Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

meeme mee to field
23:49 04.07.2014
Aastal 2002 ei olnud seda autot olemas.
AntiOpel
00:55 05.07.2014
Field ajab mingit paska. Ajas ka Nemmi teemas. Käisin vaatamas seda autot äiale, heas korras auto, läbisõit ei huvita, ei osta läbisõitu vaid autot ennast. Hetkel üks tõsisemaid kandidaate valikus.
fieldile küsimus?
13:41 05.07.2014
mille põhjal sa väidad et seda keritud on, kas nägid ise et seal suurem näit ees või mis kus kuida???
amst888
18:11 05.07.2014
Kas see tartu mõrva auto pole mitte ?
amst888
18:11 05.07.2014
tarantel2
22:30 06.07.2014
ei saa just öelda et keritud aga keegi on viitsinud s..st saia teha ehk siis http://www.osta.ee/peugeot-607-283-avp-2001-41439788.html

ja
http://www.auto24.ee/used/1762326
field
00:46 07.07.2014
Vabandan kirjavea pärast!
2002 (loe: 2012)
field
00:47 07.07.2014
nägin ise kui oli veel 230 000
field
00:49 07.07.2014
Palju õnne siis sulle! ;)
aga telli siis uus survelaager ka ära ja lase ka jõuülekanne üle vaadata, lekib teine sellel väärt autol.
AntiOpel
08:35 15.07.2014
Autorahaks.ee tolgused müüvad seda Lexust praegu. Mõni ime, et keritud.
öölane
20:57 15.07.2014
Täiesti võimatu on eestist kasutatud autot osta sest kerimata autod on müügis ikka vähemuses . Isegi margiesindused pole sellest pahest priid ning seal petetakse ka aga mitte nii massiliselt kui igasuguste autoaedade ja eraisikute puhul.Selge on see et eesti elatustaseme juures keegi korraliku auto müümisest polegi huvitatud vaid auto müüakse häda sunnil maha et säästa end kulukast remondist .Või siis rontidele tehakse kosmeetiline ravi ja müüakse petukaubana rahvale maha .Kui tahad sõitvat autot siis tulebki osta uus auto sest ainult siis saab kindel olla et pole keritud või muidu ära hooratud.
Opel Insignia 2.0 118kW W0LGM8
08:47 22.07.2014
http://www.auto24.ee/used/1779072

17.09.2013 221 979 km
22.08.2013 217 387 km

Muudetud 22.07.14 09:51

ˇ
07:27 24.07.2014
169 940 km vs 91 900 km.
21 400€ vs 27 900€
nii see ärikene käib ja uus ostja on õnnelik hea ning odavalt saadud auto üle.

http://ao24.ee/autod/volvo-xc90-3-2-geartronic-executive/
http://www.auto24.ee/used/1753372
A!
08:04 24.07.2014
kes ütles, et kasutatud auto hind tõusta ei saa - 21400 pealt 27900-le paari kuuga. päris võimas graafik. samas on väidetavalt ära tehtud hooldus peale kerimist, asi seegi.
joppantoonio
13:51 24.07.2014
paar kuud veel ja on nagu tutikas salongiauto läbisõit 0 ja hind nagu tutikal. ls fännidele võiks olla teenus negatiivne ls näiteks -160000
reseveeritud kasutaja
15:53 25.07.2014
sitrus*
16:22 25.07.2014
Kulud maha tonn vahelt.Nii käibki.Pole kaugele järgi ka vaja minna.See kehtib ainult diiselautode puhul.
...
16:37 27.07.2014
sitrus*
00:30 28.07.2014
Alexeile ei anna pank ka nii palju laenu,et ta jõuaks 2milli kilomeetri eest bentsu sisse valada,oleks diisel oleks juba usaldatav.
Tuscan
19:24 28.07.2014
Suht üksluiseks läheb ära nende keritud diislite siia ülespanek.
Väike taustafakt Saksakeelsest Auto Bildist: 4/5 universaalkerega diiselpassatitest ostavad enda käsutusse firmad. Sõidetakse 3 aastat ja siis antakse liisingfirmale tagasi, tagasi andes on läbisõit 150-180 tuh km. Ehk nende saksast toodud mahukamate firmadele sobilike diiselautode puhul tasuks lähtuda rusikareeglist, et läbisõit on 50 tuh km aastas. Eks osad sõidavad ka vähem, aga kui vaadata ka auto 24, siis 2011a passatite läbisõidud on kuskil 150-180 tuh km kandis, aga näiteks hiljem 6-8a vanusena on läbisõidunäidud neil ikkagi samas augus :)
teadja12
23:34 28.07.2014
http://www.auto24.ee/used/1740850

lasin uurida, aasta 2012 oli läbisõit 13000.
Vana on kerimsega hoogu läinud nüüd pakub asja 45000
AntiOpel to teadja12
09:44 29.07.2014
Debiilik. 2012a oli 13 000km läbisõit ja nüüd, 2a hiljem on 45000km. Kahe aastaga 32000km ei ole mitte mingi läbisõit, see on 16000km aastas, 1200km kuus. Autot müüb Jõhvi ARK-i töötaja ilmselt, seisab vähemasti see auto seal ees, korduvalt näinud möödasõites, vaevalt, et selle asutuse töötaja kerimisega tegeleb.
Aga no sinusugune jäänuk ilmselgelt ostma ei hakka seda autot, lihtsalt näpib tilka ja iniseb netis. Tahaks teada ka, kuskohast sa seda läbisõitu siis ka uurisid? Möödalennanud toonekurelt?
to antiopel
10:33 29.07.2014
auto on toodud eestisse prantsusmaalt, mis toimus seal, puudub igasugune info. ei usu, et hübriidauto niisama seismiseks ostetakse.

Registreeritud Eestis kasutatuna, päritolu riik Prantsuse Vabariik
Kuupäev Toiming
17.05.2014 Omanikuvahetus
15.05.2014 Numbrimärk (korduv), Registreerimine Eestis
12.05.2014 Registreerimiseelne nõuete kontroll
v_
11:35 29.07.2014
Kui Prantsusmaalt siis reeglina vahepeatuseks Leedu. Sama asi ka Itaalia autodega. 99% tulevad need eksootiliste maade autod Leedust.
v_
11:47 29.07.2014
Põhjendan ka miks tuuakse just Itaalia ja Prantsuse autosid Leedust. Nimelt kes on käinud Itaalias või Prantsusmaal autosid vaatamas siis näeb, et kereplekk on enamusel ära kaabatud. Eestis on värvitööd kallid. Teiseks jääb autosse värvihais. Tuleb lõhnakuuski jms täis toppida. Leedus värvitakse auto üle ja on nagu uus. Lisaks leedukad teevad müügieelse ettevalmistuse ära. Ehk salongipesu jms. Sageli ka silikoonitakse armatuur üle jne... Müüki tuues selline asi on see rumalamale ostjale nagu maasikas karu persses. Läheb lennult.

Eestlane toob autosid Saksast, Sveitsist, Hollandist, Rootsist, Soomest. Natuke ka Belgiast. Aga rõhutan, et turul on peaaegu pooled autod Leedust toodud. Ise käisin 2 autot arvele võtmas see suvi ja mõlemal korral auto ettenäitamisel olin ainuke kelle autod olid otse Hollandist mitte Leedust.

Üks asi, kui petta ei taha saada võta auto juriidilise isiku käest. Viimased ei too autosid Leedust kuna autosid üles löövad leedukad tegelevad musta äriga ja käibemaksu seal raskest seisust taastatud auto puhul eriti ei tunta. See peletab juriidilised isikud eemale aga igasugu sahkerdajate jaoks on see aga kullaauk.

Tuttav ostis ühest Tartu autoaiast Volvo. Auto Itaaliast. Komisjonimüügis = ohu märk, sest firmalt ostes auto hind sisaldab alati käibemaksu. Komisjonimüügis oleval auto hinnal pole aga käibemaksu ja pole ka garantiid. Ja ongi nii, et leidis autost leedukeelse mingi sedeli. Müüja ei tea muidugi midagi. Nüüd tuli välja, et auto kõver. Palju õnne! Oleks juriidiliselt isikult ostnud oleks ta saanud asja kohtusse anda.
vanames
12:08 29.07.2014
Oh jätke juba järgi, loll saab kirikus ka peksa. Inimene kes autost vähegi jagab näeb kõike seda juba kergemal vaatlusel.
AntiOpel
13:10 29.07.2014
No ja ikka ma ei saa aru, mis sellel Priusel siis viga on? Toodi Prantsusmaalt, võeti siin arvele, ja siis?
Aga no lollile selgeks teha midagi, on sama hea kui vastu tuult kusta- lõpuks saad ise rohkem kahju kui kasu.
to antiopel
13:55 29.07.2014
ilmselt teadja12 unustas ühe nulli kirjutamata ning läbisõit peaks olema 130 000. selle peale sa ei tulnud?
AntiOpel
14:47 29.07.2014
Vahet seal on, kuskilt ta seda eelnevat ajalugu kontrollida ei saa, niiet loll möla igaljuhul.
to AntiOpel
16:14 29.07.2014
Saab ikka küll. Täna on paljud tootjad läinud üle digitaalsele hooldusraamatule. Minu teada ei saa täna veel Fordi ega ka Volvo hooldust kontrollida. VW, Opel, Skoda, BMW, MB, Audi, Toyota esinduses on võimalik VIN koodiga kontrollida ajalugu. See võib küll maksta aga kindlasti tühine summa auto hinna kõrval.
to antiopel
21:42 29.07.2014
see, et autode eestisse jõudes hooldusraamatud vaikselt kaovad või saavad põrandaalustes trükokodades uue sisu, ei tähenda seda, et 4a vanal autol ei pruugi endises asukohariigis korrektset hooldusajalugu olla. ja kõike, mis on olemas, saab ka kontrollida.
kõik targad koos
21:52 29.07.2014
Saksa firma autod sõidavad 200-220 t ja siis antakse tagasi ja võetakse uus.
niiet alla 200 on julge ost ,et keritud.
toonud 5 aastat just passateid, niiet tean täpselt.
pole kerinud ühtegi aga kui 160 ees pole siis keegi ei osta ka siin .

Ausõna
19:57 30.07.2014
Eesti inimesed ja üldse inimesed võiks juba aru saada, tavaliselt üle 5 aasta vanuste autode läbisõidud paika ei pea, isegi noorematel keritakse serviseid ja selliseid pisi kilomeetreid.
Enne see asi ei muutu kui inimesed hakkavad ostma ka suurema km-iga autosid, kvalitet autodele (Audi, BMW, MB, jne...) pole ka 500 000 mingi näitaja, selge on see et Dacia ongi 200 000 ja surnud!
Laomees
20:02 01.08.2014
Sõiduk: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1732388

30.04.2014 Korraline 04.2015 Tehniliselt korras Revo H.V. OÜ 168200


24.04.2013 Korraline 04.2014 Tehniliselt korras BSN Auto OÜ 359519


EI OSKAGI SEISUKOHTA VÕTTA

Muudetud 01.08.14 20:06

sitrus*
20:20 01.08.2014
Ikka oskad seisukoha võtta.Näed palju tanklaid argiliikluses ja pidevalt tegeled nendega,burksi saad ka ja sõit jätkub.
tiit_
22:15 01.08.2014
On alles jultumus. Näidu kerib poole väiksemaks ja kuulutuses kiidav õiget läbisõitu. Aga eks enamus järelturu autosi jääbki sinna 160 000 kanti sõltumata kas 5 aastat või 15 aastat vana auto.
eelmistele
17:11 02.08.2014
Ma arvan, et üks läbisõit on pandud miilides ja teine kilomeetrites. Lisaks veel kilomeetrites näidul pandi kogematta kahe asemel kolm ette. See teeb siis, et Aastaga sõitnud umbes 10 000km ja mis tundub õige olevat.
A omanik
19:31 02.08.2014
Kui sa laomees tutvuksid enne asjaoludega, mitte ei lahmiks siin tühja, siis oskaksid ka seisukohta võtta!! Milline loll paneks auto kontrollimiseks andmed kõik üles,kui tegelikult ongi keritud? Eestis 200 000 km aastaga läbi sõita?!!!!mõelgem enne
stammer
19:38 02.08.2014
Siin on kivi ka ülevaatuse kapsaaeda, et vormistab rahulikult vale läbisõiduga sõiduki. Kui eelneva ülevaatuse läbisõit on olnud poole suurem, siis võiks ülevaataja selle sõiduki tagasi saata. Las siis "heauskne ostja" ise vaatab, kuidas läbisõidu uuesti õigeks saab, et ülevaatus läbida.
aga...
19:45 02.08.2014
Ülevaataja fikseerib spidomeetri näidu mitte läbisõidu.Need on kaks erinevat asja.Samuti müügikuulutuses kirjas näit mitte tegelik läbisõit.Minu autol on näidikuteblokk vahetatud ja praegusel näidul ja tegelikul läbisõidul puudus igasugune seos .(Vahetus esinduses fikseeritud)
Selle jeebi omanik
20:01 02.08.2014
Eelnevatele vastuseks võin alustuseks öelda, et aastal 2013 tegi ülevaataja, Jüri ülevaatuspunktis vea ja pani number 1 asemel esimeseks numbriks 3. Kui selle siis ise avastasin, pöördusin uuesti nende poole aga sain sealt vastuseks, et nemad ei saa enam midagi teha. Isiklikult ei ole sellise probleemiga enne tegemist olnud-ei tea kas seda kuidagi siis saab parandada? Oskab keegi nõu anda?kas ark-is saab midagi teha?
Laomees
21:37 02.08.2014
@Omanik... Ei lahmi siin keegi tühja... Kõik on ilusti kirjas ja fikseeritud ARK odomeetri andmebaasis... See et keegi "Jüri või Mari " tegi mingit moodi apsaka ja pani 1 asemel 3... mnjah... Sellisel juhul ma vabandan ...aga...Teie kui OMANIK peaksite ARK poole pöörduma ja andmete õigsust nõuda...


PS! Aga seniks kui seda ei ole tehtud ja tõestatud... On see masin siiski keritud odomeetriga masin. Fakt!
sitrus*
00:22 03.08.2014
Ikkagi ostetakse läbisõitu mitte midagi muud.50000km sõitnud masin,mis on poolpõlend on parem kui 500000 sõitnud ja korras.
kpl
10:19 03.08.2014
Tuttav ostis ühest Tartu autoaiast Volvo. Auto Itaaliast. Komisjonimüügis = ohu märk, sest firmalt ostes auto hind sisaldab alati käibemaksu. Komisjonimüügis oleval auto hinnal pole aga käibemaksu ja pole ka garantiid. Ja ongi nii, et leidis autost leedukeelse mingi sedeli. Müüja ei tea muidugi midagi. Nüüd tuli välja, et auto kõver. Palju õnne! Oleks juriidiliselt isikult ostnud oleks ta saanud asja kohtusse anda.

firmalt ostes ei ole alati käivekat sees, kui ikka eesti firma ostab saksast eraisiku käes oleva auto,siis puudub käibemaks.
jarru
10:20 03.08.2014
Riiklikes andmebaasides on aegade hämarusest peale olnud raske sinna kord sisestatud andmeid muuta, kasvõi siis eksitavaid andmeid. Olen näinud riigiametnike seas lausa kirjavigu tegevaid inimesi. Tööle ei saa nad ju oskuste ja võimete järgi, vaid nagu keskajal valitsejaks ainult sugulusliini pidi, viletsamad töökohad ka koolikaaskastele.
Olid ajad, kui Tallinna linnavalitsuse ametnikuks sai ainult läbi kahe soovitaja. osaliselt ka sellepärast, et mitte lasta majja salajast sisekontrolli. Kirjaoskus oli teisejärguline.
Ülevaatuspunktides töötab palju endisi politseinikke ja muid riigiametnikke, tavainimese ees oli palju tõkkeid, kui juhuslikult tahtsid ka sellist punkti asutada, kus saaks läbi riigiseaduse kohustuse raha korjata.
See läbisõidu näpuka viga on tühine, võrreldes ühe teise juhtumiga, mida on Eestis tegelikult juhtunud korduvalt.
Nimelr tunnistatakse inimene ekslikult SURNUKS. Niikaua pole vigagi, kuni pead riigiametiga suhtlema. Näiteks auto jutimisõigust vaja pikendada. Öeldakse, et ei saa, oled nende andmetel juba 7 aastat surnud. Parandage viga ära, näete ju ise, et ma ei ole surnud. Ei ole võimalik, ainult kohtu kaudu saab andmeid ennistada. Ma ei palunud ju kohtu kaudu end surnuks kuulutada, miks nüüd siis nii? Anna ikka kannatust, eks riigiametnike ajubarjäärist läbiraiumisel.
Nomaitea, ma sõidaks rahulikult lubadeta edasi, kuna mind ei ole ju olemas, ning mis õigusega mind üldse peatada saab, kui mind ei ole. Mitte riik, aga mingi Kafka näidend pidevalt ümberringi. Riigiametnikud ei hiilanud juba 100a tagasi erilise mõtteteravusega, lugege jasvõi Gogoli "Revidenti"
Navara3000
11:32 03.08.2014
Ka minu auto puhul näitab ARKi andmebaas kahe aastast läbisõitu 1600km. Ei tähenda see alati kerimist. Neid numbreid ei saa võtta puhta kullana
kusjuures...
09:12 06.08.2014
Minul on juhtunud selline lugu, et ülevaatusel(äsjatoodud auto, 1,5a tagasi) pandi kirja 158tkm asemel 258tkm. Avastasin selle alles nüüd, kui vin koodi kontrollimine popiks muutus. Ja loomulikult juhtis sellele tähelepanu 1 ostuhuviline. A mis nüüd teha?
Küsisisn- Teha pole midagi. Hooldusajalugu küll esinduses minu kasuks, aga egas siinsete paranoiliste kodanike vastu ju ei saa.

Hiljuti käisin ARK-s tegemas reg. eelset ülevaatust. Õnneks sain sabast kinni. 145tkm asemel pidi napilt minema kirja 185tkm.

Seega usun, et siin on kohati jut hullem, kui reaalsus. Paraku inimesed võivad eksida.

Peace!
mida-veel
10:20 06.08.2014
kusjuures mõtleb midagi veel juurde
Kerijate hirm
23:54 06.08.2014
Miks ei kriminaliseerita seda teadlikult petmist? See, et muutus popiks kontroll, on väga vajalik. Ammu oleks pidanud olema. Müüge ausalt mida müüa on, mitte läbi julmade valede.
martinkangsep
13:45 11.08.2014
Ei soovita uskuda Auto24 auto ajaloo päringut. Näiteks minu auto, mis on Eestist uuena ostetud ja minu käes kasutuses olnud, näitab Auto24 ostuabi info päring :

16.09.2013 Korraline 08.2015 Tehniliselt korras ABC Tehno OÜ 171000
07.09.2011 Korraline 08.2013 Tehniliselt korras ABC Tehno OÜ 256000
26.08.2009 Korraline 08.2011 Tehniliselt korras ABC Tehno OÜ 99000
27.10.2005 Korraline 08.2009 Tehniliselt korras Maanteeamet


Reaalsus on aga teine, 07.09.2011 oli 139 000km


www.mnt.ee lehelt tehtud päring:


Läbisõit Ülevaatuspunkt Ülevaatusliik

16.09.2013 171 000 ABC Tehno OÜ Korraline
07.09.2011 139 000 ABC Tehno OÜ Korraline
26.08.2009 99 000 ABC Tehno OÜ Korraline
kasutajaomanik
14:38 11.08.2014
Tere

Kui sa midagi ei tea siis ara kirjuta siia ex.
Aut oli oli registris ees 160250km
Nyyd kui panen et 160000 siis on jube suur viga voi?
Peab vist edaspidi koma kohaga läbisõidu märkima et sinusugune aru saaks.
omanikkasutaja
14:43 11.08.2014
Ja kle saada mulle ka see lehekylg kus on siis sinu arvates ÕIGE läbisõit kirjas.
Ma kyll nagu mnt kodulehet midagi ei näe.
Ainult auto andmeid.
endiselt...
23:26 12.08.2014
jumala suva mis seal spidol on, kui kaup on aus, vastava hinnaga ja korras, siis ostan pigem 500 000 sõitnud kui 179300 ilma ajaloota, tulemaus on ju tegelt sama, pigem pooldan ausat müüki!
Endal 2005a A8, kellal ca 450 000, tegelt auto nagu uus!
jälle keritud
09:23 01.09.2014
Korralik lammas müüja:) Vanal omanikul veel kuulutus üleval, aga usin petis on juba spidot kerinud. Kahjuks ei andnud tal väga vist kerida, kuna viimane hooldus esinduses huljuti tehtud.

VIN: 1A8G6E7M17Y577787

uus kuulutus: http://www.auto24.ee/used/1821162

vana omaniku kuulutus: http://www.auto24.ee/used/1817967
ˇ
09:31 01.09.2014
vanas kuulutuses kirjas, et vajab nokitsemist, uues juba väga heas korras.
nii lihtsalt need vanad autod väga headeks muutuvadki ja ostjatel rõõmu kuipalju.
mati15468798789676
09:36 01.09.2014
No see viimane sai ju just hoolduse esinduses ls järgi, loomulikult super korras ja nokitsemist ei vaja. Aga milleks üldse kerida nii vähe maha kui ajalugu kontrollitav? Millisele ostjale on vahet kas 260 või 245 tuhat odol? Ja nüüd heauskne sõidab veel 15-20 tuh ja see tähendab, et 35 tuhat õlid vahetamata. Ja petis võitis paarsada euri.
maaks
09:46 01.09.2014
Ei ole Chrysleri hooldusprogrammiga eriti kursis, aga äkki oleks ilma kerimata kohe käes mingi suurem hooldus, aga nüüd saab müüa "värskelt hooldatud" autot. Seega võit ikka suurem kui paarsada euri.
ˇ
08:09 02.09.2014
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1825682

reg. nr. hollandis 22HHF7, hollandis arvele võetud 01.12.2008, siin kuulutuses kirjas 01.2009. läbisõit hollandis 220 481km, siin 82 435km.
linnukesele
10:30 02.09.2014
Ära pane segast, see sinu 22HHF7 on sinist värvi ja võimsama mootoriga.
Aga kuulutuse auto (98GJG2) esmaseks registreerimisajaks on küll 30.juuni 2008!!!!
Läbisõitu ei tea, kuna ei soovinud info eest maksta.
ˇ
10:45 02.09.2014
siis peab etis valetama või on kuulutuses vale vin. fakt on see, et antud autot ostes saad mingi tünni kaasa.

Focus 2008-, 1.6L Duratorq TDCi (110PS) - DV6, Avalon
VIN Number: WF0SXXGCDS8S72813
Registration Number: 22HHF7
First Registration Date: 01.12.2008
Registration Country: NL

Build Date: 05.11.2008
Vehicle Line: Focus 2008-
Body Style: 4 Door Estate
Version: Series 40
Engine: 1.6L Duratorq TDCi (110PS) - DV6
Transmission: 5-Speed Manual Trans - MTX75
Drive: LHD FWD
Emission: Stage IV + DPF Emissions
Air Conditioning: Dual Zone Auto Temp Control A/C
Territory: (+)"NL"
Paint: Avalon
Interior Fabric: New York / Ebony

http://www.etis.ford.com/vehicleSelection.do
ˇ
10:50 02.09.2014
kui võtta hetkel küljes oleva rg. nr järgi, siis on läbisõit selline
Merk Ford
Model Focus
Type Wagon 1.6 TDCi *EX.BPM EXPORT* Airco Cruis Contr Trekhaak Radio/Cd
Bouwjaar 2008
Km stand 182.052

niiet kas kuulutuses vale vin või külge kruvitud teised numbrid.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:5_n2Bup
XvHMJ:cartweet.com/nl/occasions/1354514/ford-focus-wagon-1-6
-tdci-ex-bpm-export-airco-cruis-contr-trekhaak-radio-cd.html
+&cd=6&hl=en&ct=clnk&gl=ee&client=firefo
x-a
Ülu123
17:02 02.09.2014
http://www.auto24.ee/used/1779714

Huvitavat informatsiooni selle auto kohta.

reg nr FME513

https://fordonsfraga.transportstyrelsen.se/fragapaannatfordo
n.aspx


kui trükkida sisse selle auto rootsi numbrid, siis leiate, et tegu on taksoga.

Engine number:
Body: Station Wagon Triplets (AC)
Body code additions:
Body code specific purposes: Taxi (06)
Displacement, cm3: 1390
Transmission: AUTOMATIC

Inspection Data
Inspection Period: 2015-01-01 - 2015-05-31
Latest approved inspection: 2013-03-26
Injunction: No
Driving ban: No
Odometer reading: 166115
63amg
17:50 02.09.2014
nii,et eeldatav läbisõit sellele volkaril 300 tuhande tuuri
sung
20:29 02.09.2014
Uskumatu, mida tehakse.
ronn01
21:53 02.09.2014
Aga milleks üldse võtta seda leedu jama endale kaela, turg täis kontrollitud läbisõiduga sõidukeid, kuigi jah Passateid seal vähe peab golfiga leppima, kuid kas tõesti on mõttet riskida.
Auto Müüa OÜ
11:26 03.09.2014
Ega selle läbisõiduga on nii, tood masina 196 000 kellal, aasta 2011, küsid 15 000, osta ta ei taha, tahab pisemat sõitu, ütled et 130 000 sõitnud masina saad 20 000, siis on kallis, kerid selle 196 000 sõitnud masina 151 000 peale, ja müüd maha nagu koliseb. Võibolla ta ei usu, aga ostab ikka. Naljakas.
Virks 111
14:55 06.09.2014
Paar päeva tagasi müüsin BMW mis oli jumala korras, kell pea 300 000, maksis auto 12 000, inimesele sobis, auto oli korralik jne... Eks kõik oleneb ka millise inimese otsa trehvad, kahjuks on aga neid inimesi kes otsivad ära kruvitud autosi rohkem ja ilmselt ostavad ka, pärast kiruvad, aga mis teha.
A!
16:55 08.09.2014
Imelik. inimene ostab auto, aga ei sõida sellega suurt kuhugi. Kui ära tüütab, siis viib selle uab baltijoias realizatisas cenrtasesse müüki. Seal pannakse üles kuulutused ja hakatakse müüma. Eestlastele, kui teadatuntud pikamõistuslikele kirjutatakse 41035kilomeetrast, euroopasse, suuremale vennale valetatakse vähem, kirjas 66039 kilomeetrikut.

http://www.auto24.ee/used/1772051

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/volvo-xc-70-awd-automat
as-vilnius/198918358.html?


Piltas on sama, hinds sama, müüjas samas, võtas nüüd kinni, kes ja millals valetasas.
ˇ
17:09 08.09.2014
ju siis saksmann pole nii odomeetritundlik ostja kui eestimaalane.
to eelmised
17:22 08.09.2014
Mis teha kui eestlane on nii tark ja saab aru et kuni 100 000Km sõitnud auto on uueväärne, sealt edasi juba vana ja remonti vajav.
matemaatik
17:27 08.09.2014
41000 läbisõit ju miilides.....
55512166
13:42 11.09.2014
Volkswagen Golf VI BlueMotion 1.6 TDI 77kW 1.6 TDI

http://www.auto24.ee/used/1826414

Keretüüp: universaal
Esmane reg: 05/2011
Mootor: 1.6 TDI
Kütus: diisel
Läbisõidumõõdiku näit: 188 000 km
Vedav sild: esivedu
Käigukast: automaat
Värvus: valge
VIN-kood:

Rootsi reg.nr MPM370
rootsi ülevaatuse andmetel veebruar 2014 läbisõit 384328 km

Fordonsidentifikation
Registreringsnummer: MPM370
Fabrikat: VOLKSWAGEN, VW 1KM
Färg: VIT Fordonsslag: PB
Fordonsår: 2011 Fordonsslagsklass: I
Identifieringsnummer: WVWZZZ1KZBM689955
Typgodkännandenummer: e1*2001/116*0328*21
Typgodkännandedatum: 2011-02-03
Senaste EU-regbevis del 1: 2014-07-14
Senaste EU-regbevis del 2: 2014-07-14
Handelsbeteckning: GOLF
Upplysningar:

Fordonsdata
Fordonsstatus: Avställd (2014-07-02)
Tillfällig registrering: Nej
Antal ägare: 3 Yrkesmässig trafik: Nej
Fordonet tillverkat: 2011-03
Producentansvarig: 556084-0968
I trafik första gången i Sverige: 2011-05-18
I trafik första gången i utlandet: Import/införsel: Nej
Ägarbunden dispens: Nej
Ägarbunden dispens upphör: Nej

Besiktningsuppgifter
Besiktningstermin: 2014-10-01 - 2015-02-28
Senast godkända besiktning: 2014-02-04
Vägmätarställning: 384328




Teadja123
15:08 11.09.2014
http://www.auto24.ee/used/1836239

SHHCE85500U017167

21.09.2013 ls 296130km
martinkangsep
17:05 11.09.2014
Auto maksab 550 eurot ja sa vingud kerimse üle, tule taevas appi! :D
Kus alles peab olema viitsimist isegi kontrollida sellise sõiduki läbisõitu :D
ˇ
17:49 11.09.2014
auto maksab 550 eurot ja ikka peab kerima? tule taevas appi, milleks seda vaja? et äkki tuleb keegi ja ütleb, et nii suure läbisõidu eest on ta vaid 450 nõus maksma?
ruotsikunn
20:22 13.09.2014
hoiatus
21:34 14.09.2014
Citroen Berlingo MÜÜAD 56 092 529, 58 956 449

Esmane reg: 03/2012
Mootor: 1.6 e-HDI (68 kW)
Läbisõidumõõdiku näit: 114 000 km
VIN-kood: VF77J9HP8BJ842569

Rootsi andmetel veebruaris 2014.a läbisõit 248000km (takso)
Siiiidiuss
22:25 14.09.2014
Kahju, et selline petmine käib. Eks seepärast kasutatud autode turg ole languses sest keegi ei julge ega taha neid suure läbisõiduga saane osta. Kui ajalugu teada sis ehk veel. Aga muidu küllalt riskantne. Paljud võtavad siis juba uue. Kindlam ja mõnusam ikka ka uuega sõita. Ainilt et raha küsitakse uute eest liiga palju.
atreinvest
13:36 16.09.2014
Tere,
Mille järgi kontrollisid, et läbisõit on keritud? Kust pärinevad Rootsi andmed?
atreinvest
14:00 16.09.2014
Citroen Berlingo MÜÜAD 56 092 529, 58 956 449

Esmane reg: 03/2012
Mootor: 1.6 e-HDI (68 kW)
Läbisõidumõõdiku näit: 114 000 km
VIN-kood: VF77J9HP8BJ842569
Rootsi andmetel veebruaris 2014.a läbisõit 248000km (takso)

Broneerisin Veho Eestis ostueelsele kontrollile aja sellele autole, et saada selgust, et mis autoga on tegu.
Müüja keeldus kahjuks autod Veho Eestisse näitama tulemast :). Ajas mingit pläma, et tulgu ma nende platsi peale ja kontrolligu ise seal üle jne,jne :). Ma siis seletasin Müüjale, et kannan kõik kulud, et auto Veho Eestisse ülevaatusele saaks, aga vastus oli ikka EI.

Seega hoiatus: Läbisõit 100% keritud ja Müüja jutt väga kahtlane
ˇ
14:24 16.09.2014
tundub, et jutt käib sellest autost
http://www.auto24.ee/used/1830334
teada ju, mis firma selle numbri taga peitub.
kuidas üldse istub veel inimestes arvamine, et kui kuskilt müügiplatsilt leiad maru soodsa hinnaga auto, siis teed superhea tehingu. see, et sarnase aastaarvu ja läbisõiduga müügilolevad autod on miskipärast tunduvalt kallimad, neid mõtlema ei pane.
ruotsikunn
17:02 16.09.2014
to atreinvest, aga miks sa ei osta otse Vehost ??? Kallis, tahaks naabrist parem olla aga raha pole, muud põhjust ma ei näe, et nii uut autot osta suvalisest kohast!
wbcompany
17:15 16.09.2014
Tervist,
Sooviks ka nende müügimeeste käest osta
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1843349
Sellise Auto.
Kuidas teie arvate?
Ütlesid,et tehniline pool Korras.
Kas on mõtet üldse nendega asju ajada?
ˇ
17:19 16.09.2014
kõik nad väidavad, et tehnika kroras, aga garantiid keegi miskipärast andma ei kipu. kui auto maksab 999 eurot ja see on su viimane raha, siis oled auto eest liiga palju maksnud. kui jääb veel raha üle kütuse ja remondi jaoks, loomulikult ka toidu, üüri jms tarvis, siis osta ära.
Devil89
17:40 16.09.2014
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1829752

Käisin vatamas seda auto,kõik nuppud on ärakulunud,auto on ülevärvitud,
motoris on kuuldav väike võrras hääl.
Põleb airbagi viga,piduri viga ja mingi tuledekorektori viga...
ühesõnaga ei ole kõige ausam müüa
A!
18:17 16.09.2014
Tuaregi keskmine kulu 8 sajale on vähe usutav. Tuttaval on taoline 132kw ja alla kümne ei tule kuidagi, kuigi enamuses teeb maanteesõitu, aga noh, mine sa tea.
ˇ
19:32 16.09.2014
see tuareeg

Sõiduk (VOLKSWAGEN TOUAREG, WVGZZZ7LZ4D058968) on osalenud kindlustusjuhtumis.
Teave kindlustusjuhtumite kohta on allolevas tabelis.

Aeg04.06.2014 KohtTallinn, Harjumaa
Sõiduk: VOLKSWAGEN TOUAREG, 2004 Vastutuse ulatus: 0%
Makstud sõidukikahju hüvitis: kuni 500 eurot
Sõiduk: TOYOTA AVENSIS, 2006 Vastutuse ulatus: 100%
Makstud sõidukikahju hüvitis: sõidukikahju ei hüvitatud
Käsitlev kindlustusandja: AS Inges Kindlustus
Aeg29.03.2014 KohtTallinn, Harjumaa
Sõiduk: VOLKSWAGEN TOUAREG, 2004 Osalus juhtumis: täpsustamisel
Sõiduk: TOYOTA AVENSIS, 2006 Osalus juhtumis: täpsustamisel
Käsitlev kindlustusandja: AAS Gjensidige Baltic Eesti filiaal; ERGO Insurance SE
Makstud sõidukikahju hüvitis kokku: nõude käsitlemine ei ole lõpetatud

ime siis, et airbäägi tuli põleb.
877g8
20:08 16.09.2014
OOt misasja?
kutil mingi viha 06 a avensiste vastu :)
kahtlane värk ja juhtum pooleli veel.
atreinvest
09:00 17.09.2014
To rootsikunn.
Tahaks naabrist parem olla :D:D ....- jne. Tegemist on ju tavalise Citroen Berlingo-ga (nn pirukaga naabrist parem :D). Kukkunud oled :D?
audi_a6_v6
09:42 17.09.2014
to: Devil89

OK, ma saan aru, et sa ei jäänud autoga rahule, aga küsimus siis selline, et kas müüa võib ainult väga heas korras masinat? Kas omanik püüdis mingeid vigu varjata, takistas kontrolli minekut, valetas telefonis, et kõik on briljantses korras? Kirjuta siia ikka põhjus ka, miks sa siia kurtma tulid.
ˇ
10:13 17.09.2014
tuareegi kuulutuses on kirjas: Heas korras hooldatud masin.
ilmselt on see nüüd individuaalne vaatevinkel- müüja ellusuhtumisest lähtuvalt võib see tekst tema jaoks tõde olla, sest temale sobib selline auto suurepäraselt, teatud ostja poolt vaadatuna vale kui igasugu tuled põlevad jne.
aga mis seal ikka kurta- igaüks ostab seda, mis meeldib. vahel mõni tehnikast vähem jagav inimene saab tünni, aga eks elu nüpeldabki meid kõiki erineval moel- kellel laguneb pesumasin, kellel diivan, kellel auto.
löpsik
11:05 17.09.2014
oi see Peugeot 307 Elegance 1.6 80kW on ikka hea, hea et nad veel levinud väljendit FULL OPTIONS ei kirjutanud. isegi konditsioneeri pole peal. Juhi iste näeb välja nagu oleks sellega 500 000 km maha sõidetud kordagi puhastamata ja õlistes riietes. Eriti huvitav on suuremate piltide peal nähtav teibiparandus ja ka juhi ukse all olev küljekarp ....
ˇ
12:24 17.09.2014
ei tea, kas valgus petab, aga pesukotil tundub esiotsas väga palju värvierinevusi olema- tiivad, kapott, stange, uksed- toonid ei lähe kuidagi kokku. kasvõi pilt paremalt küljelt.
Devil89
14:54 17.09.2014
Ma 2 korda küsisin mis on vaja vahetada,
müüa ütles et kõik on ok, mitte midagi vahetada pole vaja.

Ma ise tegelesin autoga 4 aastat ( europa ja leedu), Kui mind küsisid mis on vaja vahetada või mis seisukorras, ma alati olin väga aus.
Näiteks need asjad mis põlevad ( air bag j.n.e.) neid kindlasti tuleb teha ära, aga müüa telefoni teel ütles et kõik on korras.

Keeratud läbisõit oli kõige vähem mure selles autos.
audi_a6_v6
18:36 17.09.2014
Ok, Devil, just see mind huvitaski, siis loomulikult valelik inimene, raiskas sinu aega ja raha.
98kk88
18:56 17.09.2014
Jah see uskumatu, kuidas valetatakse autot paremaks.
Ise toonud ka 10 a. autosid saksast ja üritan alati iga kriimu ja kraamu inimesele telefoni teel lahti seletada ja saadan ka pildimaterjali, et eestisse saabudes poleks üllatusi.
Seal autolammutuses kus keritakse kõiki autosid ja müüakse odavamalt, kui leedus autosid, pole loota,et midagi superbi saab.
Kui on odav siis on oodata üllatusi, aga kahjuks meeldib kohe eestlasele osta autot mis odav omasuguste seas ja pärast foorumis kurjustada, et sai õnnetuse kaela.
teadja12
19:49 17.09.2014
Selle kontrolli lasin teha toyota esinduses.
Ja ostsin uue Priuse juba ära nii, et ära mulise.

Muudetud 17.09.14 19:53

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte