Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

Kaher Kaher
14:52 01.02.2017
WV1ZZZ7HZ5H038994

http://www.auto24.ee/used/2452454

Kuulutuses kirjas,et Saksamaalt, tegelikult Taanist!

Viimane Taani märge 357 000km 24.10.2016

Läbisõit kuulutuses 242 000
v_
14:54 01.02.2017
Mina ei saa aru kas raske on teha esinduses ajaloo ja 50 punkti kontroll. See 50-60€ pole raha võrreldes sellega kui saad petta.
Holy_Max
15:40 01.02.2017
Kui tahad auto 100% osta , muidugi võib esinduses ostueelne ja ajaloo kontrollida. Miks raha asjata raisata!?

Muudetud 01.02.17 15:42

ja-jah
23:06 01.02.2017
Paljusi müüjaid otseselt kerimises süüdistada ei saa, kuid kahtlused tekkivad. Näiteks autol praegu ees 116k. Müüja sõnul igapäevases kasutuses. 2015 aasta lõpus oli kellal 112k. Natuke rohkem kui aastaga sõita 4t km on ka ulmevaldkond kui autoga on varasemalt sõidetud 40k aastas. Eks vist paljud kasutavad seda, et enne ülevaatust väike korrektuur ja auto väärtus püsib kõrgemana.
Aga.......
07:37 02.02.2017
Mul on ato millega olen 5aastaga sõitnud u 3000 km.tegemist kastiga kaubikuga ja oma tarbeks pole rokem vaja olnud.kui müüma hakkan siis oh seda kiunu siin... .
........
09:17 02.02.2017
Mitte keegi ei hakka lambist kiunuma- kui ikka auto on olnud pikalt ühe omaniku käes ja olemas ka mingi mõistlik hooldusajalugu, kasvõi enda tehtud märkmed õlivahetustest ja remontidest ning räägid viisakalt kõik auto kohta ära, siis normaalne ostja saab aru. Sel juhul peaks auto ka korraliku olemuse ja välimusega olema, mitte mingi trööbatud sara, aga läbisõit nagu uuel ja tahetakse uue hinda.
ja-jah
09:56 02.02.2017
Kui keegi ei saanud aru ja hakkab mingeid oma paraleele ja soovunelmaid sisse tooma, siis seletab veelkord ja hästi aeglaselt, ehk jõuab kohale. Auto ostetud Eestist uuena. Alguses on läbisõit ca 40000 aastas. Auto viimane ulevaatus oli 2015a lõpus seisuga 112k. Täna on kalendrisse vaadates 2.2017. Müügikuulutuses on läbisõit 116k km. Seega on autoga sõidetud viimase ca 1a ja 4 kuu jooksul 4000km. Omanik on sama, kes ostis auto uuena, väidab, et auto on igapäevakasutuses.
No tekitab vist küsimusi. Mingeid omi seoseid pole mõtet meelevaldselt siia vägistada, et teisi süüdistada. Nul endal ka auto, mis sõitnud viimase 7a jooksul ca 2500km. Põhjendus on hea ja selgitamisega probleeme ei tekki, et miks nii on. Lihtsalt kui müüja väited ei ole tõpärased juba alguses, siis ilmselt pole mõtet väga silmi punnitada kui muud hädad ka ilmnema hakkavad.
........
10:48 02.02.2017
No näiteks vahetas elu- või töökohta ja nüüd sõidab 10km päevas koju-tööle. Suht loogiline. Ega me ju keegi tegelikult ei tea, mida omanik autoga teeb. Kahtlasem variant oleks selline, kus auto äsja arvelt maha võetud, st läinud edasimüüja-huiari kätte ning siis tekib näiteks aastataguse ülevaatuse ja müügihetke vahelisse perioodi järsku väiksem läbisõit kui senini keskmiselt olnud.
maaks
13:59 02.02.2017
ja-jah: Seda ei saa päris niimoodi võtta. Minu üks autodest oli esmalt mu tööauto 5a, seejärel 5a mu naise auto ja nüüd mu isa auto. Koguaeg üks omanik ja "igapäevases kasutuses". Arva ära, kas aastased läbisõidud on koguaeg samad?
Ilmselt kunagi müües pean siis hakkama juurde kerima :-)
........
14:25 02.02.2017
Milleks juurde kerida kui auto on korralik, kaasa anda tõendusmaterjali hoolduste ja remontide kohta ning auto näeb hea välja. Loomulikult eelistab mõni ostja suvalist odavat ja ajaloota ronti, aga see on tema valik- igale autole on ostja olemas. Igal kümnel juhul eelistan taolist ühe korraliku omaniku autot, mis võib olla küll vähe kallim, aga see- eest on kindlustunne suurem.
joppenpuhh
16:11 02.02.2017
numbrite muutmine maksab ca 50 eur, tehes seda enne esmast registreerimst eestis (ostes kasvõi leedust), vahetult enne järgmist ülevaatust ja ka enne esinduse korralist hooldust (korraline näiteks 100 tuh, sõidad 200 tuh õli vahetad mitteesinduses kerid 100 tuh peale) on see 50 eur kõige parem investeering autosse ja seda investeeringut võib teha kordi ja kordi
maaks
17:03 02.02.2017
Kui see kerimine 50€/kord, siis nii tihti tehes oleks äkki mõtet seadmed juba endale muretseda - vot siis on megavõit :-)
Keegi teab mis need asjad üldse maksavad? Või tehakse seda tavalise diagnostikaseadmega?
EDIT: kui moded arvavad, et kohatu, siis kustutage rahumeeli ära :-)

Muudetud 02.02.17 17:04

to maaks
17:53 02.02.2017
Mul siin üks vastav diagnostikatahvel vedeleb. 220€ ja saad seadme ja korraliku kastitäie kaableid mis lähevad külge kõikide enamlevinud brändidele. Kui huvi võid meili siia jätta.
Ostja tahab saada petta
18:03 02.02.2017
Kaabel maksab ~25€ ning tarkvara leidub igal pool kui otsida oskad.
Kasutada on samuti lihtne, kui mõistad HEX koodi.

Enda masinal pulli pärast panin ette 0 km aga kui müümiseks läheb siis raudselt panen 180k või 200k (2001 aasta masin), sest ostjad on nii kuramuse lollid, et esimese asjana vaatavd läbisõitu.

Eelmine auto kerimata ja aus 480k km oli ees ning mitte keegi ei julgenud osta 2 nädalat. Panin 190k ette ja kohe järgmine päev müüdud.

Ei huvita neid, kas eelmine kuu sai õlivahetus tehtud või et kogu veermik on korraga vahetatud ning väga tihke. Läbisõit peab olema väike, siis on auto korras.
........
19:05 02.02.2017
Kui vin koodis asendada nullid o-dega, siis vist arvatakse, et keegi jälile ei saa...
http://www.auto24.ee/used/2453405
WOLOXCF2584022586
õige kood W0L0XCF2584022586

Rootsis viimati 221 000km
Aga.......
19:10 02.02.2017
Mitte läbisõit ei pea olema väike vaid odomeetrinäit
ja-jah
21:42 02.02.2017
Osad taksod ja suurema läbisõiduga liikuritel on see tavaline. Auto uhab näiteks 100k kasvõi aastas. Õlivahetused väljaspool esindust, enne ülevaatust numbrid ilusaks ja voilaa, ilus 10k aastas sõitev pereema kaubatuuri käru müügil ja kobiseda pole midagi. Niikaua kui petised avalikuks ei saa ja karistust ei järgne, siis pole läbisõitu mõtet vaadata. Kahjuks see nii on.
maaks
09:53 03.02.2017
Kusjuures taksod sõidavad ikka rämedalt palju! Sõitsin sügisel (novembris vist) ühe Tulikaga. Oli see uus Avensis, mida hakati Eestis jagama kindlasti mitte varem kui augustis 2015 ja odokal paistis ~150kkm, ehk siis rohkem veel kui kui 100kkm aastas 8-)
Holy_Max
20:20 03.02.2017
http://rus.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2453302

WDB2112071B291444
612BKG

Takso Saksamaalt.

934 TАКСИ-ЭКСТРЕННАЯ ТРЕВОЖНАЯ СИГНАЛИЗАЦИЯ
Система аварийной сигнализации для такси (с 01.11.1972)
937 ПАКЕТ УСИЛ. ОБОРУДОВАНИЯ ДЛЯ ТАКСИ/ПРОКАТНОГО А/М
Такси - усилительный набор (с 01.06.1995)
Знак ТАКСИ (с 01.11.1963 по 30.09.1973)
938 ВЫКЛЮЧАТЕЛЬ РАЦИИ И МИКРОФОН
Микрофон с кнопкой включения усилителя (с 01.03.1994)
Таксометр ARGO T 12 (с 01.02.1968 по 30.09.1976)

Muudetud 03.02.17 20:33

Kodanik0005
20:23 05.02.2017
Volkswagen Phaeton 3.2
WVWZZZ3DZ38005270
620BAG

69 000km, eks ikka. Sisus on istutud ja rooli on küll keeratud rohkem kui 69 000km

https://www.upload.ee/image/6640964/as.png ja isegi maanteameti lehelt on näha..
Keritud Santa FE
20:59 05.02.2017
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2455948

Vin kood KMHSH81WP6U082111

Läbisõit Eesti müügikuulutuses 179 800km.

Viimane märge Rootsis 288 720 2016 aasta mais.

Müüja kontakt 58490011
lihtne inimene
19:57 06.02.2017
Igaüks võib oma autoga teha, mida soovib. Kaasaarvatud kerimine, kuhupoole iganes. Seega pole siin kurta midagi, kasutatud auto ost ongi loterii.
mina ei ole lihtne inimene
21:04 06.02.2017
Oma tarbeks võid kerida küll, aga mitte müügi jaoks, see on ikkagi pettus.
........
21:09 06.02.2017
Nemm kerimiskeskus
12:11 07.02.2017
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2457111

Viimane märge Rootsis 312 000km.
Eestis 219000km!


AUS KAUP!?

Müüja Nemm Autokeskus
taaartu
01:26 08.02.2017
Nemm on läbi aegade huianud, vahet pole mis masin, alati konksud sees!
........
06:57 08.02.2017
jah, aga tegutsevad siiamaani muretult. ju siis lolle leidub.
f000bik
10:39 08.02.2017
Komisjonimüük märgitud kuulutuses, tähendab seda, et nemm ei ole müüja.
........
11:24 08.02.2017
kes siis müüja on- karlsson või? ja karlsson tõi auto siia ja keris ka.
2eri asja
11:47 08.02.2017
........
12:30 08.02.2017
pole mõtet teha lolli nägu pähe nagu ei saaks aru, mismoodi meil autoaiad oma äri ajavad. aiast ostes vormistatakse sulle eelmise omaniku andmetega müügileping ja ongi kogu komisjonimüük ning autoaia vastutus olematu. ja keegi ei tõesta ka, et nemad on kerinud.
f000bik
12:34 08.02.2017
Igaüks võib oma peldiku kuskile autopoodi müüki tõugata, et ise ei peaks selle risu kõrval silmad maas häbenema.
........
13:58 08.02.2017
jaa, eriti karlsson rootsist võib neid siis tassida palju viitsib. kui eesti auto puhul saab läbisõidu maanteeametist ja kerimine suht mõttetu, ka autoomanik vajadusel käepärast võtta kui küsimusi tekib, siis sisseveetud autode puhul kruti nagu tahad.
TM
13:43 11.02.2017
Volvo V70
http://www.auto24.ee/used/2377907
VIN: yv1bw84abc1239975

Rootsis viimasel ülevaatusel (2015-10-26) 342427 km ja eestis müügis 165 000 km.
andmed pärit https://fu-regnr.transportstyrelsen.se/extweb/
Rootsi reg nr sellel autol oli : SZP576
Mercedes-Benz E 200 2.1 100kW
21:00 12.02.2017
WDB2112071B261563 942BSG
Mercedes-Benz E 200 2.1 100kW
http://rus.auto24.ee/used/2461067
Takso Rootsist. Viimane läbisõit Rootsis - 500510
Eestis - 258000
Toyota Land Cruiser
15:38 13.02.2017
http://www.auto24.ee/used/2459734

VIN: jt111tja008017921

Reg. nr. : 552TJK

Taanis oli 2011 septembris 404000 läbisõit. Hetkel 306500.
........
16:53 13.02.2017
täitsa huvitab selliste pool milli sõitnud autode seisukord- et kas hakkad peale ostmist tihedalt töökodasid külastama või sõidad probleemideta. eks muidugi suuresti sõltub eelmisest omanikust. aga no kümne tonni eest pool milli ja 17a vanadust osta... on sel ikka sügavat mõtet.
td
17:37 13.02.2017
Ei ole seal nemm autoaias midagi reaalselt osta,saast nagu mujalgi, kuigi uritavad nagu teistest aedadest paremad olla.
saabitaja
00:18 14.02.2017
Panen siia ühekuulutuse Volvost mille läbisõit on 600 000 km
ja mille sisu ja välimus on laitmatus korras. Hea siis võrrelda neid meie turul müügis olevate lääpas saanidega.

https://www.nettiauto.com/volvo/v70/8523324
hehhee
09:13 14.02.2017
Esialgne müügikuulutus (l/s 325 000km):
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2189593&rhash
=6a70


Uue müüja kuulutus ja loomulikult VIN kadunud (l/s 249 000km):
http://www.auto24.ee/used/2461707

Audi A8 , 4.2, 240kw
reg nr: 854BJG
VIN: WAUZZZ4E98N016331
Aga.... ---------
09:33 14.02.2017
Saabitaja! Mida need pildid näitavad?Sa äkki ei tea et soomlastel on komme teha pildid autost ostes ja hiljem isegi 10 aastat hiljem müües kasutatakse samu pilte.Nii puhas ja terve on neil auto ainult esindusest väljasõites... .
Kodanik0005
09:39 14.02.2017
To Aga..

Ah mida sa ajad..

Soomes hoitakse autosi palju paremini kui müügikuulutusi vaadata ja mida olen ka ostnud/vaatamas käinud võrreldes eestiga.
selgeltnägija valerka
10:26 14.02.2017
igas saanist saab kaugelt olematu resoga head pildid
........
10:52 14.02.2017
...soomlastel on komme teha pildid autost ostes

et siis juba salongist välja sõites oli iste kergelt väsinud?
hehhee
11:39 14.02.2017
Ilmselt võib ka nii olla, et salongist ostetud teise ringi auto ja seda pildistatud.

Huvitav, kas AUTO24 on võimalik lisada filter, et eemaldada otsingu tulemustest kuulutused, millel pole avaldatud korrektne VIN kood. Punane alarm läheb koheselt põlema, kui VIN puudu ja minu valikust on see pmst automaatselt maas, et mitte aega raisata.
saabitaja
11:42 14.02.2017
Tuttav ostis Soomest samasuguse Volvo mille läbisõit oli 320 000 km ja oli kasutatud taksona. Samasugune nagu see mis 600 000km sõitnud.
Väga raske oli leida kulumisjälgi salongist. Siiani sõidab ilma probleemideta.
Praegu ees üle 350 000 km.
Ja see pole "saunas naised rääkisid" jutt.
Seega Soomest sellise läbisõiduga taksot ostes ei pea pelgama.
Pigem need Eesti turul müügis olevad on kahtlased.
sh
12:58 14.02.2017
Ma ammu räägin, et tuleb teha müügiportaal kus on vaid Eesti ajalooga autod, tõendad ära, et kõik aus ning võid kuulutuse ülesse panna. Ja kui otsid autot siis polegi vaja mujale vaadata. Otsid, valid välja ja muu jama jääb ära.
v_
13:24 14.02.2017
Kas sa tõesti arvad, et kui on Eesti ajalooga auto siis sa petta ei saa? Tule taevas appi milliseid sinisilmasid on meil siin!
selgeltnägija valerka
13:51 14.02.2017
mida te sellest ajaloost jebite, ostate ju ikke heteolukorda
No nii...
16:37 14.02.2017
Keegi kodanik eespool väitis et Soomes hoitakse autosi paremini kui Eestis-sellist huumorit pole ammu kuulnud.Neile on auto lihtsalt tarbeese mille eest hoolitsetakse täpselt niipalju et liiguks.
Aga see teine teema ja sellest foorumites palju juttu olnud.
Kodanik0005
16:50 14.02.2017
To noniii

Eks sa osta enda "200tkm sõitnud, äsja saksast toodud" ronte edasi.

Soome autodel on hooldusraamatud olemas, läbisõitu keritakse väga harva sest sellest jääb kergelt vahele ja on karistatav. Hooldatakse ikka töökodades kus saab templi ja töökoda võtab ka vastutuse tehtud tööde eest :)

Eks ikka on ka ronte.
No nii...
21:39 14.02.2017
Annan alla.Muidu peaks hakkama selgitama kuidas olen 25 aastat Soomest ja mujalt euroopast autosi toonud ja tean nendest asjadest rohkem kui nii mõnigi tark siin foorumis.
........
15:51 15.02.2017
qp
17:15 15.02.2017
See Vassili keerutas ise ennast sisse :-D Nii väikese läbisõidu juures sel autol veel midagi ei kolise ega vaja remonti.
A!
19:07 15.02.2017
Sõber kunagi rääkis, et miskid riigi käsutuses olevad sõidukid tegid keskmiselt 2-300000 läbisõitu aastas. Aastaks neid tavaliselt kasutada võetigi, seejärel anti esindusse tagasi, sealt kohendati väheke ja viidi idapoole, kus müüdi peaaegu uute, vähesõitnud asjade pähe maha. Ilmselt ka numbreid korrigeeriti vahepeal kuskil ja esinduse ajalugu muutus samuti, nüüd enam nii ei saa arvatavasti.
Kuna asjaloost juba üle kümne aasta möödas, ehk võib selliseid asju juba tasapisi meenutada.
Ford Mondeo 2009
14:08 16.02.2017
VIN: WF0GXXGBBG8L49830

Reg. nr: 728brv

Taanis oli 2015 aasta mais läbisõit 293000, hetkel kuulutuses 219800.
Audi A6 2.7tdi
14:16 16.02.2017
VIN: WAUZZZ4FX6N087625

Reg. nr: 644TMJ

Taanis detsember 2016 oli läbisõit 465000, hetkel müügis Eestis 211500.

Veits korralikult keritud.
audi a8 4.2 diisel
00:32 17.02.2017
endine omanik võiks siia vin koodi panna siis kes googeldab saab auto kohta asjakohast infot
jee.kim
14:03 17.02.2017
Kõige naljakam on auto24 kommentaar:
"Tombergi sõnul teeb Auto 24 antud küsimuses koostööd nii tarbijakaitseameti, politsei kui ka maanteeameti liiklusregistriga. "Hea on näha, et probleem on iga aastaga aina väiksem. See näitab omakorda seda, et inimeste teadlikkus antud teemal on tõusnud."

LOL
Z
12:19 19.02.2017
Ei tea kas olnud või mitte aga http://www.auto24.ee/used/2460933
Ja Soomes sama auto reg.nr. KMF-379 sõitnud 577tuh. km. https://m.nettiauto.com/volvo/s80/8434048?vifAdCount=0
Lisaks on soome lehel vead:
Kuskin sähköikkunassa häiriö - juhiukse aken ei toimi korralikult
Tuulilasissa halkeama näkökentässä - tuuleklaasi vist pragu
Monitoimi näytössä ilmoitus:
Ajonvakautus vaatii huollon. Keegi targem võiks selle ära tõlkida.
Holy_Max
18:59 19.02.2017
wdb2112081b173054
928TMK
http://rus.auto24.ee/used/2467133
Takso Rootsist 569000 km
Eestis 278 543 km
Passat CNG
09:25 20.02.2017
........
09:46 20.02.2017
ükski rootsist toodud gaasiauto pole siinse foorumi andmetel õige läbisõiduga olnud. ja kuna müüja pole vini märkinud, on kahtlustel alust.
123abb
09:49 20.02.2017
Hooldusraamat on kadunud ja vin kood on varjatud. Muidugi on see Rootsi gaasiauto väga aus kaup!
100!
10:26 20.02.2017
Kõikide Rootsist toodud gaasiautode kohta ei oska öelda, aga olen jälginud CNG passateid ja neist enamus(mitte kõik) on kerimatta(kui see pole nii, siis tõestust paluks, mitte arvamusi)
Nii, et ................paneb segast ja valetab.
Ja, see "siinse foorumi arvates"
Valitsust ei hakka juba kokku panema või?
AntiOpel
10:43 20.02.2017
100!, sa ise tood neid Rootsist, et nii pöördes oled?
........
10:44 20.02.2017
okei, korrigeerin ennast- paljud rootsist toodud gaasiautod on siinse foorumi andmetel keritud. kui kuulutuses on vin kood, on läbisõidu teadasaamine lihtne. kui müüjaks eraisik, vini pole, siis on vägagi suur tõenäosus, et keritud.
vaata kuulutusi- firmade müüdavad autod on varustatud vin koodiga ning enamike läbisõit on leitav.
seega kui müügis on sarnased autod nii hinna, aastaarvu kui ls poolest ja enamike puhul on ls tõestatav, siis miks peaks keegi huvituma kuulutusest, kus vini pole?
kahtlane ls
http://www.auto24.ee/used/2433520
õige ls
http://www.auto24.ee/used/2448910
100!
11:43 20.02.2017
See mida mina teen või toon ei puutu asjasse.
Aga autoäriga olen lähedalt seotud ja Auto24 foorumisse
aegajalt kiikan ikka.
Ja näen, et siin paljud spetsialistid esitavad lausvalet või arvavad, et nii on(seda tõestamatta)
Siis mõnikord võtan selle kohta ka sõna. Kui tohib muidugi(foorumi arvates)
Ära siis pöördesse mine.
IRW!
12:09 20.02.2017
"turumutid" tõestavad...
100!
13:09 20.02.2017
Mina võtsin sõna peale .............. väidet, et kõik Rootsist toodud gaasiautod on keritud foorumi andmetel.
See on lausvale.
Ma pole ühtegi kommentaari kirjutanud, kui on välja toodud keritud auto ja see ka nii on. Nende avalikustamise poolt olen kahe käega.
Tõestab ikka see, kes väidab, et need on keritud(kõik Rootsist toodud gaasiautod)
Muidu niisama võib väita igasuguseid asju.
See, et................peale minu kommentaari parandas ennast on hea.
Nii selgubki tõde.
Ja............., alandlikult luban mitte kunagi enam paukuda.
........
19:32 20.02.2017
kui sel lipikul on kirjas 196 694, siis on mulk oma kerimisega küll puusse pannud
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pildid.php?id=2467724&am
p;view=108&cache_missing=1

NMTEA16R70R156613
aa
15:53 21.02.2017
http://www.auto24.ee/used/2130904
SB1EW56L20E084381
335THJ

kuulutuses ilusti 174 000km
27.08.2014 on MNT lehel läbisõit 543 873km

Tegu vana taksoga.
map
07:50 22.02.2017
masinate juht
09:42 22.02.2017
Mõni moderaator võiks hakata kriitilisemalt siinseid postitusi üle vaatama, sest postitused võiks vastata peakirjale "100 protsenti keritud". Ehk siis postitaja suudab ära tõestada, et masin keritud. Praegu juba palju komme vaid piltide põhjal ja väidetakse, et näe saast masin jne, aga millegagi oma arvamust tõestama ei vaevuta. Pigem lõhnab sedamoodi, et tahetakse naabrimehele käru keerata tema automüügi puhul. Piltide põhjal seisukorra ennustamine võiks ära jääda. Ise ka elu jooksul mõne auto müünud, oli juhus kui pidin mitmele inimesele aru andma et mis mõlk ja miks autol. Vaatasin siis kuulutuse pildid üle ja päike jätnud varjud autole, tegin uued pildid ja asi korras. Seega kui keegi paneb siia odonäidud väga pro, aga piltide põhjal ennustajate(saaks aru kui reaalselt on autot vaatamas käidud) mula võiks ära kustutada.
........
10:13 22.02.2017
siin vastavadki kõik postitused teemale. ja arutleda selle üle, kas pildil olev saan on ikka nii ilus nagu läbisõidu järgi arvata võiks, on täiesti lubatav. torgib see sind?
meeme mee
11:20 22.02.2017
MNT andmetel on alates 2010 aastast läbisõit stabiilselt kõikunud 200 tuhande ümber +- 10 tuhat
Volvo xc90

http://www.auto24.ee/used/2469096

VIN: YV1CZ799741091551
vulvo
14:06 22.02.2017
pole paha, 7 aastaga miinus 10tuh km sõidetud %)
Holy_Max
15:23 22.02.2017
MERCEDES-BENZ E 280 CDI T, WDB2112231A761748 370BJF
http://rus.auto24.ee/used/2469221 odom. näit 235000 - kuulutuse kuupäev 22.02.2017
http://www.auto24.ee/used/2328874 odom. näit 240000 - kuulutuse kuupäev 09.2016

Muudetud 22.02.17 15:24

Holy_Max
15:29 22.02.2017
Mercedes-Benz E 320 4-Matic 3.0 V6 165kW, WDB2112891B154974
Odom. näit 203000. Diagnostika näitas, et reaalne läbisõit on umbes 290000.

http://rus.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2443068
Holy_Max
21:51 22.02.2017
Mercedes-Benz B 180 2.0 CDI 80kW 2006, WDD2452071J059623, 088BCN
Takso 2015. aastal oli 410000
22.02.17 - 180000
http://rus.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2469425&rhash
=565f

Muudetud 26.05.20 08:34

hahah
23:13 22.02.2017
Suva pole v? Oske ükskord autot lähtudes auto seisukorrast mitte läbisõidust, siis ehk jääb ka kerimine ära.
to hahah
06:56 23.02.2017
räägi siis meile ka, milline see seisukord olema peaks, et osta tasuks? näed sa mootori ja käigukasti sisse ka?
maaks
10:19 23.02.2017
Jah, tegelikult tuleks need postitused kus "ostke seisukorda" mingi automaatfiltriga ära kustutada ja soovitajad pimedasse kohta saata :-)
Et sõiduki tehnilisest seisukorrast tõest ülevaadet saada, tuleks teha selline test: https://youtu.be/SANj4p9nuTY aga see mõeldamatu ja seega jäävadki alatisteks "hindamiskriteeriumiteks" LS (kahjuks ODO näit) ja väljalaskeaasta.
Huvitav...
23:05 23.02.2017
Artiklist kirjutatakse mingist tõsisest rikkumisest aga kas eestis on mingi seadus vastu võetud mis keelab odomeetri näitu muuta.
........
07:29 24.02.2017
arvan, et see seadus puudutab tavalist kelmust, ostja petmist.
hahah
14:23 24.02.2017
Odo näit ja aasta, ng keritud mis vahet seal on siis? Ostke autot mitte läbisõitu ja kui ei oska ise vaadata tellige teenus.
........
14:47 24.02.2017
mismoodi sa ostad autot mitte läbisõitu- vaatad, et iste sile ja käib küll?
Kallid lapsed,
15:23 24.02.2017
kõige põhilisem näitaja auto juures ongi läbisõit. Igale autole annab tehas mingi läbisõidu ressursi ja kui see on otsas siis on masin romu. Muud faktorid on kõik teisejärgulised.
kallid vanemad
19:21 24.02.2017
Kasutatud auto juures läbisõit on üks väga tähtis näitaja.
A66
20:13 24.02.2017
Enamus eestlasi ei tea oma elukaaslase läbisõidust, eelmistest "omanikest" ja haiguste ajaloost muffigi, auto oma on aga elutähtis. Iga päev autodega kokku puutudes võin öelda 100% kindlalt, et peksa saavad just läbisõidu, mitte korralikult hooldatud ja kontrollitud autode ostjad. Fakt.
TÜPA
06:44 25.02.2017
Autokaupmees on rääkinud! Iga päev autodega kokku puutudes.... Täpselt, sellist jama, et ostke autot mitte selle läbisõitu, kuuleb automüüjatelt pidevalt. Aga see ongi äri!
........
08:32 25.02.2017
peksa saavad just läbisõidu, mitte korralikult hooldatud ja kontrollitud autode ostjad.

kus siin siis loogika on- üks ront on keritud 300 000 pealt 180 000 peale, teine on jäetud kerimata ning kust karup.sest ma peaksin aru saama, kumb neist on hooldatud? enamustel juhtudel pole sellistel autodel enam mingit hooldusraamatut kaasas. seega pole mingit vahet, kumma ostad- läbisõit mõlemal ühesugune ning seisukord sõltub eelmistest omanikest, aga mootori sisse nagunii ei näe.
muidugi mul oleks hea meel, kui automüüja tuleb minu juurde ning ütleb- võta see 300 sõitnud auto, see on paremini hooldatud, aga see 180 on meil maha keritud ning ootab lolli ostjat.
Täpselt nii,
09:36 25.02.2017
mitte kuidagi pole võimalik teada saada kas vanem auto on hooldatud või mitte, müüja jutt ei maksa midagi! Ajaloo, ehk kasutuse kohta saab mõningast infot ainult spetsialisti visuaalset hinnangut kuulates.
A66
10:09 25.02.2017
Ma ei müü autosid, küll aga diagnoosin ning parandan neid. Pidevalt näen õnnetuid nägusid, kes tulevad üle vaatama oma ostu. Mõni VW grupi suht uus bensukas on LÄBISÕIDUGA 100 000 ringis, kuid mootor võtab liitri tuhandele õli ja vajab terve kolvigrupi väljavahetamist. Igasugune kodutöö on täiesti tegemata, ostetud on läbisõitu kinnisilmi, samas 400 000 sõitnud diisli omanik muheleb habemesse ja sõidab. Aga ma ei viitsi siin vaielda, ostke oma läbisõitu edasi, seda parem mulle. Esinduste suu on seni kinni, kuni kurtma minnakse ja siis tuleb reaalsus kohale.
mõtteaineks
10:16 25.02.2017
Esindused on uusi autosid täis ja seda vägagi erinevas hinnaklassis. Alati võib mõne tagasihoidlikuma ja uue auto soetada, kui mingi edeva rondiga pead ja rahakotti kurnata. Üle 200 000km sõitnud auto võib max 1000 EURi eest osta, üle selle on juba raha tuulde loopimine. Aga muidugi on see igaühe enda asi, oleks ainult hiljem seda hädaldamist vähem...
to mõtteaineks
10:49 25.02.2017
Okei. Sa ostad uuest peast auto ja sõidad sellega 200 tuhat maha, ütleme näiteks 7 aasta jooksul. Siis tahad seda mingil põhjusel maha müüa ja oled nõus autost loobuma 1000.- euro eest kuigi turuhind on võibolla 4000.- ? ... Iseenesest väga ennastohverdav tegu ja vahendajate maiuspala. Aga kas samas see ei oleks raha tuulde loopimine ?
ja-jah
10:52 25.02.2017
A66-le.VAG grupi pumppihustiga TDI mootoritel on tehase andmetel normaalne õlikulu kuni 1 l 1000 km kohta.Muidugi enamus ei võta üldse aga kuidas ma ostjale ütleks et õlivahetuse vahel tuleb 30 l juurde valada.
Kodanik0005
10:55 25.02.2017
Ohoh 1l 1000km.. tean et TFSI mootoritele on se normaalne aga pole ühelegi omandanud diislile rohkem kui pool liitrit pidanud lisama õlivahetuse vahel. Kust selline jutt?

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte