Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

professor_sammaljalg
20:25 13.02.2018
Mis romulas A66 leiba teenib? Abikaasa Eestist uuena ostetud 2011a Peugeot on samuti imo täiesti heas korras, pindmist roostet leidub vähesel määral küll, aga ainult seal, kus eelnevalt mehhaaniline vigastus on olnud.

Pole vaja taeva pähelangemisest seletada, kui sinu juurde ainult rümbad satuvad..

hlm
20:25 13.02.2018
Paistab, et järjekordne kõiketeadev töökojamees on siia siginenud...
63amg
20:48 13.02.2018
amtel-i tegelane arno on ikka tõeline kõike teadja omaarust! eestist rändavad autod igale poole,läti,leedu,poola, ukraina,kazastan jne. ja isegi aafrikasse.aastaid juba.see tema jutt on ju loogiline ,kuna amservis uputab nendest avensistest ja auristest.rahad ju peavad liikuma
Kas ka see
23:20 13.02.2018
on keritud?
http://www.auto24.ee/used/2758252

Kas selline läbisõit Passatile on juba liig mis liig?

Kas keegi ehk teab ka müüjat? Samasugune nagu kõik automüüjad?
...
06:53 14.02.2018
No 18 tonni eest ju parim auto üldse mida eestlane võiks tahta. Läbisõit ja hind kenasti vastavuses. Kes siis selle raha eest uut hakkab ostma- ikka vana ju parim. Me rikas rahvas, mingi vana passati eest taoline raha on köömes.
63amg
08:42 14.02.2018
selle passati juhiiste on vähemalt pool milli läbinud.kohutav! võib-olla tõsteti korralik iste välja ja visati vana nässakas asemele,kuna taksojuht pasandas korraliku istme täis
maaks
09:13 14.02.2018
See on parim Passat üldse! Kuna nii uus, et ei ole veel ülevaatusel käinud, siis kerid enne MNT-s regamist 100k maha ja saad kopikate eest puhaste paberitega vähesõitnud auto endale.
Ohjahhh
11:45 14.02.2018
Vahepeal ikka ajaviiteks satun seda teemat lugema. Mis puudutab, seda eelnevalt lahatud 4Motion Passatit, siis selleks, et selgitada, kas ja kui palju on keritud on Rootsi autode puhul esiteks internetis piisavalt võimalusi ja kui selle kasutamise oskust jumala poolt antud ei ole, siis alati saab Möllerisse kohapeale minna ja põhjalikult huvipakkuva auto ajalooga tutvuda.
Mul kulus paar minutit, et selgitada, et rootsi lehtede andmetel selle auto läbisõitu ei ole näpitud.
Kui ikka aega ja tahtmist süveneda ei ole, siis ei ole mõtet siia ka igasuguseid lollusi kirjutama hakata, mida siis veel omakorda vähem pädevamad kodanikud puhta tõe pähe võtavad :)
Mis puudutab seda juhiistme näidet, siis enamikel sport sisuga Passatitel vajub välimine istme äär juba aasta või 50tkm ära.Oli samamoodi ka B7 kere ja nüüd ka B8 peal. Eks see on ka alati kinni eelneva omaniku tagusmendi gabariitides.
Ehk siis jällegi asi, millel ei ole läbisõiduga mitte mingisugust seost.
........
12:54 14.02.2018
siit vajub ära, sealt kukub küljest, kolmandast kohast koliseb, neljandast kohast rebeneb ja kõik see on väärt 18K? no muidugi on, passat ju...
63amg
12:59 14.02.2018
see iste pole mitte ainult ära vajunud,vaid see on ju täiesti räbal!
selgeltnägija valerka
13:04 14.02.2018
ohjahhile
13:07 14.02.2018
Ja milliste "rootsi lehtedelt" sa siis selle info mitte kerimise kohta said???
Kuna auto ei ole veel ülevaatusel käinud, siis ei ole ka andmeid netis!
ohjahhile
13:07 14.02.2018
Ja milliste "rootsi lehtedelt" sa siis selle info mitte kerimise kohta said???
Kuna auto ei ole veel ülevaatusel käinud, siis ei ole ka andmeid netis!
lihtneju
13:18 14.02.2018
ohhjahhh on ise selle auto müüja:)
100!
14:10 14.02.2018
Selle passati kuulutuses on kirjas, et kontrollitav hooldusajalugu.
Seda saab siis esindusest kontrollida, aga on üks asi mida ma siin tähele panen.
Inimene küsib mingi auto kohta, kas on keritud.
Vastuseks tuleb, et kes seda saasta küll ostab. Kerimisest või mittekerimisest pole vastuses juttugi.
Spetsialistid noh!
Peale selle kirjutamist olen ka vist selle auto üks müüjatest.

Ja üldse.
Ehitajad ehitavad sitasti. Garantii ei kehti.
Arvutimüüjad valetavad.
Poemüüjad petavad rahaga.
Maksud on kõrged.
Tööd ei ole. Arvan, et automüüjad on süüdi.
Autode kommenteeriad on ainukesed kelle sõna on õige.
Elu on ikka sitt.............

Siia
15:15 14.02.2018
nimekirja võiks lisada veel ja veel - mis teha, eestlased oma valitud suurte juhtidega, isegi naabrid naeravad!
Tahan osta Superbi
09:36 16.02.2018
k...
09:58 16.02.2018
Lisan ka veidi õli teie leegitsevasse arutelusse. 2 aastaga kukub Passati hind 50%? On ta siis tõesti läbi jjuba? Praegu veidi itsitangi pihku, naese prantslane sai 5 aastat vanaks ja alles nüüd on tema turu hind 50% uue hinnast. Me viimane neliveduline sõiduk oli Isuzu Trooper ja metsa temaga sõites tuli tihti traktori järgi minna- seega enam kulukat nelivedu elus vaja pole olnud rohkem. Sama tee sõitis külamees oma kõrge põhjaga Vaz 2109-ga mängeldes läbi.
k...
10:07 16.02.2018
Muideks, uuena on A4 Quattro diisel on täpselt sama hinnaga...
...
12:44 16.02.2018
Järgmine hooldus läbisõidul 145 000 aastal 2013. Läbisõit kuulutuses 149 000. Usume...
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/584/auto_php-id=2765
584-view=104-www_auto24_ee.html
Yessssss
16:48 16.02.2018
Ma vaatasin neid Autosalong OÜ poolt müüdavaid autosid. Vahet pole, kas auto on 2001 või 2011aasta on läbisõidud ikka 140 000 -230 000 ja enamustel hooldusraamat . Tublid müüjad, kõik tip top.
Svensson11
22:47 17.02.2018
raizxc
08:53 19.02.2018
Jätkame teemat vaid 100% tõendatud keritud läbisõiduga müügiautodega. Kellegi isiklikku sisetunnet/arvamust paluks siia mitte lisada. Samuti ärge lisage siia küsimusi "kas see auto on keritud?" Vähemalt mitte vin koodiga, lisage vaid müügikuulutuse link näiteks. Muidu kellegi müügikuulutusest vin koodi Googeldades viskab kohe ette pealkirja "Hoiatus! Läbisõit 100% keritud". Kes ei süvene, see ei pruugi nähagi, et tegemist oli küsimusega, mitte väitega, et auto läbisõitu on keritud.

Muudetud 19.02.18 09:10

Svensson12345
09:11 19.02.2018
VIN: WDF63970513827944

http://www.auto24.ee/used/2682586

Rootsis üle 300 000 sõitnud
Tegelikult
13:29 19.02.2018
ei saa 100% midagi tõestada. Aitasin kord sõbral autot osta. Müüja raius nagu rauda 190000 sõitnud. Kutsusin ta siis enda täpselt sama automudeli juurde, mis minu käes üle 400000 sõitnud. Mul istmed, pedaalid, käigukangi nupp ja üldse salong nagu uus. Müügimehe omal kõik nagu närakas! Ka ustel loksud sees. Tõestada ei saa siin midagi, äkki ongi 190000 aga kuidagi vaikseks jäi müüja küll. Aga ja just nimelt, sisetunnet ja mõistust peab olema.
kpl
13:33 19.02.2018
autosalongi auto raamatus ju viimane hooldus 2012.
Sulle- kas ka see
00:52 20.02.2018
On passat endal 500 tuh sõitnud. Kontrollitava Eesti ajalooga. See, mida näitad, on ikka tunduvalt rohkem sõitnud kui 160 ?.
. tuh. Müüja võib Sulle mida tahes seletada.
100!
09:52 20.02.2018
Sulle-kas ka see

