneuvon-rekisteritiedot

sokota
20:53 27.04.2018
http://www.auto24.ee/used/2805077. Kerenumber kuulutuses valesti. Õige TMBBE61Z052075383. Läbisõit Soomes aasta aega tagasi 326925km. Soome number RMZ-243
vahur222
10:48 29.04.2018
Paistab et ülevaatajad eksivad Soomeski.Selle Mondeo läbisõit ei saa hästi viimasel ülevaatusel olla 360 000 km vaid näiteks 306 000.
28.08.2014 272370
23.04.2015 283209
01.07.2015 286149
22.01.2016 304255
10.06.2016 võetud ajutiselt arvel maha.Ei kasutatud,kuna vajas remonti.
01.02.2017 kantud registrisse ,käinud ülevaatusel märgitud 360625 !!!
05.02.2017 võetud ajutiselt arvelt maha
07.2017 Pandud müüki ls. 320000km.
Mina ostsin 09.07.2017 ja kuna ei viitsinud sellega jännata panin müüki nii nagu kuulutuses on.Hetkel ls 320910 km.
Eks igaüks mõelgu oma peaga.Kui oleks olnud hirmus tahtmine kerida siis oleks hetkel läbisõit 186500 .

Muudetud 29.04.18 20:40

ziim
08:12 02.05.2018
http://www.auto24.ee/used/2772052

Reklaamitav läbis6it: 183000
Viimane teadaolev läbis6it 01.12.2017 Itaalias 320046
VIN: WDD2122031A261057
Müüja 58600787
...
10:41 03.05.2018
mingi aeg tagasi müügis viljandis, ls 106 000, hind 2400
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:pe3yi3y
iI50J:www.auto24.ee/used/2814074+&cd=5&hl=et&ct=
clnk&gl=ee&lr=lang_et&client=firefox-b


nüüd jõudnud tartusse, ls 103 000 ja hind muidugi suurem
http://www.auto24.ee/used/2825039
VF1LB2U0539728273
193BBD
lumina
06:32 04.05.2018
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2822898

09.02.2015 431880 km
09.12.2016 463316 km
23.01.2018 476354 km
13.04.2018 280117 km
ziim
22:54 05.05.2018
http://www.auto24.ee/used/2754443

Reklaamitav läbisõit 238000 km.
Viimane registreeritud läbisõit esinduses 358324 km. veebruaris 2016.
WDD2122051A888014
Müüjaks Tarvo Teemusk
58132770
Juss543543
16:28 06.05.2018
Sellel 1.9 tdi octavial 431k isegi hea number(ilmselt 3 tiir peal). Ei tasu heituda sellest. Tegemist siiski tankimootoriga, mis tiksub pikalt.
.
23:21 08.05.2018
http://www.auto24.ee/used/2822084
2017-10-26
Inspection
in Sweden
201,550 km
Müüja Nik 55911596, TNN1 Grupp OÜ
Spidokas2
07:50 09.05.2018
Huvitav kas need kes autosid rootsist toovad täna, on sügava puudega või loodavad et tulevane ostja on puudega? Naljamehed, kas tõesti loodab keegi, et ostja on nii rumal ega oska internetis sõiduki tausta kontrollida? Kerida rootsist toodud sõiduki spidokas täna, no peab ikka "geenius" olema :D
Spidokas2
07:52 09.05.2018
Pidasin silmas neid autotoojaid kes kerivad!
...
08:02 09.05.2018
tänase hommiku jooksul on vin kood ka kuulutusest kadunud.
wvwzzz3czce049768
jälgivad ka ärikad foorumit hoolega.
sokota
08:52 09.05.2018
Pildil on ju kerenumber olemas. Ega Rootsi andmete jaoks ole niigi muud vaja kui reg.nr. Loomulikult mõistan hukka igasuguse kerimise.

Oskatakse Saksamaalgi: Ostsin eelmisel nädalal tellimuse peale vana W211 Mersu läbisõiduga 196tuh ja hooldusraamatuga. Raamatud sirvides tuli ilusti välja, et viimane hooldus jaanuari kuus 237tuh. Kus on point kerida 40tuh? Õnneks klient sai aru, et 40tuh ei ole selle auto resurssis mitte midagi.

Oleks võinud mõelda pettuse pärast teise auto ostmist, aga ostetud auto oli nii haruldaste parameetritega, et leidmine praktiliselt võimatu.
...
09:23 09.05.2018
no kui vaadata gripi saadet, siis keritakse saksas küll, aga neil selle eest ka karistused, meil miskit.
...
13:47 09.05.2018
rootsis viimane näit 313 000 4a tagasi
http://www.auto24.ee/used/2830620
JTDBS182300007507
dudemaster
19:56 10.05.2018
http://www.auto24.ee/used/2831718 autol raamat kus vähemalt üle 260k oli odo näit.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte