Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

Just,just
12:48 29.04.2017
Mingit ametioskust omav isik võiks teenida a.2017 1000+ netos. Käki kategooriasse sobivadki poole aasta palga eest ostu võimaldavad sõidukid. Nõuka ajal maksis tutikas zigull 5 aasta palka ! Edasi mõtle ise. PS! Liising pole ka häbiasi arvestades 2,5% intressi. Inflatsioon ka juba selle piires. Teisisõnu vägagi arukas diil
Even.
23:44 30.04.2017
http://www.auto24.ee/used/2461664 - MB E220cdi 916BHC endine uber-taxify lahingniiduk. Läbisõit 680 000km. Kusjuures keritud 325tkm peale, kuid ülaltoodud 335THJ Avensis vanem ja eriti optimistlikult keritud, kui 2004a diisli näit 174tkm. No sellel Avensisel nagu kunagi vanadel taksomersudel summutipoolne tagatuli ära tahmanud, auto mõlkis ja kriibitud, pildi pealt selline, et vaatama ei taha minna kui selline vana Avensis üldse peaks huvi pakkuma. Peaks olema endine Q-takso masin Tallinnast iseenesest.
Hoidke eemale
11:45 01.05.2017
eks need kleepsujäljed armatuuril reedavad kohe, et tegemist endiste taksodega.
........
07:27 03.05.2017
Kärss
19:10 03.05.2017
Nagu oleks mingi kampaania lahti läinud, et kindlasti mitte taksot osta. Miks??? Ma ise kaldun sageli valikutes taksode poole, kuna see, kelle jaoks on auto teenistusvahend, hooldab seda reeglina paremini, kui suur osa teistest autoomanikest, kes loevad pigem sente, eelistavad säästuõlisid jne. Alati ka mitte pahatahtlikkusest, vaid sõidetakse piltlikult öeldes ringi tasakaalustamata rehvidega ning metall-metallivastas kahisevate piduritega, lastakse üle kõik piduri-käigukasti-roolivõimuõli-jahutusvedeliku vahetusvälbad lihtsalt selle pärast, et nad isegi ei tea nende olemasolust ja auto ju sõidab... Uued istmed, uksehingede tiftid jms ei maksa ju suurt midagi, need vahetatakse sageli juba Leedus ära, aga ka ise on neid odavam vahetada, kui mõne ignorandi poolt ärarikutud kuid olematu läbisõiduga autot eelistades. Isegi komplektse mootori-kasti vahetus on sageli naeruväärselt odav. Oh neid eelarvamusi... sellepärast ainus, mida selle teema puhul taunin, on valetamine ning andmete võltsimine

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/kuidas-osta-kasutatud-a
uto-nii-et-ei-satuks-vana-takso-otsa?id=78087490
........
19:31 03.05.2017
"kuna see, kelle jaoks on auto teenistusvahend, hooldab seda reeglina paremini, kui suur osa teistest autoomanikest, kes loevad pigem sente"

millest selline arvamus? on sul mõne(kümne) taksojuhiga sõbralikud suhted ja nad räägivad sulle, kuidas kõva kuuteenistus lubab ka autot üliheas seisukorras hoida. või räägivad nad seda, et auto on liisingus, mõne aasta pärast tagastan neile ja kui vahepeal tehnilised ülevaatused läbib, on kõik ok ning enamuse teenistusest saan oma taskusse pista, mitte õlininadele töökotta jätta.
aga mis nüüd minusse puutub, siis taksojuht ma ei ole, isiklik auto on igapäevaselt vajalik rahateenimise jaoks ning et mitte hommikul ebameeldivalt üllatuda, kui auto ei käivitu või mõni muu rike ei luba sõitu minna, siis hoian autot kenasti korras ja vajadusel teen remondid õigeaegselt, mitte ei lase piduriklotse vastu kettaid, sest siis lisanduks juba ka ketaste vahetamise kulu.
professor_sammaljalg
20:21 03.05.2017
Taxifyd või üüberit sõitnud auto puhul tekib küsimus, et kust seda remondiraha võttagi oli.
Taksojuhi,
05:53 04.05.2017
masin on sõitnud iga ilmaga ja igasugustel teedel 180000. Talvel töötab mootor peaaegu päevad läbi, et sooja saada. Autosse on oksendatud, kustud, uksi ja istmeid lõhutud jne. Hea et mõni ka sellist omale osta soovib!
63amg
07:39 04.05.2017
180000 läbisõiduga takso on veel uus masin.endale ei ihkaks kuidagi osta vana eesti taksot,mis 700-800 tuhat sõitnud on
Navara3000
09:41 04.05.2017
Sm Kärss lingitud artiklis on muidugi huvitav lause- kui autodele tehti viimati garantiilist hooldust, olid läbisõidud üle 300 000 kilomeetri
Miks mitte osta taksoks olnud
10:30 04.05.2017
Tean juhuseid kus on nii tehtud garantiilise autoga !
Ostetakse margiesindusest uus masin. Sõidetakse esimese hoolduseni 15 000 km
tehakse hooldus. Sõidetakse 30 000 km ini , ostetakse originaal filtrid ja tehakse hooldus ise ja keritakse 14999 km tagasi. sõidetakse uuesti 30 000km ini ja minnakse nagu õige mees esindusse 30000 km hooldusesse. Seega auto on reaalselt sõitnud 45 000 km aga raamatus kirjas 30000 läbisõit. Seega takso ost on suur risk.
MatiRaiko
13:57 05.05.2017
http://www.auto24.ee/used/2526355

Keritud Volvo XC90 ,asukoht Vändra, auto tegelik vin: YV1CT714691521240
Rootsi Reg.nr oli: NZS415

https://biluppgifter.se/fordon/Nzs415

Auto tegelik läbisõit miinimum 272 000km, hammasrihma kohta ka valetatud.

See auto oli juba foorumis kunagi. Siis ta oli veel rootsi numbritega.


........
20:34 07.05.2017
ja käib ka tsiklitega sama jama
ameerikas avariiline, ls seal üle 58 000miili, remondikulu üle 10 000 taala
1HFSC47091A005597
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1753898
urri3a
08:10 08.05.2017
Miks arvad, et tagasi keritud?
Pigem spidomeeter juba uuel ringil.
Kärss
04:03 09.05.2017
# Autosse on oksendatud, kustud, uksi ja istmeid lõhutud jne.

Kui taksos midagi ära lõhutakse, maksab klient kõik kinni ju. Erinevalt isiklikust autost, kus üritatakse odavalt ja oma jõududega hakkama saada. Kindlasti on ka teistel tutvusringkonnas taksojuhte, küsige nende käest, kuna neid probleeme tuleb paratamatult ette. Mina olen küsinud ja võin kinnitada, et läbisõidetud kilomeetrite hulga kohta on minu lapsed oksendanud, kusnud, midagi lõhkunud jne igal juhul rohkem, kui seda taksodes tehakse:) Rääkimata mingis vanuses mähkmetevahetusega seotud õnnetustest ja sealt kuni teismeliseeani pidevast toidujäänustekihist istmetel:)) Oksendamine on tõenäoliselt siiski erand, sest lastel läheb see pidev toidu ülessetulemise iga õnneks üsna ruttu üle (piisavalt mitme lapse puhul kestab kokku siiski kauem, kui takso liisingperiood), kuid uberdajad teevad tööd eelkõige oksehooajal (nädalavahetuseti) ja nende probleemide likvideerimine on juba lepingus väga täpselt ja autoomaniku jaoks soodsalt paika pandud. Ja kui ei olekski, siis nn keskmise auto istmed ja põhjamatt ei maksa suurt midagi, eriti veel Leedus. Olen hoopis muudel põhjustel selliseid asju mõned korrad elus vahetama pidanud ega peaks nii lihtsat/odavat tööd üldse mainimisväärsekski... audiklubist sai ostetud hiljuti veluursisu 50e eest, mis sisaldas ka uksepolstreid, siiani veel paigaldamata... kas sellised summad väärivad üldse trükimusta? Bentley omad on kindlasti kallimad, nii et taksot sõitnud Bentlit tõesti osta ei soovita:)

#Taxifyd või üüberit sõitnud auto puhul tekib küsimus, et kust seda remondiraha võttagi oli

Hea point. Eks see raha võetakse ikka põhitöö palgast, mis võimaldas ka selleks sobiva auto soetada. Sest tänu uberdamisele on seda raha ikka rohkem käes kui neil, kes ei uberda (ja kelle autosid siin eelistada soovitatakse). Aga kui uberdamine on ainus elatusallikas, tekib küll küsimusi, sest selle rahaga saaks küll elada, aga mitte uue autoga uberdada samal ajal...

Siin foorumis on pildiosakonnas ju teema, kuhu olen pannud mitmeid pilte hooldusajalooga taksode reaalsest kulumisest (õigemini kulumatusest). Neist ühega (see uuem V70) sõitsin ka ise mõne päeva eest. Eks see tundubki veider, et on inimesi, kes erilise lisavarustuse pärast just nimelt taksoversioone otsivadki, samal ajal kui need, kes neid kunagi omanud pole, neid hoopis põlgavad, kuid õndsa teadmatuse korral nendega hea meelega liiguvad
........
09:02 09.05.2017
ma küll ei tea, mis erilist lisavarustust taksod pakuvad, mida teistel autodel ei ole, aga kes niiväga tahab taksot, see ostku.

"...võin kinnitada, et läbisõidetud kilomeetrite hulga kohta on minu lapsed oksendanud, kusnud, midagi lõhkunud jne igal juhul rohkem, kui seda taksodes tehakse:)"

minu omad on kõik beebist peale autodes sõitnud ja ei mingit lõhkumist, roojamist ega pudistamist- kõik sõltub vanematest ja nende tahtmisest asjad korras hoida ning lapsed korralikult käituma õpetada. kui ikka auto muudetakse odavaks sööklaks, siis on see nende isiklik probleem. aga eks mõnede elustiil olegi selline- roojame enda ümbruskonna täis ning oleme rahul. seda näitab ka teeme ära aktsioon, kus loodusest korjatakse kokku suurel hulgal INIMESTE poolt ära visatud rämpsu.
erkki2001
10:38 09.05.2017
VOLVO V70
12:25 09.05.2017
http://www.auto24.ee/used/2521827

VIN: YV1BW714081005951
Reg. nr: 412BST

Eestis registreeritud 22.02.2017 läbisõiduga 204000. Taanis oli läbisõit 30.01.2017 433000 km. Ilus :)
Mercedes-Benz B200
12:39 09.05.2017
http://www.auto24.ee/used/2531036

VIN: WDD2428481J000942
Reg. nr: 269BTN

Rootsis läbisõit 08.02.2017 oli 429530 km, Eestis kuulutuses hetkel läbisõit kõigest 143000 km :)
Chrysler Grand Voyager
12:55 09.05.2017
http://www.auto24.ee/used/2530372

VIN:1C8GYB4R35Y516680
Reg.nr: 482BRX

Rootsis 27.04.2016 oli ls 296740 km, Eestis kuulutuses 197000 km.
ziim
09:13 10.05.2017
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2533434

VIN: WDD2122821A926316
Rootsi reg.nr: AGM492

Reaalne läbisõit üle 300000.
Müüja Janno, 58232276
........
09:42 10.05.2017
humorist: Läbisõit 87291km mis on kontrollitav.
kindlasti on see kontrollitav näiteks 2010a seisuga.
........
21:20 10.05.2017
Svensson 1
08:33 11.05.2017
http://www.auto24.ee/used/2527033

Volvo xc70, kes teab palju selle auto tegelik läbisõit on, ei saa olla ca 177000km, rool on kõvasti kulunud jne.. see müüa ka enne keris, ma ei tea kas see on õige vin tal kirjas aga : YV1SZ714661242321
........
09:05 11.05.2017
no ei muutu see rool ja iste sellise läbisõidu juures nii rõvedaks. arvata võib, et seal pool milli juba ees.
maaks
10:01 11.05.2017
Volvost: Google arvab, et tegu ei ole üldse auto vin koodiga ja ei paku ühtegi tulemust.
Hollandlaste leht arvab, et number 85-TJ-HP kuulub CHRYSLER - Grand voyagerile.
volvovin
11:15 11.05.2017
Kui selle Volvo VIN panna decoderisse, seljuhul annab täiesti õige auto. Seega VIN on õige
........
18:37 11.05.2017
........
21:27 11.05.2017
möödunud aasta detsembris käis siit läbi, nüüd jälle müüki ilmunud või siis ikka veel müügis. õige ls 408 000
KMHLB81UACU026751
http://www.auto24.ee/used/2536440
BMW 320i
09:49 15.05.2017
VIN: WBAWA71090J008572

Reg.nr: 525BLH

http://www.auto24.ee/used/2537927

Sai kunagi uuritud seda autot. Mäletan, et Pärnu UM-s olevat olnud ls 2012 aastal 101000 aga müügis oli 2014 aastal läbisõiduga u. 65000.
BMW 320
09:53 15.05.2017
VIN: WBAPN31060E132566

Reg. nr: 132MRB

http://www.auto24.ee/used/2537140

Leedust toodud 11.2016, läbisõiduga 91000. Leedus oli müügis 118000 km.
Ford Transit 350MD
10:56 17.05.2017
http://www.auto24.ee/used/2537112

VIN: WF0AXXBDFA5E89553

Aasta tagasi Taanis läbisõit 231000, hetkel müügikuulutuses 226000 km.
ziim
16:53 17.05.2017
http://www.auto24.ee/used/2532686

Reg.nr. 650BSG
VIN: WDB2112071B231910
Reg.nr. Rootsis JKJ810

2012 dets. käis Rootsis viimati esinduses remondis, läbis6it 523032.
Siinkohal ei saa müüjat kerimises süüdistada, kuna seda on tehtud juba paar aastat tagasi.
ziim
17:01 17.05.2017
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1765162

Reg.nr. 636BRR
VIN: WDD2120351A948744

Viimane esinduse sissekanne Rootsis juuni 2016, läbis6it siis 372354.
........
19:43 17.05.2017
siin väike valik rootsist ja taanist toodud kärusid.
http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&a
mp;aj=&g1=1000&g2=25000&l1=1&l2=200000&c
b%5B%5D=12&cb%5B%5D=8&ae=1&af=50&ag=0&ag
=1&otsi=otsi


paljudel ls õige, aga eks musti lambaid ikka leidub
taanis 191 000
http://www.auto24.ee/used/2534580
WVGZZZ7LZ5D075894
bemevee
12:57 18.05.2017
http://www.auto24.ee/used/2506261

BMW 525 Editon Exlusiv 3.0

VIN: WBAPX51040C145401


LABISÕIT KUULUTUSES: 160,000 KM (2017)
VIIMANE FIKSEERITUD LABISÕlT: 422,451 KM (2016)

MÜÜJA
Jüri

Tartu
+37253630302
........
14:32 18.05.2017
Käivitub ilusti isegi kui väljas on -20 ja soojaks läheb 15 minutiga.

kustkohast see müüja teab, et -20ga käivitub? kaldun arvama, et see bemm on äsja siia jõudnud ning müüjal pole olnud võimalust tema käivitumist eesti talves proovida.
Tomm123
10:18 23.05.2017
Kahju kohe Eesti taksojuhtidest,kuidas nad nii väikse läbisõiduga leiva lauale saavad.

http://www.auto24.ee/used/2545206
https://mtr.mkm.ee/taotluse_tulemus/305429
motoboy14
15:21 23.05.2017
Audi A6 2,5TDi Quattro
Numbrimärk: 574BTF
VIN: WAUZZZ4B94N057638

Viimane läbisõit Saksas 25.11.2015 294411 km.
GTÜ läbisõitu (kleeps registreerimistunnistusel) saab kontrollida siit: https://www.gtue.de/Privatkunden/Amtliche_Fahrzeuguntersuchu
ngen/Untersuchungsberichtsuche/56026.html


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2545632

Muudetud 23.05.17 16:27

rainer300.....
16:18 23.05.2017
Välismaalt toodud diislid on sõitnud kõik vähemalt 50 000km aastas ja kui ongi vähem sõitnud siis on avariijärgses remondis olnud pikemat aega, uskuge, uskuge rumalukesed, et välismaalane on rumalam, kui eestlane ja müüb oma vähesõitnud avariivaba auto odavalt maha.
hlm
17:18 23.05.2017
rainer300..minu käru saksast tooduna 3 aasta vanusena oli aastas läbi lasknud 40000km ja avariijärgses remondis paraku pole olnud. Mis siis nüüd? Vägisi peaksin ette kujutama hakkama, et siiski on olnud?
pehkut
09:10 24.05.2017
aga oled sa selles ikka PÄRIS kindel? ;)
omanik tuttav või pereliige? või on vabanduse otsimine

tänapäeval osatakse peita kõik nii, et tavainimene ei näe ja paberil-baasis ühtegi plekki pole. need, mis siia tilguvad, on lihtrahvaslammastele, kes usuvad iga müügimehe juttu puhta tõena (ja paistab, et tahavad uskuda)

muidugi, teine variant, et võib tõesti 3a/40K avariivaba olla. ainult, et siis ei saa enam odavalt.
hlm
10:56 24.05.2017
Jah, olen kindel. Mitte 3a/40k vaid ikka 3a/120K.
teiemees11
15:33 24.05.2017
Hyundai i40 kohta sooviks tõestust et keritud.
Kui MNT-s vaadata siis auto on sõitnud kahe aastaga 144000km ja peale seda on toimunud omanikuvahetus.
maaks
16:54 24.05.2017
Omanikuvahetus ei näta tegelikult midagi. OV toimub liisingu lõppedes, aga kas reaalselt midagi muutub, kui auto ise välja ostad?
Konkreetse auto kohta ei oska muidugi midagi öelda.
KKKOPELKKK
21:50 24.05.2017
http://www.auto24.ee/used/2544451

VIN: W0LGT8GM3B1177893

06.01.2017 tehtud ülevaatus 196 000 km
........
21:59 24.05.2017
luxsury, excklusiv, family jm sellised lisapaketid tähendavad seda, et auto läbisõit jääb hoolimata auto vanusest alati alla 180 000 km. sellepärast tasubki selliseid kuulutusi otsida ja selliseid autosid osta. neid toovad eestisse kindlad mehed, kellel on tootjatehase litsents selliste autode müügiks.
eelmisele
22:41 24.05.2017
Ja alt vaid kergelt tolmused, täiesti uueväärsed sõiduriistad.
KKKOPELKKK
22:48 24.05.2017
Asi tegelikult veel kahtlasem, antud number ja VIN kood ei käi üldse kokku.
kupu_3
23:42 24.05.2017
"........ (registreerimata)
Re: Hoiatus! Läbisõit 100% keritud
luxsury, excklusiv, family jm sellised lisapaketid tähendavad seda, et auto läbisõit jääb hoolimata auto vanusest alati alla 180 000 km. sellepärast tasubki selliseid kuulutusi otsida ja selliseid autosid osta. neid toovad eestisse kindlad mehed, kellel on tootjatehase litsents selliste autode müügiks."

Appi kui hea! Väga täpselt öeldud. Selle võiks lausa kooliraamatusse trükkida...
Hoiatus.
20:18 25.05.2017
Auto24.ee link: http://www.auto24.ee/used/2547427
Rootsi ajalugu: https://biluppgifter.se/fordon/LRU004

VIN: WVWZZZ3CZBE395848
Rootsi reg nr: LRU004
Eesti reg nr: 216BTG

Läbisõit: 415 340 km. 2016-09-27
kerija
08:06 26.05.2017
KKKOPELKKK
milline number ja vin kood ei käi kokku?
Hmm...
10:12 26.05.2017
Selle Opeli number ja VIN lähevad kokku küll.
Aga lisaks krutitud läbisõidule on parimaks killuks esmane registreerimine.
Sm. autoärikas pakub välja, et jaanuar 2013.MNT ütleb, et juuli 2011.
Muidugi ka sellised "pisiasjad" nagu "Just toodud Belgiast.", kuigi MNT ütleb, et see "just" oli aastal 2014 ning siis hoopis saksast.
i30sport
08:32 27.05.2017
Pole küll läbisõidu teema aga kui jultunult ikka valetatakse. Väidab, et avariivaba ja lkf-i kodulehel kontrollitav aga lkf-i kodulehel avarii ilusti täitsa olemas. Miks ma peaksin tema muud juttu uskuma?

http://www.auto24.ee/used/2548501
........
09:05 27.05.2017
ei peagi uskuma- see huidai oli müügis 228 000km ja 2200€, seega huiar tahab jälle kõvasti vahelt teha.
KMHDB51CP8U054249
http://www.auto24.ee/used/2492648
Avariiline(Tagumine pamper on saanud kannatada tagant otsasõidul.)
........
09:12 27.05.2017
ja muidugi kui lugeda originaalkuulutust, siis praegu on juurde tekkinud kliimaautomaatik, kütusekulu on vähenenud, kokkuklapitavad peeglid, nahkkattega SPORT rool, jahutusega kindalaegas, aknapesudüüside soojendus
kerija
11:49 27.05.2017
mis number ja vin sellel Opel insignial kokku lähevad? registreerimisnumbrit tal ju pole!
rainer300.....
17:54 27.05.2017
Seal kuulutuses on juba teine auto üldse.
BMW 525i
12:58 31.05.2017
http://www.auto24.ee/used/2548742

VIN: WBADS31040GZ81031

Reg.nr: 435tjt

Taanis 2010 aastal oli ls juba 303000, hetkel kuulutuses 249000. 07.2012 registreeriti auto Eestis läbisõiduga 182000.
Volkswagen Touran
13:05 31.05.2017
http://www.auto24.ee/used/2550537

VIN: WVGZZZ1TZ6W067169

Reg. nr: 956TLM

Taanis 2014 aastal ls oli 416000, hetkel kuulutuses 253000.

Müüa Võru Autopood
........
13:10 31.05.2017
Kas Võru Autopood on müügis?
art86
15:42 31.05.2017
........
15:51 31.05.2017
vau, kümme tonni kiarondi eest. on ikka tahtmised mõnel.
PS
16:07 31.05.2017
Paneme Kiale ka reg.nr. ja VIN:
376TKB / U5YHN513GDL052096

Ja veokas siis sõitis ta laiaks:
Aeg
29.12.2016 Koht Võrumaa Sõiduk: SCANIA R 380 LA4X2MNA, 2005 Vastutuse ulatus: 100%
Makstud sõidukikahju hüvitis: sõidukikahju ei hüvitatud
Sõiduk: KIA CEED, 2013 Vastutuse ulatus: 0%
Makstud sõidukikahju hüvitis: üle 2000 euro
ERGO Insurance SE hüvitas sõiduki turuväärtuse, st sõiduki taastamist ei peetud otstarbekaks. Info esitati registrisse 27.01.2017.

10 tonni on ikka utoopia...
selgeltnägija valerka
16:15 31.05.2017
teema ikke keritud, mõni oinas võiks endale teha selgeks mõisted maha kandma ja taastamist ei peetud otstarbekaks
PS
16:48 31.05.2017
No keriti surmast tagasi siis, kui nii sulle sobib..
selgeltnägija valerka
17:06 31.05.2017
kas nägid autot katkisena?
üks näide , kahju et ei saadetud asja pressi alla
Sõiduk: TOYOTA COROLLA, 2012
Swedbank P&C Insurance AS hüvitas sõiduki turuväärtuse, st sõiduki taastamist ei peetud otstarbekaks. Info esitati registrisse 23.05.2017.

http://www.avariilised-autod.ee/vehicles/pics.php?vehicle_id
=18088&p=1


selgele vassilisale
18:14 31.05.2017
Oinaid paistab teisigi, eks see rekka teda ainult silitas tagant, et kahju välja maksta. Ja kui gorillat vaadata hoolega, siis tekib kahtlus tagumise silla suhtes. Ja just nagu juhuslikult ei ole ka ülipüüdlik pildistaja tagumist otsa alt pildistanud. Kes autosid oma silmaga vaatamas käinud, teavad kui petlikud pildid on.

Muudetud 01.06.17 08:19

Volkswagen Passat
16:43 01.06.2017
http://www.auto24.ee/used/2552605

VIN: WVWZZZ3CZ6E202270

Reg.nr: 791TLM

Taanis 2012 aastal oli läbisõit 205000, Eestisse toodi 2015 aastal läbisõiduga 187000. Hetkel kuulutuses 221000
ark74
10:19 07.06.2017
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2545684&rhash
=f85d


VW Golf rootsi takso

vin: Wvwzzz1kzdm620198
rootsi reg nr: rob290

2015 rootsis 250.000km

https://biluppgifter.se/fordon/ROB290
........
10:49 07.06.2017
kui võrrelda golfi juhiistme ja kõrvalistuja istmepolstrit, siis juhi oma ikka väga rokane. kõik need taksojuhi hommiku-, lõuna-, õhtu- ja öösöögid maanduvad jalgade vahel. rool ka läigib nagu poleeritud.
........
11:44 07.06.2017
bemmil kirjas, et toodud rootsist. soodushind kehtib sularahas ostjale- eks tassi kilekotiga kohale kaheksateist tonni sulli.
Hmm....
13:22 07.06.2017
Üsna tõenäolislet on see bemm ikkagi keritud.
2011 oli läbisõit 102 tkm., nüüd 127 tkm.
kp
22:21 07.06.2017
Erilist tähelepanu väärivadki Rootsi päritolu ja Viljandi vahendajate kaudu müüdavad autod. Rootslased sõidavad ja mulgid valetavad üüratutes mahtudes.
........
06:28 08.06.2017
pemm ei ole rootsist, usast on.
map
10:56 08.06.2017
Volvo V70
VIN: YV1BW63H0D1260150
Läbisõit kuulutuses 187 000km
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=aa50d3dc5aacf4ec6
6f143ab60c8c930


Rootsis 2016 aastal läbisõit pea 300000km
https://biluppgifter.se/fordon/YV1BW63H0D1260150
........
16:57 08.06.2017
vin ka ZFA23000005203630

omaniku jutt:

Sõidukile on teostatud juulis 2016 remonttööd: uus tagumine piduritesüsteem, vahetatud on hammasrihm, roolilatt ja amordid.
Ülevaatus lõppes mai 2017. Mootorist tilgub õli, esimesed puksid vajavad vahetust, vajab keretöösid (vasak külg).

- Webasto diisli pealt, mis soojendab ka salongi + elektriline plokisoojendus
- kaasa korralikud naelrehvid
- Eraldi saame lisaks müüa kasutamata keemilise WC, külmakasti, 300W inverteri ja 200W päikesepaneelid

huiari jutt
valamu, gaasipliit, veepaak, uus puldiga sinalisatsioon, Sõiduk on registreeritud autoelamuna (Metrosert sertifikaat olemas). Sõidukile on teostatud juulis 2016 remonttööd 3000€ eest (arved olemas): uus tagumine piduritesüsteem, vahetatud on hammasrihm, roolilatt ja amordid. Webasto diisli pealt, mis soojendab ka salongi + elektriline plokisoojendus - kaasa korralikud naelrehvid - Eraldi saame lisaks müüa kasutamata keemilise WC, külmakasti, 300W inverteri ja 200W päikesepaneelid.
Aga.... .
17:37 08.06.2017
Siin võiks tõesti teemas püsida muidu tuleb kõik müügisolevad sõidukid siia kopeerida.See väike osa mis on kerimata on kas avarii läbi teinud või "huiarite" poolt edasimüügis.
KMK123
18:40 09.06.2017
Chrysler Grand Voyager , vin 2A4RS4D55AR261592, Rootsi number ORK302
http://www.auto24.ee/used/2553581

2015A oli Rootsis läbisõit 291617 km, nüüd 2017 on 212000
meeme mee
19:32 11.06.2017
http://www.auto24.ee/used/2560584

Viimasel ülevaatusel 2016 aastal oli 99 tuhat sõitnud. Nüüd 14 väidetavalt.
Hyundai i40
17:26 12.06.2017
Kaldun arvama, et kuulutusse valesti sisesatud läbisõit. Arvatavasti läbisõit tegelt 114000 vms. Mitte 14000.
BMW 540i
17:31 12.06.2017
http://www.auto24.ee/used/2561037

VIN: WBADN61000GG87881
Reg.nr: 074THX

Taanis 09.2010 aastal läbisõit oli 365000. Eestisse jõudis 12.2010 ja siis oli läbisõit 215000. Hetkel kuulutuses 373000.
Volvo S60 F Edrive
17:36 12.06.2017
http://www.auto24.ee/used/2553318

VIN: YV1FS84A1C2114931

Rootsis oli 10.2015 läbisõit 175000. Hetkel kuulutuses 170000.
BMW 320D universaal
12:37 19.06.2017
http://www.auto24.ee/used/2566030


VIN: WBAVU31030KZ01309
Reg.nr: 883TMB

Taanis läbiõit 03.2016 339000, Eestisse toodi 07.2016 läbisõiduga 239000. Hetkel kuulutuses läbisõitu pole kirjas, aga pildil näha 254000. 100000 kadunud nagu niuhti :)
Audi A6
12:42 19.06.2017
http://www.auto24.ee/used/2562471

Reg.nr: 252TLV

VIN: wauzzz4f95n081507

Taanis 07.2016 aastal, läbisõit 290000. Eestis registreeritud 07.2016 läbisõiduga 192000. Hetkel kuulutuses 198000. Samuti 100000 läinud nagu niuhti :D
Volvo XC70 Cross Country
12:51 19.06.2017
http://www.auto24.ee/used/2564355

VIN: YV1SZ58K711029870
Reg. nr: 012TMH

05.2015 oli läbisõit Rootsis 352000, Eestis registreeritud 10.2016 läbisõiduga 273000. Hetkel kuulutuses 278000.

Müüa kirjutab ise:

Heas seisukorras. Autot hoitud ja hooldatud regulaarselt.Autol on originaal läbisõit. Sillad vaiksed ja tihedad. Mootoririhm vahetatud 40tuhat km tagasi.Kõik lisad töötavad.Sisu korralik, puhas ja hästi hoitud
Volkswagen Caravelle
13:03 19.06.2017
http://www.auto24.ee/used/2563215


VIN: WV2ZZZ7HZ8H169770

Rootsis läbisõit 04.2016 oli 368000. Kuulutuses hetkel 232000.

Porsche Boxster
13:11 19.06.2017
http://www.auto24.ee/used/2566344

VIN: WPOZZZ98ZYS603149



Rootsis läbisõit 03.2016 oli 109000. Kuulutuses hetkel 68000.
BMW 330
16:39 21.06.2017
http://www.auto24.ee/used/2568858



VIN: WBAEL91060PA70531
Reg.nr: 024TMG

Taanis viimane läbisõit 06.2016 oli 431000, Eestis registreeriti auto 09.2016 läbisõiduga 235000. Hetkel kuulutuses 253000
Volvo S80
16:55 21.06.2017
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2473967

VIN: YV1AS565171031239

Reg: 410TMJ

Rootsis viimane fikseeritud läbisõit oli 314440. 2015 august 297620.

Eestis, kuulutuses 230000.
rainer300.....
15:31 22.06.2017
Siin ka julmalt keritud http://www.auto24.ee/used/2544691
Prantusmaal 299320km. 2016a.
a66 to mõtlik
09:07 24.06.2017
No ja siis? Tahtsid ise osta aga jäid hiljaks ve?
palun pange siia ainult
15:52 24.06.2017
kerimata hodomeetritega autod. Kuna neid on üksikud siis ei saasta see foorumit.
Keritud autosid on kõik kohad täis ja inimene ei ostakski neid, sest ostetakse näitu, (ja makstakse selle eest) mitte autot.
Normaalne väike kerimine
15:54 24.06.2017
kui nii vähe tagasi keriti.