Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

eelmisele
21:18 10.05.2018
Selle ühe kroonise alghinnaga pole vahet kas keritud või mitte.
lifespeed
11:04 11.05.2018
Toyota Yaris eesti ajalooga keritud arvatavasti 150 000 km maha!
Piltidel ilus tõestus.

Vin koodiga: VNKKC3D350A020767
Numbrimärk: 922BKD
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2651543
sepikoja
15:38 11.05.2018
Marko
20:03 11.05.2018
TO: lexus60
Ehk vähemalt vihjad, milline postitus valeandmeid sisaldab?
Või peame hakkama kõiki kuulutusi avama ja vin-koode võrdlema?
lumina
08:18 13.05.2018
MNT andmetel on ÜV 28.04.2017 sõidunäit 256655
Laht
12:45 16.05.2018
Siiski viimane fikseeritud ls. Prantsusmaal 2 aastat tagasi 05/04/2016 oli 231009km.
...
19:55 18.05.2018
miskipärast on ka soomes ls veidralt muutunud, eestis 250 000, okidoki kuulutuses 258 000
http://www.auto24.ee/used/921572
WVGZZZ1TZ5W066097
https://www.okidoki.ee/item/volkswagen-touran-19tdi-automaat
/7392710/



Pvm Mittarilukema
8.7.2015 222843 km
8.7.2015 222843 km
2.9.2014 213350 km
25.11.2013 347000 km
25.10.2013 346339 km
...
21:10 18.05.2018
Pole küll keritud
20:22 21.05.2018
aga kõigest mahakantud.
TMBJM9NE0J0095890

http://www.auto24.ee/used/2838227
selgeltnägija valerka
20:54 21.05.2018
Pole küll keritud (registreerimata) - kuidas saab maha kantud asi olla registris?
...
21:11 21.05.2018
Sõidukile on väljastatud sõidukikaart, mis on võimaldanud sõidukiga pakkuda "äpitakso" teenust. Täpsema info sõidukiga seotud sõidukikaartide kohta leiab Majandustegevuse registri otsingust.

Tehnoülevaatus on kehtiv kuni 05.2019 »
Liikluskindlustus on kehtiv »

18.05.2018 Ajutise kustutamise lõpetamine

eks see ole jälle see kindlustuse teema, kus majanduslikus mõttes hävinenud.
selgeltnägija valerka
21:19 21.05.2018
... (registreerimata) - majanduslikus mõttes hävinenud, on sama, kui paljud siinsed targad remondivad oma autosid ise, mitte ei lase seda teha margiesinduses, ka seal on vist üks põhjus : majanduslikus mõttes ........
...
09:07 22.05.2018
mida sa nüüd omast arust öelda püüdsid?
tead ise väga hästi, mida tähendab kindlustuse poolt maha kantud auto, aga see ei tähenda, et autot ei saa remontida ja uuesti arvele võtta.
Saab küll arvele
12:43 22.05.2018
Kui Eestis mahakantud auto viia registrist välja, nt Leetu. Seejärel uuesti Eestis arvele võtta ja kõik on jokk. Selliseid autosid Eestis parasjagu, eelkõige muidugi suuremad ja kallimad autod, mida Leedust saab nii hea hinnaga. Tõde selgub ülevaatusel või töökojas.
selgetnägija valerka
13:17 22.05.2018
... (registreerimata) - näita kindlustuse poolt maha kantud autot, olen kohanud ainult terminit :Hüvitati sõiduki turuväärtus , tee endale selgeks sõnade: maha
kandma tähendus, kui hakkama ei saa võta sõber nett appi
...
14:22 22.05.2018
ma ei räägi kuskil mahakandmisest, õpi lugema.
kindlustuse põhitermin on majanduslikus mõttes hävinenud, st tema taastamine on kindlustuse jaoks rahaliselt mõttetu.
ühes meie autosaates küll hiljuti räägiti mingist octaviast, mille taastamine läks üsna kalliks, aga auto endist head seisukorda arvestades kindlustus siiski andis nõusoleku. eks nad seal ise kalkuleerivad omi summasid.
selgetnägija valerka
15:30 22.05.2018
loe kolme punkti posti täna 9.07

...
15:45 22.05.2018
okei, võta seda mõistet siis niimoodi kui vaja tähte närida, et kindlustuse jaoks on auto rahalises mõttes maha kantud, nemad remondiks raha ei anna.
selgeltnägija valerka
17:17 22.05.2018
... (registreerimata) - mõttes võid teha mida iganes, aga mõistlik on jääda õigete terminite juurde ja selleks on tänasel päeval: Hüvitati sõiduki turuväärtus

Muudetud 04.06.18 09:53

...
20:15 22.05.2018
...
07:03 23.05.2018
599BAF
17:43 28.05.2018
Antud auto oli müügis circa kuu aega tagasi Ida Virumaal ja sai ka ise seda vaatamas käidud. Sel hetkel oli kuulutuses õige läbisõit, mis oli circa 350000km ja täpselt sellinne läbisõit oli ka spidomeetril. Kuna autol olid küljekarbid ja rattakaared liigselt ära ussitanud, siis jäi tehing katki.
Endist kuulutust ei leia kahjuks enam aga natukene loogilist mõtlev inimene saab aru, et kui viimane ülevaatus on tehtud 18.november.2016 ja siis oli läbisõit: 285747km ja nüüd siis aastal 2018 on läbisõit 287000km.
Vaadates tagasi ka ajaloosse, siis vahemik 2010-2012 on ka auto tagurpidi sõitnud circa 8300km kahe aasta jooksul.

http://www.auto24.ee/used/2846220

JHMFD16707S222593
599BAF
Solinger Invest OÜ, Tartu
58 445 449
...
18:18 28.05.2018
ja kindlasti oli esimese müüja hind 2500 ringis. nii see äri käib- ostad odavalt müüd kallilt.

...
21:17 28.05.2018
muidugi juhtme ajab kokku selline hinnapoliitika- 11a vana honda, olgu siis kasvõi see 287 000km ees ja küsida selle eest 4,5K kui samasuguseid hondasid müügil veel kümneid ja ka väiksema läbisõiduga, siis kas tõesti leidub loll, kes selle eest taolist hinda maksab? tingimisruumi võib ju 500€ ringis olla, aga ega ka 4K mingi soodushind ole.
seda nimetaks tõesti juba turusolkimiseks, mitte normaalseks automüügiks.
huvitav, et piltidelt eriti roostet näha ei ole kuigi oma silmaga vaatamas käinu mainis selle olemasolu.
....
21:25 28.05.2018
Ka algupärases kuulutuses õige omanik märgib ära rooste-seega jääb loota vaid et praegune auto müüja on siis vähemalt rooste "eemaldanud", millest tulenevalt on auto hind tõusnud :)
Midagi võiks ju lõpptarbija selle hinna eest siiski rohkem saada.
...
14:58 29.05.2018
Solinger Invest OÜ on ennem ka silma jäänud modifitseeritud läbisõitudega.
joppenpuhh
21:05 30.05.2018
autol tiivaääred ja karbid roostepesadega, relakaga haljaks -kruntvärv -autovärv maksumus 75eur, värvigarantii kevadest sügiseni. lasin kolm aastat auto suveks kauniks teha. läks autohuiaritele lõpuks müügiks ja natuke hiljem oli 1000 kallimalt kaunikstehtult + keemiline pesu+armaatuuris ohutulede kustutamine müügis. räime välimuse ja õiglase hinnaga ei kõlvanud tavaostjale aga läikivana oli tipptopp aus pill ja läks kohe kaubaks
selgeltnägija valerka
21:26 30.05.2018
joppenpuhh (registreerimata) - saa aru eesti inimene ei soovi mingit musta ja roostes räime, kes sul keelas oma sitt ära rookida ja teha nats värviparandust ja ka müüa tonn kallimalt, aga ei
...
07:14 31.05.2018
point selles, et kui näed sellist kasimata ja roostes autot, on üsna tõenäoline, et auto eest pole kuskilt otsast hoolitsetud ja normaalne inimene sellist endale ei taha. isegi "mõistliku" hinna eest- teiste s.tta rookida ei paku just igaühele huvi. ärikal loomulikult poogen- tema teeb väikese viimistluse, umbes nagu üürikorteri sanitaarremont kõige odavamal moel ning ostja näeb suht puhast ja normaalset autot, eelmisest omanikust ei tea ta tuhkagi ja lähebki liimile. sellepärast ongi targem osta pigem omanikult, mitte suvaliselt huiarilt.
joppenpuhh
18:07 31.05.2018
kui ma oleks teinud räimele roosteilustuse ja keemilise oleks piltlikult hind 2000 mis ma tahtsin + 75 suvine roostegarantii ja keemiline 100 ehk hind 2175. ma ei viitsinud seda teha sest auto on tarbeese ja oluline et liigub. huairikäest osteti 3200 ja kui olla nii loll et ma ei osta autot mille kummid on ka vahatatud rääkimata salongis uue auto lõhnast siis edu. sellerahaeest mis ma küsisin oli autot küll aga huiari boonusega oli selgelt saadud piku kanne. spidol oli 395 tuh + 250 mille eelmine müüja oli mahakerinud kui norrast tõi (1,9 tdi) ja edasi liikus reipalt
...
18:32 31.05.2018
no aga niimoodi just raha teenitakse või ei teenita- kes viitsib jamada, see teenib, kes ei, jääb ilma. loomulikult kui omanikul saab autost isu täis, tahab ta temast lahti saada, mitte veel raha ja aega kulutada lakkumise peale. siis astub ligi ärikas, näeb potentsiaali ja teeb tehingu. aga taoliste ärikate käest ostavadki tavaliselt autokauged inimesed, sest jutt, mida ärikas ajab, on nende jaoks professionaali jutt ja seda tasub ju uskuda ning küsitav hind on kindlasti õiglane, sest rondid kõik ju 2x odavamad. kallis auto ei saa ometi olla halb auto.
63amg
19:45 31.05.2018
joppenpuhh.sa ei saa asjast aru!sulle juba kirjutati,et keegi ei soovi osta autot,mis on sitane,roostes ja kasimata.eriti,kui naisterahvas on kaasas autot ostmas.kas auto maksab 2, või 3 tonni ei oma mingit tähtsust! mõni naisterahvas ei taha autot isegi siis osta,kui kapoti peal on üks rooste triip.teda ei huvita,et seda saab värvida,või kapoti vahetada.tekib tõrge ja ongi kõik
selgeltnägija valerka
19:56 31.05.2018
kas keegi tõest arvab et sitase ja kasimatta auto omanik on seda hooldanud heaperemehelikult?
joppenpuhh
20:50 31.05.2018
kui minna koos naisega autot ostma ( või naine üksinda- on erandeid) siis peab olema lausuhuu ja autojärelmaks24 ja lasnakaautoplatsid on õige koht kus saab poleeritud ja lõhnastatud auto topelhinnaga. kuna teema läinud juba puha eitede emotsioonideks siis teemasse et leedu renault traffic 2015 (esmane registreering leedus- leedu fima omanik) läbisõit ca 400 tuh, kõik sobis ja hind hea aastaarvujärgi 12 tuh vs eesti 17 tuh. hiljem arvutiga mälus sobrades läbisõit 780 tuh. tehniliselt väga heas korras- vedas autoärikaid saksamaale ja oli muidu rendipill.
selgeltnägija valerka
21:34 31.05.2018
joppenpuhh (registreerimata) - 780000/3=260000/365=712,3km iga jummala päiv, ise ka usud seda, ütle see salakoht kus näeb kerimatta inffi , vaatan ka homme erinevate boxidega
...
06:52 01.06.2018
kui nüüd teha see roostepeitmine ära ning uus omanik avastab järgmisel kevadel, et tema ilus auto on tegelikult roostekäkk, kas seda võib lugeda petmiseks või vigade varjamiseks ostu ajal?
...
15:20 01.06.2018
Meil firmasse toob poolakas kaupa iga päev Vivaroga. Päevane(ööpäevane) läbisõit circa 1400-1500km. Kasutavadki autot 1 aasta ja siis müüakse maha. Niimodi istutakse auto otsas, et jõuab Poola tagasi ja uus juht sanga ja uus koorem peale ja Eesti poole. Aastane läbisõit arvestage ise. Sellest autost on väga suur potensiaal maha kerida aastas mõne mehe eluaegne läbisõit ja seda tehaksegi. Kusjuures aasta pärast läbisõit suur aga kuna enamus maantee sõit, siis näeb ka aasta pärast veel täiesti okei välja peale pesu ja poleeri.
Kerimine oli, kerimine on ja kerimine jääb veel väga pikaks ajaks Balti riikides au sisse, sest iga ostja tahab saada väikest läbisõitu.Niikaua kui Eesti ostjaskond ei teadvusta endale et 10 aasta vanune auto peabki olema vähemalt 250000 sõitnud.
Ja fakte on ka see, et auto peab ostjale puhas ja kasitud olema. Olgu siis sinna peale kallatud kasvõi tünn silikooni.
lvtech
16:19 01.06.2018
oh kurja, mis ma nüüd pean tegema? Mul auto 13 a. vana ja gramm alla 200000 läbisõitu. Kas tuleb juurde kerida kui hakkan müüma?
eelmisele
18:12 01.06.2018
õige eestlane ostabki 200 000 sõitnud auto, seega ära muretse.
Lv
21:33 01.06.2018
Mul siin saadaval ka üks 6a vana isend läbisõiduga 31000. Peab vist juurde kerima .
...
17:06 03.06.2018
...
17:08 03.06.2018
...
17:15 03.06.2018
huvitav elukäik- tulika takso, eestis neli avariid, siis ilmselt leetu taastamisele ja müüki viidud ja nüüd tagasi otsaga eestis. 2015a hüvitati kindlustuse poolt turuväärtus. autoturg on tõesti pettusest küllastunud.
643BNN
...
14:11 04.06.2018
saa siis nüüd aru, millega tegu- vin koodi järgi peaks olema 2009a hall avensis, läbisõit 2016a ülevaatusel 197 000, kuulutuses aga 2008a must, ls 183 000. lisaks kohtutäituri oksjonil olnud.
Kohtutäitur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja oksjonikeskkonnas https://www.oksjonikeskus.ee vara:
sõiduki Toyota Avensis, registreerimisnumbriga 237BBT, ehitusaasta 2009, VIN-kood SB1ER56L20E209306, värvus hall.
Mark TOYOTA
Mudel AVENSIS
Kere tüüp UNIVERSAAL
Mootori tüüp BENSIIN_KATALYSAATOR
Mootori maht 1794
Mootori võimsus 95
Alghind: 2 500 euro(t). sisaldab käibemaksu

SB1ER56L20E209306
http://www.auto24.ee/used/2851876
Ei haaku ehk
16:36 04.06.2018
Teemasse, aga autot müües ( eraisikuna) olen kokku puutunud sõna otseses mōistes idiootidega. Kui on kirjas kōik vajalik, vin kood, reg märk, hind- ja kirjutatud et ei tingi, siis mingid otseses mōtlesin debiilikud teevad oma "pakkumisi". Kas ei saa Eesti keeles kirjutatust aru?! Tean, et pole ainult minul nii olnud, väga paljud kurdavad. Minge kooli ja õppige selgeks Eesti keel ja sellest arusaamine!
Anonüümne 2
17:33 04.06.2018
No küll peab siis väärt masin olema kui kogu aeg pakkumisi tehakae
...
18:53 04.06.2018
huiarid teevad kogu aeg pakkumisi, sest nillivad nõrga närvikavaga ostjaid, kes lõpuks murduvad ja poole hinnaga ära annavad.
...
19:13 04.06.2018
viimasel ajal veel mingi uus trend tekkinud ls märkimisel
Läbisõidumõõdiku näit: 380 km
jäta kolm nulli ära ning igas otsingus tuleb välja ja äkki mõni ostja hakkabki huvi tundma.
Ei haaku ehk
20:07 04.06.2018
Kui on kirjutatud, et ei tingi ja hind on selline, siis millest see nn anonymus 2 aru ei saa?! Mine kooli õppima, kui ei suuda elementaarsetest asjadest aru saada! Ja seda, palju müüdav asi väärt on, otsustab müüja,huijaritele ei Müüda. Aitäh arusaajatele.
Huiar
20:45 04.06.2018
Näita mida sa müüd, vaatan kas teen oma poolse pakkumise, kas on väärt pakkumise tegemist üldse;-)
Viimane huijar
21:50 04.06.2018
On ehe näide debiilikutest, kes ei saa loetust aru.
...
11:23 05.06.2018
eeltoodud avensise vin on nüüd muudetud, aga registris sellist ei ole, kuigi autol eesti nr. küljes. lumo, jätkake samas vaimus...
SB1EJ56L60E112312
...
11:24 05.06.2018
sry, siiski rootsi numbrid ja rootsi ls. 215 500
Hmm...
13:18 05.06.2018
Sellel Avensisel uus kuulutus:
http://www.auto24.ee/used/2852790

Kusjuures Rootsis oli kuulutustes läbisõiduks 230 000 km.
...
07:12 07.06.2018
avensisel jälle uus kuulutus. keegi teab, mis point nende kuulutuste pideva muutmisega on?
http://www.auto24.ee/used/2853953
stammer
09:27 07.06.2018
no et ikka "saanist" lahti saada. Uus kuulutus uute piltidega ja huvilisi kohe rohkem.
...
11:03 07.06.2018
ah et jätta mulje alles müüki tulnud autost, mitte kuude kaupa platsil vedelevast. sama süsteemi kasutab autosalong- pidevalt uuendavad vanu kuulutusi. nojah, eks nad ise tea vist paremini.
astrasoov
13:21 07.06.2018
Opel Vivaro http://www.auto24.ee/used/2833105
Pildi peal kapoti all kirjutatud (arvatavasti õlivahetused)
208500 km
268500 km
Poola nr ilusti kaetud, kuid ühel pildil jäeti ka nähtavale GSL02278
Kuulutuses 256652

764BPL
W0LJ7BCA64V638677
...
15:16 07.06.2018
erilised koomikud need numbri kinnikatjad.
okkaline3
11:36 10.06.2018
tuleb lasta müüjal tõestada et ei ole keritud -kui suudab siis vaid osta autot.
KontrolliEnnem
12:10 12.06.2018
Kia Sorento,2007.a keritud!

+37258498367
Madara 33, Tallinn
http://www.auto24.ee/2853152
VIN: KNEJC521865517946
astrasoov
12:20 12.06.2018
Mercedes Benz Vito
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2850644
http://www.auto24.ee/used/2878080

See kuulutus tekitab veidi kahtlusi, kuna pildil oleva VIN koodiga tuleb hoopis teine Vito (ilma istmeteta, kuid istmeaukudega ja teist värvi stange) oksjonilt ja samuti 1 omanik
02.2012a ja LS 196441 km ,mh ka avariiline
Lisaks oksjonil puuduvad katuseliistud ja küljeliist, kogu sisu on aga sama (istmed, seinad, nupud). Kuulutuse ühel pildil näha ka LS 196791

https://bcamediaprod.blob.core.windows.net/private/pdfs/Insp
ectionBase/DE/0115298039/14214106?sv=2017-04-17&sr=b&
;sig=HQaoha%2FwtRLFL1ESA%2BswurbeO%2FJOAV76mbMH8yFR2cw%3D&am
p;spr=https&se=2018-06-12T10%3A07%3A11Z&sp=r


Oksjoni kommentaarid ka head: Damage known (height unknown), other damages, various repainting, engine not in order, rattling noises, various damages and scratches, seat cushions damaged on the left front, tail lights damaged on the right, load compartment heavily soiled

WDF63960313717292

Muudetud 30.07.18 15:39

...
12:28 12.06.2018
viljandist saabki ainult KERIMATTA autosid.
mrtnz123
22:12 12.06.2018
Ford Mondeo 2.0 TDCi 2011a
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2755959

Läbisõit kuulutuses 178500
Toodud Leedust, kus oli müügis läbisõiduga 290000
https://en.autoplius.lt/ads/ford-mondeo-2-0-l-saloon-sedan-2
011-diesel-6450273.html


Eesti kuulutuses omanik kirjutanud "trükivea" VIN-koodi, tegelik vin kood on:
WF0EXXGBBEBL19814
...
15:33 13.06.2018
rootsis 380 000 juba 2014a paiku.
YV1BW60J0C1218135
http://www.auto24.ee/used/2658366
tiblakiller
10:59 19.06.2018
YV1FW5250B1032535

http://www.auto24.ee/used/2863201 . Saksas oli sellel autol 320000km. Volvo esinduses on märk maas: 255661 km 23/11/2016
...
18:33 19.06.2018
ärikas kristo vaatas, et vana läbisõiduga müük kohe kuidagi ei edene ja keris 161 asemel ette 127
WF05XXGCD57S80295
950BAU
2015a ülevaatusel oli ls 116 887 ja 2018a 127 437. seega kolme aastaga napid 10 000. ja nii oligi väga mugav enne praegust ülevaatust originaalläbisõit vahetada enda omaga. aga et 2017a tehtud piltide peal on 161 sõitnud auto, on vist müstikamaailma kuuluv nähtus.
http://www.auto24.ee/used/2863188

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:ioaxwr_
ztzsJ:eng.auto24.lv/lietoti/ford/focus/2708700+&cd=36&am
p;hl=et&ct=clnk&gl=ee&lr=lang_et&client=fire
fox-b


tel. 56700180
...
18:35 19.06.2018
sry, enne oli müüjaks kristo, nüüd on martin. vend vist.
ghjkl
09:41 20.06.2018
http://www.auto24.ee/used/2853079
Volkswagen Passat 1.9TDI
WVWZZZ3CZ6E087059
XBI-960

22.11.2017 363509 km

Muu info
669,11€ maksmata makse.
Auto eelmise omaniku nimel.
Üv. läbitud viimati 2016.
2017 läbinud üv: salongi puhur ei tööta, vedrud vasak pool


Mihkel 56271997
ghkl
09:42 20.06.2018
2017 ei läbinud*
MuresKodanik1
22:06 20.06.2018
http://www.auto24.ee/used/2859082
Piltidel on autol ees vale numbrimärk, mis kuulub autole http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pildid.php?id=2587148&am
p;view=10&cache_missing=1
Õige on 71PZB2 millega mulle autot näitamas käis. Auto oli igati sile.
Kiire google annab cachetud lehe müügikuulutusest
https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:WuJaZ2
xddbgJ:https://www.autotrack.nl/tweedehands/volvo/v70/403922
89+&cd=9&hl=en&ct=clnk&gl=ee


SEALNE LÄBISÕIT 430.800 km !! Kuulutuses kõigest 207.000 km.

Näitas veel arvatavasti võltsitud nn. hooldusraamatut, kus tundus kõik õige kuupäevade ja ls järgi.

MuresKodanik1
22:09 20.06.2018
VIN ka: YV1BW714081047585
...
06:54 21.06.2018
huiarid solgivad ka seda turusegmenti. soomes 286 791
http://www.auto24.ee/used/2865662
ZFA29000000070023
noname777
02:09 24.06.2018
Lexus GS450h JTHBS1BL505001937
http://www.auto24.ee/used/2550608

Autodna andmeil läbisõit 172.100 km kuupäeval 18.05.2018 vs kuulutuses kirjas 101.300 km
Lisaks auto toodud Bulgaariast, mitte Saksamaalt nagu kuulutuses kirjas.
carwoork
12:37 27.06.2018
BMW X5 SD ShadowLine Comfort 3.0 210kW
http://rus.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2867976

Läbisõit kuulutuses 214000
Toodud Leedust, kus oli müügis läbisõiduga 260000km

vin kood on:
WBAFF01070L206693
Nipiga Värk
13:28 27.06.2018
Lisaks käis auto saksamaalt eestisse hooldusesse 5 korda:

30'-, 45'-, 60'-, 75'- ja 90'000 km hooldused tehtud Lexus Eesti esinduses.
selgetnägija valerka
14:23 27.06.2018
vini ga näha ju ülevaatuste ajalugu eestis, seega seda autodna d ei tasu jumala pähe võtta,jõudu ja edu pinkerdid
toniskkko
16:27 27.06.2018
Tere.

"Tunneli lõpus paistab tuluke"
Loomulikult peab ostja all neelama pettuse, mille osaliseks ta on saanud kasutatud auto ostmisel ja hiljem teada saanud et tegelik läbisõit ei vasta kuulutuses olevaga.
Tarbijakaitsesse on petetuid pöördunud üksikud ja seda polegi mõtet teha kui müüja ei tunnista puhtsüdamlikult, et pettuses on tema ise süüdi. Olete kedagi kuulnud seda tegema???
Tõendada tahtlikku tegevust antud pettuses on 99% võimatu.

Püüa teha kõik võimalik tausta uurimiseks ja siis saad poole vähem petta.
Edu!
sierrapeks
09:58 30.06.2018
Esimene kuulutus: http://www.auto24.ee/used/2446829

Järgmine kuulutus: http://www.auto24.ee/used/2766312

Praegune kuulutus: http://www.auto24.ee/used/2803627

Mida uuem kuulutus seda väiksem läbisõit - klassika. Hetkel ÜV ka puudub, kuid kuulutuses märgitud: "ülevaatus kuni 05.2019." Samas on välimust aastatega ikka kõvasti paremaks muudetud! Eriti just meeldivad need RS6 logod - oleks ma kalevipoeg võtaks selle masina kohe liisingusse. 8)
...
10:18 30.06.2018
normaalne. 18 tonni selle vankri eest. boonusena loed iga suitsukoni ja kommipaberi selliste rehvidega ära.
...
10:19 30.06.2018
vin ka
WAUZZZ4G9BN027791
383TJZ
ziim
15:22 30.06.2018
http://www.auto24.ee/used/2861008

Reklaamitav läbis6it 210000 km.
Viimane esinduses registreeritud läbis6it 04.2014 502000 km.

VIN: WDD2122051A197769
Reg.nr. 169MPB

Müüjaks Lux Oü, 5134009

Muudetud 04.07.18 08:16

...
16:12 30.06.2018
aga vaata kui korras istmed selle ls peale. mõni teine "200 000" sõitnu on tunduvalt räbalam.
ziim
20:31 30.06.2018
Istmenahad ees on 176k peal vahetatud. Aga siiski, see on ehtne nahk ka ning ilmselgelt kestab kauem.
...
07:18 01.07.2018
juba 176 pealt? huvitav, miks. aga siis teine ring on ikkagi päris pikalt kestnud.
v_
10:08 01.07.2018
176k pealt vahetatakse ära kui autot müüakse edasi 76k-se läbisõiduga. Siis peavad istmed olema nagu uued. Ilmselt oli seal juba kui kellal 176k ees õige näit midagi muud.
ziim
10:55 01.07.2018
Vanden6uteoreetikud v6ivad uuringuid jätkata omal käel: https://www.upload.ee/files/8625393/PDF-fil.pdf.html
...
11:18 01.07.2018
peab vist väga palju vaba aega olema, et sellist (kvaliteet)autot pidevalt teeninduse vahet loksutada. raha ilmselt ka. juba 50K peal hakkasid jamad peale.
ziim
12:29 01.07.2018
Tegemist siiski taksoga. Midagi p6rutavat remondiajaloos pole, v.a. ketijama on kordunud mitu korda, mis minu praktikas puudub. Veel 3-4a tagasi sai keti venivust m66detud taksodel, politseiautodel jm. mis palju tühikäigul tiksuvad.
sahcar
21:52 01.07.2018
http://www.auto24.ee/used/2829654
ei lähe küll teemaga kokku a hoiatuseks teistele et sama auto oli ca aasta 2 tagasi samas kohas müügis sama jutuga et auto väga heas korras jne. a vaadates mnt ameti ja kindlustuse lehte siis auto on kuulutatud hävinenuks ja taastamist ei peetud majanduslikult otstarbekaks.
k...
12:48 02.07.2018
Mis pull selle Hondaga on? Aasta lõpuks jääb läbisõitu vaid ilmselt 30 000 alles?

Targem on veidi veel oodata ja uue aasta alguses saad selle auto juuba uuena... ja et avarii juhtus tehases liini peal...
igaks juhuks küsija
12:58 02.07.2018
Kindlasti suht rumal küsimus, kuid ikkagi..Kui kindlustaja kuulutab auto hävinenuks ja maksab välja tema turuväärtuse, siis kas ta ei võta seda "autot" omale (et lammaris midagigi saada tagasi)? Kuidas saab see masin mitmendale ringile minna?
igaks juhuks küsijale
13:15 02.07.2018
Kindlustus peab tootma kasumit. Romula oleks loomulik. Kahjuks saab rohkem raha siis kui avariis alles jäänud osa oksjonil maha müüakse. Mõni aeg pärast oksjoni on aga avariivabad sõidukid jälle teedel.
onu_illar
13:58 02.07.2018
Nimigi ju vastav: LIFETIME
nOxiU1
17:29 02.07.2018
Tere!
Kas kuidagi on võimalik vaadata Itaaliast toodud auto ajalugu? (v.a autodna jne)