Kui väidad, et see passat on rohkem sõitnud, siis paluks tõestust.
Kui lihtsalt arvad nii, siis kalkun ka arvas.
See palju on sõitnud sinu auto ei puutu teemasse.
...
10:05 20.02.2018
Kui rootslane paneb müüki vähem kui kolm aastat vana auto, mis meiesuguste mõistes on veel uueväärne, siis sellel on ilmselt mõjuv põhjus- kas on läbisõit juba sealmaal, kus auto pidamine muutub kulukamaks või on tehtud avarii. Ei maksa siin eestimaal nii sinisilmne olla ja uskuda kõikide sisseveetud autode läbisõite, mis odol kirjas ja müüja jutte väga heas korras autost.
100!
10:21 20.02.2018
Mulle meeldib kõige rohkem see, et meie seas on indiviide kes teavad miks
rootslane paneb müüki vähem kui kolm aastat vana auto.
Vähem kui kolm aastat vanu autosi on igal pool euroopas müügil lademetes.
See, et kasutatud auto vajab rohkem hoolt kui uus on ju siilile ka selge.
Anna abi.
...
11:23 20.02.2018
Mind ka täitsa huvitab, miks müüakse maha sisuliselt uued autod kui need kestaks veel mitu aastat muretult? Mina isiklikult sellist liigutust ei teeks.
100!
12:13 20.02.2018
Vot see " mina nii ei teeks" ütleb kõik ära.
Aga mina teeks.
Näed nüüd. Sulle jääb sinu arvamus ja mulle minu.
Arvamusi on palju erinevaid, aga selle foorumi teema on 100% keritud
odomeetritest, mitte sellest mida keegi arvab.
Kui leitakse keritud auto, oh seda rõõmu siis. Automüüja paha.
Kui ei ole keritud, siis seda välja ei öelda. Siis on kas ikka keritud, avariiline olnud või niisama mõttetu saast. Sest kõiketeadja arvab nii.
Veelkord. Ta ei tea vaid arvab.
Kõik maailmas ei arva nagu sina.
Mõned müüvad auto, kui garantii saab läbi. Vahet pole palju see sõitnud on.
Pajud firmad sõidavad liisingu lõpuni, auto jääb pangale ja müüakse.
Põhjusi miks müüakse on palju.
See, kas auto on heas korras sõltub konkreetsest isendist, mitte sellest mida keegi arvab.







mustlind
14:10 20.02.2018
to mustlind
15:13 20.02.2018
oh jumal, osta selle raha eest esindusest uus mõnda muud marki auto, kindlama peale minek
hmm....
15:59 20.02.2018
Mis nendest bemmidest ikka "tuvastada"?
Teisel massinal on kuulutuses vin puudu, see peks juba tekitama kahtlusi.
Ning ARK-i järgi on selle saani päritolumaaks leedu...
mustlind
16:24 20.02.2018
Mis "nendel bemmidel" viga on? mudel, seeria vigane? Palun tõsist arvamust.
Ale_I
13:27 21.02.2018
Oskab keegi öelda miks selline tõus graafikul, pole väga reaalne et aastaga sõideti 2000000 km maha vms..?
...
13:53 21.02.2018
Sellel graafikul tegi ülevaataja läbisõitu sisestades näpuka. Ise võiks ka sellest aru saada.
...
14:46 21.02.2018
ise avastasin enda autol sama asja enne müüki, kirjutasin mnt ametisse ja parandati viga ära, näpukas
sina 100!
00:38 22.02.2018
Esiteks juba väga lihtne tõestus- minu 500 tuh sõitnud passat on seest tunduvalt paremas seisus. Tahad veel tõestust, rondiärikas?
Kes viitsib
00:52 22.02.2018
Ja tahab, võib "rondiärikatega"vaielda, endal ka teisi tegemisi. Fakt on, et ostke kontrollitava Eesti ajalooga auto. On probleeme vähem. Muidugi ka kontrollitava hooldusajalooga soovitatavalt. Euroopast toodud, kohe just tehtud "suur hooldus".. Naljakoht.
Head ostlemist!
vanames
08:47 22.02.2018
Eesti ajalooga, teades eestlaste koonerlikkust (pohhuismi) ja serviste diletantlikust on see küll viimne asi mida soovitada. Eestlane sõidab kuni:
https://www.youtube.com/watch?v=QleDiVz5VNw
100!
09:00 22.02.2018
Tere sina 100!

Sinu kommentaarist loen välja, et olen õiget asja kirjutanud.
Kas värisesid ka vihast kui kirjutasid?
Mõned, kes sinu arust on rondiärikad, ainult müüvad ronte aga sina ju sõidad rondiga. Minu 500 tuh. sõitnud passat............
Vabandust, ei lugenud enne, et ta on sul ju väga heas korras.
Kui sinu 500 tuh. sõitnud passat on tõestus, siis rohkem kommentaare selles suhtes ei ole.
Kuule. Oled kindel, et su passat on ainult 500 tuh. sõitnud? Kindlasti rondiärikad kerisid enne müüki?
maaks
09:26 22.02.2018
Kui kõik kes kiidavad siin kui hea nende "pool milli ja rohkem sõitnud passat" on ja kuidas ta iga kord puhtalt ülevaatuse läbib, peaksid enda sõnade kinnituseks lisama numbri ja vin-i või MNT väljatrüki, siis oleks neid kiitlejaid "palju" vähem :-)
...
13:06 22.02.2018
Viimane ls. märge Rootsis ca 5a tagasi 117 450km, täna eestis 125 478.
http://www.auto24.ee/used/2769821
JN1CPUD22U0142482
npam
09:07 23.02.2018
Normaalne auto peabki ülevaatuselt läbi minema ilma probleemideta. Normaalne autoomanik hoiab ja hooldab oma masinat regulaarselt. Kui teeninduses öeldakse, vaja vahetada detail, siis seda ka tehakse.
Klassikaline eesti autoomanik hoordab autot nii kaua kui vähegi võimalik. Kuniks midagi küljest ära ei kuku, on kõik korras. Raudteeülesõidust ei saa üle sõita, sest sillakolin tapab ka jalutaja kõnniteel. Ja siis keeratakse ls maha, üks omanik, suitsuvaba jne. Suurelt kiideldakse veel vahetatud õli üle. Sorts, õlivahetus ongi normaalne nähtud ning see tuleb kasutatud autot ostes teha nagunii kohe ka ise. Ausalt öeldes ei saa aru, mis eestlasele meeldib "korras" masin saksast, mis on 2-3 aastaga maha veerenud 180 000km. Teadupärast just siis on vaja peale garantiid investeerida normaalne summa raha, et asi edasi kestaks. Ja ilmselgelt on KÕIK saksa autoomanikud maksnud auto hooldamisele ennem müüki 6000€, millele veel meie kohalik ärikas on lisanud "suurhoolduse". Lõpuks on auto hind ikka kolmandik soodsam kui tõestatud ajalooga masin. Kuidas? Ilmselt on saksa kapitalist loll ja on just eesti autoärikale maha müüma oma super korras masina ilma rahata, et eesti ärikas saaks teenida kasumit. Kogu selles süsteemis absoluutselt ühtegi punase lampi põlema ei lähe. Kuniks leidub ostjaid, leidub ka h*reid ja lolle peabki pesema ning raha ära võtma.
...
09:18 23.02.2018
Rootsis viimati 243 000
U5YHC816ACL212888
http://www.auto24.ee/used/2770098
Hmm...
09:43 23.02.2018
Kusjuures see viimane KIA oli rootsis takso.
...
10:34 23.02.2018
Siin vana oksjonikuulutus, ls 296 000, seisukord üsna räbal, istmed rokased. Aga nagu eestis ikka- heas sõidukorras.
https://psauction.com/en_en/item/view/390490/kia-ceed-1-6-cr
di-sw-128hk-11-lwg962
Chevro
20:16 23.02.2018
Huvitav , kes see debiil kustutas ära siit ühe keritud spidomeetri postituse? Kui auto24 kuulutusteportaal laseb valikuliselt siia postitada ja kustutab ära kellegi nö " lehma lellepoja " keritud spidomeetri kohta tehtud postutuse , siis mis selle asja mõte üldse siin on? See küsimus on sulle administraator kes sa selle postituse siit kustutasid täna. Võta teadmiseks et teavitan sellest auto24 juhtkonda .

eelmisele
21:33 23.02.2018
see läbisõit oli ameerika miilides, seega kõik oli korrektne. ära ülbusest lõhki mine oma juhtkonnaga ähvardamisega.
Chevro
22:58 23.02.2018
On korrektne kuulutus ikka? Põhiinfo sõiduki kohta on ostjaid eksitav, sest kirjas on selgelt 141 500 km mitte miili. Mina potensiaalse ostjana märget kusagil kuulutuse lõpus miilide kohta ei näinud, kui see seal üldse oli enne minu postitust. Kui küsitakse kuulutuse põhiandmete sisestamisel läbisõitu kilomeetrites siis tuleks nii ka kirja panna 226 400 km või jätta see üldse täitma, ostjate lollitamise asemel.
selgeltnägija valerka
06:55 24.02.2018
Chevro (registreerimata) http://www.auto24.ee/used/2711240 loe lisavarustuse viimast rida, mis teha kui kuulutust sisestades saad lisada erinevaid tilulilusid aga läbisõitu saad sisestada ainult km ides
No-jah...
09:42 24.02.2018
Samas on mitu kohta kuhu lisainfona märkida et läbisõit miilides.
................
09:48 24.02.2018
aga viriseda on ikka ka mõtet selle kuulutuse pärast?
aas007
11:42 25.02.2018
Ma panin ka kunagi keritud spidoga kaubiku foorumisse üles ,müüjaks Metro auto.
Asi oli foorumis max 15 min ,kuni kustutati .
Auto 24 foorumis kehtib vaid jõu reegel, negatiivne inf kellegi suure tegija kohta kaob kohe. Alles jääb kiidulaul ja eraisikute tümitamine.
Täpselt nagu NSVL ajal , sõnavabadust piiratakse.
Mingitele maaksudele
08:45 26.02.2018
Ja teistele hujlijaritele ( ka see 100 ! ) ei pea küll midagi keegii tõestama! On selge, huijarid ?! Teiesugused tõestage oma müüdavate rontide ls, hooldused mis on kogu aeg just " enne müüki" tehtud ja seda normaalsetes kohtades, kus on tõestatud see paberkandjal ja ka remondi teostanud firma arvutis! Mingid nurgatagused " remontijad " ei ole tõsiselt võetavad. NB- silikoon ja rehviläige pole suur hooldus! On arusaadav?
raizxc
09:15 26.02.2018
aas007, pärast pikka otsimist leidsin aastast 2014 ühe sinu postituse Metro Auto kohta. Postitus oli üleval kolm ja pool tundi mitte 15 minutit. Lisaks oli küsimus seal vales VIN koodis, mille autopood õigeks muutis.
100!
10:29 26.02.2018
Mingitele maaksudele.

Aitäh! Tegid hommiku palju rõõmsamaks. Kui iga päev kribaksid midagi sellist, oleks elu lill.
Aga ikkagi. Mis juhtus? Kas 500 tuh. sõitnud passat läks katki?
Sa ju hooldad teda ikka esinduses? Nurgatagused remontijad ei ole ju tõsiselt võetavad.
Küsisid, kas on arusaadav? Ei ole. Pead rohkem vaeva nägema.
Hoia ja keela, Klaara ja Veera


Sinule 100!
12:30 26.02.2018
Vanarahvas teadis, et lo..iga vaielda on sama mis vasikaga võidu joosta.. Müüge oma vähesõitnud silikooniga läikimanühitud ronte edasi, millega ainult kirikuõpetajad sõitnud! Seda ka korra kuus veini kirikule toomas kõrvaltänava marketist. Terve 36 lehte täis " vähesõitnuid just suure hoolduse läbinuid" autosid, mis sõitnud 200- 280 tuh. Naljakoht. Ja see, kus mina asju hooldan, pole sinusuguste asi. Silikoon ja rehviläige pole hooldus! Arusaadav, - klaara, veera - või kes sa olidki? Aga teistele normaalsetele inimestele soovitus postitada huijarite keritud ronte, seda raskemaks nendel huijaritel läheb. Ilusat päeva!
100!
14:19 26.02.2018
Tore, kui keegi spetsiaalselt minule kirjutab.
Arvan, et süüdi on seesama 500 tuh. sõitnud passat. Kustkohast sa muidu selle kirikujutu võtsid. Eks autoaias sulle seda räägiti ja silikoni läige tegi ka oma töö
ning ostsidki raipe ära. Pärast said teada, et seda on veel 500tuh. jagu keritud.
Ja siiamaani sa ei saa aru kuidas on võimalik, et lo.l automüüja sinusuguse tarkpea ära peetis. Siis hakkasid endas kahtlema, sellest tekkis stress ja muud
luulud mida siis siin välja elad.
Luulude all pean silmas seda, kui müügikuulutuse piltide järgi läbisõitu määratakse. Oma passatiga juba eksisid ja nüüd arvad, et kõik on keritud.
Aga sellest on võimalik välja tulla. Kõige tähtsam on rääkimine teistega. Nii, et
kui midagi südamel, siis lase tulla. Ja kui autoost plaanis, siis selle jaoks vaata keegi pädevam kaasa(keegi autohuijar näiteks)
Muidu jälle lo..id lüpsavad tarka ja pärast teistkordset tünni on ravi keerulisem.

Parimat.





K.
15:26 27.02.2018
Ja lisandunud on ohtralt lisavarustust...
...
16:49 27.02.2018
Oli kunagi müügis 190 000 läbisõiduga, nüüd juba 179 000.
WF05XXGCD56U05640
http://www.auto24.ee/used/2705657
http://www.auto24.ee/used/2773183
jee.kim
19:14 27.02.2018
Kas see on seesama õnnetu avariiline ST mis siin ringleb?
eelmisele
19:19 27.02.2018
aas007
20:58 27.02.2018
Tore kui leidsite selle vana postituse .Aga palun avalikustage ka see vana kuulutus .Siis näha kes tahab musta-valgeks rääkida.
Vale vin kood ei saanud olla,muidu poleks ma saanud vaadata auto ajalugu maanteeameti lehelt.
Nimelt on seal vaja täpsemate andmete vaatamisek mõlemat nii vin kui auto reg numbri ühtimist.
See kuulutus võis tõesti olla 3,5 tundi üleval veel ,aga minu "ebasõbraliku'' postituse automüügi firma kohta pühkisite foorumist loetud minutitega.
Olin sel hetkel auto reaalne huviline,aga huvi kadus ruttu...
Aga.... .
09:12 02.03.2018
Paistab et siin ikka mingi tegevus toimub kuna mõned kommentaarid kaovad .Millegipärast ei tule selgitust aas007 kadunud postituse kohta.Kes siis ikkagi selle kustutas ja kelle käsul?Kui vale vin-kood parandati ,miks siis ikkagi kuulutus ka kadus ?Midagi siin ei klapi!
raizxc
16:14 02.03.2018
Kustuvad vaid mõned üksikud postitused, kus ei ole mitte mingit tõestust läbisõidu kruttimise kohta välja toodud. Lisaks on viimasel ajal postitatud siia palju küsimusi "kas selle vin koodiga on keritud", ka need kustutame. Siia paluks ainult kuulutusi, mille läbisõidu võltsimist suudate ka tõestada.

aas007: Mitte kuulutus ei olnud 3,5h üleval vaid kommentaar siin foorumis, sellest konkreetsest kuulutusest ei tea ma 4 aastat hiljem kahjuks midagi kommenteerida. Autopood ka vastas kasutajale siin foorumis ja viis kuulutuses muudatused sisse.
bixxol
16:29 02.03.2018
Lisame siis veel ühe hästi kiiresti tagurpidi jooksnud Volvo V70 2006a
http://www.auto24.ee/used/2775227

Siin Taani andmed: https://www.nummerplade.net/soeg/?stelnr=yv1sw714061569590

See on ikka julm küll, ja veel üks omanik :)

Auto Vin:yv1sw714061569590 Essti ReG: 067BMP
...
17:06 02.03.2018
ls 266 000 ja 250 peal vahetatud rihmad. no tõepoolest veab kohe ostjal...
vin ka korralikult, sest eelmise moodi avaldatuna ta ei avaldu otsingutes.
YV1SW714061569590
63amg
18:09 02.03.2018
600 tonni oli sõitnud 4 aastat tagasi! päris hea! võiks siia eraldi teha edetabeli
aas007
19:25 02.03.2018
Minul oli konkreetne link kuulutusest ,kus sai igaüks vaadata maanteeameti lehelt teh. ülevatuste ajalugu . Mingit võibolla ei ole olnud .
Vale kerenumbri häma pole mõtet ajada ,see klappis täiesti ja igalühel oli võimalus vaadata läbisõitu .
Kordan - kui kerenumber oleks olnud vale ,nagu teie väidate ,ei oleks pääsenudki auto ajalugu keegi vaatama .Ja ka mina poleks tõe jälile jõudnud.
Lihtsalt tuimalt kustutate ära kuulutusi,kui keegi ,,suurem,, avaldab soovi .
Siin foorumi teemas on juba 36 lehte ,,punaseks,, muutunud autosid .Palun kõik need automüüjad hakake ka tellimma kustutamist .Kas saab?

Muudetud 02.03.18 19:26

aas007
19:27 02.03.2018
Ah jah ,kui veel kirjutan liiga palju ,siis kustutatakse ka see.
Aga.... .
20:08 02.03.2018
Minul ei õnnestunud kustutamine ,kui keegi m..n pani siia üles auto, millel oli näidikute plokk vahetatud.Kõik kilomeetrid esinduses fikseeritud,paigaldatud uus 0km,sissekanne serviseraamatus .Helistasin kättesaadavatel A24 numbritel,kuulati ära aga kedagi ei paistnud huvitavat ja nii see siia jäi.Postitaja ei soovinud kokku saada et suudaksin tõestusmaterjali esitada.Huvitab ikkagi kas see ,kes selle maha võttis ka kontrollis asja üle- ei usu hästi.
Aga.... .
20:15 02.03.2018
Viimane lause siis aas007 postituse eemaldamise kohta.
raizxc
23:03 02.03.2018
aas007 kirjutas nii (mitte küll sama registreeritud nime alt):

Järgmine petis!!!

METRO AUTO

http://www.auto24.ee/used/1505247

Kuulutuses on piltidel hoopis teine auto number ja kerenumber kuulutuses on laest võetud.

187 000 sõitnud kaubik aastast 2007 . unistage edasi
Eestis on enamus autode spidod keritud või kuulutuses valeandmed ,kus kerenumber võetakse sõbra samasuguselt autolt.


Vastuseks kirjutas Metro Auto nii:

Saime auto24lt teate ,et meie autol on vin kood valesti. Tõesti nr oli valesti märgitud.
Vabandame eksituse pärast, aga alati tuleks ennem kontrollida täpsutavaid asjaolusid kui avalikult kirjutate siia. Selle auto puhul on tõendatav hooldusraamat olemas, ning arvan,et Teie poolne postitus polnud kuigi sobiv siia.

Tänades.
Metro Auto.

Ütlen veelkord, et siit ei kustutata postitusi kellegi suva soovi järgi. Ei maksa alati nii kibestunud olla. Soovin kõigile mõnusat nädalavahetuse algust! :)
grigoori
14:30 03.03.2018
_Selle auto puhul on tõendatav hooldusraamat olemas,_

Kas see väide on nüüd absoluutset tõde garanteeriv?
Sel juhul võib terve teema maha võtta, enamusel siin mainitud autodest on "hooldusraamatutega".
Kui
14:56 03.03.2018
liigub valeraha, siis mis see hooldusraamat teha on. Üks automüüja ütles kord sellise killu "neid müüakse saksas 5€ ämber".
no...
18:09 03.03.2018
Aga hakkas kuidagi väga huvitama ,mismoodi see asi siis siin käib.Kui keegi leiab et teda alusetult siia üles riputatud siis kuidas käituda.Kas piisab kui kirjutan omapoolse selgituse,mida iganes see siis sisaldab, siis võetakse kohe maha?
Gannes L
18:53 03.03.2018
Lp admin raizxc

Teeksin ettepaneku see läbuteema kinni panna ja alustada uus analoogne teema 1 pisikese muudatusega- Kommenteerida saavad AINULT registreerunud kasutajad. Siis jääks ära väga palju mõttetut möla. Antud teema kvalifitseerub peaaegu delfidebiilikute mängumaaks.
no...
19:12 03.03.2018
Keegi Gannes võiks ise ka sisse logida kui sellise ideega välja tuled muidu ei erine sa minust ja minusugustest aga mõte iseenesest õige.Lisaks peab postitaja suutma oma väidet tõestada.Lingid välismaa andmebaasidest või registrist ei tõesta 100% kerimist.
vanames
19:47 03.03.2018
Service raamat - irw! Ostke auto reaalset seisukorda mitte paberitükki.
Esimene ettejuhtuv:
https://www.ebay.co.uk/itm/BMW-SERVICE-BOOK-SERVICE-HISTORY-
RECORD-LOG-BOOK-REPLACEMENT-/131723265513


PS;
More than 10 available
219 sold :)))))

Muudetud 03.03.18 19:49

rainer300
19:59 03.03.2018
Tegelikult pole seda teemat yldse vaja, sest eranditult k6ik välismaalt toodud diislid on keritud odonäiduga ja siin teemas viimastel aastatel bensukaid ei ole kohanud ja tark inimene ei osta kasutatud diislit ja loll seda teemat nagunii ei loe ja ostab vana diisdlirondi.
100!
20:51 03.03.2018
Tunnistan üles, et mina loll sõidan välismaalt toodud diisliga ja tänu rainer300-le
sain teada, et seda on keritud ka veel.
Esindus küll vaidleb vastu, et ei ole võimalik, et keritud aga kui juba rainer300 nii
ütles, siis see vaidlustamisele ei kuulu.
Ja seda foorumit on ikka väga vaja. Muidu ma polekski teada saanud, et mu auto
keritud on.
Küll on hea, et meil siin võtavad sõna ikka need helgemad pead.
Aga.... .
22:29 03.03.2018
Rainer300 !Kui tõestan ära et olen 2 aasta jooksul toonud ja müünud 10 õige läbisõiduga sõidukit kas siis tunnistad avalikult et oled ise loll ?
Ega sa vist ei tea et näiteks Hollandis fikseeritakse kõikide autode kilometraas expordi vormistamisel.Saksamaalt ostes kirjutatakse igas korralikus müügifirmas ostumüügi lepingule ka kilometraas.See miks tavaliselt ostjad neid pabereid ei näe on juba teine teema.
m1x3r
00:13 05.03.2018
Tänapäeval on lihtne läbisõidu kontrollida, et ei näegi ponti milleks seda maha kerida
Freaki
10:15 06.03.2018
raizxc
13:11 06.03.2018
Freaki, kuskohast selline info pärineb? Ma juba mitmendat korda ütlen, et palun lisage siia ka tõestus väite kohta. Midagigi.
...
13:23 06.03.2018
Kui googeldada auto küljes olevat reg.nr-t, siis tundub see mingile škoda superbile kuuluvat. Vist juba siit algab pettus.
raizxc
14:26 06.03.2018
Kahtlane jah, kuid läbisõiduga manipuleerimist siit välja ei loe.
...
14:44 06.03.2018
Küllap sel vini varjamisel mingi mõte on. Ah mis ikka heietada- 11a vana diiselaudi kohta ei tundu see kuulutuse ls nagunii eriti usutav.
selgetnägija valerka
15:06 06.03.2018
superbi küljes olev number on kollase põhja ja nl tähisega ehk hetkel registris olev number, audi peal aga valgepõhjaline transiit, seega eraldi seeriad
Keritud000000
15:52 06.03.2018
http://www.auto24.ee/used/2684356

Volkswagen Passat Sportline 1.9 TDI 77kW 2006
WVWZZZ3CZ6E118719
CYZ-399

3.2017 läbisõit olnud 330tkm

56226660
valerkale
16:58 06.03.2018
Hollandi registris olev number ja transiitnumber ei saa kunagi olla sama kombinatsiooniga!
selgeltnägija valerka
18:15 06.03.2018
seda minagi, seega pole mõtet mingist superbist teemat kakkuda
MartAFN
14:32 07.03.2018
Volkswagen Caravelle Comfortline Long 2.5 TDI 96kW
232 000 km · hooldusraamat

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2563215

HLJ042
WV2ZZZ7HZ8H169770
Rootsi andmebaasis
Latest inspection 2016-04-15
Milage 368,260 km (inspection)

Müüja:
[email protected]
5836 3595, 58 1688 70

Muudetud 07.03.18 14:33

Aga.... .
22:06 07.03.2018
-valerkale - ja selgeltnägija valerkale - Hollandis juba u. 5 aastat on transiitnumber sama mis reg.number, ainult transiit tehakse valgele põhjale.Audi ilmselt veel 2006 a ega muidu kuulutuses 2 korda kirjas pole et mudel 2007.Kusjuures a24 selliseid kuulutusi täis.
Aga.... .
22:17 07.03.2018
Lisaks veel niipalju et selle numbriga Skodat enam Hollandi registris pole ,see on läinud exporti ja ilmselt vurab Eestis ringi,numbrid registrisse andmata ja nii saab neid "korduvkasutada".
Ostke ikka Euroopast toodud
22:52 07.03.2018
Kõik sõitnud alla 300 tuh, super hooldused tehtud. Ja muidugi ilma rooseta. Seda kõike muidugi mõne üksiku foorumikasutaja arust, enamus arvab teisiti.. Kõik Euroopast tulnud on "ideaalses" korras. Ja mis pole "ideaalses" korras, seda annab silikooniga parandada. DDD.