24.11.2012 Korraline Tehniliselt korras 30.11.2013 284287
16.12.2011 Korduv Tehniliselt korras 30.11.2012 260061
16.12.2011 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 259895
20.12.2010 Korraline Tehniliselt korras 30.11.2011 412500
10.12.2009 Korraline Tehniliselt korras 30.11.2010 376994
01.12.2008 Korraline Tehniliselt korras 30.11.2009 343535
25.08.2007 Korraline Tehniliselt korras 30.11.2008 299136
Ja veokal esimesed kaks aastad sõitetud tagurpidi?;
22.11.2012 Korraline Tehniliselt korras 30.11.2013 521734
31.10.2011 Korduv Tehniliselt korras 31.10.2012 509644
31.10.2011 Rahvusvaheline pikendus Tehniliselt korras 31.10.2012 509644
26.10.2011 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 509631
14.10.2010 Rahvusvaheline pikendus Tehniliselt korras 31.10.2011 498745
14.10.2010 Korraline Tehniliselt korras 31.10.2011 498745
09.03.2010 Rahvusvaheline Tehniliselt korras 30.09.2010 490890
03.09.2009 Korraline Tehniliselt korras 30.09.2010 486277
16.09.2008 Korraline Tehniliselt korras 30.09.2009 468065
22.08.2007 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2008 453813
16.08.2006 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2007 550000
28.04.2005 Korraline Tehniliselt korras 30.04.2006 746000
Sellised kuldsed sõnad. Ja kuidas eesti autostja selliseid sõnu armastab. Mis sest, et Leedust ülevärvitud Itaalia masin. Kirss eesti autoostja tordile. Mida veel võib hing soovida kui väikse läbisõiduga 6 aastat vana diisel ja mille värvkate näeb välja nagu uus!
seega, ostes kasutatud autot, tuleb kõigepealt siia foorumi otsingusse auto number sisse toksida, kui vasteid ei leia, on täiega win ja läheb paberite vormistamiseks? tundub nagu plaan.
Ikka võimalik.Vend ajab tööasju roobades.Kes kuda,ega alati lips ei pea ees olema.Uued istmed kvaliteetistmed pole,saunasvamm naha all ja korras.Omalgi käivad bemmimehed kes sitaseid kanistreid nahkistmetele loobivad.Riie tõmbab sisse,nahk oksekindel.Ega pedandid nühivad kaks korda päevas tolmuimejaga salongi,pole aega sealt ju kilomeetreid tullagi.
Lihtsalt enese harimiseks küsin, et millest järeldad, et istmed kulunud? Vaatasin ka pilte, aga ei saanud aru midagi - kas oled kohal käinud? Müüsin ise ka alles autot ja et suht kiiresti läheb pimedaks päeval, siis oli pildistamise ajal õues valgem kui autos ja mitu korda avastasin, et pildid ei tulnud salongist välja, sest need nutitelefonide kaamerad juba nii keerulised, et ei mõista lihtsalt enam seadistada ja autmaatseadistus rikkus pildid mul näiteks ära tavaliselt. Seega jaga tarkust palun.
iste pole ju kulunud,lihtsalt kortsunud veits.Sportistmed kipuvad selle koha pealt kortsu minema,eriti kui on tegemist kõrge autoga.Välja minnes ju libistatakse end sealt üle.
Mina müün autot, läbisõit just regullitud! Ülevaatusel tegin tšiki-priki, no vaadake järgi kui ei usu. Reg. märk 271BKK & Vin. WBAPB51040WB08297 http://www.auto24.ee/used/1628338
vahepeal on toimunud tuntav noorenemine 270K pealt 190K peale.
Registreerimismärk 406TFO
Tehasetähis (VIN-kood) WF0GXXPSWGTK53361 http://www.auto24.ee/used/1644904
19.08.2013 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2014 203000
10.08.2012 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2013 190824
04.08.2011 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2012 270890
14.08.2010 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2011 257908
07.08.2009 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2010 243752
30.08.2008 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2009 225792
25.08.2007 Korduv Tehniliselt korras 31.08.2008 205135
25.08.2007 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 205111
21.11.2005 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2007 172000
viimasele.
Neid 1 k saane pole mõtet jälgidagi läbisõite, neid juba estisse tuues enne 2000 a keritud 95% autodest.
ja kui seal 270 pealt 190 ni, siis palju tegelt maha keritud, keegi ju ei tea....vb keriti hetk enne tüv i`?
siis võis seal 350 ka ju ees olla.....seda pointi pole keegi veel maininud...eriti need uuemad pillid mis 2 a tagant seal käivad,,,,,,siis peab jälgima aastaseid läbisõite varem+ kunas oli omanikuvahetus,,,kuna kerijaks on ikka uus diiler kes kerimise tulemusel loodab paar kilo tasku suruda.
MIKS INIMESED IKKA OSTAVAD SAANE,MILLEL KAHTLANE TAUST?
kus teil mõistus on?
Aga miks keritakse? Sest eestlane üldjuhul üle 200k läbisõiduga masinat ei osta. Kerin ka ise kui vaja autost kunagi lahti saada ja kerige teie ka , sest kõik juba naqunii kerivad.
see audi on päris omapäraselt hoolduses käinud- selle asemel, et korraga teha õlide, filtrite ja muu kama vahetus, on iga asi eri aegadel tehtud.
25.10.2012 (251150 KM) -- Pomenjano maslo (Castrol)
08.11.2012 (251490 KM) -- Pomenjan vozdusnii filtr.
17.11.2012 (251925 KM) -- Pomenjal filtra salona.
11.12.2012 (252765 KM) -- Pomenjal tosol.
08.01.2013 (253809 KM) -- Pomenjal ba4ek ohlazajusii zidkosti.
ja kõigepealt vahetatakse ära piduriklotsid ja siis pea kaks nädalat hiljem kettad.
23.05.2013 (258132 KM) -- Pomenjal vse tormoznie kolodki (firma TRV)
05.06.2013 (258735 KM) -- Pomenjal zadnie tormoznie diski (firma TRV)
päritolu riik Leedu Vabariik
27.07.2013 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2014 230000
21.07.2012 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2013 314000
01.08.2011 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2012 280000
09.02.2010 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2011 215000
Osta siis Eestis "vähesõitnud" sõitnud töömasinat!
Selle numbri 56 09 2529 taga on "ärimees" kes on ka varem siit teemast läbi käinud. Kõigil autodel on umbes 232 000 ees, kuigi tegelik läbisõit kordades suurem. Tihti on kuulutuses ka vin ja reg number nähtavad ja pettus tuleb kohe välja.
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
16.07.2013 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2014 330632
28.07.2012 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2013 312317
Selline auto ja nahksisuga on olnud arvatavasti taxo.
Isegi reval taxol on selliseid spets tellidus istmetega opeleid.
Eks paljudel autodel , mis pole keskklassi oma ja nahaga, võib karta et tegu taxoga.
Registreerimismärk 934ANC
Tehasetähis (VIN-kood) WAUZZZ8DZSA103446
Mark AUDI
Kaubanduslik nimetus A4
Kuulutuses, et Saksast 2007. a - tegelikult:
Esmaregistreerimise kuupäev (B) 1995
Eestis registreerimise kuupäev (B1) 10.09.1998
Registreeritud Eestis kasutatuna, päritolu riik Eesti Vabariik
Odomeetri näit
15.08.2013 Korduv Tehniliselt korras 30.06.2014 264420
13.08.2013 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 264293
16.07.2012 Korduv Tehniliselt korras 30.06.2013 237410
13.07.2012 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 237410
05.07.2011 Korduv Tehniliselt korras 30.06.2012 226027
28.06.2011 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 226001
10.06.2010 Korduv Tehniliselt korras 30.06.2011 206900
09.06.2010 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 236800
18.08.2009 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2010 190000
05.08.2008 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2009 182654
19.07.2007 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2008 318477
13.06.2006 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2007 303000
Märkus: Ülevaatuse andmed on elektroonilisel kujul kättesaadavad alates 2005.aastast.
Toimingud sõidukiga:
Kuupäev
Toimingu nimetus
07.05.2012 Omaniku vahetus
28.01.2011 Omaniku vahetus
27.10.2009 Omaniku vahetus
16.09.2009 Omaniku vahetus
25.08.2009 Võõrandamisest teatamine
20.03.2003 Omaniku vahetus
07.11.2002 Omaniku vahetus
20.03.2001 Registriandmete muutus
Märkus: Enne 23.11.1999 tehtud toimingute elektrooniline ajalugu puudub.
muideks, sellel lingil oleva galaxy juures samuti kirjas, et toodud saksast 2013a, kuid reg. nr tähekombinatsioon TDH viitab rohkem aastale 2002- 2003.
huvitav almera: Registreeritud Eestis kasutatuna, päritolu riik Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriik.
kas rool tõsteti siis ümber või kuidas?
lisaks veel takso olnud.
takso eestis
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
29.06.2011 Korraline Tehniliselt korras 30.06.2012 250017
29.06.2011 Takso Tehniliselt korras 30.06.2012 250017
31.05.2010 Korraline Tehniliselt korras 31.05.2011 175115
31.05.2010 Takso Tehniliselt korras 31.05.2011 175115
24.03.2009 Korraline Tehniliselt korras 31.03.2010 88788
24.03.2009 Takso Tehniliselt korras 31.03.2010 88788
05.09.2008 Korduv Tehniliselt korras 31.07.2010 82300
04.09.2008 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 82200
23.08.2006 Korduv Tehniliselt korras 31.07.2008 52000
21.08.2006 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 52000
Kas oskab keegi selle auto kohta öelda midagi. Jutt juures tundub küll selline et hoia kaugele eemale aga väidab ka et uuena eestist ostetud?! Kas on ka võimlaik et "ostetud uuena eestist" tegelikult võib siiski olla mkusagilt mujalt toodud
miskipärast on viimane omanik suht vähe tahtnud autot pidada. tea, kas hakkas mõni kulukam probleem ilmnema.
Kuupäev Toimingu nimetus
08.07.2013 Omaniku vahetus
22.06.2011 Omaniku vahetus
11.01.2007 Sõiduki registreerimine
02.01.2007 Registreerimis eelne akt
aga esimese kolme aastaga on korralikult ringi lastud- pea 50 tuh. aastas.
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
08.12.2012 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2014 189875
15.12.2010 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2012 147837
11.01.2007 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2010
ja kui viimase kolme kuu jooskul nii palju juppe vahetatud, siis miks autost loobuda? või jäi veel midagi tõsisemat teha, aga pappi rohkem ei jätkunud.
"Auto suurepärases seisus, viimase kolme kuu jooksul on vahetatud väga paljud varuosad (nt. hooratas, DPF tahmafilter, eelsüüteküünlad, laagrid, pidurikettad-klotsid, kõik võimalikud filtrid, värske õli MOBIL kõige kallim mis poes saada oli, õõtsad ja veel palju muud.)"
Vaata turvavöö padruni ümbrus üle(kas juhtmed ilust küljes)ja kuidas vöö ise töötab.Annab aimu kas padjad käinud lahti. Kui olid lahti käinud,siis vaevalt sinna uued pandi.
Kui kahju on kuni 2000 € siis minu arvates on see sellise aastaarvuga auto puhul pigem plekimõlkimine kui tõsisem avarii kus padjad lahti.
Samas võiks ju huviline ka ise need andmed üles leida lkf.ee ja mnt.ee on abiks.
Otsing toimib kahe vabalt valitud parameetri alusel :
Registreerimismärk:
Tehasetähis (VIN-kood):
Registreerimistunnistuse nr:
Sõiduki tehnilised andmed:
Registreerimismärk 115TDG
Tehasetähis (VIN-kood) WVWZZZ3BZVE061432
Mark VOLKSWAGEN
Kaubanduslik nimetus PASSAT
Tüübikinnituse number e1*95/54*0043
Tüübikinnituse laiend 00
Tüüp 3B
Variant STAHLX01
Versioon AGFA4
Kategooria Sõiduauto
Kere nimetus SEDAAN
Baastehas VOLKSWAGEN AG
Täismass(kg) 1785
Registrimass (kg) 1750
Tühimass (kg) 1275
Kandevõime (kg) 475
Autorongi mass (kg) 2985
Lubatud piduritega haagise mass (kg) 1200
Lubatud piduriteta haagise mass (kg) 650
Lubatud koormus haakeseadmele (kg) 75
Värvus HOBEDANE
Mitmevärviline E
Esmaregistreerimise kuupäev (B) 1997
Eestis registreerimise kuupäev (B1) 15.04.2000
Registreeritud Eestis kasutatuna, päritolu riik Saksamaa Liitvabariik
Pikkus (mm) 4766
Laius (mm) 1740
Kõrgus (mm) 1459
Telgede vahe(d) ehk baas(id) 2707
Telgi kokku 2
Juhttelgi 1
Veotelgi 1
Lubatud suurimad ja registri teljekoormused (kg)
Telg Registri koormus Lubatud suurim teljekoormus Juhtteljed Veoteljed
1. teljel 950 950 J J
2. teljel 970 970 E E
Rehvid
Telg Rehvid võimalikud variandid
1. teljel 195/65 R15 91H, 205/60 R15 91H, 205/55 R16 91H
2. teljel 195/65 R15 91H, 205/60 R15 91H, 205/55 R16 91H
Mootori mudel AHL
Mootori töömaht (cm3) 1595
Mootori võimsus (kW) 74 pööretel 5300
Mootori tüüp BENSIIN_KATALYSAATOR
Käigukasti tüüp AUTOMAAT
Suurim kiirus (km/h) 186
Uksi 4
Istekohti 5
Istekohti juhi kõrval 1
Seisukohti 0
Ülevaatuste ajalugu:
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
16.07.2013 Korduv Tehniliselt korras 31.07.2014 326354
09.07.2013 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 326221
02.08.2012 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2013 310000
04.08.2011 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2012 95800
01.08.2010 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2011 276000
04.08.2009 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2010 53800
08.09.2008 Korduv Tehniliselt korras 31.07.2009 232400
27.08.2008 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 232300
29.06.2006 Korraline Tehniliselt korras 31.07.2008 102000
Märkus: Ülevaatuse andmed on elektroonilisel kujul kättesaadavad alates 2005.aastast.
Toimingud sõidukiga:
Kuupäev Toimingu nimetus
30.07.2013 Omaniku vahetus
08.09.2012 Omaniku vahetus
13.03.2009 Omaniku vahetus
29.01.2009 Omaniku vahetus
13.02.2002 Omaniku vahetus
08.06.2001 Registriandmete muutus
15.04.2000 Sõiduki registreerimine
01.04.2000 Registreerimis eelne akt
üsna huvitav läbisõidunumbrite muutus on vahepeal toimunud. äärmusest äärmusesse.
02.08.2012 310000
04.08.2011 95800
01.08.2010 276000
04.08.2009 53800
08.09.2008 232400
ilmselgelt ülevaatuspunkti näpukas kahel läbisõidul on 2 eest ära jäänud,ennegi selliseid juhtumeid olnud,keegi ei sõida eestis sellise passatiga aastaga 200000 km
Registreerimismärk 972BGF
Tehasetähis (VIN-kood) WBAGM21050DR46324
Mark BMW
Kaubanduslik nimetus 730D
Modifikatsioon A
Esmaregistreerimise kuupäev (B) 02.01.2003
Eestis registreerimise kuupäev (B1) 02.04.2012
Registreeritud Eestis kasutatuna, päritolu riik Madalmaade Kuningriik
Ülevaatuste ajalugu:
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
05.04.2012 Korduv Tehniliselt korras 30.04.2014 182218
02.04.2012 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 328382
Otse Hollandist! Saabus Austria ringiga mööda maad sõites 3500km.
tea, kas kahtlase mootoriga ikka kannatab selle maa probleemideta läbi sõita? ja kus kirjas, et mootor korda tehtud?
originaalkuulutses kirjas, et hooldusraamat, eesti kuulutuses sama jutt- olen kindel, et originaalraamatust pole seal haisugi.
kerida sada tuhhi maha ja rääkida ostjale, et tegu väga heas korras autoga on sinu arust kõva töörügamine ja väärib ausa rahateenimise nime?
kuna auto oli internetioksjonil, siis ma sügavalt kahtlen, kas ta iseseisvalt ühtegi kilomeetrit eestisse sõitis. treilal kindlasti. ja treila sõitis läbi austria ning muudkui korjas sarnaseid romusid peale.
pabki kerima, keegi ei vaatagi ju alla 160 sõitnud autot :)
tohmanid panevad otsingusse km kuni 160 ja hädaldavad siis et eestis pole midagi osta :)
Ise kui sain kunagi ammu kerimis seadme võtsin ühel 97 a mersul 700 pealt 150 peale :) riidesisuga ja polnud kuskilt katki kuna katted olid peal erataxol ja roolile uus nahk oli pandud :) Naabrimees sõidab siiani ja ainult õli vahetanud ja paar silla puksi, alles mingiaeg küsis et äkki keriks veel 100 maha mis ta sõitnud selle ajaga et jube hea näeb välja :)
Lihtsam oleks teha uus teema: "Pole 100% keritud".
Nimekiri (loend) oleks oluliselt lühem ja paremini jälgitav!
Nagu elu näitab on valdav enamus Eesti järelturust ca. 160 tuh. "huijatud" odonäiduga.
oo,VIHJE ANDIS IDEE
Mõte selline ,et teha selline leht:100% pole keritud.
Kusagil kuu tagasi ajasin juttu tuttavaga kes rääkis ,et otsis linnast diisel Audit võttis viie auto vin ja läks esindusse, edasi ei pea rääkima, (siit kellegile kindlasti mitte vist tulus äriidee.)
Selliseid kliente kes nii teevad on kümneid kui mitte sadu,kes kulutavd aega ja oma raha ja närve,aga kui oleks selline neti portaal, kus kõigil müügis olevate autode kohta oleks teada, et need müüdavad autod on kõigil esinduse väljavõte, nii läbisõidu kui hoolduse kohta.
Muidu ei saa oma autot sellel lehel üles panna.
Või koguni oleks 2 katekoorjat:A ja B
A: müügis sellised autod kus on tehtud esinduse täielik kontroll ja vastav ülevaatuse akt kaasas ja olemas,pärast hea vaadata ,et sell kuupäeval auto läbisõit selline ja seisukord selline.
B:sellised autod kus on tehtud auto ajaloo väljvõte esinduses.
Ise küll ei usu ,et sellisel ideel oleks eriti tasuv,sest müüa EESTIS õige läbisõiduga autot on suht raske,kuid pikas vaates kes teab
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
09.04.2013 Korraline Tehniliselt korras 31.03.2015 240267
30.04.2011 Korraline Tehniliselt korras 30.04.2013 176770
01.04.2009 Korraline Tehniliselt korras 30.04.2011 317971
Palju selle kotleti tegelik läbisõit siis on?
teen kiire arvutuse.
esimene omanik on kerinud, pakuks et 317 + kahe aastaga 50 ikka sõitis.
ehk toorelt 360, nüüd ära kadus 170 ja nüüd on ees 260+umbes 170= 430
Sellise läbisõiduga peakski olema selline auto, mitte 160 nagu siin enamus.
ja sõidavadki nad kuni 500 rahulikult ja ei pea kartma,et mootoril midagi juhtub kui ilusti hooldada.
Kotlet on see auto siis kui selle hind on 9000€ nagu täna.Tonniga osta,nädal vaeva näha ja kõik nagu muinasjutus.Sellise autoga ei sõideta 2 aastaga 50000km.See on seisev auto.Õiged kerimata kompuutriandmed näitavad uute diislite esimese aasta läbisõiduks 80000km,teine aasta 60000km,kolmandal aastal millegipärast kasutajad vahetuvad ja läbisõidud jäävad aastas 50000km kanti.See Eestis siis.Bensukatel aastane läbisõit 10000-25000km.
Vanasõna ütleb ärgu olgu õli mootoris,aga vesi peab olema.
Nüüd on kerijatel palju rohkem tööd.Varem keriti ainult enne müümist ,nüüd tuleb kerida enne hooldusasutusi kus kilometraas kirja pannakse ja enne igat ülevaatust.Aga see kulu tasub ennast mitmekordselt ära.100 000 km sõitnud ja laitmatu hooldusajalooga (+ülevaatuse km )20 aastat eestis olnud auto läheb nagu soe sai.Kellele neid hooldamata euroopast toodud vanu panne vaja on...!!!
müügile on tulnud uued kerijad, millega saad oma läbisõitu igal hetkel kiirelt suurendada. u 300.- maksab.
tegelikult on auto läbisõidu muutmine tänapäeval ikka nii lihtne et valus on vaadada.... eesti on mitmeid tegijaid kes on varustatud hiinast tellitud kerijatega, mis on suutelised peaaegu igal kuni 2012 toodetud autol mõne hetkega läbisõidu muutma milliseks tahes. olen ise näinud eemalt kerimist ja pean tõdema et see käis kiiremini, kui selle sama auto tootja tehase arvutiga veakoodi lugemine....
Tellisin endale ka e-bay-st selle kerimis vidina .Maksis u.15 eur.Sobib ainult VAG grupi autodele aga õnneks on mul 3 autot kõik just need.Kerijad küsivad iga kord min 20.-eur.Hetkel autod veel üsna uued aga varem või hiljem tuleb müüma hakata.
2004 aasta Subaru Outback, reg nr 369BJJ, vin JF1BP9LLA4G006568.
Endine töökaaslase masin. Müüdud üle 320 tuhandele ls pealt, hetkel müügis ca 225tuh läbisõiduga.
Kusjuures kui eelmine omanik seda veel müüs, oli viimaseks hinnaks 4800 kui ma ei eksi.
Nii et 100 000 km kaob ära ja kohe saab 2000euri hinnale juurde väänata.
Täiesti haige ikka. Korralikud juudid igal pool.
Aasta tagasi müüsin oma vana Civicut. Läbisõit oli ka miski 300k kanti. Sealjuures oli Eestist ostetud ja ainult esinduses hooldatud. Pikka aega müüsin, lõpuks osteti 1100euriga ära. 2 nädalat hiljem tuli uuesti müüki, läbisõit keriti 190k peale ja hind oli 1800 ning paari päeva pärast oli müüdud.
Nüüd praegu müün enda autot, 2007a, veidi üle 90k on läbisõit ja ainult esinduses hooldatud ja remonditud - keegi isegi ei helista.
Eestlastele kohe meeldib petta saada- siis on põhjust hädaldada(pean silmas odomeetrinäidu ostjaid).
Samas võiks teha paar "näidispoomist" ja ehk siis tõmbavad elukutselised petturid vähe tagasi.
Mikuke tean et raske müüa,see ei loe mitte midagi,et vinks vonks hooldatud ja läbisõit puudub.Täna lähevad kaubaks diislid,vahet pole mis kilometraaziga ja kui kulund salongiga.Diislid hinnaga 700 euri-1500 euri on paari päeva küsimus ja ei huvitu keegi hooldusraamatutest ja mitmest matsust.
Pretsedent on ammu olemas: autoaiast ostetud alla 200 K sõitnud auto lagunes ära. Kohus otsustas , et autoaed peab hüvitama kahju, kuna alla 200 K sõitnud masinala ei saa olla nii palju loomuliku kulumist:
Ei saanud ju kaotaja minna argumendiga, et me kerisime 400 000 pealt maha!!
Järjekordne muudetud spidonäiguga Honda Accord
Ja ka vormistamisega võib probleeme tulla.
Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
14.08.2012 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2013 294999
17.08.2011 Korduv Tehniliselt korras 31.08.2012 274599
16.08.2011 Korduv Esitada korduvale ülevaatusele 274599
16.08.2011 Korraline Esitada korduvale ülevaatusele 274590
30.06.2009 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2011 225000
16.07.2007 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2009 182433
19.07.2005 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2007 136000
Toimingud sõidukiga:
Kuupäev Toimingu nimetus
23.08.2013 Võõrandamisest teatamine
05.07.2005 Omaniku vahetus
20.06.2005 Omaniku vahetus
20.04.2001 Omaniku vahetus
16.08.2000 Sõiduki registreerimine
16.08.2000 Registreerimis eelne akt
vandid suudavad ikka autole erilise nime külge pookida
Honda Accord FAMILIA 1.6 iS 16 VALVE ECI-MULTI
familia?
eci-multi? see rohkem mitsubishi poolt kasutatav termin.
Ise olen müünud ja pannud nimeks expresso latuni.See tähendab,et auto töötab mittetankla kütusega ja paari tunniga saab autost korrektselt lahti,ei loe läbisõidud ega neljast kokkukeevitatud.Auto on korras ja värvkate nagu kroom.
Kas ainult VIN koodi alusel on võimalik kuskilt infot otsida auto ajaloost? af.ee lehel küsib registreerimismärki, aga see auto pole siin veel arvele võetud. Ja eelpool mainitud otsingut teiste parameetrite järgi ma sealt ei leidnud.