Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

A!
07:45 12.01.2018
Järelikult pole vaja karta neid poolemillise ls-ga vage, kestavad küll.
r1004
09:44 12.01.2018
Rootsi miilides e. siis 1miil=10 km. Jummalast õige juu!!!
BMW 118
14:39 12.01.2018
http://www.auto24.ee/used/2712148

VIN: WBAUG31070PU35065

Taanis 2009 ls 249000
Eestis registreeritud 2010 ls 132000
Hetkel kuulutuses 229000

Läbisõit kontrollitav esinduses???

Passat Volkswagen
14:41 12.01.2018
http://www.auto24.ee/used/2737090

VIN: WVWZZZ3cZ6E148432

Taanis 2012 ls 250000
Eestis registreeritud 2013 ls 187000
Hetkel kuulutuses 26000
Peugeot 308 SW
14:45 12.01.2018
http://www.auto24.ee/used/2734598

VIN: VF34E9HXC55397106

Taanis ls 2017 aastal 206000
Eestis registreeritud 2017 lõpp ls 130000

Müüa: Aare Autopood, Rakveres, 56470408
huviline321
22:59 12.01.2018
http://www.auto24.ee/used/2714855
http://www.auto24.ee/used/2721918

Lühikese ajaga kadus nii mõnigi kilomeeter ja auto number kuid vin jai ju samaks
Pppppppp...
11:02 13.01.2018
Kõik see mida te teete, on väga tore ja positiivne. Ma lihtsalt huvi pärast küsin,et kuidas te satute nende autode otsa? Päevast päeva lihtsalt vahite autosid ja guugeldate neid? Selge see ju,et te ei vahi neid ostusooviga,autod ju seinast seina. Küsingi, et miks te seda teete? Ja kust te selle aja ja viitsimise võtate?
Aga muidu jätkake samas vaimus...
eelmisele
11:29 13.01.2018
Huvitav, milleks need müügikuulutused siis ripuvad- ikka selleks, et inimesed saaksid vaadata ja soovi korral osta. Või sa arvad, et mitte keegi mitte kunagi ei vaata ühtegi kuulutust ega püüa auto kohta midagi teada saada ja on vaid käputäis inimesi, kes foorumi jaoks midagi välja otsivad?
Pppppppp...
11:49 13.01.2018
No kui kasvõi vaatad viimase lehe postitusi, siis saad ju postitusviisist aru,et üks inimene on järjest postitanud.
Kahtlen sügavalt,et inimene valib passati, 1 seeria bemmi ja pesoo vahel
eelmisele
12:16 13.01.2018
Võib olla keegi kammib ajaviiteks no ja siis. Mina vaatan igapäevaselt üle oma otsingukriteeriumitega paika pandud autod, et näha uusi kuulutusi lihtsalt huvi pärast- mida müüakse, mis hinnaga ja millised pärlid või sarad nad on. Pikemas perspektiivis on nagunii mõte praegune auto välja vahetada ning pole midagi hullu selles, kui asjal pilku peal hoian. Ja üldiselt pilt on selline, et kui midagi oma soovide kohast tahad, siis on isegi mõttekam saksast tellida- valik suurem ja hinnadki kohati soodsamad. Transpordi maksumus muidugi ise teema, aga saad siiski sellise, nagu vaja.
k...
12:43 13.01.2018
Mul ka tuttav kutsus vaatama 1 seeria pemmi. No nii väikest autot enam ei mäletagi- tundus väiksem kui Toyota Starlet. Sinna pemmi ei mahu enam isegi tagavara ratas. Autol pidurid tuimad, midagi kolksub ja miskit loksub põhja all... Ls oli 290 tuh. Kui juba sellises korras auto müüki pannakse, ju siis on tegemist üsna lootusetu masinaga.
Kaher
16:10 20.01.2018
Kaher
16:10 20.01.2018
Janek8181
23:15 21.01.2018
Kas on võimalik kontrollida ka Saksamaalt toodud autode läbisõitu ja tausta? Paluks selle kohta infot.
maroko5
12:18 24.01.2018
to janek, ainult margiesinduses
heikkierk
20:08 25.01.2018
Vaatan ise üht soome toodud superbi.
Kus saaks kontrollida nt ls ?
kuunok
20:32 25.01.2018
Lisa link autost, saab kohe öelda tema kohta nii mõndagi.
.................... ..
20:44 25.01.2018
kui sa viitsiksid teemad seda siin lugeda leiaksid vastuse, et on keritud see sama auto
selgeltnägija valerka
20:45 25.01.2018
arva ära miks pole viitsitud vinni lahtrit täita, küsi see ja me näitame seda sulle
heikkierk
21:05 25.01.2018
Kerisin ja lugesin enne postitamist kuskil aasta tagasi aga ju jäi 2 silma vahele.
Omanik lubas bin koodi saata

Muudetud 25.01.18 21:08

........
21:08 25.01.2018
omanik lubas? hea mees, kes lubabki...
..
23:11 25.01.2018
Kui keegi antud viimase auto kohta midagi õelad oskab võiks kirjutada
--
17:44 26.01.2018
kerenumber Skodale: TMBAF73TX99017527
...
07:37 28.01.2018
TMBAF73T3B9022929
sommi skoda
toniskkko
15:48 28.01.2018
Pakkus endalegi huvi viimane Superb. 341 tuh. km suht piiri peal. Tänud neile kes viitsivad-oskavad ostjaid hoiatada.
........
09:44 29.01.2018
Mida see 300 000 siis halvem on kui eestlaste lemmikläbisõit 200 000? nagu näha soome kuulutusest, siis 260 peal tehtud käimari remont- oleks ostund selle 200 sõitnud auto, oleks varsti ise pidanud remontima, nüüd vähemalt seegi töö teistel ära tehtud. kuigi pea 100K juba otsa sõidetud. kui 100- 150 000 sõitnud auto on veel enamvähem uueväärne, siis 200+ risud on kõik ühesugused ja maksta selliste pannide eest rohkem kui kolm tonni on ilmne raharaiskamine. aga pimestatuna märgist iluvõrel on kõik nõus rahakotti peenestama.
Mercedes E320
12:34 29.01.2018
VIN: WDB2110261A745527
Reg.nr: 520BRG

Taanis ls 02.2016 aastal 458000
Eestis registreeritud 04.2016 ls 246000
Hetkel 293000

http://www.auto24.ee/used/2747873
Nende
08:22 31.01.2018

200 tuh ls autodega on sõitnud ainult kirikuõpetajad! Sõitnud ainult korra kuus paar km, et veini tuua!Te ei saa aru, need kõik ongi nii vähe sõitnud.
ummi1980
13:41 31.01.2018
VIN: KNEUP751346551279
Reg.nr: 494BGG

Taanis ls 05.2010 aastal 215000
Eestis registreeritud 15.03.2012
Hetkel 163000
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=ce4871deaf7069593
a5aba6cf274df5f

johhhaidii
18:51 31.01.2018
http://www.auto24.ee/used/2752603

HKD756
WV2ZZZ7HZBH040340

Müügis läbisõit 200 000, reaalne 2017 novembris 740 840. Et natuke on kadunud.
kuunok
18:58 31.01.2018
http://www.auto24.ee/used/2735541
autodna.ee lehelt leitud
175 000km
2016a 442 470
Autosalong, Viljandi
Ostke ikka
08:02 01.02.2018

Petiste käest äsjatoodud autod! Ei väsi kordamast- ostke Eesti ajalooga auto ja muidugi kontrollige ka seda. Ise müüsin hea varustusega auto mingile tüübile, olin korras ilusti hoidnud, aga läbisõt hakkas suureks minema. Hind oli väga hea millega sai müüdud. ( müüjale) Ja oi imet- nädala pärast auto tunduvalt kallimalt müügis, ls oli kahanenud 300 tuh võrra ja otse Euroopast. Eestis pole sõitnud.. Millest siin rääkida?
...................
08:13 01.02.2018
ärge ikka kõiki müüjaid ühe puuga ka lööge.On ikka ausaid ka, aga neil hinnad pisut kõrgemad ka. Ostjad tahavad jälle odavamat ja saavadki kokku sellistega, kes hinnad all hoiavad tänud kerimistele, vigade varjamisele, pettusele jne.
Ostja peab tegema õige valiku ja arvestama, et üllatusi võib tulla, kui otsida odavamat ja parimat.
v_
08:51 01.02.2018
Hinna järgi küll ei saa liigitada mis on hea ja mis halb. Pigem müüja enda maine järgi. Huiarite ettevõttest või huiari käest ostma minnes on selge mis seal ees ootab ja pole mõtet teha illusioone. Hind on sealjuures teisejärguline. Siin sai inimene 20 tonni eest uppunud auto kus kontrollis läbisõitu ja ajalugu oli üks suur lill, polnud kõige odavam auto. Seega uurige kes müüb ja kellega tegu. Kas autot viiakse kergesti esindusse kontrolli, kui ei on see suur ohumärk. Eraisikute puhul kui puudub müüjal kauba eest vastutus on risk alati suurem. Samuti tasuks eriti suure ettevaatlikkusega suhtuda komisjonimüügis olevatesse autodesse. Igasugu sahkerdajaid mitme ostu müügi lepinguga parem vältida. Aga eks see ole enda otsustada igal ühel kui suure riski ta võtab.
Info rootsist
22:55 01.02.2018
Auto läbisõit Rootsis viimasel ülevaatusel. 306 050 km

http://www.auto24.ee/used/2737180

VIN: YV1BW31A0E1295809
A66 to Ostke ikka
06:43 02.02.2018
Eesti ajalooga auto puhul saadki tavaliselt ainult ajaloo ja hunniku roostet. Pole mõtet haipida, Euroopast tulnud suurema sõiduga autod on kordades paremas seisukorras, kuna seal ei tehta omaloomingut ja kliima on sõbralik auto rauale.
Vaadake, mis juhtub meie kliimas auto põhja all, elektroonikas ja alusvankris juba kahe "talvega". Õudne. Olen kōvasti üle keskmise pehmelt öeldes autode alal ja näen seda iga päev. Iial ei ostaks viis aastat meie kliimat saanud autot.
A66-le
07:40 02.02.2018
Kui isend läänest pole uppunud, teinud matsu ega muidu ära rümatatud, siis on täpselt nii.
Ostke ikka a6-le
08:43 02.02.2018

Toodud Euroopast, ramped, taksod, üleujutustes olnud jne. Huiaritel siin keritud, spreyvärviga paigatud, " just tehtud suur hooldus ja rihmavahetused".. On tuttavad müünud Eesti ajalooga autosid, kõik hooldused kontrollitavad, tehniliselt ja visuaalselt tõest heas korras. Ja pole müügiga probleeme. Põhjad läbi roostetanud?? Sõidan ise Eestist uuena osetud autoga, 13 a vana ja ei tea küll mingist roostetanud põhjast?! Autot tuleb hooldada! Nii lihtne ongi.
...
06:47 05.02.2018
Tundub, et ca 2a tagasi oli Taanis vähemalt 175000
http://www.auto24.ee/used/2756603
WVGZZZ1TZCW062465
audi......
11:37 05.02.2018
http://www.auto24.ee/used/2712769
Viimane teenindus Saksamaal 2/2015 230000km
...
11:43 05.02.2018
Audi VIN
WAUZZZ8PXAA127186
trustC123
16:33 05.02.2018
See on väga hea artikkel. Selle najal tegin puht huvipärast oma testi. Rootsist toodud, eraisikute(kelle auto hinnas puudub käibemaks) autod 95% ulatuses keritud. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2699196 Antud sõiduki läbisõit rootsis oli üle 400 000. Vin:KMHLB81UACU026751(google jaoks)
........
18:29 05.02.2018
no aga see ongi ju elemetaarne, et enamus keritud- kordi on läbi nämmutatud, et läänest ei ole võimalik tuua korralikke vähesõitnud autosid, sest seal maksavad need rohkem (+siinse müüja kasum) kui meie oleksime nõus maksma. seega jäävadki üle suure läbisõiduga või avariilised kärud, mis seal odavad ja siin maha keritakse ning korralike pähe maha äritakse. meil on müügil rämps, millele läänes erilist turgu enam ei ole. enamus on oksjonikaup ning idaeurooplased võitlevad selliste pärast.
Info rootsist
18:37 05.02.2018
Keritakse ikka siin eestis, mitte rootsis.
........
18:42 05.02.2018
huvitav muidugi see, et kui muidu suudab euroliit igasugu seadusi vastu võtta, mis rahvale kasulikud (eks needki kohati küsitavad), aga teha seadus, et kasvõi kõik tehnoülevaatused oleksid mingis ühises andmebaasis, st igast välisriigist oleks võimalik auto kohta infi hankida nagu meie mntameti lehelt, ei paku kellelgi huvi. eks saab muidugi ka enne ülevaatust kerida, aga mingi abi oleks sellest ikka.
trustC123
19:55 05.02.2018
Ise sama asja mõelnud, kui ei suudeta tõestada kes keris ja karistada. Siis mis pinge on mingil riigi asutusel kindlaks teha auto läbisõit mis oli asukoha riigis ja see andmebaasi sisestada. Eks selle autodega äritsemisel on kellegil tähtsal kuskil suured kasud sees.
hlm
15:17 07.02.2018
Huvitav, kas auto24 omanikel väheneks kasum oluliselt, kui sõiduki müügikuulutuses saaksid kolmandad isikud näiteks kuskil kuulutuse allosas tõestatult ära mainida, kui sõiduki läbisõiduga on manipuleeritud? Siia teemasse vaevalt iga ostja satub.
viimasele
15:29 07.02.2018
see ju mingi aeg korraks oli, et sai kommenteerida kuulutust- kadus kohe väga kiiresti. pooled autod siin võivad haiseda, aga raha ei haise.
........
16:20 07.02.2018
ausal teel raha ei teenita. vähemalt autoäris. ja kuulutusteäri hoiab üleval autoäri.
A66 to viimasele
19:22 07.02.2018
Keegi ei keela sisse logida ja müüjale avalik küsimus esitada, näit. kas sinu leitud andmed sellise ja sellise läbisõidu kohta on tõesed?
hlm
19:48 07.02.2018
Mingit avaliku kirja, mis oleks teistele nähtav kirjutamist siin ei ole. Või olen midagi kahe silma vahele jätnud?
auto24 võiks ikka nii palju kui võimalik neid huiareid peedistada, aga vist ei ole tahtmist või ikkagi rahakott sõelub püüli...
........
09:30 08.02.2018
isegi needsamad vanad pildid on uuele kuulutusele kopitud.
Hmm...
10:22 08.02.2018
Ja nagu imeväel on Hondake" noorenenud 8 kuud.
Ning tavalisest hondast on saanud mingi "executive ufo" !
Ghtr
14:36 08.02.2018
VW Passat
wvwzzz3czce061943 328MRR

http://www.auto24.ee/used/2755936

Kuulutuses 230000km

Rootsis 379000km:

https://www.car.info/en-se/license-plate/S/LZN949



A66 to hlm
14:45 08.02.2018
Vaata ja uuri paremini. Logid sisse, võtad konkreetse auto ette, kõige all on aken küsimused müüjale, sealt valid kas privaatne või avalik. Lihtne ju.
hlm
15:43 08.02.2018
to A66, on ikka lihtne või? Tsiteerin: Avalik küsimus ja selle vastus muutub nähtavaks kõikidele kasutajatele. Seda ainult juhul, kui nii küsija kui vastaja on nõus küsimuse avalikustamisega.
Ja mis sa arvad, et müüja on nõus küsimuse avalikustamisega või?
........
16:31 08.02.2018
tuleb lihtsalt olla targem, ignoreerida selliseid müüjaid ning ajapikku nad kaovad ise. aga seni, kuni lastakse ennast uinutada ilusast läbisõidust ja müüja kiidulaulust, tegutsevad nad edasi.
Tahaks osta Superbi
10:07 09.02.2018
........
10:27 09.02.2018
miks ta rohkem maha ei kerinud- alla 4a vanuse auto võiks ju vabalt 120 kanti kerida.
dipl.kaufmann
10:51 11.02.2018
http://www.auto24.ee/used/2744400

Kerenumber VF7RE9HZC76826935 Rootsi reg.nr DTF282 Viimane ülevaatus Rootsis 02-2013 355tuh km, ehk keritud enne Eestisse registreerimist.

Omanikuvahetus nädala aega tagasi, aga müüja kolib Eestist ära?
Pole mõtet
15:47 11.02.2018
Osta huijaritelt! Kõik autod mis müügis, kõigil on tehtud kohe kohe enne müümist " suured hooldused". See " suur hooldus"- kilometraazi müüjale sobivaks kerimine. Ostke konkreetse Eesti ajalooga auto ja eraisikult. Saab vähem petta.
v_
16:59 11.02.2018
Mistahes ajalooga auto ostmine eraisikult on ülimalt kõrge riskiga Eestis. See on mistahes madala elatustasemega riikide probleem. Kui tahad mingit garantiid siis tuleb osta suure käibega juriidiliselt isikult kes ka ametlikult pakub seda ja peab veenduma, et auto ei ole komisjonimüügis.
..................
17:02 11.02.2018
suur käive annab sulle mida?
Pole mõtet
18:56 11.02.2018
Veel kord - ei ole mõtet huijaritelt aedadest autot osta! Ainus asi mille te saate, on "väga vähe sõitnud" auto, mis on keritud valdavas enamuses 300 tuh km tagasi. Need igasugu "garantiid" ja muud asjad võib aiast ostes kohe ära unustada. Kõik autod on sõitnud 250 tuh, olenemata vanusest, ainuke hooldus mida seal aias näinud on silkooniga läikima nühkimine. Ja on see ķäive suur või väike- autot müüb alati tâdi Maali, onu Volli või veel keegi kolmas. Ja see nn autoaed on igatpidi pärast süüdimatu.. nemad olid ju ainult müügil abistajad, kuna onu Vollil polnud endal aega müügiga tegeleda..
.................... .........
07:46 12.02.2018
v_ (registreerimata) -le.
Ei ole nii rumalat juttu kaua aegakuulnud. Autoaiad, olgu nad suured või väiksed, on sama riskantsed kui eraisikud. Autoaial on tähtis võimalikult väikese raha eest anda autole kiiresti korrektne välimus, rohkem neid ei huvita. Ostsin ise kunagi väga suurest autoaiast üsna kalli auto , mis vajas kohe investeeringuid umbes 1500 eur eest. Kuulutsuses oli, et auto ei vaja mingeid investeeringuid nagu praegu enamustel kirjas on. Kui küsid , millal rihmad või käigukasti õli vahetatud, ei tea neist autoaedadest keegi. Selline lause, et ei vaja investeeringuid on pigem autoaaedade korral loosung mitte tegelikkus. Autosalong OÜ müüb tihti investeeringuid mittevajavaid autosid, aga neti avarustes loed, kui palju on probleem selle ettevõttega. Autot ostes on ainuke soovitus, lasta spetsialistidel auto korralikult üle vaadata ja siis otsus teha, vahet pole kas eraisik või automüüja. Ise usaldan siiski eraisikut rohkem.
100!
07:51 12.02.2018
Mõni on elus ikka väga pettunud.
Automüügi platsidel on kerimatta autosi jalaga segada.
Te ju oskate kontrollida?
Ja, et läänest ei tasu õige sõiduga autosi müügiks tuua on lausvale.
Muidu neid müügis poleks.



Tahaks,
08:09 12.02.2018
lausa väga tahaks teada, kus asub see autode müügiplats, kus kerimata autosid jalaga segada on?? 100 - anna palun konkreetset infot, mul autoost käimas.
Pole mõtet
08:13 12.02.2018
Valetada! 230 tuh, 250 tuh, mõni km siia sinna. Auto aastast 2000 või 2012, ikka ls sama.. Nüüd on "garaazis seisnud" autod ka müüki jõudnud - ls 130 tuh, 150 tuh, 170 tuh. Nendega sõideti kuus korra suvilasse vaid. Eks ajalugu hakkab vist korduma, kui olid müügis 130- 180 tuh ls autod. Mida siin valetada, terve 35 lehekülge on keritud ls näiduga autosid täis!
100!
08:34 12.02.2018
Tahaks.
Pole kunagi väitnud, et on mingi plats, kus kõik autod kerimatta.
Aga platsidel on kerimatta autosi palju.
Mis autot otsid?
100!
08:48 12.02.2018
Pole mõttele.
On ikka mõte.
Kas tahad autot osta või niisama kontrollid läbisõite?
Kui esimene variant, siis ütle mida soovid ja äkki saab abiks olla.
Keritud autosi on palju, aga palju on ka kerimatta autosi.
Siin foorumi osas peaks ju enamus läbisõidukontrolliga kursis olema.

looder23
08:57 12.02.2018
Punktirida, aga mis on ütlusel, et "ei vaja investeeringut" valesti? Kes kurat investeerib üldse tarbekaupa? Ongi õige, et ei vaja investeeringut, vajab lihtsalt remonti. Kui sa mõtled, et poekäru ost on investeering, siis oled saa juba algselt oma investeeringuga peest saanud. Seda teab isegi huiar. Tema investeerib autosse, et see koheselt kallimalt maha müüa.
to 100
09:12 12.02.2018
õpi kirjutama sõna kerimata. oma surnud kassi võid sa matta.
Hästi siis,
09:15 12.02.2018
aga millegipärast pole veel kohanud automüüjat kes ütleb, et müüdav auto vajab lihtsalt remonti! Nagu teame, remont vajab raha, ehk siis peenemalt öeldes vajab investeeringut.
100!
09:38 12.02.2018
To 100.

Kuule õigekirjateadlane. Lauset alustatakse suure tähega.
Ma vastasin kodanikele Tahaks ja Pole mõtet. Ära sega vahele.
Kassi mul pole.




100!
09:56 12.02.2018
Hästi siis.

Siin on jutt muudetud odomeetri näidust(foorumi pealkiri selline), mitte sellest,
kui palju mingi konkreetne auto remonti vajab.
Endiselt väidan, et õige sõiduga autosi on müügis palju.
AntiOpel
10:37 12.02.2018
100! on vist mingi rondiärikas, et nii tuliselt kaitseb siin platse. Kõige kindlam on osta kasutatud auto, millel on korralik Eesti ajalugu (või mille läbisõitu esindus tõendada suudab). Siis pole vaja mõelda ja nuputada, kas ja kui palju on keritud vms. Liisingust tagasi tulnud, nö teise ringi autod, on kõige mõistlikumad ostmiseks- hooldatud on nad esindustes, korraliku ajalooga jne. Mis mõte on nuumata mingeid ärikaid, kelle suurim soov on su prset lohku tõmmates kähku rikkaks saada?
.............
10:39 12.02.2018
Liisingust tagasi tulnud autosid on kerituna praegu siinses portaalis müügis ligi sada.
Loodrile
10:41 12.02.2018
Mida see huijar investeerib? Ls kerimisse ja silikooni!? Seda võib igaüks ise teha kui tahab. Kui auto ls on 500 tuh, siis on nii, mitte ei kerita 300 tuh tagasi!
to 100
10:42 12.02.2018
neid võib ju olla, aga üldiselt need kõik mingi paugu pannud. korralikke ja vähesõitnud autosid ei ole mõtet eestisse vedada, sest need maksavad juba läänes nii palju, et makstes ära transpordikulud, ei saa sealt enam mingit vaheltkasu.
100!
11:05 12.02.2018
AntiOpel.

Ära isiklikuks mine. Ma ei ole öelnud, et sa oled vist s.......s.
Jutt on muudetud odomeetrinäidust. Ja õige näiduga on neid palju.
Ja osta tulebki tõestatava ajalooga autosi, siis pole vaja nuputada(nagu sa ise ütlesid) aga siin enamus miskipärast nuputavad.


100!
11:27 12.02.2018
to 100

Kas on täpsed andmed nende paukude kohta või keegi arvab nii?
Ja saab tuua läänest korralikke autosi ja müüa neid kasumiga aga need ei ole omasuguste seas odavad mida enamus vist otsivad.




TaMoT
12:13 12.02.2018
Tere

Olen automüügig tegelev isik. Te võite kiruda ja pahandada aga 100 l on õigus. Kerimata autosi on palju. Ja tuleb tunnistada, et sissetoodud autod on enamasti(keskmiselt) palju korralikumad, kui meie ajalooga autod. Seda teavad kõik, kes vähegi autodega tegelevad. Remondimehed, ülevaatajad jne. Kliima ja elatustase on selles süüdi. Põhja-Euroopa autod välja arvata.
Kuvand, et kogu euroopa on nii vaene ja nii rumalalt maksustatud nagu Soome on laus rumalus.
Pettumuste vältimiseks oleks mõttekas valida sõidukeid, millel on lisaks hooldusraamatule olemas esinduses kinnitatav ajalugu ja rohkem probleeme pole. Samuti on tänapäeval avariilisus nii lihtsasti tuvastatav, et ka see jutt pole pädev.
Rumal jutt läbisõidust 200000 km., olenemata auto vanusest on teine levinud räige valearusaam. Kesk-Euroopas ei ole auto perekonna liige nagu Põhjamaades, seda vahetatakse nii majanduslikel, kui ka emotsionaalsetel kaalutlustel. Kui keegi siin "targutajatest" teaks kui kallis on auto teeäärde jäämine Saksamaal 550 km. kodust, jääks juttu hoopis vähemaks. Reaalselt vahetatakse enamus autosi 200000 km. +- läbisõidu juures välja, olgu ta siis 10 või 2 aastat vana.
Kahjuks on see paljudele Eestlastele arusaamatu. Tuleb tunnistada, et ka mina ei ole kunagi autot vahetanud vajadusest, lihtsalt keskmine auto tüütab ära peale pooleaastast sõitmist.

Ja auto ei pea olema hea hinna ja kvaliteedi suhtega, meeldiv peab olema.
Seega valige hoolega ja ärge eeldage kõige odavamatelt kõige paremaid omadusi.
........
12:48 12.02.2018
Esiteks räägime tüüpilises autoaias vedelevast tüüpilisest rondist- olgu seal odol 180 000 ja tegelikkuses 250 000, pole enam eriti oluline, sest isiklikult minu hinnagul pole see 200 ümbruses olev läbisõit mingi eriline näitaja- auto on oma eluea teises pooles ning uus omanik hakkab juba tunduvalt rohkem remondile panustama kui senine omanik välismaal- just sellepärast seal autosid sellise läbisõdu juures maha müüaksegi, et majanduslikult pole tema pidamine enam nii mõttekas- ülalpidamiskulud suurenevad. Õige läbisõiduga autosid leidub siin küll, kuid siis on ka hind juba vähe kõrgem kui sarnase läbisõiduga autol mingis suvalises autoaias, kus see on 99,9% tõenäosusega keritud või laksu saanud. Laks iseenesest polegi eriline miinus, sest tüüpilised linnakõksud, kus stange, tiib, tuli jm selline pudipadi vahetusse lähevad, on pisiasi ja sõiduomadusi eriti ei muuda. Peaasi, et poleks raskema avarii järgne ülejala taastamine ja seda on kallimate autode puhul üldiselt kasulik teha.
Fakt on see, et kasutatud autode turul on huiamisel mõtet, sest toob raha sisse.
Aus automüüja on umbes sama haruldane nähtus nagu südametunnistusega poliitik.
........
13:00 12.02.2018
Väga hea pilt
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pildid.php?id=2762287&am
p;view=102&cache_missing=1

hooldusraamatus 220 000 3a tagasi, kuulutuses 198 000- kas see on teadlik käitumine, et paned kuulutusse sellise numbri ostjate meelitamiseks?
teine pilt
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pildid.php?id=2762303&am
p;view=102&cache_missing=1

hind saksas 6990, hind siin 5990- kus on loogika? võta maha toomiskulud ja müüja kasum ning mis hinnaga see saksast siis kätte saadi ja miks sasklane selle nii odavalt ära andis?
PS
13:22 12.02.2018
Tegelikult, kui selle Mondeo lohakalt täidetud raamatu teist lehte vaadata, kus kirjas auto andmed, siis see käekiri on juba väga tuttav mulle. Ma olen teiste autode raamatutes ka sellist käekirja näinud.
Kogu Saksas on vist volitus ainult ühel inimesel uute autode raamatuid oma lohaka kirjaga täita ... :-)
........
13:43 12.02.2018
Või pigem elab see inimene püsivalt mulgimaal.
r.r
13:52 12.02.2018
See hinna silt on loogiline Saksas.
Väga paljudel on mobiles ja platsi lipiku peal tonnides hinna vahe,mobiles odavam.Kes asjaga kursis teab seda hästi.
........
14:10 12.02.2018
Elementaarne ju, et sildil olev ja tegelik müügihind erinevad alati, lihtsalt see näitabki, milliseid ronte tegelikult sisse veetakse- ostuhind saksas jääb kuskil nelja tonni kanti ja selle raha eest ei ole võimalik saada korralikku autot. Muideks, see s-max vedeleb seal vist juba paar aastat.
krokodill dundee
21:56 12.02.2018
EV ei ole kohustuslik kerimatta autode müümine.
Rondiärikatele
08:27 13.02.2018

Pole mõtet musta valgeks rääkida, lolle jääb järjest vähemaks!
Sisseveetud ramped on paremad?! On kolm autot peres, kõik kolm Eesti ajalooga. Lähen ükskõik millisega kolmest ülevaatusele ja pole muret, autod on tehniliselt ja visuaalselt korras. Kaks nendest on muide diislid, mille ls on topelt suurem kui siin enamus aedades müüdavatest. Kui on ls 500, 600 tuh või peale, siis on nii, mitte ei hakata kerima. Ja nendest "hooldusraamatutest- neid müüakse piisavalt.. Igale rampele Euroopast võid raamatu kirjutada..
........
09:24 13.02.2018
hiljuti ajakirjandus kirjutas, et eesti on lääne autode surnuaed.
AMTELi tegevjuht Arno Sillat leiab, et sõiduautode poolest oleme me kui n-ö ELi prügikast, lõppjaam. "Vanad sõidumasinad siit enam kuskile edasi ei lähe. Õnneks on selge trend vanade autode sissetoomise vähenemisele ja pigem siseturu autode eelistamisele ostjate poolt. Vähegi kontrollitav ajalugu on kasutatud masinate turul selge väärtus. Autopargi uuenemiseni on paraku veel pikk tee minna."

Eks see osalt loomulik, sest meie ostujõud jääb ikka veel arenenud riikidele alla ning see annab huiaritele veel pikaks ajaks tööd, samas siiski suureneb siit ostetud autode järelturg, kuigi näiteks 10a meie soolateid ja auklikke linnatänavaid teeb tahes tahtmata oma töö ja vanandab autot rohkem. Läänest toodud 250 000 sõitnud autot püütakse siin veel 100- 200 000km jagu hinges hoida, kuid lõputult seda siiski ei tee.

https://www.aripaev.ee/uudised/2018/01/23/eesti-autopark-nag
u-eli-prugikast
Tõin
18:22 13.02.2018
saksast kuus aastat vana auto. Nagu uus, mitte ühtki rooste täppi, ei all ega peal. Kahe aasta pärast ei julgenud alla vaadatagi, täiesti "rebane", just igasugu hoovad, vedrud, pidurivärk, kuid eks igaüks ise tea!
Ostsin
19:06 13.02.2018
eestist kuus aastat tagasi uue auto. Siiani nagu uus, ei ühtegi roostetäppi. Esinduses tehtud just suur hooldus ja käidud ülevaatusel mitte ühegi pisimärkuseta, olemas kogu hooldusajalugu jne. Auto igapäevakasutuses ja korralikult hooldatud. Ka kahe aasta pärast võin julgelt auto alla vaadata ja kõik on endiselt ok. Autot tuleb lihtsalt hooldada ja eesti ajalooga auto on igati mõistlik valik. Muidugi on ka erandeid nagu kõigega siin ilmas.
A66 to ostsin
19:40 13.02.2018
Sina näed enda oma ja roosade prillidega. Mina näen 5-6 tk. päevas altpoolt ja seda, mida silmaga ei näe ning pole kahtlustki, et pilt on juba 2-3-4 aastaga pehmelt öeldes õudne. Mida sa seal hooldad, kui küsida tohib, peale nõutud tegevuste? Käid hoobasid, põhja, sumpsi, torusid jne.jne. hooldamas kuidagi? Ei usu. Samuti ei näe sa pistikuid, mooduleid seestpoolt, igasugu kõrgussensorid, õhkvedrustus on kuluosad tänu meie lödile ilmale. Pidurisadulad-kolvid roostes, kummikaitsed puruks, veljed ussitavad, kässaritrossid roostes ja kinni, isegi puksid on kõik läbi tavaliselt, kuna meie teed ei ole kohati teed. Tahmafiltrid keeratakse tuksi paari aastaga, kuna linnasõit ja lühikesed otsad, õlide kvaliteet langeb sajaga, kuna pideva põletuse tõttu satub diislit õli hulka, mis omakorda mõjub laastavalt kogu mootorile. Jätkan? Pole vaja seletada siin inimestele jama, kui asja ei tunne.