Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

Siiiidiuss
10:01 07.02.2015
Mulle üks automüüja ütles nii, et kui odomeetril on näit üle 200000 skis naised ei osta seda autot. Timmitakse näit kliendile sobivaks ja kohe läheb kaubaks. Ega siis enmus naised ja paljud mehedki ei oska seisukorda kontrollida aga numbreid ikka tunnevad.

Mina ei osta põhimõtteliselt 400 pluss sõitnud autot. Olgu ta kui korras tahes. Kui on mingi 500 eurone auto siis pole läbisõit enam oluline vaid see mis korras auto on. Kui roostes pole ja tuled klaasid terved, sillad koera ei jookse ja mootor õli ei võta ja käib ilusti, salong puhas ja pole üleliia kulunud. Käigukastis on õli ja kast vaikne ning roool ei kisu ei loksu pidurid töötavad skis pole ju kahju 500 mksta. Aga kui jutt käib juba3000eur ja edasi maksvatest autodest siis tahaks ikka ju õiget läbisõitu ka teada:)
peastsoe?
12:53 07.02.2015
Siiditussil on ikka väga head soovid. 500 euri eest eriti :D Arvan et sa peab oma 20 aastat vana audiga siiski veel 20 aastat sõitma :D
jee.kim
13:04 07.02.2015
Miks Ta peaks peast soe olema?
Ostan juba mitu aastat järjest talveks JUST selliseid.
Pea-asi, et oleks kehtiv ülevaatus järgmise aasta aprillini, siis läheb tsiklisõiduks.

Uskuge- valikut on küll! Tuleb vaid natukenegi oma kompleksidest üle saada ja Tallinnast välja vaadata.
Tuscan
16:50 07.02.2015
Taani registri järgi oli selle http://www.auto24.ee/used/1890172 audiaid0 viidatud Toyota Hiace läbisõit viimati 360 tuh km, nüüd müüakse 161 tuh pähe ehk 200 tuh km on maha keritud.
Lööge ise Taani registrisse neid KS Auto autode VINe sisse ja te ei leia mitte ühtegi kerimata autot sealt aiast https://motorregister.skat.dk/dmr-front/appmanager/skat/dmr?
_nfpb=true&_nfpb=true&_pageLabel=vis_koeretoej_side&
amp;_nfls=false

Muudetud 07.02.15 16:50

passati omanik
18:19 07.02.2015
üks vw touareg on sääl õige läbisõiduga.
ˇ
19:47 07.02.2015
ainult puruloll võib uskuda, et 12a vana kaubabuss on vaid 160K sõitnud.
sama lollid on ka müüjad, kelle arvates taoline läbisõit usutav on.
sibulkinrsk.
19:53 07.02.2015
http://www.auto24.ee/used/1937122

eile oli see müügis 233 t läbisõiduga ja 1190.-
Ju siis palju vaja olnud tagurpidi sõita :)
nojah
14:34 08.02.2015
http://www.auto24.ee/used/1937049

Antud auto oli paar nädalat tagasi müügis 460000 läbisõiduga ja 2400 euriga. Tahtsin antud autot osta, aga müüja ei olnud nõus piisavalt hinda alla laskma, et minu arvates see ost oleks end ära tasunud. Omanik ise tundus aus ja luges kõik vead ette. Kere oli igast nurgast roostene ja Antud reg numbrit guugeldades leiab, ka järgneva lingi lingi ja sealt vini, et juba täpsemat mnt kodulehelt läbisõitu vaadata.

http://af.ee/vin/WBAAP71050EM04497/
nojah
14:34 08.02.2015
http://www.auto24.ee/used/1937049

Antud auto oli paar nädalat tagasi müügis 460000 läbisõiduga ja 2400 euriga. Tahtsin antud autot osta, aga müüja ei olnud nõus piisavalt hinda alla laskma, et minu arvates see ost oleks end ära tasunud. Omanik ise tundus aus ja luges kõik vead ette. Kere oli igast nurgast roostene ja Antud reg numbrit guugeldades leiab, ka järgneva lingi lingi ja sealt vini, et juba täpsemat mnt kodulehelt läbisõitu vaadata.

http://af.ee/vin/WBAAP71050EM04497/
ˇ
14:55 08.02.2015
kuulutuses: - Eestis al. 2007.a. ühe omaniku käes

maanteeameti lehel:
08.10.2012 Omaniku vahetus
06.06.2008 Omaniku vahetus
24.08.2007 Omaniku vahetus

kuulutuses: - ROOSTET EI OLE
.imelik.jama
15:11 08.02.2015
Viimane aeg on juhtunud selline asi, et tekkinud mingid ärikad,kes hakanud igast jama kokku ostma ja isegi ei viicita enam korda teha, vaid müüakse kohe edasi , valetades kokku ja vigu varjates+ ostu-müügilepinguga eelmiselt omanikult.
Need näeb ära teatud stiilis fotode tõttu.
Kuna ise otsin kuid juba omale teist autot siis jälgin pidevalt turgu.
Nii kui midagi head müüki tuleb, on juba mingid vanad autot vaatamas ja ostmas. Koguaeg peab refreshima auto24 lehte, et midagi head saada.
Isegi pesta nad ei viici, ainult kerivad ära ja kohe müüki.
........
16:04 08.02.2015
No iga ajudega inimene saab selle Toyota HIACE puhul aru, et asi ei ole õige. Sellise läbisõidu juures on originaal plekkveljed veel korralikud...ei ole vaja veljehõbedaga kohapeal "värskenda" nii, et rehv on samuti värviga koos. Siduripedaali kumm on olematuks kulunud, rool läigib jne. Istmekatted on igatahes peal olnud.
200 000 maha kerida on ikka liig...aga senikaua kui inimene ostab odomeetri näitu ,mitte autot siis seda tehakse ikka endiselt.
Kaupotoo
17:19 08.02.2015


Leidsin ka kirjavahetusest endise omanikuga müügikuulutuse üles.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1167489

Muudetud 08.02.15 17:21

nojah
17:23 08.02.2015
Re: Hoiatus! Läbisõit 100% keritud
See eelmine omanik väitis mulle ka, et oli 7 aastat auto omanik olnud ja ma väga isegi ei kahtle selles. Pole selleks põhjust, kuna vead näidati mulle kohe ette ja tundus , et omanik üritab mind veenda autot mitte ostma. Auto olevat soetatud Tartust, nii et kurat teab palju sealt juba eelnevalt oli maha keritud. Ilmselt oli liisingu auto ja sellepärast ka omaniku vahetusi nii palju olnud. Kunagi oli mul liising Sampo pangast, aga see vahetas nime Danske-ks ja see läks samamoodi omanikuvahetusena kirja.
Roostes oli auto igalt poolt - kõikide uste alt ääred, esimesed tiivaääred, tagumine luuk, kõike ei mäletagi. Tundub, et miongi roostetõrje on siiski tehtud, aga ilmselt on see paari kuu pärast jälle väljas, vaevalt, et seal mingit kvaliteet tööd on tehtud.
vikiiiolsmdm
18:08 08.02.2015
Sellest vikko renholmist varem ka juttu olnud,et tegeleb pettusega...Ostab odavalt rikkega autosid kokku ja kallimalt tuleb myyki ideaalne auto,kuigi midagi tehtud auto juures pole
...
18:18 08.02.2015
Ühesõnaga, ostad kasutatud auto, tõmmatakse sulle 100% kott pähe. Normaalne!
ˇ
18:36 08.02.2015
kauge kaarega tuleb mööda käia autodest, millede marginimele on lisandunud igasuguseid maaväliseid lisandeid- Facelift - Executive Edition - FULL 2.0 TDI, Family Edition, Familia, chrome line, ECONOMY, elegance, classic (kui tegu pole just mersuga), Special edition, ELEGANCE DESIGNO, FINAL - EDITION, Kombi Comfort, luxsury, Saab 900 Classic SWISS (mida krt on saabil pistmist šveitsiga? sry, on küll :Toodud riigist: Šveits) jne.
ainult loll äheb sellist lisandite peale pöördesse. ja muidugi iga suvalise opeli või pesukoti diisli järgi topitakse TDI.
A!
19:42 08.02.2015
huvitav mida tähendab seal pemmi kuulutuses, et webasto 2x?

lisaks peaks mainima, et joomase peaga tehtud pildid ei ole kuigi tulemuslikult tehtud pildid, pea hakkab kergelt ringi käima neid virgo tehtud kaadreid vaadates. järgmisel omanikul on muidugi hea, et selline teema olemas on, saab vähemalt läbisõidu õigeks kruttida hiljem.
mikktasa123
11:49 09.02.2015
Tere.

Mina olen antud Volvo omanik. Mind teavitati, et mu müügis olevat autot on siin foorumis mainitud. Kuna ma isiklikult pole kontrollinud läbisõitu siis üllatusin kui selline number ette tuli. Tegin koheselt Info-Autosse päringu ning sain vastuse:

"
Tere,
Mainitud sõiduk käis viimati meie juures detsembris 2013 ja läbisõit oli siis 178899 km.

Lugupidamisega
Martin Mäemets
Volvo teenindusjuht
"

Kahjuks ei oska ma öelda kus Teie info pärineb, kuid see ei ole õige ning on ülimalt ebareaalne. Soovi korral võite ise Info-Autosse päringu sooritada ja kontrollida. Paluksin Teil mind puudutava postituse foorumist eemaldada.

Aitäh. :)
Milline Volvo?
12:10 09.02.2015
Kindalsti oli mingil volvol 2013 detsembris läbisõit 178899 km, aga küsimus on millisel? Pane siis või vin koodki, kui värvi ja reg. numbrit ei mäleta :-)
mikktasa123
12:56 09.02.2015
ronn01
14:04 09.02.2015
kui võtta maanteameti e- teeninduse andmed siis viimasel Tehnoülevaatusel oli läbisõit 717 000 ..... km
mikktasa123
15:06 09.02.2015
Tere,

Käisin Maanteeametis kohapeal ja suhtlesin seal mingi spetsialistiga ning tegin avalduse kontrollimiseks. Olen enam kui kindel, et ÜV-punktis on tehtud mingi viga ja vale läbisõit kirja pandud. Kui aastal 2011 (eelviimne ÜV) oli läbisõit x-km (nt 130k) ja 2013a (viimane ÜV) läbisõit järsku 717k siis minu loogika ütleb, et see on täiesti ebareaalne.
Hoian kursis mis Maanteeamet sellest arvab. Kuid olgem ausad...717k sõitnud auto..ostke kõik Volvosi...ei lagune, ei kulu..isegi pärast 700 000 tuhandet nagu uued!!!!!
TsirpTsirp
15:17 09.02.2015
No jah, kahe aastaga 585624 km. 585624 : 730 = 802.22 km IGA päev aasta ringselt= u. 80 l bensiini * 1.1 € = 88 € * 730 = 64240€ : 24 oleks 2676€ iga kuu bensiini peale, pole paha. Võimalik? jah kindlasti.
ronn01
15:25 09.02.2015
Auto on ju registreeritud eestis 2008a küsimus on selles kas selleks ajaks oli õige läbisõit, kuid nii vanal autol ei oma see läbisõit tegelikult enam mingit tähtsust.
mikktasa123
14:44 11.02.2015
Tere,

Teavitan, et kogu see absurdi-maiguline trall ümber müüdava Volvo (http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1919236&rhash=31
2c) on lõppenud. Maanteeametile tehtud avalduses palusin neil uurida ja kontrollida läbisõidu õigsust. Nüüdseks on nad seda teinud ja andmeid oma andmebaasides korrigeerinud.

Vastus Maanteeametilt:

"
Tere!

Meile laekus tõend AS Info-Autost, millega kinnitatakse, et sõidukil reg. nr. 464MLO on 12.2013 fikseeritud odomeetrinäit 178 899 km. Võttes arvesse meieni jõudnud infot, muutsime odomeetrinäidu ka oma andmebaasis.
"

Aitäh ülimalt tublidele ja aktiivsetele auto24 foorumi kasutajatele kes heast tahtest ja omast vabast ajast juhtisid tähelepanu probleemile. Loodan, et olete sama tublid edasi!

Tänud.
ronn01
12:54 16.02.2015
Loodaks et on eksitus
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1939669

ls märgitud 68 700 ja kirjelduses 140 000km teostatud täishooldus
puulill52485456
13:18 16.02.2015
Tore Zafira jah. Andmed segi nagu pudru ja kapsad:

17.05.2013 odo näit 512 170 Tehnoülevaatusel

16.02.2015 Läbisõidumõõdiku näit: 68 700 km · hooldusraamat

140 000km teostatud täishooldus (hammasrihm,rullid,õlivahetus mootoris,käiguksatis,piduriklotsid ees,taga,esimesed stabilisaatorivardad)

Ühtegi nendest töödest 68 700 km peal veel teha ei tuleks va õlivahetus.
ˇ
13:21 16.02.2015
maanteeameti andmeil 17.05.2013 läbisõit 512 170 km. ilmselt jälle sisestusviga ja peaks ehk olema 51 217.
samas ei hakka keegi hammasrihma üldjuhul alla 100 000km vahetama, seega lisainfo on natukene veider.
Tarktarakan
16:49 16.02.2015
Tarkpead, ega hammasrihma aind läbisõidu järgi ei vahetata. Vahetuse välp on x km tagant või x aasta tagant, olenevalt siis margist nii nagu teha ette näeb. Ford Mondeo diislitel 2007.a. + näiteks 200 tuhat km või 10 aastat.
puulill52485456
16:53 16.02.2015
Jah tarkpea. Antud Zafiral on HR välp 90 000 km/6 aastat. Kumbki pole ju täis mõnedel andmetel.
Tarktarakan
17:29 16.02.2015
Ega varem vahetamine ka halba ei tee :D
ˇ
20:06 17.02.2015
vikko jälle põneva nimega ideaalset autot pakkumas
Ford Mondeo GHIA - Executive Edition - SLX Touring
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1944109
valge15
20:54 17.02.2015
kade oled või? mis selle postituse point oli?
ˇ
21:12 17.02.2015
põhipoint oli Executive Edition - SLX Touring
valge15
22:02 17.02.2015
Teema pealkirja ei loe välja? Võta sõnaraamat appi.
Avdii
22:42 17.02.2015
Härra on juba ära unustanud, et autol olid toomisel peal prantsuse numbrid (nagu ka pildil) mitte saksamaa nagu kuulutuse kirjelduses. Ning rooli järgi võiks öelda, et auto on kuskil 250tkm kanti sõitnud...
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/408/auto_php-id=1495
408-view=101-www_auto24_ee.html
viimsele.
23:11 17.02.2015
Ma toon ka saksast autosid, millel prantsuse numbrid, point ju ikkagi,et auto saksast. ja rooli järgi sa nüüd küll ls. ei ütle. mõttetu iba. On 300 t sõitnud mersud,millel rool nagu uus ja samas 100 t eestis aetud,millel ei tea mida selle rooliga tehtud. Mööda bahni kihutades hoiad kinni ühe käega ühest kohast ja rool ei kulugi- sõida tallinnas aukude vahel slaalomi,siis ei kestagi rool kaua.
to viimsele.
01:08 18.02.2015
Küll me teame mis te nende autodega teete ja meelega rooli pihu vahel ära kulutate.
professor_sammaljalg
10:01 18.02.2015
ei usu väga, et need prantsuse taksod nelja aastaga ainult 250tkm läbi sõidavad, ja kas on juba kast otsad andnud, et mingi 5-käigulisega asendatud või :D
ˇ
10:12 18.02.2015
selle mersuga on hellade kätega ülekaaluline mööda baani kimanud- rool ilus, iste lohkus.
muff.1
19:02 18.02.2015
http://www.auto24.ee/used/1944848

See läbisõit väga seinast seina läbi aegade käinud + taxo ka olnud.
vanames
19:30 18.02.2015
Uskumatul heas korras Irw- esivedrud on eriti heas korras, või juba läbi lansekate tuppa tulnud- väga ära hooratud mulje jätab.
muff.-12
19:40 18.02.2015
Huvitav, kas taha on pandud tavavedrud?
õhuga sedasi see auto küll ei seisaks.
Suht väsinud auto on jah.
vanamut67
18:46 21.02.2015
Päris kole sisu ka, suht 500 juures arvatavasti läbisõit, sest enne kui leedust siia jõudis, keerati 100 t ikka maha.
sahcar
19:14 21.02.2015
http://www.auto24.ee/used/1932677
937MLG
AUDI A6
VIN: WAUZZZ4BZYN143717
« Tagasi sõiduki taustakontrolli
SÕIDUKI PÕHIANDMED

Esmane registreerimine: 07.06.2000
Kategooria: sõiduauto
Kere nimetus: sedaan
Kere värvus: tumesinine
Mootor: 1896 cm 3
Mootori võimsus: 81 kW
Kütus: diisel
Käigukast: manuaal
Veoskeem: esivedu
Tehnoülevaatus on kehtiv kuni 09.2015 »
Liikluskindlustus on kehtiv »
LIIKLUSKINDLUSTUSE ANDMED
LIIKLUSKINDLUSTUSE KEHTIVUS

Dokumendi nr Kindlustusandja Tüüp Kehtiv alates Kehtiv kuni
57865434 Salva Kindlustuse AS Poliis 10.04.2014 Tulevikus
LIIKLUSKAHJUDE KONTROLL
Sõiduk (AUDI A6, WAUZZZ4BZYN143717) on osalenud kindlustusjuhtumis.
Teave kindlustusjuhtumite kohta on allolevas tabelis.
Aeg
12.01.2011
Koht
Narva, Ida-Virumaa
Sõiduk: AUDI A6, 2000 Vastutuse ulatus: 0%
Makstud sõidukikahju hüvitis: kuni 500 eurot
Sõiduk: MAN 26.314 FNLLC, 2000 Vastutuse ulatus: 100%
Makstud sõidukikahju hüvitis: sõidukikahju ei hüvitatud
Käsitlev kindlustusandja: If P&C Insurance AS
Aeg
04.04.2008
Koht
Tallinn, Harjumaa
Sõiduk: BMW 530D, 2007 Vastutuse ulatus: 0%
Makstud sõidukikahju hüvitis: kuni 500 eurot
Sõiduk: AUDI A6, 2000 Vastutuse ulatus: 100%
Makstud sõidukikahju hüvitis: sõidukikahju ei hüvitatud
Käsitlev kindlustusandja: Salva Kindlustuse AS
Teadmiseks »
LÄBISÕIT
Salvestan
TEHNOÜLEVAATUSTE ANDMED
Tegemise kuupäev
Kehtib Kuni
Ülevaatuspunkt
Liik
Pidurisüsteem
Tuled, helkurid ja elektriseadmed
Nähtavus
Juhtimisseade
Saasted
Muu varustus
Identifitseerimine
Teljed, veljed, rehvid, vedrustus
Šassii ja sellele kinnitatavad osad
Ülevaatuse otsus
18.01.2006
12.2008
Jantech Grupp OÜ
Korraline
07.02.2006
12.2006
Jantech Grupp OÜ
Takso
-
-
-
-
-
-
-
-
-
04.01.2007
01.2008
TÜV Eesti OÜ
Korraline
Takso
14.12.2007
12.2008
BSN Auto OÜ
Korraline
Takso
20.11.2008
09.2010
E-Tehno OÜ (Kohtla-Järve)
Korraline
04.09.2010
09.2012
E-Tehno OÜ (Kohtla-Järve)
Korraline
02.10.2012
09.2013
TÜV Eesti OÜ
Korraline
24.09.2013
09.2014
Revo H.V. OÜ
Korraline
20.10.2014
09.2015
Tehnotop OÜ (Betooni)
Korraline
TEHNILISED DETAILANDMED
Esmane registreerimine: 07.06.2000
Eestis registreerimine: 18.01.2006
Registreeritud Eestis kasutatuna, päritolu riik Saksamaa
Kategooria: sõiduauto
Kategooria tähis: M1
Kere nimetus: sedaan
Kere värvus: tumesinine
Mitmevärviline: Ei
Mootori töömaht: 1896 cm 3
Mootori võimsus: 81 kW
Kütus: Diisel
Käigukast: Manuaal
Veoskeem: esivedu
Mootori mudel: AFN;AVG
Suurim kiirus: 191
Kiiruse piirang: -
MÕÕTMED
Pikkus 4910 mm
Laius 1810 mm
Kõrgus 1484 mm
Rööbe -
MASSID
Täismass 2010 kg
Registrimass 2010 kg
Tühimass 1505 kg
Kandevõime 505 kg
Piduritega haagise lubatud mass 1600 kg
Piduriteta haagise lubatud mass 750 kg
Autorongi mass 3650 kg
Lubatud koormus haakeseadmele 85 kg
KESKKOND
Heitmenorm -
CO2 -
Seisumüra -
Sõidumüra -
MUUD ANDMED
VIN-koodi asukoht mootoriruumi tagaseinal ülal
Tehase etiketi asukoht mootoriruumis paremal rattakoopal
Uksi 4
Istekohti 5
Modifikatsioon -
Tüüp 4B
Variant -
Versioon -
Tüübikinnituse nr. e1*98/14*0051
Keretüüp -
Märkused -
KÜTUSEKULU
Linnas -
Maanteel -
Keskmine -
TELJED JA REHVID
Telgede arv 2
Rattaid 4
Telgede vahe(d) ehk baas(id) 2749
Teljed Rehvid Lubatud suurim teljekoormus Registri teljekoormus Juhttelg Veotelg
1.telg
205/55 R16 91H
205/55 R16 91Q M+S
1090 kg 1090 kg
2.telg
205/55 R16 91H
205/55 R16 91Q M+S
1070 kg 1070 kg
SÕIDUKIGA TEHTUD TOIMINGUD
Kuupäev Toiming
25.03.2013 Omanikuvahetus
14.02.2013 Omanikuvahetus
08.03.2011 Omanikuvahetus
18.10.2008 Omanikuvahetus
02.06.2008 Registriandmete muutmine
18.01.2006 Registreerimine Eestis
18.01.2006 Registreerimiseelne nõuete kontroll
eelmisele
19:39 21.02.2015
miks sa selle jura siia kopisid?
sahcar
19:52 21.02.2015
sest see audi on olnud takso ja spidot on keritud.
eelmisele
20:28 21.02.2015
ja kus on sinu kopeeritud asjas see koht, mis tõestab kerimist?
sahcar
21:06 21.02.2015
vaata mnt ameti kodulehelt järgi. paned vin koodi ja reg numbri ning saad teada. 2010 septembris oli läbi sõit 276681 km. siis sõitis 2 aastat tagurpidi ja sai läbisõiduks 166217 km. praegu müügi kuulutuses 198500 km.
eelmisele
21:51 21.02.2015
seda ma ju küsisingi, et miks sa selle jura siia kopisid kui läbisõitu näha ei ole. maanteeameti lehele oskavad ehk juba paljud ise minna.
https://eteenindus.mnt.ee/main.jsf
Hents3
22:22 22.02.2015
Plaan oli osta see VW Passat (VIN: WVWZZZ3BZ2E195702 ), kuid kui auto (http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1922178) ajaloos natukene kaevasin, leidsin Hollandi müügikuulutuse (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:dRHJY2
Lalq4J:koopplein.nl/zwolle/4565286/volkswagen-passat-variant
-19-tdi-100pk-comfortline-airco.html+&cd=6&hl=en&ct=clnk&gl=
ee), milles on märgitud, et 02.12.2014 oli hodomeetri näit 355805 km ja hind 2600 €, täna, 22.02.2015 Auto24's aga 192300 km ja 3500 €. Müüjaks Indrek Lohk, mob nr 56455192. Igaüks võib ise omad järeldused teha. PS: lükkasin mõlemad müügikuulutused konteinerisse, nii, et nendega saab tutvuda isegi siis kui lingid enam ei tööta: http://www.upload.ee/files/4535930/WVWZZZ3BZ2E195702.rar.htm
l
ˇ
06:55 23.02.2015
täitsa tavaline kuulutus ju.
üllatav ja mainimisväärt oleks asi siis, kui leiaksid kuskilt sarnase kuulutuse, kus läbisõit olekski tegelikult alla 200K.
ronn01
09:46 23.02.2015
Jah kuid ikkagi on tegemist petmisega, nii et see müüa pole usaldusväärne
p
19:34 23.02.2015
Issand jummel. Nii odava auto puhul seda läbisõitu üldse patt vaadata :D häbi peaks olema.
p
21:35 23.02.2015
Ajate siin oma läbisõite koguaeg taga, et välismaalt tulevad aind suure läbisõiduga diislid . Aga Eestis sõidetakse ka samamoodi ja isegi bensukaga. http://www.auto24.ee/used/1946159

Ostke autot mitte läbisõidu näitu ja elu kõigil kergem. Vinguge ka vähem.
to p
21:39 23.02.2015
Ei usu et see viimasel lingil olev auto nüüd nii vähe sõitnud on, pane ikka 200 tuhat juurde
to p
21:42 23.02.2015
...ja mis puutub siia auto hind. Kas rikkama inimese ostetav kallim auto peab olema õige läbisõiduga, kui vaese inimese ostetav odavam auto?
p
22:31 23.02.2015
Täpselt nii ongi.... tegelt hind ja auto vanus siiski paneb asja paika. Tahad väikest läbisõitu ja vanat autot siis maksagi keskmisest rohkem. Vaata Saksamaalt väikese läbisõiduga autosi, maksavad 3 korda rohkem kui siin. Suured läbisõidud aga samapalju kui siin. Muidugi leiab ka hea hinnaga mõistliku läbisõiduga, aga need kaovad kiirelt, sakslane ostab ise ära. Nii et tee järeldused....
Huvitav oleks teada
19:13 25.02.2015
paljud siin (mitte ainult antud teemas) ostjatest üldse midagi ära ostavad, kardan et enamus sõidavad ikka oma vana künaga edasi ja arutavad lihtsalt stiilis...
saaks oma oma maha müüdud ostaks sinu oma kindlalt ära:D
Paul1teyty
23:28 03.03.2015
http://www.auto24.ee/used/793582

640bmh
tmbge61zx62257468

17 märts 2014 oli taanis näiduks 593 000 ja nüüd auto24 s 194 000

Keritud 400 000 maha
ruotsikunn
23:16 11.03.2015
ˇ
06:45 12.03.2015
paras narts mersu küll selle raha eest. aga vahelduseks üks õige läbisõiduga auto ks- autolt. uskumatu, aga tõsi. vahel juhtub.
http://www.auto24.ee/used/1958089
Siiiidiuss
08:18 12.03.2015
Ma ju ütlesin, et tuleb Saksamaalt ka õige läbisõiduga autosid. Samas Fordide toitesüsteem, Delphi pole just kiita.
ˇ
10:05 12.03.2015
kle siidiuss, see on taanist.
Siiiidiuss
11:38 12.03.2015
Vahet pole. Saksast tuleb ka selliseid koormate kaupa.
Tartu kuldvasika rondiärikas
08:24 19.03.2015
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1963419
Tartu kuldvasika rondiärikas tuunis hullult järjekordse mersu ning tegi sellest BRABUSE :D :D :D
Tegelik käbisõit 465000 :D Keritud aga ilusti 265 peale.
peastsoe?
11:16 19.03.2015
Jälle on see hull ühe ilusa auto ära pedereerinud!
Hmm....
11:45 19.03.2015
Ja mersu kuulutuses on veel ilus lause, et soodushind kehtib ainult sulas ostu puhul!
Auu, maksuamet!!!
Siiiidiuss
18:35 19.03.2015
Ilus mersu mis hädaldate siin? Auto on vallasvara mille müügilt ei tule tulumaksu ka maksta!
andrus7373
18:43 19.03.2015
31.01.2013a , ehk 2a tagasi oli 604160km
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1958322


Tervitused siis Tarvole (+372 58 132770) Viljandi lähedale Viiratsisse,kelle auto see on.
Nagu näha,siis aastad on möödunud.. aga ausamat ametit pole veel leidnud :)

skeptik ruudus
18:50 19.03.2015
usun kõike mida näen, hullu töö mersuvend teinud et eelmine aasta suutis leida saksast sellise läbisõiduga cabrio, http://goo.gl/MKA4S7 see oli kindlasti mingi müügimehe auto
Avdiii
21:26 21.03.2015
Kõik ruttu ostma läbisõitu nagu Eesti rahval kombeks:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1961543
99700km ja hooldusraamat MB E200 NGT

2014-11-06 oli rootsis ls 309tkm.
http://biluppgifter.se/fordon/WDD2120411A513583

Tegu ikka väga nahhaalse härraga...
agaaaaaa
16:56 22.03.2015
Kuidas kontrollida Rootsist toodud autode läbisõitu kui ei tea Rootsis olnud reg numbrit vaid teada on ainult vin kood.
Nihhuijaa
17:04 22.03.2015
Ma ei saa aru, kas keegi tõesti maksab üle 20000 € niisama, üldse uurimata mida on ostmas? Kui nii on mina hakkan ka autosid sisse vedama.
To: aaagaaaa
19:36 22.03.2015
Anna vin, proovin aidata.
dipl.kaufmann
19:57 22.03.2015
agaaaa
20:55 22.03.2015
qwerty987
21:03 22.03.2015
Selle auto puhul mine esindusse ja saad täisajaloo. Arvan, et see on minu toodud ja ls oli ca 190 juures mingi aastake tagasi?
ihfsafhsahfosao
18:07 24.03.2015
http://www.osta.ee/piirhinnata-korralik-saab-9-5-1-9-diisel-
automaat-62559068.html?_src=listing


Taanis oli 2014 september 598 000 ees ja oksjonil mainitud 231 000

Ys3eb59w063515889
BRC läbisõit
12:00 26.03.2015
Tundub , et BRC on jõudnud tagasi sinna , kus kunagi oli. Vahepeal tundus juba , et täitsa normaalne koht.

http://www.auto24.ee/used/1967170

23.07.2014 oli läbisõit 353854km, vin: WDD2120051A131445
Õige läbisõit täna siis umbes kaks korda suurem, kui näidatud.
stammer
14:07 26.03.2015
See on küll imelik, et kui on andmed vabalt saadaval, siis ikka võetakse auto keritud odomeetriga müüki. See on juba tahtlik ostja huijamine!
p
15:12 26.03.2015
to stammer

Kõik andmed on näha ja ostjal võimalus alati kontrollida. Mis huiamine see sinu arust on? Kas siis keritud auto peaks kusile vanametalli viima mitte müüma? Nemad võtavad ainult komisjonimüüki ja kõik. Kuskil ei ole ka mainitud et läbisõit on 100% õige jnejne. Hinda ka lisaks 2,5k teistest soodsam, seega siin vingumiseks küll põhjust ei ole.

Taunikud koos siiin ikka
pretenzionist
16:01 26.03.2015
kui komisjonimüüja deklareerib (lepingus)auto kontrollimist ja estitatud andmete õigsust
on pettuse korral õigus pöörduda tarbijakaitsesse
see ei maksa midagi ja kui suudate BRC pettust tõestada saate kindlasti satisfaksiooni
stammer
16:04 26.03.2015
Tabasin vist naelapea pihta :) Aga eks iga automüüja vaatab ise, kuidas oma mainet hoiab.
BRC läbisõit
16:27 26.03.2015
Mina ei näe kuskil komisjonimüügi viidet, seega on tegu nende varaga.

Soliidne müüja paneks sildi , et näit keritud ja viimane teadaolev näit oli selline .....
ja iga huviline saab ise otsustada, et kas ta tahab 400000 sõitnud autot , selle raha eest või mitte.
NunuhhJajahh
13:51 27.03.2015
http://www.auto24.ee/used/1956581

Ca 360tkm. Veidi võib ju ikka maha võtta :)
pretenzionist
16:25 27.03.2015
mis see kasum võiks olla sellise auto (cng) müümisel
tegu ikkagi majandustegevusega , mille sisuline alus on pettus
odomeetriga manipuleerimine on vaja kriminaliseerida
teen ettepaneku eistada Rosimannusele kui EV tegelikule juhile petitsiooni
hyiamise lõpetamiseks
Kirikupapa
17:33 27.03.2015
Auto 24s on saadaval Volvo S80 2,4 reg number 995TDZ IS 190000km.Isik ostis selle aastal 2008 ja ka siis oli auto is 190000km.Hind on 1500.- ja see on odavaim Volvo S80 auto24s.
kunagine opeli omanik
20:33 28.03.2015
http://www.auto24.ee/used/1961404
14.10.2014 oli selle auto läbisõiduks 151192 km.
Õudus kuubis
12:49 29.03.2015
see on lihtsalt juba kui palju neid autosi keritakse. Isiklikult on mul jumala savi palju seal kellal on, parm olgu õige! Naljakas on see et läänes seda ei teha ja müüvad ikka. Miks meil peab kerima et oleks võimalik müüa???? Kuna me ka selle koha pealt läänelikumaks muutume?
Minu jaoks on see samasugune kelmus nagu vanainimestelt raha välja petta...
mhmmm
15:10 29.03.2015
kle ninatark-enamus ongi läänes tsurkidel ära keritud, paljudel juures ka tekst et nur export
to Õudus kuubis
15:56 29.03.2015
Õige. Tegelikult võiks sellele probleemile mõelda juba autotootjad et muuta odomeeter kerimatuks. Selliste autode järelturu kauplemine muutuks hoobilt paremaks ja usaldusväärsemaks. Sest kui ostja teab millal reaalselt on rihma või ketti vahetatud siis ta teab kulutusi planeerida. Praegu on nii et inimesed igaks juhuks vahetavad mootoririhma sest keegi kurat ei tea millal seda tehtud on kuna mingid debiilid kerivad odot edasi tagasi.
Auto hind peab vastama läbisõidule. On vaks vahet kas masin on suure läbisõiduga pehmeks sõidetud või mitte. Kas ootab ees kulukas mootori, käimari või roolilati remont või mitte.
Odomeetri kerimine on vargus kliendi tagant nagu iga teine vargus
no nii
16:12 29.03.2015
siin käib ikka seesama targutamine,kuidas küll inimesed aru ei saa,et eesti inimene tahab keritud odomeetriga autot,tahab saada ju hästi soodsalt kätte,maksa igalt margilt 3000-5000.- eur juurde ja saad originaal sõidu,pole ju probleem.
no nii
16:17 29.03.2015
ei pruugi selle kõrgema hinna eest ka originaal läbisõitu saada. huiaarikute nahaalsus on erinev.
breaking bad
16:21 29.03.2015
Mõned aastad tagasi oli soome TV -s probleemsaade ,kus küsiti otse saksa ADAC
juhtide käest ,et kas saaks seda odomeetri värki kuidagi seadustega reguleerida.
vastus oli ,et saaks küll ,poleks probleemi aga küsimus selles ,et kogu admin. kulu maksavad autoostjad kinni.sisuliselt lisaks see kasutatud autodele hinda min 15-20% ,mis ei meeldiks mitte kellelegi. Kasutatud autode export on Saksas nii suur bisness,et seal ei soovi mitte keegi mingit lisajama ja kulusid.riigil odavam lasta tuhandetel türklastel ja idaeurooplastel susserdada autodega kui neile mingeid abirahasid maksta.
Tartu mehed...
16:53 29.03.2015
MNT ülevaatuse andmete järgi käib ka sellel autol spido tagurpidi juba aastast 2005:
http://www.auto24.ee/used/1970058
Mida arvate seltsimehed?
fpisrhpsahfhashfl
20:02 29.03.2015
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1968739

Reg. number: 774 TKM
VIN-kood: wvwzzz3cz6e150228

Vähemalt 100 000 maha tõmmatud
Vahemalt muuk
22:44 29.03.2015
on moistlikku hinnaga. 2.0tdi + DSG, peab kontrollima seda Passatit, LS +/- 200 tuh. km. pole siin enam oluline =))))))))))))