Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

XSR
20:33 09.11.2018
Lisage ikka VIN ka postitusse, siis on pärast otsingumootorist lihtsam leida.

http://www.auto24.ee/used/2973877?id=2973877
https://www.car.info/en-se/license-plate/S/MZP704

WVWZZZ3CZDE047378
520 000km sõitnud Passati ostj
07:03 10.11.2018
Seda meest, kes selle 520 000km 1.4TSI Passati ostab, tahaks küll oma silmaga näha.

Tegin selle vea ja ostsin samasuguse, originaalis ja kontrollitud 150 000km sõitnud Passati ning nelja kuuga on remondi alla läinud 3000€( ei ole esinduses remontinud, vaid võimalikult odavalt). DSG kastini ja mootorini pole veel jõudnud.

Tundub, et Volkswageneid, Škodasid kannatab üldse ainult garantiilisena osta.
...
07:16 10.11.2018
no aga rootsis on see passat ju need 500 ometigi ära sõitnud ja ilmselt ka taksofirmale kasumit teeninud, mitte remondiarvetega kahjumit. palju ta seal remondis käis ja mis juppe vahetati, ei tea siin keegi. eks ta sõidab pisitasa siin ka edasi, kuid number 500 on siiski piisav argument, et mõelda auto ostmise mõttekusest selle hinnaga. isegi 196 oleks liiast. aga eks ostjad ise tea kuhu oma raha matavad. armastad vagi toodangut, siis maksa.
Rootsi takso
08:03 10.11.2018
Rootsis teenivad agaramad Uberimehed 5000€ + / kuus, siis võib ju autot ka rohkem remontida.

Ma ei väida, et need kulutused kogu auto kasutamisperioodi väitel kestma jäävad aga 520 000 sõitnud autol on tõenäosus, et need 150-200k kestvad detailid on jälle enda elutsükli lõppu jõudnud, palju suurem. Kui käigukast ja mootor selleks ajaks mingil imekombel veel originaalid on, siis need lendavad ka laiali palju suurema tõenäosusega.
Jesper345
08:32 10.11.2018
Kasutatud auto ongi loterii ja remont käib asja juurde. Sõitu naudib parimal juhul esimene omanik ja järgmised omanikud juba remondivad või likvideerivad eelmiste tegemata remonte.
63amg
08:52 10.11.2018
ei tahaks uskuda,et rootslane remondi peale tuhandeid luftitab.pigem läheb koheselt müüki.pealegi, sellised masinad peavad liikuma 24-7. 100000 km panevad aastas. eestlase loogika järgi peaks rootslane sõitma Toyotaga,kuna see pidavat lollikindel olema
selgeltnägija valerka
09:09 10.11.2018
520 000km sõitnud Passati ostj (registreerimata) - et ei oleks lambajutt, kuulaks huviga mida remonditi 3k eest
To selgeltnägija valerka
10:25 10.11.2018
Passatil vahetatud:

Roolilatt(saadaval ainult originaal ja tüüpviga, elektrooniline ja taastada ei saa) 1200€+töö 300€
Kõrgsurvepump 360€
2x CNG pihustid 260€
Xenoni plokk 150€( originaal 450+)
+ veel töörahad ja igasugused väiksemad kuluosad nagu piduriklotsid, geneka rihmad jne.
Lisaks eelmisele postile
10:30 10.11.2018
CNG passatil on veel gaasimahutid 4tk

1tk vahetus on 200€ ja need on ka tüüpvead
selgeltnägija valerka
10:34 10.11.2018
To selgeltnägija valerka (registreerimata) - kõrgsurve pump ja pihustid on mootori jupid, jäta need välja
selgeltnägija valerka
10:45 10.11.2018
ja roololatti võivad saamatud guugeldada K S01 000 747
Jesper345
11:29 10.11.2018
Mis aasta Passatist täpsemalt jutt käib?
Selgeltnägijatele
16:21 10.11.2018
Mootorini pole jõudnud, tähendas seda, et mootori sisse pole vaja olnud minna.

2014 Passatiga on tegemist.
63amg
17:08 10.11.2018
huvitav,mis sellel lati viga oli,et remontida ei saadud
panvon
00:15 11.11.2018
maailmparemaks
17:02 11.11.2018
On ikka nahhaalne pettur, see viimane tegelane. "VW ESINDUSES TÄIS AJALUGU". Palju ilusaid pabereid, tavainimese jaoks tundub täitsa OK. Õnneks on kuulutus maha võetud. Tänud postitamast!

Postitame telefoni numbri ka siia. :)

+372 58586678

Muudetud 19.11.18 08:51

k...
17:13 11.11.2018
Ja siit sünnivadki need "legendid" varakult-ainult 200 th km sõitnud lagunevast volksvaagenist...

"24.10.2018 vahetatud VW esinduses DSG SIDURID(900.-eur) ja kastile tuleb 2aastat garantii läbisõidupiranguta!!!
08.10.2018 autole teostatud suur hooldus ja remont(600.-eur):
vahetatud:esiamordid(sucks),tugilaagrid,amordi padjad,tolmukatted ja löögipuksid,esisillas suured õtsapuksid(meyle HD tugevdatud),taga kondid(lemförder)ja stabikapuksid,tagumised piduriklotsid,käigukasti alumine ja ülemine padjad,taga vedru kandurite puksid ja boldid,tehtud sillastend. "

Müüja on ka omaette frukt juba: esiglaas, küttuse baagi maht, recaro konditsion...
...
18:50 11.11.2018
autohospidalis on käinud passat numbriga khn671, mis svenssonimaal kuulub mingile mitsu galandile. passat oli omb286. aga küllap seegi auto peagi oma ostja leiab- nii ilus pikk jutt juures, et lausa kibelema võtab rahakese rahakotis...
B siin banaanias
23:16 11.11.2018
Enam üldse mingid seadused ei kehti? Ja seda aastaid juba. Äkki aitab huijarite tegevusest?!
kas nendele
08:43 12.11.2018
Viljandi ja Tartu automüüjate autodele eraldi teemat ei võiks teha?
Vääga
09:27 12.11.2018
eestilik. Kui riik tahaks, saaks ta selle autohuiarluse ruttu lõpetada, aga noh see ju osake meie üldisest petturite paraadist!
A66 to kas nendele
12:12 12.11.2018
Huiareid leidub igal pool, samuti ausaid. Mõni süüdimatu debiil suudab terve riigi maine ära rikkuda, mis siis veel linnast rääkida. Tuleb lihtsalt mitte osta nende noorte "autoärikate" pärleid. Tänapäeval pole ju raske veidi kodutööd teha.
and011
13:51 12.11.2018
Lihtne on kirjutada ja inimesi segadusse ajada sellise infoga. Äkki oli Albaanias ja läbisõit 140 000 km ?
Hollandist
15:53 12.11.2018
Mis lehtedelt saab infot Hollandist toodud autode kohta? Samuti huvitavad ka Saksa ja Soome andmebaasid.
Kerimispuudega eestlane
08:48 13.11.2018
https://www.auto24.ee/used/2967740

Eestis märgitud läbisõit 179 000km.

Taanis viimane märge 349 000km.

Müüja kontakt 53473714
eelmisele lisa
10:24 13.11.2018
lisame ikka vin koodi kah, siis kergemine leitav.

JN1TCNT31U0034453
k...
11:51 13.11.2018
Leedust saab selle Xtraili 4-ga kätte.
kuunok
16:24 13.11.2018
196 000 KM läbisõit
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2890832

2015-10-28 läbisõit Rootsis 243,400 KM
https://www.car.info/en-se/license-plate/S/ROB290

VIN: WVWZZZ1KZDM620198

Sõiduki asukoht: Viljandimaa, Eesti
...
17:19 13.11.2018
juulis alles ostis selle volksu ja juba müüb, kuna uus olemas?
Reinnnn
17:37 13.11.2018
Kuunok, see auto juba korra olnud siin 2017 suvel :D Uuele ringile

ark74
Re: Hoiatus! Läbisõit 100% keritud
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2545684&rhash
=f85d

VW Golf rootsi takso

vin: Wvwzzz1kzdm620198
rootsi reg nr: rob290

2015 rootsis 250.000km

https://biluppgifter.se/fordon/ROB290
Mulk651
18:15 13.11.2018
Miks vahepeal Golfil numbrid muutunud ja toodud riik samuti? :D
...
18:26 13.11.2018
see 088BTR tundub liikuvat ühe inimesega kaasas. praegu on see ühe vw cc küljes.
maailmparemaks
17:26 15.11.2018
https://www.auto24.ee/used/2983394

Läbisõidu näidik: 245 000 km

Soome nr: IKF-940

VIN: WAUZZZ8E82A047630

Soomes viimasel TÜVil läbisõiduks 461671 km (26.9.2017).

Müüja telefon: 56461881

Info leiab siit: https://asiointi.trafi.fi/en/web/asiointi/henkiloasiakkaat/t
ieliikenne/tarkista-ajoneuvon-rekisteritiedot
maailmparemaks
09:26 16.11.2018
Pildimaterjali ka.

VIN: WAUZZZ8E82A047630
jeeper
15:43 16.11.2018
väidan , et eestis 150000km. sõitnud auto on sama heas korras mis Itaalias 450000km. sõitnud auto!
eelmisele
15:50 16.11.2018
sa ei üllata oma arvamusega, neid lolle ennegi siin nähtud.
Lapsejutt,
16:03 16.11.2018
450 tuhhi sõitnud auto põhiressurss on otsas, sõitku see kus tahes.
Jämejala autovedaja
19:47 16.11.2018
450k läbisõitu õigustab ainult see autoostja, kes päris 150k või 6 km läbisõitu eestist osta ei jõua.
Tore on.
23:04 16.11.2018
Proovime mõlemat, nii väljamaal sõitnud 450 tuh isendit kui ka Eestis siis 150 tuh sõitnud isendit. Mõlemad sama mootori võimsusega, sama kütuseliigiga. Mõlemad kontrollitud. Pole vist vaja pikalt arvata, kumb on paremas korras. NB - keritud ja hooldamata isendid ei lähe arvesse. Nt igasugused automüügiplatsid, huijaritest kokkuostjad jne.
Mahno3
01:13 17.11.2018
Mul on 2 autot - 150 000 sõitnud ja 320 000 sõitnud (vbla ka 420 000, digiodo esimene number ei tööta korralikult).

150 000 sõitnud auto sõidab hooldusest hooldusesse, lisaks kulumaterjal stiilis pidurikettad, stabika kondid jms peenpudi.

320 000 sõitnud autol vajavad remonti kõik suuremad agregaadid - mul vist on veel üle käimata ainult starter.
A66
06:23 17.11.2018
Lollilt võetakse raha ära paraku nii Leedus, Saksas kui ka Eestis. Autot tuleb osata osta ja kontrollida margipõhiselt, teades ka mudelipõhiseid tüüpvigu. "Eesti ajaloo" kummardajad ei jaga üldse asja, vastasel juhul ei räägiks nad rumalusi ja on aru saada, et üle 2 auto pole elus näinud. Meil aastaid sõitnud auto ongi ainult üks "eesti ajalugu" mida ümbritseb rooste, pori, veermiku ja elektroonikaprobleemid. Lisaks riigi olemusest tulenevad DPF-i probleemid, koonerlik hooldus, tihti asjatundmatu tjuuning, omalooming ning isetegemine, mis ei rõõmusta kedagi peale endise omaniku enda. Koonerdatud on isegi juba autot tellides lisavarustuse valikul. Iga jumala päev näen sellist saasta. 10a. lääne Euroopas võrdub 2-3a. Eestis. Eesti oludesse uue AUTO (pean silmas päris autosid, alates 50K) ostmine on tegelt ressursi raiskamine, kuna ta roiskub väga kiiresti ja pole tegelikult eesti oludesse mõeldudki, eriti linnadesse. DFF rikutakse juba poole aastaga. Seega, kui tahad hea autoga sõita, on mõistlik see soetada 1/3 hinnaga,
hästi hooldatuna ja paar sotti sõitnuna Euroopast, võtta oma ja veel kellegile odavalt maha müüa hiljem.
Jesper345
10:19 17.11.2018
Põhjamaadest toodud ja üsna värskete aastanumbritega autode puhul on lisaks kerimisele teine suur probleem olnud rooste nagu Eestiski.
Jah,
11:19 17.11.2018
ning lõunamaadest toodud kasutatud autodel on kõik täpselt samad probleemid mis meieomadelgi, peale rooste.
Ei osta
11:43 17.11.2018
Mingite huijarite käest mingit "vähe sõitnid" väljamaa ajalooga paarsada tuh sõitnud autot. Ei osta! Kontrollitav Eesti ajalugu ja korralik ostueelne kontroll. Nagu müüja hakkab mingi küsimusele vassimine, jääb ost ära. Ja nii ongi. Auto müügikuulutusi kõik kohad täis, valikut piisavalt.
k...
12:17 17.11.2018
Mahno3, mis see mudel see 320 th sõitnud isend ka on, mis nii palju tähelepanu nõuab? Mul on kodusjuhuslikult samuti 150 ja 450 th läbinud prantsuse autod ja kummalgi pole olnud miskit erilist vahetada peale žarniiride ja harva rooliotsa. Agregaadid originaalid, muidugi 450-sel on uus genekas, sest tuledega sõidul see lihtsalt kulus nii läbi, mitte ei läinud ootamatult rikki. Seegi juhtus alles 50 000 km tagasi. Mootorile, käigukastile, elektroonikale ja amortidele pole veel kätt külge pandud. Kliimas on originaalne külmaaine ja kesklukud töötavad. Samuti pole veel katki läiniud elektriaknad. Kahest VW-st sain hiljuti lahti- nendel jäi originaalsena vaid kere vist. Üks diisel ja teine bensiin ja seda väiksema ls juures.
...............
12:41 17.11.2018
Jaapani ja prantuse autode tehnika on pm pärilt 80ndatest, ehk täielik kiviaeg. Jah uutel igasugu tuled ja viled, kuid tehniline pole(moto ja käiguosa on ajast ja arust) Vana ascona oli ka üli vastupidav sest esisild koosnes a-la 6 osast. 80 000 jooksul sai vahetada klotse, kettaid ja hooldused, oli kuradi hea auto kuid tänasel päeval sellisega sõita ja oma igapäeva toimetusi teha...no ei taha.
lammmmmas
19:06 17.11.2018
Autodeost24. :D

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2958632

Läbisõidu näidik: 212 000 km
Rootsi nr: WFN-934
VIN: WVWZZZ3BZ5E061229

Rootsis viimasel TÜVil läbisõiduks 338000 km (02.08.2017).
https://www.car.info/en-se/license-plate/S/WFN934

Rootsis olnud automüügi kuulutuses läbisõiduks märgitud 385000km.
https://www.car.info/en-se/car-for-sale/volkswagen-passat-va
riant-19-tdi-manual-130ps-2005-at-ricond-20045756


Müüja:
58264309
[email protected]
www.autodeost24.eu
code33
20:43 17.11.2018
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2953044

Reg. number: 376TMG
VIN-kood: WVWZZZ3CZ6E015692
Läbisõidu näidik: 300 000 km

Soomes viimasel TÜVil läbisõiduks 445 000 km (04.05.2016).

Müüja: Meelis Veiler 51965473

Rohkem infot: https://asiointi.trafi.fi/en/web/asiointi/henkiloasiakkaat/t
ieliikenne/tarkista-ajoneuvon-rekisteritiedot
to A66
21:53 17.11.2018
Millises nurgataguses autoremondis sa oma kuldsemad aastad mööda saadad, et erilised roimad su igapäevast elu kaunistavad? Ilmselt on sinu klientideks vaesem ühiskonnakiht, kes niinimetatud "preemium" klassi autot, surmaga pooleks, endale lubada tahavad.
Uutest autodest ja kaasaegsest tehnikast pole sul õrna aimugi, rääkimata selle omamisest. Või oled üks nendest, kes lääne euroopast kimpude kaupa vanu räimesid eestisse tassib ja oma nossovsusele õigustust otsib ning sellele reklaami teeb.
Auto seisukord on reeglina omaniku käitumises, rahakotis ja suhtumises kinni, geograafia ja muud näitajad on juba teisejärgulised.
Täiega nõus Sinuga to A 66
23:25 17.11.2018
Eriti viimase lausega. Täpselt nii ongi, auto korrasolek on omaniku suhtumises autosse ja tema rahakotis kinni. Kui on mingi m. nn, siis ongi nii. Ja neid m. nne jagub igale poole. See, kuskohast auto pärit ei oma küll tähtsust.
A66 kahele viimasele
06:18 18.11.2018
Te ju olete näinud haldex mooduleid, kõrgussensoreid õhuga autodel, kompressoreid, krokodega särtsutades rikutud mooduleid jne. seestpoolt, onju? Arvan, et ei ole, muidu ei ajaks sousti suust vällja. Kliima ei loe jah? Milleks teile jope ja saapad, talvel võib ju plätudega soolvees lodistada. Inimeste vahe ongi selles, et mõni oskab mõelda, mõni mitte.
toniskkko
15:04 18.11.2018
Olen nõus väitega, et rikas pole see kes palju teenib vaid see kes vähem kulutab. Ega nn. rikka riigi kodanik ka teisiti mõtle. Ostab sõiduki, kasutab seda ette teades üldjuhul 5-7 aastat, läbisõit ca 400000 km. Hooldused tehtud mõttega, et varsti soetan nagunii uue ja küll arenguriigi ülesostjad viivad ära. Meil ettevalmistus müügiks, odo.200 ja alla ning meie inimene on õnnelik ostu-mitte edaspidise osas. Ja hakkamegi kiruma, et si.. mark, küll laguneb ja tahab pidevalt kulutusi. Jutt, et 400000km sõitnud sõiduk on parem kui Eestist ostetud kindla ajalooga auto (150000km) on ju ainult läänest toodud edasimüüjate lobi.
Loll võib ka raudmuna ära lõhkuda kuid see ei peaks reegel olema autovalikul.
jeeper
15:51 18.11.2018
Super!! Like sulle mees!!!
63amg
16:37 18.11.2018
toniskkko pole ilmselt kunagi värskelt lääneeuroopast toodud kasutatud autot näinud.muidu ta sellist jama ei ajaks. ps. mina pole nn. autoärikas
...
17:36 18.11.2018
milline on värskelt toodud auto? minu arust on autoaiad neid äsja saksast panne täis ja pole vahet, kas ta on seisnud seal 5 kuud või 5 päeva- saksast on ta ikka ja eesti p... poolt veel nühkimata.
to 63amg
18:48 18.11.2018
Olen mitu korda Euroopas käinud ja näinud sadu "värsketest lääne autodest" pungil veokeid ja treilasid meie poole liikumas, enamik neist "värsketest" avariilised. Nägin kord Poola numbritega Ivecod, mille peal oli lömmis ninaga Tiguan ja tema järelkärul samasugune Tiguan, ainult et lömmis tagaosaga. Mis nendega hiljem juhtus, arvake ise.
63amg
19:15 18.11.2018
ok.inimesed saavad asjadest valesti aru.ostsin eestist viimati auto 18 aastat tagasi.ostsin,kuna see oli tuttava masin.järgmised masinad otse saksast,mitte avariilised ja mitte läbi leedu.loomulikult õige spidonäiduga.näen neid eesti ajalooga liisingpille iga päev.tegelikult tuleks peale liisingut,kõik need eesti pannid kuusakoskisse viia
to 63amg
19:25 18.11.2018
Ühesõnaga, kõik eesti päritolu autod võib otse kuusakoskisse viia, välja arvatud sinu tuttava oma. Aga see ainult selle pärast, et see oli SINU tuttava oma. Kõik ülejäänud on totaalsed pannid.
heintsino
20:01 18.11.2018
Pigem on eesti ajalooga korralikku auto müümine raskendatud põhjusel, et inimesed on ära hirmutatud nendest "ülimalt heas seisus" lääne euroopa surmaeelsetes saanidest. Saanidest, mille pärast ka käesolev teema siia foorumisse on tehtud ning mille postitused, koos muredega, ületavad kordades kõike muud.
Aga et 10 aastat vana lääne päritolu sõiduk on paremas konditsioonis, kui 2 aasta vanune eesti päritolu auto, siis see on puhtalt lambajuttude klassika. Ühte mudelit ei toodetagi identsena nii kaua, et võrrelda saaks. Kõigest muust rääkimata.
...
20:29 18.11.2018
paljudel on vist arvamus, et lääne inimesel on kohutav huvi autot ülihooldada ja sinna kõvasti raha matta. tegelikult on seal auto tavaline tarbeasi, läbima peab ülevaatused ja see toimub samuti nagu meil- teatud protsent kukub läbi, teatud protsent saab läbi. ka tänases telhvis oli lugeda TÜV ülevaatusstatistikast ja ülla ülla- sakslaste autod ei läbigi esimese korraga ülevaatust. ja kui keegi on juhtunud vaatama autosaadet grip, siis ka seal kohtab tihtipeale parajaid panne, mis platsidel vedelevad. et 63 ei avalda auto hinnaklassi ja tootjat, siis on raske arvata, kas toob sealt 2000 või 20 000 maksvaid kärusid. aga loomulikult ei keela keegi saksast osta õige läbisõiduga ja avariivabu autosid, sest neid seal ikka kordi rohkem valikus kui meil. ja ega eestimaalane ka nii loll ole, et korralikku autot kipub maha müüma- endalgi hea sõita.
papillon3
08:35 19.11.2018
https://www.auto24.ee/used/2983512
WAUZZZ8K9DA029520

Kuulutuses 155 tuh
Tegelik 195 tuh

Head ostmist!

Muudetud 28.11.18 11:28

saage juba aru
08:37 19.11.2018
Loeb hind ja läbisõidu number, sest kõige muuga suudetakse leppida, kui hinda veel mõnedsajad alla saab jne. Kas muidu oleks see pidev ilkumine autoärikate teemal. Toimib ja jätkuvalt kasvab ja kasvab.
.........
09:01 19.11.2018
Kui inimesel ikka seda 200K sõitnud Audit vaja, siis leiab kuskilt ka need 14 tonni raha. Peaasi, et oleks värske aastaarv.
v_
11:06 19.11.2018
Üldiselt värske aastaarv ja hea teniline seisukord tähendavad ka seda, et autoga saab sõita veel natuke aega. Kui ostad vana keritud roima siis ilmselt ei saa pooltki niipalju sõita. Lisaks vanadusest tingitud mured millest mööda ei pääse ühegi auto puhul. Isegi siis kui see seisab! 2012 pole muidugi kaugeltki enam värske! Kohe saabub 2019 aasta! See esialgne 195k võib ka olla üsna kahtlane.
Hyundai i30 N
14:10 19.11.2018
Ls on õige aga pole sõnagi sellest, et auto ostetud "kindlustuse" käest ja oli enne seda maha kantud. LKF samuti ei näita seda. Ja nii uus omanik ei saagi teada.
Oli müügis "weby" oksjonil Lagedil. Head ostlemist.

https://www.auto24.ee/used/2915537

https://www.weby.ee/auction_items/34188
63amg
17:13 19.11.2018
see masin on siit juba läbi käinud
.
17:55 19.11.2018
No see 50t audil ees või taga,pole näitaja kui korralik auto. Iseasi kas see 190t nüüd õige.

Pealegi inimene kirjutab otse,et Prantsusmaalt,seda võid alati lugeda Leedust.

No minge tooge siis ise ka neid soodsaid autosid.

Ei lõpe see püha üritus ,kui riik seda ei soovi.
karvanejakole
16:00 20.11.2018
Kindlustuse mahakantu ei pruugi ka midagi tähendada. Sai omale kunagi üks Subaru võetud, mis oli nn uue auto kindlustusega plekimõlkimisega oksjonile läinud. Lihtsalt kindlustus ei ole automüügifirma, kes auto korda teeb, vaid müüb selle oksjonil avariilisena.
...
17:16 20.11.2018
kindlustus vaatab, kas on odavam korda teha või maha müüa. kui uue auto kahjustused on juba nii suured, et remontida pole mõtet ja kasulikum oksjonile panna, siis ega sellest autost suurt midagi järgi pole. plekimõlkidest oli asi ilmselt kaugel. loomulikult saab selliseid tussiku moodi üles taguda, aga ega ostja peagi kogu minevikku ja kõiki vigastusi teadma.
fritz666
17:21 20.11.2018
Noh tõesti jobu jutt!!! Ma vaatan et siin kõik targad!!!
Kui auto kindlustuse poolt mahakantud,ei tähenda see kindlasti et seal pole midagi head alles!!!
Minu passat oli Eestis mahakantud,ja taastatud mitte kindlustuse poolt,kõikidest 3500.- euri,ja midagi ei ole tall viga!!!

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2930437&rhas
h=e747

Muudetud 21.11.18 08:40

maaks
17:42 20.11.2018
Tänud fritz66 - megalahe kuulutus :-)
(kuigi ei ole ilus naerda eestikeelse kirjutise üle, mille autori emakeel ei ole ilmselt eesti keel)
fritz666
17:47 20.11.2018
Jah ma ei ole Eestlane aga vähemalt õpin ja üritan,kuigi ühte oskan kindlasti öelda et millegi pärast eestlased kui suu kinni ja pole si**agi öelda siis alati tuleb lause et eestikeeles ei oska kirjutada või rääkida!!!
Vot see on tõesti naljakas!!!

Muudetud 21.11.18 08:41

......
18:23 20.11.2018
Kas see passat pole siit mitte juba läbi jooksnud kui rootsi takso? Et parem tagumine iste on oluliselt kehvem kui vasak ja parem esimene? Võin ajada teibaid ja olla näinud seda kuulutust unes.
...
19:40 20.11.2018
rootsist ta on ja isegi läbisõit on rootsis väiksem olnud kui nüüd siin. aga kuna see oli alla saja tuhande, siis muidugi polnud mõtet kerida.
https://biluppgifter.se/fordon/WVWZZZ3CZCE158899
Prius486
20:21 20.11.2018
Auto 24 müügil Toyota Prius: https://www.auto24.ee/used/2987839
kuulutuses läbisõit 135 724
Maanteeameti taustakontrolli andmetel oli 2013 ehk viis aastat varem läbisõit 293 811 km.

486BYP
VIN: JTDKB20U603511390
H9it
20:44 20.11.2018
Ilmselt takso, mis pani laksu. Kanti maha, läks oksjonile. Liikus lätti, taoti üles, korrigeeriti odot, uuesti arvele, edasi müüki.
Odomeesregulaator
08:42 21.11.2018
Panen siia ühe näite veel rootsist veetud auto näol.
Vw golf, küll vana juba 1999 aasta. Toodud 2016 eestisse registreerimiseelne kontroll - odol 500626. Ilmselt tulnud ka kehtiva ülevaatusega. 7 kuud hiljem ülevaatusel fikseeritud 176205. Ehk siis laias laastus 325 000 vähem. Okei võis olla ka näpukas ülevaataja poolt, aga 8 kuud hiljem uues punktis fikseeritud 185512. Seega veeti sisse, näidik sätiti sobilikuks meie turuga ja auto läks kaubaks.
Number 410BSX ja vin WVWZZZ1JZYW396744
freelancer2
17:12 21.11.2018
https://www.auto24.ee/used/2982740

Mis lingis antud isendi kohta taustauuring ütleb? Hind on vägahea ja tundub väliselt klanitud liikur.
...
19:07 21.11.2018
kui väga hea hinnaga ja väliselt klanitud auto pole kuskil mujal ostjat leidnud ja seda tuleb kuulutada kuskil eesti portaalis, siis ilmselt on selle autoga kõik ok- just freelantseri jaoks loodud ja baltikumi toodud.
jeeper
21:26 21.11.2018
Väidan , et Prantsusmaalt toodu , 700000km. läbisõitnud ML , sõidab Eestis vabalt milli täis. Eesti ajalooga ML on 400000km-i juures oma lõpu lähedal!
Vladimir Lampe
21:33 21.11.2018
Vot,inimene positiivse mõttega!!! Ma omasin ml millel oli esinduses 670000 km ls,ja odo oli 221000,sõidab juba 4 aastat ja odo praegu 450000 ja ei ei ole midagi suurt olnud!!! Kõik toimib laitmatult!!!
Hea meel et siin Foorumis ka reaalse mõttega inimesed olemas,muidu vaatan need jobusi kes ajavad taga need lsi.

Muudetud 22.11.18 08:35

dudemaster
19:16 29.11.2018
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pildid.php?id=2995357&a
mp;view=10
auto läbisõit soomes 26.9.2017 - 461671 km. IKF-940 reg numbriga. hetkel müügis siis 245000 km.
Avdii
15:49 05.12.2018
Autoärimees Toivo on väga julge mees. Maanteeameti andmete järgi on auto läbisõit üle 250tkm, kuulutuses 60tkm. Keritakse ka Eestis ja müüakse pea uue auto pähe maha.
Bmw X5 289bvy.
Mida küll teha... kas auto24 ei saa midagi sellise asja vastu teha? Andmed on ju mustvalgelt eesti keeles maanteeametis olemas.
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2850995
63amg
17:06 05.12.2018
tegelikult ei peagi ajalugu antud bemmil uurima.piisab ,kui vaadata spidonäitu.autodest vähegi taipav inimene saab aru,et spidot on keritud.
...
17:45 05.12.2018
kirjas on: Paigaldatud uus mootor
ehk hakkas näitu sellest arvestama. sel juhul oleks muidugi elementaarne, et kuulutuses asi natukene rohkem lahti seletada.
egc
22:35 05.12.2018
Ega uue mootori paigaldus tee olematuks auto üldläbisõitu.
...
06:47 06.12.2018
võid ju veermikusse tutikad jupid panna, aga kui mootor kohvi, ei ole auto ikka uus. aga kui vahetad mootori ja veermikujupid, kisub juba uuema auto poole.
oh ei
09:42 06.12.2018
vahetame mootori ja sillajupid ning saame uue auto? ehk siis kõik kes teevad mootorivahetuse võivad läbisõiduks panna 0km?
Usun et sellisel X5-l on ikka lisad nagu käigukast, vahekast ning miljon erinevat elektroonikavidinat mis aja ning meie kliima tõttu hakkavad läbi minema. Uuest autost ja vaid 60tkm sõitnud autost on asi kaugel. See maastur on juba varsti 10a vana... Läbisõit on läbisõit, vaheta mis osi iganes tahad ning antud juhul on tegu ostja petmisega ja kohale meelitamisega valetades läbisõitu väiksemaks.
.
17:03 07.12.2018
https://www.auto24.ee/used/1765162
WDD2120351A948744

viimane ls Rootsis 320880
https://biluppgifter.se/fordon/WDD2120351A948744
Registreeritud Eestis 160tuh.
MÜÜJA Mercedes 5055805
google järgi REVAL MOTORS OÜ

toniskkko
18:04 07.12.2018
Tere veelkord.

Kahjuks minu eelmine postitus vist ei sobinod haldajale, proovin veelkord.
Tänapäeval on juurdepääs paljudele saitidele, kus võimalik näha sõiduki ajalugu. Ilmselt paljud ostu soovijad seda ei tea ja nii püütaksegi neid heauskseid.
Areneme kõik ja pettusi jääb vähemaks.
.
11:34 11.12.2018
Audi A4 avant 2006a.

https://www.auto24.ee/used/3004329

WAUZZZ8E46A040521
558BSL

viimane ls Rootsis 2014a. 313000km, hetkel kuulutuses 287000km
https://www.car.info/en-se/license-plate/S/WZR859

MÜÜJA J V
54629924
astrasoov
13:06 13.12.2018
https://www.auto24.ee/used/3006082 Volkswagen Caravelle 2.5 128kW

Tegemist on VW Transporteriga :)
2016 juunis Rootsi ls 494 000
2018 detsembris eestis 276 000
Eesti NR 835BTR
Rootsi NR WPT872
WV2ZZZ7HZ5X022231

Müüja 55577984 56464626
jubbj
14:10 13.12.2018
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3006078

MNT andmetel sel Tulika taksol 07.2018 Läbisõit 266014
Kuulutus: 210000 km
Vin: VF38E9HD8CL056284
sr4rt4r4r
19:06 14.12.2018
https://www.auto24.ee/used/2952229

WAUZZZ4L48D041609

Audi Q7

2017a augustis oli Rootsis 204000 läbisõit
2018a detsembris on Eestis 207000 läbisõit

Auto on täielik rämps ! Tundub et viimasel aastal on sõidetud tohutuid kilomeetreid ja autot pole seejuures üldse hooldatud!
energy66
21:21 14.12.2018
ah ärge vaielge siin. Minge autoga ostueelsesse kontrolli
sokota
15:29 16.12.2018
Selle Audi Q7 kohta mina küll kahtlast ei näe läbisõidu osas. Auto Rootsi reg.nr RHC562. Viimane ülevaatus 02.08.2017 läbisõiduga 204330 ja 29.08.2018 edasi olnud liiklusest ära (avställd). Müüdud eksporti 19.04.2018 ja kuulutus Eestis riputatud üles 19.11.2018.

Eks see üks järjekordne oksjoniauto on.

Allikas www.car.info
viktor7272
17:01 16.12.2018
Sõitsin oma teada hea autoga,ainult et remontisin tihti.Kui need uued võimalused tulid meile,sain teada et üle 400000 !!!!!!! maha keritud.Välimus oli tip.
viljandlane...
09:37 21.12.2018
art86
00:35 24.12.2018
Kuulutuses läbisõit 196000 km,pildil aga näha 208000.Veider.
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3012921

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte