Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

to antiopel
09:34 31.08.2018
2013 aastal kukkus selle saani läbisõit 200 tuhhi pealt nulli!
AntiOpel
09:46 31.08.2018
Suht savi sellest junnist iseenesest, aga teema point on TÕESTADA kerimist, mitte huupi lahmida. Selle nulli kukkumise taga võib olla mida iganes- kuna see on odav prantsuse autolaadne toode, siis pole mingi ime, kui sel nt spidoblokk oli vahetatud vms. Siin moderaatorid on korduvalt kirjutanud, et läbisõidu kerimine tuleb ära ka tõestada, mitte niisama auto müügilinki siia panna.
jk
10:22 31.08.2018
Tähendab paneme uue spidoploki ja ongi jok,pole ju keritud.Aga kuulutuses ei maini midagi.Hea arusaamine antiopelil kerimisest.
k...
11:15 31.08.2018
Auto on roostes sealt kus ratta alt lendavad abrasiivid ja muud happelised soolad on läbi värvi korrosiooni tekitanud- 40 000 selline pilt veel ei teki. 2000 aasta auto ja vaid 1 õlivahetus tehtud... Samas rumal müüja ka, oleks ta Viljandlane, müüks seda peaaegu uut 4000-ga.
pezooo
23:17 31.08.2018
Mingi 400 eurose auto puhul vaatab keegi läbisõitu? Khm, kas teil midagi targemat pole teha? lugege raamatut näiteks või tehke õunamahla.
HeiKo Murestee
22:12 01.09.2018
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2905672
Senast besiktigad 2018-01-11
Mätarställning 37 931 mil
praegu 116000km
aasta 2014 mitte 2015
Pezoole
22:20 01.09.2018
Ei, ma hakkan peedist trumlit tegema pezumazzinale. Vahet pole, on auto 400, 4000 või 40000 eurorubla. Vaadates seda turgu, siis olenemata auto vanusest on sõidetud ainult 150000-300000 tuh. Kõigi autodega sõitnud kirikutegelased..
to heiko
07:16 02.09.2018
vin tuleb panna
YV1BW738DF1329001

aga müüja sven valetab sedagi, et ostetud riigist: eesti
kmk123
10:12 02.09.2018
Esmane registreerimine ikka 01-2015, Rootsis selle väljendus "in traffic".
Muus osas on Heiko info õige, 379310km oli läbisõit jaanuaris 2018. YV1BW738DF1329001
Kodanik_N
12:38 02.09.2018
Inimesed, jätkuvalt tänud kõigile, kes võitleb lihtlabase petmise vastu!

Küsimus: mitu erinevat andmebaasi teate, mis oleksid meie maanteeameti vasted muudes riikides. Üks on Rootsi car.info, mis siin tihti läbi käib. Kas oskate veel midagi pakkuda? Tänud!
Tõrumunad
05:10 03.09.2018
Kutt on korraliku soga kokku kirjutanud kuututusse..
k...
10:00 03.09.2018
8 aastat vanal ja pool miljonit sõitnud autol esiklaas originaalne veel? Ma küll ei tahaks sellisega enam sõita.
Infoks
16:37 05.09.2018
http://www.auto24.ee/used/2830456

Esindusest uuritud ja eelmine aasta seisuga oli üle 400k sõitnud.
Infoks eelmisele
21:00 05.09.2018
ilma tehasetähiseta on su postitus mõtetu.

W0LPD8ECXE8070908
Marjamaa 26
16:47 06.09.2018
Heftige OÜ müüb Volkswagen Passat R-line.
Rootsi reg. OCJ663
vin. WVWZZZ3CZEE068126

http://www.auto24.ee/used/2924748

Kuulutuses märgitud esmane reg. 2014.
Rootsi registri andmete põhjal 17.10.2013.
dislafänn
09:52 08.09.2018
See nüüd küll mingi märkimist väärt asi pole, enamus ärikate kuulutusi on aasta või kaks uuemaks valetatud. Rekord on 10a! Kunagi sai omatud ühte Bedfordi, millel dokumentidesse oli soperdatud 1982a, tegelikult olid 1972a oma.
najh
10:10 10.09.2018
Läbisõidu osas ei oska kaasa rääkida, aga aastake nooremaks on tehtud, samuti suurelt kirjutatud avariivaba ei vasta ka LKF-i andmetel tõele. Kas üldse midagi õiget on?

http://www.auto24.ee/used/2917259

..........
10:17 10.09.2018
Kõik sellised MY stiilis kuulutused on paras bullikaka.
njah-le
11:09 10.09.2018
Tehasetähis ikka ka teistele abiks:

W0LGT6GM1A1042348

Läbisõidu osas ei oska kaasa rääkida, aga aastake nooremaks on tehtud, samuti suurelt kirjutatud avariivaba ei vasta ka LKF-i andmetel tõele. Kas üldse midagi õiget on?

http://www.auto24.ee/used/2917259
..........
11:26 10.09.2018
Lisaks MY kuulutusele võiks ka panna DIY kuulutusi- tee ise auto korda...
viimasest opelist
11:38 10.09.2018
Küllap on seda viimast opelit ikka keritud ka.
Ei ole normaalne, et 2 aastaga sõitis ainult 8000 km.
astrasoov
16:16 11.09.2018
http://www.auto24.ee/used/2923400

WV2ZZZ7HZ4X009397
480BHM

MNT järgi eelmise aasta lõpus peaaegu 500 000 sõidetud, kuulutuses aga 390 000.
"Müügi põhjus uue auto ost" - 2kuud tagasi alles oli omanikuvahetus :)

56721410
rattakumm
18:13 11.09.2018
Üldiselt mida rämpsum auto seda atraktiivsemaks kuulutust tehakse. Kirjutatakse mingit imalat umbluud et asjatundmatud vaimustusse satuks. See pole 100 % alati nii aga tihti küll.
Hea auto müüb end ise hästi, piisab normaalsetest piltidest ja lühikesest konkreetsest infost.
k...
21:40 11.09.2018
Igasugu jutuga viiakse teema probleemidest kõrvale. Olen turgudel küll siukesi libedaid jutte kuulnd... Jutt jookseb nagu soe õli väntvõlli kanalis. Omal on autol viga külges.
...
18:25 14.09.2018
aastal 2016 ls 331 107, lisaks on 2012a odonäit langenud ligi 80 000km, seega tegelik ls üle 400
458AYV
W0L000071S3010400
http://www.auto24.ee/used/2691053
Pole muretki
20:51 15.09.2018
Müüsin oma auto- 490 tuh sõitnud. Kuulutus oli 4 päeva üleval. Autol ikka mõni roostekoht tiibadel ja tagaluugil. Korralikult hooldatud, ajagu täielikult kontrollitav. Oli igasuguste "autohuijarite pakkumisi" ka selle aja jooksul stiilis- oh, tulen kohale, maksan sulas, otsin oma"töölisele" autot., jne. Tuli konkreetne ostja, vaatas siit ja sealt, pani käima ja maksis kogu summa ilma tingimata. Küsisin huvi pärast, et kuidas siis nii? Mees oli 1,5 kuud otsinud autot ja ei olnud võimalik leida. Mingite "ärikate rondid" mis ei kannata kriitikat, ega silikooni ja rehviläikega läikimslöömisest ei piisa ja ostjat ei saa. Neid "lumehelbekesi" annab muidugi petta. Ja kerige ikka rohkem maha ls näitu, sis kannatab ju täitsa uue auto pähe maha müüa!
...
21:19 15.09.2018
ilmselt sõltub margist, mida ostetakse. püüdsin ka enda vanakest müüa (ei ole vw, audi ega muu kõva sakslane), ls üle 300, tehnika ok, ülevaatust veel 8 kuud, roosteauke ei ole, mõni täpp ikka leidub ja hind ka selline, et koos tingimisruumiga saab täiesti norm hinnaga kätte, aga ei mingit huvi. eks kärutan seni, kuni uus auto kohale jõuab ning siis läheb ilmselt ärika kätte, kes siis lolle ostjaid püüdma hakkab. esialgu püüan veel ise müüa, aga pikalt ei viitsi jebida.
Pole muretki
21:41 15.09.2018
Mis see vw gruppi kuuluv nii kõva sõna on. Eriti veel 490 tuh sõitnud, kui samasugused saab ju 300 tuh läbisõiduga.
Pole muretki
22:41 15.09.2018
P- Korea variant. Kommentaare kustutatakse..
vanames
22:53 15.09.2018
MÖGGA tulebki kustutada, eriti registreerimatta tegelaste MÖGGA!
Marko
23:11 15.09.2018
Siit ei ole päevade kaupa midagi muud kustutatud peale viimase vihapurske.
Mine magama! Homme on parem päev.
Meeme mee
16:28 16.09.2018
http://www.auto24.ee/used/2929095

2017 kevadel läbisõit Belgia ülevaatusel 191 tuhat.
Tehasetähis on
23:10 16.09.2018
YV1FW84A1C1057362

http://www.auto24.ee/used/2929095

2017 kevadel läbisõit Belgia ülevaatusel 191 tuhat.
astrasoov
14:30 17.09.2018
WV2ZZZ7HZ7X011335
170BJR
VOLKSWAGEN CARAVELLE

http://www.auto24.ee/used/2934035

2013a oli LS juba 240 000 , praegu kogemata tuli kuidagi 137 000 ette

58258783
Hola hola
09:01 18.09.2018
http://www.auto24.ee/used/2934694?id=2934694&cache_missi
ng=1


Auto Nr WOK595 mitte WOI595 =)
ls oli 2017a
417070 km

Müüja Magnus

Tallinn
+3725035785

Muudetud 19.09.18 08:21

Volvost
11:32 18.09.2018
Lisaks kerimisele on kodanik Magnus tegelenud ka pisikeste "juurdekirjutustega".
Küllap selleks, et "taskaalustada" mahakerimist.
Rootsis on auto registreerimise ajaks veebr.2005, meie "autokunn" on näinud, et on oktoober 2005.
R.
08:47 19.09.2018
Igal pildil ka numbrimärki odavalt photoshopitud, oleks siis et igal pildid ühesugune vähemalt, pea igal pildil erinev auto nr :D , kohe näha, et mingisugune kahtlane tüüp , miks muidu sellise porriga tegeleda
..........
09:00 19.09.2018
Ega nad selle peale mõtle, mis mulje taoline numbrimoondamine kuulutusest jätab, nende jaoks on see loomulik asjade käik- kerin, sahkerdan numbriga ning nii peabki olema.
sergsik
10:24 20.09.2018
YV1SZ796751194687
Volvo XC70 vin ka ikka!
lumina
20:04 22.09.2018
marcol
09:22 23.09.2018
WAUZZZ4F2AN056443

Audi a6 2010 2.0TDi 125kw Prantsusmaalt

Läbisõit kuulutuses hetkel 238 000
Esinduses 2014a 288 000
astrasoov
16:00 24.09.2018
VW Multivan
http://www.auto24.ee/used/2692414
WV2ZZZ7HZ8H079360
429MKY
Kuulutuses LS 229 000

2015a. oli LS 490 000 ja siis pani matsu (LKF maksis turuväärtuse).

Auto remonditi ära ja remonditi ka läbisõitu 300 000 (rsk kus julges kerida!) vähemaks. Peale seda on 4 omanikuvahetust

56229973
...
17:37 24.09.2018
tundub, et iga omanikuvahetusega ka hind tõusis.
7502
10:25 27.09.2018
Volvo XC60 Momentum. müüja Autosar OÜ. http://www.auto24.ee/2941003
VIN: YV1DZ8256C2315074 Väidetav läbisõit: 211000

Rootsist toodud. https://www.car.info/en-se/license-plate/S/WWD459
Selle andmetel oli 2017 oktoobris läbisõit 243000. Vahepeal mingi 100k kindlasti peale ajanud ja siis selle maha kerinud.
jee.kim
18:22 27.09.2018
o
15:53 28.09.2018
Kuidas saab 100k juurde tulla aastaga kui 5 aastaga lb on 240 mõtle ennem kui kirjutad kindel pauk 100 kilo maha keritud.
KarskeAudi
17:07 28.09.2018
kokkuvõtteks ütleksin nõnnaviisi, töökindlat ja vastupidavat masinat annab kerida palju. suurem osa on keritud saksas toodetud masinad keritud. statistiliselt vaatan üle et Audi ja Wv tugevaimad masinad.maailmas. Saksa masin saksast pool milli ja rohkem pole problemi ,eestlasele 185tkm ette taha või vähem ja tema rahul sest masin on tugev ja kerimist ta kannatab hästi. muu maa toodangu kohta ei hakka halvasti ütlema aga siit tulevad järeldused ise juba tagantjärele
mina mina
18:23 28.09.2018
Palusin Magnusel saata vin koodi aga seda ei saadetudki:)
Karlkutt
18:34 28.09.2018
Õige ta on, pool milli ja probleemi pole, kuna masinat ka enam pole. Loomulikult võib veel iga utiiliga kuidagi veereda aga mina ei taha. Ja head ning tugevad vagi autod lõppesid kusagil üheksakümnendate lõpus.
astrasoov
12:45 29.09.2018
Vin koodi saate ise kätte kui mnt taustakontrolli lööte sisse sõiduki reg numbri.
Kusjuures sellist feature'i MNT'l veel 3 kuud tagasi ei olnud. Varem sai kogu info reg nr ja vin koodiga ainult koos.
Ju nad ka tahavad, et kerimisi oleks lihtsam avastada
SSS78
17:30 09.10.2018
http://www.auto24.ee/used/2952111

https://www.car.info/en-se/license-plate/S/FAU859

600k > 255k

Vot selline müüja siis meil. Tõsisel rääkides, siis viimane aeg hakata sellised tolbajoobe seaduslikult karistma. Türi-paide urod-autoärikad, kes kümnete kaupa v70 toovad, on täpselt samasugused.

Muudetud 10.10.18 08:18

...
17:37 09.10.2018
pärle pudeneb ka sealt volvost
RYSTALING FACELIFT
...
07:16 10.10.2018
jälle räigelt keritud- soomes 207820
ZFA23000005504079
240bxt
http://www.auto24.ee/used/2953237

ja mootor on tavaline 1,9 60kw, mitte 115kw ning jtd. vastik selline tüngamine.
müüja Motec OÜ
JÜRI, Harjumaa
24/7
k...
10:15 10.10.2018
Siin on samasuguse elamu turuhind, noh enamvähem. http://www.auto24.ee/used/2924594
Ja pealegi eelmises lingis näidatud aknaga alkoven on vanemat tüüpi, sest umbes sel ajal keelati sõidusuunas akende kasutamine ära. Tüüp on vist kõvasti kukkunud- tai tea, misasi on reaalsus... Ma saan lõdvalt 2008 aasta elamu sama hinnaga. Ja mitte 60kw.
Kerimispuudega eestlane
11:25 17.10.2018
http://www.auto24.ee/used/2959686

Viimane märge Taanis 338000km.

Eestis arvele võetud 220 000km.

Müüja kontakt 56660804
L3O
10:46 18.10.2018
2017 Volvo S60 L Inscription 2.0 T5 180kW
http://www.auto24.ee/used/2877444

LYV402TKXHB127699
044BYD

https://s3-us-west-1.amazonaws.com/vehimg/13748/20774612-1L.
jpg

Muudetud 18.10.18 12:33

L3O
11:12 18.10.2018
Otsisin veel USA speciga Volvosid ja ennäe:

2014 Volvo S60 Facelift 2.0 T5 180kW
http://www.auto24.ee/used/2677141

YV140MFB9F1307844
444BVJ

https://poctra.com/2015-VOLVO-S60-PREMIE/id-Ai60dUMGr3ApR007
/AMARILLO-TX


müüja kontakt: 5081124
Kalpakkk
13:38 18.10.2018
No see valge Volvo ei tundu küll kuskilt otsast keritud olema
Kalpakkkile
14:28 18.10.2018
"No see valge Volvo ei tundu küll kuskilt otsast keritud olema"

No on ikka küll keritud.


Maha kantud auto kere on sirgeks keritud ja müüakse uue pähe.
selgeltnägija valerka
14:31 18.10.2018
Kalpakkkile (registreerimata) loe teema pealkirja, kui aru ei saa pöördu algkooli emakeele õpetaja poole
kalpakkk
15:24 18.10.2018
Valerka, teema pealkiri on "Hoiatus! Läbisõit 100% keritud"
No ei ole ju keritud, USA lingil on ju läbisõit kirjas, lisaks fotol näha.
See, et avariiline on hoopis teine lugu ja ega müüja pole kusagil väitnud, et avariivaba.
selgeltnägija valerka
16:48 18.10.2018
kalpakkk (registreerimata) - hakka tähelepanelikult lugema minu posti algust, .........
.
18:39 18.10.2018
Vasjal onvahepeal probleeme tõesti
fritz666
11:28 20.10.2018
ls.rootsis näitab 52658miili,kas sinu 526580km tuli 1miil 10km??? mine kooli õppima tont ja ara aja pasa juttu!!!
Marko
11:34 20.10.2018
Rootsi miil on tõepoolest 10 kilomeetrit. Kes küll peaks oma teadmisi täiendama?
k...
14:16 20.10.2018
Tegelt võiks iga eestlane korragi Rootsis ära käia. Tutvuda kohaliku eluga ja iseärasustega. Autoteed on head, inimesed lahked, vbl kutsuvad külla. Noored panevad kindlasti inglist või saksat. Autohuvilised nagu te kõik olete, saate kohapeal autoturgu inspekteerida. Pange talvel mingi nuts kõrvale ja elage suvel mõned päevad seal. Vandrarhem või Airbnb aitavad ööbimisega.
-----------------
11:30 21.10.2018
Toivo1986
15:20 22.10.2018
Keritud! (Küll peene "Näpuka" stiilis, ehk siis mitte 159000 pole viimane märge Rootsis, vaid 195000 aga siiski).
Müüjaks Raadi Autokeskus, www.autotooja.ee

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2964258

Rootsi reg nr: GWU700
VIN: WVWZZZ3CZAE153409

Kuigi isegi 200k CNG R-line Passati kohta, mis Rootsist toodud on müügihind enam, kui kahtlaselt soodne. Kontrollida hoolikalt.
63amg
18:27 22.10.2018
pole veel ennem näinud,et toimub mingisugune maaklerimüük.midagi uut jälle
...
20:57 22.10.2018
maaklerimüük on väga ammune termin. hoia end eluga kursis.
Tartu Taksopark
09:20 23.10.2018
Peale Rootsist Eestisse tulekut on siin 300000 tagurpidi taksot sõitnud!
http://www.auto24.ee/used/2951540

ja Rootsis aasta tagasi
https://www.car.info/en-se/license-plate/S/OMB286

VIN: WVWZZZ3CZCE143036
.........
11:43 23.10.2018
Aga raha oskavad selliste rontide eest hästi küsida. Ilmselt leidub ka loll, kes selle maksab.
astrasoov
13:45 23.10.2018
Mercedes-Benz V 220 SPORT 2.2 120kW
http://www.auto24.ee/used/2961410
VINi ja numbrit pole küll märgitud, kuid kuulutuses ilusti 176000,
aga pildil ilutseb 250 000

Müüb leedu ärikas Vidmantas VBII +37069948428
Viljandi AutoSalong
08:07 24.10.2018
LINK: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2964241

WAUZZZ4G0CN023842

septembris 2016. a, on auto läbisõit olnud 196000km

Lisaks ei ole auto kuskilt otsast S-Line
vähe küll
22:33 26.10.2018
Maaklermüük
01:20 27.10.2018
see selline hea tärmin rondiaedadele, et vabaneda hilisematest probleemidest!
XSR
20:06 27.10.2018
Läbisõit 275000, kuigi 2015 oli Taanis viimati 330000.

Reaalne läbisõit on siis ~375000.

Kuulutus: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2613578
Kinnitus: https://app.digitalservicebog.dk/search?vin=WAUZZZ8E13A17556
4&country=DK#inspection


VIN: WAUZZZ8E13A175564

Muudetud 27.10.18 20:47

...
20:24 27.10.2018
nagu see 275 teeks auto kuidagi paremaks või suurendaks oluliselt väärtust. mõttetud kerijad.
XSR
20:24 27.10.2018
Läbisõit 237000, kuigi 2013 oli Taanis viimati 307000.

Reaalne läbisõit on siis ~400000.

Kuulutus: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2789771
Kinnitus: https://app.digitalservicebog.dk/search?vin=WAUZZZ8E22A00184
2&country=DK#inspection


Naine sõidab 5000km aastas. Haha.

VIN: WAUZZZ8E22A001842

Muudetud 27.10.18 20:47

vähe küll aga keritud
08:18 28.10.2018
vähe küll (registreerimata)
Re: Hoiatus! Läbisõit 100% keritud
vähe küll aga ikkagi keritud: http://www.auto24.ee/used/2964258
kinnituse leiab siit: https://www.car.info/sv-se/sok-bilregister

WVWZZZ3CZAE153409
Sky Auto Audi A6
08:04 29.10.2018
LINK: http://www.auto24.ee/used/2967250

WAUZZZ4G0CN023842

septembris 2016. a, on auto läbisõit olnud 196000km

Müüja: Sky Auto OÜ
XSR
18:41 31.10.2018
Kõige huvitavam on see, et antud teema aitab sõidukeid tavapärasest kiiremini maha müüa. :)
...
20:40 31.10.2018
mitte ei aita müüa, vaid lihtsalt piisavalt on inimesi, kes ei oska guugeldada, kes ei tea midagi a24 foorumist ega vin koodidest ega mntameti taustakontrollist ja kes usuvad jäägitult automüüjat ning odonäitu. no mitte just jäägitult, sest elu on siiski õpetanud, et tünga võid saada igal pool, aga automüüja on lihtsalt selline inimene, kes teab autodest alati rohkem kui ostja, sest ta on antud alaga tegelenud juba 90ndatest saadik ning näinud selle aja jooksul tuhandeid autosid ning oskab halvad headest eristada ning müübki nüüd ainult häid, sest halba kaupa pole viisakas müüa. nimekiri sellistest müüjatest oleks üsna pikk- alates mulgimaast kuni ida viruni. nii lihtne see ongi.
To......
05:43 01.11.2018
Poliitik ütleks, et ka halb reklaam on reklaam. On palju normaalseid inimesi, kes ostavad auto seisukorda, mitte läbisõitu. Kindlasti aitab see teema neid väljatoodud autosid müüa, pole kahtlustki.
...
06:30 01.11.2018
seisukorda? miks see normaalne inimene ei lähe ja osta tegeliku läbisõiduga autot? neid ju meil müügis piisavalt. paraku on asi selles, et neil seisukorra ostjatel pole lihtsalt raha korralikuma auto ostmiseks ja püütakse ennest petta sellega, et ärika käest saab heas seisukorras auto. teine kurb asi on aga see, et ärikad küsivad selle seisukorraga auto eest ikkagi sellist hinda, mida see auto oma õige läbisõiduga iial ei maksaks, seega ehk oleks mõttekam panna natukene raha juurde ja osta ikkagi õige ls auto? seega kui raha põle, jäädki seda seisukorda ostma ning endale valetama, et said korraliku auto, mille rootslane, sakslane või keegi muu miskipärast aia äärde lükkas. miks ta siis ise edasi ei sõitnud või ei leidnud kohalikku ostjat? sest see rahvas seal vähe rikkam ning ei käi autoaedades seisukorda nillimas.
Kolmele punktile
22:37 03.11.2018
Ja milline see "õige" ls siis on? Mõned üksikud, kordan- mõned üksikud on müügil ls 4- 5-600 tuh. Ülejäänud on olenemata aasta arvust 200- 300 tuh ls. Viimasel ajal on tekkinud juurde ka 100- 140 tuh ls autod, mis aastast 2000..või mõni aasta alla või ülespoole.. Äge muidugi, et need vähesõitnuid ja super hooldatud autod just Eestisse toodi.
Jah..
13:29 04.11.2018
Tutvusin autodega, mis on müügis Soomes, eraisikute poolt. Uurisin ühte marki ja mudelit. Hinnad on põhimõtteliselt samad, aga läbisõidud jäävad 300-550 tuhande vahele. Vaadates, mis meil siin toimub, on 300 tuhat pigem ülempiir. Kõik on ikka 200 ringis või alla selle. Eelneva põhjal võib väita, et 80% kasutatud sõidukitest on keritud ja üritavad naha üle kõrva tõmmata. Kui hooldusajalugu on lünklik ja arveid ette näidata ei ole, siis pole mõtet enda kallist aega raisata.
panvon
09:13 05.11.2018
.........
12:22 05.11.2018
Ei saa mina neist hindadest aru- maksta kaheksa tonni mingi vana volksu eest, olgu ta kasvõi 268 000 sõitnud. Inimene, kes selle ostab selle raha eest, peab ikka väga tühma olema.
...............
06:32 06.11.2018
Rootsist ja omab CNG-d (tähendab 95% taksot)
kustutavad
22:55 08.11.2018
Küsimus on- miks kustutatakse? Ei ole mõtet vaielda, salvestatud. Küsimus- miks?
avariii
13:42 09.11.2018
Pole küll tegemist keritud autoga. Aga siiski hoiatus!
Müügis olev sõiduk hetkel:
http://www.auto24.ee/used/2893553
Ja enne seda:
https://topcheapcar.com/car/Used-2012-Chevrolet-Camaro-LT-fo
r-Sale-in-Hueytown-AL-2G1FB1E32C9141233


VIN: 2G1FB1E32C9141233
v_
15:29 09.11.2018
See kes arvab, et meil on 80% autodest keritud on ikka väga naiivne. See protsent on 90+.

Saksas jääb see 50% ringi.
kroon234
15:50 09.11.2018
Ning lisaks omalt poolt, et alati ei kerita 100tkm+ maha, kuid 15000-25000km. On vahe, kas sa müüd autot, mis on sõitnud 225tkm või 246tkm. Paraku turg on selline. Ostetakse odomeetri numbrit lihtsalt.
Ma arvan
17:30 09.11.2018
Ma arvan, et maainimesel on suht savi kuhu per€e see näit on keritud..
Kahe aasta pärast ostab uue samasuguse keritud rondi..