Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

sahcar
19:18 09.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2685184
Taanis oli viimane sisse kanne 21.01.2014 läibisõiduga 581000 km.
63amg
20:46 09.11.2017
see mersu on ilmselt miljonär
Toyota Avensis
10:40 10.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2684985


VIN: SB1ER56L10E046227
Reg.nr: 726TMJ

Taanis viimane märge 11.2016 läbisõiduga 331000
Eestis registreeritud 12.2016 läbisõiduga 215000
Hetkel kuulutuses 229000 km.

Müüa: Tarmo Vildersen, kontakt: 53835121
Mitsubishi L200
10:48 10.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2684931


VIN: MMCJYKB40BD024733
Reg.nr: 654BRH

Rootsis viimane märge läbisõidul 05.2015 oli 157000
Eestis registreeritud 05.2016 läbisõiduga 134000
Hetkel kuulutuses 145000

Müüa: Tika Auto OÜ, Kontakt: 5011427

kastanid
16:23 10.11.2017
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2674393


VIN:WVWZZZ3CZDE062579
Reg: 746MRJ

Vähemalt 50 000 keritud, ilmselt rohkem. Lisaks avariiline ning odavalt korda tehtud. Küsimuse peale, miks eelmine kuu spidoplokk välja on käinud ütles, et kerib iga kord kui auto toob enda jaoks 30 000 tagasi ja siis kui müüma hakkab kerib õigeks :D

Müüja: Igor . 51922722
kunagine opeli omanik
19:05 10.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2650787
30-03-2012 oli läbisõit 520738 km. nüüd müügis 278000 km-ga. on olnud takso ja avariide nimekiri ka suht pikk.
tnaator
09:17 11.11.2017
Ford Mondeo Ghia 2.0 96kW Reg. number: 579BVP
http://www.auto24.ee/used/2684574
kuulutuses Läbisõidumõõdiku näit: 230 000 km

Rootsis oli 2016-10-28 seisuga läbisõit 701 170 km

Ford Mondeo
09:37 15.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2687964


VIN: WF0GXXGBBGBD89727
Reg.nr: 355BTX

Registreeritud Eestis 09.2017 läbisõiduga 171000.
Taanis viimane märge 07.2016 läbisõiduga 441000
Hetkel müügis 172000

Kontakt: Aivo, 56734000
Chrysler 300C
09:47 15.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2688214


VIN: 1A8G6E7M78Y107331
Reg.nr: 429BRK

Eestis registreeritud 03.2016 läbisõiduga 170000
Rootsis viimane märge 11.2015 läbisõiduga 535000
Hetkel kuulutuses 202000

Kontakt: 55699151
BMW X5
09:51 15.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2688158

VIN: WBAFA51090LM33797
Reg.nr: 201BVG

Eestis registreetritud 09.2017 läbisõiduga 213000
Rootsis viimane märge 12.2016 läbisõiduga 320000
Hetkel kuulutuses 220000

Kontakt: 53591183 , 58018359
ctwrtlik
11:17 15.11.2017
Paistab et Rootsist Taanist toodud autod on kõik keritud.
Ise vaadat kusagilt seda ei oska seepärast küsiksin selle kohta, et kui palju on keritud:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2686596
........
11:36 15.11.2017
2a vana auto kohta on see ls isegi reaalne. rootsi andmebaasides näitu veel ei olegi. aga miks maksta 150 000 sõitnud auto eest kaksümmend tonni, aru ma ei saa. heal juhul saad 50 000 sõita ja hakkad raha sisse taguma.
maaks
12:02 15.11.2017
Võib-olla see 20k€ ei olegi palju 2a autoeest kui arvestada, et uuena maksis 40k.
Niipalju siis hinda hoidvast saksa preemiumist :-)
Ja ei pea hakkama sisse taguma - kerid 100k maha ja oleks nagu eile ostetud.
PS
12:25 15.11.2017
Jaa, pole garantiid ega midagi. Sama vanal Eestist ostetud Kial veel viis aastat kehtivat garantiid :-)

Passat on ju tegelikult tavaline pereauto, mitte mingi premium. Lihtsalt antud masinal igasugu vidinaid (mida eriti nagunii ei kasuta) hulgim peal. Sõidad aastakese ära ja mõtled, milleks oli vaja käia välja selline summa? Eriti kui liisingusse veel võtnud oled. Tahaks nagu lahti saada, sest raisk tahab ikka remonti saada (ja miskipärast saab nii värskele mudelile juppe vaid esindusest), aga liising veel kestab mitmed aastad.. Oled nagu kergelt lõksu jäänud.

looder23
12:42 15.11.2017
Aga sa ps too siis välja, et mida peab seal remontima hakkama? Mina nt. ei tea. Tundub, et antud auto kohta küsija ka ei tea.

Ja mis sel kial siis ei lagune.

Üks auto laguneb 200 kilo pealt ja teine on kui kuld.
selgeltnägija valerka
12:55 15.11.2017
mis sest seitmest aastast kasu kui 2 aastaga see otsa sõidetud https://www.kia.ee/guarantee/garantii
PS
13:21 15.11.2017
Vahe ongi selles, et see Passat on Rootsis taksot pannud..
Ega sa ei pea ka Eesti vana taksot ostma..

Nii värske masina võõrast riigist toomine on halb ka selles mõttes, et algselt Eesti masina puhul annaks esinduses veel midagi vahel rääkida. Ka autotehaste kampaaniad lähevad sust mööda..

Kas mõni sinisilm arvab, et 150tuhhi sõitnud Passaat ei vaja kasvõi kuluosasid nagu genekad/starterid, rooliosad, jõuõlekande osad, summutisüsteemi osad, vedrustuse osad jne.?. Katsu sa sellele lisadega autole kasvõi reg.amorti leida. Ja loomulikult hakkavad ka diisli kütusesüsteemi osad oma tahtma (EGR, pihusti, turbo, pump jne.)..

selgeltnägija valerka
14:00 15.11.2017
ennem takso mis 2 aastaga 150k ehk mootor läbinud suurema osa ajast soojalt kui teise 150k mis saadud näiteks lühikesi otsi lastud külma mootoriga
........
14:16 15.11.2017
ja seisval autol töötav mootor justkui üldse ei kulu? taksojuht istub talvel autos lõdisedes ja ootab klienti? kui kokku lugeda mootori töötatud tunnid, siis sellele 150 000le lisandub veel kohapeal tiksudes vähemalt 50 tuhhi. loomulikult on takso rohkem sõidus kui seisab, aga ei saa eirata tühikäigul töötatud aega.
Marko
14:21 15.11.2017
Vene ajal oli taksopargi Volgadel mootori läbisõit enne kapremonti umbes 2x suurem kui era- või riigifirmade autodel. Põhjus - külmkäivituste väike osakaal.
PS
14:23 15.11.2017
Taksodest niipalju, et miks siis varuosatootjad (ja ka autotehased) lühendavad garantiid kui osa monteeritakse taksole? Pidev taksosõit peaks ju autole hoopis hästi mõjuma?
looder23
14:26 15.11.2017
Ps, kas sul on konkreetselt mingit näidet tuua, et need konkreetsed vidinad lagunevad mida loetlesid? See mida kuskil räägitud, ei lähe kirja. Selge see, kui on toodud auto ls-ga 700 000 km ja kerid endale ilusa näidu 150 000 km ette, siis tõesti võib juhtuda, et neid sinu nimetatud vidinaid tuleb vahetama hakata. Aga siis ei tasu pasandada, et 150 000 sõitnud passat on raibe ja ainult laguneb. Miks peaks 150 000 sõitnud diislil vaja vahetada turbo, pihustid jne? Kui antud auto ls on õige, siis põhimõtteliselt on sel peal uus starter, sest mootor on koguaeg töös olnud. Käivitamisi on harva.
looder23
14:30 15.11.2017
Aga sa töö siia ka need garantii tingimused, tahaks kohe lugeda.
ctwrtlik
14:48 15.11.2017
Need osad tõeti ilmselt ei vaja veel niipea vahetamist mida PS siin loetles. Kui ikka genekad ja vedrud jne ühel mudelil pidevalt juba 150k järel vahetust vajaksid siis tal Passatiga võrreldavat menu küll ei oleks ostjate seas.
Kas on takso olnud? Selle vastu räägib mu meeelest nelikvedu, lisavarustuse hulk- ja läbisõit tavaliselt taksodel ikka 100tuh aastas sellistes riikides.
........
14:54 15.11.2017
võib ka olla rendiauto
PS
14:59 15.11.2017
Siis on küll imemasin, kui kestab 700tuhhi ja ainult õlivahetus. Oleks seda teadnud, oleks ka Passati ostnud :)
Nali naljaks, aga ma olen selles premium esinduses tööl olnud meistrina ja tean mida räägin. Ka seda ei pea mina tõestama hakkama, et taksodele kehtivad lühemad garantiid, kui teie ei viitsi ise uurida ja seni teadmatuses olete olnud..

PS. Üks väike märkus veel su uue starteri kohta- start/stop süsteemist oled kuulnud?
..,..
15:02 15.11.2017
700 000 sõitnud auto on igati aus auto sest sellel on juba kolmas uus roolilatt , teine-kolmas uus pihustite komplekt , turbo ja remonditud/vahetatud pump peal. Mis te kogu aeg virisete. Automaatkast on vbolla juba kapremonditud. Kui tead agregaatide ligikaudset ressurssi siis miljon sõitnud auto võib olla juba uute osadega remonditud samas kui 800 000 sõitnul on küik vana ja varsti hakkab juppe minema.
........
15:25 15.11.2017
http://www.autoleht.ee/uudis?id=11849
kaks korda plokikaane tihend vahetatud, neli korda tagasild (ok, see sidrunite nuhtlus) starterit ja genekat vist paar korda, turbost, pihustitest, pumbast ja roolilatist juttu ei olnud. võib olla lihtsalt kõiki remonte ei loetletud üles. kolvid-kepsud-vändad-nukad väidetavalt originaal. teatud õlikulu muidugi juba on.
........
16:03 15.11.2017
sama raha eest leiab 2x vähem sõitnud škoda või tunduvalt odavamalt sama läbisõiduga ning mis on sisuliselt samasugune vw, ainult märk iluvõrel teine. mille pagana pärast maksta rohkem samasuguse auto eest?
.................... .........
16:36 15.11.2017
huvitav et inimesed muretsevad teiste raha pärast.
looder23
16:51 15.11.2017
Ma ei tea mis autosid sa remontisid, aga 150 kkm järel hakata vahetama sinu antud vidinaid, siis need ei ole premium autod.

Start/stop süsteemi ehitust ei tea, aga sügavalt kahtlen, et see ainult starteri baasil töötab. Ühe veokiga sõitsin 2 nädalat, sellel oli mingi taoline vidin peal, aga minuarust see käivitus küll starteri pealt ei olnud.

Üldiselt starteri remont maksab mingi 30-35 euri ja selle üle ulguma hakata, siis see auto ei ole sinu jaoks. Mul on elus ainult 1x olnud, et starter andis ettehoiatamata saba. Läks lühisesse. Enne on alati hoiatanud erineval moel. Olenemata starterist, veok või sõidukas, kõik on läinud maksma 30-35 euri.

Enda sõidukal 443tkm ees. Ise sõitnud pea 200 tkm, starterit remontinud ei ole. Vaevalt eelmised omanikudki seda vahetasid/remontisid.
ctwrtlik
20:13 15.11.2017
Kui startstop siis ju starter eriti vastupidav.
Opelil hetkel 230tuh ees ja ss süsteem ei ole veel väsimuse märke ilmutanud, nagu ka ükski muu ouline sõlm või detail.
Miks on sel Passatil topeltklaasid, kas müra või mõnel muul põhjusel?
grigoori
21:28 15.11.2017
Müra.
Takso see kindlasti pole olnud. Pigem mõne heal järjel oleva firma müügimehe auto.
to PS
23:13 15.11.2017
Millise esinduse meister olid?
Siiamaani pole küll ükski Passat 150 000km pealt mingit remonti, ega juppide vahetust vajanud. Siia vahemikku jääb mitu väikest ja üks suur hooldus ning elementaarsed kuluosad, nagu kettad klotsid, mõni rattalaager ja veermiku kont ehk ja ongi kõik.
ki876
04:17 16.11.2017
2015.aasta Passatil sai 150k jooksul vahetatud ainult DSG sidur(ei läinud garantii alla - 300€)
Oli Tln-s takso. Kõik muu kestis kenasti.
Kas...
10:46 16.11.2017
...kellegil on konkreetset infot, et see Passat on olnud takso? Hind on küll ahvatlev
To to PS
11:22 16.11.2017
Sa räägid ju iseendale vastu!
Algul kirjutad, et:
"Siiamaani pole küll ükski Passat 150 000km pealt mingit remonti, ega juppide vahetust vajanud."

Ja hiljem:
"ning elementaarsed kuluosad, nagu kettad klotsid, mõni rattalaager ja veermiku kont ehk ja ongi kõik"

Kas need kuluosad ei olegi jupid???
Ning ma küll ei liigitaks kettaid ja rattalaagreid "elementaarseteks kuluosadeks"!!!
Kuluosa
11:38 16.11.2017
on piduriklots, ketas, tattalaager jne jne, mida nt ka Kia oma 5 või 7a garantii raames ei vaheta tasuta.
........
11:59 16.11.2017
Pidur, veermik jne on küll kuluosa, aga üldiselt tehakse need tööd garantiina ära kui tõesti juba näiteks 20 000km pärast mõni asi logisema hakkab- siis on ilmne, et tegu tootja praagiga. Nii auklikud meie teed nüüd ka ei ole, et kasvõi rattalaager kiirelt otsad annab. Aga iga auto puhul on need tingimused nii erinevad, et tasub enne ostmist kõikläbi lugeda. Näiteks sidrunil on ka amort ja sidur kuluosa, kallist kübemefiltrist rääkimata:
Kulumaterjalideks loetakse järgnevaid detaile:filtrid (k.a. FAP diiselkütuse kübemefilter), vedelikud, süüteküünlad, abirihmad, klaasipuhastid, lambipirnid, piduriklotsid, pidurikettad ja piduritrumlid.
amortisaatorid, vastavalt valmistajatehase normidele (60000 km)
siduriketas, korv ja survelaager, vastavalt valmistajatehase normidele (60 000km)

Samas lollitatakse meid läbivate roosteaukude 12a garantiiga, aga hoopis väiksem on värvigarantii: Sõiduautode
läbiva rooste garantii kehtib 12 aastat ja värvigarantii 3 aastat.
Seega kui värv peale 3a kooruma hakkab, pole enam midagi õiendada.
http://www.citroen.ee/files/upload/d/uue_citroeni__garantiit
ingimused_02_2017_klient.pdf
PS
12:55 16.11.2017
Veider on see, et see tavaliselt kirutud Passat on siin teemas saanud järsku premium-masinaks, mis kunagi varuosi ei vaja.
Tahtsin selle Passati ostuhuvilisele tuletada meelde, et autod vajavad vahel varuosi, seda eriti juba sellise läbisõidu juures nagu antud juhul. Ning kas on mõistlik liisida/osta võõrast riigist toodud auto, millel pole mingit garantiid..
Antud auto on veel nii värske mudel, et nn. soodsamaid B-osi on piiratud valik. Ka enamus töökodasid võib hätta jääda selle auto diagnoosimisega.
Nähtud seltsimehi küll, kes selliselt alt läinud - lisaks küllalt suurele liisingukoormusele peab maksma ka iga liigutuse eest töökojas, mis viib jalad alt. Samas saab ka sama hinna eest täiesti uue ja mõistliku masina, millel ka kindlustused ja liising odavam kui kasutatud masinal..

Kas antud auto on takso või mitte olnud, pole tähtis. Läbisõit on aga siiski muljetavaldav selle aja peale ja selge on, et esimese omaniku arvates hakkab ressurss lõppema..

selgeltnägija valerka
13:16 16.11.2017
Kas... (registreerimata) - ei ole ju takso olnud muidu rootsi arkis oleks märge takso
........
13:21 16.11.2017
kas ta selle ls juures omanikule just peavalu hakkas valmistama, aga tõenäoline on ka mingi avarii, mistõttu pandi oksjonile. ilmne on ju see, et läänest korralikku ja odavat auto ei leia, seega ei ole meie ärikatel mingit põhjust osta sealt nende turuhinnaga auto ja püüda siin kasumiga maha müüa- ikka tuuakse need odavamad romud, mis siin korralike pähe turgu lükatakse
Joppenpuhh
15:50 16.11.2017
Kasumit saab kohalik ärimees teenida kui on olnud müügis avariiliselt oksjonil voi siis takso. Kui on autol kahjustused näit kohalikud lounamaade lapsed kurikatega üle käinud siis mingist hetkest sealse hinnaga ei tehta korda. Kohalik meistrimees teeb korda ja jääb ärikalegi kasumit. Avarii voi jama ei pea olema suur aga voib olla päris kallis näit distantskiirusehoidja andur stangesees maksab ca 4000, natuke muud ka ja 10 tuh ametlik remondihind olemas, ärika sebides voib saada hakkama peaegu poolmuidu, tood doonorauto ja müüd sealt ka muu träna maha
k...
22:37 16.11.2017
kas Passat tõesti nii sitt ongi?
" Passatil sai 150k jooksul vahetatud ainult DSG sidur. Siia vahemikku jääb mitu väikest ja üks suur hooldus ning elementaarsed kuluosad, nagu kettad klotsid, mõni rattalaager ja veermiku kont ehk"

Vahemärkuseks, et mu prantsuse autol läksid pidurikettad vahetusse 250 tuh pealt. Esimene rattalaager andis endast märku 405 tuh peal. Sidur on originaalne veel 440 tuh juures ja kõik stabika kondid samuti originaalsed- sama kehtib amortide ja pooltelgede kohta.
grigoori
23:31 16.11.2017
Niimoodi ei saa üldistada. Mu Skodal on 3,5 aasataga 260 000 ees, kütan Euroopa vahet. Piduriklotsid vahetati esimest korda alles 180 000 peal.
On kestnud, vahetatud on ainult hooratas ja üks rattalaager.
2 liitrine diisel DSG.
raizxc
07:43 17.11.2017
Teemavälist juttu on juba liiga palju, järgnevad postitused, mis pealkirjaga kokku ei sobi, lähevad kustutamisele.
BMW 525D
09:51 17.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2689944


VIN:WBAPX51090CU03329
Reg.nr: 442TMB

Taanis viimane märge 02.2016 läbisõiduga 287000
Eestis registreeritud 03.2016 läbisõiduga 183000

Kontakt: 56928845, Kaido
Volkswagen Transporter
10:00 17.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2689639


VIN: WV1ZZZ7HZ4H058447
Reg.nr: 270BHC

Taanis viimane märge 08.2010 läbisõiduga 239000
Eestis registreeritud 08.2012 läbisõiduga 181000
Hetkel kuulutuses 314000

Kuulutuse info on muidugi meeletult pikk ja kindla sõnaga öeldud, et läbisõit on õige aga tegelikkuses ikkagi on keritud :)

Kontakt: 56875676

Muudetud 14.11.18 08:56

Honda CR-V
10:16 17.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2690432


VIN:SHSRD87606U418784

Rootsis viimane märge 05.2017 läbisõiduga 356000
Eestis hetkel müügis läbisõiduga 212000

Müüb: Motoplanet, 5067247
kerijaROBI
22:22 17.11.2017
Skoda Octavia 2.0 103kW
http://www.auto24.ee/used/2685312 236000 km


https://www.nettiauto.com/en/skoda/octavia/9193103 441000 km

Usinalt laseb ikka.

Muudetud 22.03.18 09:58

laiskus
22:35 17.11.2017
Opel Zafira 7 Kohta 1.9 88kW
http://www.auto24.ee/used/2677231 228500km

https://www.nettiauto.com/opel/zafira/8999146 326000km
W0L0AHM756G072876

Muudetud 22.03.18 10:00

Sabrina500
21:24 19.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2400937

01.08.2017 Korraline 30.11.2019 Tehniliselt korras 228670 E-Tehno OÜ (Tartu)
31.08.2015 Korraline 31.07.2017 Tehniliselt korras 229600 E-Tehno OÜ (Tartu)
29.05.2013 Korraline 31.05.2015 Tehniliselt korras Maanteeamet
Kiah
16:21 22.11.2017
Kia Sorento 2.2 CDTI 145kW
http://www.auto24.ee/used/2695489
Eelmine nädal oli üleval pilt odomeetrist näiduga 206740km, päev hiljem võeti kuulutus maha, nüüd on läbisõiduks märgitud 179400 km.


eelmisele abistaja
22:09 22.11.2017
lisame vin koodi KNAKU814CA5033641
Mercedes-Benz E320
09:53 23.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2691407

VIN: WDB2112221B338429

Taanis viimane märge 08.2016 läbisõiduga 578000
Hetkel kuulutuses 265000

Kontakt:56475846, MLE Projekt OÜ
Ford Mondeo
10:03 23.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2693021


Vin: WF0GXXGBBG8C35115
Reg. nr: 885BMM

Taanis viimane märge 09.2012 läbisõiduga 196000
Eestis registreeritud 10.2014 läbisõiduga 154000
Hetkel kuulutuses 231000

Kontakt: 5244852
mb
22:00 23.11.2017
Antud sõiduk omab vin koodi wdb2112221b338429 järgi lisa
937 - TAXI/RENTAL VEHICLE - REINFORCEMENT PACKAGE

Sisu järgi taksoga vaevalt tegemist , kuna taksojuht vaevalt heleda sisuga autot omale ostab , siis jääb üle võimalus , et tegemist rendiautoga
sh
11:46 27.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2684477
Mulgid jälle kerimisega hoos :)
06.2016 oli tegelikult 205 000 juba
VIN ka W0LPF6EN5A8085536
........
11:48 27.11.2017
imelik, et see koht üldse veel eksisteerib, aga ju siis on piisavalt ullikesi, kes neile oma raha kingivad.
reevok
02:16 29.11.2017
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2699534

Esimesed kolm aastat oli takso, siis käis käest-kätte. 23.10.2015 oli läbisõit 514311. praegu siin müügis olles on ls 286734. sisuliselt on pool tagasi keritud. VIN: YV1TS720611177364
Mart xxl
12:49 29.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2699551
See kindlasti keritud.Eelmine nädal müüdi Päälinnas seda isendit 480 000 läbisõiduga ja hinnaks oli vist 1100 raha.
........
13:04 29.11.2017
a24 soosib petturite varjamist- oleks vin-id avalikud, saaks ka vanu kuulutusi üles otsida.
Külaline 1
14:14 30.11.2017
http://www.auto24.ee/used/2698737

Citroen DS5 Executive 2.0 HDi 120kW
Reg. number: 279TMV
VIN-kood: VF7KFRHHACS524742
Läbisõidumõõdiku näit: 165 000 km
müüja: 53703540

VEHO andmetel, eelmisel suvel, s.t. 06.2016 läbisõit on 231000km
toodud Prantsusmaalt sel suvel, järelikult sõitis veel ühe aasta seal ja realne läbisõit mitte vähem kui 300 tuhat.
Eix666
18:39 03.12.2017
http://www.auto24.ee/used/2685215

VIN : YV1BW63H0D1265345

Rootsis oli autol ees 316832 km ,hetkel on 186 000

........
13:01 12.12.2017
Taanis aastajagu tagasi 226 000 km
http://www.auto24.ee/used/2712070
WF0XXXTTFX8L20536
811BJM
15:07 27.12.2017
http://www.auto24.ee/used/2722609 80k uue ringiga maha keritud
WBAEX71080JX53405 811BJM
Kaks nädalat vana kuulutus http://www.auto24.ee/used/2696521
........
18:34 30.12.2017
kirjaoskamatud võiks endale ükskord selgeks teha kes on müüja ning mis on müüa. müüjal on müüa asju.
k...
19:02 30.12.2017
Või siis nii- müüa on müüja asju...
63amg
20:22 30.12.2017
231 tuhhi on ette kruvitud,mitte 263
Audi A6
16:03 02.01.2018
http://www.auto24.ee/used/2716378

VIN: WAUZZZ4F96N013158
Reg.nr: 301TLV

Eestis registreeritud 06.2016 läbisõiduga 220000
Taanis viimane märge 05.2016 läbisõiduga 387000
Hetkel kuulutuses 255000
...
08:23 03.01.2018
Uus kuulutus http://www.auto24.ee/used/2726961


""" http://www.auto24.ee/used/2722609 80k uue ringiga maha keritud
WBAEX71080JX53405 811BJM
Kaks nädalat vana kuulutus http://www.auto24.ee/used/2696521 """
........
09:41 03.01.2018
huvitav, et sarnased pannid ikka veel mitmeid tuhandeid maksavad
Passat Volkswagen
11:30 03.01.2018
http://www.auto24.ee/used/2726764


VIN: WVWZZZ3CZ6E113817
Reg.nr: 957TKR

Taanis viimane märge 03.2012 ls 201000
Eestis registreeritud 04.2014 ls 157000
Hetkel kuulutuses 213000

Müüa: 54510922 Janar
Ford Transitt
11:34 03.01.2018
WF0HXXGBFH3T52857

http://www.auto24.ee/used/2726839

Reg.nr: 790BCI

Taanis ls 2007 aastal 108000
Eestis registreeritud 2010 läbisõiduga 97000
Hetkel kuulutuses 132000
skoda-superb
00:55 04.01.2018
HSY 289

http://www.auto24.ee/used/2724388
Kuulutuses läbisõit 231600.

Nettiauto andmetel on müügis olnud juba 341000 kellal.

https://www.nettiauto.com/skoda/superb/8966250
Toyota Avensis
09:56 04.01.2018
http://www.auto24.ee/used/2727747


VIN: SB1EB56L40E047571
Reg.nr: 497BMN

Taanis 09.2014 ls 215000
Eestis regatud 10.2014 läbisõiduga 167000
Hetkel kuulutuses 199000
........
10:31 04.01.2018
199 000 kirjutataksegi sellepärast, et kuulutuste otsijad panevad tingimusteks kuni 200 000 ja siis on lootust, et keegi seda autot märkab. tegelik ls ilmselt kaugel üle 200. pärast ostjaga auto juures võib ju igasugu juttu ajada ning tõestada, et auto väga heas korras.
Volkswagen Multivan
12:07 05.01.2018
http://www.auto24.ee/used/2729128


VIN: WV2ZZZ7HZ7H044965
Reg.nr: 933TMP

Taanis viimane märge 01.2017 ls 363000
Eestis registreeritud 04.2017 ls 258000
Hetkel kuulutuses 300000

Müüb: Võru Autopood
soovitaja
14:44 05.01.2018
Kes viitsib siin niisama suvalised autod ette võtta ja uurida nende läbisõitu?
Mine parem tööle, sellest oleks rohkem kasu.
tiiyy
15:29 05.01.2018
aga sa viitsid siin käia passimas suvaliste autode läbisõite? ju sa juba oled tööl ja nii palju sinust seal kasu ongi!
poiss55
15:45 05.01.2018
http://www.auto24.ee/used/2724388

Soomes alles hiljuti müügis ja läbisõit 341000km

Eestis 231600km

https://www.nettiauto.com/skoda/superb/8966250
hlm
16:18 05.01.2018
poiss ae, keri paar rida ülespoole, see käru juba siin olemas. Pidage ikka järge ka.
40
12:04 07.01.2018
http://www.auto24.ee/used/2711240 rootsi registri andmetel läbisõit 220880
........
12:53 07.01.2018
kuulutuses kirjas, et ls miilides, seega kuskil 226 000km. rootsi miilides on ls selline: Mätarställning 22 088 mil, niiet toomise ajal 220 880km kanti.
selgeltnägija valerka
13:02 07.01.2018
kui kuulutuses miilides siis 141 500 x 10 = 1 415 000 km, seega pole ju keritud
maaks
09:58 08.01.2018
Valerka, meelega paned lolli?
Ühegi auto hodomeeter ei mõõda ju rootsi miile vaid USA/Briti miile.
141 500mil(us)=227722km=22 772 rootsi miili
ebakõla
13:47 08.01.2018
Kui autol on antud rihmavaehtusvälbaks 150 000km ja siis on auto müügis läbisõiduga 215000km ning jutt juures, et äsja hammasrihm vahetatud, siis mida sellest arvata? Et ongi tegelik läbisõit juba 300 000km?
Volkswagen Passat
14:26 08.01.2018
http://www.auto24.ee/used/2730700

VIN: WVWZZZ3CZ7P074715
Reg.nr: 624TKH

Eestis regatud 07.2013 - 162000
Taanis viimane märge 05.2013 - 283000
Hetkel ls märgitud 226000

Müüa: 55698838
Audi A6
14:29 08.01.2018
http://www.auto24.ee/used/2730663

VIN: WAUZZZ4F97N021617

Taanis viimane märge 04.2015 ls 365000
Eestis registreeritud 05.2016 ls 196000
Hetkel kuulutuses 251000

ts
14:39 08.01.2018
to ebakõla

rihmavahetuse aeg on alati kas läbisõit või aeg, kumb enne tuleb. Kuna Sul kuulutust juures pole, siis panustaks, et tegemist on ca 8-9 aastase autoga.

Ja mis rihmavahetusse üldiselt puutub, siis rihma/vedelikke on mõistlik vahetada pigem korraga ja tihedamini, kui "tilgutada" viimase piirini (hammasrihmakomplektid ei maksa tavaliselt mingit ulmesummat).
to maaks
09:23 09.01.2018
to maaks:

Kui sa veel ei tea Rootsi miili olemust, siis ära aja oma teooriat.
Rootsis räägitakse miilist, mis ongi kilomeetritelt null lõpust ära võetud!!!
Tänavasildid ja spidomeetrid on ikka km-des ja hooldusraamatusse kirjutatakse ka tavaliselt ikka läbisõidud kilomeetrites kuid kuulutused ja kõnekeeles öeldakse miil!!!

https://kuribarbie.wordpress.com/2013/10/06/rootsi-elu-eripa
rad-mootuhikud/
maaks
09:58 09.01.2018
Jälle keegi, kes oskab kirjutada, aga ei oska lugeda :-)
eelmisele
09:58 09.01.2018
sa loe, mis maaks kirjutas
141 500mil(us)=227722km=22 772 rootsi miili
...
13:06 11.01.2018
........
13:25 11.01.2018
Mätarställning 41 294 mil
WVWZZZ3CZAE019829
.
22:49 11.01.2018
Jälle sama müüa superb.

Eestis 236700km läbisõit

http://www.auto24.ee/used/2734543

Soomes hiljuti 456000km

https://m.nettiauto.com/skoda/superb/9150328

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte