Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

ˇ
16:16 10.06.2016
väike näide, kuidas enne müüki läbisõit muutub

Vehicle report
VIN: WF0MXXGBWM8G18379
Make: Ford
Model: Galaxy
Year: 2008

History
Date Mileage Additional information

2011-06 ESTONIA
Registration
Imported from: Netherlands

No photos
2011-06 178 349 km ESTONIA
Technical inspection

No photos
2012-05 147 600 km ESTONIA
Sale or auction
Price: 14490 eur

vahepeal toimuvad ka mingid müüjate- ja hinnamuutused

2012-08 148 000 km ESTONIA
Sale or auction
Ropka Autoaed
Price: 13490 eur

No photos
2012-08 148 000 km ESTONIA
Sale or auction
Ropka Autoaed
Price: 14290 eur

No photos
2012-08 148 000 km ESTONIA
Sale or auction
SkyCar
Price: 13500 eur

No photos
2012-08 148 000 km ESTONIA
Sale or auction
Hansa Motors OÜ
Price: 13490 eur

No photos
2012-08 148 000 km ESTONIA
Sale or auction
Hansa Motors OÜ
Price: 13490 eur

No photos
2012-09 148 000 km ESTONIA
Sale or auction
SkyCar
Price: 13500 eur

No photos
2012-09 148 000 km ESTONIA
Sale or auction
Hansa Motors OÜ
Price: 13490 eur
Anton2565
08:25 14.06.2016
Audi A4 TURBO 1.8 Turbo 120kW - AutoSalong

WAUZZZ8E93A266761

Juulis 2015 oli läbisõit 213000 km. Tegelik esmaregistreerimine on 2002.

http://www.auto24.ee/used/2266522
Anton2565
08:59 14.06.2016
Audi A4 2.4 V6 125kW

WAUZZZ8EX4A174012

www.auto24.ee/used/2028953

Kas tõesti sõitis Saksamaal viimase 7 aasta jooksul ainult 40000 km-t.
Tegelik esmaregistreerimine 28.01.2004


Auto detektiiv
08:45 17.06.2016
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2278541

Kilometerstand: 387000

Viimane märge Taanis 03.2016

Eestis 270 000km.
Auto detektiiv
09:19 17.06.2016
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2233995

Viimane märge Taanis 409 000 12.2015

Eestis hooldusraamatuga 223 000km

Säinas maalt
12:40 17.06.2016
Pane VIN-d, muidu see info läheb kaduma.
oviir
14:29 17.06.2016
http://www.auto24.ee/used/2253262

Forester, kuulutuses 216000, mnt näitab viimast ülevaatuse läbisõitu 443+ tuhat
58 20 23 82
21:37 26.06.2016
Enne oli ta Kaarel Põldoja Tartust,
hetkel on ta Kristjan Palusaar Viljandist.
Müügis on Volkswagen Sharan 4 MOTION HIGHLINE 1.9 TDI 85kW,
mis lisaks kõigele muule on paar aastat põhiliselt tagumise käiguga liigelnud.
vanames
22:23 26.06.2016
Kui nüüd tähte närida... digiodomeetril suureneb näit ka tagurpidi sõites.
Vaevalt et sellel Sarannil trossiga spido on :)
johhamtohham
18:42 28.06.2016
Kas keegi oskaks vaadata läbisõitu soome nr järgi?
Seat autoks
UBI-843
ˇ
19:24 28.06.2016
sellest on siin juba juttu olnud.
http://www.auto24.ee/used/2232939
läbisõit üle 400K
kaks lehte varem
22:55 28.06.2016
Vaata selle aasta 20 aprilli sissekannet siin foorumis.
tali22
00:45 29.06.2016
johhamtohham
nii huvi pärast küsin et miks just see seat huvi pakub?
näiteks eesti ajalooga toledot on eestist rohkem saada.väikse läbisõiduga nii diisel kui bensiin. kummalisel kombel paistab ka leon kallim olema.sama auto põhimõtteliselt
Vaidlesime
07:50 05.07.2016
ühes seltskonnas (kus olid ka automüüjad) kasutatud autode läbisõitudest. Üsna kuumaks läks, kuni tegin nii. Võtsin auto 24 - st aasta vanused 50 müügis autot, liitsin nende läbisõidud kokku ja jagasin siis 50. Niisiis tuli keskmiseks aastaseks läbisõiduks 57000 km! Millegipärast vaidlus lõppes?
Targutan kah
08:24 05.07.2016
Keskmise auto24.ee kasutaja paradiisis(Loe Saksamaal) ostetakse ca 75% uutest autodest firmade poolt, kes siis kasutavad neid kuni 3 aastat. Aastased läbisõidud ongi ca 50tkm. Seejärel lähevad oksjonile, kus siis ostavad need omakorda väiksemad diilerid ning sealt jagunevad autod 2-ks. Eraisikud/firmad enamvähem 50/50.

Siis tekkib läbisõitudes ebavõrdsus. Eraisik sõidab ka seal 15-20tkm aastas, firma kasutuses aga 30-40.

Edasi oskate juba ise, palju peaks olema ls 5-6a vanal autol. Loomulikult esineb äärmuslikke statistilisi kõikumisi, aga usun, et suured piirid on paigas.
huviline11111
09:34 06.07.2016
WV2ZZZ7HZ6H021774

Viimane märge taanis 446 000km.

http://www.auto24.ee/used/2291135
ˇ
09:15 07.07.2016
linnukesele
10:05 07.07.2016
Asi on natukene imelik.
Rootsi paberite järgi peaks see auto olema helesinine.
Piltidelt see küll välja ei tule.
Lisaks veel see, et nende info järgi ei ole see saan alates 2012 liikluses osalenud.
pritsung
15:11 07.07.2016
Arvasingi ,et näen siin enda kuulutust, auto seisnud mõned aastat lihtsalt .
ˇ
17:26 07.07.2016
siis on selge- korralik auto seisab 4a ajaviiteks aianurgas...
TaMot
21:42 07.07.2016
Tere

TÜV statistika järgi on Saksamaal keskmine sõiduauto läbisõit 14000 km. aastas.
Loomulikult esineb kõikumisi aga täielikku jama pole mõtet ajada. Lisaks veel, et miks peaks üks normaalne inimene, kes osteb poest uue auto, tahtma temaga sõita rohkem kui 150000 kilomeetrit. Olenemata kui pika aja jooksul see maa läbitakse.
Targutamise asemel palun süvenege.
P.S. minu abikaasa sõidab autoga aastas umbes 7000 kilomeetrit. Mis siis tema autoga 3 aasta pärast teha?
professor_sammaljalg
22:33 07.07.2016
See statistika ongi ainult üks kõikumine, mis ei näita suurt midagi, kuna arvesse võetakse absoluutselt kõik arvel sõiduautod, ka kõik hobiautod jne.

Natuke reaalsem on Dekra TÜV statistika, mis toob esile sellised keskmised läbisõidud:

The most reliable used cars 2 to 3 years:

1. Mercedes-Benz SLK (26,000 kilometers) - 2.4%
2. Audi A6 (62,000 kilometers) - 2.9%
3. Mercedes-Benz GLK (55,000 kilometers) - 3.6%
4. Porsche 911 (31,000 kilometers) - 3.9%
5. BMW Z4 (36,000 kilometers) - 4.0%
6. Mercedes-Benz E-Class Coupe (42,000 kilometers) - 4.5%
7. Audi Q5 (64,000 kilometers) - 4.7%
8. Audi A3 (49,000 kilometers) - 4.9%
9. Ford Focus (43,000 kilometers) - 4.9%
10. Mercedes-Benz C-Class (59,000 kilometers) - 4.9%

Ja lõpuks korduvalt tambitud teadmine, et ei ole ju mõtet Lääne-Euroopast siia tassida ei madala, ega keskmise läbisõiduga autot, kuna need on lihtsalt liiga kallid.
Lihtsalt,
06:09 08.07.2016
kui lüüa rusikaga lauale ja arvestada aastaseks läbisõiduks 50000 km. siis on siin petturite paraadil petta saamise protsent kordades väiksem, ei muud.
ˇ
06:47 08.07.2016
tamoti sugused usuvad vist ikka veel tõsimeeli, et eestisse tuuakse müüki saksa koduperenaiste vähesõitnud luksusautosid. kui tamoti naine sõidab 7000, siis minu abikaasa kaks korda rohkem.
TaMot
08:10 08.07.2016
Tere.
Uue auto esimese paari aasta läbisõit ongi suurem, kuna uue auto ostu kriteeriumiks on usaldusväärsus. Teiseringi ostjale see oluline pole ja selle inimese läbisõit ongi väiksem.
Kui 80% autosi on manipuleeritud läbisõiduga ja 20% on korrektsed, siis on ju võimalik leida ka aus auto.
Ei pea ostma autot millel puudub hooldusajalugu margiesinduses. Jah, kõige odavamat autot ei pea ostma, kuigi enamuse jaoks on hind tähtsaim argument.
Ja Eestis sõitnud autot ei osta ma vabatahtlikult kindlasti, sest keskkond on lihtsalt nii vilets ja mentaliteet vale. Eesti autod on paari aastaga täiesti otsas.
Sellepärast tulebki auto Saksamaalt tuua. Hind ei ole määrav, seisukord on.
to TaMot
08:21 08.07.2016
Kindlasti on võim alik leida Saksast õige läbisõiduga auto. Sama kindlasti on võimatu seda Eestis vaheltkasuga maha müüa.
Internetiajastul ei ole just üleliia keeruline võrrelda Eestis ja Saksas sarnaste parameetritege (v.a., läbisõit, varustus) autode hindu.
Raske uskuda, et kõik Saksast autode toojad heategevusega tegelevad.
auto doktor
08:22 08.07.2016
Mida sa TaMot (registreerimata) räägid et Eesti autod kahe aastaga täiesti otsas. Tule vaata minu autod, mis on juba 2,5 aastad vana ja Eestis uuena ostetud ja näeb välja nagu uus.
ZRX
00:21 17.07.2016
Väidetavalt ei too tänasel päeval oluliselt ükski autoplats autosid Saksast väid kusagilt a la Leedu platsidelt.
See et keegi arvab, et siia tuuakse odava raha eest 100 000 km sõitnud autosid, võivad oma rahuks seda edasi arvata.
Ise ostsin auto mis Saksas oli ca 1,5 a sõitnud ca 100 000. Eraisik tõi siia ja sõitis siin ca 24 000 poole aastaga ja hetkel on 4,5 a vanal autol ees 193 000 km. Tundub, et mul käivad päkapikud rsk edasi kerimas :P
kpl
11:26 17.07.2016
Mul on saksast toodud õige km auto,raudselt saaks ta kasumiga müüdud,kui vaid tahaks.
Müüja28
12:17 17.07.2016
to kpl.

Ära endas nii kindel ikka ole, ei ole see müük nii lihtne midagi. Müüjaid palju, odoka kerijaid palju, kes müüvad oma kerituid autosid odavamalt ja ostjad vaatavad hind ning usuvad keritud autode läbisõitu. Müün ka ise Saksast toodud õige läbisõiduga autot, aga pole veel senini lahti saanud, sest minu on hind pisut kõrgem.
bstrd
15:00 17.07.2016
Autot Saksat tuues jääb ju ikka Leedu ette kust pead läbi sõitma, nutikamad toojad tellivad autod Leetu Leedu treileritega sest Leedukatel hind tunuvalt odavam kui Eesti treiladel ja sealt tuuakse auto maad mööda siia ning ongi meil mõnede arvates platsid Leedust toodud autosi täis.
olen automüüja
19:58 17.07.2016
Terve,

ma olen automüüja. Pole kunagi kerinud, ega Leedust toonud autosi.

Kallid autoostjad, palun vältige selle sõiduki ost, mis on paberite järgi toodud Itaaliast/Prantsusmaalt.

Ma olen ise püüdnud Itaalias ja Prantsusmaal kohapeal olles osta autosi- korralikud autod maksavad rohkem kui Saksas, kehva auto saab väga odavalt, lisaks müüjad ei ole müügist huvitatud, igatahes ei hakka pikemalt seletama. Ükski normaalne Eesti inimene ei roni sinna autot tooma, sest Leedust saab sama auto juba ära värvituna, parema kilomeetriga jne.

Ise näen tõsiselt vaeva, et tuua korralik auto, millel originaal läbisõit jne ning millel oleks müüdav hind. Otsin autot Euroopast 2 nädalat enne kui midagi leian, mida kannataks müüa niimoodi et peale müüki saaks ka öösiti magada.

PALUN, ärge ostke Itaalia/Prantsusmaa importautosi. Need on 99% ulatuses Leedust.

Ma ei väida, et Leedust kõik autod halvad tulevad, aga enamik on õudus kuubis.

Ma näen Poolast tulles, millised avariilised / valepoole rooliga autod treilerite peal on, veok on muidugi Leedu numbriga.

Eesti inimesed! Palun ärge ostke turu kõige odavamat, mille päritolu riik on Itaalia/Prantsusmaa. Valige mõni eur kallim auto, mis toodud Saksast/Austriast/Rootsist/Tšehhist/Belgiast/Hollandist, ehk riikidest kus üleüldine kultuuri tase ja ingliskeele oskus on selline, et on reaalne võimalus, et eestlane on selle auto toonud ise sealt.

Väga hea nipp on küsida ka treileri CMR-i, et auto päritolumaalt või siis müüja tehtud fotot hetkel mil ta auto ise ostis päritoluriigist.

Automüüjad hakkavad mind nüüd sõimama, aga mind ei huvita. Mina magan öösiti paremini ja mul läheb ka paremini müügiga, sest minu kliendid saavad aru et olen normaalne inimene kes pakub normaalset kaupa.

Head autoostu soovides,
automüüja
mina-mina
20:32 17.07.2016
Olen 25 aastat autosi toonud ja müünud,tean enamvähem kõiki toojaid aga ei tea ühtegi kes oleks Prantsusmaalt auto ostnud.Itaaliast on toonud kaks tuttavat aga ka ainult paaril korral.Ja samuti ei tea kedagi kes laseks autod treilaga kuhugi leetu tuua ja sealt ise siia.Nii see lihtsalt on.
td
21:00 17.07.2016
Mis uudis see siis on ,et prantsuse,itaalia autod leedust. Seda teavad ammu kõik.
Aga.... ---------
21:54 17.07.2016
See ei olegi infoks neile "kõigile" kes teavad vaid neile kes ei tea ja kes ikka veel muinasjutte usuvad.
jee.kim
22:25 17.07.2016
Minu usk AUSASSE autoärikasse on taastunud!
Tänud Sulle "aus automüüja" et mu silmad taas avasid!

edu


PS! Usun ka päkapikke ja jõuluvana ning pendli-Ennu!
ka tooja siin
23:18 17.07.2016
Olen toonud ja toon ka täna nii Itaaliast kui Prantsusmaalt, enamuses Itaaliast.
Sealt toomisega saavad aga hakkama ainult need, kes keelt oskavada ja kes suudavad ise treileri täis osta. Eesti vedajad(transa) osakoormaid nendest riikidest ei paku. Keeleoskusega on seal nagu on, Itaalia-Tirolis saad ehk saksaga hakkama, väheke allpool ehk inglisega aga Rooma ja sealt alla ainult kohalikus keeles. Prantsusmaal üldjuhul ainult kohalikus keeles.
Kui tahad 1-2 tk kaupa tuua pead Leedu transporti kasutama.
Kõige lihtsam on küsida müüjalt Itaalia või Prantsusmaa passi ja vaatata kas seal on Leedu transiitnumbri märge sees, kui seda pole siis on suur tõenäosus, et on otse toodud.
Sellega olen küll nõus, et neid ise otse toojaid Itaaliast ja Prantsusmaalt on väga vähe. Tallinna piirkonnas ehk max. 10 ja regulaarseid ehk 5.
Minu kogemus ütleb, et kõige jubedamad on Belgia autod. Endale aga ostaks alati just Itaaliast pärit sõiduki.
TaMot
00:01 18.07.2016
Tere

Kuigi ostusoovitusega lõpuni ei nõustu, olen õnnelik, et päris inimesi ka olemas on. Loomulikult on olemas inimesi, kes suudavad autosi osta ka Itaaliast. Arvuti tagant tuleb lihtsalt välja ronida ja keel ära õppida.

Ülejäänud lasteaiale soovin häid Skoodasid, Tojootasid.


aus automüüja
00:57 18.07.2016
Mul on oma kodustatud Itaallane olemas, kes suudaks Lõuna Itaaliast mulle autosi ette anda, aga paljud autod krutitud odomeetriga/värvitud ning neil puudub lisavarustus jne.


Tublid vennad kes ise otse toovad Itaaliast, Prantsusmaalt. Müts maha.


Eks paska leidub igas riigis.
Valiks
10:19 18.07.2016
isegi EUR kallima auto, aga Hollandist toodud autodel on ka max läbisõit enamasti alla 200 k, just nagu võluväel, sõltumata auto vanusest. Kui juba niikuinii krutitud ajalooga auto osta, siis oleks ju loogiline võtta kõige odavam.
123abv
11:17 20.07.2016
Müüa heas korras Soomest toodud väikese läbisõiduga diisel.
Huvilisi?

http://www.auto24.ee/used/2301004
Skoda Octavia ACTIVE 1,9 TDI 66kw 1.9 TDI
Läbisõidumõõdiku näit: 218 675 km

http://www.nettiauto.com/en/skoda/octavia/8130488
Mileage 420 000 km
Rainerqwer
15:00 20.07.2016
Soomes ei osta keegi diislit, kui aastane läbisõit jääb alla 30000km.
astrasoov
15:41 20.07.2016
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2297205

Subaru Forester PZEV 2.5 16V SOCH 127kW
VIN-kood: JF2SHADC7CH437562

Ilus puhas ja korralik, vigu ei ole ja Leedu müüja võttis vaevaks uued porimatid isegi muretseda

http://selenaauto.com/index.php?pid=203&carId=46132&
vin=JF2SHADC7CH437562


Läbisõit muidu õige, jah
123abv
16:19 20.07.2016
http://www.auto24.ee/used/2177647
824BPF
WVWZZZ3BZ3E212749

Muidu tundub ju täitsa viisakas Passat, aga...
Läbisõidumõõdiku näit: 257 000 km · hooldusraamat

Synsdato 16-07-2015
Sluttid 10:39
Km-stand 515.000

http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.asp
x?Vin=WVWZZZ3BZ3E212749
123abv
09:53 22.07.2016
http://www.auto24.ee/used/2300780
Skoda Superb Elegance 1.8 Turbo 110kW
Läbisõidumõõdiku näit: 213 715 km
TMBCL63U059085298

http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.asp
x?Vin=TMBCL63U059085298


Synsdato16-07-2012
Km-stand 293.000

Auto praegune omanik ilmselt Taani ajalugu ei tea, küll aga on selgelt näha, et aastal 2013 on auto ostetud ksauto platsilt.
kroon234
11:36 22.07.2016
Üks autoremondi proff ütles omal ajal: vahe on, kas auto on sõitnud 130tkm või 150tkm - 130tkm on sul veel umbes 20tkm mure vaba sõitu ees.
Üle selle ei pidanud enam vahet olema , kas 200, 300 või 500tkm. Siis pidi asi olema eelmises omanikus, kasutatud kohas, korrektses hoolduses ja õnnes. Lihtsalt 500tkm pealt on ring kulu sõlmedele peale tehtud(ratta laagrid, starter, generaator, tehtud esimene mootori remont - tihendite vahetus jne). Aga Eesti inimene on lihtsalt loll ja oma dogmades kinni ning tähtsustab ühte numbrit autot ostes tohutult üle. Keritakse, et oleks mingigi võimalus autot müüa Eestis. Ei kaitse kerijaid, kuid Eestis muud moodi ei saa - eelistatakse väiksemat odomeetri numbrit ning ei tähtsustata kindla hooldus ajaloo tähtsust. Oma kogemuse pealt julgen väita, et Tallinnas 200tkm ja heaolu ühiskonnas ning headel teedel( Saksa, Holland, Rootsi) 400 tkm sõitnud autod on suures plaanis võrdväärsed. Keskmine eestlane sõidab autoga kuni teele jääb, siis läheb remonti. Aga nt. Rootsis omanik viskab võtmed mootori tule süttides kohe teenindusse, sest tal on raha, mida meil ei ole. Kõik auto mootorite, turbode, käigukastide probleemid saavad alguse remondiga viivitamisest ja eba piisavast hoodusest.

Muudetud 22.07.16 12:05

arx200
14:09 22.07.2016
http://www.auto24.ee/used/2301456
väidetavalt esinduses kontrollitud läbisõit 166 000

Rootsis andmed:
Besiktigad
Kontrollerad vid 53 059 mil, giltig till 2016-05-31.
Ehk siis tegelikult üle 530 000 läbisõit.
aa
14:11 22.07.2016
http://www.auto24.ee/used/2069858

SB1KM20E20F024192
082MFX

Kuulutuses - 239 000 km
MNT 28.04.2014 - 376 373 km
arx200
14:15 22.07.2016
http://www.auto24.ee/used/2301456
väidetavalt esinduses kontrollitud läbisõit 166 000

Rootsis andmed:
Besiktigad
Kontrollerad vid 53 059 mil, giltig till 2016-05-31.
Ehk siis tegelikult üle 530 000 läbisõit.

lisasin ka reg numbrid ja VIN koodi, et info ei läheks kaduma.
Rootsi reg nr. KSU503
Eesti reg nr. 066TMF
WVWZZZ3CZAE173608
td
14:19 22.07.2016
Aus automüüja..
Arvad ,et seda foorumit loevad need kes autovõõrad? Ehk siis need kes läbisõitu usuvad.
Neid foorume loevad nagunii autohuvilised,kes nagunii teavad neid kelmusi,ühesõnaga siin pole kuuljaid kõrvu sinu hüüetele. Aga äitäh ikkagi.
riki231
14:22 22.07.2016
http://www.auto24.ee/used/2266714
ls. 209 000

Rootsis: juuli 2015 276000

Besiktigad
Kontrollerad av Dekra Norrtälje vid 27 626 mil

Rootsi reg nr. NDB142
VIN WVWZZZ3CZDE071697
esttrading
15:53 24.07.2016
WVWZZZ3CZDE103873 kuulutuses läbisõit 167000km, Rootsis ülevaatusel 04.2016 läbisõit 183450km

Kontrollige siit:

http://biluppgifter.se/fordon/WVWZZZ3CZDE103873
P001
23:56 26.07.2016
219BCG
MERCEDES-BENZ E 270 CDI
VIN: WDB2110161A015729

detsember 2015 ls 459587km praegu 255000km

http://www.auto24.ee/used/2307357
ep
00:22 27.07.2016
kui sealt Autojärelmaks24 autopadrikust mõne originaalläbisõiduga auto leiaks, võiks küll risti seina peale joonistada.
T.
09:44 31.07.2016
http://www.auto24.ee/used/2309800

Ford Mondeo 750BAE
vin WF0WXXGBBW4T20552

Läbisõit on peaaegu reaalne ainult ca 18000 maha keritud
Originaalis oli seal ca 340000 km
Lisaks on masinast saanud comfort?
n.võll
12:28 31.07.2016
‏Suur tänu teemaalgatajale , olen saanud hulga targemaks.
Olen ise ostmas autot nii u. 10000.- eest.
Nüüd siis selge millised ohud ootamas.
Ega vist muud üle ei jää, kui eesti ajalooga auto?
Sull12
15:30 31.07.2016
Oleneb.
Ma ostsin Saksast, täieliku digitaalse hooldusraamatuga kuni müügipäevani. Esindusest. Aga siit kaugelt eemalt on see suht keeruline, sakslased ei saa aru, miks mul vinkoodi vaja, esindusest raske ajalugu saada, kui läbi häda vin olemas jne. Või kui kõik klapib, siis kui oled lõpuks saanud kõik vastused kätte, siis auto juba müüdud.
Samuti Eestis "paljusõitjad" sõidavad tegelt topelt rohkem, teevad ise vahepealse õlivahetuse ja enne nn õiget aega esindusse minnes muudetakse läbisõit "õigeks".
Plussid ja miinused nii siin kui seal.
obk2
11:42 02.08.2016
http://www.auto24.ee/used/2309686

õige vin: JF1BPELUA6G053670
29.05.2014 ls.oli 318127
to obk
12:55 02.08.2016
See subaru müüja on vist üks vendadest Grimmidest.
Fantaasia lendab täiega.
Lisaks VIN-ga vassimisele on järgmised luulutused.

Kuulutuses esmane reg. 11/2007
Tegelik 02/2007

Kuulutuses: Teh.Ülevaatud kuni 06.2018.a.
tegelik: Sõidukil puudub kehtiv tehnoülevaatus

Samuti on puudu liikluskindlustus.
ˇ
13:14 02.08.2016
lisame kuulutuses oleva vini, siis tuleb otsingutega välja
JF1BPELUA6G053760
Heinog
22:07 07.08.2016
Heinog
22:12 07.08.2016
http://www.auto24.ee/used/2307020

Last approved inspection
2015-10-19

Mileage
361,598
Heinog
22:13 07.08.2016
WVWZZZ3CZDE103826
123abv
12:33 09.08.2016
http://www.auto24.ee/used/2310444
Läbisõidumõõdiku näit: 208 000 km
Reg. number: 651TLB
VIN-kood: WAUZZZ8E27A034119

http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.asp
x?Vin=WAUZZZ8E27A034119

Synsdato 25-02-2013
Km-stand 340.000
midagi kaduma läinud
13:06 09.08.2016
Niinake
15:20 10.08.2016
BRC-s Passati läbisõit väiksem kui 2010 lõpus Saksamaal

WVWZZZ3CZ8E211428

http://www.auto24.ee/used/2280453
Niinake
15:29 10.08.2016
Ros Auto OÜ

http://www.auto24.ee/used/2315690

Passatil kilometraaž vähenenud Itaaliast tulekuga `ca 100 000 km-t.
Niinake
15:31 10.08.2016
Ros Auto OÜ

http://www.auto24.ee/used/2315690

wvwzzz3cz7e201864

Läbisõit väiksem kui veebruaris 2012 Itaalias.
joppenpuhh
10:29 12.08.2016
http://www.auto24.ee/used/2314992

Volkswagen Golf GTI 2.0 GTI 147kW
WVWHD7AJ7EW002694

läbisõit nagu ok, aga guugli otsingus vin koodi järgi näha et tegu murikamaalt toodud romuga

Muudetud 31.03.17 15:12

JÄRVAMAA
20:16 13.08.2016
keritud

Taanis viimane läbisõit 07.04.2016 1940000 km http://www.auto24.ee/used/2317322
vin kood SB1EA76L80E030903 toyota avensis
to JÄRVAMAA
07:14 14.08.2016
ega sa ühte 0 liiast ei kirjutanud
Edvardevits
11:42 17.08.2016
Volvo XC90 siin näit 257-tuhat. Kevadel oli rootsis veel 413-tuhat (nr. UHA580)
http://www.auto24.ee/used/2321747
Raimojeedas
22:01 17.08.2016
http://www.auto24.ee/used/1788863

Avondale Sport 410 haagissuvila,
VIN-SGAS000AVS0001456
toodud riigist Saksamaa, tegelikult Inglane, uks vasakul pool
valmistamisaasta 2000, tegelikult 1995
raizxc
08:35 18.08.2016
Viimasele: esmane registreerimine maanteeameti andmebaasi põhjal 2000, seega selles osas on kõik õige.
Vw
17:40 18.08.2016
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2321788
vin: wvwzzz3czce092721
LS 142 000
Besiktigad 2015-10-30
Kontrollerad vid 25 518 mil, giltig till 2016-10-31.
A!
19:35 18.08.2016
Tädi on vist kütusekulu osas ka väikese kärpe teinud. Naise sõbrannal sama mootoriga golf ja keskmine seal 5,5 kandis, vaevalt et paarsada kilo suurem auto sellest vähem võtab, pigem ikka suurusjärgu võrra janusem.
Taanikunn
21:00 18.08.2016
http://www.auto24.ee/used/2326105
vin wvwzzz3cz7e036572
14-03-2016 oli 387.000km
Taanikunn
19:39 20.08.2016
http://www.auto24.ee/used/2327566

VIN WDC1641221A452930
esmane registreerimine on 12-09-2008 ja
14-03-2016 oli 258.000km ees
palu abi
17:24 21.08.2016
Rootsist toodud auto. Teada vaid VIN, kuskohast saaks kontrollida ajalugu?
Siit http://biluppgifter.se/ saab vaid reg. numbriga otsida.
Ruotsikunn
09:49 22.08.2016
Highline buss )))
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2328121
VIN WF0SXXTTFS7J66413
06,2014a oli 442873km ees praegu ilmselt 550000km ringis
to rootsikunn
20:58 22.08.2016
http://www.auto24.ee/used/2309319 palju siis sellise õige ls võib olla
volvo9809
21:16 22.08.2016
eelmisele
21:40 22.08.2016
vähe pakkusid
Mätarställning 66 585 mil
http://biluppgifter.se/fordon/GHX267
ˇ
21:48 22.08.2016
aga tasub volvot osta- sellise läbisõiduga auto näeb vägagi hea välja.
Hmm....
08:33 23.08.2016
Kusjuures selle viimase volvo esmaregistreerimine on sept.2007, mitte jaan.2008 nagu kuulutuses.
Lisage alati VIN
10:20 23.08.2016
Lisage auto VIN, muidu läheb see info kaduma! Samas ikka jõhker kerimine 665 000 pealt 190 000 peale. Maha keeratud kõigest 470 000 km. Siin on nähtud hullemaidki, kuid see on karm.
ˇ
10:42 23.08.2016
eks sa siis lisanud
YV1SW694082689357
kpl
10:54 23.08.2016
ja lisaks veel,see ei ole my 2008,siis on juba uus mudel.
Prääksun
09:08 26.08.2016
Selle pildi peal läbisõit ca 120000 http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/608/auto_php-id=2329
608-view=102-www_auto24_ee.html
, teiste piltide peal ca 55000km

Muudetud 26.08.16 10:04

Autodetektiivo
16:23 26.08.2016
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2328672

Kuulutuses läbisõit 178 000 08.2016

Esinduse viimane märge 03.2014 375 000km.

Auto otse Kaunase müügiplatsilt


Ettepanek
17:40 26.08.2016
Kui on tuvastatud, et sõiduk on keritud, kuid puuduvad VIN ja registreerimisnumber müügikuulutses, siis võiks välja tuua kuulutses näidatud müüja telefoni number/e-mail või muu kontakt. Äkki aitab see midagi korrastada ning suurendab läbipaistvust.
ˇ
18:54 26.08.2016
no tänaseks päevaks on ehk enamikel vähegi mõistust omavatel inimestel selge, et 99% taolistest vanadest diiselrontidest on keritud. ja kui keegi on veel nii loll, et usub ja ostab, siis kulubki üks korralik elu õppetund ära.
to Ettepanek
19:19 26.08.2016
Leedu autotööstust peab toetama ja nende majandust elavdama. Rahvuslik lennukompanii neil niigi kiratseb.
Leedukate autotööstus börsile!
ˇ
19:25 26.08.2016
no see toetamine käbi niigi juba täiega- autod tangivad lõuna pool eesti piiri, alkoralli nuumab läti majandust- eestimaalane toidab kõik balti riigid ära.
vp
20:52 26.08.2016
Leedu autotööstus on tänapäeval natuke midagi muud kui oli veel 5 aastat tagasi. Mitmest kokku keevitada ja mingi fataalse avarii üleelanud autot taastada ei ole isegi seal enam mõttekas. Või kui siis ainult alates 15k autosid mis üliodavalt kätte saadud. See et läbisõite keritakse on muidugi tõsi. Puusalt kuskile Kaunase turule ostma minna kõige odavamat on muidugi debiilsus. Aga kui minna mõne spetsialistiga ja diagnosti seadmed järgi lükata, saab ka sealt paremad eraldada ja mõne täiesti korraliku eksemplari soetada.
järvamaa
10:58 28.08.2016
Huvitav läbisõit.

http://www.auto24.ee/used/2329255 Viimane märge 10.11.2014 809000 km
tänaseks peaks olema julgelt üle 900000 km. Mondeo kõva auto.
Reg nr. 650TLX VIN kood. Wf0gxxgbbg7p80290
Marko ei ole lihtne vend, ainult -700000 km sõitis tagurpidi.
Too Ford
11:27 28.08.2016
See Ford on juba läbi käinud siin foorumis 23 märtsil :). Müüa võiks kuulutses ära tuua õige läbisõidu ja hinda vastavalt korrigeerida.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte