01.03.2016 müügi põhjus: Ei ole ei aega ega raha et tegeleda sellega :( Sai ostetud ilma kontrollimata ning nüüd omad vitsad peksavad. Valusasti! Auto käivitub ilusti sai vahetatud Mõller autos roolilukk ja EGR toru. On vahetatud ka veel jahutusvedeliku paak ning nipet-näpet. ÜV kehtib 2016 sügiseni. Iseenesest ma ei olekski aru saanud et midagi viga aga EGR toru läks uuesti katki ning viisin garantiisse Mõllerisse ja kuskil on õlileke. Ning et hakata seda kõike nüüd korda tegema on vaja kõik lahti võtta, ära pesta ning siis alles vaadata kust lekib jne. Auto on minu käes olnud kuskil 7 kuud ja olen juba sinna sisse pannud nii 1000euri kanti. Hammas ei hakka enam peale! Möller ise arvas et läheks veel nii 1000euri. Nii et ehk leidub keegi kes jagab ise autodest palju ja saab selle omale korda teha või siis varuosadena sealt juppe.
Sellel Autotooja platsil oleva Zafira läbisõit kuulutuses on muudetud ja nüüd on see 229000 mis vastab enamvähem Taanis olnud näidule. http://www.auto24.ee/used/2206079
Tüüpilise Eesti autoostja nägemus ongi alla 200 th.
Aga mis siis teha nende autodega mis on reaalselt 500 sõitnud??
Ma võiks oma Mersu panna müüki 500000 spidonäiduga ,aga tavaline autoostja ei helista iial. Inimesed minestavad ära .Kas sellised autod tuleks kohe metallikokkuostu saata -selline on tüüpilise totaka autoostja nägemus.
Ja neid totakaid on piisavalt.
Et sellist autot müüa ,tuleb panna turuhinnast odavam hind ,millepeale 100 autokokkuostjatest piidrit kohe saadavad maili ,pakkudes omakorda pool hinda.Niisiis et lahti saada 500 se spidonäiduga ,tuleb odavalt müüa.
Autoärikad korigeerivad selle spidoproblemi ja varsti jälle müügis .
Ütlen vaid seda ,et minu Mersu 500 s maanteesõiduga on korralikum ,kui teisemehe originaal 200 ga linnaauto.
Niisiis ei müügi ma oma autot veel ja ootan kuni 700 kelladele kukub .
Siis kukute te tobud autoostjad toolilt kohe maha.
Mul isiklik tuttav ostis 600 000 km näiduga auto platsi pealt. Oli mersupersu, kunagi üle värvitud aga ok välimuse ja tehnilise korraga. Nüüd on juba üle 20 tuh sõitnud . Hind paneb asja paika .
Aga mida me siis nüüd tegema peame- 500 000 sõitnud autole uue auto hinna panema? Kui sa ei taha sellist autot odavalt müüa, siis sõidadki edasi, mitte ei sõima ostjaid, et otsivad väikest läbisõitu. Kui ikka asja on kaua kasutatud, siis ei anna teda uue pähe müüa, olgu ta kuitahes korras (või müüja sõnul korras, sest korras autost on paljudel eri arusaam). Tegelikult olekski autoturg sellega paika pandud, et palju sõitnud autod on odavalt müügis ja vähesõitnud kallimalt ning mingit kerimist ei toimuks- siis saadki selle, mille eest maksad.
aga neile kes otsivad läbisõitu mitte tehnilist seisukorda kasutatud auto juures oleks lihtne tark soovitus osta uus auto liisingusse et see raha mis oli vana auto ostuks mõeldud-panna uue auto ostuks sissemaksuks-on kõik rahul
http://www.auto24.ee/used/2209151
Sellest *Hyundaist kirjutasin siin teemas juba, aga nüüd on müüja uue kuulutusega kavalam ja peitnud ära vini ning Soome numbri. Kui kedagi huvitab, siis siin on need olemas:
KMHEU41VP8A438783
KUG-313
Kodanik "xaus".Enne kui avaldad siin kontrollimata infot ja levitad laimu ,kontrolli oma väidet.Kuulutuses kirjas läbisõidumeeriku näit mitte läbisõit.Kuna autol on vahetatud näidikud (dokumentaalselt tõestatav) sellest tuleb ka erinevus .Soome kuulutuses märgitud läbisõit tinglik .Kui tahad kontrollida annan sulle müüja andmed ja samuti kui tahad lõpuni minna kontrolli läbisõitu Trafi -st.Usu, sa üllatud.
Nüüd aga tahaks teada kuidas sa tehtud kahju heastad.Ole mees, helista,tutvusta ennast või anna oma kontaktandmed .
Kuule automüüa ära keeruta. Su kuulutuses pole sõnanagi sellest kirjas, mida siin väidad nüüd kommentaariumis, seega pead ikka ise tõestama kahtluse esitajale, et oled õige mees. Ja miks number peidetud on nüüd?
Anna Soome reg.nr et trafist saaks vaadata nagu soovitad ise.Ka eesti reg
"Jotain hajosi venttiilikoneistosta. Lähtee käyntiin.Kahdet uudet renkaat. Uusi tuulilasi."
Et siis klappidega on mingi jama ja tuuleklaas vahetatud.
Ei ole seal märgitud näidikute või armatuuri vahetust.
Ei tea kui paljudes kuulutustes on kirjas kõik mis autol aastate jooksul vahetatud või remonditud on.Kõike saab arutada konkreetse huvilisega ja selleks tuleb müüjaga ühendust võtta.
soomlane vahetas näidikud, asemele pandi suurema läbisõiduga ja soomlane ei pidanud vajalikuks seda kuulutuses mainida? müüs suurema läbisõiduga autot, teades, et see mõjutab osaliselt ka hinda? aga kui eesti kuulutuses on kirjas, et olemas hooldusraamat, siis võiks ju selle pildi ka lisada- saab kõik kenasti tõestatud.
ühesõnaga kirjutame kuulutusse läbisõidumõõdiku näidu ja targu vaikime sellest, et tegelik läbisõit suurem. ning kui tuleb ostuhuviline, siis ehk mokaotsast mainime (kui tekib vajadus), et tegelik läbisõit siiski suurem. aus kaup, aus kuulutus...
to Automüüja
Teema ju "Hoiatus! Läbisõit 100% keritud" ehk siis pane link või viide kus näeb tõestust näidikute vahetusele. Ei ole mõtet kohe isiklikuks minna ja kontakti küsida.
huvitav tendents, et kui aastaid tagasi naljalt üle 200 000 sõitnud autot ei müüdud, kõik keriti korrektselt 170-180 000 peale, siis nüüd on julgemaks muututud ja numbrid üle 200 kasvanud. ju on ärikad aru saanud, et rahvas enam nii loll ei ole, et väikest läbisõitu usuvad ja läbisõidunäidud kohandatakse "reaalsemateks". muidugi 800K sõitnud taani takso maandumine 200 juurde on juba väike kohalik rekord. aga samas võib olla tegu korraliku autoga, sest mis seal on mõeldud tööd tegema ja raha teenima, on ehk ilmselt ka normaalset hooldust ja remonti saanud kui juba sellise läbisõiduni vastu pidanud. samas ei tea iial, mis seisus mootor võib olla- äkki täiega kohvi.
Keegi "xaus" siin jälle julgelt tegutsemas aga millegipärast ei taha tunnistada oma varasemat "näpukat".Ei tea mis selliseid tegelasi elus vaevab,mis sunnib teiste järgi nuhkima ja siis oma tarkust kusagil foorumis jagama?Võibolla keegi tunneb teda ja soovitaks tal abi saamiseks arsti poole pöörduda .
Ja ära solgi palun teemasid! Keegi ei sunni sind lugema seda teemat! Aga kui loed siis kirjuta teemast või konkreetsest autost mitte ära mine isiklikuks!
Kahju, et aru ei saa ja teistele soovitad seda mida ise vajad.
<merlyslaan
<http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2210663
< Läbisõit Eestis 215 000
< Taanis 06.2015 809 000km
< vin WF0GXXGBBG7P80290
Kindel, et viga sisse ei lasknud kuhugile? Aastane läbisõit 100000km - teeb päevas 273km (365päeva järjest ilma puhkepäevadeta!!!).
Tundub ebareaalne :-) Pealegi see Ford ei kestaks 8a järjest ilma kap.remondita.
Pole ka see läbisõit imelist midagi, pigem hämmastav, et nii kaua on nii pikalt sõidetud. Tavaliselt taksomasinad ikka varem välja vahetatakse.
Nt. ise hankisin hiljuti kaks aastat vana Volvo V70, endine Vantaa takso (elan Soomes). Ostes oli läbisõit 392.000 ehk see teeb ~500 km päevas. Kui 24/7/365 ringi kärutatakse mitme juhiga siis pole see suht "loogiline" läbisõit. Taksod on väga hea hooldeajalooga ja neljandiku uue hinnaga saab väga hea masina, soovitan ka läbisõiduusku rahvuskaaslastele. :)
Reg.märk: 394BPM
VIN: JMBLYV98W7J006739
Mark ja mudel: MITSUBISHI PAJERO
Kuupäev Läbisõit Toiming Sisestaja Ülevaatusliik
07.01.2015 449 076 Tehnoülevaatus Eriala OÜ Korraline
18.01.2013 327 784 Tehnoülevaatus Haugas OÜ Korraline
30.12.2010 105 983 Tehnoülevaatus TÜV Eesti OÜ Korraline
Selle Volvo müüja valetamisoskus on oluliselt parem kui arvutamisoskus. Võimalik ka, et numbrid on üldse tema jaoks "tume maa". Seda nii võimsuse, kiirenduse kui ka küttekulu osas.
Muuseas on selle Volvo puhul ka esmase registreerimisega valetatud.
Rootsi lehel dets.2010, kuid meie "ärihaidel" on juba jaan.2011.
Nii et kui valetada, siis kõigega.
..kas te ostate autot siis ainult odomeetri järgi ?..lollus ju..tuleb tervet autot ikka vaadata.mitte mõelda nagu ullike,kas on keritud või ei ole.mõtetu teema.
Mõni vend sõidab 10 000 km nii et autol jupid taga..teine hoiab ,hooldab,aga sõidab 2x rohkem..kumma võtad ?...
iga asi kulub. kõige olulisem kuluosa on mootor. kui see ikka pool milli läbi kärutanud, siis pole ta enam esimeses nooruses. 50a naise võid ka ära meikida ja paistab eemalt peris kobe välja ning pimedas võtab ka mõne tüümehe rajalt maha, aga pole enam see mis oli...
Kõik, mis liigub kulub.
Absoluutselt kõik.
Ning kui need autod oleks nagu prillikivid, siis neid lihtsalt ei müüdaks.
Müüakse ikka seda, mis on hakanud rohkesti raha nõudma
See on ju lihtne.
Tehniline kontroll - vaadati auto kiiresti üle, midagi ära kukkunud (või kukkuvat) näha ei olnud.Roostet kah väga näha ei olnud.
Diagnostika - Mootor töötab, ükski hoiatuslambike enam ei põle (need mis põlesid sai pimedaks tehtud)
Sillastend - Sai paarkorda jalga vastu rattaid virutatud.Ei kukkunud alt ära.Seega OK.
Auto toodi Leedust 2011 ja siis oli läbisõit 424843
Iseenesest ei ole praegune müüja läbisõitu muutnud, aga oleks ju viisakas mainida seda kuulutuses, et masin on tegelikult üle 500 tuhande sõitnud.
http://www.auto24.ee/used/2107574
Audi A4 B6 2.4 V6 125kW
Reg. number: 035TLB
VIN-kood: WAUZZZ8E43A195954
Kuulutuses on kirjas:
Läbisõidumõõdiku näit: 180 000 km
Kuulutuses on foto, kus on näha läbisõit: 134693 km
28.08.2014 toodi auto Eestisse ja siis on läbisõit: 173951 km
Viimasel ülevaatusel 07.07.2015 oli läbisõit: 127800 km
Ahjaa Taanis oli selline olukord:
Synsdato 15-08-2014
Sluttid09:38
Km-stand 283.000
Kes julgeb pakkuda mitu km see auto on tegelikult läbinud?
See roheline MB oli aasta või paar tagasi müügis siin auto24-s ja siis oli odomeeter 40K kandis, kui ma ei eksi. Imestasin tol ajal, et nii vähe läbisõitnud ja nii odavalt müüakse.
Suure bensumootoriga autosid ei osta need, kel vaja igapäevaselt pikki vahemaid läbida. Seega selliste puhul on ka tegelikult vähesõitnud masinaid leida üpris tõenäoline. USA taustaga autodel kipub sageli olema avariiline ajalugu, tõsise ostuhivi korral tuleb Carfax vms raport osta.
Põhimõtteliselt on ju iga masinaga võimalik 400.000 km saavutada, aga enamasti jääb saladuseks, et palju selleni jõudmiseks peab €€€ remondionudele on pidanud välja käima.
Just vahetatud hooratas, õlipumba kuuskant ( mis on selle mootori tüüp vead),
olen 99,9% kindel, et vahetatud pole seal halligi ja see ilus jutt on mõeldud asjaarmastajatele, kes on netist auto kohta infot otsinud ning kübekene targemaks saanud.
nonii, 250tkm on juba kõva läbisõit et lexus maha kerida . Võrdluseks on Saksa masinad mida keritakse 6-800 000 km juurest 150 peale, ning sisseistuja jääb rahule !!
Muideks Leedust tuuakse masinaid nii,et see ei kajastu kuskil et leetu läbinud..lihtsalt teadmi seks huvilistele.Kohalikud automüüjad soovitavad ise seda võimalust.
Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:
Foorumis on KEELATUD:
Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
Otsene reklaam
Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
Teemast mööda rääkimine
Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
Võõra inimese pärisnime all esinemine
Sõnumite ja teemade kordamine
Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.