Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

ˇ
12:28 28.08.2016
kui ta avaldaks õige läbisõidu, ei ostaks seda keegi. seda enam, et ülevaatus kohe tulemas. ehk vaid järgmine huiar paari tonni eest ja see paneb selle taas kõvema hinnaga müüki. eks "marko" saab ise ka aru, et astus sellist autot ostes reha otsa.
r.rrrr
15:28 28.08.2016
Uskumatu, et niisugused inimesed on auto müüjad, kes teisi alatute võtetega petavad. Marko on muidugi veel noor ja algaja tegija. Loodan, et ostjad ikka müüja tausta ka uurivad ja temalt lihtsalt autosid ei osta, sest arvata on, et ka teised autod on tal keritud, mida ta müüb ehk saab nii takistada tema autoäri. Nende petiste kõrval on ausatel automüüjatel ikka väga raske konkureerida. Ostjad kahtlustavad igat müüjat, sest ebaausust on liiga palju Eestis autode müügiga seonduvalt. Kurb, aga tõsi.
Soovitus Markole- keri need õiged km tagasi ja müüa oma autot rahulikult edasi ausa inimesena , usu nii on Sul noorel inimesel kergem jääda auskas.

Provide oü
18:18 28.08.2016
http://www.auto24.ee/used/2310803

WVGZZZ7PZDD003160 (nüüd kuulutuses vin jälle nähtav, vahepeal varjatud)

Aasta alguses oli Rootsis ls 345000, ehk siis 200t maha keritud. Müüja ise on asjast teadlik.
Käisin...
18:29 28.08.2016
seda Touaregi vaatamas. Ma ei saagi päristäpeslt aru, mismoodi saab sellise läbisõiduga auto olla nii korraliku sisuga. Taufi valgel oli juhiiste umbes 3x kehvemas seisus.
ˇ
19:10 28.08.2016
see taufi oma on toodud itaaliast ja keegi ei tea, mis ta läbisõit on. ilmselt 500 000 pealt alla keritud.
5,5 liitrit
01:44 29.08.2016
Ilmselt kodanik käis tööl nii umbes 200 km kauguselt. Üksi autos, uksest sõelumist vähe, hoolikas omanik jne. Või siis on istmed vahetatud.
v_
11:48 29.08.2016
Taufi oma on komisjonimüügis. Ilmselgelt Tauf ise ei müü seda vaid hangeldab tundmatu vahendaja.
123abv
15:56 29.08.2016
WAUZZZ4B14N029011
ULD692
http://www.auto24.ee/used/2329324
Läbisõidumõõdiku näit: 219 700 km
Kontrollerad av Opus Uppsala-Librobäck vid 28 425 mil, giltig till 2016-04-30.
Ehk siis Rootsis viimane näit 284250 km.
marccccc
09:39 30.08.2016
Kuidas oleks võimalik kontrollida Volvo XC90 2006a VIN YV1CM714661291289 läbisõitu? Kas on mingeid kohti kust ilma raha kulutamata seda kontrollida saaks?
d4l
08:54 31.08.2016
http://www.auto24.ee/used/2330440

VIN: WBAMX11090DU37566

2014-09-22 00:00:00 327,095 km Repair Jobs (0.42 hours) Cloppenburg GmbH,
2014-06-20 00:00:00 307,468 km Repair Jobs (2.00 hours) 21830
2014-04-29 00:00:00 292,215 km Repair Jobs (0.58 hours) 21830
2014-03-21 00:00:00 280,333 km Repair Jobs (2.67 hours) 21830
2014-03-21 07:34:00 280,330 km Dealer Visit 2183

ˇ
09:25 31.08.2016
tühja sest läbisõidust, aastaarv ju maksab- 5a vana bemm, märg unistus.
ˇ
09:31 31.08.2016
vaadates seda ajalugu, on kvaliteetautol ikka üsna tihti olnud asja remondimeeste juurde

327,095 km Repair Jobs (0.42 hours) Cloppenburg GmbH, Trier
307,468 km Repair Jobs (2.00 hours) 21830
292,215 km Repair Jobs (0.58 hours) 21830
280,333 km Repair Jobs (2.67 hours) 21830
280,330 km Dealer Visit 21830
250,628 km Repair Jobs (0.75 hours) Block am Ring,
250,121 km Repair Jobs (10.67 hours) 21830
229,297 km Repair Jobs (2.92 hours) 21830
196,930 km Repair Jobs (0.67 hours) 21830
173,653 km Repair Jobs (3.75 hours) 21830
155,459 km Repair Jobs (0.83 hours) 21830
120,764 km Repair Jobs (2.83 hours) 21830
120,755 km Dealer Visit 21830
57,336 km Repair Jobs (2.58 hours) Cloppenburg GmbH, Trier
31,633 km Repair Jobs (0.58 hours) Cloppenburg GmbH, Trier
0 km Repair Jobs (0.75 hours)
Veel bemmi läbisõidust
10:23 31.08.2016
Kui teaks, millal masin Eesti toodi, siis saaks tuletada masina õiget läbisõitu. Kuulutuses registri numbrit pole ja ei saa kiiresti kontrollida. Eelpool toodud service ajaloost on näha, et sakslane on vuranud autoga keskmiselt 20 000km kolme kuu kohta, mis teeb aastaseks läbisõiduks kiirarvutusega ca 80 000km.
tõ-bljad
19:04 31.08.2016
See bemm on läbisõidul 320 Mm olnud HOOLDUSES VAID 32 (või 22) tundi. Ainuke, mida võib pidada veidi suuremaks remondiks, on läbisõidul 250 Mm (ca 10 h). Pane siia kõrvale mingi japsiõnnetuse numbrid, tuleb hoopis teine pilt.
to kmk
23:32 01.09.2016
Huvitav, kas jälgede segamiseks on väidetud, et auto on toodud Saksamaalt või tõesti sakslased otsid Hollandist sõiduki ning maarjamaa elanik ostis selle sealt.

Käibeka osas me ei tea, et mis diil oli Saksamaal ehk kelle käest osteti, kui see tõesti nii oli. Muidu on jah, et Hollandist pärit masin jõudis Eestisse, siis keriti ning väärtus tõusis ca. 40%, kui vaadata 01.09.16 seisuga hinda.
Marks 455
07:40 02.09.2016
Huvitav , miks sellel Fordil on kuulutuse taga salvestatud auto ? Pole varem seda nagu märganud või on miskit nüüd muutunud ?
kmk123
07:49 02.09.2016
Enamik Hollandis pärit sõidukeid, mis on registreeritud peale aastat 2007 , muutuvad sealt tuues sakslasteks. Selle põhjuseks on Hollandis kehtiv luxmaks ehk BPM. Tehakse kohe export Saksa ja auto ostetakse ilma selle BPM-ta.Kõik Hollandi autopoed pakuvad seda teenust. Käibemaksu kadumine on aga eraldi teema. Eesti ARK jäoks on seejärel auto pärit Saksamaalt, kuna on Saksa passiga. Kui seda Hollandi kuulutust vaatad siis seal kirjas ka , et hind exporti ilma käibemaksu ja ilma BPM-ta.
d4l
15:33 02.09.2016
http://www.auto24.ee/used/2327522

2016-04-19 00:00:00 315,383 km Repair Jobs (0.00 hours) 29307

2016-03-10 00:00:00 307,582 km Repair Jobs (3.58 hours) Max Salmannsberger GmbH, Deggendorf

2016-03-10 00:00:00 307,575 km Maintenance Jobs Max Salmannsberger GmbH, Deggendorf


Aga....
18:08 02.09.2016
Selle Fordi puhul tähendab exporthind seda ,et see kehtib väljaspoolt eu ostjale .Kui ostab eesti eraisik siis lisandub km.
to d4l
20:20 02.09.2016
Unustasid VIN-i lisada, muidu pole sellel infol väärtust, varsti uus kuulutus ja inf kadunud.
abistaja24
20:50 02.09.2016
aitan lisada vin WBAMW91020DV04221
agamikssiis
18:24 03.09.2016
KAS KEEGI EI VÕIKS teha ka FB s grupi keritud läbisõiduga autodele?
Hetkel ei leia sellist.
Veel võiks ka keegi heategija kokku saada nende huiaritega ja teha pilt id kaardist ,kes keritud autot müüb ,et oleks nimi ka teada, kes müüb ja tel nr.
Mõtleja
18:59 03.09.2016
Päris nii ikka vist ei tohiks teha, enne tuleb väga põhjalikult kõik läbi uurida.Võib esineda olukordi, kus keritud auto müüja on ise ostnud auto , mis oli eelmise müüja poolt keritud ja tema polnud sellest teadlik. Sellisel juhul ei ole kindlasti see viimane müüja milleski süüdi. Mõned aastad tagasi oli suhteliselt raske vin koodi järgi läbisõitu kontrollida, esindused infot ei jaganud, nüüd on asi õnneks lihtsam.
Seega ei saa kõik müüjaid kerimises süüdistada, nad võivad olla ise kunagi petta saanud ostjad ja usun, et neid ikka jagub.
to agamikssiis
20:02 03.09.2016
Keegi ei käse ju osta mingitest nurgatagustelt platsidelt sisse toodud "väga heas korras 190 000" sõitnud autosi. Kui ego ei luba siis tuleb muidugi osta neid kunagisi premiumklassi autosid ja nutta ja remontida ja jälle nutta, sest nad on läbi sõidetud vähemalt 300-400k km.
Vähe sõitnud Eesti ajalooga autosid on jalaga segada, millele pakutakse ka garantiid. Osta võikski sellisest kohast ja need kerijad platsid/eraisikud surevad välja nõudluse puudumisel. Kus on nõudlus, seal on ka pakkumine, simpel.
Nii et keegi ei sunni ostma kahtlasest kohast. Kui teiste kogemus ei ajenda seda tegema siis oma kogemus, korduvate peaga vastu müüri jooksmistega ja samasi ämbreid jala otsas kolistades peaks ometi mõjuma.
Mõtleja
20:54 03.09.2016
Keegi ei räägi siin EGOST, igaühel on õigus otsustada , kust ja mida ta soovib osta. Väga väär mõtlemine, et neid autosid müüvad ainult nurgatagused platsid, neid müüvad väga suured ja tuntud autokauplused samuti. Jälle ääretult rumal mõtlemine, et keritud autode pärast nutetakse ja remonditakse. Palju on autosid, millel läbisõit üle 300 tuhande ja sõidab veel ilma suuremate probleemideta. Olen ise samuti ostnud auto, mille läbisõit oli 358 000 ja sõitsin lisaks 150 000 , ei mingit nuttu. Kas tõesti Eesti ajalooga autot omades ootab ostjat ainult suur õnn ja sellised autod ei vaja remonti. Tule taevas appi, milline mõtlemine.


to Mõtleja
21:08 03.09.2016
Kes ei oska kasutatud autot osta nende jaoks on uued autod. Auto müük on samasugune peavalu nagu ostminegi. Viimased 15-16 aastat ei ole enam müünud ühtegi autot eraisikule. Kõik on läinud kaalule, romulasse või vahendajate platsile. See mõnisada eurot hävingut hinnas ei vääri tilganäppijatest ostjate põhjustatud aja ja närvikulu kes tulevad mu käest kasutatud tutikat autot ostma ning sellel ei tohi olla ühtegi viga.
Ma võin eraisikule müüa elektroonikat, kingapaari või mida iganes aga auto müümine on üks aja raiskamine. Jätan selle tegevuse oma ala tegijatele. Ja nii see järjekordne rahulolematu klient saabki sealt omale suure veaga auto millel puudub tagaratta ventiilikork.
to Mõtleja veel
21:32 03.09.2016
Igal autol on hind ja vastavalt sellele ostja. Kui inimene tahab omale Tsi ja Dsg siis ei saa seda keegi talle keelata aga vastutuse võtab ta sellega omale ise. Ei õigusta kerimist ja sigatsemist aga nende kasutatud rontidega on nagu on.
qp
22:28 03.09.2016
"KAS KEEGI EI VÕIKS teha ka FB s grupi keritud läbisõiduga autodele?" Milleks? Kõik nad ju ongi keritud läbisõiduga. 98%
Mõtleja
08:59 04.09.2016
Kindlasti ei võta ostja vastutust endale, kui ta on ostnud keritud läbisõiduga auto. Väga lihtne on seda tõestada, kui on alles ostu -müügi leping, kus on fikseeritud ostu hetkel olev läbisõidu näit. Ei maksa kõiki müüjaid ühte patta panna, on ikka ausaid müüjaid ka. Tean ostjat, kes on endale kunagi soetanud auto, mille näit oli tagasi keritud ja ta sai sellest alles hiljem teada. Tema autot selle läbisõidu pärast küll rondiks nimetada ei saa, auto teenis teda ilusti, suuri jamasid polnud. Tänaseks on ta selle auto muidugi maha müünud ja kõik lõppes hästi. Pole kõik kasutatud auto midagi nii rondid. Eestis on inimesi, kes ei taha või ei jõua osta uusi autosid ja nii sõidavad nad vanadega. Soomes on samuti väga suurel hulga vanu autosid, mis liiguvad igapäevaselt tänavatel. Ei ole ka need uued autod nii töökindlad, et sõida ja naudi. Alles hiljaaegu ühel tuttuuel autol jooksis käigukast kokku, saad siis kindel olla ka nende uute peale. Esindus vahetas küll uue vastu ära, aga kõik võttis aega ja sõit ei saanud. Uute autode jamadest on ikka päris palju juttu olnud, nii et ei saa siin millegi peale 100% kindel olla. Igaühel oma valikud ja eelised. Ilusat pühapäeva !

to Mõtleja
16:41 04.09.2016
Tubli, istu 5. Hea on lugeda et on olemas veel ausaid müüjaid kes enne müüki teevad auto sildadele, mootorile ja käigukastile kapremondi ja igaks juhuks värvivad veel auto üle ka. Ja müügil räägivad kõigist pisivigadest ja tegelikust läbisõidust, mis ise on juhuslikult avastatud alles pärast auto ostu Oleks selliseid müüjaid järjest rohkem, siis oleks maailm kohe üks parem paik.
ls
21:21 04.09.2016
Neid siin kiidetud Eesti ajalooga autosid keritakse väga usinalt hoolduste vahel nii pole mõtet arvata,et Eestist ostetud ja siin korrapäraselt hooldatud autol on 100% kindel läbisõit.Kõik pole kuld,mis särab ja Eesti ajalugu ei anna mingit garantiid tegeliku läbisõidu kohta.
td
23:52 04.09.2016
Ma vist ainuke loll kes müünud kõik autod väga heas korras.tavaliselt enne müüki käid auto veel üle. Sellepärast vist ongi kõik autod tuttavad,sõbrad,naabrid ära ostnud..
ˇ
06:59 05.09.2016
on siis ikka palju autota naabreid, sõpru, tuttavaid kui autod kohe ostja leiavad. ja ilmselt on kohe ka sobib kereversioon, mark, mudel, hind jms sul neile välja pakkuda. mõtlen enda naabrite, sugulaste, sõprade ja tuttavate üle ning üsna kindel, et keegi neist minu autodest ühtegi osta ei tahaks ja ei taha ka mina nende omi. esiteks on neil kõigil autod olemas ja teiseks ei lähe vist meie autoeelistused eriti kokku. pakun, et sul tavalised audi-vw mudelid ja need muidugi sobivad kõigile.
ˇ
13:01 05.09.2016
arhiivimaterjal aastast 2012
Title: Eripakkumised - Kasutatud Autod | Amserv - autode müük ja teenindus
Descriptive info: 199 910 km.. SB1ED56L10E076696
neli aastat hiljem 169 000km
http://www.auto24.ee/used/2339033

See viimane...
21:39 05.09.2016
...Avensis näitab perfektselt koha kätte neile Eesti ajaloo ihalejatele.
Pigem osta korralikult esinduses hooldatud 240 tkm sõitnud Euroopast toodud auto, kui Eesti ajalooga keritud ja Kopli 2-l liinil remonditud peldik.
ˇ
07:40 06.09.2016
Kuigi kuulutuses on vigases eesti keeles kirjas, et "Kõik hooldused tehtud ainult esinduses,ja kantud hooldus raamatusse.Ei vaja lisa investeringuid", siis päris huvitav oleks seda raamatut näha. Kui seal on tõesti hooldused praeguse läbisõiduni, siis on ju tegu otseselt ja taotluslikult pettuse peale minekuga- raamat, läbisõit- kõik on võltsitud. Ehk oleks siiski politseil huvitava asja uurida, sest minu arust kvalifitseerub see otseselt kelmuseks ja paragrahvid seks puhuks olemas.
t..t
10:32 06.09.2016
Näe, panid et broneeritud juba.

Kuulutuse külastuste arv on korge ju.
123abv
11:56 06.09.2016
No comments:

http://www.auto24.ee/used/2339102
Audi A6 1.9 TDI 96kW
wauzzz4b42n113076
Läbisõidumõõdiku näit: 275 244 km · hooldusraamat
Reg. number: BZO688
Hind: 3500 EUR

http://www.nettiauto.com/audi/a6/8261363
Mittarilukema 437 000 km
Google puhvrist tuli Soome kuulutuse hind ka välja: 1 850 €
ahi80
14:50 06.09.2016
Palun abi, kuidas vaadata Rootsi auto ajalugu, kui on olemas ainult VIN kood? Lugupidamisega
ˇ
07:17 07.09.2016
ks aia mehed krutivad ka mõnuga- vaadates rooli ja pedaale on näit vähemalt 260 000km. aga kuna keritud autodel nad vini ei näita, siis esialgu jääb üle vaid uskuda...
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pildid.php?id=2340369&am
p;view=100&cache_missing=1
oh issand
08:09 07.09.2016
KS autopood on kerimisega tegelenud ikka aastaid ja aastaid. Kuid ometi leidub ostjaid, kes nende aiast autosi ostavad. Eelpool mainiti, et ainult nurgatagused poed kerivad, aga KS autoaed pole sugugi nurgatagune poed ja tegutsenud turul päris pikalt. Karistamatus on see, et sellist tegevust ikka jätkatakse. Eestis ainult lubatakse karistada, tegelikus on teine ja kerijad vilistavad selle peale ning jätkavad pettusega. Kurb , aga tõde.
kupu_3
09:50 07.09.2016
Sellel Jumpyl(ka Expert) on lagunematu auto tiitel. 400 tuhat kerib nii märkamatult ette, et ise ka imestad kust see tuli. Antud isendi läbisõidunäidikul on ilmselt number 2 või 3 unustatud lisada. Kindlasti. Igastahes 200 000 km juures oli selle auto rool veel tehasekare ja pedaali kumm kulumata. Seda kõike linnasõidul.
d4l
10:29 07.09.2016
http://www.auto24.ee/used/2327522

VIN : WBAMW91020DV04221

2016-04-19 00:00:00 315,383 km Repair Jobs (0.00 hours) 29307
2016-03-10 00:00:00 307,582 km Repair Jobs (3.58 hours) Max Salmannsberger GmbH, Deggendorf
2016-03-10 00:00:00 307,575 km Maintenance Jobs Max Salmannsberger GmbH, Deggendorf
2015-11-23 00:00:00 283,747 km Repair Jobs (1.67 hours) Max Salmannsberger GmbH, Deggendorf

VIN WBAMW91020DV04221
Production Date 2011-09-07
Central Mileage 315,383 km* (manually entered)
Bitch
23:11 09.09.2016
Vin:WBADS31080GZ82540

BMW 525 http://www.auto24.ee/used/2334556
praegu 200000 km

aga, aga

Senast godkända besiktning
2015-11-11

Mätarställning
396535
Olku123123
18:08 13.09.2016
Selline Lexus, kuulutuses 218 000km. Mai 2015 325 000km.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2330580


to Olku
20:20 13.09.2016
Lisa VIN ka, muidu info läheb kaduma.

Antud kerimine meenutab mulle väike last, kes keelust hoolimata on shokolaadi söönud ning suu on sellega koos. Vanem küsib, kas sõid shoksi, siis laps eitab seda kategooriliselt.

Suht feil olukord kerida autot, millel algnumbrid Eesti andmebaasides fikseeritud, kuigi alati võib kahelda ka seda esialgset numbrit.
vifka2
20:38 13.09.2016
Selline Lexus, kuulutuses 218 000km. Mai 2015 325 000km.

Vin: JTHBC96S805006367

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2330580
as pušhkin
15:12 14.09.2016
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2344769
Audi A6 A6 2.4 BDW 130kW
Läbisõidumõõdiku näit: 131 413 km · hooldusraamat
Reg. number: 017BBM
VIN-kood: WAUZZZ4F55N033258
Hind: 5300 EUR

Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2017
Toodud riigist: Rootsi
Sõiduki asukoht: Eesti

MÜÜJA
Dimitri
59129839

palju see ront tglt läbis
AntiOpel
18:05 14.09.2016
Oot, sa pole kindel, kas see Audi on keritud, aga kuna sa EELDAD, et on, siis paned selle siia? Kui loll sa oled? Siin peaks ikka olema kuulutused, kus on kindlalt näidatud, et läbisõit ongi keritud.
PS ei oma selle Audiga ega selle müüjaga mingeid seoseid.
Ohjaaa
18:06 14.09.2016
No Rootsist toodi see auto Eesti 2008 ja kui oleks olemas Rootsi sõiduki reg. märk, siis saaks uurida, et mis seis seal oli. Praegu peab kohale minema ja oma silmaga vaatama, et aus kaup või mitte. Eesti teedel oleks sõiduk vuranud 90K viimase 9 aasta jooksul.
to as pušhkin
18:29 14.09.2016
miks nimetad rondiks autot mida pole näinudki, miks üldse küsid kui sinu silmis see ront on-mine osta uus, selle ostuks mõeldud raha pane uue sissemaksuks, sama soovitus kõigile siin kes irisevad ja vinguvad seee nii ja see naa-ostke uued autod
Avdii
21:52 14.09.2016
Kust kontrollida rootsist toodud auto ajalugu VIN koodi järgi? Bilupgifter vms nõuab millegipärast reg nr-t nüüd....
vasja092
17:34 15.09.2016
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2344150&rhash
=93bb


viimane ülevaatus soomes oli läbisõit 508573tkm 09.06.2015
123abv
11:47 16.09.2016
http://www.auto24.ee/used/2348383
CXY-263
Läbisõidumõõdiku näit: 225 700 km
Volkswagen Passat 1.9 TDI 74kW

http://www.nettiauto.com/volkswagen/passat/8293312
Mittarilukema 360 000 km
VW kontrollitud!!!!!
17:48 18.09.2016
Alati lisage VIN
19:13 18.09.2016
Lisa VIN kood ja eelmistele ka, et kui VIN-i ei lisa, siis info läheb kaduma. Antud Passat on siin foorumis varemalt läbi käinud. Rootsi number oli KSU503.

http://biluppgifter.se/fordon/KSU503
63amg
20:22 18.09.2016
mai kuus on läbisõit 530000 km.kestab küll see palju kirutud volkar
Johhaidiiii
20:50 18.09.2016
See oli aasta 2015, kui oli selline läbisõit.
soome diisel
23:38 18.09.2016
Auto 24 müüb üks tegelane soomest toodud diiselautosid,läbisõidud kerib ise maha,sest soomlane ei keri iialgi ja soomes peab diiselautoga sõitma vähemalt 50000 aastas muidu ei ole mõtet diislit pidada (diislimaks-700 aastas).lihtsaim viis soomest toodud autot kontrollida on kui tead soome reg nr ja trükid mõnda soome otsingusse ja on isegi viimane omanik teada kooselukohaga.VIN koodiga ei anna midagi kätte.Peaaegu kindel on ,et saksas on aastane läbisõit keskmiselt 40 000 aastas ja edasi arvuta ise,sest türklane teeb sulle sellise hoolderaamatu nagu ise tahab ja netist võid isegi osta raamatu.Kndlasti vaadata rooli ,pedaalide,käigukangi kumm,juhiiste,juhiukse hinged kulumist,taga numbritule ümbrust,luugialtäärt jne.Tasuks olla ettevaatlik kui näed kuulutust -pakkuda siis selline iludus soomest toodud.
kalvi87
22:06 19.09.2016
Hea ja korralik auto, ostetud suvel pandud kallimalt müüki ja keritud 20tuh maha.'
Uus ja väiksema läbisõiduga:
http://www.auto24.ee/used/2343655
kuulutuses 239tuh km

Algses kuulutuses 255tuh km
Algne kuulutus:
http://www.kuldnebors.ee/search/soidukid/soiduautod/audi/aud
i-a4-b7-3-0-tdi-150-kw-05/search.mec?pob_post_id=79908632&am
p;pob_action=show_post&pob_cat_id=11049&pob_browser_
offset=&pob_view_language_id=et
Navara3000
09:14 20.09.2016
Ja saksast toodud auto on saanud vahepeal Eesti hooldusajaloo
d4l
09:33 20.09.2016
Tere

http://www.auto24.ee/used/2231356

VIN: WBAPX51020CU07366, NR: 385TKH

Date Mileage Type Dealer
2012-11-02 00:00:00 399,397 km Repair Jobs (0.42 hours) 04849
2012-07-16 11:23:00 392,571 km Dealer Visit 04849
2012-06-25 17:49:00 391,139 km Dealer Visit 04942

VIN WBAPX51020CU07366
Production Date 2008-02-13
Central Mileage 399,397 km* (manually entered)
123abv
14:08 21.09.2016
WAUZZZ4F26N163192
Audi A6 2.0 TFSI 125kW
Läbisõidumõõdiku näit: 230 000 km · hooldusraamat
2014-10-30 Kontrollerad vid 28 791 mil ehk siis 287910 km.
http://www.auto24.ee/used/2215889

Siin on küll püütud kenasti auto numbrit varjata, aga näe vin koodiga tuli ikka ajalugu välja.

http://biluppgifter.se/fordon/WAUZZZ4F26N163192
bixxol
16:11 22.09.2016
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2291779

Auto muidu ok, aga 100000 maha keritud. Telefonile vastanud `"mees" rääkis, et käis lausa ise toomas Taanist. Nummerblade.net annab aga 341000 aasta tagasi..
Vin:VF7YABMFB12037385
Ja muidugi on ka hooldusraamat :) Autotooja Tartust müüb sellist rambet.

Muudetud 22.09.16 16:13

J
17:22 23.09.2016
http://www.auto24.ee/used/2327554
Saksa ajaloo järgi käinud esinduses viimati 2012 august, läbisõit 312 208km.
Vin:WAUZZZ4B62N092070 auto nr 102BNP
123abv
11:24 26.09.2016
http://www.auto24.ee/used/2355663
Läbisõidumõõdiku näit: 233 000 km
WAUZZZ4BZYN056132
127BJD

http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.asp
x?Vin=WAUZZZ4BZYN056132

Synsdato 07-05-2013
Km-stand 313.000

Eestis on auto lisaks sõitnud umbes 35000 km. Praegune müüja ei pruugi olla auto ajalooga kursis, seega kedagi otseselt ei süüdista. Küll aga võib mainida, et auto numbrialuse järgi võib oletada, et auto on ostetud millalgi Asmo platsilt.
123abv
14:11 26.09.2016
http://www.auto24.ee/used/2356230
Läbisõidumõõdiku näit: 208 320 km
Ford Mondeo
021BGF
WF0WXXGBBW4Y80827
http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.asp
x?Vin=WF0WXXGBBW4Y80827

Synsdato 19-12-2011
Km-stand 232.000
Kui Mondeo 2012 kevadel Eestis arvele võeti, siis oli läbisõit kukkunud 148234 peale.
BMW X5
22:38 27.09.2016
HA HA
22:44 27.09.2016
Selle pildi peal läbisõit ca 120000 http://www.auto24.ee/webcache kasutatud/608/auto_php-id=2329
608-view=102-www_auto24_ee.html , teiste piltide peal ca 55000km
123abv
12:12 28.09.2016
http://www.auto24.ee/used/2357405
WDB2112071B322592
521BPL
Mercedes-Benz E 200

http://biluppgifter.se/fordon/WDB2112071B322592
Besiktigad 2015-03-31
Kontrollerad vid 50 027 mil,
Ehk siis meie mõistes 500 270 km
123abv
13:03 28.09.2016
Asmo platsil ei ole kõik Taani autod keritud ja kui on, siis on vin kood ilusasti varjatud, siin vist tuli näpukas sisse.

http://www.auto24.ee/used/2358044
Audi A6 S-Line Quattro 3.0 TDI
WAUZZZ4F77N106066
Läbisõidumõõdiku näit: 237 000 km · hooldusraamat

http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.asp
x?Vin=WAUZZZ4F77N106066

Synsdato 28-11-2014
Km-stan 277.000
Tõetruu
23:26 29.09.2016
http://www.auto24.ee/2349319

WVWZZZ3CZDE002587

Eestis ls 192700 - hooldusraamat

http://biluppgifter.se/fordon/WVWZZZ3CZDE002587

Rootsis 2015-09-30
Kontrollerad av Bilprovningen Vetlanda vid 2 865 mil ehk 286500 km.



mil to km
08:38 30.09.2016
See auto on sõitnud 28650 Rootsi andmete järgi, mitte 286500. Korrutad 10, mitte sajaga.
Peeugeot
09:37 30.09.2016
Tere,kas keegi oskab vin.koodi järgi Hollandist toodud auto andmeid vaadata.VF39UUHZJ92230893.Autoks Peugeot 607.läbisõiduks märgitud224000.Proovisin ise,aga ei õnnestunud.
etnagu
17:01 30.09.2016
üks ju bens+gaas ja teine disla?
Rootsi takso
17:22 30.09.2016
Antud vin kood ei ole selle auto oma, selle vini järgi on tegemist punast värvi 2.o TDI Passatiga. Kuulutuse avaldaja on pannud meelega vale vin koodi varjamaks teadagi mida.
Keritud
13:09 02.10.2016
Spidomeetril märgitud 117 000,Kuid kapoti all märge 160 000 km
http://www.auto24.ee/used/2358312
Esimene ots lahti käinud ja kahtlaselt värvitud
a.m
23:09 02.10.2016
Keritud a6 Viljandis
http://www.auto24.ee/used/2356458
WAUZZZ4F66N101195
Tegelikult toodud prantsusmaalt.
Jube suitsu pilvoli järel kui käis.
KeritudInsignia
10:04 03.10.2016
http://www.auto24.ee/used/2330052

W0LGT8EM5E1048657

Juunis oli läbisõit 280 838 km
123abv
12:32 07.10.2016
Ilmselt on kuulutuse sisestamisel väike näpukas sisse tulnud ja kaks ning neli on omavahel kohad vahetanud :)

http://www.auto24.ee/used/2365958
Audi A6 1.9 TDI 96kW
Läbisõidumõõdiku näit: 245 705 km
WAUZZZ4B73N048810

http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.asp
x?Vin=WAUZZZ4B73N048810

Synsdato 19-08-2016
Km-stand 425.000
volvomees56
17:08 07.10.2016
Volvo xc60 791BKJ
YV1DZ714692030182
http://www.auto24.ee/used/1757861
kuulutuses 190 000, ülevaatusel aprillis 252 000
See ju...
22:27 07.10.2016
....disla vin. Sellist ls gaasikat Leedukad ju ei too.
Palhes Vobmira
19:56 08.10.2016
99,2% autosi on keritud mis tulevad välismaalt.

Tuttav ka oma tarbeks tõi Leedust auto ning kellalt läks kohe 140 000 maha, et lihtsam oleks müüa. Siis selgus ka, et leedukad olid 200 000 omakorda maha võtnud.

Ehk 500 000 sõitnud 2008 aasta masin, millel praegu on läbisõit kelladel 160 000.

See number on mõttetu, miks inimesed seda üldse vaatavad?

Kompressiooni test, turbo lõtkude test ja kohe selge mootori seisukod.
NB
20:25 08.10.2016
Inimesele on pohui see foorum...
Opel Insignia (registreerimata)

Re: Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

http://www.auto24.ee/used/2261669

Ja ärikate uus kuulutus

http://www.auto24.ee/used/2355258

06.10.2016 omanikuvahetus...
REG NR 741TVJ

OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER

VIN: W0LGT87E091114298


........
21:24 08.10.2016
Ega keskmine ostja nagunii vini googelda ja veel vähem käib ta siin foorumis.
kupu_3
21:36 08.10.2016
Selle Insignia fotod on ikka jubeda kallaku peal tehtud. Ime, et kässar üldse kinni peab teda.
looder23
21:38 08.10.2016
Tõi oma tarbeks, kohe kellalt 140k maha, et oleks lihtsam müüa.

Selles lauses ei klapi algus lõpuga.
hehhee
10:57 09.10.2016
to looder23

Väga hästi klapib. Ega autosid ei peeta elupäevade lõpuni. Oleks ta 300k kellale jätnud, siis 3-4a pärast müües oleks number 400k kanti. Aga nüüd on tal armatuuris 160k ja 4 aasta pärast u. 250k. Eestlane ostab läbisõitu - kas see 250k nüüd eelise annab, aga 400k kellal annaks sellega miinuse küll. Olenemata tõigast, et tegelik läbisõit on nagunii mõlemal juhul 600k :)
.......
13:00 09.10.2016
Eestlane ostab läbisõitu, aga lisaks müüakse väljalaskeaastat ja sümbolit iluvõrel. Loomulikult rikub eelneva koosluse ära näiteks 280 000 km, seega täiuslikkuse saavutamiseks muudame selle 180 000-ks ja voilà- ideaalauto turul.
...........
20:08 10.10.2016

NB! ÄSJA TOODUD,POLE VEEL EESTIS ARVEL.

Aga vin koodiks on pandud eestis arvel oleva, sama värvi ja sarnase läbisõiduga auto oma. Miks?
WF05XXGCD56S52257
348AXU
http://www.auto24.ee/used/2368088
pekkajukka
07:31 11.10.2016
kes kerivad? tahaks ka kerida-edasi kerida- kuid keegi ei keri. ükskõik kellelt küsid, keegi ei tea kedagi kes sellega tegeleks.
Absindi joodik
09:13 11.10.2016
Kas suurtes koguses oled seeni tarvitanud või oled omaloomingut teinud?

Vin kood on ju teine??
PS
10:24 11.10.2016
See Focuse VIN on nüüd viimase tunni-kahe jooksul muudetud seal kuulutuses. Hämamine käib müüja poolt..
looder23
10:43 11.10.2016
to hehhee, minu arusaama järgi inimene, kes toob endale, ei mõtle müügile. kui sa juba mõtled eos müügile, siis ei too sa endale vaid müügiks, eriti kui juba kerimisega tegeletakse. sina oled siis auto kasutaja kuniks auto müüdud, ning üldiselt ei täi see inimene eriti hooldusesse investeerida, seega räägime asjadest õigete nimedega. tänapäeval on aina lihtsam teostada sõiduki tausta uuringut ja kui sa ka müüd 3 aasta pärast, on see vast veel lihtsam.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte