http://www.auto24.ee/used/1679157
Audi a4
win koodi jargi viimane hooldus saksamaal oli eelmisel aastal ja läbisõt 276000km. Eestisse jõudes on 217000km.
Registreerimismärk 856AOP
Tehasetähis (VIN-kood) XTA21214011543134
Mark LADA
Kaubanduslik nimetus NIVA
Tüübikinnituse number e2*98/14*0183
Tüübikinnituse laiend 05
Tüüp NIVA / 2121
Variant NIVA / 21214 1690/ 59
Versioon 21214N QM5~+3.91 1285/1610
Kategooria Sõiduauto
Kere nimetus UNIVERSAAL
Baastehas AO AVTOVAZ
Täismass(kg) 1610
Registrimass (kg) 1610
Tühimass (kg) 1285
Kandevõime (kg) 325
Autorongi mass (kg) 3100
Lubatud piduritega haagise mass (kg) 1490
Lubatud piduriteta haagise mass (kg) 400
Lubatud koormus haakeseadmele (kg) 60
Värvus ROHELINE
Mitmevärviline E
Esmaregistreerimise kuupäev (B) 2000
Eestis registreerimise kuupäev (B1) 07.12.2000
Registreeritud Eestis kasutatuna, päritolu riik Venemaa Föderatsioon
Pikkus (mm) 3720
Laius (mm) 1680
Kõrgus (mm) 1640
Telgede vahe(d) ehk baas(id) 2200
Telgi kokku 2
Juhttelgi 1
Veotelgi 2
Lubatud suurimad ja registri teljekoormused (kg)
Telg Registri koormus Lubatud suurim teljekoormus Juhtteljed Veoteljed
1. teljel 800 800 J J
2. teljel 870 870 E J
Rehvid
Telg Rehvid võimalikud variandid
1. teljel 175/80 R16 88Q, 175/82 R16 85P
2. teljel 175/80 R16 88Q, 175/82 R16 85P
Mootori mudel VAZ-21214
Mootori töömaht (cm3) 1690
Mootori võimsus (kW) 59 pööretel 5400
Mootori tüüp BENSIIN_KATALYSAATOR
Käigukasti tüüp MANUAAL
Suurim kiirus (km/h) 137
Uksi 3
Istekohti 4
Istekohti juhi kõrval 1
Seisukohti 0
Ülevaatuste ajalugu:
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
19.08.2013 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2014 153010
21.08.2012 Korduv Tehniliselt korras 31.08.2013 147613
18.08.2012 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 147482
04.11.2010 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2012 140868
12.09.2008 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2010 181520
19.08.2005 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2007 168000
Märkus: Ülevaatuse andmed on elektroonilisel kujul kättesaadavad alates 2005.aastast.
Toimingud sõidukiga:
Kuupäev Toimingu nimetus
03.09.2009 Duplikaatmärgi väljastamine
12.08.2009 Omaniku vahetus
23.12.2008 Omaniku vahetus
07.01.2004 Omaniku vahetus
07.12.2000 Sõiduki registreerimine
29.11.2000 Registreerimis eelne akt
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
10.09.2013 Korraline Tehniliselt korras 30.09.2014 253958
14.08.2012 Korraline Tehniliselt korras 30.09.2013 235139
10.08.2011 Korraline Tehniliselt korras 30.09.2012 220900
14.07.2010 Korraline Tehniliselt korras 30.09.2011 203537
25.07.2009 Korraline Tehniliselt korras 30.09.2010 185569
21.08.2007 Korduv Tehniliselt korras 30.09.2009 350608
21.08.2007 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 350904
19.11.2005 Korraline Tehniliselt korras 30.09.2007 309000
et kui inimene ostab endale uue(ma) renault ning annab vahetuseks oma kirju ajalooga vana volvo, siis esindus seda müüa ei tohi? üheksa korda mõtle, üks kord kirjuta..
To: Sammaljalg. Selle lausega kaotas see terve teema oma mõtte. Mis vahet seal on? Samamoodi võib olla eraisiku käes auto mille kirju minevikuga tal mingit pistmist pole. Kadakaturu aedu trahvitakse, kui pole kuulutuses selge komisjonimüük. Mis pühad lehmad autoesindused on, et nemad siis millegi eest ei vastuta?
senimaani, kuni johhaidii ei suuda oma põneva elu kõrvalt ära tõestada, et see oli city renault, kes selle volvo läbisõitu kruttis, ei ole nagu erilist pointi nutulaulul või mis..
Probleem on üsna üheselt selles, et teatud isikud teenivad pettusega endale igapäevast leiba.
Teiseks see, et enamik inimesi mootori sisse ei näe. Samas on selge, et on suur vahe kas auto on sõitnud 200 000 km või 500 000 km.
To: Sammaljalg. Pole väitnud, ega ei tahagi väita kes või mis kruttis. Ausalt öeldes absoluutselt ei huvitagi see. Lihtsalt müüakse autot mis ajaloo järgi krutitud ja usun et erine väga teistest siia teemasse hoiatuseks postitatud kuulutustest.
Teil on ikka eriline arusaam sellest Volvo müügist!
Miks Te arvate, et see ei ole esinduse auto?
Kas olete kuulnud variandist, et margiesindus ostab Teie vana auto ära ja Teie lahkute uue autoga?
Esindusel on(oli) suht suva, palju Teie auto keritud on- tema ostab Teilt alla turuhinna (kui veab, lisatakse sinna müstilised tuhanded, mis ostetava auto hinnast maha arvutatakse) auto ja Teie lahkute sealt uue autoga.
Win/Win või mis ;-)
2011 on olnud omaniku vahetus ja kohe on ka ülevaatusel uus läbisõidunäit tekkinud. lisaks on puudu 2009a ülevaatus, sest auto oli siis alla 10a vana ja üv pidi olema ju 2a tagant. numbri järgi peab üv olema detsembris, 2010 on käidud veebruaris. segane lugu selle fordiga.
28.12.2013 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2014 222981
23.11.2011 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2013 180400
08.02.2010 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2011 211700
05.02.2010 Korduv Tehniliselt korras 31.12.2010 211700
03.02.2010 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 211700
08.12.2007 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2009 161635
08.04.2005 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2007 105000
viljandimaalt üks sõiduk: kaks päeva rippus kuulutus ilma igasuguste andmeteta- ei olnud kirjas läbisõitu, ei mootoriandmeid, ei hinda jms, ainult pildid. nüüd siis lõpuks saadi vist kerimisega ühele poole ja võib olla tõsteti vahepeal ka mõni teine, enamvähem töötav mootor peale.
To: jess.ass. Miks see teema üldse siin eksisteerib? Miks tehakse igasuguseid kampaaniaid, teadvustamist ja trahve? Tegemist on loomulikult win-win situatsiooniga. Müüja saab kaubast kiiremini ja lihtsamini lahti (win) ning ostja saab psühholoogiliselt hulga häid emotsioone ja näiliselt väiksema läbisõiduga auto (jälle win). Lihtsalt kui see läbisõidukrutt tahtmatult mingi hetk välja tuleb on krokodillipisaraid kui palju, kuigi tegelikult auto mis osteti sellest absoluutselt ei muutu.
selline ford on laguneja sellepärast, et on odav ja lapitud ront sisse toodud ning loomulikult ei pea ta siis enam normaalselt vastu. ostes sarnase korralikult hooldatud eksemplari, pole temaga sugugi rohkem muret kui ükskõik mis teise margiga võrreldes. just nii need lagunemise müüdid tekivadki, et eestimaale veetakse sisse ringi läänes tümaks aetud pillid, mis siis siinse omaniku rahakotti järama hakkavad. võta siinsest müügihinnast maha transpordikulu ja müüja kasum ning vaata siis, missugused masinad mobiles selle hinnaga müügis on.
Ah jaa, kuigi muus infos on kirjas, et läbisõit on miilides, siis Navigatoril saab valida ka näit KM-tes ja selle siis kenasti kirjutada, kui arvutada ei oska, aga nüüd on see ju ostja eksitamine.
Miks peaks ostja valama krokodillipisaraid kui odomeetri võltsimine välja tuleb???
Ma saan aru kui neid valab kruttija kui oma tegevusega vahele on jäänud aga sinu sõnastuses jääb see arusaamatuks.
Krokodillipisaraid valama tähendab kahetsust teesklema.
Tõesti ,Välismaal ei müüda korras ja väikse läbisõiduga autot nii odavalt,et tasuks Eestisse tuua ja müüki panna .
Aga seda 99,9% kerimise juttu pole vaja ka rääkida ,sest vähesõitnud autod sattuvad ka avaridesse ja Leedu kaudu on need lapitud ja tegeliku väikse läbisõiduga autod meil müügis.
Igal romul on oma hind,ei loe mis aasta või läbisõit.Kasumit saad müügiga juhul kui ostad kotis mootoriga,5 aastat vana ja hind on 1000 euri.Ülejäänud tehingud lõpevad vaikselt hävinguga.
mulgid on kõige õelam rahvas, mul on nii kade, pahatahtlik, ahne, kurja sooviv jne et inimesed on massiliselt minema kolinud Viljandist minuga kaasa arvates. kõik mis on seotud Viljandiga ja mulkidega käin kaarega mööda. autodest rääkimatta
Ülevaatuste ajalugu:
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
19.07.2013 Korduv Tehniliselt korras 31.07.2014 196175
05.07.2013 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 193710
24.10.2012 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2013 184821
24.09.2011 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2012 162749
08.06.2009 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2011 239200
15.06.2007 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2009 210000
22.07.2005 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2007 183000
Ökonoomne KETTIGA mootor!
Tšekkid annan kaasa!
Mootori kapitaal remont ja ketti vahetus 42400km tagasi!
Et siis kapremont toimus juba ca 160 000km läbisõidul? Üsna nõrga mootorike sel opelikesel. Ja muidugi keskmise autohuiari kirjaoskus ei kannata mingit kriitikat.
Registreerimismärk 183AAK
Tehasetähis (VIN-kood) WDB1241201B905337
Mark MERCEDES-BENZ
Kaubanduslik nimetus 200 D
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
06.05.2013 Korraline Tehniliselt korras 31.05.2014 238024
22.05.2012 Korraline Tehniliselt korras 31.05.2013 497642
http://www.auto24.ee/used/1681988
Läbisõidumõõdiku näit: 286 000 km
Märksänad lollikestele: AVARIIVABA JA ORIGINAAL LÄBISÕIDUGA. 2004 Toodud Saksamaalt
Ülevaatuste ajalugu:
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
07.01.2014 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2014 250000
07.03.2012 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2012 282500
19.09.2010 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2011 258318
22.08.2009 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2010 269630
24.08.2008 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2009 224932
10.09.2006 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2008 181699
Täname teid info eest, kuna sõiduk on ostetud Saksamaalt eraisiku käest, kes kohapeal osales oksjonil ja osutus võitjaks ja tasus ka Saksa riigile käibemaksu(muud moodi lihtsalt ei ole võimalik) Meie ostsime Saksamaalt eraisiku käest ja arve on tehtud paragrahv 25 alusel, seoses sellega ei ole käibemaks kuhugi haihtunud. Uurides esindusest VIN koodi järgi läbisõitu siis kinnitati meile, et viimane hooldus teostatud 186.000 km , seega oli kõik ka loogiline, aga teie info põhjal tundub et kümme tuhat km on see auto keritud. Kindlasti käime nüüd ka autoga esinduse kontrollis ja uurime kes ja kus on sellise vea teinud. Veelkord tänud, et juhtisite tähelepanu.
Registreerimismärk 112BDL
Tehasetähis (VIN-kood) W0L000036V1913655
Mark OPEL
Kaubanduslik nimetus VECTRA
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
13.03.2013 Korraline Tehniliselt korras 30.04.2014 236000
27.03.2012 Korraline Tehniliselt korras 30.04.2013 138000
25.01.2011 Korraline Tehniliselt korras 30.04.2012 213000
Aga sul otse Saksa esindusest Toyotad ilma KM müügis. Sa oled juriidiline isik . . sa pead maksud tasuma. Mil alusel sa siis üldse tegutsed? Loodan, et sinu äril on varsti kriips peal . . .
Infoks, Tuma Autole, et BCA oksjonil ei saa eraisikud osaleda (teate seda ka ise) . Ainult firmad. Vahele jäite.
Teil ju kõik autod ilma km-ta ehk igalt autolt 2000-3000 nagu maast leitud.
Tundub, Tuma auto ja oops7 on sama isik. Närvid täitsa läbi meestel. Aga, eks niimoodi ´´odavalt´´ vahelejäämine ongi vilets. Poleks kilomeetrid kerinud, ei oleks ka käibe jama välja tulnud.
05.07.2013 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2014 295373
13.04.2012 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2013 283742
13.04.2012 Erakorraline Tehniliselt korras 30.06.2012 283742
13.04.2012 Erakorraline Esitada korduvale ülevaatusele 283727
12.04.2012 Teel kontroll Suunatud erakorralisele ülevaatusele
08.08.2011 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2012 274826
13.05.2009 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2011 242785
13.04.2007 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2009 208500
ja omanikke ka juba üksjagu olnud. üsnagi tallatud eksemplar.
03.06.2013 Omaniku vahetus
12.01.2012 Duplikaatmärgi väljastamine
27.09.2011 Omaniku vahetus
15.07.2009 Duplikaatmärgi väljastamine
05.05.2009 Registriandmete muutus
13.09.2008 Omaniku vahetus
13.04.2007 Sõiduki registreerimine
13.04.2007 Registreerimise eelne akt
Kerib kõiki autosi, selle nr kuulutustest tasub kindlasti eemale hoida. Oleksin ka ise täna petta saanud. Reeglina kutsutakse magasini 31 kus asub hunnik vanu autosid. Tegemist on tuntud ettevõttega nagu autorahaks.ee kuid oma tegevust ei häbeneta nagu näha
Nende kerijate ja huijarite vastu saaks väga lihtsalt. Nimelt võiks Auto24 moderaatorid neile ploki peale panna, ei lase nendel enam kuulutusi avaldada. Ainult neile, kellel 100% tõestatud, et kuulutuses meelega valetatud ja keritud. Juhul muidugi kui need moderaatorid pole ise nendega seotud.
ja mis ma tegema pean siis kui ostsin keritud auto juba ja tahan nüüd maha müüa, ise pole kerinud, peaks juurde kerima? vin sisse lüüa siis ju kohe näha...
Hetkel u. 22000müügikuulutust. Ja ega siis kõik petised ei ole. Ja algul tõesti kaotaks auto24 osa käibest. Aga kui ikka petisest autoärikal pole kohta, kus autot ärida, küll siis lõpetab petmise, või hakkab millegi muuga tegelema. Kuigi kahtlen, kas sihuke üldse midagi muud oskab teha.Hetkel tundub nagu auto24 teadlikult aitab kaasa sellisetel ärikatele.
Mul endal poleks üldse probleemi autodel odomeetri näitu muuta. Vastavad seadmed ja teadmised olemas. Aga no ei hakka ma sellise äriga tegelema. Küll on tahetud. Kõikke ikka ei saa raha eest.
Sellist jura on raske kommenteerida. Mootor on vahetatud ilma turbota mootori vastu ja keritud, keritud, keritud.
Kurb kohe, et kuidagi ilma kerimata ei saa.
EST/RUS telefon 56 09 2529 on kõik autod keritud ilusasti umbes 230000 peale. Tegelikult on autod sõitnud palju rohkem. Huvitav, et nad ei vaevugi vin-koodi varjama. Ma ei viitsi nende autosid siin enam kajastada, neid lisandub iga päev mitu.
Sõiduk: VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT, 2001
ERGO Insurance SE on sõiduki hävinenuks tunnistanud. Info esitati registrisse 26.10.2010.
Aeg
01.10.2010 Koht
Tartu, Tartumaa Sõiduk: SAAB 9-5, 2001 Vastutuse ulatus: 0%
Makstud sõidukikahju hüvitis: üle 2000 euro
Sõiduk: VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT, 2001 Vastutuse ulatus: 100%
Makstud sõidukikahju hüvitis: sõidukikahju ei hüvitatud
Käsitlev kindlustusandja: AS Inges Kindlustus
Sõiduk: VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT, 2001
MTÜ Eesti Liikluskindlustuse Fond on sõiduki hävinenuks tunnistanud. Info esitati registrisse 10.09.2009.
Aeg
12.07.2007 Koht
Võrumaa Sõiduk: BAOTIAN BT49QT-10 FREEDO 1L, 2006 Vastutuse ulatus: 0%
Makstud sõidukikahju hüvitis: 500 kuni 2000 eurot
Sõiduk: VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT, 2001 Vastutuse ulatus: 100%
Makstud sõidukikahju hüvitis: sõidukikahju ei hüvitatud
Käsitlev kindlustusandja: If P&C Insurance AS
Ülevaatuste ajalugu
Aeg Ülevaatuse liik Järgmise ülevaatuse aeg Otsus Odomeetri näit
03.03.2012 Korraline 30.04.2013 Tehniliselt korras 191648
23.04.2010 Korraline 30.04.2012 Tehniliselt korras 277622
30.04.2008 Korraline 30.04.2010 Tehniliselt korras 209240
17.03.2006 Korraline 30.04.2008 Tehniliselt korras 217000
Toimingud sõidukiga
Toimingu nimetus Kuupäev
Omaniku vahetus 16.05.2012
Omaniku vahetus 24.03.2011
Automaatne ajutine kustutamine, Võõrandamisest teatamine 23.02.2011
Omaniku vahetus 12.12.2009
Omaniku vahetus 03.11.2009
Võõrandamisest teatamine 28.08.2009
Sõiduki registreerimine 17.03.2006
Registreerimise eelne akt 06.03.2006
Registreerimismärk 233APD
Tehasetähis (VIN-kood) YV1TS65P211202645
Mark VOLVO
Kaubanduslik nimetus S80
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
14.06.2013 Korraline Tehniliselt korras 31.05.2014 466166
Valus:
Ülevaatuste ajalugu:
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
02.01.2013 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2014 213310
28.12.2010 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2012 138724
27.01.2009 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2010 80000
09.02.2007 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2008 496441
Viimane omanikuvahetus on olnud 02.08.2006, seega on praegune omanik kerimise teinud.
Esimene sissekanne on viga kindlasti. Tean selle auto ajalugu ja 496 000 pole seal kindlasti ees olnud, võid Silberis kontrollida, auto on uuena eestist ostetud.
Nägin kui mitu viimase malli E klassi toodi eestisse. Mingid 2010 aasta omad Ukse vahelt sisse kiigates olid läbisõidud 400 + tuhat. Nüüd hiljem auto24 sirvida siis müügis ei ole ühtegi sellise läbisõiduga masinat. Kas müüdi venesse edasi või mis iganes :)
Teada tuntud fakt on see, et teise ringi kasutajad sõidavad tunduvalt vähem kui uue auto ostjad. Kolmanda ringi kasutajad veel vähem. Seega mida vaesema inimese kätte auto satub seda väiksemaks lähevad ka läbisõidud. Erand kinnitab reeglit. Loomulikult on inimesi kes sõidavad vana autoga palju ja on kummalisi tegelasi kes ostavad uue auto ja sõidavad 10000 km aastas aga neid on väga vähe, protsentuaalselt ehk 1-5%.
Miks ta peaks vältima.Äri on äri.Kui kõik targad oleks,siis automüügil teine strateegia kohe.Ise ostan 2010a auto ripendava mootoririhmaga hind on 1000 euri.Teine tõmbleb osta analoogset korras autot 6000 euriga.Panen rihma peale ja 4000 hind,ainult paari tunni müügi küsimus.
seda teemat vaadates tundub nagu kõik autod oleks keritud, tegelt see vast nii hull ka pole, samas inimsed võiks juba aru ka saada et ega see läbisõit ainuüksi ei näita auto seisukorda, ei keri neid ainult auto müüad, siin mõnda auto ajalugu vaadates on neid keritud juba 5-10 korda edasi ja tagasi.
Ühesõnaga jutu uba see et odava otsa margid ongi ilmselt 200 000 kmiga läbi, BMW, Audi, Mersu jne... on ilmselt samas konditsioonis 500 000 pealt jne...
Ühesõnaga inimesed kes ostavad ca 4-6 aastat vana autot siis norm läbisõit ongi 200 000 km, saage juba aru. Kui käite mingi vana VW Passati eest välja 3000 euri, siis suure tõenäosusega selle auto õige sõit ongi 500 000 km, midagi pole teha!