Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

ja-jah
11:11 25.02.2017
Andmed kasutusjuhendist.Arvasin kohe et nüüd tulevad targad välja kes väidet ümberlükkama asuvad.
Lisan hiljem pildi kasutusjuhendist.
ja-jah
11:13 25.02.2017
aga juhul kui varsti kainenen siis sõnu tuulde rohkem ei loobi.
mõtteaineks
11:18 25.02.2017
Mina isiklikult ei osta sellise läbisõiduga autot, kui keegi seda teha soovib on tema isiklik asi ja tema isiklik risk. Jah, ostes uus auto, kaotab kindlasti rahas, kuid võidab ajas, turvalisuses ja muretus liikumises. Endal on õnnestunud kõigi uute autodega tugevalt üle 200 000km muretult sõita ja hiljem müües olen auto tavaliselt turuhinnast veidi odavamalt müünud, kuigi tegemist on tugevalt paremas olukorras autodega, kui sarnased isendid, samast ajajärgust. Niimoodi on müük kiirem ja muretum, kui igat senti taga ajada ja läbisõiduga manipuleerides turul õngitseda. Asi, mida öelda soovisin oli see, et paljusõitnud auto hind võiks olla äärmiselt madal, kuid osta paari aasta vanust autot, millest küsitakse suht uueväärset hinda ja mille läbisõit ongi eelpoolmainitud 200 000-de kanti, siis muutub asi väga küsitavaks. Muidugi on see taas igaühe enese asi, kes siis kerib ja kes ostab sellega saavutatud läbisõitu. mingil hetkel on õnnelikud ehk mõlemad(:
...............
12:02 25.02.2017
See 1L/1000km peale õlinorm on arvestatud ikka sellega et autod paugutavad mööda kiirteed. Kiirteel suure kiiruse ja kõrgetel pööretel hakkab igasugune auto õli tarbima. See norm oli antud juba 89nda aasta Audidel. Meie tingimustes ja normaalse sõiduga korras mootr õli praktiliselt ei tarbi, kui jätta välja VAGi 1.2 tsi esimese põlvkonna mootorid, lisaks sellele läks mootori kette ka nagu leiba..
........
12:15 25.02.2017
mis hinda puutub, siis siin puudub igasugune terve mõistus. kaks sarnast opelit, üks aastakese uuem, läbiõit suurem ja maksab rohkem kui aasta vanem ning väiksema läbisõiduga. absurd. kes ostab suurema ls auto kallimalt kui väiksema läbisõiduga? mingid väljalaskeaastafännid?
http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&a
mp;aj=&b=5&bw=1386&f1=2009&f2=2011&ac=25
3&ae=2&af=50&ag=0&ag=1&otsi=otsi
õige ja-jah
15:23 25.02.2017
Kuna hollandi keele oskajaid siin ilmselt vähe siis panen soomekeelse.
........
19:35 26.02.2017
millega tõestad?
aga palun!
19:38 26.02.2017
11:47 20.02.2017
........ (registreerimata)
Re: Hoiatus! Läbisõit 100% keritud
tõesta siis midagi, ära paugu niisama. meie siin tõestame, et väljaotsitud autod on keritud.
........
19:52 26.02.2017
tõestab see, kes siia lingi riputab. niisama pole mõtet paukuda.
63amg
20:30 26.02.2017
no mida siin tõestada on vaja!müüa on ikka täis idioot!ise kirjutab,et aprillis 2016 oli spidol 205 tuhat.kuulutuses,aga 10 kuud hiljem 199 tuhat!
........
21:06 26.02.2017
ahah, ma ei viitsinud kuulutust läbi lugeda. aga eks autoga nagu naistega- teed täishoolduse ja näebki noorem välja.
Aga...ll
21:54 26.02.2017
Arvan et kuulutuses sellepärast 199tuh. et paljud lisavad otsingusse max läbisõit 200 tuh. ja nemad ei näeks konkreetset autot.Pole ju suurt vahet 205 või 199 tuh.Vähemale ei hakanud kerima ja lolli juttu ajama.Isegi mõned korrad nii teinud.
aadsadadads
22:05 26.02.2017
Noo kui 2016 aprill oli saksamaal esinduses selline näit ees siis teeb see auto keskmiseks läbisõiduks aastas 58 000 km siis praegu peaks olema läbisõit ca 250 000 km mitte kuulutuses märgitud 199 000
tür...
22:38 26.02.2017
Ärge ennustage ja arvutage .Helistage ja küsige!Mul olnud autosi mis aasta euroopa müügiplatsidel seisnud kuni hind nii alla lastakse et kannatab ära osta.
........
07:04 27.02.2017
selle hind muidugi üle mõistuse- saksas saad taolisi 6,5 tonni eest kobaraviisi.
K
09:09 27.02.2017
Ei saa aru, mis see Focuse müüja nii valesti on teinud.

Aga too siis sealt, kui sul üldse raha on. Tundub ju hea äri. 6500 maksad seal, tood siia, võtad arvele, valmistad müügiks ette, vaidled ebameeldivate ostjatega, saad rumalaid hinnapakkumisi, käid näitamas.... ja kui õnnestub, saad lõpuks 100€ kasumit ja lisaks ilkumist kuskil foorumis.
Jõudu ausatele automüüjatele.
........
09:42 27.02.2017
eks ta ole raske töö jah, ei tohi neid heategijaid kiruda ühti- ilma nendeta sõidaksime siiamaani obestega...
aga vahel tahaks teada, et kas nii raske on kuulutusele lisada pilti hooldusraamatu viimastest sissekannetest- kuulutuse põhjal on ju neil kõigil hooldusraamatud olemas. või on seis hoopis selline, et autoga tutvuma minnes leiad raamatust ehk paari aasta taguse sissekande ja edasi on enda arvutada, palju peale seda veel sõidetud on? kui keegi väidab, et kuskil on ausaid automüüjaid, siis hea meelega ostaks neilt ausat kaupa. kuigi on küsitav, kas 200K sõitnud focus sellist hinda ikka väärt on.
map
10:22 27.02.2017
VW Passat
VIN: WVWZZZ3CZDE047216
läbisõit kuulutuses 200000
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2456282

Läbisõit Rootsis aastal 2015 üle 290000
http://biluppgifter.se/fordon/WVWZZZ3CZDE047216
Elamus,
12:03 27.02.2017
kui teed ennast müüja juures nö. lolliks ja küsid auto kohta erinevaid võhiklike küsimusi. Tavaliselt saab kõhutäie naerda. Proovige.
........
12:12 27.02.2017
Paraku ei ole kõik ostjad autospetsid ning küsivadki võhiklikke küsimusi. Sellepärast ei ole vaja ostjat lolliks pidada, aga selle tõttu müüaksegi igasugu saasta heas korras auto pähe. Kui müüja keskendub oma ilujutus gaasi odavusele, siis jääbki mõnel võhikul mulje, et tegu väga hea autoga ning ausa müüjaga.
selgeltnägija valerka
13:01 27.02.2017
defineerige mõiste: heas korras auto
........
13:21 27.02.2017
Selline, et ostad ja sõidad näiteks 10-20 000km ilma selliste probleemideta nagu pidev õli pealevalamine, õliloigud mootori all, sidurivahetus, roolilati tilkumine, korrast ära heitgaasid või muu sarnane tõsisemat ja kulukamat remonti nõudev tegevus. Piduriklotsid, sillapuksid ja muu selline pudipadi ei lähe arvesse, sest 10 000km on vahel piisav ka nendest lahtisaamiseks.
100!
13:33 27.02.2017
Kui müüja ütleb, et gaas on odav, siis ta räägib ostjale tõtt.
Gaas ongi odav.
Kui ostja saab sellest aru, et auto on heas korras, siis anna abi.
Sellest, kuidas ostja asjadest aru saab, pole müüjal küll mingit süüd.

muhv30
13:40 27.02.2017
Punktiirirea poolt kirjeldatud autod olen ostnud 300-600€- sõidan paar/kolm aastat muretult(põhirõhk sõnal MURETULT) ja siis kas müün paarisajaga maha või romula.
Auto omamise hind on ikka ääretult odav(bensuhinda ei arvesta), tavaliselt kõige suurem väljaminek on ümberregamine, 42 või 60€
........
13:47 27.02.2017
See on hea kui leiad sellise hinnaga muretu auto. Eks nõuab väheke otsimist ja olukorda, kus auto muudele omadustele (ruumikus, sõidumugavus) rõhku pole vaja panna- lihtsalt selline töölkäimise vahend.
sumerko
20:45 27.02.2017
Kuule Sherlock (huviliny23), see Lexus on minu auto. Ma oleks sinu asemel väga ettevaatlik, enne kui hakkaks kedagi avalikult laimama ja pettuses süüdistama. Teeme mõned asjad selgeks. Kas arvad tõesti, et 235 000 km. läbisõitu on mõtekas kerida ainult 5000 km. 230 000 peale?
Müügikuulutusse sai pandud mälu järgi ligikaudne läbisõit, kuna auto asus sel hetkel teises Eesti otsas ja kontrollida ei olnud võimalik.
Kusagil ei ole olnud kirjas, et pere ainuke auto (ja kui olekski, mis siis).
Peres üleliigne - seda küll, kahel inimesel ei ole tarvis viite autot.
Ole nüüd hea ja katsu rahulikult magada, sa ei olegi tegelikult avastanud suurt pettust.
Loodan, et sul on piisavalt autunnet, et vabandada ja kustutada oma postitus. Pealegi, on avalik laim karistatav.

Muudetud 27.02.17 22:33

........
21:14 27.02.2017
a mis tast siis üldse osta kui viiendat vaja ei olnud? miskipärast kipub see läbisõiduga eksimine alati vähendamise suunas juhtuma ja kunagi pole võimalik kellelegi helistada, sest auto läks ise teise eesti otsa peitu. kuid pole hullu, usume eesti ausaid ärimehi.
to sumerko
21:30 27.02.2017
Numbrimärgi vahetus sind ei aita. Suht dumb idee oli panna kuulutus õles Mogo oksjoni piltidega.

Kuupäev Toiming
23.02.2017 Numbrimärk (korduv), Reg.märk tagastatud
14.02.2017 Registreerimistunnistuse väljastamine
14.02.2017 Omanikuvahetus

Suht kohe oled ka müüki pannud peale oksjoni võitu. Diilitamine pole kuridegu. Lihtsalt pole mõtet legendi välja mõelda.

PS! Sherlock kirjutatakse S-ga. Nii palju võiks teada.

Muudetud 27.02.17 21:34

100!
22:21 27.02.2017
Kuritegu kirjutatakse t-ga, mitte d-ga,
Niipalju võiks ikka teada.
Ise alustasid.
100!
22:24 27.02.2017
Ja mis see õles on? Äkki üles.
sumerko
22:30 27.02.2017
Numbrimärgi vahetus sind ei aita. Suht dumb idee oli panna kuulutus õles Mogo oksjoni piltidega.

Kuupäev Toiming
23.02.2017 Numbrimärk (korduv), Reg.märk tagastatud
14.02.2017 Registreerimistunnistuse väljastamine
14.02.2017 Omanikuvahetus

Suht kohe oled ka müüki pannud peale oksjoni võitu. Diilitamine pole kuridegu. Lihtsalt pole mõtet legendi välja mõelda.


Ei saanud hästi aru, milles mind numbri vahetus peaks aitama. Kas ma olen midagi varjata püüdnud, ja mis neil oksjoni piltidel viga oli? Ja kus see legend oli??
Katsu nüüd ikka kadedusest üle saada
kiwah
22:55 27.02.2017
Kas teist keegi üldse on auto ostnud ka siit? Tundub lihtsalt oletamise teema siin ...
Palun käige ise Saksas või Hollandis ära ja siis rääkige...
Interneti hind ja läbisõit on ainult netihuiaritele....enamus saksa ja hollandi autosid ei jõuagi netti tarkurid...kyna neid jälgib m..amet netis!
Niiet targutage edasi enda ls. Ja hindadega... edu.ee
kiwah
22:58 27.02.2017
Ja ütlen ise teie kuldse lause: Autoärikas on rääkinud:D
keritud
09:23 28.02.2017
Volvo V70
VIN: YV1BW05J0B1208066
läbisõit kuulutuses 189 000km
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2472053

Rootsis 2015 aastal läbisõit üle 446000km
http://biluppgifter.se/fordon/YV1BW05J0B1208066
AntiOpel
15:28 28.02.2017
Naljakas paanika selle Lexuse kohalt... mis selles imelikku on, kui keegi ostab kuskilt endale auto selle edasimüümise eesmärgiga? Punktirida, mis see sinu asi on, kui mitu autot kellelgi peres on? Kui on kasvõi 10, pole ikka sinu asi köhida, et miks juurde ostab. See kerimise teema...5000km kerida on küll üle keskmise "mõttekas" tegu. Sellest teemast on ka saanud üks tilgateema...mõttetu.

PS- ei oma selle Lexuse ega selle müüjaga mingeid tutvusi-suhteid. Lihtsalt nõme on ilkumine.
huviliny23
23:06 01.03.2017
Küsimus ei ole ilkumises. Nimetatud kuulutus oma algses tekstis (kuulutuse lisaja saab seda hiljem muuta koos piltidega) lihtsalt iseloomustas üldiselt automüüjate kultuuri ja usaldusväärsust.
Algne kuulutus ja tekst sisaldas Mogo platsi pilte (kus nende logo ei paistnud ) ning juures olevat teksti pere ainukesest liikumisvahendist, mida on hooldatud ainult esinduses, et pühapäeva hommikul kirikuni jõuda, kuid asjaolude kokku langemisel ollakse sunnitud müüma.
kroon234
04:54 02.03.2017
Fakt on see, et Eesti inimene ostab odomeetri näitu. Jättes enesele teadvustamata, et ls number on üks kümnest olulisest faktorist kasutatud auto juures.
Enamik sissetoodud 10-15 aastaseid autosi on originaal läbisõiduga alates 400k, ning sõidavad muretult edasi. Jutt ikkagi premium markidest.
gasleak
09:50 02.03.2017
AntiOpel
11:30 02.03.2017
Lexuse teemal- ja see on üllatus siis, see kultuur? Siiski on arusaamatu, mismoodi see Lexuse müük seda kultuuri peegeldab? Tundub, et oled selle Lexuse endine omanik, kes ilgelt odavalt oma auto maha müüs ning nüüd edasimüüja peale kade on, et jumala eest raibe teenib kasumit minu vana autoga. Muud seletust sellele virinale olla ei saa.
Mis kurat seal vahet on, mis põhjendusel inimene oma autot müüb? Kelle asi see on?

Gasleak, mingi tõendus ka selle Chevy keritusele on, või lahmid niisama huupi?
........
11:53 02.03.2017
vaata maanteeameti lehelt. dets 2014 oli 287691
1GNDT13S622450407
gasleak
15:36 02.03.2017
ei lahmi. asi on eestis keritud. mnt.ee andmetest võetud info. ju siis 300 oli ligidal, keegi osta ei tahtnud ja keerati 150-le ligemale. eesti moto on ju et üle 160t km autot ei osteta. kuigi 50% autodest on rootsist v kuskilt mujalt, kus tegelikult autodega sõidetakse kordades rohkem kui eestis ja läbisõidud väiksemad kui eestis sõitnud autodel. inimesed ise lollid lihtsalt kes läbisõitu ostavad.. ja muidugi veel lollimad on inimesed, kes eestis kerivad. see teema koguaeg nii aktuaalne olnud, et isegi mees metsast oskab maanteameti kodulehelt veidikenegi infot otsida.
Ruotsikunn
23:09 02.03.2017
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2437030
lisainfo: Väga korralik ja rikkaliku lisavarustusega VW.
Kõik holdatud VW esinduses.Saate kontrollida esinduses.
Auto on tehniliselt heas korras ning regulaarselt hooldatud.
100% originaalne labisõit.Kõik rehvid kuidas uus.

Rootsi reg. number on HTY296 , VIN WVWZZZ3CZCE032963
ja 2016-09-26 oli 403852km, vot see on tase!
Kodanik0005
23:15 02.03.2017
Volkkariesinduse ees tehtud pildid ja puha et usaldatavam tunne tuleks :D

Eriti loll peab olema kui usub et see auto 160k sõitnud on, vaadates sisu siis ütleb juba sellest ära et kindlasti üle 300k.

Aga no kes viitsib võib avalduse teha menti, üritab ostjat huiata ju sellega et väidab et originaal läbisõit.
Hmm...
08:56 03.03.2017
Kusjuures selle viimase volkariga on ka muud "tavalised valed".
Ehk siis esmaregistreerimine on nov.2011 aga meie silmapoolik ärikas on välja lugenud (ja kirja pannud) jaan.2012.
Pisiasi ju!
gasleak
15:04 03.03.2017
rootsist isegi toonud Passati mis 350k sõitnud. mitte ühtegi viga autol ei olnud. elu aeg oli esindusest käinud ja kõik vahetatud mis oli vaja. müüsin maha kõvasti odavamalt turuhinnast ja lätlasele, kuna eestlased kartsid kõik läbisõitu :) Üks isegi küsis, et kui ise tõin, miks ei pannud silmale ilusamat läbisõitu ette.
Ega rootsist ei saa 160k läbisõiduga autosid, kuigi siin kõik sarnased müügis nii:)
........
16:43 03.03.2017
rootsist isegi toonud Passati mis 350k sõitnud....müüsin maha kõvasti odavamalt turuhinnast

mis pagana müstiline asi on turuhind? hind kujuneb ostja huvist asja vastu ning reaalselt 350 sõitnud autot ei saa müüa sama hinnaga, mis 150 sõitnud- tehnika kulumises on siiski oluline vahe, olgu või kogu aeg esinduses hooldatud, see aga ei muuda olematuks füüsikalisi mõjusid kulumise näol. kuid selle tõttu kerimine ruulibki ning vanale parsale pannakse "keskmine" turuhind ja kõik ostavad. rootslane ju müüb paljusõitnud auto odavalt, seepärast eestlased seda siia tassivadki, aga püüa rootsist siia tuua vähesõitnud masin- halligi sa selle siin maha müüd, sest juba ostuhind on kõrgem. mujal maailmas saadakse aru, et vana asi ei maksa uue hinda, meil aga muuda odonäitu, pane krõbe hind ja kogu saast ostetakse ära.
........
09:22 05.03.2017
taanis 607 000 aastal 2014. eestis 280 000
http://www.auto24.ee/used/2469257
WDB2200261A230583
........
17:19 05.03.2017
kas ta ise ei teadnud, et vini avaldamine lõpeb läbikukkumisega?
rootsis mitme aasta tagustel andmetel 342 000
SHSRE67508U020078
http://www.auto24.ee/used/2477264
volodka234
16:36 06.03.2017
Volvo V70
http://www.auto24.ee/used/2469473
Vin YV1BW694091071481

Kuulutuses 222 000
Rootsis 2015 detsembris 424 480
Kia Sorento
09:12 07.03.2017
http://www.auto24.ee/used/2476043

Vin kood: KNEJC521845237655 Reg. nr: 373BLV

08.2014 oli Taanis ls 254000. Eestis registreeriti 11.2014 ja läbisõit oli 205000. Hetkel kuulutuses 246000.
........
11:07 07.03.2017
see man vist üks rekorditest- miljoni pealt 300 peale kerida- kõva sõna.
Nüüd
12:14 07.03.2017
tulevad need kõige targemad tarkurid ja ütlevad - ostke masinat, mitte läbisõitu!
Nemm kerimiskeskus
21:24 07.03.2017
http://www.auto24.ee/used/2475734

Eestis 215000 Rootsis viimane märge 311 000 km.

Nemm ikka üllatab.

Muudetud 08.03.17 10:53

........
21:33 07.03.2017
kuna auto ilmselgelt eestis arvel ja nemmis komisjonimüügis, siis pole nemmil erilist süüd.
Kodanik0005
21:36 07.03.2017
Ei muidugi, nemm ei tea asjast midagi ja see 'komisjonimüük' oojah..
eelmisele
06:58 08.03.2017
kui sa pole kindel, et nemm auto maale tõi ja ise arvele võttis, siis ära esialgu prööka. tavaliselt aiad oma müügiautosid arvele ei võta, see kulu jääb ostja kanda. seega antud saab võib olla kellegi teise oma.
Valdemar37
11:17 08.03.2017
http://www.auto24.ee/used/2479065

W0LGT8EM3C1056902

Läbisõit 22.04.2015 344 000 km
Mercedes Benz E320
10:04 09.03.2017
http://www.auto24.ee/used/2480124

VIN: WDB2112261A240921

REG: 592BTD

Taanis 11.2016 oli läbisõit 443000, hetkel 215000.
........
10:15 09.03.2017
sel mersul väärt töö ära tehtud- Õlu vahetus
vipp28
09:09 10.03.2017
Tere! Sooviks antud auto kohta infot. http://www.auto24.ee/used/2455381 Läbisõit tundub kahtlane ja kas vin kood ikka on õige?

Ette tänades...
lekume
09:35 10.03.2017
hmmm...
universaal Volvo 2,4 diisel, nahkistmed, kummimatid, suhteliselt plank (volvo jaoks) varustus, odo näidik ilusti alla 200 tuhande, müüb eralsik, päritolumaa Rootsi
vin kood paistab küll õige, igatahes see annab samasuguse auto/mootoriskeemi vasteks

ütleme nii: kas üldse on vähimatki võimalust, et auto POLE keritud? See lausa karjub näkku: hei, ma olen endine rootsi takso.



Kodanik0005
09:42 10.03.2017
Ütleme nii jah et Rootslased/Soomlased sõidavad Diislitega ikka väga palju sest muidu lihtsalt ei tasu ära. 180tkm on väga ebareaalne näidik ja arvesta sellega et ostja on viitsinud selle rootsist eesti tassida ehk on pidanud selle päris odavalt saama. Kas läbisõit suur olnud/esineb tehnilisi vigu/avariiline olnud müügihetkel.

See et kas eraisik või pood müüb, Eestis küll vahet pole. Mõlema käest võid sama palju huiata saada. Kindlasti soovitaksin Volvo spetsil üle vaadata enne ostu või tüüpvead netist välja võtta :)
vipp28
10:04 10.03.2017
Jah küsimus pigem on selles, et kui palju on keritud,kas seda näeb? On suur vahe kas 600000 orig või 300000. Kas mul üldse tasub minna esinduse ust kraapima ja raha viima sinna.
........
11:04 10.03.2017
mina jätaks selle rõõmu huiarile valmistamata ning käiks taolistest autodest kaugelt mööda. vahet pole, palju keritud, lihtsalt see on üks eemaletõukav tegur ja teiseks maksad sa omast taskust sellise pettuse kinni ning seega soodustad selle jätkumist. ma küll ei tunne mingit mõnu anda oma raha taolistele petistele.
Ärimiis
20:35 11.03.2017
Ärimiis ostis Soomest oksjonilt diisel Fiati ja püüab siin ullikesi.

Fiat Croma
vin: zfa19400002056593
Soome number HVG 775
läbisõit 308000> 188000

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2476040
tegelikult
https://m.nettiauto.com/fiat/croma/8636948

Muudetud 21.01.21 14:16

Hmm..
09:23 12.03.2017
Lisaks selle fiati kohta.
Esma.reg okt.2008.
Sommide lehel, et jaanuar 2008.
Nii et ka siin on valetatud.

Muudetud 21.01.21 16:59

Audi A6
14:51 14.03.2017
http://www.auto24.ee/used/2483080

VIN: WAUZZZ4F3AN040414

REG: 346BSM

Taanis 05.2015 oli ls 239000, hetkel kuulustuses 219000.
vipp28
12:23 15.03.2017
http://www.auto24.ee/used/2485531

Volvo V70
Vin-kood: YV1BW694091078052

Viimeisin matkamittarilukema: 606835, ajankohta: 30.11.2016 ehk siis sõitnud üle 600tuhande ja kuulutuses 244tuhat...

Muudetud 15.03.17 15:54

Jyri24
10:18 16.03.2017
Kindlasti inimesed ostakski, kuid hind on ju vale kuulutuses kui küsitakse 190 000 auto hinda kui tegelik läbisõit nt 500 000, miks neid keritakse ongi ju hinna pärast. usun et tänaseks kõik juba teavad et auto nö ei saa otsa kui on sõitnud 300 - 400 000 km juhul kui on korraliku hooldus ajalooga, seega küll neid ostetaks aga nagu ütlesin pettuse peale minnakse välja raha teenimise eesmärgil.
Jyri24
10:25 16.03.2017
Miks ei teata politseisse?
63amg
13:10 16.03.2017
politseisse! sorry,elame Eestis,mitte Saksamaal!
passati omanik
19:36 19.03.2017
http://www.auto24.ee/used/2490754
Eelmise aasta augustis oli Taanis selle auto läbisõit 191000 km.
jee.kim
20:47 21.03.2017
Läheb küll teemast kõrvale aga vaatan nende autode reaalseid läbisõitte ja mõtlen." Kas inimestel oma ajast kahju pole?"
Viimase näite põhjal- 60 000km aastas!
Siin on üks kahest vale, kas elukoht või töökoht.

professor_sammaljalg
21:26 21.03.2017
Paljudel liikuva tööga inimestel on kompensatsioon enda auto kasutamise eest vägagi motiveeriv ning ka maksuamet kiidab heaks.
xy
21:42 21.03.2017
Nii kaua, kui on lolle kes loodavad hea hinnaga väikest läbisõitu saada nii kaua ka kerimine kestab. Nagu siin ka varsemalt üks kommenteerija mainis siis väikest läbisõitu odava hinnaga ei ole võimalik osta. Mitmes teises valdkonnas on lollide jaoks juba täiendavaid seadusi tehtud ja ilmselt tehakse varsi ka kerimise suhtes.
Samas näiteks, kui loll arvuti võhik saab kavala IT venna käest mõnusalt kotti siis seda ka meil seadusandlus ei reguleeri. Nii, et kui seadused lollide kaitseks siis paluks kõikides valdkondades.
aus mees
19:29 22.03.2017
http://www.auto24.ee/used/2481541, 03,2016 oli tehtud ülevaatus läbisõidul 67800 km,aasta pärast03,2017- 56146km,müüb Subaru esindus Autospirit,oli tehtud kaks avarii,mis on Lexus esinduses kontrollitav,müügimehed ei tea midagi sellest,osta targalt,loll,nii vist mõtlevad seal müügimehed!
d4l
11:23 24.03.2017
Olen sellest touareegist huvitatud, kas on kindel, et on keritud?

http://www.auto24.ee/used/2490754

Muudetud 24.03.17 11:27

Kodanik0005
11:53 24.03.2017
Võib olla tõeline, kuna sellise mootoriga autoga ikka väga palju ei sõida :D
........
11:53 24.03.2017
taanis 191 000 aasta tagasi
V70 keritud
14:56 24.03.2017
Volvo V70 aasta 2013, valge
vin: YV1BW31A0E1286400

kuulutuses 230 000km
viimane tüv rootsis 2016 suvel 360 000km, võiks arvata et üle 400 tegelik seega. Ajaloo järgi Rootsi takso.

http://www.auto24.ee/used/2478359
td
15:38 24.03.2017
Ega normaalne inimene ei lahegi ,kuhugi objektile omale fotosid tegema.,Ainult taolised ..muugimehed..
VVVolvo
16:36 24.03.2017
Sellel viimasel Volvol isegi takso antenn katusel.
Rootsi autoärimehed
17:50 25.03.2017
http://www.auto24.ee/used/2494915

Viimane märge Rootsis 324 000km

Eestis arvel võttes 188 000km.

müüja kontakt 5573232
Vänto
19:36 25.03.2017
Mis kuradi takso antenn?
eelviimasele
20:10 25.03.2017
Ja rahvas ostab ning hiljem kirub, et Passat on nii vilets auto, sest läbisõit ju nii väike...
K
20:41 25.03.2017
Näed ju, et taksomeetri kaabel on veel pagasiruumis. Jopenpuh!
...
22:06 25.03.2017
See kaabel Volvo pagasiruumis on plokisoojendi kaabel ju, mitte taksomeetri oma.
vp
22:28 25.03.2017
Valus feil oma taksoantenniga. Kui pead silmas seda uime katusel, siis see ongi selle kerega V70-tel katusel. Tean konkreetset juhust sarnase kerega volvo müügil, kui niinimetatud ostja tuli ja kräunus iga detaili kallal, et TAKSO JA TAKSO ...
Samas oli teada, et auto oli Eestist uuena ostetud ja ühe pere kasutuses olnud ja taksost oli asi valgusaastate kaugusel.

Ostjale sai antud soovitus kobida vastavasse kohta ... Info Auto esindusse !
hlm
23:00 25.03.2017
Vaata tähelepanelikult, uime ees on mingi teine antenn ju.
VitalJK
12:42 26.03.2017
Antennn
13:28 26.03.2017
Nüüdseks on pildid vahetunud, enne oli kahe pildi peal näha, et uime ees oli veel üks must antenn.
Nii et feili jutt natuke lamp :)
........
14:24 26.03.2017
kuulutuses pole enam vini, pole läbisõitu- võttis huiari higistama...
selgeltnägija valerka
14:45 26.03.2017
higistama võis võtta aga takso pole olnud, juhul kui registris apsakat pole
https://fu-regnr.transportstyrelsen.se/extweb/
Kodanik0005
16:02 26.03.2017
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2494790
Volkswagen Transporter Carsport maxi 2.5 TDI 96kW

"Moottorilla ajettu nyt n.127tkm. Samalla uusittu turbo, välijäähdytin ja kytkin. Korilla ajettu 810tkm"
........
19:33 26.03.2017
rootsis kaks aastat tagasi 281000 km
http://www.auto24.ee/used/2494798
TMBKE21U748744189