Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

123abv
10:44 11.10.2016
http://www.auto24.ee/used/2368772
Mercedes-Benz C 250 2.5 110kW
Läbisõidumõõdiku näit: 306 404 km
294THL
WDB2021281A489308

http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.asp
x?Vin=WDB2021281A489308

Synsdato 19-06-2009
Km-stand 419.000

MNT andmetel on auto Eestis sõitnud üle 130 tuhande, seega on õige läbisõit julgelt üle poole miljoni. Need vanad diisel mersud on vist tõesti igiliikurid.
123abv
10:57 11.10.2016
Hästi mõistlik on muidugi Rootsi ja Taani autosid kerida, aga no ega autojärelmaksust paremat ei oska oodatagi.

http://www.auto24.ee/used/2368396
WAUZZZ4B44N039399
615MPR
Läbisõidumõõdiku näit: 241 000 km

http://biluppgifter.se/fordon/WAUZZZ4B44N039399
UMW837
2015-12-30
Kontrollerad av Carspect Stockholm Tyresö vid 42 067 mil
ehk siis 420670 km
hehhee
11:00 11.10.2016
to looder23

No offence, aga sa oled natuke lihtsameelne, kui sa ei suuda kaugemale ette mõelda, kui 1 samm ja arvad, et kui inimene ei sõida autot vanarauks, siis on see toodud müügiks. Hooldus või hooldamatus ei puutu üldse asjasse. Taustakontrolli lihtsus ei mängi samuti mingit rolli. Heal juhul tehakse maanteeameti check (mis on korrektne kuna kerimine on toimunud enne arvele võtmist) ja mõni tublim üritab VIN koodi googeldada. Samas, kas subjektiks olev 9-10a vanune auto vääribki põhjalikumat ja ressurssi nõudvamat uuringut?! Loo mõte on selles, et olenemata numbrist armatuuris, tuleks vaadata eelkõige auto seisukorda ja sellest lähtuvalt otsus teha.
No nii no nii
11:36 11.10.2016
Off Topic

Korralik hooldatud auto sõidab vabalt 400-600 000km. Oletame, et auto eluea äärealal, kus ta seisukord on täitsa ok (läbib ludinal kontrollid ja ülevaatused), keritakse maha 150-200 000km, siis auto ostja teeb vale otsuse valiku, sest üsna pea hakkab pihta olukord, kus üks jama ajab teist taga kuni midagi olulist annab otsa. Kas auto ostja on süüdi, et tegi vale valiku kuna teda peteti müüja poolt, et masinat on palju vähem ekspluateeritud kui tegelikult?

Auto ostmisel ei osteta ainult masinat, vaid ka ootust, et teatud perioodil on võimalik temaga murede vabalt toimetada ning kindla elulise probleemi lahendust (liikumine punktist a punkti b-ni või kauba transporti).

Seega on väga oluline, mis on auto tegelik läbisõit, mitte ainult seisukord. Täna hea auto seisukord ei tähenda veel murevaba lähitulevikku, mida tarbija ekslikult ostis. Odomeetri muutmine parema müügitulemuse saavutamiseks on pettus oma tähenduse ja sisu poolest.
hehhee
12:22 11.10.2016
to viimasele

Sa tuled jah täitsa oma teemaga. Keegi pole väitnud, et kerimine on OK ja aktsepteeritav, aga sellest hoolimata seda tehakse nagunii. Mõni postitus tagasi üks kodanik ei saanud aru, miks peaks kerima enda tarbeks toodud masinat.
Seni kuni kerimine pole Eestis samas staatuses, mis Saksamaal, on siin väga keeruline müüa 400K+ sõitnud masinat. Näide hetkel auto24 müügis ligi 15K sõiduautot, millest 400k+ läbisõiduga tervelt 85tk (0,6%). Well...
123abv
12:50 13.10.2016
Soomest toodud 16 aastat vana diisel, mis on ainult 260 000 km sõitnud.

http://www.auto24.ee/used/2369282
WAUZZZ8LZYA027777
KYC-862

http://www.nettiauto.com/audi/a3/8279154
Mittarilukema 380 000 km
........
13:33 13.10.2016
See auto on seest ikka üsna väsinud olemisega.
MobileGuru OÜ
14:30 13.10.2016
http://www.auto24.ee/used/2345949

BMW 535 3.0 R6 210kW

Läbisõidumõõdiku näit: 168 000 km
VIN-kood: WBANX910X0CU48150

MÜÜJA
MobileGuru OÜ
Tallinn
53544598

Väga heas korras auto.
Hind kehtib kuni 13.10.2016
Müügika kiire.

"See postitus on meie põhjanaabritele - Eestlastele (y)
BMW 535D E60
VIN: WBANX910X0CU48150"
Kuulutuse link: http://www.auto24.ee/used/2345949

LÄBISÕIT KUULUTUSTES: 168 000 KM (10-2016)
VIIMANE FIKSEERITUD LÄBISÕIT: 321 806 KM (2015)

Muudetud 31.03.17 15:10

vanames
15:52 13.10.2016
No selle A3 puhul selline läbisõit erilist rolli ei mängi.
Kui õlid filtrid õigel ajal vahetatud kestab see 66kw moto vabalt milli ära ja rohkemgi veel
........
16:01 13.10.2016
Einoh motomehed jälle kohal...ostke autot, mitte läbisõitu... auto koosneb tuhandest eri detailist ja see ürgne moto üksi ei suuda seda autot igavesti liikumas hoida.
M L
16:46 13.10.2016
looder23
17:27 13.10.2016
to hehhee, ju ma siis olen lihtsameelne kui ma ei peta, varasta, susserda ega optimeeri, aga kui sa juba mõtled pettusele, et kuidas pärast autot lihtsam müüa, siis ei ole see toodud endale, vaid müügiks. sõida see auto vanarauaks või mitte, see on su enese asi, aga kui sa seda kerid enne eestisse registrisse võttes on see auto müügiks ja kõik. ei ole vahet, kui kaua sa seda autot enda käes hoiad ja kasutad. või on tõesti enesel ilusam, puhtam, muretum ja kuivem tunne sõita, kui auto odol väiksemad numbrid ees? ikkagi ju nii väikese läbisõiduga auto. kui sa enesele midagi korrutad, siis usu, sa hakkad ise ka seda uskuma.
vsepp112
18:11 13.10.2016
Soovitan soojalt üldse mitte kasutatut autot osta, milleks raisata üldse end sellise lihtsa asjaga. Võtad uue-nägu naerul-murevaba elu-sõida naudi.

Muudetud 13.10.16 18:13

looder23
20:48 13.10.2016
uut ei saa ju osta, seda ei saa enne registreerimist tagasi kerida, pärast raske müüa.
professor_sammaljalg
21:30 13.10.2016
Vähem demagoogiat looder, rohkem villa. Mul viimase kolme kuuga läbisõidunäidik kerkinud 13 tuhande võrra ja aeg-ajalt on endalgi peast läbi käinud mõte, et enne järgmist ülevaatust võiks kruttida ning 4-5a pärast reaalse 500+ tuhande asemel viisaka 300ga müüki panna. Seda pärsib küll liikuri hinnatase versus iga-aastane summa kerimisele ning (jällegi tänu madalale turuväärtusele mitte väga palju maksev eksperiment) soov vastava kilometraazhiga masin ostas 10 sendiga oksjonile panna.
v_
09:42 14.10.2016
to vsepp112

Heaoluühiskonnas nii ongi. Idaeuroopas ja Venemaal ei ole paljudel inimestel võimalik uut autot osta. Paraku kuulume ise ka oma elatustasemelt endiselt samasse punti ja kasutatud auto on asi mida ostetakse. Madala elatustasemega riikides on kasutatud endine luksusauto ka asi mida saab teistele näidata. Kui elatustase tõuseb siis kaob võimalus selliste asjadega edvistada.

15 aastat tagasi olid ajad kui enamus inimesi ostsid kasutatud mobiiltelefone ja vaadati imelikult inimesi kes ostsid uue. Öeldi, et uus maksab ju nii palju ja poest välja astudes on kohe 30% telefoni väärtusest läinud. Täna ostab enamus uued ja keegi ei mõtle selle 30% peale. Ehk mingi areng on toimunud. 15 aasta pärast ehk on sama seis ka autodega.
looder23
10:48 14.10.2016
vau, teeme teema, kuhu sätime üles juba 25 lehekülge autosid, mida on keritud, koos tõendamisega, sarjame kerijaid, keritud autode müüjaid ja ka keritud autode ostjad saavad oma koosa...aga kui ise suudan kerida nii, et erilist jälge maha ei jää, vot siis olen õige mees ja kõik on korras. siis inimene lihtsalt suudab mitu sammu ette mõelda ning ei ole lihtsameelne.

hmm..... kes nüüd demagoogitseb?
professor_sammaljalg
11:11 14.10.2016
Ei ole isiklikult eriline tuuleveskitega võitleja - kel vaja seebikasti otsast oma moraalset üleolevus demonstreerida, palun väga. Kui kerimine ei oleks niivõrd levinud ja karistamatu tegevus, ei mõtlekski.

Kiirust ületan ka ja kõike makse ei maksa samuti.
looder23
11:47 14.10.2016
ah, et kõik siis peab käskude, keeldude ja karistustega piiratud olema, et millelegi mõtlemisest loobuda? ja ise vingume, et elu on üle reguleeritud, käske keelde liiga palju.

sinu kiiruste ületamiste, maksude mitte maksmisest ja põhimõtteliselt ka odo kerimisest on mul täiesti ükskõik, aga ära tule pasundama, et teised kõik ei tohi kiirust ületada, see on paha, makske makse, maksmata jätmine on paha, ärge kerige odosid, sest see on ka paha, aga vot mina, kui vaja kiiremini kohale jõuda, siis ma ületan kiirust, see on hea, maksan vähem makse, elan siis paremini, see on ka hea, kerin odot, et autot lihtsam müüa, see veelgi parem. aga teised...vot teised ei tohi, see on paha, sest siis võib äkki mulle mingi kahju tekkida või mingist hüvest ilma jääda.
........
12:23 14.10.2016
Paistab, et petmine on inimestel kõvasti veres ja kui on võimalus, käitutakse ka vastavalt. Eks õigustusi võib tuua igasuguseid- inimesed ei osta suure läbisõiduga autot, sestap ma keringi, raha saab rohkem väiksema läbisõidu eest, sestap ma keringi, teised kerivad ju ka, sestap ma keringi, ega auto sellest halvemaks ju muutu, sestap ma keringi, see nii süütu vale, sestap ma keringi...
Aga eks see maailm valedel püsibki- alates nö tipptegijatest, kes liigutavad riike ja valitsusi kuni kõige tavalisema lihtinimeseni, kes püüab seda piskut, mis igapäevaelu annab, kuidagi suurendada.
Aga jõudu teile ning küll karma omasooodu toimetab- teed teistele halba, saad ise samamoodi tagasi.
professor_sammaljalg
13:10 14.10.2016
Ema Teresad võivad nüüd jalga puhata, pole ma ühtegi liikurit kerinud, kuid turg ja kontrolli puudumine tingib olukorra, kus aus 500k auto jääbki müüki, samas kui "238tuhat", tegelik 700 on nädalaga läinud.
........
13:31 14.10.2016
Põhiline argument ongi alati see, et auto on aus, aga keegi ei osta. Paistab, et kõik teavad, et kõik kerivad, kuid keegi ei taha osta ausat kaupa. Kõik teavad (sisimas muidugi ei usu), et auto on sõitnud 700 000, aga onaneerivad ennast vaimselt vormi armatuuris ilutseva 172 000 numbri vaatamisega.
Kuid kui tegu hea autoga, mis sa temast siis müüd? Ah et tahaks paremat, uuemat, uhkemat, ilusamat? Uut sa ju nagunii ei osta, seega põikad ikka sinnasamma kasutatud autode turule, kus saad samasuguse "ausa" keritud auto. See ongi karma- petad teisi ja saad ise samamoodi petta.
Või on su autol ikka miskit viga, et müüa tahad?
GlobetrotterXL
13:34 14.10.2016
Keegi ROS auto müüb Audi A6

http://www.auto24.ee/used/2370783

Ostetud kommiraha eest oksjonilt, keritud 310000 pealt maha ja vaevalt veadki likvideeritud, mis kirjas. Vin ka puudu

https://osta-ee.postimees.ee/soiduauto-audi-a6-030-mkf-2007-
a-81795368.html
professor_sammaljalg
13:35 14.10.2016
See on päris kena vaadata, kuidas härra endaga dialoogi astub, jätangi teid oma õite valede eeldustega kahekesi.
mehkut
13:44 14.10.2016
seepärast lähebki valge mees salongi ja ostab sealt. isegi kui mitte päris uue, siis vähemalt väga vähe kasutatud, aga vähemalt tagatud ajalooga.

kui ei jõua osta, järelikult pole see auto sulle jõukohane. nii lihtne ongi. igal autol on hind: tegelikult hea audi maksab palju. seda ei jõua ju osta. aga audit tahaks nii väga ju. kus on nõudlus, seal on ka pakkumine. nii pakutaksegi keritud raipeid ja kiidetakse veel takka.

kui saaks selle kerimis ja vuhvimisbisnise kuidagi kontrolli alla a la belgias toimiva süseemiga, siis jäävad need petised bisniseta ja ka maanteel on vähem kraami, mis ilusa välimuse ja nime juures tossavad nagu vanad auruvedurid või on kohe-kohe laiali kukkumas.
........
13:45 14.10.2016
Vin on oksjonikuulutuses. Nägin ka ise seda oksjonit ja olin kindel, et varsti tuleb uuesti müüki.
WAUZZZ4F17N153643
Häbiöökull
12:14 16.10.2016
Eestlastel on arenemis ruumi aususe teemal küll ja küll. Osad eestlased on ikka ilged huijarid ja just nimelt kasutatud autode alal.
bemar535
15:12 16.10.2016
oskab selle kohta keegi midagi öelda tundub korralik käib ja sõidab üli hästi

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id_hash=6617c8493b21
43bfd13710b7ca071172


........
15:50 16.10.2016
Kui sõidab hästi, milles siis probleem on? Kas tegeliku läbisõidu teadasaamine muudaks midagi praegustes sõiduomadustes?
merlyslaan
08:20 17.10.2016
Läbi Leedu toodud Audi, Suncar mujalt ei too.

Läbisõitu näha pole,seega ilmselt ka eelmine omanik ei tea täpselt palju see läbisõitnud on.
masinate juht
09:40 17.10.2016
Et mitte lennukiga tagasi lennata, siis ostsin Saksast kunagi ühe korraliku rahvaauto, millel kõik rihmakleepsud ja hooldusraamatud - läbisõit oli vist umbes 360 000 km. Kõik pered käisid vaatamas ja imetlesid ning kiitsid autot taevani, aga ära ei ostnud - läbisõit olevat liiga suurt. Võtsin taskukalkulaatori ja näitasin, et vaadates auto väljalaskeaastat tuleb päevaläbisõit väga ok - tavaline töölkäimiskilomeeter, kõik noogutasid kaasa ja läksid minema kahetsusega, et küll ilus ja korras auto, aga läbisõit näed kehva. Lõpuks müüsin auto odavamalt kui ostsin, sest raha oli tagasi vaja ja sai kohe mahamüümisplaaniga ostetud. Järgmine kord kui Saksa asja oli ja pakuti sarnast autot, ütlesin et ei saa osta, näed Eestis kaubaks ei lähe - vaadati nagu idiooti ja öeldi, et meil kõik sellises vanuses autod sellise läbisõiduga. Jutu mõte - siin foorumis kiidavad kõik, et läbisõit pole oluline ja oluline auto seisukord, aga kui ostuks läheb, siis millegipärast tahetakse ikka alla 300 tuhat läbisõitu näiteks 12-15 aasta vanustele autodele. Olen elu jooksul mitu korda müünud suure(õige) läbisõiduga auto, loomulikult nii odavalt, et nutt tuleb peale ja ostjaks isik(see tuleb pärast välja) kes tips odot krutib ja hiljem auto müüdud nn turuhinnaga loetud päevadega. Mis te ise arvate miks nendel järelmaksudel ja muudel firmadel palju odavaid ja "häid" autosid müügis - eks selle pärast, et kuhugi /kellelegi tuleb oma vana auto müüa parima hinnaga ja kui nemad ainukesed kes tahavad osta... Seega seni kuni on nõudlust, seni on ka pakkumist.
123abv
16:22 17.10.2016
Isegi foto on tehtud odomeetri näidust. Ei tea küll kellele ja milleks?

Skoda Octavia 1.9 tdi 66kW
http://www.auto24.ee/used/2373512
tmbhg41u932727512
AZU-352
Läbisõidumõõdiku näit: 271 200 km

http://www.nettiauto.com/skoda/octavia/8362746
Mittarilukema 526 000 km
R
21:52 18.10.2016
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2366035
Vin: WDB2200261A230583
Reg nr: 965MJP
2014 Taanis 607 000 km.
..........
07:53 20.10.2016
Lisan keritud auto. Andmed võetud facebook BMW VIN Decoder

http://www.auto24.ee/used/2366123

VIN: WBAFF010X0L205456

Reg.:EST 721-BGX

Dealer History
Date Mileage Type Dealer
2014-01-22 17:00:00 233,103 km Dealer Visit United Motors AS, Peetri Rae vald , Peetri, Rae vald
...................
07:59 20.10.2016
http://www.auto24.ee/used/2274098

VIN: WBAVU31000KZ00652
Reg.:EST 104-MNF

2008-11-27 00:00:00 212,944 km Repair Jobs (1.08 hours) 28489
2008-07-14 13:30:00 189,372 km Dealer Visit 28489


.................... ...
08:03 20.10.2016
http://www.auto24.ee/used/2270967

VIN: WBAFF01070L320256
Reg.:EST 777-BNH

2015-02-11 15:17:00 208,629 km Dealer Visit 27998

Ruotsikunn
19:29 22.10.2016
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2377907

VIN YV1BW84ABC1239975
2015-10-26 oli 342427 ehk praegu peaks olema 400 000km ringis
........
07:25 23.10.2016
Ta julgeb selle 20a vana käki juurde veel kirjutada, et originaalläbisõit.
http://www.auto24.ee/used/2377977
WBACG51030AM10674
vp
09:42 23.10.2016
to ......
niikaua kuni sa pole vastupidist tõestanud, ongi see originaalläbisõiduga
kupu_3
11:44 23.10.2016
Saaks ma seda pemmi oma silmaga näha, võin kas tõestada või ümber lükata selle läbisõidunumbri. On sellega kogemusi mitu aastat olnud.
google aitab
13:13 23.10.2016
http://www.auto24.ee/used/2378306
Audi A6 2002 1.996kw hall metallik 7-kohta
VIN kood: wauzzz4b12n079114
Läbisõit kuulutuses 264 000
Müüja telefoni nr 5064237

Viimane ülevaatus soomes 460 000 km.

Sama auto ainult veljed on vahetatud:http://www.nettiauto.com/en/audi/a6/8121770

https://www.google.ee/search?q=audi+a6+7+paikkainen&clie
nt=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0
ahUKEwjk5NCN1vDPAhVkD5oKHdckDC0Q_AUICCgB&biw=1366&bi
h=641#imgrc=_
Füüsilise kerimispuudega isik
07:22 24.10.2016
See ju ainult pool miljooni, teine pool miljooni hetkel veel sõitmata ;)
123abv
11:07 24.10.2016
Tuleb meelde kuidas Ivar Vigla omal ajal laulis:
"Kui homme näen vanu tuttavaid
räägin neile kirbutori seiklustest vaid
ja surnud autod laeva lükkan taas
Soome,Soome - perkele Soome ma tahan sinna saada (yy kaa koo nee) "

Need ajad on vist tagasi tulnud...

http://www.auto24.ee/used/2376491
SEAT Cordoba 1.9 TDI 74kW
Esmane reg: 2004
Läbisõidumõõdiku näit: 220 000 km
vsszzz6lz4r062489
UYK-110

http://www.nettiauto.com/en/seat/cordoba/8330321
Year model 2003 (first reg. 11-2003)
Mileage 347 000 km
123abv
13:42 25.10.2016
http://www.auto24.ee/used/2309262
Volkswagen Passat Variant 1.8 turbo 110kW
WVWZZZ3BZ5E086062
WHW917
Läbisõidumõõdiku näit: 259 000 km

http://biluppgifter.se/fordon/WVWZZZ3BZ5E086062

Besiktigad 2016-01-26
Kontrollerad av Bilprovningen Sollentuna vid 33 251 mil.
Ehk siis jaanuaris oli Rootsis läbisõit 332 510 km.
123abv
13:48 25.10.2016
http://www.auto24.ee/used/2379039
Volkswagen Passat MAN VARIANT 1.9 TDI 96kW
Läbisõidumõõdiku näit: 260 000 km

http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.asp
x?Vin=WVWZZZ3BZ5E167358

Synsdato 26-09-2016
Km-stand 569.000 km
123abv
14:11 28.10.2016
http://www.auto24.ee/used/2381509
Volvo XC70 Cross Country 2.4 147kW
YV1SZ58K711029870
012TMH
Läbisõidumõõdiku näit: 274 000 km

http://biluppgifter.se/fordon/YV1SZ58K711029870
2015-05-21
Kontrollerad av Carspect Stockholm Nacka vid 35 279 mil,
Ehk siis 352 790 km
........
13:13 29.10.2016
Kuulutusse pani ärikas tagasihoidlikult 199 000, tegelik 203 300- ilmselt müük ei edene kui näit üle 200.
http://www.auto24.ee/used/2382201
WF0BXXGCDBWG57924
ärge unustage VIN-e
19:42 29.10.2016
Lisaga alati VIN :), muidu pole kasu postitustest.
123abv
14:00 31.10.2016
http://www.auto24.ee/used/2383040
Honda HR-V VTEC 1.6 91kW
Reg. number: 205MPL
VIN-kood: jhmgh47702s201269
Läbisõidumõõdiku näit: 205 000 km

http://biluppgifter.se/fordon/jhmgh47702s201269
SWP899
Besiktigad 2014-10-10 Kontrollerad vid 26 853 mil
Rootsis kaks aastat tagasi: 268530 km
jee.kim
17:45 31.10.2016
peug306
21:12 31.10.2016
To mistorius Re: Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2382859
Subar Forester, ls 300000, toodud rootsist 3800 euriga

VIN: JF1SG9LT56G090307
https://www.autouncle.se/se/begagnade-bilar/6040213-subaru-f
orester-2-5-automat-dragkrok-navi-panorama

http://biluppgifter.se/fordon/KKN111
Omanik vastab-Tere!!! Kas soovite autot osta või on lihtsalt nii igav et sobrad teiste müügikuulutustes ??? Olete viinud ennast hästi kurssi et seda autot on keritud mina seda ei teadnud kuna ostsin sõiduki täna eestist !!! Aga järgmine kord kui soovin endale soetada sõidukit poordun teie poole !!!
mistorius
21:44 31.10.2016
Mina soovisin seda autot osta (õigemini oli mul huvi). Oleks siis sellest kerimisest piisanud, teen väljavõtte subaruclub foorumist:

Jah, käisin täna vaatamas. Põgusal ülevaatamisel avastatud vead:
* Tagaots täiesti lääpas
* Istmekinnitused rämedalt roostes
* Tagumiste usteavade alumised nurgad tunduvad hakkavat rooste minema
* Istmed kulunud
* Juhi uks paigast ära
* Esiklaasis mõra
* Udutule klaas mõradega
* Kolks esisillas imo. Kuna kolinaid ja müra oli rõvedalt palju, siis ei saanud ka päris hästi aru
http://www.subaruclub.net/foorum/viewtopic.php?f=8&t=650
4&start=1275


Lõppkokkuvõttes, miks on vaja müüa pa*ka ja oma nime maha teha? Võiks olla vähemalt aus!
Enjoy!
...................
05:59 01.11.2016
Olete viinud ennast hästi kurssi et seda autot on keritud mina seda ei teadnud kuna ostsin sõiduki täna eestist !!!
Ei tea, kas see müüja ise ka oma juttu usub. Tal ju mitmeid kuulutusi , kus müüb Rootsist toodud autot või ostab ise alati Rootsist tooduid autosid, et hiljem ise müüa. Üks näide selle kohta.
http://www.mototehnika.ee/kasutatud/auto.php?id=2326064&
cache_missing=1
sama telefoni number, ainult nime muutus on vahepeal toimunud.
Sellised müüjad seda autoturgu rikuvad, et ostjad enam ka ausaid müüjaid ei suuda usaldada. Millal ükskord küll selline petmine ära lõpeb ?
Isehakanud autoärikas vast
14:57 01.11.2016
To mistorius Re: Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2382859
Subar Forester, ls 300000, toodud rootsist 3800 euriga

VIN: JF1SG9LT56G090307
https://www.autouncle.se/se/begagnade-bilar/6040213-subaru-f
orester-2-5-automat-dragkrok-navi-panorama

http://biluppgifter.se/fordon/KKN111
Omanik vastab-Tere!!! Kas soovite autot osta või on lihtsalt nii igav et sobrad teiste müügikuulutustes ??? Olete viinud ennast hästi kurssi et seda autot on keritud mina seda ei teadnud kuna ostsin sõiduki täna eestist !!! Aga järgmine kord kui soovin endale soetada sõidukit poordun teie poole !!!

Tal mingi paarimees sattus liinile paar päeva tagasi ja ma põgusalt mõne küsimuse esitasin, mulle öeldi veel ls 301k ja hind 5000 eur. Et toovadki Rootsist autosid... ja varuosi ja katalüsaatoreid :D
map
15:28 01.11.2016
........
16:11 01.11.2016
Tegelikult kui mõtlema hakata, siis üsna räige tünnimine- maksad 300 000 sõitnud auto eest sisuliselt uue väikeauto hinna.
opel anti
19:38 04.11.2016
Ei tea, kas siin on juurde keritud või ongi opelid nii kõvad autod, et pea miljon km vabalt:
http://www.auto24.ee/used/2387109
Marko
01:58 05.11.2016
Kellelgi on huumorimeel säilinud.
........
09:20 05.11.2016
Ei need huumorit tee. Ilmselt taheti kirjutada 92 500.
to opel anti
12:27 05.11.2016
nii suure läbisõiduga autol on juba kõik jupid uute vastu vahetatud, julgen soovitada.
jee.kim
13:35 05.11.2016
Ju see on Jämejala meeste eksperiment.
Varsti kirjutatakse, et:"Näe, panime originaal läbisõidu kirja aga keegi ei soovinud, aga niipea, kui läbisõidu "õigeks" kruttisime, oli auto 6 päevaga läinud!"
Ehk rahvas ise soovib seda kerimist ja kui vaadata, siis auto24 soosib!
Sest rahvas ju tahab!
Rahu,
14:16 05.11.2016
üks aus mees müüb, pooltel müüdavatel autodel on selline tegelik läbisõit.
Pole kasutaja
15:39 05.11.2016
Läbisõit on üks teema, aga palun selgitage keegi, kuidas selline asi üldse võimalik on? Nagu päriselt ka?! Lihtsalt, kuidas see üldse võimalik on? Selline tegevus võib lõppeda kellegi jaoks fataalselt.

https://www.youtube.com/watch?v=4e_IUPfKwUk
eelmisele
16:24 05.11.2016
nagu näha, on see võimalik. peab olema oskaja mees ja head riistad.
to Pole kasutaja
16:53 05.11.2016
On ju ilus töö, lausa kuldsed käed ju. Ostame ikka kasutatud preemiume ja võime komistada hinnalise käsitöö otsa. Päikest.
professor_sammaljalg
19:17 05.11.2016
Ka Eestis tehakse palju kallimate autode palju hullemaid lakse ka ilma kerepinkide jms luksuseta. Pole kasutaja, ära siis enam juutuubi süvene, kui päriselu kajastamine hüsteerika majja toob :D
........
19:25 05.11.2016
ja mida koledat me siis nägime- väändunud esiotsaga käru sai uuesti sirge esiotsa ning kui keegi arvab, et järgmine avarii on letaalne, siis tegelikult pole vahet- sõltuvalt laksu tugevusest väändub see esiots jälle kõveraks ning vaid löögi tugevus on see, mis määrab suremuse- kui ikka 90km/h laubaka paned, ei päästa vist ka tehaseseisus auto. iseasi, kas peale taastamist ka uued turvapadjad pandi.
Marko
20:43 05.11.2016
Sirgeksvenitatud ja vahepeal gaasipitsiga kuumutatud detailidel seda tugevust enam ei ole, mis uutel külmvaltsitud detailidel, see on õige. Järgmine sama tugev pauk ulatub sügavamale. Samas võib olla, et sellele autole lonžeroni ei müüdagi, mida siis teha? Ikka seda, mida videos nägime.
Oskaja mees on, tegutses võimaluste piires.

Muudetud 05.11.16 20:44

kupu_3
22:17 05.11.2016
Ma just tahsin mainida, et esimene poolraam ju sisuliselt lõõmutati. Tähendab,nõrk koht ongi seal. Videos me ei näinud selle koha karastamist. Aga muidu pandi kõik paralleelid ja tsentrid laseriga paika. See tagab, et kerepaneelid kenasti peale istuvad.
Pole kasutaja
02:08 06.11.2016
Pigem minu küsimus seisnes selles, et kuidas on see võimalik just jur. poolelt? Kas ei peaks sellise mahuga kollapsi läbielanud autod mitte kohustuslikult pressialla saatma? Jah, vennal on kuldsed käed.. kuid need käed on ka kuskile perre "surmatoovad" käed. Kurb on mõelda, et heauskseid ja naiivseid ostjaid ju siiski jagub.
Läbisõidust rääkides, siis ostsin oma praeguse auto 2013 dets. (uuena). Tänaseks olen läbinud ca. 90k km. Paar kriimu on auto esistangel seoses libedaga garaaziukse vastu libisemisega. Vanus juba surub peale ning edevus ei sunni enam autot vahetama väga tihti.. ehk siis.. tean juba, et uuel aastal kerib ca. 50-60k km peale seoses maakodu soetamisega. Kuhu siis müün mõne aasta pärast 300k km sõitnud auto? Eriti, kui sellised "kompud" ja alla sajatuhande sõitnud autod turul laiutavad...
Eestis vist ei tohi selliseid romusid taastada, aga LV ja LT vastu ju ei kehti seadusandlus?! Seega, import on ju lubatud?
Kas me mitte pole olukorras kus on odavam lasta romu korra LV/LT registrist läbi ja siin taas turgu suunata?
Tglt ikka jube mis autoturul toimub...
Olen viimased 9 autot uuena vaid ostnud ja kummardanud siiani Volvo brandi (nüüd muidugi see mark minetas end minu jaoks), kuid ringi vaadates ei oskaks enam kasutatud autode turul nt. midagi eelistada markide osas.. hea kui teaks, et satud selle õige otsa.. olgu see, siis Dacia, Fiat või BMW...
........
08:01 06.11.2016
kui on nõudlust, on ka pakkumist. kõik tuleb sellest, et inimesed on üdini autousku ja mida uuem, kallim, suurem, läikivam, seda ihaldatavam. oleks kõik rahulduksid fiestade või golfidega, poleks ka turg nii räpane.
minu jaoks arusaamatau asi, kuidas maksta võib aastanumber- kui mõned aastad vana auto on 300 000 läbi sõitnud, aga hind on ikka nagu uuel, siis minu mõistus seda loogikat ei söö. peksa või kaikaga, aru ei saa.
inxit
10:24 06.11.2016
alati leidub "spetsialiste" kes kommenteerivad enesele tundmatut(oskamatut) ala.
mis juhtuks avarii tagajärjel siis kui mõni detail oleks karastatud?
pilxit
11:08 06.11.2016
ilmselt puruneks nagu klaas see karastatud raud. pigem valmistatakse selliseid osi eelpingestatud terasest.
dopingudima
11:19 06.11.2016
No pole ime, miks liising enam USA-s mahakantud masinaid ei finantseeri :) Aga siinses teemas on huvitav eripära, paar lehekülge on teateid keritud masinatest ja siis ilmub alati mingi päss välja jutuga "Hõhõhõ, mis vahet sel on, oluline on vaadata üldist olukorda". Kui on keritud masin, siis ma ei vaevu rohkemasse süvenema. Sama kehtib kõiksugu muude signaalide kohta - Päritolu Itaalia, Prantsusmaa, CNG masinad Rootsist, varjatud VIN .. neid signaale on palju. Ja no kindlasti, hea asja saamiseks peab rahakotiraudu ikka avama rohkem.
hjjhhj
14:42 06.11.2016
nok ui ei vaata keritud masinaid ja saksast, itaaliast, rootsist jne siis jääbki üle ainult osta uus salongist.
Ka eestist ostetud autod on kindlasti keritud kui uuele omanikule lähevad tegelikult.
ja esindused ei taha ka eriti avaldada viimasel ajal seda kas on keritud, isegi kui seda teada saavad.
jee.kim
17:06 06.11.2016
professor_sammaljalg
19:19 06.11.2016
Pole hullu ju, kui sirgelt jookseb, mis seals ikka.
........
11:11 07.11.2016
No mis mõte sel on- maanteeametis kirjas mai 2016 192 000km, praegu ilmselt juba 200 ees, nemad panevad ikka 180 000.
http://www.auto24.ee/used/2388763
Insignia Opel
14:26 07.11.2016
W0LGT67M591017481

http://www.auto24.ee/used/2388879

Vist praegune omanik ka ei tea aga jaanuar 2014 oli läbisõit 251 000 km.
........
15:04 07.11.2016
Keritud nagunii, aga mida värki need õllekastid seal teevad? Saab ostuga kaasa?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/827/auto_php-id=2388
827-view=104-www_auto24_ee.html
Audi q7
17:28 07.11.2016
http://rus.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2336343
Audi Q7
101BBY
WAUZZZ4L47D046369

Läbisõit 100% keritud,hooldus raamatu ei ole, auto värvitud ringilt
Auto omanik valetab iga sõnaga.
kiwah
22:00 07.11.2016
Õllekastid jah imelikud pildil.
Aga mille alusel sa arvad,et see auto keritud on?
Huvitav oleks teada...
........
22:25 07.11.2016
irw... diisel, kortsus nahkistmed, mahtuniversaal, 8a vana, vin koodi pole, toodud hollandist, tartu müüja- raske vist arvata, mis tegelik läbisõit on :)
kupu_3
09:50 08.11.2016
Pool miljonit maha kerida? Seda suudavad vist ainult mulgid...
........
12:31 08.11.2016
jah, mulkidel on kannatust- sellise hulga kerimine võtab ikka mitu päeva aega.
krt no
14:52 08.11.2016
selline asi peaks kyll juba karistatav olema...
........
15:41 08.11.2016
üldiselt suht räigelt saad tünni küll kui ilma taustakontrollita ära ostad ja siis kuskilt teada saad, et pool milli haihtunud. ok, auto võib ju suht korras olla ja normaalselt sõita, aga kas selline auto oleks väärt olnud küsitud hinda või poole vähem, on omaette teema. aga et makstakse aastaarvu ja iluvõrel oleva märgi eest, siis ärikad aina õitsevad. maksad raha ju ikkagi eeldusel, et kirjade järgi paar sotti sõitnud mersu on veel suht kobe ja ressurssi jätkub edaspidisekski.
viimasele
18:12 08.11.2016
keegi ei sunni kedagi ostma seda autot a näe inimene on nagu harakas tahab läikivaid asju omada
P N
18:28 08.11.2016
täitsa norm läbisõit arvetades taxi koode
937 *1 722.6__ 19961108 REINFORCEMENT PACKAGE
937 *2 211____ 19990610 TAXI/RENTAL VEHICLE - REINFORCEMENT PACKAGE
........
20:19 08.11.2016
Ükspäev hakkasin mõtlema, et miks kõik inimesed euroopas müüvad oma auto maha kui selle läbisõit saavutab 160-180-200 000km- kas see on mingi murdepunkt nii inimese psüühikas kui tehnika vananemises, et tingimata tuleb maha müüa. ja siis tulevad mängu järgmised inimesed, kes heameelega ostavad sellise läbisõiduga auto, sest see on kena, värske ja tervisest pakatav. sakslased on justkui kollektiivse kokkuleppe teinud- 180 000 on ees- kähku müüki. aga et karm tegelikkus on hoopis teistsugune, et siia jõuavad tegelikult 300- 400- 700 000 sõitnud autod, on selline avalik saladus, millest keegi kõva häälega ei räägi, sest kuidas sa ütled naabrile, et äh, pool milli sõit...
63amg
21:33 08.11.2016
kestab küll,see paljude poolt kirutud mersu.
........
22:10 08.11.2016
meie ei tea, kas kestab, meie ei tea, kas 700 000 juures on juba midagi remonditud või töötab mootor nagu uus. seda teab auto eelmine omanik
Härmatis Poolsaarelt
12:17 09.11.2016
1.9 tdi masinad on enamus juba sõitnud sinna 500 000km kanti aga ikka ostja vaatab, millel ~200 000 läbisõit ja isegi eelistab madalamat numbrit.

Selline tunne tekib, et ostjad lausa eelistavad keritud masinaid.

Aus 400 000 sõitnud vs keritud 228 000 ning mõista-mõista, milline masin siinani on müümata.

Kui enda 1.9 tdi kunagi müün, panen läbisõiduks 0 ning siis pajatan, et saad värske alguse.
........
19:09 09.11.2016
See on plekikõks- isegi stange peaaegu terve, seega poolraam vigastusteta. Kapott, radikas, stange, väikesed mõlgid tiival- ainult juppide vahetamise vaev.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte