Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

Taanikunn
22:48 27.11.2015
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2133808

03.2014a läbisõit oli 518`000km, sellise tempoga hetkel tõeline läbisõit üle 600000km
VIN WDB2112201A910545
63amg
10:48 28.11.2015
no sellel masinal ju isegi vin koodi järgi takso varustus
E.Tamm
11:13 28.11.2015
HOIATUS.
Taanis olnud esimesed aastad takso http://www.auto24.ee/used/2133808 LS kaugelt üle 600000 km.
Viljandis on huvitavaid eksemplare http://www.auto24.ee/used/2131219 VW JETTA
LS 290000 km. Audi ahttp://www.auto24.ee/used/2133469 selle auto ostul teostage põhjalik taustakontroll.
Väga kurb,et sellised sulid sülitavad ausatele automüüjatele lihtsalt näkku ja rikuvad turgu.
Eesti auto ostjatel on tekkinud tänu sellistele sulide arvamus, et vahet pole kas auto 10 a või 3 vana LS peab olema 180-220000 km max. Üle selle on kõik laibad.
küsimusi
11:50 28.11.2015
Tere
Mis osa vinkoodist reedab,et tegu taxoga?
Vanasti viljandi ärikad tõid leedust pille, nüüd popp taani mill sõitnud pille tuua.
mihkel x
12:01 28.11.2015
Tuuakse ikka Leedust. Tean mitut kes veavad, ega nad ei ütle, et Leedust. Ikka itaaliast, prantsusmaalt jne...

Saksast toodud korralik masin on nii kallis, et lihtsalt võimatu on Eesti turul müüa. Tõin ajaviiteks 2012 Audi ja hinnad siin odavamad kui Saksas soetasin. Müüa on täiesti mõttetu kuna soetamishind mitu tuhat kallim kui turu odavaim isend. Ainuke vahe, et mina ei pea pappi alla panema. Ainult õlivahetuse tegin ja aastake on kindlasti muretu. Sõidan selle hinnavahe maha ja värv on tehase oma. Ei pea muretsema, et auto pauku saanud ja hakkab mädanema või koera jooksma... Aga Leedu masinatega konkureerida ei ole võimalik. Seal on nad palju odavamad kui isegi rondid Saksas. Ja nagu tuttav autoärikas väitis siis umbes 70% meil müüdavatest sissetoodud masinatest on Leedust.

Saksast toodud endised liisingumasinad on käibemaksuga reeglina. Leedu omadel on käibekas kadunud või maha pestud.
to E. Tamm
16:53 28.11.2015
milline on sinu arust aus automüüja?
63amg
22:37 28.11.2015
et tegu taksoga reedavad koodid.937,965
Hmm.
17:05 29.11.2015
937 oli kõigides Rootsi, vist ka Soome E-mudelites "standart" varustuses ja selle valis maaletooja autodesse, ehk põhjamaa autodel 937 ei ole automaatselt seotud taksodega.

Aga 450 TAXI INTERNATIONAL või 965 MIETWAGEN INTERNATIONAL ehk rendiauto pakett on põhjamaa taksodes tavaline.

ark74
17:39 01.12.2015
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2089570

Vähemalt 80 tuhat on maha keritud mnt.ee taustakontrolli alusel
uman
14:31 02.12.2015
ˇ
15:30 02.12.2015
ehk siis maanteeameti andmeil on subarul ees 443 831.
To ark74
22:10 02.12.2015
Ei ole sellel A3-mel1 km ka maha keritud.
Esimesel tehnoülevaatusel Eestis pandi km valesti kirja.
Avastasin selle siis, kui läksin uut ülevaatust tegema.
Loomulikult saatis Maanteeamet mind selle jutuga ühte kaugesse kohta. Kui lähed vaatama, siis hooldusraamatu ja Rootsi hooldustega saad selguse majja :)

1 a jooksul oleks auto pidanud sõitma ca 130tkm.

Olen endine omanik, tõin Rootsist tuttava inimese käest, ning antud autot/müüjat ei ole kindlasti põhjust kahtlustada odomeetri solkimises.
Tuscan
14:37 03.12.2015
Ega jah, need ülevaatajad on ka hooletud. Mul viimane ülevaatus sisestas ja pusis seal andmetega juba pikka aega. Küsisin, et mis viga, ütles et ei lase läbisõitu sisestada kuna ütleb, et väiksem kui eelmisel korral. Et eelmine kord oli üle 300 tuh. Minu autol ca 160 tuh ees....selgus siis et sisestas minu ülevaatuse andmeid parasjagu samal ajal teise ülevaadatava auto andmekaardile.
Ühe teise enda autoga on ka nii, et ühel aastal on andmed valesti baasi sisestatud olnud ja mine siis seleta tulevasele ostjale, et TÜV punkti töötajad on lohakad ja rumalad.
Ehk ei maksa 100% uskuda seda, mis see ARK päring näitab, kuigi 98% juhtudel ma seda usuksin.
Harkjalg
19:15 03.12.2015
Kust te vaatate vin koodi järgi autode ajalugusid

Auto vin: WAUZZZ8E86A059525 ei tundu kohe kuidagi puhas olevat. Tegelikus on... ?
mnt
20:19 03.12.2015
Hr.Roogna
21:17 03.12.2015
see ei ole hea auto sest selle moto on juba kottis varsti kohe.
ˇ
21:44 03.12.2015
selliste tartu autoaedade puhul võite kindel olla, et tünga saate nagunii.
Kapten_Trumm
21:50 03.12.2015
Seda ma tea, et peetis see värk on aga inimene kes seda mulle näitas ei tahtnud eriti uskuda ja siis ma üritasi vin koodiga otsida talle infot ja näidata mis selle panni tegelik läbisõit on ja värki aga sain aint teada, et Saksamaa masin.
selgeltnägija valerka
21:57 03.12.2015
võtad vini ja lähed esindusse ja kuulad mis räägitakse
passati omanik
21:59 03.12.2015
to kapten trumm. kus sa seda vin koodi kontrollimas käisid.
Kapten_Trumm
22:55 03.12.2015
Mina ei lähe kuskile, sest mind ei huvita see rämet.
Lihtsalt mõtlesin, et siin avaldatakse oma allikaid natuke kus kontrollitakse autode läbisõitu mis välisriigist tulnud.

Passati omanik - Ma panin googlisse vin koodi kontrollimine vms ja siis andis lehe autoDNA ja sealt sain selle teada, et Saksamaa masin aga rohkem ei midagi.

Lugu selles, et inimene kes seda näitas rääkis, et vaata kui hea auto ja vähe sõitnud jne. Ja nüüd tahtsin lihtsalt puust ja punaseks ette teha aga esindusse ma küll ei roni selle viniga oma ajusid koinima.
selgeltnägija valerka
23:08 03.12.2015
küsinud otse kuidas saab saksa auto ajalugu, oleks saanud vastuse et EI saa kuidagi, ja kui ise ei viitsi minna , siis maksa kellelegi ja too käib aga ta võib sulle ka pada ajada, imelikud inimesed küll midagi ei usu, uurida ka ei viitsi, kõik kandikul kätte
Kapten_Trumm
23:12 03.12.2015
Niipalju siis selgelt nägemisest :)
Juhtus nii.
07:37 04.12.2015
Ainult esindusest, kui sealtki. Ostsin aastaid tagasi värskelt eestisse toodud kasutatud auto. Esiteks vastati esindusest, et enne nad üldse ei reageeri kui masin arkis minu nimel. Oligi, aga ajaloo sain teada alles kolmandal katsel. Tegelik läbisõit võttis pisut tõsiseks, kuid kogu servise rida oli teada ja öeldi, et see on ikkagi väga hea auto. Lihtsalt õnnelik juhus.
kupu_3
09:47 04.12.2015
Palju sul juhtus nii. see läbisõit siis oli, mis tõsise pale ette manas?
Juhtus, et
05:54 05.12.2015
160000 km. minu kahjuks! Aga esinduse mehed naersid - kui sa teaks milliste tegelike läbijooksudega autosid tuuakse, sul AINULT 300 tuhhi. Vot nii.
kupu_3
10:32 05.12.2015
Ära põe, mu autol on 415 000 ees ja täiesti korras. Prantslane muide.
passati omanik
18:14 05.12.2015
to katen_trumm. Mina käisin küll esinduses vin koodi kontrollimas enne kui audi ära ostsin. mulle see küll raske ei olnud.
joppenpuhh
21:04 05.12.2015
2012 täisvarustuse sharan keritud 100 tuh. spidomeetril ostes kaunis number 163 tuh. auto käib 2 korda kuus poolas (2tuh km) haagis järgi ja nipet näpet sõitu veel. aastane läbisõit tuleks ca 50 tuh. peab enne järgmist ülevaatus 2017 kerima muidu kohalik väikse läbisõiduuskuja ei osta
Whey
02:50 06.12.2015
http://www.auto24.ee/used/2138701

Leedust toodud, https://www.stuttcars.com/et/porsche/6510/

Oktoobris eestis üv ls 222k, praegu kuulutuses 210k.
Harkjalg
10:40 06.12.2015
Mul näitab praegu kuulutuses küll 225 000km
AntiOpel
12:25 06.12.2015
Stuttcarsi lehel on läbisõit 219676km. Auto24 kuulutuses 225000km. Mis kerimisest siin jutt on? Whey lõpeta joomine enne, kui on hilja!
Läbu läbu läbu
13:14 06.12.2015
Mina oleks adminnide asemel ammu selle teema juba sulgenud, sest väga palju tuleb hea info kõrvalt ka põhjendamatut laimu. Igaüks saab kirjutada mida tahab. Teema ise on hea ning kommenteerimisvõimalus võiks olla ainult registreeritud kasutajatel. Siis väheneks igasuguste läbimõtlematute postituste arv.
popipoiss
13:17 06.12.2015
õige jutt eelmisel, olema ausad nii on, käib vaid õelutsemine ja sita loopimine
whey
14:38 06.12.2015
Juba jõudis ära muuta. Aga mul on screenshot tehtud.

http://oi68.tinypic.com/2nrkbyb.jpg
to whey
17:23 06.12.2015
kas sai nüüd parem ja maailm parandatud ja hea enesetunne
AntiOpel
19:27 06.12.2015
Kes vaevuks 10 000km vaid kerima? Sa whey oled ikka päris rumal inimene.
whey
19:50 06.12.2015
15 000 km ikka. Tegu on ärikaga, miks mitte. Vb odo ei olnudki reaalselt veel keritud, aga kuulutuses vali info.
Usu mind
20:30 06.12.2015
Kui ta oleks tahtnud kerida siis oleks ls olnud raudselt alla 200tkm... Palun lõpetage rumalused ja tegelege muude asjadega.
breaking bad
20:48 06.12.2015
VIN koodi järgi see auto olnud Hollandi oksjonil 2013 dets.alghinnaga 12 t € ja 0 pakkumist. see näitab seda ,et siis oli tal mingi suurem viga,mis hinna alla kiskus.
eks Poolas/Leedus tehti hiljem korda . läbisõit oli oksjonil 199tuh.
professor_sammaljalg
21:12 06.12.2015
ennegi sama ärika poolt nähtud paarkümmend tuhat mahakeritud autot, ju siis lihtsalt sügeleb ja ilma ei saa
vovakene
22:16 06.12.2015
Mõned ärikad on viimase kuulutuse peale täiega sillas. Loomulikult keritakse ka 10 tuhat. Enamik poodidel ju seadmed olemas. 1 minut ja uus näit ees.
Keritud voi mitte ...
23:29 06.12.2015
igatahes, antud Porshe on liiga kahtlane et selle hinnaga valja osta.
Auto iseenesest on ilus ja kes teab mis temaga tglk. oli
Piiks, piiks
05:50 07.12.2015
kui näiteks eesti energiale 1 sent võlgu jääda (või vooluarvestit näppida) - olete kohe suur kurjategija, trahvid, viivised, kanal 2, jne. Sarnane suhtumine peaks olema ka 1 km. kerimisse. Et, mitu senti ma 1 km. mahakerimisest tegelikku kahju saan?
Kiivi88
21:45 07.12.2015
Tere,

Ja mis te oma postitusega leidsite, kas on sôidukil midagi valesti/keritud?
E.Tamm
18:16 08.12.2015
HOIATUS!!!!
Leedus oli müügil LS 265000 km, mootori rikkega, mitte Saksamaalt vaid Taanist. selle autoga teostage põhjalik taustakontroll.
http://www.auto24.ee/used/2140354
ˇ
18:22 08.12.2015
ei mulkide käest ausat kaupa saa
Läbu läbu läbu
21:22 08.12.2015
Kui teil pole konkreetseid tõendeid, et auto keritud on siis palun ärge kirjutage siia mingit jama.
E.Tamm, see et sa kuskil samasugust autot müügis nägid ei tähenda, et mulgid selle ostsid ja siia müüki tõid. Kuulutuses on ju kirjas, et SAKSAMAALT mitte Taanist!!! VIN koodi ega reg nr-t pole näha ehk sul pole ühtegi tunnusmärki et see just see sama auto on. PANGE SEE KURADI TEEMA LUKKU!!!! või muutke postitamise reegleid
G
21:51 08.12.2015
"Läbu läbu läbu" postitusest jääb mulje, et müüja soovib lihtsalt oma kaupa kaitsta.
Arvestades autoaia Suncar OÜ (endise nimega Boratauto) mainet ei tundugi E.Tamme jutt väga imelik.
Siis kui nimi oli veel Boratauto, siis olid auto algselt Saksast või mujalt, aga lihtsalt vahepeatusega Leedus.
krtrsknah
22:17 08.12.2015
Mis kuradi põhjusel sa müüd autot ja vin numbrit ega numbri märki kuulutuses ei näita. Miks?
Taanikunn
22:27 08.12.2015
1. Tagaklaasil kleps - DK !
2. Ülestõstetav katus - Taanis oli kasutusel nö Camperina, et pääseda maksudets.
ühesõnaga ehtne Taani pann
E.Tamm
22:55 08.12.2015
LP Suncar pange oma kuulutusele vin kood siis kõigile näha kui ausalt oma äri ajate. Taanikunn juba tõestas teile, kes valetab.
wx
09:10 09.12.2015
http://www.auto24.ee/used/1930357
Rootsi takso. Orig. läbisõit fikseeritud 29.03.2011a läbisõidul 211.647km, kolm aasta hiljem 2014a kui toodi Eestisse oli läbisõit ainult 219.000km...
Võtmeid ainult üks, hooldusraamatut ei pidavat omaniku jutu järgi nii "uutel" autodel enam tehasest "väljastama".

Kuulutuses lubatakse küll signalisatsiooni, nahkkattega rooli, nahkkattega käigukangi jne aga kahjuks inimene ei tea isegi midagi müüb. Tegelt auto täitsa plank nagu Classic kerepaketiga taksole kohane ja puuduvad mitmed asjad mis kuulutuses kirjas.

VIN: WDB2110411B183872
reg nr: 605BKT
63amg
21:14 09.12.2015
sel mersul ju vin koodis kirjas,et takso.7aastaga sõidab siis takso vaid nats üle 200 tuh.komöödia!
nunuhhh
12:22 10.12.2015
http://www.auto24.ee/used/2141149
YV1SZ714661230465
tegelik ls >675630km
G
18:24 10.12.2015
Ford Focus C-Max
969BPB
WF0MXXGCDM4D16970
05.10.2015 oli läbisõit 311 000km, aga nüüd on ls 182 000km
G
18:31 10.12.2015
http://www.auto24.ee/used/2140420
Seat Altea
VSSZZZ5PZ6R045789
19.08.2015 261 000km
otse saksast
21:41 10.12.2015
toktor viktor
21:49 10.12.2015
otse saksast (registreerimata) - teema on : Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

irvita mujal, vaevalt selle auto puhul kasutati plasteliini ja kontoriliimi

Esmane registreerimine: 01.07.2013
Eestis registreerimine: 08.04.2015
Registreeritud Eestis kasutatuna, päritolu riik Saksamaa
Kategooria: sõiduauto
Kategooria tähis: M1
Kere nimetus: sedaan
Kere värvus: punane

viktori tohter
22:14 10.12.2015
Päritoluriik võib ju Saksamaa olla aga toodud on ta ju Jacksonvillest, Floridast.
Ehk kuulutuses valetatakse!
whey
22:24 10.12.2015
Usast läks vist ikka tagasi saksamaale ja seal taastati. Oktoobris on eestis ka avarii juba teinud, lahendit veel ei ole, aga juba korda tehtud ja müügis. Väga kirju ajaloga sõiduk.
XXXXL
00:14 11.12.2015
eelmisele, taastati ikka Leedus või Poolas, siis läks Saksa.
whey
03:10 11.12.2015
Kes seda enam teab täpselt. Võimalik ka, et võeti vaid korraks saksamaal arvele, et auto usa päritolu jälgi segada. Seda autot on hiljem väga keeruline müüa.
toktor viktor
09:52 11.12.2015
mis jälgi sa segad kui spido jätad miilid koos km idega
professor_sammaljalg
16:53 11.12.2015
ameerika sõjaväelase auto näiteks, kolis tagasi üle lombi aga auto müüs maha, midaiganes mitte eriti loogikakauge seletus
XXXXL
17:59 11.12.2015
Kui passida mõnda aega LT-PL piiri peal, siis näeb mõnda treilerit, mis veab autosid Leedust Saksamaale, seal kas päris värsked autod, mis korda tehtud või ameeriklased: Mustangid, Camarod, BMW, Subarud, Toyota Sienna ja teised autod, mida võimalik Saksas müüa. Seal ostavad neid kohalikud türklased, kuna saab edevat autot hea raha eest. Samuti toimib see Rootsis
otse saksast
18:35 11.12.2015
kle, kas sa saad aru ka mida sa räägid?
otse saksast
18:37 11.12.2015
...oli küsimus prof saamaljalale..
professor_sammaljalg
19:12 11.12.2015
otse saksast
19:26 11.12.2015
Sõiduk on teinud avarii usas, salavage title, mahakantud-ei kuulu taastamisele.Maha müüdud usa oksjonil, euroopasse arvatavasti.
Nagu ei saa seda teemat kuidagi haakuma, professori poolt välja pakutud mõttekäiguga.
professor_sammaljalg
19:31 11.12.2015
mina vastasin tsitaadile: "mis jälgi sa segad kui spido jätad miilid koos km idega"

et sellega segataksegi jälgi, et saksas võetakse arvele, jätmaks mulje, nagu see oleks näiteks usa sõjaväelase auto olnud, mitte ameerikast oksjonilt ostetu

miks ei kardeta ostja poolt vin-koodi googlesse toksimist, ma ei tea. olen ka korduvalt näinud, kuidas eestis üles taotud ja üle värvitud GL veedab pool aastakest autoärika enda või pereliikme käes, et tekitada kivitäkkeid/reaalset kulumist. ja samas on vin-koodi järgi oksjonipildid saadaval
selgeltnägijavalerka
19:34 11.12.2015
Ei ole enam neid eraldi US-armee reg.märke kasutusel Saksamaal ;) Sõidetakse tavalistega nüüd.
Ban X F
21:33 11.12.2015
"Meile tuli remonti https://en.wikipedia.org/wiki/Citro%C3%ABn_BX
Millel oli Ls 3600 km ja nägi välja nagu tutikas isegi tehasekiled olid veel istmete peal ,klient ütles et ta hoiab autot Toas!
Nii ,et leidub ka originaal väikse Ls-ga sõidukeid!"

Citroeni üks lisadest on tehasekilest istmekatted. BX Citroeni peab hoidma toas. Sellel autol on midagi väga mäda kui juba 3600 juures peab tegema esimese remondi, tavaliselt selle autoga võib 5000 km muretult sõita.
G
22:43 11.12.2015
http://www.auto24.ee/used/2123785
961BLR
Wdb2032161f117486
21.05.2013 oli läbisõit 659 000km, nüüd 275 000km
toktor viktor
00:18 12.12.2015
kallid proffessurid ja muud tegelased, asi lihtsam, usa autot odavam eu legaalseks teha saksas kui eestis, igasugu testid alustades signaali tugevusest

ja käige mööda esinduse parklaid ja näete isegi millised uute autode avariisid taastakse
Tanug kasutaja G !
01:31 12.12.2015
Kaalusin antud variandi varem ka !
kas on teada
01:37 12.12.2015
to G
08:56 12.12.2015
Eriti hea on selle Mersu panni nimes "Elegance-Comfort Edition".
Huvitav, miks veelgi pikemat nime välja ei mõeldud?
Või ei jätkunud fantaasiat enam..
Siiiidiuss
09:45 12.12.2015
Vaatasin ka kunagi c klassi mersusid. Kui ülevaateid ja foorumeid lugesin siis läks isu kohe üle. Minu isiklik arvamus. Väljast kena, seest võiks viisakam olla. Pidamine võib kalliks minna. Pigem vaataks mingit vanemat ja töökindlamat mersut. Aga need veel rohkem sõitnud ja korralikku raske leida. Ja samas kui sellise vana ala 95 aasta mersuga sõita siis triste arvamusest peab olema pohlad sest paljude jaoks on miskipärast imelik kui sõidetakse vanema kui 10 a autoga. Samas kui tänavapilti vaadata siis pilt on väga kirju ja keskmine vanus kindlasti üle 10a.
tom899
11:34 12.12.2015
to: vwpassat21

Taani üv aruanne:
http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.asp
x?Vin=WVWZZZ3BZ5E139402


PS
Miks Sa ise ei vaata, maanteameti kodulehel ju lingid olemas, kust vaadata.
http://www.mnt.ee/index.php?id=10625
E.Tamm
18:47 17.12.2015
HOIATUS KERITUD!!!!!
Suli on auto arvele võtnud ja uue telefoni numbri pannud http://www.auto24.ee/used/2131219. Autol Taanis viimane märge LS 290000 km, väga nagla tegelane.
ˇ
18:56 17.12.2015
ei maksa mulkidega asju ajada.
seda tel.nr googeldades satub igasugu pikantsetele lehekülgedele...
karlhot
10:19 18.12.2015
TERE RAIVO VÕI E.TAMM VAHETASID NIME ESINE IKKA ENDA NIME ALL OLEKS AUSAM KUI TULED MULKE SOLVAMA , EGA KUI NÜÜD ISE MULK TALLINNAS OLED EI ANNA SEE SULLE EELISEID .
OLEN KUULNUD ET TOOD ISEGI LEEDUST NEID TAANI PANNE JA MÜÜD NEID (BELFOREST TRADE ) ALL
http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&a
mp;aj=&ac=1604&ae=2&af=50&ag=0&ag=1&
otsi=otsi

Muudetud 18.12.15 10:27

E.Tamm
11:02 18.12.2015
Tere
Tehke ausalt ja kõik on rahul.
Parimat.
Sammalhabeke
20:02 19.12.2015
Ettevaatust! Avariilise ajalooga auto...Chrysler Grand Voyager 3.8 (2008)

http://www.auto24.ee/used/2140254
https://www.epicvin.com/en/vin-2A8HR54P28R792871
Sammalhabeke vol.2
20:06 19.12.2015
http://www.s2cars.com/chrysler/minivan/13024451

It's sold as “FLOOD - SALVAGE”.
VIN number: 2A8HR54P28R792871
Siiiidiuss
21:36 19.12.2015
Lõpetage kerimine sest ainult nii saame üheskoos kasutatud autode turu korda!
Pritsibraisk
07:23 20.12.2015
Flood- salvage, Vehicle damaged by Water/flood ehk Pärnu on sellele autole vägagi õige koht, ta on eelmises elus harjunud selle kõrge veega.
Ruotsikunn
19:31 23.12.2015
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2147710

Daniel jälle tembutab: LÄBISÕIT kontrollitud ning on õige.

Rootsi nr on WRP583, VIN WAUZZZ4F38N036552
06.2015a läbisõit oli 277001km , ning esmane reg. on 11.2007a
Hoiatus!!!!!!!
16:28 29.12.2015
Kõik need Danieli autod (neid on mitmeid) asuvad Mustamäel Akadeemia Konsumi kõrval enne autoaedasid, seal on eraldiseisev autode parkla. Kadaka teelt saab otse Konsumi taha sealtsamast kõrvalt keerata. Sama Audi leidis uue omaniku täna.
et...
11:00 02.01.2016
Tea kas ikka leidis.. Kas mitte kuulutuse panija ise kirjuta kuulutuse eemaldamise põhjuse?
ˇ
10:05 07.01.2016
natukene on keritud- 210 000 vs 206 600, mootor on käima saadud ja hind tõusnud 1700€ võrra.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:7EqTeCb
VpTQJ:www.okidoki.ee/item/4431253/+&cd=2&hl=et&c
t=clnk&gl=ee


http://www.auto24.ee/used/2154102
vin:WVWZZZ3BZ2E023725
isuzuisuzu
14:12 07.01.2016
Auto müügis: http://www.auto24.ee/used/2152697 Auto eelmine aasta oksjonil: http://www.osta.ee/isuzu-d-max-596baj-2007-a-70076945.html


Enne; Odomeetri näit vanba omaniku käes: 210000 uus näit: 193 000 km · hooldusraamat

Läbisõit on müstiliselt kahanend ja hind müstiliselt kasvanud!!
Must Isuzu
14:37 07.01.2016
Käisin seda autot vaatamas RMK platsil - oli vägagi mõlkis ja roostes...
ˇ
15:35 07.01.2016
seda võib ka nii seletada, et kui auto korda tehti, kahanes tema läbisõit seisukorrale vastavaks. vahetad kõik jupid ja kere ära ning võid odo rahumeeli nulli kerida ja uue auto hinna panna. aga need, kes autot korda ei tee ja vaid läbisõitu näpivad, on juba kergelt petised :)
Rinoa
15:45 10.01.2016
Küsimus siis, kus sa taanist seda läbisõitu vaatad?

Muudetud 10.01.16 15:46

dipl kaufmann
16:35 10.01.2016
lauri1300
10:55 14.01.2016
http://www.mototehnika.ee/used/2153555
Alles 20 päeva tagasi oli läbisõit ca 9000km, ja hind 3800.-eur, kas ATV ka juba tagasi keritud?

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte