Tundus liiga hea ja pikem kontroll tõi välja tõsiasja! Auto on Prantsusmaal maha kandmisele kuulutatud ja Lätis müüakse sellist isendit ning väiksema läbisõiduga! Kontrollige põhjalikult mida kuskilt tooma hakkate! Vana telefonis kiitis takka kõik korras ja avariivaba ning need lisad mis kuulutuses kirjas on osad tegelikult puudu!
Toyota Yaris 1.4 D-4D Executive - 66kW
Vin koodiga: VNKKC3D380A005258
Ostab odavalt mingi räime, siis teeme "tuuningu" ja müüki. Kes hakkab õlivahetusi ja rihmasid, rullikud vahetama.?! See lihtsalt jutuks hea, et kõik vahetatud, enamus usub kah
mõnes mõttes huvitav- merss vaid 4a. vana, vabalt võiks ju kerida näiteks 100 000 peale- selline tüüpiline 25 tuhhi aastas läbisõit, aga paneb 170. saa neist ärikatest siis aru.
no kui välimus ja sisu korralikud, usuks ka 100K näitu. igal juhul valiks keskmine ostja pigem 100 kui 170 sõitnud auto, eriti kui hinnalipik 10K peal.
Heas korras auto Viljandist. Volkswagen Passat vin WVWZZZ3CZBE390145 http://www.auto24.ee/used/2888227 läbisõit 188000km tegelikult 614220
Omanik kiidab VÄGA HEAS KORRAS nii tehniliselt kui väliselt
- Auto on tehases paigaldatud CNG maagaasi seadmega mis on praegusel ajastul kõige ökonoomseim vedelkütusel töötav sõiduvahend 3-3,5 €/100km
Liik: sõiduauto
Keretüüp: universaal (KLEEMANN Komfort Power Tuning)
Esmane reg: 07/2005
Mootor: 2.2 CDI (110 kW)
Kütus: diisel
Läbisõidumõõdiku näit: 248 400 km · hooldusraamat
Vedav sild: tagavedu
Käigukast: automaat
Värvus: must
VIN-kood: WDB2112061A723436
Hind: 6500 EUR
KM 0% (käibemaksu ei lisandu)
Soodushind: 5890 EUR
KM 0% (käibemaksu ei lisandu)
Müüja: +372 58 132 770
Taani ülevaatuse andmed:
Mærke
MERCEDES-BENZ
Model
E
Stelnummer
WDB2112061A723436
Seneste reg.nr.
YU58296
Synsrapporter
Klik på feltet for at se rapporten
Dato Resultat Km-stand Reg.nr. Gem/send
12-05-2015 MID 471.000 YU58296
12-05-2015 BET 471.000 YU58296
01-05-2013 GOD 432.000 YU58296
24-03-2011 GOD 387.000 YU58296
03-07-2009 BET 314.000 YU58296
06-07-2006 GOD 137.000 HZ99380
22-06-2006 OOM 133.000 HZ99380
ilmselt tuleb fordil teha kord aastas üldkontroll koos kere kontrolliga.õlivahetused jm. on pikema välbaga.eelmise aasta augustis käis see masin kontrollis 97 tuh peal.järgmine kontroll sel aastal või 107 tuhat
Vaata seal lehel on all ka nr. 9 kirjapilt, mis on täpselt sama ülal oleva läbisõidu ees. 7 näeb siiski tiba teine välja, samuti seal all võrdluseks. Sama käekiri.
See mis seal paberil näete võib olla hoopis kohustuslik tagasikutsumine kerekontrolliks. Järgmisel hooldusel 107 th on plaanijärgne õlivahetus.
Iga puu taga peab koll olema, vaata järgi.
Kas te ka loete mis hooldusega tegu, vaadake kuhu on tehtud ristid, kus te näete õlivavahetuse juures Ja ruudus risti mina näen risti Nein kastis, kui keelt ei oska siis võtke tõlkija appi,neid nett lademes täis
Tundub, et see volvo müüja pole just kõige teravam pliiats.
Lisaks kerimisele on teinud auto lausa "aasta võrra nooremaks".
MNT annab jaanuar 2015 ning meie "kangelasel" on esmaregistreerimine jaanuar 2016.
Muidugi võib ju vabanduseks olla vilets kooliharidus, et ei tunne numbreid...
Ah soo.
Et kui on 13 aastat vana, siis on nagu kõik OK?
Kerimine? OK, sest 13 aastat vana ront!
Esmaregistreerimisega valetamine? OK, sest 13 aastat vana ront!
Ma pigem arvan, et kasutaja '63amg' tõi välja 'Hmm...' tehtud vea, kus ta mainis, et aastad olid 2015 & 2016, kuigi tegelikult õiged aastaarvud on 2005 & 2006, mis on isegi natukene naljakas, kuna kasutaja 'Hmm...' enda sõnad oli: "Muidugi võib ju vabanduseks olla vilets kooliharidus, et ei tunne numbreid..."
Tundub, et Volvomees pole ainuke, kellel kooliharidus puudulik. :)
Tänaseks on viimase omaniku müügikuulutus justkui nõiaväel kadunud.
Viimane müügihind paar kuud tagasi oli 8900€ ja läbisõit oli kas 286 000km, või 289 000km.
Käesolev müüa on nüüd ka läbisõidu kuulutuses asendanud hooldusraamatuga, enne oli seal kirjas 164 000.
Suller on jämedalt 130 000km maha kerinud ja 3000€ hinnale lisanud.
Kuna on 13 a vana? Siis loomulik, et keritud? Vana ront? Loomulik ju siis? Ega uuemaid ei kerita? Normaalne "mõttemaailm" mõnel siin. Kerittakse uuemaid samuti. Ei taha ju uskuda, et su kallis audi või BMW on keritud...
Nordauto Grupp oü müügil BMW 6 02/2016 sõitnud 46t.km see ei usu näha juhiistmel kulunud veidi -keritud 100 või 150 t.km maha kerel vahatud .....hhhmmm
Tõesta vastupidist, et pole keritud?! Vot need Eesti rondi ärkad on ikka nii, hmm, ausad, et teevad suuri "hooldusi" enne müüki ja kunagi ei peta ostjat.
Kustutati teine pool tekstist? Kirjutan uuesti. Lisasin siia müüdava auto vin koodi mida müüdi. Ls keritud 200 tuh tagasi ja oli "hooldusraamat uue" ls kohta. Väga vähe hiljem oli vin kood kadunud kuulutusest.
EST/RUS on siis suutnud muuta ühe rondi 10 kuud - MY2007 (!) - uuemaks, läbisõitu 25k väiksemaks ning hinna teinud samuti 800eur võrra suuremaks (küllap tingis sott-kaks mahagi). Ei tea kas see "ärimees" on teadlik selles, et eelmise omaniku kuulutus endiselt auto24-jast kättesaadav?
Vaata kui lahe, isegi kellapaneelil on avarii kujutatud... Kui juht veel ise enne aru ei saanud. Siis vaatab näidikuid...
Ei tea, mis tingis sellise välimuse?
Sõidukil puudub esmane registreerimine. Arvele võtmiseks tuleb sõiduk nõuetekohaselt taastada ja ette näidata Eesti Riiklikus Autoregistrikeskuses. Antud sõidukit on võimalik esma-registreerida vaid Eestis!!!
Kas ma olen ainus kelle arvuti suunab mind selle teema lingile klikates esimesele lehele ja pean manuaalselt siis edasi minema?
Oleks ju mõistlik kui klikates saaks otse viimase postituse juurde..
See Tartu Uudo on tavaline huiar ning keritud on tal enamik autosid mis kerimist on vajanud, vaid mõni üksik on tema kätte sattunud ka nn õige läbisõiduga, mis eestlaste jaoks on alla 200 000km
09/2010 on märitud kuulutusse esmane reg. reaalsus on 27.08.2009.
Ls märgitud kuulutusse 216 000 km · hooldusraamat
lisaks veel esinduses hoole 215tkm juures.
Väiksem läbisõit- rohkem raha. Oleks lollike veel kerinud, saanuks juba 25 000 küsida... Need autode müüjad on ikka erilised madalalaubalised... Ei taibanud juba korraga 50 000 km peale kerida- oleks 30 tonni kergelt tulnud!