Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

-------
19:22 09.11.2016
Arva ära, kas turvapadjad on ka ära vahetatud.
........
21:34 09.11.2016
arvan, et pooled meist ei tea, kas tema autol padjad toimivad. ja isegi tehas soovitab 12a tagant patju vahetada- kes on seda teinud? seega pole mõtet halada avariiliste autode üle.
selgeltnägija valerka
21:57 09.11.2016
isegi tehas soovitab 12a tagant patju vahetada- kurat jälle loll vandenõu teoreetik jätnud rohud võtmata, kahju
Aga.... ---------
22:51 09.11.2016
Valerka ära lahmi. Vähemalt Volvo näeb ette patjade vahetuse ja euroopast toodud kasutatud autodel on need ka vahetatud.Vasaku tagaukse augus sellekohased kleepsud tavaliselt ka olemas.Uuri vähe asja.
selgeltnägija valerka
23:12 09.11.2016
Aga.... --------- (registreerimata)- ah maga kaineks, takata st oled midagi kuulnud,
Marko
00:14 10.11.2016
Turvapatjade passiivne eluiga on tõesti 10-12 aastat, võib ka garantiiajaks nimetada muidugi. Tõenäoliselt töötavad hiljem ka, aga valmistaja vastutust ei võta...
Nagu peaks
09:07 10.11.2016
Renault autodel sama soovitus, 12 aastat ja peaks nagu vahetama aga kes seda laseb teha on teine teema.
Taksojuhi hobiauto
12:12 13.11.2016
http://www.auto24.ee/used/2369232

VIN: WDB2112071B436732


Parameter Value
140A MB TEX-LEATHER, TWIN/ARTICO
141A MB TEX-LEATHER, TWIN/ARTICO - BLACK/ANTHRACITE
202B OWNERS MANUAL AND SERVICE RECORD - GERMAN
229L GERMANY
248 REAR SEAT WITH INTEGRATED CHILD SEAT
255B No code designation available
260 TYPE DESTINATION ON TRUNK LID - ELIMINATION
260B AIRBAGLABEL - GERMAN/ENGLISH
287 THROUGH-LOADING FEATURE
2XXL FEDERAL REPUBLIC OF GERMANY
301 ASHTRAY PACKAGE
332B INSTRUMENT CLUSTER LANGUAGE - GERMAN
337 TAXIMETER INTEGRATED INTO REARVIEW MIRROR
342 CONNECTION FOR TAXI ROOF SIGN
356 ROOF ANTENNA, REAR CENTER FOR TAXI-RADIO ETC.
386 MOBILE PRE.-INSTALLATION (MTUS)
404 MULTI-CONTOUR SEAT, FRONT LEFT
414 ELECTRIC TILT/SLIDE SUNROOF IN GLASS VERSION
423 5-SPEED AUTOMATIC TRANSMISSION
450 TAXI - INTERNATIONAL
474 DIESEL PARTICULATE FILTER
474 *1 646.8__ 20050318 DIESEL PARTICULATE FILTER
474 *2 211____ 20030709 PARTICLE FILTER
477 TIRE PRESSURE LOSS WARNER
525 RADIO AUDIO 50 APS
573 CHILD SEAT MOUNTING, ISOFIX IN REAR
580 AIR CONDITIONER
623U LIGHT IVORY - UNI-COLOR
669 SPARE WHEEL / FOLDING WHEEL
673 HIGH-CAPACITY BATTERY
734 EUCALYPTUS WOOD FINISH
809 AEJ 06/1/M/X
809 *1 722.6__ 19960119 AEJ 06/1/M/X
809 *2 211____ 20050503 AEJ 08/1
837 RUBBER MATS ON FRONT AND REAR FLOOR
873 SEAT HEATER FOR LEFT AND RIGHT FRONT SEATS
875 HEATED SCREEN WASH SYSTEM
910 DYNAMO WITH HIGHER CAPACITY (FFO)
926 EXHAUST GAS CLEANING WITH EURO 4 TECHNOLOGY
934 TAXI EMERGENCY ALARM SYSTEM
937 REINFORCEMENT PACKAGE
937 *1 722.6__ 19961108 REINFORCEMENT PACKAGE
937 *2 211____ 19990610 TAXI/RENTAL VEHICLE - REINFORCEMENT PACKAGE
938 RADIO UNIT SWITCH AND MICROPHONE
941 PREINSTALLATION FOR "RADIO TRANSM. INTEG."
953 CLASSIC/STANDARD EQUIPMENT
985 COC PAPER EURO 4 TECHNOLOGY W. REG. CERT. PART II
99N STEUERCODE WERK SINDELFINGEN/GRAZ
F211 SERIES PRODUCTION 211
FS COMBI - VEHICLE
GA AUTOMATIC TRANSMISSION
HA REAR AXLE
K11 ADAPTIVE STOP LIGHT FLASHING
K13 CONTROL CODE FOR SERVICE INTERVAL 25000 KM
L LEFT-HAND STEERING
M002 ENGINES WITH EXH.TURBOCHARGER WITH INTERCOOLER
M006 POWER OUTPUT VARIANT
M010 EVO/VEHICLE UPGRADE ENGINES
M22 DISPLACEMENT 2.2 LITER
M646 R4-DIESEL ENGINE OM646
N18 BODY TO TOP COAT. AFTER WATER-BASED PAINT 4 (WL 4)
P10 TAXI FIXED PRICE MODEL
R01 SUMMER TIRES
R75 LM 7-SPOKE DESIGN 16" WITH WIDE TIRES
V06 SPEED- + LOADINDEX 95W
VL FRONT AXLE HALF, LEFT
VR FRONT AXLE HALF, RIGHT
Hobi vist hobi
13:50 13.11.2016
Ime vähe sõidavad nende taksodega... mujal maailmas.

http://www.auto24.ee/used/2334478

VIN: WDD2122051A268608

335 TWO-WAY RADIO HOLDER IN TRUNK
336 PREPARATION FOR TAXIMETER INSTALLATION
342 CONNECTION FOR TAXI ROOF SIGN
356 ROOF ANTENNA, REAR CENTER FOR TAXI-RADIO ETC.
450 TAXI - INTERNATIONAL
477 TIRE PRESSURE LOSS WARNER
934 TAXI EMERGENCY ALARM SYSTEM
937 REINFORCEMENT PACKAGE
938 RADIO UNIT SWITCH AND MICROPHONE
941 PREINSTALLATION FOR "RADIO TRANSM. INTEG."
965 ELECTR. PROVISION FOR HIRED CARS / TAXICAB
K13 CONTROL CODE FOR SERVICE INTERVAL 25000 KM
P10 TAXI FIXED PRICE MODEL
P35 LIGHT PACKAGE (FFO)
U01 REAR BELT STATUS INDICATION
U60 PEDESTRIAN PROTECTION - ACTIVE ENGINE HOOD
kupu_3
12:32 14.11.2016
Tule ansip appi! On keegi tõesti nii loll, et usub 160 000 km sõitnud diiselmercedese veepumbavahetuse vajadusse? Kui mu mälu ei peta, siis mu tööautol sai see vahetatud 300 000 kanti. Pingutusrullikud peavad kaks rihma kindlasti vastu.
Veel üks tarkpea: http://www.auto24.ee/used/2181995 Ainult 270 tuhat sõitnud CDI mootoril vahetatud väntvõlli otsatihendid ja kett?
MB
13:19 14.11.2016
Selle musta MB läbisõit on vist isegi õige, aga tegemist on ju TALLINK taksoga.
Eestist ostetud ja hiljem müügi neid TOPAUTOS ja AMSERVIS.
Santa Fe
19:39 14.11.2016
Mõni optimist kohe viitsib, ju sai kaks tükki korraga soodsamalt keritud:

1. http://www.auto24.ee/used/2394816

Rootsi ülevaatus 28.07.2016 173280km
VIN: KMHSH81XDBU713066 Rootsi reg nr LMJ064

2. http://www.auto24.ee/used/2394830

Rootsi ülevaatusel 22.02.2016 läbisõit 198580 km
VIN: KMHSH81XDCU876916 Rootsi reg nr TCP030
........
20:40 14.11.2016
no kui -20 000km sulle +2000€ taskusse lisab, pole ükski kerimine pahategu...
123abv
11:11 15.11.2016
http://www.auto24.ee/used/2395019
Volkswagen Passat Facelift 1.9 TDI 74kW
Läbisõidumõõdiku näit: 225 400 km
CYJ-402

http://www.nettiauto.com/en/volkswagen/passat/8432413
Mileage 420 000 km
123abv
11:48 15.11.2016
http://www.auto24.ee/used/2388535
Läbisõidumõõdiku näit: 240 000 km
WDB2112071B443900
851MPV

http://biluppgifter.se/fordon/WDB2112071B443900
2015-01-21
Kontrollerad vid 44 879 mil
2015 jaanuaris oli läbitud juba 448790 km
Vana rootsi takso
12:35 15.11.2016
Viimane vist vana takso?

334 TWO-WAY RADIO HOLDER IN GLOVE BOX
450 TAXI - INTERNATIONAL
524 PRODUCT PROT. F.PAINT - TRANSPORT VEH.PRESERVATION
569L SWEDEN
573 CHILD SEAT MOUNTING, ISOFIX IN REAR
673 HIGH-CAPACITY BATTERY
910 DYNAMO WITH HIGHER CAPACITY (FFO)
937 REINFORCEMENT PACKAGE
937 *1 722.6__ 19961108 REINFORCEMENT PACKAGE
937 *2 211____ 19990610 TAXI/RENTAL VEHICLE - REINFORCEMENT PACKAGE
99N STEUERCODE WERK SINDELFINGEN/GRAZ
K13 CONTROL CODE FOR SERVICE INTERVAL 25000 KM

jubbj
14:48 15.11.2016
E200NGT
19:11 16.11.2016
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1765162
Auto Rootsist: rek.nr. FFG831
läbisõit 08.02.2016 320000km
.................... .........
20:40 16.11.2016
Kuulutuses vin puudub ,aitame lisada vin WDD2120351A948744.
MB
09:18 17.11.2016
Tegemist on kõige ausama Rootsi taksoga ju, seal sõidavad sellised gaasikad.
v_
10:08 17.11.2016
Sellisel pensionäril ei vaata ükski normaalne ostja läbisõitu. Läbisõitu vaadatakse kuni 5 aasta vanustel autodel. Penskari ostjatel peaks olema palju tähtsamaid asju vaadelda auto juures kui mingi suvaline number odomeetril.
Odopolitsei
10:16 17.11.2016
http://www.auto24.ee/used/2395678
Eesti reg. nr. 475MPY
Rootsi reg nr. AWN498
VIN WF0SXXGBWSCR62053

Läbisõit Rootsis 6.11.2015 600.407 km
Läbisõit Eestis 7.10.2016 143.888 km

Kuhugi on kadunud vähemalt 456.519 km. Head ostmist! =)
Odopolitsei
10:27 17.11.2016
Tore päev, panustan veel meie vahvasse teemasse:

Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia
http://www.auto24.ee/used/2125587

Eesti reg. nr. 676BSG
Rootsi reg nr. KKT584
VIN WF0GXXGBBG8R33483

Läbisõit Rootsis 16.6.2015 744.645 km
Läbisõit Eestis 31.10.2016 251.373 km

Kuhugi on kadunud vähemalt 493.272 km. Palju õnne!
........
11:50 17.11.2016
maksad 12 tonni pool milli sõitnud s-maxi eest... aga aastanumber see-eest korralik ja ei pea naabrite ees häbenema.
ka
14:17 17.11.2016
Need näited näitavad väga hästi, et ka ford on auto. 500+tuh ja täitsa viisakad
........
15:56 17.11.2016
välimuselt viisakad. mis kapoti all toimub, keegi ei tea. ostad ära, sõidad päeva ja mootorituli juba põlebki.
bixxol
14:01 22.11.2016
VW transporter Soome register RYO-536 Vin: WV2ZZZ70ZWH134394. Praegu 272000, Soomes 516000. Julm mats.
http://www.nettiauto.com/en/volkswagen/transporter/8416785
confident
16:42 23.11.2016
Volvo S60 KERITUD !!!

Antud sõiduk ( http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2395589 ) oli müügis natuke üle kuu tagasi LÄTIS ( http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Aru.au
toplius.lt%2Fobjavlenija%2Fvolvo-s60-2-0-l-sedan-2013-dizel-
4973911.html
) , läbisõiduga 178 700km ja hinnaga 15200-euri !

Eestis müüs esialgu autot komisjonimüügis Europe auto, aga kui mu sõber avastas, et auto ajalugu ei ole korrektne, võeti auto müügist maha. Nüüd müüb sõidukit eraisik ja nagu näha, siis VIN-koodi enam kuulutuses ei ole !

HOIDKE EEMALE !!!

Muudetud 23.11.16 16:46

........
16:47 23.11.2016
eestis on sarnaseid volvosid hulgim ja odavama hinnaga, miks peaks keegi selle eest 22 kilo maksma?
confident
17:31 23.11.2016
"Kontrollitud ajalooga" ja "väga korralik" miks mitte :)
MB
17:35 23.11.2016
MB
17:41 23.11.2016
........
19:36 23.11.2016
no volvo hind on ka selline, et läbisõit ei määra enam midagi.
VULVU
20:32 23.11.2016
pange vin kood, muidu süht mõttetu vaev
........
21:21 23.11.2016
no aga eks pane siis, mis niisama kommenteerid
WDB2200261A230583
YV1LW56K2Y2677171
kupu_3
10:09 24.11.2016
Selle Transporteri müüja on ka üks eriline lammas. ""teostatud siduri vahetus koos survelaagri vahetusega."" Halloo, millal on 270 tuhhi juures see masin vajanud sidurivahetust? Euroopa autode sidur kestab minu kogemuse järgi pool milli km. Tagaveolisel Mersul enamgi. Ja veel toonitada mingit survelaagrit kui selle vahetus on elementaarne nagu rehvivahetusel selle õhku täispumpamine...
...............
11:53 24.11.2016
See kruttimine tuleks teha krim. korras karistatavaks. Tegemist on ju auto andmete võltsimisega, samahästi võiks siis juba kerenumbreid ka ümber taguma hakata, teeb sama välja.. Senikaua kui keskmine eestlan eostab läbisõidu näitu, senikaua ka keritakse. 95% müügisolevatest on keritud. Mõnele sakslasele pole korraliku hoolduse juures ka pool miljonit mingi number.
VWTransporter
17:24 24.11.2016
lisame ka vini WV2ZZZ70ZWH134394. Läbisõit Soomes 516 000km.

Nõustun , et läbisõidu kerimine tuleb teha karistatavaks, ilma selleta jätkub see tegevus ja kerijad teenivad selle pealt kopsaka summa.
cms1111
18:32 24.11.2016
viimane soomest toodud masina näide pälvis head kajastust
veel üks näide teile.
1. eestis
http://www.nettiauto.com/en/ford/galaxy/8346620?

2. soomes
http://www.nettiauto.com/en/ford/galaxy/8346620?


Auto24jale mõtlemiseks
Mis on teil "Ebasobiv kuulutus" mõte kui sinna sama viide tehtud ja te sellele ei reageeri mitte kui mingit moodi. Kui teile on toodud petturid ette võiks sellise kuulutusele panna märke või maha võtta.
Aspi Riin
19:27 24.11.2016
..sest nemad/nende kuulutused toovad auto24'le enamuse raha sisse!
Nende huve teenivad ka peidetud VIN jar nr. ,et otsingud raskemad oleksid.

Kerimisest: aga kuidas tõestada, et just ärimees Nossov seda keris?
Mis instants seda uurima hakkab?
Vend kes kerkib
20:54 24.11.2016
See, et vanal peldikul mõni 100 tuh km mahakeritud on juba tavaline. Nüüd on moes uus teema, keritakse värsketel autodel ja hoolduste vahel. Tean ühte autot mille tegelik ls on üle 100 tuh km, odol ja Elke Auto ajaloos alles alla 40 tuh.
Lars Svensson
12:48 25.11.2016
http://www.auto24.ee/used/2270966

100% keritud!! Tartus, volvo v70, 2015 algus Rootsis oli läbisõit 305 000km

VIN: YV1BW694091071493
kupu_3
14:22 25.11.2016
Vaatasin ka paar nädalat Tartus autosid hinnaga 7000 kuni 8500. Läbisõidud ilutsesid alates 160 kuni 220 tuhhini... No mai saa enam... Nendel olid kõik asjad kulunud, mootorid lasid õli välja, istmetel kortsud sees, turvavööd ka nii uskumatult kulunud. Minu praegusel üle 400 tuh sõitnud prantslasel pole veel isegi turvavöö kulunud ega leki mootorist mitte midagi. Kõige kahtlasemad tundusid 2012 a VW-d, milledel mootorid juba suitsesid- haisesid. Lõpuks sai võetud Citroen esindusest.
........
14:37 25.11.2016
........
14:40 25.11.2016
tartu aiad on romulad, võid vaadata ükskõik mis hinnaklassi, võtta pole midagi. kui midagi hädasti vaja, siis paari tonni eest mõni enamvähem ära osta ja sõita seni, kuni kuusakoski vaja viia.
ei ole uus teema vahepeal keri
17:28 25.11.2016
mingi 2003 osteti firmasse uus peugeot partner. garantii 3a ls piiranguga 120. ja üllatus 3a. sõitis 110 tuh. spido oli poolmehaaniline ja spidotrossi ilma turvakinnitusi lõhkumatta kätte ei saanud - lahendus lihtne kinnitused puruks, kerima ja esindusest uus tross 60 krooni. kohustuslikud hooldused esinduses. buss oli ravimifirmas ja sõitis tln, tartu, idavirumaa
........
17:59 25.11.2016
seda spidotrossi värki tehti juba vene ajal- garantiiline žigull, tross lahti ja sõideti ilma kiirust nägemata, see eest läbisõit ei suurenenud. seega ei midagi uut siin ilmas.
no
18:19 26.11.2016
2003 aasta Partneril mingit spidotrossi pole, see selleks. Süsteem aga toimib ikka nagu vanasti
Tikku
10:08 29.11.2016
Tere

Mil viisil on võimalik kontrollida Prantsusmaalt pärit auto läbisõitu?
usklik
12:48 29.11.2016
Ei olegi võimalik, peab lihtsalt uskuma.
........
13:15 29.11.2016
autoomanikud kogu euroopas juba teavad, millal tuleb auto ära müüa ja selleks numbriks on umbes 170 000km, +/- 20 000 siia sinna. siis ilmuvad kohale tublid kokkuostjad, kes autod treileritele laovad ning ida poole teele saadavad. tee peal poleeritakse autod ära, vahetatakse välja kõik väsinud jupid ning süngesse idaeuroopasse jõudes on auto nagu uus. ainult osta ja naudi, pole vahet kas belgiast, prantsusmaalt, saksast või taanist, või rootsist- kaup on aus ja pettuma ei pea. kui, siis ehk õige vähe...
Lars Svensson
23:10 29.11.2016
Volvo V70 Pärnus! 100% keritud!

http://www.auto24.ee/used/2383000

Vin on kuulutuses varjatud, tegelik VIN on siin:

YV1BW714691074156 ja Rootsi reg number oli: HMN916

2015 aasta lõpp oli sel autol läbisõt ca 450 000km!!! Kuulutuses aga 216 000km......



deddd3
08:55 30.11.2016
Kas tagurpidi soites laheb odonäit väiksemaks ka?
Thx.
Sull12
10:39 30.11.2016
Proovi Tallinnast Tartusse õhtul sõita tagurpidi, siis saad teada. G2 küll keris tagurpidi.
........
18:40 04.12.2016
viimastel andmetel 372 000km
http://www.auto24.ee/used/2410742
WAUZZZ8E67A122901
AZS634
joppenpuhh
21:46 04.12.2016
leedus 2014 opel vivaro spidol ca 400500 , sai kaup kokkulepitud ja 3 nädalapärast tule järgi kellal 425 tuh. küsisin kuidas nii- 2 juhti peal vedas leedu autoärikaid saksa-leedu. ostsin ära aga number ka muutus sest hea naabrimehele näidata et kirikuõpetaja busss 2014 ja spidol alla 100 tuh
ziim
21:34 05.12.2016
http://www.auto24.ee/used/2278854
VIN: WDD2120411A620268
Rootsi reg: FSR370
Oktoober 2015 oli läbis6it 334 000.
Müüja telefon: 56042718
........
14:28 10.12.2016
on krdi huiarid... vähe sellest, et leedus maksis see käru 7300 ja eestis tahetakse 10 000 kätte saada, on õige läbisõit 408 000.
http://www.auto24.ee/used/2415197
KMHLB81UACU026751
........
14:32 10.12.2016
kusjuures leedus oli odonäit müügi ajal 220 000, eestis juba 187 000
kpl
20:39 10.12.2016
Ma vaatan,et enamustel kirjas hooldusraamat, kas need on võltsitud või neid pole lihtsalt.pannakse niisama kirja .
komvek
22:00 10.12.2016
Täitsa perses tegelt ikka. Minu arvates hakkaks muutuma asi siis kui riik kehtestaks trahvi automüüjale vähemalt 10000eur! Pluss ettevõtte ärikeeluni ka ettevõtte nime ja ettevõtte omaniku nime järgi.
........
07:03 11.12.2016
muutuma hakkaks ehk siis, kui inimestel oleks lihtsam juurdepääs auto ajaloole. euroopa teeb küll igasugu seadusi, aga autoturu osas pole miskit toimunud. aga eks see rohkem olegi endiste sotsmaade teema, kus huiamine rahval veres, vanad euroriigid selle häda käes ei vaevle.
.imho
09:52 11.12.2016
Vanadel euroopa riikidel ju kasu sees - saavad risust lahti.
Marko
20:58 13.12.2016
Lugupeetud odonäidu kerijad! Ärge märkige neid postitusi ebasobivateks, kus erinevused välja on toodud! Sellest ei muutu mitte midagi.
........
21:34 13.12.2016
ahaa, tüübid on häiritud rahva häälest :)
Aga....
22:10 13.12.2016
Niipalju kui mina olen aru saanud siis ei ole eestis seadust mis keelaks odomeetri näitu muuta e. kerida.Milleks selle ümber niipalju kära teha?
Marko
23:27 13.12.2016
Seepärast, et sellest numbrist sõltub hind (mõni protsent) ja tehingu võimalikkus üldse (sada protsenti).
........
07:01 14.12.2016
ei pea olema seadust, et pettust ära tunda ja taunida.
Aga....
09:19 14.12.2016
No kui sellest sõltub 100% tehingu võimalikkus siis jälle polegi muud varianti.Kas üle 200 000 km sõitnud autod vaatamata seisukorrale tuleb kaalule viia.
Pealegi arvan et 99% nendest kes siin foorumis istuvad päevad läbi on nii või teisiti ise autodega lähemalt seotud.Kõik ostavad ja müüvad ,seepärast selle kerimisega nii hästi kursis on ja kindlasti on isegi sellega tegelenud.Tava inimene kes ostab viie aasta jooksul ühe sõiduki ei passi päevad läbi auto24-s ja foorumis.
Raskerusikas
22:06 14.12.2016
"Niipalju kui mina olen aru saanud siis ei ole eestis seadust mis keelaks odomeetri näitu muuta e. kerida.Milleks selle ümber niipalju kära teha? "

Ehk teistel on inimiste petmine veres? Äkki nad teeks maailmale ühe hea töö ja ostaks paar meetrid nööri ja otsiks metsast väga jämeda oksa kuhu...
Marko
23:04 14.12.2016
Ei ole keelatud?
See on müüdava eseme puuduste varjamine, mis kvalifitseerub ilmselt kelmuseks. Seega alust nagu oleks, tegeleda sellega jõustruktuurid lihtsalt ei viitsi. Või ei jõua, kuna isegi pisivargustega tegeletakse "pika hambaga"
Nii keritaksegi, nõudlus on ja hirmu ei ole mingit.
Iga 500 000 - 187 000 km toob sisse 3000euri, lihtsalt õhu pealt pakun.
Ahvatlus on...
Aga.... ---------
23:39 14.12.2016
Marko sa eksid oma matemaatikaga.See aeg on ammu läbi kus 500 000 sõitnud auto oli kordi odavam.Hetkel isegi euroopas hind sõltub rohkem seisukorrast kuna müüjad teavad et hiljem on samad autod 185000km läbisõiduga müügis.
Lisaks-odomeetri näidu muutmine pole keelatud .Keelatud on väita et keritud autol on "õige läbisõit".Senikaua kuni pole tõestatud et müüja teeb seda teadlikult,tahtlikult on tegemist laimamisega.
Marko
00:17 15.12.2016
Ma kirjutasin - õhu pealt pakun. Viimase auto ostsin, kõbisin ja müüsin rohkem kui 20 aastat tagasi. Odonäit jäi samaks.
........
07:32 15.12.2016
kui vaadata telekast autosaadet grip, siis on jäänud mulje, et sakslane kirtsutab nina kui ls. 200 000 kanti. seega pole ime, et meie turg keritud kärusid täis- saks neid enam ei taha. ja ei taha ka rootslane-taanlane. mõni üksik õige ls auto on aga tavaliselt olnud avariiline.
v_
12:58 15.12.2016
Eks see reegel nii kipub olema, et valida on kas õige läbisõiduga kerimata auto aga avariist taastatud... või valida keritud auto... Reeglina ostjatel kes väga selle läbisõidu peale keskenduvad siis joppab paugupill. Ja neid juhtumeid on päris palju.

Soovitan osta autot ennast. Ja viige kindlasti kontrolli!
Säärane mulk
18:42 17.12.2016
http://www.auto24.ee/used/2420137

100000 maha keritud nigu niuhti. Vin kood: KMHSH81WP6U009509

Registreringsnummer
XNO034

Fabrikat
HYUNDAI SANTA FE 2.2 A5

Handelsbeteckning
Uppgift saknas.

Fordonsstatus
Avställd (2016-11-03)

Färg
Ljusblå

Fordonsår
2005

Fordonet tillverkat
200512

Fordonsslag
Personbil

Mätarställning
267366

https://fu-regnr.transportstyrelsen.se/extweb/UppgifterAnnat
Fordon/Fordonsuppgifter
Ei ole kasutaja
23:45 17.12.2016
Leia 10 erinevust:

http://www.auto24.ee/used/2413873

http://www.auto24.ee/used/2365098

Pikemalt vist kommenteerida polegi vaja.
Olen kasutaja
00:05 18.12.2016
Leidsin ainult ühe erinevuse - sama number. Aga miks see nii on?
Aga...
09:42 18.12.2016
Kuidas need Audid puutuvad teemasse "hoiatus 100% keritud"
........
15:15 19.12.2016
wrc22
23:31 19.12.2016
Kõik pillid ühtmoodi ilmetega, valik lai ls väiksed ja ei ühtegi vin koodi.

http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?ac=1648
........
07:08 20.12.2016
Silmar Auto OÜ
Sõiduki asukoht: Eesti

no krt kui ma seda ka pean hakkama eraldi uurima, kus eesti otsas see silmar asub, siis mingu pekki...
Aivar53h
12:01 20.12.2016
Minu teada Pärnumaalt on see virma, korralikud autod neil.
........
13:17 20.12.2016
Korralik "virma"?
Ehk lisaks ka siis mõne vin koodi kuulutusele kui tahavad "virma" olla.
A66
13:31 20.12.2016
See virma nimetab tavalist A6-te Sportline - ks, mida pole olemas ja s-line-st pole seal haisugi. Äge, kaks võimalust, kas on lollid või mängivad lolli. Eesmärk on kliendi eksitamine.
P..
18:00 21.12.2016
http://www.auto24.ee/used/2421347
http://biluppgifter.se/fordon/WVWZZZ3CZCE051488

Rootsi nr LYL874
VIN kood WVWZZZ3CZCE051488

30.06.2016 oli läbisõit Rootsis 240180km.
Praegu kuulutuses 164000km

........
18:43 21.12.2016
Füüsilise kerimispuudega eestl
18:00 25.12.2016
WV2ZZZ7HZ6X026103

http://www.auto24.ee/used/2425320

Viimane läbisõidumärge Taanis 580 000 km. 2016 november

Eesti läbisõit 237 880km.

Muudetud 25.12.16 20:28

Aga...ll
18:57 25.12.2016
Automüüjaid on 0,... % elanikonnast aga neid kes ei julge üle 186 000 km. läbisõiduga autot osta,kartes et resurss on läbi on 99,9%.Eks turg kohaneb ikka vastavalt nõudlusele.
mis mõttes pettus
20:33 25.12.2016
900.000km pealt 160.000 Saksa takso on nii heas seisus, et siin 200.000 sõitnud auto on nii läbi kuna on soolas sõitnud ja teada ei remondita ega hooldada.
Inimene ostab emotsiooni. Ostab numbrit ja seda pakutaksegi. Kuulutuses on hodomeetril ees olev näit mis on osta soovile vastavaks timmitud.
Eraisiku autot ma ei osta kunagi, sest see on sõltumata läbisõidust hooldamata ja ülisuurt remonti ootamas. Ettevõtte autot on korralikult tavaliselt hooldatud ja läbisõit ei ole siis tähtis.
Ei saa aru
22:50 25.12.2016
Kui 900000 pole probleem, milleks siis kerida? Või on nii et müüja ei oska ostajad veenda selles et auto on ülihea kuigi 900000 läbisõitnud, vaid ta peab ostjad petma?
joppenpuhh
00:24 26.12.2016
2014 alguse opel vivaro reisijatevariant leedus kellal ca 450 tuh ostsin ära korralik, hind soodne, sõitis leedu saksamaa (vedas autoärikaid) 2 juhti peal ja peatus ainult õlivahetuseks. sai vaadatud ka siinseid ja paari kirikuõpetaja 160 tuh leedukat (need olid erilised räimed) polnud midagi võtta. leedukas ütles et mingi eestlane oli mangunud jumalakeeli müüa ära aga kaup juba koos, muidu oleks olnud kirikuõpetaja buss 160 tuh spidol müügis ja õnnelik ostja oleks nautinud tutikat pilli
Et siis,
06:30 26.12.2016
kaks aastat 450000 kilomeetrit täiega piitsa saanud masina hellitusnimi on meil "tutikas"! Veel kaks aastat täispeksu, tuleb 900000 kilomeetrit, siis saab lauldes öelda "nagu uus"! Üks naer saalis?
........
07:41 26.12.2016
"Eraisiku autot ma ei osta kunagi, sest see on sõltumata läbisõidust hooldamata ja ülisuurt remonti ootamas. Ettevõtte autot on korralikult tavaliselt hooldatud ja läbisõit ei ole siis tähtis. "

kuidas saab nii lolli juttu ajada? milline on see ülisuur remont, mille ootuses on siiski veel võimalik autoga igapäevaselt sõita? proovisõidul peaks siiski midagi märkama kui autode osas just üliloll ei ole. ja kas ettevõtted kulutavad raha pigem autode hooldusele või ettevõtte enda vajadusteks? ettevõttele on oluline, et auto pidevalt liiguks, mitte ei istuks töökojas ja kulutaks raha ning kui ülevaatused läbib, siis sellest piisab.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte