Ostke ära: http://www.auto24.ee/used/1689780
Müüja väidab,et Rootsist toodud. MNT näitab aga Leedu päritolu.
Usun auto tegelik läbisõit on 300 000 km + arvestades värvust/varustustaset ja istme/rooli seisukorda.
:D
hahaaa
hästi jäi vahele urmet viljandist :DDDD
Vaadates viljandis müüdavaid autosid on 90% leedu saast
Ennem ostan 300 sõitnud raamatuga pilli mis esinduses kontrollitav ,kui 150 sõitnud viljandist, mis 300 ära kaotanud mõne päevaga :))
Registreerimismärk 020ATX
Tehasetähis (VIN-kood) WF0LXXGBFLYK74018
Mark FORD
Kaubanduslik nimetus TRANSIT 330L VAN
Tüüp TRANSIT/FACY / FL
Variant D2FAC / 2402/ 66 H4
Versioon LA3BE /330L 3/2I
Kategooria Veoauto
Kere nimetus KAUBIK
Baastehas FORD WERKE AG
Täismass(kg) 3290
Registrimass (kg) 3290
Tühimass (kg) 1902
Kandevõime (kg) 1388
Autorongi mass (kg) 5000
Lubatud piduritega haagise mass (kg) 2250
Lubatud piduriteta haagise mass (kg) 750
Lubatud koormus haakeseadmele (kg) 112
Värvus VALGE
Mitmevärviline E
Esmaregistreerimise kuupäev (B) 24.07.2000
Eestis registreerimise kuupäev (B1) 03.11.2004
Registreeritud Eestis kasutatuna, päritolu riik Saksamaa Liitvabariik
Pikkus (mm) 5878
Laius (mm) 1974
Kõrgus (mm) 2588
Telgede vahe(d) ehk baas(id) 3750
Telgi kokku 2
Juhttelgi 1
Veotelgi 1
Mootori mudel FORD-D2FA
Mootori töömaht (cm3) 2402
Mootori võimsus (kW) 66 pööretel 4000
Mootori tüüp DIISEL
Käigukasti tüüp MANUAAL
Uksi 4
Istekohti 3
Istekohti juhi kõrval 2
Seisukohti 0
Ülevaatuste ajalugu:
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
25.02.2014 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2014 353640
08.01.2013 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2013 333958
07.12.2011 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2012 305256
01.09.2010 Korduv Tehniliselt korras 31.12.2011 279492
12.08.2010 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 279272
14.12.2007 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2008 351724
28.12.2006 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2007 275165
06.01.2006 Korduv Tehniliselt korras 31.12.2006 198000
05.01.2006 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 198000
Märkus: Ülevaatuse andmed on elektroonilisel kujul kättesaadavad alates 2005.aastast.
Toimingud sõidukiga:
Kuupäev Toimingu nimetus
16.07.2011 Omaniku vahetus
03.02.2010 Omaniku vahetus
29.04.2009 Omaniku vahetus
03.11.2004 Sõiduki registreerimine
13.09.2004 Registreerimise eelne akt
Märkus: Enne 23.11.1999 tehtud toimingute elektrooniline ajalugu puudub.
http://www.auto24.ee/used/1676826
Hooldusraamatust pole selle auto puhul ka haisugi, vbolla vaid viimase kahe aasta sissekanded. Lisaks on tegu veel endise Tallinna Taksomaffia taksoga :)
See Hyundai on firma alt vist müügis. KM on hinnas. Seega eraisik ostes antud auto võib vabalt vennikese kohtusse kaevata ja tõmmata sealt pappi rohkem kui see auto väärt on. Ikka päris loll peab olema kui ettevõtte alt müüa võltsitud näiduga asja eraisikule. Ettevõtte alt müües peaks siis müügilepingus olema fikseeritud, et firma ei vastuta ei odomeetri näidu ega muude puuduste eest.
Ettevõttelt pruugitud autot ostes laieneb sellele 1999/44/EÜ direktiiv. Eesti inimesed ei ole sellest teadlikud. Nii, et eraisik ettevõttelt ostes autot peab jälgima müügilepingut, et sinna ei pandaks sisse, "ilma garantiita" vms klauslit. Siis võib vabalt peale ostu avastatud probleemidega kohtusse minna. Reeglina on ettevõttel odavam hüvitada kliendi kulud kui hakata kohtus vaidlema ja hiljem kõik topelt tasuda...
Meil veel pole selliseid inimesi kes põhisissetulekuna lollide ja petta üritavate väikeettevõtjate käest raha lüpsavad. Mujal arenenud maailmas üsna levinud nähtus ja seal on tavaline asi, et müügilepingus idapoolt tulnud alamrassi esindajatega on tekst "Ohne Garantie" või "Bastlerfahrzeug, Schrottwagen, zum Ausschlachten". Viimased niikuinii muffigi aru ei saa.
üsna siiber taolistest kuulutajatest, kes ei raatsi natukene täpsemalt määratleda, millises eesti osas auto asub. kas sellisel umbmäärangul on ka mingi tagamõte või soov midagi varjata?
4768788 (registreerimata)
sina kes kommenteerib siin nii innukalt võiks rohkem fakte uurida enne kui suu avad vastasel juhul saavad paljud vihaseks ja sinu kahjuks räägib see juba et selle nissan navara number pole 962 aef nii et sul kodu töö tegemata
tahaks diisel X5-t vastuseks:
Tegemist on jälle 13a vana luksklassi autoga mitte väikse VW Lupoga, on selge et selle auto reaalne läbisõit on kusagil 400 000 kandis.
Soovitus:
Kui pole raha korraliku luksmaasturi ostuks ja maasturit ikka tarvis, osta sama raha eest näiteks X-Trail.
Kui aga BMW-d vaja siis sama raha eest peaks saama 118d ca 200 000 läbisõiduga kätte küll!
Pange kindlasti üles auto mark ja vin kood ja läbisõidu hetke ja endine näit ja kust tuleb inff.
Sest tundub ,et seda foorumit jälgib pingsalt 90% sulleritest automüüjatest
ja vähem kui tunni jooksul on sõiduk nii auto24 kui ka nende kodulehelt kadunud
Ülevaatuste ajalugu:
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
26.02.2014 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2015 148576
Märkus: Ülevaatuse andmed on elektroonilisel kujul kättesaadavad alates 2005.aastast.
Toimingud sõidukiga:
Kuupäev Toimingu nimetus
22.02.2014 Numbrimärk, Sõiduki registreerimine
22.02.2014 Registreerimise eelne
Kunagi aastaid tagasi arvasin naiivselt, et väiksemate linnade müügimehed on ausad ja ei keri. Peale uurimist jäi siiski Võru linna sõidu raha alles, on ikka klounid. Samas tema asi pakkuda, minu võimalus keelduda, keegi pole mulle surma ähvardusel midagi pähe määrinud. Muidugi oleks huvitav teinekord asi isiklikuks muuta ja siis vastavalt ka nendega käituda. Arvan, et kui nad ikka enam rahulikult magada ei saa, ei tasu see platsi pidamine ära, sest tervist ei saa ka selle väljapetetud raha eest osta.
Registreringsnummer: CGO441
Fabrikat: RENAULT KANGOO FCOEBF
Färg: BLÅ Fordonsslag: LB
Fordonsår: 1999 Fordonsslagsklass:
Identifieringsnummer: FC0EBF18859524
Typgodkännandenummer:
Typgodkännandedatum:
Senaste EU-regbevis del 1: 2008-08-19
Senaste EU-regbevis del 2: 2009-05-08
Handelsbeteckning:
Upplysningar:
Fordonsdata
Fordonsstatus: Avställd (2008-08-18)
Tillfällig registrering: Nej
Antal ägare: 9 Yrkesmässig trafik: Nej
Fordonet tillverkat:
Producentansvarig: 556034-3484
I trafik första gången i Sverige: 1998-11-13
I trafik första gången i utlandet: Import/införsel: Nej
Ägarbunden dispens: Nej
Ägarbunden dispens upphör: Nej
Skatteuppgifter
Fordonsskattepliktigt: Ja
Trängselskattepliktigt: Ja
Årsskatt, kr: 2933
Debitering vid påställning(inkl. avgifter), kr: 538
Återbetalning vid avställning, kr: 0
Betalningsmånad/er: april
Vägtrafikregisteravgift: 65 kr ska betalas samtidigt med årsskatten.
Den här informationen innehåller eventuella dispenser och fordonstekniska tillägg för fordonet. Uppgifterna redovisas obehandlade från vägtrafikregistret och innehåller koder som kan vara svårtolkade.
287MKC WVWZZZ1KZ7W219058
Volkswagen Golf V TDI 1.9 r4 66kW
232 000 km · hooldusraamat, 04/2007,6000 EUR,Soodushind: 5000 EUR
tegelik ajalugu on kahjuks selline ,millest müüja ei teavita ,ei tea või varjab . läbisõit 31.08.2012 281530 ,17.02.2008 avarii,iga aasta peaaegu vahetab omanikku,ei tea miks.
Olen ka auto osta sooviv inimene aga selliste sitamajade läbisõit jumala savi, peaks hea meel olema et nii palju välja vedanud .
Olge reaalsed oma soovidega et siia mingeid vanu panne riputate ja kurdate et läbisõit pole õige nende autode hinnad on ka väga madalad ,kui ei sobi siis keegi ei sunni ostma kui teil muidugi mitu tuhat eurot rohkem oleks saaks ka korraliku auto osta millel ka läbisõit õige kui aga ajate taga kõige odavamat siis peategi leppima mingi keritud panniga , mis ei pruugi ollagi raibe vaid väga hästi hooldatud olla.
Siin kes siin foorumis istuvad ei leiagi normaalset autot kunagi ega see pole mingi interneti kaubamaja kui läbisõit sobib kohe ostad ja saad seda mis soovisid tuleks ikka reaalselt autot vaatama minna ja katsetada .
Aga kõik sõltub ikka hinnast kui raha pole tuleb osta ikka odav ja palju sõitnud.kui aga rahast kahju pole saab alati ka vähe sõitnud pilli osta tunduvalt kallimalt .
Kuupäev Toimingu nimetus
06.02.2014 Isiku lisamine/eemaldamine
20.12.2011 Omaniku vahetus
29.07.2011 Omaniku vahetus
07.05.2011 Omaniku vahetus
16.03.2007 Omaniku vahetus
02.02.2007 Duplikaatmärgi väljastamine
23.01.2007 Omaniku vahetus
25.11.2006 Omaniku vahetus
08.09.2005 Omaniku vahetus
23.04.2003 Registriandmete muutus
14.08.2001 Omaniku vahetus
09.08.2001 Omaniku vahetus
28.12.2000 Registriandmete muutus
26.06.2013 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2014 301896
19.06.2012 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2013 284551
04.05.2011 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2012 264754
02.09.2009 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2010 263576
29.05.2007 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2009 224793
20.06.2005 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2007 272000
bemar aga vist veel ei tea, et kallima hinnaga saad samasuguse keritud rondi. vahet pol, kas maksad 3000 või 6000- saad vaid paar aastat värskema aastaarvu, muud midagi.
ja ka vähese rahaga ostjal on õigus ausale kaubale.
minu arust üks põhjuseid, miks keritakse, on see, et autosid müüakse vanuse järgi- mõni paneb viis aastat taksot, läbisõit selle ajaga pool milli, aga et aastate poolest auto veel värske, salong ja kere on peale ülesvuntsimist viisakad vaadata ja nii lähebki peale kerimist letile sisuliselt uue auto hinnaga. teisel mehel sarnane auto ehk mõni aasta vanem, tõelist läbisõitu paarisaja tuhande ringi kogunenud, enne müüki kerima ka ei hakka ja nii ta konutabki seal müügikuultuses selle 150 000-ni keritud takso kõrval odavama hinnaga müügis, mis sellest, et seisukorra poolest hoopis etem kui see taksoront. niiet kui saaks turu selles mõttes kuidagi korda, et autodega peaksid kaasas olema kõik tema eelmisse ellu puutunud dokumendid, ülevaatuspaberid, võimalikult palju hooldusarveid jne, siis ehk tekiks ka mingi usaldus turu ja pakutavate autode vastu, aga seni kuni kindalaekas vedeleb nukker kasutajamanuaal (hea kui seegi seal on), pihku pistetakse üks väsinud süütevõti ja kuskilt vaatab vastu irvakil klaasiliist, sest esiklaasi vahetaja pole viitsinud tööd korralikult teha, kuid auto hind on vastavalt aastaarvule uhke ja suur, ei tekigi mingit normaalset turgu. käisin paari sellist vaatamas, mille hind aastaarvupõhine ja tulemus oligi selline nagu eelpool kirjeldasin- ronti tahavad müüa uue pähe.
Oskavad targemad välja uurida,kas on tõesti nii vähe sõitnud Volvo.Näen ainult,et toodud leedust. 929 mhh,yv1cm91h041082283. Parem külg kriibitud kuskilt kitsast kohast läbi pugedes.Rool ei oleks ka justkui originaalis sinna pandud.
Ei ole võibolla keritud, kuid siiski kahtlane Subaru Legacy. http://www.auto24.ee/used/1527280
Müüja väidab,et auto Hollandist. Samas mnt päring annab,et Leedu :).
Enda kogemus aga ütleb,et tegemist USA-st toodud autoga. Seega suure tõenäosusega võib olla mahakantud auto.
Seda kerimist jäädakse seni siin heietama kuni rahvas oma suhtumist muudab, spido kerimist võib jälle tõlgendada kliendile vastutulekus:D:D:D
OSTKE PIGEM 300 000 SÕITNUD AUTO RAAMATUGA KUI 160 000 RAAMATUTA, SIIS POLE ENAM KELLEGIL VAJADUST SPIDO KRUVIDA JA NEED KES ON KRUVINUD EI SAA ÜLDSE MÜÜA!
Tuleb aru saada, et tasuta lõunaid pole. Kui auto Saksast toodud ning sama läbisõiduga odavam kui kus ta toodud, siis on kolm võimalust.
1. Kas keriutd
2. Puruks sõidetud ning kuskil kokku klopsitud.
3. KM pettus.
Eurooplane on kapitalist. Kui ta näeb, et tal on võimalik raha teenida, ei anna keegi autosid poole hinnaga meile siia müügiks. Kulud siia müüki panemiseks on vähemalt tuhat eurot.
http://www.auto24.ee/used/1696120
WAUZZZ4BZXN094356
AUDI
Sõiduki tehnilised andmed:
Registreerimismärk 592MCD
Tehasetähis (VIN-kood) WAUZZZ4BZXN094356
Mark AUDI
Kaubanduslik nimetus A6
Tüübikinnituse number e1*96/27*0051
Tüüp 4B
Variant LAEBF1/LARKF1/LAPUF1/LANBF1
Versioon FM5___R92
Kategooria Sõiduauto
Kere nimetus SEDAAN
Baastehas AUDI AG
Täismass(kg) 1970
Registrimass (kg) 1970
Tühimass (kg) 1465
Kandevõime (kg) 505
Autorongi mass (kg) 3330
Lubatud piduritega haagise mass (kg) 1300
Lubatud piduriteta haagise mass (kg) 730
Lubatud koormus haakeseadmele (kg) 85
Värvus HELEHALL
Mitmevärviline E
Esmaregistreerimise kuupäev (B) 24.03.1999
Eestis registreerimise kuupäev (B1) 24.03.1999
Registreeritud uuena Eestis
Pikkus (mm) 4910
Laius (mm) 1810
Kõrgus (mm) 1484
Telgede vahe(d) ehk baas(id) 2749
Telgi kokku 2
Juhttelgi 1
Veotelgi 1
Muud rehvid REHVID 205/55 R16 91V
Mootori mudel AEB;ARK;APU;ANB
Mootori töömaht (cm3) 1781
Mootori võimsus (kW) 110 pööretel 5700
Mootori tüüp BENSIIN_KATALYSAATOR
Käigukasti tüüp MANUAAL
Suurim kiirus (km/h) 217
Uksi 4
Istekohti 5
Istekohti juhi kõrval 1
Seisukohti 0
Ülevaatuste ajalugu:
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
12.06.2013 Korraline Tehniliselt korras 30.04.2014 343000
03.05.2012 Korraline Tehniliselt korras 30.04.2013 333400
26.07.2011 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 325167
19.07.2010 Korduv Tehniliselt korras 30.04.2011 312450
17.07.2010 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 312348
03.05.2008 Korraline Tehniliselt korras 30.04.2010 295591
19.07.2006 Korraline Tehniliselt korras 30.04.2008 271000
Märkus: Ülevaatuse andmed on elektroonilisel kujul kättesaadavad alates 2005.aastast.
Toimingud sõidukiga:
Kuupäev Toimingu nimetus
28.07.2006 Omaniku vahetus
25.08.2004 Omaniku vahetus
14.08.2002 Registriandmete muutus
14.08.2002 Registreerimise eelne akt
07.09.2001 Reg.tunnistus varastatud/põlenud
11.02.2000 Omaniku vahetus
11.02.2000 Registriandmete muutus
28.01.2000 Omaniku vahetus
28.01.2000 Registriandmete muutus
Märkus: Enne 23.11.1999 tehtud toimingute elektrooniline ajalugu puudub.
kõik nii avalikuks tehtud et müügimeestel pole mõtet enam midagi kerida, hakkavad inimesed ise kerima ja kui mitte siis varsti harjub ka Eesi inimene et 10 aastat vana keskmiste mõõtudega auto normaal läbisõit ongi 400 000 - ja enam.
mina mõtlen sellest läbisõidu teemast nii, et kui ostan autot 3-4 aastat vanana ja maksan selle eest 10-20 tuhhi, siis loomulikult ei taha mingit eriti ära keritud raibet saada, aga kui otsin mingi ca 5000 eest või veel odavamalt autot siis ausalöelda jumala savi mis see näit seal ees on, tähtis et mootor käiks, väga mäda ja väga kõveraks sõidetud pole. Need viimased 3 näitavad autost palju rohkem kui see odomeeter või hodomeeter kuida see õige öelda on:D
isegi ca 5000 auto puhul on mõtekas troppida kerijaid sest sellisel juhul äkki jõuab pepust mõistus pähe ja hakkab ära kaduma usk saksa kirikuõpetaja läbisõiduga autodest. läbisõidunumbrid muutuvad reaalsemaks ei kardeta osta ka 300, 400 tuh sõitnud autosid. ise kulgen ca 500 tuh tdi sharaniga ja kui viitsiks täieliku sisepesu ja vahatamise teha oleks sama nagu 10 vana platsiauto 160 tuh keritud näiduga
See Avensise müüja on küll lammas. Kindlasti räägib müügi juurde ka muinasjutu kirikuõpetajast või koduperenaisest.
Miks peaks keegi hoidma autot 5 aastat garaazis enne kui selle sümboolse hinna eest ära annab ???
Kui aga arvestada, et sealt on ca 200 000 maha keritud on kohe hind proportsioonis.
see on selge et sellise raha eest normaalset kindlasti ei saa, enamik müügisolevatest on ca 150 000 - 200 000 sõitnud ja maksavad hulka rohkem.
Isiklikult arvan et selle auto puudused sellise raha eest ei peitu isegi mitte ainult läbisõidus!
Mina maksin enda 180 000 sõitnud Avensise eest kuu tagasi 13 000 aga juba pildilt on näha et selle auto käetugi on nii läbi et ennustan et minu auto oma on 5 ja enam aasta pärast samas seisus:D
no nii,olen selle avensise omanik.see auto on ära võetud võlgade katteks.auto toodi eelmine aasta lõpus prantsusmaalt,taheti võtta liisingusse aga ei saadud ja keriti selletarvis tagasi,tegelik peaks olema 230000,spidol on ees 80800,kui tegin ülevaatust tartus ei osanud vaadata mida ta sinna pani,see on ülevaataja viga et selline asi on seal kirjas-kui keegi saab või oskab aidata oleks tänulik!!! auto ise on korralik pole mingi räim ja näeb välja parem kui need 100000 sõitnud, see auto on oma hinda väärt.ennem kui kommenteerite ja kõike maha teete palun logige sisse ja tulge vaadake autot ,siis klatsima,kuna pole selline kes müüks autosid igapäev,siis ei oska varjata mingeid käetugesid ja teha pilte millelt paistaks välja nagu uus.kes saab aidata ja selle ülevaatuse asja odo näiduga klaarida oleks tänulik.TE KLATSIAD KES EI JULGE ENNAST SISSE REGADA-TE OSTATEGI SELLISEID AUTOSID 12000 JA AASTA PÄRAST MÜÜTE 6000. SEE AUTO LÄHEB KINDLALT EDASIMÜÜJALE ,KES JAGAB ASJA ROHKEM KUI MINA.MÜÜN SELLEPÄRAST ,ET TULI PAKKUMINE KUHU RAHA KAVALAM PANNA.
lähevad veidi keema. Igaüks võib osta ja müüa mida ta tahab. Selles foorumist ei tehta etteheiteid ostu- ja müügiotsuste kohta. Küll aga selle kohta, kui püütakse kaubale manada omadusi, mida tal pole. Esitada auto läbisõitu väiksemana kui ta tegelikult on. Suur osa neist ärakeritud autodest sõidab julgesti veel mitmed head verstad, kui seda teeks ta ka õige näiduga.
Ostja petab ennast, et on saanud väikese läbisõidu ja müüa petab endale veidi surema müügihinna. Mõned on sattunud halvale teele kogemata või tänu kellegi teise teenetele. Aga siin on ka grupp seltsimehi, kes kruttimist harastavad püsivalt
esmaspäeval ostsid ja teisipäeval avastasid et raha mujale vaja ja tonni otsa hinnale :)
julm hämamine, prantsusmaalt võla katteks :)
eks me kõik siin ärikad kes lihtsalt kadedad,et sa esimesena küüned taha said :)
prantsusmaalt toodud,anti võlgu ,et auto tuua liisingusse ei saadud-kuna polnud vastavat sissetulekut,võeti käest,kas 78445 on selge .selles on õigus sull,et kadedad,aga tule tartu -maarjamõisa 5 korrusele ja vaatame kas siis saad aru kuhu see raha on vaja panna.eksisin eelnevalt mitte kavalam-vaid vajalikum.ootan abi selle odo asjus-kuna ise ei saa praegu neid asju ajada.nr on 56228984,ül on tehtud tartus 3 märts vist on see sepa ja tähe nurga peal auto nr 393 tkm ,peab olema 80 mitte 20 tuhat
Sul Peeter on arvudega samasugune segadus nagu õigekirjaga. Vähemalt põhikooli eesti keele kursuse positiivse tulemusega lõpetaja ei tohiks küll selliseid grammatikavigu teha.
http://www.auto24.ee/used/1701450.
läbisõidunäit 155 000.
16.07.2012 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2014 152456
07.07.2010 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2012 148451
03.10.2008 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2010 143525
üsna huvitav- ülevaatus iga kahe aasta tagant, läbisõiduks teeb see aasta kohta ca 2500km, seega igas kuus umbes 200km ja igal tööpäveval seega ca 10km- viis kilomeetrit tööle ja viis tagasi. nädalavahetustel auto seisab. üsna tihe töögraafik ühe diiselauto jaoks või kuidas?.
ma ei väidagi, et kõik on sullerid ja kerivad, lihtsalt taoline stabiilselt vähene läbisõit eraldub tugevalt üldisest massist. tean ka autot, mis 1998a-st siiani läbinud ca 80 000 ja seisab enamuse ajast garaažis, sest kasutusel teine auto.
Odonäit on huumor. Ma olen üsna veendunud, et nägin samust autot marktplaats.nl portaalis (uurin saiti pidevalt kuna Eesti kehva valiku pärast plaan ise sinna auto järele sõita) ja siis oli läbisõit üle 400 tuhande. Nii vähe sõitnud 1. g. diisel-V70 Hollandis polegi.
Konkreetne juhus oli kui inimene helistas ja ütles ,et keri tagasi siis ostan.Point selles ,et naabrist peab olema vähem sõitnud!!!!!!!!!!!!!!!Kui auto on korralik ,siis vahet pole kas keritud või mitte.On müüdud ka valgevenelasele auto kus ees oli 143000 ja kui käsiraha käes keriti see näit 310000 peale.Paljude jaoks on see leib laual nii,et mõelge kui nuhite teiste taga -lihtne EESTLASE KADEDUS???????????
Pole ammu vaadanud Eesti auto24.ee portaali, aga no kuulge see on masendav mis toimub, mingit vahet pole kas on 2000 aasta auto või 2010 aasta auto, kõik on pluss/miinus 200 000 sõitnud...
Julgen pakkuda et 95% masinatest mis on alla 2007a ja on alla 160 000 sõitnud on keritud!
Ma saan aru et välismaa müügiportaalises pole sellist kohtagi kus vin-i näidata, kes tahab kirjutab lisa infosse ise aga Eestis on see koht olemas ja väga vähestel on see seal kirjas, ei tea miks? Ilmselt paljudel kellel kirjas on viimasest märkest esinduses möödas 4 aastat ja vahepeal juurde sõidetud max 20 000???
Ja mis varustustega autosi siin müüakse ja pakettidega??? Pooled A8 ja seitsemsed on Long/lang kirjas???? Volvod on Summumid enamus?? jne...
Kujutan ette et ausal müüal oma ausa auto eest sellises sigalas õiglast hinda saada on raske. Õudsalt palju autosi tuuakse endiselt Leedust!
Vaatan, et nr 56 09 2529 on siit mõned korrad läbi käinud, tundub olevat siis "keriv" ärikas, http://www.auto24.ee/1703925, vaatan et pakub fordei, VIN sellel pole lisanud, ei tea palju siis tegelik läbisõit olla võib ? http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1703902, see saksast toodud, tundub kah kahtlane?
Wv Phaeton 888yvv wvwzzz3dz48000111. Oskate ehk leida kuskilt ajalugu.Kas tõesti enne siia toomist läbinud Saksamaal 5-aastaga 80000k.Ilus sõiduk ja kui tõesti sellise läbisõiduga ja mingeid anomaaliaid ei ole....Oleks tänulik info eest.
Kerimist vaevalt siit välja lugeda saab. Küllap on masina ülalpidamiskulud lihtsalt liiast. Käinud see viimaste aastate jooksul mitmete omanike käest läbi...
kuidas neid ülevaatusel kirja pandud kilomeetreid siis mõista?
vahepeal pole kilomeetritki sõidetud, auto oleks aasta jooksul justkui ülevaatuspunktis sees garažeerunud. ja aastatel 2008- 2009 on kahe kilomeetri jagu vist tagurpidi sõidetud.
17.07.2013 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2014 245694
25.07.2012 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2013 245694
28.07.2011 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2012 245691
20.07.2010 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2011 241772
09.07.2009 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2010 241772
29.07.2008 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2009 241774
06.07.2007 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2008 229360
Kuna tundub,et siin hakkajad mehed,siis kas keegi oskab selle Saksast toodud
Renaulti kohta midagi välja uurida.VF1Bjojob29191395.Piltidelt tundub nii seest kui väljast ok olevat.Kuna elan Tartust kaugel,siis uuriks enne.
mis infot oskate selle X5 kohta välja võluda. Ostusoov.
Esmane reg: 04/2009
Mootor: 3.0 V6 (210 kW)
Kütus: diisel
Läbisõidumõõdiku näit: 90 000 km · hooldusraamat
Reg. number: 777MCO
VIN-kood: WBAFF01050L318554 http://www.auto24.ee/used/1631115
Võib-olla on praegune omanik juba ostes tünga saanud :/ LB näit 90 tuh.
Sõiduki tehnilised andmed:
Registreerimismärk 777MCO
Tehasetähis (VIN-kood) WBAFF01050L318554
Mark BMW
Kaubanduslik nimetus X5 XDRIVE 35D
Tüübikinnituse number e1*2001/116*0420
Tüübikinnituse laiend 06
Tüüp X70
Variant FF01
Versioon FC
Kategooria Maastikusuutlik sõiduauto
Kere nimetus UNIVERSAAL
Kere tüüp AC
Baastehas BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG
Täismass(kg) 2875
Registrimass (kg) 2875
Tühimass (kg) 2185
Kandevõime (kg) 690
Autorongi mass (kg) 6515
Lubatud piduritega haagise mass (kg) 3500
Lubatud piduriteta haagise mass (kg) 750
Lubatud koormus haakeseadmele (kg) 140
Värvus VALGE
Mitmevärviline E
Esmaregistreerimise kuupäev (B) 28.05.2009
Eestis registreerimise kuupäev (B1) 14.11.2011
Registreeritud Eestis kasutatuna, päritolu riik Saksamaa Liitvabariik
Pikkus (mm) 4854
Laius (mm) 1933
Kõrgus (mm) 1776
Telgede vahe(d) ehk baas(id) 2933
Telgi kokku 2
Juhttelgi 1
Veotelgi 2
Mootori mudel 306D5
Mootori töömaht (cm3) 2993
Mootori võimsus (kW) 210 pööretel 4400
Mootori tüüp DIISEL
Käigukasti tüüp AUTOMAAT
Suurim kiirus (km/h) 235
Heitmenorm EURO4
Seisumüra (dB(A)) 80
Sõidumüra (dB(A)) 71
CO2 (g/km) 220
Kütusekulu linnas (l/100 km) 10.5
Kütusekulu maanteel (l/100 km) 7.1
Kütusekulu keskmine (l/ 100 km) 8.3
Uksi 5
Istekohti 5
Istekohti juhi kõrval 1
Seisukohti 0
Märkused REGISTREERIMISTUNNISTUS
Ülevaatuste ajalugu:
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
22.11.2012 Korraline Tehniliselt korras 30.09.2014 78969
14.11.2011 Korraline Tehniliselt korras 30.11.2012
Märkus: Ülevaatuse andmed on elektroonilisel kujul kättesaadavad alates 2005.aastast.
Toimingud sõidukiga:
Kuupäev Toimingu nimetus
17.11.2011 Registrimärgi väljastamine, Reg.märk tagastatud, Omaniku vahetus
14.11.2011 Omaniku vahetus
14.11.2011 Registrimärgi väljastamine, Sõiduki registreerimine
14.11.2011 Registreerimise eelne akt
Märkus: Enne 23.11.1999 tehtud toimingute elektrooniline ajalugu puudub.