Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

63amg
13:39 23.02.2019
leedu on imedemaa.tuleb välja,et sealt saab osta euroopa odavamaid autosid.
...
13:41 23.02.2019
huvitav, kes võiks olla see inimene, kes käiks kakskümmend tonni välja kakssada tuhhi (kui ka nii oleks) sõitnud bemmi eest? hästi teeniv ärimees? vaevalt, tema ostab uue auto. kipsimees? kuigi ilmselt tahaks, temal sellist pappi vist ei ole. pereisa oma perega sõitmiseks? no kahtlen, kas nii lolle ja nii rahakaid on. mingi noor bisnesmen, nt ehitusvallas, kelle tehingud poolhämarad, raha liigub osalt mustalt, aga ego jaoks on vaja korralikku autot, mitte vana kolmest roostekäkki. ise küll ei tuleks iial selle peale, kaks kümpi taolise bemmi eest välja anda.
tiit_
14:02 23.02.2019
Selle 20 000 eurot maksva bemmi jõuab isegi töötav tudeng omale liisida.
A66 to ...
14:07 23.02.2019
Mitu korda peab ütlema, et su arvamus ja heietused ei loe. Turg loeb, on arusaadav? Saksa turgu ja hindasid oled vaadanud? Vaata, rahuned maha. Sa ei raatsi vist ise poest saia ka osta. Kui keritud autot pole leidnud ja siia pannud, siis ole parem kuss. See pole siin mingi heietav perekool.
sdgfsegsd
17:19 23.02.2019
Volvo V70, Rootsis 04.2018 450 000km, Eestis 02.2019 167 000km
https://www.car.info/sv-se/license-plate/S/JWT882

https://www.auto24.ee/used/3056179

VIN: YV1BW60J0C1244039

MÜÜJA:
56998013
sdgfsegsd
17:32 23.02.2019
Ja veel üks tugevalt pool milli läbi uhand keritud pill.

Rootsis 2015a andmed:
https://www.car.info/sv-se/license-plate/S/NSJ267


Ja praegune Auto24 link korrigeeritud 140 000km
https://www.auto24.ee/used/3055493


VIN: YV1BW60J0C1224857

Muudetud 06.08.20 13:24

k...
20:16 23.02.2019
Ilma kerimata maksaksid need Vulvad mitte üle 5000. Pigem 4 millegagi. Mida rohkem kerid, seda rohkem rulli tuleb???
Expectula
21:43 23.02.2019
Nagu viimasestki mainitud Volvost näha siis kerimine on Rootsis juba päris moodi läinud.
NL
00:21 24.02.2019
Kas , Hollandist on võimalik ka VIN koodi alusel kontrolida läbisõitu kuskil?
Minul on link, kus saab kontrollida reg.nubriga vaid. Autol juba ammu Eesti reg number ja siin koha peal minu mõistus jääb jänni. Autodna ütleb küll, et auto olnud: 370 päeva autorendi auto ja 460 päeva takso-seega see info juba ütleb nii mõndagi aga Autodna kahjuks läbisõitu välja ei näita. Seega , et mitte teha ennatliku otsust ja auto hukka mõista, tahaks kontrollida.
...
06:36 24.02.2019
mida sa tahad- õige läbisõiduga autot? siis oleks juba ehk aeg oma sinised silmad puhtaks pesta ning aru saada, et õige läbisõiduga auto saad esindusest. takso, rent, diisel, eesti ärikas- kas ikka veel lambike põlema ei hakka? teine variant on võtta auto, lasta talle teha põhjalik ülevaatus ja siis otsustada. niisama auto ümber jalutades sa targemaks ei saa.
Üldiselt
07:15 24.02.2019
vana, vana lahendus. Saab ka visuaalsel vaatlusel läbisõidust üsna õige pildi. Vaadake lihtsalt istmete, rooli, pedaalide, ukselinkide- hingede, suunalüliti kulumist. Vaidles üks automüüja oma panni kakssada tkm. läbisõidu üle. Kutsusin ta lõpuks oma nelisada tuhhi minu käes veerenud autot vaatama, kus kõik loetletud asjad poole viisakamas seisus. Turg läikivaid autosid (romusid) silmini täis, võtke sõber kaasa ja tehke masina kõrval silmad, kõrvad laht.
Juhuseid on.
09:58 24.02.2019
Väikese läbisõiduga vanad masinad on olemas.
Üleeelmisel aastal tõi mu üks sõbrants Saksast ära 190 sarja Mercedese, mis oli sellises seisukorras, et bensukates tuldi seda lähedalt vaatama, sest see oligi kui uus, ka korduvalt sooviti seda ära osta.
Asi oli proosaline, Saksas veel siiamaani elusolev, varsti 100 aastaseks saav, sõja ajal sinna põgenenud vanatädi kinkis temale selle masina, mõelge tädi vanusele ja saate aru, mis see masin garaaži seisma jäi.

Eelmisel nädalal toodi Saksast 300 seeria BMV, mis veel uskumatum, kuid masina nägemisel kahtlusi enam pole. Masinal sünniaastaga 1991 on all veel tehaseveljed, nagu uued ja sisu, kuis polekski seal sees istutud, kliima, elektriaknad, ABS.
Need on need masinad, milledest pensionieelikud on unistanud, pensionile jäädes ostnud, kuid siis on tervisega midagi juhtunud, mees surnud vms, kuid ilusat asja on kahju ära anda.
Minge nt Luxemburgi, kus sissetulekud üüratud ja vaadake, kes suvel kabriodega sõidavad. Pensionärid, mitte rullnokad ja see ongi asja fenomen. Nad viisid oma unistuse pensionile jäädes ellu, ostsid uhke masina.
Meil, siin vaestemajas hakkavad kirstu ostma...

Resümee: sellised vanad masinad, millede läbisõit on olematu on siiski olemas, kuid neid otsivad fanaatikud ja edasi ise ei müü, või sugulased saavad käpa peale.
r1004
10:23 24.02.2019
Keskmine eestlane enda arust ülitark ja ilus, kui aga auto ostmiseks läheb, tuleb välja et loll mis loll!!!
...............
10:32 24.02.2019
Ole rahulik, ei osta leedu autosi :) Olen lasknud endale tuua, ja mitte leedust saksa numbritega või ostnud täielikult jälgitava ajalooga asju(kus esinduses on hooldused tehtud) Ei ole leedu autod halvemad ? Oled sa nendel platsidel üldse käinud ? Oled sa jälginud keskmise leeduka sõidukit ? Need ei suuda või ei taha isegi rehve osta oma autodele. Saab odavamalt, ei vaidle vastu. Lase üle vaadata palju remondiks kulub ? Päris paljud toovad müügiks ja üldine tehniline seiskukord kannatabki ainult kohe müüki panna. Viimane auto mis saadi odavalt kätte, esindus vaatas üle, hinnapakkumine 2,5k et korda saada, vaadati teises kohas üle, vahetati kriitilised veermikuosad ära(et keegi surma ei saaks) ja soovitati maha müüa.
...
10:33 24.02.2019
seda ma vaatasin rootsis ka, et kallima otsa lahtiste sportautodega sõitsid pigem keskealised härrad, mitte noored nolgid. ehk siis seal on väärtushinnangud paigas- ostetakse seda, mis nö staatusele ja rahakotile vastab, mitte ei pungestata mingi vana bemmi pärast, millest eelmine, raha omav omanik on magusama osa enda tarbeks ära tarbinud ja nüüd on võimalik wannabedel oma raskelt teenitud papihunniku eest end "inimesena" tunda.
mis saksa küünileidudesse puutub, siis igasugu vähesõitnud uunikumide puhul ei minda seal pöördesse- saksamaa on seda kohalikku toodangut niigi täis ja kui tegu pole just mingi kollektsiooniväärtusega autoga, siis ostjade rivi ukse taga ei ole. samamoodi võib eestis leida sarnaseid vähesõitnud autosid, mul endalgi ühel sugulasel 98a ostetud ja nüüdseks 30 000 sõitnud masin garaažis seismas ja pühapäevi ootamas, aga turuhind oleks sellisel ehk max 800€. omaaegne siin müüdud odavama otsa auto, seega ei mingi rariteet. ja mitte keegi ei käiks meil välja kasvõi poolt uue ostuhinda sellise väikese läbisõidu ja absoluutselt roostevaba kere eest, küll aga makstakse 200-300K sõitnud autode eest kümneid tonne. kus on loogika? või mõistus.
pime autojuht
12:36 24.02.2019
Naabrimehe rahakoti sisu ei anna ikka rahu?
seda-
14:19 24.02.2019
teiste raha ja isatarkust jagab ta igas foorumis...
TaMot
14:22 24.02.2019
Õigete läbisõitudega masinaid on palju. Otsijaid vähe. Ma olen toonud Saksamaalt kümneid masinaid. Kontrollitava ja kindla ajalooga. Erineva läbisõiduga ja vanusega. Üle 250000 sõitnud autosi ei osta. Pole mõtet. Milleks? Palju meeldivam on sõita 150000 sõitnud masinaga. Kõik olen alla turuhinna kättesaanud. Avariiliseid ja ülevärvitud ja tuunitud masinaid ei vaata. Kuidas?
Eranditult kõik on olnud, kas mootoririkkega või käigukastirikkega.
Nüüd tuleb järgmine tark ja küsib, kuidas nii väikese sõiduga masinatel sellised sõlmed katki on? Esiteks. See küsija ei tea kaasaegsetest autodest ja tüüpvigadest suurt midagi. Teiseks. Kui müügil on üle 2 miljoni auto, uskuge 100 tk. ikka aastas leiab.
Lisaks on peale remonti tehtud korraga hooldus, keti-, õli-, rihmavahetus.
Hea on.
Xx
20:11 24.02.2019
Mis siin ikka selle peale öelda, kui autot sain oli odo peal 176tkm vms, auto oli kolme aastane, ise ei tulnudki selle peale, et oleks keritud
............
06:36 25.02.2019
Sa võid ka 3 aasta vanuse saada millel kellal juba 300-400k
A4Avant
08:46 25.02.2019
REG NR. 729BVX
VIN: WAUZZZ8K29A103562
LINK: https://www.auto24.ee/used/2957823
Läbisõit kuulutuses 200 600 km

Läbisõit Rootsis 24.03.2017 - 245 670 km.
LINK: https://www.car.info/en-se/license-plate/S/HSM684

Esmane registreerimine Eestis 08.02.2018. a läbisõiduga 185 730 km.
Võib oletada, et sõiduki reaalne läbisõit on u 300 000 km.
.
08:39 26.02.2019
REG NR. IA25
WDD2120411A598788
https://www.auto24.ee/used/3041036
Läbisõit kuulutuses 305 000 km

Läbisõit Rootsis 2017-10-04 - 498 630 km
https://www.car.info/en-se/license-plate/S/OLO646

Andrej
+37126821222
see mercedes
12:41 26.02.2019
on ju tehasest takso katuseplafooni valmiduse ja kunstnahast sisuga tulnud,
mõni ime siis et läbisõit suur
63amg
16:38 26.02.2019
nii ta on. 100 tonni aastas,nagu tavaliselt
mister X
19:52 26.02.2019
Kusjuures esmane regamine mitte 2005, vaid 10/2003
https://www.car.info/en-se/license-plate/S/XEW237

auto24.ee
13:21 05.03.2019
to kustutati, paluks tõestust antud väidetele. Lisaks Te juba olete selle auto kohta postituse teinud, ei ole vaja kordusi. Antud sõiduki ja tema kuulutuste osas on asi veel uurimisel - kõik ei pruugi olla nii must-valge nagu esmapilgul paistab.


Auto läbisõit enne Eestisse toomist (27.09.2017) on Audi esinduses olnud 294 000 km.

Auto reaalne läbisõit tänaseks on u 350 000 km.

KÕIGILE esitatud väidete juurde tuleb lisada ka tõestusmaterjalid. Ilma tõestusmaterjalideta postitused lähevad edaspidi kustutamisele.
to auto24
13:49 05.03.2019
Palun minge kontrollige 219BVL läbisõitu Audi esinduses, enne kui uuemaid ja vanemaid positutsi kustutate ja soosite keritud autode müümist!

auto24.ee
14:41 05.03.2019
auto24 moderaatorid ei hakka igat väidet esinduse või taustakontrolli päringu abil kontrollima - see poleks lihtsalt reaalne. Teeme nii, et see ülesanne jääb ikka väite/süüdistuse esitaja enda kanda.

Jätkame korrektsete postitustega.
jeeper
20:53 08.03.2019
uskumattu sõnavõtja!!! räägib asjast millest midagi ei tea!
Kogu idaeuroopa käib Leedust autosi ostmas!
Ja sina pead ennast nendest kõigist targemaks.
Ei ei
21:44 08.03.2019
Poleeriga ikka oma kärusid ja kerige üldse nulli, saate uue auto pähe müüa. Kui lollid ikka võivad need "ärimehed" olla? Auto Eestis uuena, siin sõitnud kogu aja ja sis kerittakse 200 tuh maha?! Arvate tõesti, et infot ei osata otsida.?
sdgfsegsd
22:54 08.03.2019
Eesti keskmine autoostja on, andke andkes, aga uskumatu debiil!
Selle väite tõestueks on 2 lihtsalt fakti:
1. Kõik siin foorumis välja toodud autod on müüdud päevadega, kui mitte tundidega.
2. Eesti populaarseim automüügi plats (autorahaks-24-mis-iganes-nime-nad-hetkel-kasutavad) kooseb pm pressi alla minevatest masinatest, kus sõidukid vahetuvad sama kibekiiresti, kui käib elu sipelgapesas.

Rohkem polegi midagi rääkida. Automüüja pakub kliendile seda, mida klient soovib, midagi pole teha. Kui klient on taun, siis mis seal ikka...

....ja see on iseenesest ääretult kurb. Hea on, et sellised foorumid eksisteerivad, et teoreetiliseltgi on võimalik leida infot petistest...
k...
11:51 09.03.2019
Ühes väikelinnas levis veisspuugis ostukuulutus Audi või Bemmi kohta- hoiatas, et ärge risustage ega pakkuge midagi muud... Tulemus oli see, et ostetud vana uhke V6 motoga A6 jäi kahe kuu pärast seisma, ei läbinud ÜV-d ja remont polnud enam jõukohane(loe: otstarbekas).
r1004
09:59 10.03.2019
Täielik huiamine Autodeost24 poolt järjekordselt. https://www.auto24.ee/used/3032611
Uuena Eestist 2006.a. ostetud, MNT järgi 27.08.2009 ls. 216396, 30.11.2012 ls. 187458. Olnud ühe omaniku käes kuni 19.11.2012 . Tõenäoliselt oli sel hetkel ls. +400000 km. Nüüd veel 190000 km otsa lastud Aga müüja kirjutab nagu ikka , et autol originaalne läbisõit 365000km.
vanames
10:45 10.03.2019
Mind hämmastab hoopis et sellise BENSUmootoriga käru eest 2,5 kilo tahetakse!
Täitsa normaalse diisemootoriga S80 saab juba ca 1000 euri eest.
kasteet
18:14 11.03.2019
Reg.märk: 859TMN
VIN: YV1SW59G941357255
Mark ja mudel: VOLVO V70

25.03.2017 223 418 km Registreerimiseelne kontroll

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3050056

Aga juba 2016 aasta jaanuaris oli läbisõit 288680
https://biluppgifter.se/fordon/YV1SW59G941357255#history-anc
hor-v2


Müüb Tradilo, esindus. Osta targalt!
astrasoov
12:09 13.03.2019
https://www.auto24.ee/used/2906165v
Infiniti FX35 3.5 206kW

JNRAS08W67X205556
730BLC

Toodud 2014 Lätist ja esmaregamisel oli LS ~145 000
Täna 2019 ikka sama läbisõit
MM
14:19 13.03.2019
Mida rohkem auto kohta enne ostmist teada saab, seda parem ja hea võrrelda analoogsete pakkumistega turul. Vaadates istmeid ja kirjas olevat läbisõitu, saab päris hea pildi. Suure osa maanteel sõitnud autod, millel istmed väga ilusad on tõenäoliselt ka vähem probleemsed. Ainult linnas sõitnud autol mootor ei saavuta sageli töötemperatuurigi, istmed ja kõik kuluosad saavad kordades rohkem koormust, kui maanteel.
Kui müüja ei taha vini näidata, siis miks küll?
Vin on ühe n-iga.
Infiniti fx35
15:49 13.03.2019
730BLC Infiniti mnt andmetel 03.07.2014 177554 km, 03.11.2014 kukkunud 126 227 km peale.
rumps
07:49 14.03.2019
Olen ise müünud mitu autod mis olid keritud (mitte minu poolt) ja ei olnud üldse mingid probleemi lahti saada. Olen ka ise ostnud teadlikult keritud spidoga rootsist toodud autod, sain lihtsalt hea hinnaga.
Tahtsin seda öelda, et kõik inimesed (auto ostjad) ei kontrolli üldse mingid auto ajalugu, võib olla paljud esegi ei oska seda teha.
marave
17:49 15.03.2019
Martti soomesta tere.onko tämä volvo -14 3d valge narvasta.nyt muua auto.24.ee.240 000 mittari.aitäh
Valge volvo
21:20 15.03.2019
Reg.märk: 924BVJ
VIN: YV1BW31A0E1295809
Mark ja mudel: VOLVO V70

Kuulutuses 235 tuhat km
https://www.auto24.ee/used/3048120

Rootsis 10.06.2016 306050 km

https://www.car.info/sv-se/license-plate/S/NAC005
....
19:43 16.03.2019
Reg.märk: 500TLT
VIN: WBAUY91050A678134
Mark ja mudel: BMW 330
Tel: 56246123

Kuulutuses 261 tuhat km
https://www.auto24.ee/used/3065076

Viimane Dealer Visit 31.08.2018 364 tuhat km
Lldkdj
20:36 17.03.2019
100 tuhande pärast lisad vin koodi siia ? Jobu oled või iga järgmine ostja elu teete põrguks mitte ainult müüa, kes lõpuks ei saa autost lahti, sest et mõni nüri mõtlemisega invaliid arvas, et 100 tuhande pärast on vaja auto vin ära risustada.

Kuidas tulevanue omanik peaks autot müüma, kas sa mõtled ka üldse ?
....
21:36 17.03.2019
Hahahahaha ainult saja tuhande pealt? Ilmselt selle rubriigi üks parimaid kommentaare
k...
22:37 17.03.2019
Miks see sinise pemmi müüja demonstreerib 7x oma käula tagatulesid ? Mingi imetlusobjekt vä?
heh
08:41 18.03.2019
Kas VIN on mingi hirmsuur saladus, kui kuulutuseski see kirjas :D
XXXXL
11:17 18.03.2019
to heh, ei ole mõttet oma rumalust avalikult eksponeerida
https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukTaustakontroll.jsf , juba ammu pole vaja vin koodi, numbrist piisab et ajaluga kätte saada
to XXXXL
14:31 18.03.2019
Mis rumalus? Vastus oli tollele Lldkdj, kes eelpool kärkis, et miks VIN koodi siia avalikult panete.
...
19:11 19.03.2019
Ja keegi ei tea, palju enne leetu jõudmist või leedus maha keriti. Aga auto on aus- Chia Komplektacion Eksklyzive , sellist igalt poolt ei leia...
toyots
21:23 19.03.2019
Tõenäoliselt on julged 250000-300000km maha keritud.
pp99
12:32 21.03.2019
Tegemist ju ikkagi femeli kaariga
yanek
21:28 21.03.2019
miks te arvate, et eestlased neid maha kerivad üldse?
mina küll usun, et kuna need autod on välismaal kõik nii suure läbisõiduga ja neid ei õnnestu pikka aega müüa, siis välismaalased ise kerivad maha lõpuks ja siis meie ausad autoärimehed satuvad selliste petiste küüsi väljamaal ning ostavad väikese läbisõiduga autosid soodsa hinnaga eesti inimestele
ilmselt valetatakse neile ka et autodel hooldused tehtud ja avariisid ei ole olnud ega siis vaene eesti ärimees nüüd oska kõike kahtlustada ja üle kontrollida
c4rb0n
08:49 23.03.2019
Tere! Kas keegi oskab kontrollida kas on aus läbisõit https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3076676

Rootsi portaalid näitavad et tegemist 1,6 T4 mootoriga, mitte 2,0 T5 nagu kuulutuses manitud. Samas MNT adnmete järgi autol on 2,0 T5 mootor.

askin
11:26 23.03.2019
Volvo on 132kw, mitte 177, läbisõit on vähe kahtlane, Rootsis ja näitab et 117000, Aga vaata auto rooli ja istet, rool on isegi piltidel näha et kulunud ja istme nahk veninud, müüsin samasugudt 340000 sõitnud Volvo, millel polnud selliseid kulumis jälgi
Kmk123
11:37 23.03.2019
Autodna näitab ilusti,et on 2.0 ja 177kw. Ei ole ju keeruline ise vaadata.Isegi helbekesed peaks hakkama saama.
...
11:58 23.03.2019
antud vin-ile vastab rootsis 179hk / 132kW V70 T4 ja viimane märgitud läbisõit 9350km.
meie maanteeameti andmeil 177kw, ls 117164km
miks need andmed ei klapi, ei tea, aga fakt on see, et autod on erinevad.
c4rb0n
13:59 23.03.2019
Ühesõnaga kahtlane värk. Tänud info eest!
r1004
14:33 23.03.2019
r1004
14:33 23.03.2019
Huvitav, kas tegu oli ausa leedukast automüüjaga?

Muudetud 23.03.19 14:49

kmk123
09:14 24.03.2019
To: .......... Millel põhineb fakt , et autod erinevad ? Küla Karla kõvatamine või oma teadmatuse näitamine ? Vin sama nii Eestis kui Rootsis ehk sõiduk sama + Volvo datacard-i järgi sõiduk 2.0 ja 177kw.
Fakt saab olla ainult see, et erinevad andmebaasid näitavad erinevat mootorit, ei midagi muud.
...
10:13 24.03.2019
ütle üks hea põhjus, miks mootori andmed erinevad. lisaks läbisõit rootsis ainult 935 miili kuskil 2017 seisuga.
https://biluppgifter.se/fordon/YV147HBW0E1290748
Nentija1
10:16 24.03.2019
Tegu ei ole Rootsist uuena ostetud autoga vaid impordiga. Sellega seoses on ajalugu suhteliselt raske tuvastada.
...
10:22 24.03.2019
rootsis vastas sellele vin-ile number ykb780. müügil oli see auto 129 000 krooni eest, ehk siis hetkekursiga ca 12 000€. eestis müügil 8500€ eest- kas rootslane tegi heast peast rohkem 50 000 krooni allahindlust, et eestis nüüd selle hinnaga müüa kannatab? ei usu eriti.
https://www.autouncle.se/se/d/8184125-volvo-v70-begagnad
....
10:55 24.03.2019
Tõsine autoostja küsib müüjalt miks on andmed erinevad , mitte ei kõvata siin foorumis. Ja kui midagi ei sobi jätab ostmata. Naljamehed :-D
...
11:19 24.03.2019
ja tõsine automüüja annab sulle ausa ja läbipaistva vastuse? naera puruks...
tõsine autoostja oskab sellised kahtlased autod juba eos elimineerida ega hakkagi taolise müüjaga suhtlema.
Kolmele punktile
19:28 24.03.2019
Süvene veidi rohkem enne kui teemasid genereerid. 129K SEK-iga oli see volvo rootsis müügil 2017.a. Mootor on samuti endiselt sama, ärikas lihtsalt T4 reklaaminud T5-ks
...
20:20 24.03.2019
Ma ikka endiselt soovitan siin jahumise asemel võtta ühendust sõiduki müüjaga, ja küsida miks on T4 saanud T5, tõsine huviline nii käitubki.

Rumal pea on nuhtluseks, seetõttu teen teemaalgataja ja teiste "ekspertide" kes antud teemat kommenteerisid elu lihtsamaks.

Volvo nimelt pakub ametlikult mootori võimsuse tõstmist, mida nimetatakse Polestar mootori häälestuseks ja seetõttu ongi tõenäoliselt saanud jutuks olnud Volvost 177 kw algse 132 kw asemel. See muutus kantakse ka hiljem sõiduki tehnilisse passi.






gg112gg
22:47 24.03.2019
Tundub, et siin üsnagi paljud väga totud!

1. viimane fikseeritud läbisõit oli Rootsis 19.11.2017 ~94000km -- 9350km millest jahuti oli ilmselge kirjaviga rootslaste poolt.

2. Samuti on ka T4/1.6l ilmselt rootslaste andmebaaside viga; https://www.autouncle.se/se/d/8184125-volvo-v70-begagnad -- too sama kuulutus mis 19.11.2017 lisati ning kus seisab ilusti 2.0, nagu Eestiski (mootor: 1999cm3). Nii et too härra, kes meile Polestar mootori tuuningust luuletas võiks enne ninatarga mängimist teha faktid selgeks kõnealuse auto kohta.

3. Lõpetage ülemõtlemine ning paljastage palun haletsusväärseid autode kerijaid edasi; aitäh!
to gg112gg
23:20 24.03.2019
No räägi nagu seinale :-D oled rootsi saitidel käimise ära õppinud aga selle peale ei ole osanud tulla, et auto on eesti registris ja tuuning on tehtud võib olla eestis info autos, rootsi info ei puutu üldse asjasse enam selles osas.

Ja pisut harivat infot veel sulle, 3.0 mootor saab olla nii 160 kw kui ka 180 kw ja ka 235 kw, sama on ka Volvo mootoriga :-D
gg112gg
14:47 25.03.2019
Ah?? Raske kohe isegi vastata sellele.

T4 mootorid olid 1.6-liitrised (ÜKS-PUNKT-KUUS) mitte 2.0-liitrised (KAKS-PUNKT-NULL) nagu T5 mootorid. Kui Te natukenegi viitsiksite vaadata näeksite ka, et Rootsi müügikuulutuses oli samuti märgitud 2.0 ehk T5 ehk 177kW nagu ka Eestiski MNT näitab. Rootsi veebipõhised andmebaasid näitavad aga 1.6 ehk T4 ehk 132kW mootorit - supersuure tõenäosusega on tehtud üks inimlik näpukas ning Svenssonite poolt internetti lisatud mootori andmed on pandud T5 asemel T4 omad.

Nii et kui Polestar mootori VÕIMSUSE tõstmise asemel mootorite vahetamisega tegelema pole hakanud, siis milleks vaielda? :-DDDD
kmk123
19:16 25.03.2019
gg112gg järeldus tundub väga õige, nii auto kui totude osas ja polestariga tõesti kubatuuri ei muudeta.
XXXXL
21:51 25.03.2019
ssss100
19:14 26.03.2019
https://www.auto24.ee/used/3077646
vin wbapx91090cu62310
kuulutuses 178 300 km
viimane LS fikseeritud Itaalias

Tipo Veicolo Targa Data Revisione Esito Revisione Km rilevati dall'operatore
AUTOVEICOLO DY931LP 04/10/2017 REGOLARE 221514
vabandan offtopicu pärast
20:52 26.03.2019
aga lihtsalt infoks selle ülalmainitud V70 asjus, et rootslaste (noo tegelikult skandinaavlaste) mil on 10km, kui näed skandinaavlaste saidil auto läbisõitu 9350 mil siis on see 93500km.
Ja õige mootoritüübi saate teada, kui lähete ja kapoti alla vaatate. :-)
Jälle üks takso
21:57 26.03.2019
Reg.märk: 808BTK
VIN: YV1BW84ABC1247491
Mark ja mudel: VOLVO V70

17.03.2017 190 436 km Registreerimiseelne kontroll Maanteeamet

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3056106
2017.03.02 oli 481 tuhat

https://www.car.info/en-se/license-plate/S/OWK781
Odo1
23:22 26.03.2019
Kindlasti on müügis väga palju selliseid sõidukeid kus läbisõit ei ole õige ja palju rohkem neid sõidukeid kus läbisõit on õige.Kuid ma arvan, et ostja peab olema ikka pisut otu, laisk või lihtsalt kooner, kui ostab tänasel päeval keritud läbisõiduga auto, kui on olemas nii palju erinevaid võimalusi selliseid sõidukeid tuvastada ja üldse vältida. Ja kui ostja soovib osta nö. "põrsast kotis" siis süüdistada peale iseenda pole minu meelest küll kedagi.











...
08:59 27.03.2019
kõik ostjate huvides. kui ikka pappi ei ole, aga tahad välja näha nagu seda oleks, siis tehaksegi sulle taolised romud ahvatlevaks.
https://forte.delfi.ee/news/auto/auto-ostmisest-on-saanud-ou
dusunenagu-labisoitu-keriti-maha-430-000-kilometrit?id=85682
567
kes keris
23:09 28.03.2019
Reg.märk: 025BXV
VIN: JMZGHA9B601453184
Mark ja mudel: MAZDA 6

14.05.2018 171 911 Registreerimiseelne kontroll Maanteeamet
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2871534

27.03.2017 196 420 inspection in Sweden
https://www.car.info/en-se/license-plate/S/FJA063

Kuulutuses mingi naljakas jutt hooldusraamatust, endal imelik ei ole või?
XXXXL
23:29 04.04.2019
https://www.auto24.ee/used/3086252

353BXS, VIN WVWZZZ3CZAE071194

endine takso, 05.2015a oli 457500km praegu peaks ilmselt 600000km olema
MartinMK
15:03 08.04.2019
...
15:16 08.04.2019
kahekümne tonni eest uuele omanikule meeldiv üllatus.
...
15:18 08.04.2019
vin
wdf44781513101404
keritud Touran
12:47 09.04.2019
Volkswagen Touran reg nr-ga 802TMY

müügikuulutus: https://www.auto24.ee/used/2863800

vin: WVGZZZ1TZCW119096
kuulutuses ls: 317 600

Rootsi nr.märk oli MTY217 ja 14.12.2016 oli TÜV-l ls 356 000 https://www.car.info/en-se/license-plate/S/MTY217
taxumaat
16:21 09.04.2019
Minu meelest normaalsel inimesel lööb juba tule põlema selle peale, et gaas ja rootsist. 99,99% sellise kooslusega masinatest on taksod. Ma ei ütle, et see kesta ei või, aga täpselt sätitud 130 - 160K on ikka nonsens.
Ja viimases kuulutuses ilmselt ei kannatanud vähemaks kui 317K keerata. Sest 2016 fikseeriti rootsis 357K. Meie maal 2018 fikseeriti 207K. Ilmselt rootsis juurde lasnud veel 2017 aastal umbes 50-100K. Ehk reaalne sõit võis olla eksportimisel 407 - 457K. Meile tulles keerati pool maha. Siin läks ka taksoks ilmselt. Aastaga juures 100K. Ehk lihtne matemaatika ütleb, et 357+100+100= 557K.
Asjal on ka positiivne külg. Järelikult kestab ja kannatab kruttida. Seega väide, et vag dsg ei kesta on vale väide. Ehe näide, et pea 600 on ära sõitnud ja ilmselt sõidab veel mingi aeg.
maaks
16:30 09.04.2019
Järelduste tegemise oskus on olemas, aga järeldus kaheldav @taxumaat
Keegi ei tea ju mitmes käigukast selle VW-l seal all on, seega ei saa väita et DCG kestab :-)
....
19:16 09.04.2019
Iga auto kestab, kui vajadusel remontida. Mõnel vaheta 600 000 jooksul kolm mootorit ära ja müüd ikka maha heas korras autona. Tase oleks see, kui 600 000 sõidaks vaid mõne veermikujupi vahetusega ja peale seda veel 400 000 otsa.
Famara
20:30 10.04.2019
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3061743

Keritud, 21.08.2018 viimane läbisõit Taanis 359 000 km!!!

Eestis arvele võttes 3 nädalat hiljem 226 000!

Wauzzz4f57n146744 VIN kood.
Leidja
07:08 11.04.2019
XXXXL
16:37 13.04.2019
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3073181

Itaalia number DR432TH, 30/03/2017 ülevaatusel oli 288603km seega õige läbisõit oleks ilmselt 300+km

Kusjuures nüüd esmaregistreerimisel läheb kirja nii õige läbisõit Itaalias, kui ka Eesti oma
kmk123
20:49 13.04.2019
Kustkohast see õige läbisõit võetakse mis kirja läheb ? Itaalia näitab läbisõitu viimasel ülevaatusel aga kust tuleb hetke õige läbisõit ?
r1004
13:18 14.04.2019
Ka Swedcar huiab täiega. Näiteks VolvoXC70 https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3046320 märgitud ls. 147000km, siin aga eelmise aasta alguse müügikuulutus kilometraaziga 156000km https://www.car.info/en-se/car-for-sale/volvo-xc70-d4-awd-ge
artronic-181ps-2015-at-bilhuset-i-jonkoping-19482240
...
17:11 15.04.2019
swedcari volvo vin
YV1BZ8156F1207337
keritud Mazda
09:27 22.04.2019
Uskumatu, aga ka selliseid keritakse nähtavasti:
Kuulutus - https://www.auto24.ee/used/2845624
Mazda 6, Eesti reg nr 805MPM ja vin JMZGY19R671429030

Rootsis oli viimasel TÜV-l 2014 ls 272 500. Juhtumisi on müügikuulutuses hetkel ls täpselt sama, aga Eestisse arvele võtmisel aastal 2016 oli ls 206 866.

Rootsi reg nr oli CZW709.
tyyyp89
13:23 25.04.2019
Tekkis küsimus, et kuidas te endise rootsi numbri järgi info antud leheküljelt kätte saate või siis ka vin kood alusel? Seda siis kui autol juba eestis uus reg. nr.
Nt on juhus, kus praegu sama nr kasutusel juba uuel autol.

Muudetud 25.04.19 13:24

maaks
14:11 25.04.2019
Kasuta VIN koodi kui numbrit ei tea https://biluppgifter.se/
to tyyyp89
14:32 25.04.2019
Ikka VIN-koodi alusel peamiselt, nii saab välistada igasugused juhused.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte