Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

to js
19:50 02.05.2016
Seda nimetatakse numbrimärgi kerimiseks :D. Kui kerida, siis kõike, mis võimalik.
hellusss
20:04 02.05.2016
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2242825

selle saksa numbriga müüdi enne 2002a bmw, nüüd sis topiti jörgmisele
vanames
21:50 02.05.2016
Irw, sellele võrrimootoriga punasele bemmile on kogemata hinnale lõppu üks null rohkem kirjutatud!
professor_sammaljalg
21:59 02.05.2016
täiesti reaalne hind, isegi saksast neid odavamalt leida raske. kui ei tea, pole vaja prääksuda.

ja transiitnumber sai läbi alles täna, raske uskuda, et jõuti kahe nädalaga saksast siia tuua ja müüki panna kaks autot.
...
23:16 02.05.2016
Mis see kaks nädalat siia puutub? Kui asjast midagi ei tea,siis pole vaja prääksuda. Kollase otsaga transiidid ei ole ealeski kaks nädalat kehtinud.
professor_sammaljalg
23:54 02.05.2016
ˇ
07:20 03.05.2016
mida erutuda, tegu suvalise leedust toodud ja seal üle värvitud rondiga. hind saksas- 1000, hind leedust väljudes 3000 ja nüüd püüab mulk oma pappi vahelt saada.
...
07:56 03.05.2016
_sammaljobu.. Küsimus oli ju selgesõnaliselt kirjas? Mis see kaks nädalat siis puutub? Kui juba targutama hakkasid,siis räägi lõpuni.
Aga.... ---------
10:06 03.05.2016
Kollase otsaga transiidid kehtivad 5 päeva!
saabitaja
20:06 03.05.2016
Kas tõesti pole mingit häbi panna
kuulutuses läbisõiduks 160 000 km.
Juhi iste peaks sellise läbisõidu juures olema täiesti normaalne.Ilma kulumisjälgedeta.
Mida te siin näete.
Lääpas ja ära vajunud.
Ulme kui inimesed tõesti usuvad ja ostavad.

http://www.auto24.ee/used/2173093
m00nakas
21:34 03.05.2016
Enamusel 500 000 sõitnud autodel on ka juhiiste korralikum kui sellel Volkaril.
ˇ
21:38 03.05.2016
2008 oli ls 45 000 miili
professor_sammaljalg
23:36 03.05.2016
kallis kolm punkti, kui raske on pasundamise asemel välja ütelda, et hoopis viis päeva kehtivad? kehv lugu muidugi siinkirjutaja seisukohalt, et kolm punkti oli suure saladuse valdaja, mille suhtes julgesin välja ütelda ilmatuma vale.

loodetavasti hakkas kergem:)
Ilus Audi A4
09:15 05.05.2016
Sepa Autopood

WAUZZZ8DZYA111415
http://www.auto24.ee/used/2222380

2013 oli läbisõit 414000 km-t.
aa
09:42 10.05.2016
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2212503

093AXI
WAUZZZ8DZVA096968

kuulutuses 287 000km
MNT lehel:
14.05.2015 läbisõit 408 030km
Taanikunn
23:53 15.05.2016
eitsolutions
18:00 17.05.2016
http://www.auto24.ee/used/2250530

Auto reg. nr 937TLM

Kirjutatud: Ajalugu ja läbisõit on õige.

Esinduse info: (Viimane hooldus on teostatud 23.07.13 läbisõiduga 442809 km.)

Lisaks on autol probleemid õhkvedrustusega, mootor on hõre( sinine suits ) ja auto edasi ei liigu.
MB E200
18:58 17.05.2016
http://www.auto24.ee/used/2137497

MB E200
666BJF
VIN: WDD2120051A449753

Takso, originaalvärv kollane, tegelik läbisõit teadmata
passati omanik
19:41 17.05.2016
vaadates mnt ameti lehepealt selle mersu andmeid siis värv sama mis kuulutuses a üllatab see et 2014 oli läbisõit 385000 km enne seda kindalsti sinna 500000 km kanti a kuulutuses ilutseb 122000 km. tegelikuses võib tolle mersu läbisõit olla sinna 600000 km kanti olla. masendav mis autoturul toimub. millal muutub see kerimine kohtulikult karistatavaks. see täiesti jube mis toimub.
Poekoti Kaido
15:03 20.05.2016
Peugeot 307 SW 1.6 80kW
VIN VF33ENFUB83282670
http://www.auto24.ee/used/2257719

Keritud ilmselt pole, aga Google põhjal on auto varem Soomes maha kantud. Tasub tähelepanelik olla.
T.
20:30 20.05.2016
Ostsin Tartust Turu autoaiast auto.
Teenindus raamatus olid läbisõidud ja kuupäevad/aastad täiesti lapsikul moel ülekirjutatud.
Selleks et seda sodimist mitte märgata peab ikka eriti pime olema.

Õnneks otsisin masinat vajaduste mitte läbisõidu järgi.
dimapol
08:05 21.05.2016
Tere kus kohast selline info
J
19:22 22.05.2016
Tere.
Äkki oskab keegi öelda midagi selle auto kohta.

http://www.auto24.ee/used/2252795

VIN: WF0EXXGBBE7E78191

Ise ei tea Viljandis esindust, kus saaks kontrollida fordi ajalugu.

Tänud ette.
ˇ
19:41 22.05.2016
läbisõidule pane julgelt 100 000 otsa.
,.,--.,.,
09:08 23.05.2016
Istme, rooli ja pedaalide kulumise järgi pakuks 500000-600000 km.
td
11:38 23.05.2016
150t sõitnud auto on tavaliselt veel seest ja väljast nagu uus. 07a masinail arvesta enamuses 300t juba kindlasti see min.läbisõit. seda fordi ütleks 400t ikka.
astrasoov
14:30 23.05.2016
Võibolla polegi väga jube variant, aga äratab kahtlust siiski

Opel Meriva W0LSD9EEXA4337015 http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2224151

Just oli müügil Möller Autos Ülemiste 6700 ja kuu aega hiljem eraisikut müües 400 euri odavamalt. Möller ütleb LS vähem ka 2000 km võrra, see küll ei tundu suurem asi olevat. Huvitav miks kohe üritatakse lahti saada sellest

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:ZzocUB
RhXbYJ:https://naudotiauto.mollerauto.lt/lt/vehicle/10017999
/opel-meriva-14-103kw-mech/+&cd=1&hl=ru&ct=clnk&
amp;gl=ee

Muudetud 23.05.16 14:31

info ford
16:31 23.05.2016
garantii tööde järgi peaks klappima vin muud ei näita
ja-jah
20:06 23.05.2016
Millest selline arvamus automaatselt, et kui auto on mingi 8a vana, siis kindlalt kohe 400000 kellal? Inimesed on erinevad ja autode kasutused samuti. Enda viimase auto kohta võin näiteks tuua- 5a minul ja selle aja jooksul läbisõit suurenenud 130000km. Umbes 20t aastas. Kas pole usutav või nimetatakse mind ka kohe automaatselt valetajaks sellise väljaütlemise pärast?
eelmisele
20:53 23.05.2016
sa tuled siin võrdlema saksa ja eesti vahemaid?
vaata mobile kuulutusi- sellise aastanumbriga, sellise hinnaga ja sellise läbisõiduga sa sealt sarnaseid autosid ei leia. nohjah, paar tükki on, aga see ei tähenda, et asjalik mulk käib otse saksas taolisi pärle välja õngitsemas- oh ei, asi on puhta proosalisem- tiir leedu autoturule ja saad sealt täpselt sellise nagu eesti ostja nõuab- läbisõit vastavalt normidele, kere sile ja tehnika enamvähem toimib. garantii kehtib ka- kuni tagatuled paistavad...
seda, et rool on sile ja iste väsinud, mis kõneleb otseselt auto äraelatud elust, loll ostja nagunii ei näe.
ja-jah
21:25 23.05.2016
Ja Saksas kohe on miinimum läbisõit aastas 50k? Kui vajan kasvõi autot, et õhtuti-öösel tööle või koju sõita linna teisest otsast, siis keri või vägisi juurde, muidu ei ole usutav? Muidugi on Saksas ka inimesi, kes sõidavad kooli kasvõi näiteks 180km per suund, kuid see pole reegel. Ütlesin juba, et inimesi on erinevaid ja samuti läbisõite ja kõike ei saa üheselt võtta.
professor_sammaljalg
23:52 23.05.2016
loomulikult on ka saksas vähesõitnud autosid, hinnatase märksa kõrgem, kui eestis vastaval. toomise kasumlikkust arvutagu igaüks ise.
to ja-jah
06:50 24.05.2016
ütlen sulle veelkord- vaata mobile kuulutusi. kui sa leiad sealt samasuguseid autosid, mis eestis müügis, ja need on sarnase läbisõiduga ning umbes 1000-1500 euro võrra odavamad, siis on eestis müüdav auto enamvähem aus kaup, aga kui sa ei leia selliseid, st nad on kas tunduvalt kallimad või tunduvalt suurema läbisõiduga, siis mis krdi moel satub eestisse selline pärl, mida isegi saksas ei leia? kas meil on sellised kõvad autoärikad, kes suudavad saksmanni tursaks rääkida ning tuua siia eesti rahva rõõmuks korralikke vähesõitnud autosid? eriti mingid mulgimaa tegijad. mulk muidugi eluaeg paras juut olnud, aga no ei usu, et ta suudab sakslase auto talle odavalt ära andma. eriti hea näide on jämejala vennikesed, kus kõik autod sõltumata aastaarvust on alla 200 000km, kindlalt originaalläbisõiduga ja muidu ka lausa kuldaväärt. sellistes kohtades peaks ju kogu ülejäänud euroopa käima autosid ostmas- ainult neilt saab ausa kauba...
tooja
08:37 24.05.2016
igal toojal on omad kohad kust autosid ostab ja mobile.de on küll viimane koht kust vaadata .On igasugu oksioni kesklondi kuhu tava inimesed ligi ei saa ainult firmad kellel korralik ajalugu .
Nii et selle järgi ei saa midagi vaadata.
Silma järgi võite oma püksis oleva asja suurust mõõta kui sul on seal üldse midagi.
TaMot
09:31 24.05.2016
TÜV statistika järgi on Saksamaal keskmine sõiduauto aastane läbisõit 14000 kilomeetrit.
"tooja" öeldu on samuti õige, lisaks veel tutvused, mis on tekkinud aastakümnetega.
Ma ei väida, et palju on pettust aga sama palju on ka õiglast.

Edu kõigile vandenõu teoreetikutele.
TaMots
09:49 24.05.2016
Vabandust.

"Ma väidan, et palju on pettust aga sama palju on ka õiglast."
ˇ
10:42 24.05.2016
jaa, mingi kolkaeestlane trumpab oksjonitel üle põliseid haisid, kes une pealt teavad, mida võtta, mida jätta.
paraku käib see nii, et need jäetud autod jõuavadki eestimaale selliste üksiküritajatest müüjate kätte. aga sellised, kus kirjas, et otse saksast omal sõidul, on tavalised leedu töökodadest läbi käinud isendid. vandenõuteooriate eitajad võiksid aru saada, et meie ostuvõime ei löö mitte üle ilma laineid, vaid meie saame selle viimase odava saasta, mida keegi teine enam ei taha. eks neid riike muidugi veel, kuhu see saast jõuab, aga kindlad võite olla selles, et seda saasta jätkub täiega- korralikud autod leiavad ostja jõukamatest riikidest, ülejääk arengumaadesse.
loomulikult ostan ma ise ka seda saasta, aga pean tõdema, et 10-15a tagasi oli korraliku auto leidmine vist lihtsam kui praegu, eriti kui turgu valitsevad valdavas enamuses diislid. piisavalt läbiaetud diislid, niiet et tasuks lõpuks roosad prillid eest ära võtta ja mitte unistada sellest, et leiad kuskilt aiast vedelemast heas korras vähesõitnud auto.
egas huiamine lõppe
12:05 24.05.2016
ennem kui rahvas ei hakka aru saama et tasuta lõunaid ei ole, pole mõtet otsida 100tkm läbinud autot 300tm auto hinnaga
markusmarkus
14:45 24.05.2016
http://www.auto24.ee/used/2254517

Palun kas keegi saaks uurida selle auto tausta Rootsi lehelt.
ˇ
15:42 24.05.2016
huvitav hinnakujundus loomulikult- rootsis müüdi ta ca 8000€ eest, siin müüakse 2x kallimana. üsna tasuv äri.
td
17:09 24.05.2016
Tahaks lolli näha kes selle hinnaga ostab..üles võib ikka panna.
professor_sammaljalg
17:10 24.05.2016
google translate teeb sulle äkki selgeks, et oksjoni piirhind oli ületamata, seega 2x turuhinnast odavamalt vaevalt, et kaubaks läks.
järvamaa
09:52 25.05.2016
Keritud.

http://www.auto24.ee/used/2223214 OÜ SUNCAR

vin. WVGZZZ1TZ8W031163 reg. nr 082BRG

Taanis viimane märge 11.2015 a 275000km
Kalamaja kamarajura
18:21 27.05.2016
Kui usaldatav on muidu meie enda maanteameti taustakontroll?

Müügis siis selline isend http://www.auto24.ee/used/2234081 aga mnt.ee andmete üle 25k kuhugi "kadunud". Reg 257BCM, VIN WVWZZZ3BZYE194237
ˇ
18:40 27.05.2016
mntameti lehel on kirjas läbisõidud mida ülevaataja sisestab ja kui paneb kogemata valesti, siis see ka sinna kirja jääb.
tiit_
19:06 27.05.2016
Kas keegi usub tõsimeeli, et 16 aastat vanal diisel passatil on reaalne läbisõit 270 000?
v_
19:32 27.05.2016
Miks mitte? Igasugu ajutegevusega inimesi on olemas.
selgeltnägija valerka
21:34 27.05.2016
Hetkel enda auto vanuseks 8 a ja kelladel 120, auto on firma arvel ostust alates, samas paar autot uhavad 50-60k aastas.
Uksu
18:00 28.05.2016
Uurisin seda eelmainutud mondeot see ei ole keritud ja nüüd istan selle ära.lihtsalt ei jõua kohale kuidas selissed tohmanid siin üldse sõna julgevad võtta.
,,.-
19:09 28.05.2016
Just, keritud pole aga Leedus üles pekstud.
tiit_
19:14 28.05.2016
No mujal maailmas ostetakse diisleid sõitmiseks mitte garaažis seismiseks. Universaal Passat on kõige ehtsam tööloom ja on arvatavasti kogu aeg sõidus.
ja-jah
20:03 28.05.2016
Tiit, kas saad lollide kommentaaride kirjutamise eest palka ka või teed niisama oma lõbuks? Arvasin, et Transporter on tööauto, kuid ei Passat ka nüüd siis vist. Kuidas sa kujutad ühe Passati hingeelu kuskil peres ette? Kas umbes nii, et kell 7 hommikul äratuskell heliseb ja pereisa läheb autoga sõitma ütleme 7:30. Sõidab kogu aeg kuni kella 17:00, siis tuleb koju ja laga pereema vahetus kuni kella 2 öösel? Ja nii iga päev? Tavalises peres ei ole auto nagu takso, mis 3 vahetuses uhab. Kui on endal läbisõidetud saanid olnud,, siis vaata peeglisse. Pane oma kõige odavamale otsingu autole 1-2 tuhat otsa ja saad täitsa sõitmisväärilise ja enamasti ka korras auto.
oh-jah
20:52 28.05.2016
kas sa arvad, et õnnelik pere käib 1x nädalas küla kultuurimajas selle diisel passatiga?
Volvo ja bemm
21:04 28.05.2016
Lõputu teema. See, et diisel (passat) on ei tähenda alati et selle ei võiks soetada omale pere kellele see meeldib. Mul on ka peres 5 seeri diisel bemm ja D5 Volvo. Mõlema läbisõit on aastas alla 10000 km. Mõni sõidab selle kuuga ära aga Volvo meil mõni nädal sõidus ei käigi. Pean tarbetuid sõite tegema hakkama¿ Eelmise omaniku käes sõitis ka 90000 km aastas. Aga ju siis meeldib mõlemale ja taske mõista miks diislit vähe sõitja omada ei või.
Ei tunne wolkareid
21:17 28.05.2016
Sellist autot ja vanust vaadates, siis ostad sellel alusel, mis tema momendi olukord või seisukord on. Enne ostu saad teha erinevaid ülevaatuslikke kontrolle.

Huvi pärast vaatasin netis ajalugu, siis antud auto oli 2000-2010 Itaalias, viimane rahv. VIN andmebaas andis 247 000 läbisõiduks ja see number on pärit kusagil 2000 ja 2010 vahel. Eestis võeti arvele aprill 2010 ja siis oli odoka näit 192 000, 2012 oli avarii, siis mingi aeg tõusis läbisõit 280 000 peale ja aasta hiljem kukkus alla mis iganes põhjusel.
professor_sammaljalg
21:49 28.05.2016
see, et 5-6 omanik diiselautol sõidab neljakohalise arvu kilomeetreid aastas, ei ole eriline näitaja, kuna uuena ostetakse ta ikka sõitmiseks.
hullult keritud masinaid
22:26 28.05.2016
professor_sammaljalg
23:03 28.05.2016
see on tõsi, ka saksamaal keritakse, võltsitakse hooldusraamatuid ja ostetakse ülevaatusi.
Ohh,
05:42 29.05.2016
mis seda spidokat või tibikeeles odokat üldse vaadata, kui kolm sajast on kerimata! Uurige põhjalikult masina seisukorda ja kõik. Kogenud autoinimene ütleb juba paari minutiga umbkaudse läbisõidu ära. 300000 km. veerenud ja nö. "hooramata" kvaliteetauto on nagu uus, kulumata ukselingid, rool, pedaalid, kk. nupp jm.
to ohh
07:24 29.05.2016
kas mootor üldse ei kulu? kas pole vahet 100 000 ja 300 000 sõitnud mootoritel?
kupu_3
10:09 29.05.2016
Siin Eestis on juhtund sedagi kus kerimisega on ilmselgelt liiale mindud. Auto, millel ilutses 125 000 km, pidi veel olema originaalse hammasrihmaga kuid tegelikult oli sellel autol juba 2(kaks) korda hammasrihma vahetatud... Nagu sellest veel vähe, olid ka mootori katte kruvide korgid kadunud. Rääkimata kooruvast uksekäepidemest ja karvasest roolist. Mina arvan, et need, kes teostavad kerimisi, võiksid põhjaliku arstliku kontrolli lasta omale teha...
Markantne näide kunagise Mercedese töömasinaga. 640 000 ls sõiduk läks Paldiski mnt olevasse platsile müüki. Kord sealt läbi jalutades ilutses odol juba 250 000 km. Masin oli täiesti läbi.
ˇ
15:58 29.05.2016
ma ikka vahel õhtuti voodis enne une tulekut mõtlen, et kuidas need saksa perekondade nr.2 autod kõik eestisse jõuavad- ilmselt sakslane lõpuks tüdineb sellest, et üks ja sama auto kogu aeg hoovi peal vedeleb ning üldse ei sõida ja läheb pakub seda türklasest autokaupmehele. lepivad kokku soodsa hinna ja kaup tehtud. siis tuleb türklase juurde eestimaine autokaupmees ja soovib just seda saksa perekonna vähesõitnud autot osta. loomulikult teeb türklane temalegi soodsa hinna (isegi odavama kui kohalikele müües) ja kaup jälle koos. eestimaa kaupmees ei hooli transpordi- ega muudest kuludest, laseb veel leedus oma kulu ja kirjadega auto ära poleerida ja vahatada ning müüb auto eestimaalasele soodsa hinnaga maha, sest just selliseid autosid turg ootab- vähesõitnud, hästi hooldatud ja kaljukindla ajalooga. vahepeal on aga sakslane müügist saadud rahaga kohalikku autopoodi läinud ning uue diisli hoovi seisma liisinud- nii kena jälle ju 10a pärast see vähesõitnud auto kuskile arengumaale müüki saata. lõpp hea, kõik hea.
selgeltnägija valerka
18:04 29.05.2016
ˇ (registreerimata) - valesti mõtled, sakslane valib töökoha kodust min 400km kaugusele et autot saaks sihipäraselt kasutada, oma aega ei hinda nad üldse
ˇ
18:44 29.05.2016
sellepärast tulebki osta hollandi või belgia autosid, sest väikesed riigid ja väikesed vahemaad. veel parem oleks mõni monaco või vatikani auto saada.
uksu
10:25 30.05.2016
sinu kurvastuseks pean mainima,et ei ole teinud isegi mingit suuremat avariid,auto on kontrollitud.tule ja toesta vastupidist.Kuidas on voimalik ,et siin on kari jobusid,kes ajavad v'lja sellist pa*ka ja ei vastuta selle eest?

Muudetud 01.06.16 08:31

to uksu
10:31 30.05.2016
me saame aru küll, et sa selle auto müüja oled.
taivopp
13:04 30.05.2016
Mis selle liikuri läbisõidust arvate?
http://www.auto24.ee/used/2265700
kertkr96
13:54 30.05.2016
http://www.auto24.ee/used/2200042

Tere!
Läbisõit ilmselt õige, aga auto olnud kuude viisi müügis. Kas keegi vaatamas käinud ja oskab kommenteerida, miks hind soodne aga masin ikka müügis?
AntiOpel
14:40 30.05.2016
Sest mõistusega inimene ei osta sellist planku autot sellise hinnaga. Pealegi mnt.ee andmeil peaks see auto olema automaatkastiga.
ˇ
15:54 30.05.2016
kont ja püsikas on peal, mida seal niiväga erilist enam vaja on- saad pikki maanteeotsi mugavalt jahedas sõita.
to,taivopp
15:56 30.05.2016
kontrollisin seda autot oli 2014 a mingi 130000 kui ma ei eksi
ˇ
15:56 30.05.2016
suncar ei julge nüüd enam vini ega numbrit näidata
http://www.auto24.ee/used/2265803
ˇ
15:16 31.05.2016
http://www.auto24.ee/used/2262489
eestis (või leedus) 198 346 km
hollandis 249 561 km. hollandi nr. 10-GVH-8
WF0GXXGBBG8L32539


ArminVakker
23:50 31.05.2016
Tere!

Keegi selle kuulutuse peale oskab midagi kosta? http://www.auto24.ee/used/2259510

Müüja keegi suvaline neidis, keda googeldades küll kohe kuidagi automüügiga seostada ei oskaks, VIN-koodi pole, aga varustus on tasemel ja masin näeb väga hea välja.

Oskate umbes kirjeldada, mis protsess sellise "Prantsusmaalt toodud" auto müügi taga suure tõenäosusega on? Ilmselt üles kõpitsetud avariiline masin, mis Prantsusmaalt odavalt kätte saadud?
5,5 liitrit
02:01 01.06.2016
Sama telefoninumber figureerib autode värvimise ja keretööde kuulutuses :) http://www.okidoki.ee/item/4193361/
to armin
07:01 01.06.2016
selle pesukoti eest maksab ainult loll üle kaheksa tonni.
ArminVakker
09:26 01.06.2016
to:5,5liitrit

Tänud väga hea info eest - ise ei tulnud tel. numbri googeldamise pealegi :D Numbri taga peituv "profesionalne" värvitöökoda, mis pakub muuhulgas ka stangede parandamist kõlab just täpselt nii, et prantsusmaalt on toodud kerepauguga masin ja siin üles kõpitsetud.

Ei ilgu selle üle - on väga tore, et inimesed on ettevõtlikud, aga kui suur pidi see pauk olema, et premium klassi varustusega masina eestisse transportimine, siin üles tagumine/värvimine ja turuhinnast odavamalt müümine ikka veel ära tasuv oleks?
,.--,,
09:30 01.06.2016
See pesoo on leedust avariiliste autode platsilt toodud. Siin üles pekstud ja 300000 maha keritud. Viis tonni hinnale ka otsa pandud.
Naise nimi müügikuulutuses on juba ammune müügivõte, et siis peaks nagu usaldusväärsem tunduma.
.......
12:47 01.06.2016
Ma olen ka mõnd prantsusmaalt toodud autot näinud enne kohalikku tuunimist. Eripära on see, et masinal pole sirget plekki. Iga plekk on törts kuskil pihtas ära käinud (kaubikul ka katus). Samas suurt pauku masinad teinud ei olnud. Just paras plekikohale pahteldada ja värvida. Tõenäoliselt kui kraapsud on galvaanikat läbivad ja töö tehakse müügiks ja kiirelt, siis hakkab auto veidratest kohtadest roostetama.
ˇ
13:02 01.06.2016
neid pesukotte on ka eesti ajalooga ja odavamaid ning sellised on kordi kindlam valik kui kuskil nurga taga ülespekstud välismaine isend. läbisõidud on neil nagunii 100% keritud. lisaks võid riskida turvapatjade puudmisega, sest neid ei hakka ükski ärikas taastama.
T.
00:49 03.06.2016
http://www.auto24.ee/used/2266714
Rootsi nr: NDB142
VIN: WVWZZZ3CZDE071697
Läbisõit 2015 Juuni: 276000
S1981
13:21 03.06.2016
Oeel Zafira
http://www.auto24.ee/used/2234623
11.2014 oli juba 211000km
01.2014 oli 12000km

Arvutage ise edasi :)
S1981
13:22 03.06.2016
vabandust 01.2014 oli 120 000 km
aa
15:47 03.06.2016
Mõni on päris usinalt läbisõidu tagasi kruttinud

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2130904
SB1EW56L20E084381
335THJ
27.08.2014 läbisõit - 543 873km
20.10.2015 läbisõit - 170 821km
esindus petab
09:21 04.06.2016
http://www.auto24.ee/used/2262290

822APM
YV1SZ58K711037376

Läbisõidumõõdiku näit: 247 100 km
Tegelikult 30.05.2015 Korraline Tehniliselt korras 405295 Hansamarks OÜ
eelmisele
09:31 04.06.2016
nemad panevad müüki selle auto, mis inimene neile nö uue auto sissemakseks jätab. pole nende asi uurima hakata võimalikku läbisõitu.
to eelmisele
10:24 04.06.2016
Esinduse edindaja ka varakult platsis, kui mõõdiku näit ei vasta tegelikkusele,siis peab kuulutuses selle ära mainima, vastasel juhul on tegu huiariga. Ja küll need esinduse omad kontrollida oskavad. Andestatav ainult heausksele omanikule, kes ostis vale näiduga ja nüüd müüb, teadmata/oskamata läbisõitu kontrollida.
eelmisele
10:41 04.06.2016
mitteüks müüja ei pea hakkama näitu tõestama, st kui temale tuuakse müüki keritud auto, siis pole tema milleski süüdi. loomulikult paljud autoaiad kerivad näite ise ja siis saab seda nimetada petmiseks. kui ostja suudab kuskilt õige läbisõidu leida, siis olgu õnnelik. need autod, mis esindustesse jäetakse uue sissemaksuks, on esindustele suht suva- uue auto müügiga on nad oma papi juba kätte saanud ning seda risu müües teenivad vaid väikest lisaraha, seega liigselt pingutama nad selle auto pärast ei hakka. mõne pisivea ehk teevad korda. ei tööta ise üheski autode müügiga seotud ettevõttes, seega pole mõtet mind nimetada mingiks esinduse töötajaks.
Ruotsikunn
10:47 04.06.2016
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2267814

Auto pärit Rootsist, Rootsi reg. nr PSY291 , VIN YV1AS714071032099
01.2016a oli läbisõit 248297km
ˇ
20:02 06.06.2016
pildikesi jämejala elust
http://www.auto24.ee/used/2271197
JMZGG14F231147322
ls. 134 000

Vehicle report
VIN: JMZGG14F231147322
Make: Mazda
Model: 6
Year: 2003
Vehicle data
Engine (ccm): 2000
Engine (kw): 104
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
History
Date Mileage Additional information
2014-04 150 000 km ESTONIA
Sale or auction

2015-11 134 000 km ESTONIA
Sale or auction
Price: 3490 eur
100!
08:27 08.06.2016
http://www.auto24.ee/used/2272164

Rootsis ülevaatusel 04.09.2015 sõit 561339km
VIN: WVWZZZ3BZ2E165583


auto juht
11:40 08.06.2016
pole autoga seotud kuidagi. Aga mida siis tegema peab kui tahad autot reaalselt ära müüa ja keegi ostma ei tule, sest selles hinnaklassis palju erinevaid autosid müügis. Langetad hinda niikaua kui keegi ära ostab ja sind ei huvita mis turuhind või mitte. Samuti tuleks juba aru saada, et MNT-leht ei ole püha eksimatu piibel. Need andmed on sisestanud kunagised ARK-töötajad ja vahel ikka eksiti ja keegi ei viitsinud vigade parandamisega tegeleda, sest omanik neid andmeid ei näinud ja kui autot müüdi, siis vaadati ikka reaalselt autot, mitte ei pekstud idi.. järjekindlusega segast, et arvuti näitab nii. Vaadake kuulutuse teksti, seal ka eraldi kirjas trükitähtedega käigukasti kohta. Lihtsalt osal rahval tuleks aru saada, et internet ei ole väga vana moeröögatus.
G
22:02 08.06.2016

MERCEDES-BENZ G 400 CDI
VIN: WDB4633331X125892
222VIP

ls kuulutuses:156000
ls esmasel registerreimisel: 292930
mnt andmetel tegu lisaks helebeeži autoga

http://www.auto24.ee/used/2155890
selgeltnägija valerka
22:33 08.06.2016
helebeezid saksas ju taksod
hlm
22:36 08.06.2016
VIN järgi ka näitab Travertine Beige. Kood 1693
professor_sammaljalg
06:44 09.06.2016
oh jah valerka. löö googlesse travertine beige mercedes ja võrdle seda taksobeezhiga. pole kunagi saksas mitte ühtegi takso-Gd näinud ja see oleks VINis ka sees.