Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

siiidiuss alias sitauss
19:51 24.01.2015
Kas sul midagi targemat teha ei ole kui kõiki autosi mnt.ee lehelt üle kontrollida?
1300 eurise autot läbisõidu järgi osta on küll nüüd natuke naljakas :D
Siiiidiuss
19:54 24.01.2015
Selle Audi andmed on mnt kodulehel huvitavad. Aastal 2007 läbisõit 206000! Aastal 2008 aga muutus auto no ajas tagasi ja läbisõit 137000.
http://www.auto24.ee/used/1928414
Siiiidiuss
19:59 24.01.2015
Kes on läbisõidu järgi auto ostmisest on rääkinud? Ostjal on õigus teada auto tegelikku läbisõitu ja seda kontrollida! Kui andmed ei klapi ja ei meeldi siis ei viitsi ju edasi vaadatagi ega helistada kuulutuse peale. Vale või varjatud läbisõidu näiduga masinaid ei viitsiks vaatamagi minna. Mis veel ostmisest rääkida!
sitaussike
20:02 24.01.2015
mida sa siis nii vähese raha eest saada tahad? 100k sõitnud autot? palju sinu panni on juba keritud 10 korda?
Normaal
20:05 24.01.2015
Vähemalt praegune omanik on varuga numbri pannud
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1928823

MNT päring on nagu nafta hinna graafik
Siiiidiuss
20:16 24.01.2015
Seda mnt läbisõidugraafikut on naljakas vaadata. Need kes ei keri neil graafik tõuseb. Kelle auto keritud neil tõepoolest graafik jookseb üles alla nagu börsil või nagu nafta või elektri maailmaturuhind. Teen ettepaneku, et kui auto24 kuulutuses vin koodile klikkida sis viskab ette läbisõidugraafiku. Kui seal jookseb joon üles alla siis edasi pole mõtet vaadata. See teeks ostjate elu hulga lihtsamaks!


1300 euri eest võib ka alla 100000km sõitnud auto leida osta. See ei ole mingi ime! Minu pärast võib 240 tuhande asemel 340 tuhat ka olla. Aga vähemalt olgu näit õige. Praegu kui osta keritud odomeetri näiduga auto siis see on kokkuvõttes ikkagi pettus! Sest et inimene ostis endale selle näiduga uuto mis odomeetril. Aga kuna tegelik näit on kõrgem siis inimene on seega petta sanud. Kõik ei tea EGA oskagi mnt.ee lehel kontrollimas käia ja heauskselt ostjad on seega potensiaalsed pettuse ohvrid!
TK
20:22 24.01.2015
Arge ostke l2bis6idu j2rgi. Tark ostab aastaarvu ja kw j2rgi. Veel targem pyhib tolmu maha ja ostab mootori koodi ja k2igukasti nr j2rgi. V6ib ka v6tta esimese ette juhtuva kes on v6hik, nii nagu Jumal juhatab!
TK
20:25 24.01.2015
Kuid kes olen mina ytlema, kes mida v6ib! Olge 6nnistatud!
sitrus*
21:20 24.01.2015
Läbisõidunäit olgu kõige kõrgem,tähtis,et kapremonditud ja vanaraua hind asjal.

Kahjuks aastas saan lubada 3 korral seda rõõmu umbes.
Siiiidiuss
21:22 24.01.2015
Samas kes eriti usin kerija see kerib enne ülevaatust igal aastal. Siis ei ole millegist kinni võtta ja 10 aastat vanal autol võib odomeetril olla 9000 km kuigi tegelikult on sõitnud 300000km. Hiljuti käisin üht väidetavalt 100000km sõitnud mersut vaatamas. Rool oli igatpidi sile nagu pullinina. Usun et reaalselt oli sõitnud 300000!
African Beauty
09:44 25.01.2015
Cadillac Seville http://www.auto24.ee/used/1682358 nüüd 150000 aga 2012 Rootsis; Senast godkända besiktning: 2012-04-18

Vägmätarställning: 225187
sitaussike
09:59 25.01.2015
Läbisõitu rooli järgi hinnata on paras lollus ikka. Kõik oleneb kasutajast ja kus sõidetakse. Tõin hiljuti saksast 400k sõitnud mersu ja rooli järgi seda ei loeks keegi välja. Tuttaval Eestist ostetud ja ainult tema käes c-klassi mersu, sõitnud 120k ja rooli nahk jumala läbi.
Normaal
10:03 25.01.2015
YV1RS59G732287108

Ülevaataja näpukas vist
Viimati 717 tuhat
Normaal
10:04 25.01.2015
Avdii
10:39 25.01.2015
To African beauty.
Muu varustus
välistemperatuuri näidik
elektrilise soojendusega esiklaas
tagaklaasi soojendus
reisiarvesti
LÄBISÕIT MIILIDES

Mis asi sulle selgusetuks jääb? Kas lugeda ei oska? Suurelt ju kirjas et LS MIILIDES. Ei usu et keegi 20t km maha hakkaks kerima. Kui siis ikka juba vähemalt 60tkm
Siiiidiuss
10:41 25.01.2015
Krt EGA ma roolinahast ei rääkinud vaid ika roolist endast. Pole võimalik 100 thqnde läbimisel rooli nii siledaks saada osade kohtad pealt. Kui iga päev 1 km otsa sõita ja sedagi slaamomis siis ehk veel saan are et rool sile nagu pullinina. Aga tavatingimustes 100000 sõitnud autol on rool peaaegu nagu uus. Ma olen autosid enne ka näinud ja mind juba sellega ära ei PETA!


Kokkuvõttes on kasutatud autode turul paradoksaalne olukord. Üle 10 aastased autod on enamus keritud odoga. Müüjad ei taha hinda alla lasta.Ostjad ei taha maksa sest auto palju sõitnud ja odomeetri näit võltsitud ja auto tahab lisakulutusi. Nokk kinni saba lahti. Paljud ei julge seepärast kasutatud autot ostagi. Kindlam uus osta poest. Tuleb algul rohke maksa aga kokkuvõttes vähese läbisõidu korral auto turu hind hiljem müüee teiste keritutega võrreldes kõrgem. Ja jälle oledvõidumees! Kui müüa ei taha siis saab sõita surmani kui hästi hoida! Kasulik on osta ka kuni 5 aastast autot alla 50 tuh sõtnud. See on veel sisuliselt uue väärne. Kuid samas turuhind kukkunud poole võrra!
vaapo
11:33 25.01.2015
siiiidiuss,sinu teksti lugedes jääb mulje,et 2 varianti,kas oled eestist kokku ostja või elus kibestunud autohändler-nii tarka juttu keegi ei aja peale sinu.Edu ja lootust,et jutt läheb aina paremaks!!!!!!!!!!!
Kurahara
12:42 25.01.2015
Läbisõidumõõdiku näit: 150 000 km, Vägmätarställning: 225187, kas rootslaste süsteem oskab automaatselt vahetada miilid/km. Eriti ei usu sest auto pole ilmselt nm. import auto. Vähemalt minu saksa mudeli spidokas on km mitte miilides. Fordonsstatus: Avställd (2013-05-10)
Tillfällig registrering: Nej
Antal ägare: 5 Yrkesmässig trafik: Nej
Fordonet tillverkat:
Producentansvarig: 556036-4902
I trafik första gången i Sverige: 1998-09-24
I trafik första gången i utlandet: Import/införsel: Nej

Ägarbunden dispens: Nej
Ägarbunden dispens upphör: Nej


Besiktningsuppgifter
Besiktningstermin: 2013-02-01 - 2013-06-30
Senast godkända besiktning: 2012-04-18


Vägmätarställning: 225187

Americanooo
13:29 25.01.2015
American beautys märgitakse läbisõit miilides isegi siis kui spido on km-des mis on suhteliselt jabur. Seda kasutatakse et LS tunduks esmapilgul väiksem kui teistel. 150000 miili on mingi 230000km. See aga tähendaks et auto on viimased aastad pm ainult seisnud.
See miili km süsteem ajas mind kord segadusse kui kohapeal oli auto spido kilomeetrites aga netis märgitud miilides.
antonio23
14:18 25.01.2015
ehh

Muudetud 25.01.15 14:35

tark mees taskus
17:39 25.01.2015
Americanooo (registreerimata) - kui nii tark oled tee üks kuulutus kus saad läbisõidu märkida nii et läbisõidu taha tuleks mi
normaal
18:24 25.01.2015
Sõiduki andmed
Sõiduki Staatus: Öise (2014/09/06)
Ajutine registreerimine: Ei
Number omanikud: 13 Commercial: Ei
Toodetud sõiduki: 1999-1910
Lavastaja Vastutav: 556036-4902
Liikluses esmakordselt Rootsis: 2000-03-03
Liiklus esmakordselt välismaal: Import / saabumiste: Ei
Omand Seotud vabastus: Ei
Omanik Bound erandi kehtivusaja lõppu: Ei

Ülevaatus andmed
Ülevaatus aeg: 2015/01/01 - 2015/05/31
Viimati volitatud inspekteerimisasutus: 2014/05/15
Odomeetri näit: 355994


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1929287
ˇ
20:55 25.01.2015
maanteeameti andmeil 10.12.2014- läbisõit 154 526km.
kuulutuses kirjas120 000km
isegi see 154 000 on sellise auto jaoks absurd, aga no kerida veelgi allapoole on juba idiootsus.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1929235
vin: 1FDRE14W91HA38693
reg.nr. 89ZJC
ssddfg
09:37 27.01.2015
http://www.auto24.ee/used/1874388

Senast godkända besiktning: 2013-10-16
Vägmätarställning: 331469
Karosserikod särskilda ändamål: Taxi (06)
qwerty987
20:08 27.01.2015
http://www.auto24.ee/used/1885067

Kui see ei ole Prantsusmaa ex-takso, olen mina Hiina keiser :)
keiser123
20:42 27.01.2015
Järelikult oledki Hiina Gei-ser.
to qwerty987
20:43 27.01.2015
Tõesta siis ära, et on Prantsusmaa takso mitte ära aja jama suust välja. Kas tänapäeval on kõik valged VW-d taksod prantsusmaal? Kõik valged škodad on taksod Eestis?
...
09:19 28.01.2015
http://www.auto24.ee/used/1923510
Antud isend pakkus endalegi suvel huvi aga kui esinduses ls kontrollisin öeldi et 2013a oli hooldus olnud 300 000 juures ja ilmnenud ka mingid käivitusprobleemid.
Siiiidiuss
10:19 28.01.2015
See viimane on ikka eriline tünn siis ju! Maksad 15 kilo ja saad 300+ tuhhi maha sõitnud auto. Mõttetu!
max,
11:11 28.01.2015
http://www.auto24.ee/used/1602027
Hoolderaamat- 11.2012, läbisöit 59660
Møller autos vin näitab 06.2012 läbisöiduks 69500
Arusaamatu ja möttetu kerimine. Oleks peaaegu esmamulje järgi ära ostnud, aga pöhimötte pärast jätan ostu ära, ei soovi petturiga tegemist teha.
ˇ
11:11 28.01.2015
15 kilo eest saad audi sildiga kaubiku. tase. igal mehel sellist ei ole.
N1 kategooria (kaubik) on sõiduk, mille täismass ei ületa 3,5 t
...
11:47 28.01.2015
ja see 2013a hooldus oli tehtud esinduse jutu järgi prantsusmaal,mitte eestis kuskil.
ja kui omanikule ütlesin,et ikkagi ei soovi seda autot,kuna ls ei ole õige siis tunnistas isegi asja ja ütles et õige ls-ga autosid ongi raske leida.aga õnneks see minu meelt ei muutnud.
Siiiidiuss
23:08 28.01.2015
Nojah, kurb tegelt et nii paljud on vassimise ja klientide petmise teed läinud. Ausaid müüjaid on ikka väga vähe. Põhiline ongi odo näiduga petmine!
ka atv-ga jokitatakse. Kawasak
21:44 29.01.2015
Kõigepealt oli see kullake müügis küll Tallinnas küll kuskil kesk-Eestis.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=34678014e71e1097a
d7c562c0f4dbdad


Müüjaks siis Kristjan +3725292760


http://www.auto24.ee/used/1931640

Müüjaks siis Tanel 5252998

Kõik oleks ilus. Jääks isegi uskuma :), aga sellel isendil dokumendid näitavad, et ARK-s arvel üldse aastast 2006, aga siis pritsungiga sellist Kawasakit polnud OLEMASKI VEEL. Lisaks siis veel, et 2010 aastal kuni siiani T5 arvele ei saa mitte mingi valemiga Atv-d.
Loomulikult on kõik vahetatud ja viimase peal korras. nagu alati.
Potentsiaalsel ostjal soovitaks siis kontrollida ka näiteks selliseid asju nagu neliveo lülitust , bensiini pumpa lisaks dokumentide õigsusele. Need on põhiasjad, mis sellisel aparaadil lagunevad. Kuna tegemist ka 2 pütase isendiga mille lastehaigus oli meeletu õlivõtt siis ka mootori seisukorda.
Seega Tartu taksojuht-ehitaja Tanel on kas ise tünga saanud ja nüüd üritab maha müüja või on tegemist teadliku ärimees "nossoviga", kes ostiski sileda ja hea varustusega pilli äritsemiseks.
Igatahes soovitan olla ettevaatlik.

Asjata ei öelda, et ehitajatest ja taksojuhtidest tasub eemale hoida
no onkvnlnvlk
19:23 30.01.2015
Auto leedust toodud,kindel see et õige läbisõit! Oskab ikka hästi valetada, isegi münchen valesti kirjutatud
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1930516
passati omanik
19:48 30.01.2015
to no onkvnlnvlk. ära puhu paska mees. selle mini andmed on siin
810BMX
MINI ONE
VIN: WMWRA31040TA30864
« Tagasi sõiduki taustakontrolli

Esmane registreerimine: 23.12.2002
Kategooria: sõiduauto
Kere nimetus: luukpära
Kere värvus: hõbedane
Mootor: 1598 cm 3
Mootori võimsus: 66 kW
Kütus: bensiin kat.
Käigukast: manuaal
Veoskeem: -
Tehnoülevaatus on kehtiv kuni 01.2015 »
Liikluskindlustus on kehtiv »
LIIKLUSKINDLUSTUSE ANDMED

LIIKLUSKINDLUSTUSE KEHTIVUS
Dokumendi nr Kindlustusandja Tüüp Kehtiv alates Kehtiv kuni
U1086844 UAB DK PZU Lietuva Eesti filiaal Leping 28.01.2015 Tulevikus
LIIKLUSKAHJUDE KONTROLL
Sõiduk (MINI ONE, WMWRA31040TA30864) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud liikluskindlustuse kindlustusjuhtumis. Registri andmetel ei ole sõiduk osalenud sellises sõidukikindlustuse kindlustusjuhtumis, kus kahjustatud sõiduki taastamist otstarbekaks ei peetud ja hüvitati sõiduki turuväärtus.
Teadmiseks »
LÄBISÕIT
Kuupäev Läbisõit Toiming Sisestaja Ülevaatusliik
27.01.2015 207194 Registreerimiseelne kontroll Maanteeamet -
Salvestan
TEHNOÜLEVAATUSTE ANDMED
Tegemise kuupäev
Kehtib Kuni
Ülevaatuspunkt
Liik
Pidurisüsteem
Tuled, helkurid ja elektriseadmed
Nähtavus
Juhtimisseade
Saasted
Muu varustus
Identifitseerimine
Teljed, veljed, rehvid, vedrustus
Šassii ja sellele kinnitatavad osad
Ülevaatuse otsus
27.01.2015
01.2015
Maanteeamet
Korraline










TEHNILISED DETAILANDMED
Esmane registreerimine: 23.12.2002
Eestis registreerimine: 27.01.2015
Registreeritud Eestis kasutatuna, päritolu riik Saksamaa
Kategooria: sõiduauto
Kategooria tähis: M1
Kere nimetus: luukpära
Kere värvus: hõbedane
Mitmevärviline: Jah
Mootori töömaht:
1598 cm 3
Mootori võimsus: 66 kW
Kütus: Bensiin kat.
Käigukast: Manuaal
Veoskeem: -
Mootori mudel: BMW-W10B16A
Suurim kiirus: 181
Kiiruse piirang: -
MÕÕTMED
Pikkus 3626 mm
Laius 1688 mm
Kõrgus 1416 mm
Rööbe -
MASSID
Täismass 1495 kg
Registrimass 1495 kg
Tühimass 1140 kg
Kandevõime 355 kg
Piduritega haagise lubatud mass 650 kg
Piduriteta haagise lubatud mass 500 kg
Autorongi mass 2145 kg
Lubatud koormus haakeseadmele -
KESKKOND
Heitmenorm -
CO2 -
Seisumüra -
Sõidumüra -
MUUD ANDMED
VIN-koodi asukoht mootoriruumis paremal
Tehase etiketi asukoht mootoriruumis paremal
Uksi 3
Istekohti 4
Modifikatsioon -
Tüüp R50 / MINI
Variant RA31
Versioon 31
Tüübikinnituse nr. e1*98/14*0168
Tüübikinnituse laiend 03
Keretüüp -
Märkused -
KÜTUSEKULU
Linnas -
Maanteel -
Keskmine -
TELJED JA REHVID
Telgede arv 2
Rattaid 4
Telgede vahe(d) ehk baas(id) 2467
Teljed Rehvid Lubatud suurim teljekoormus Registri teljekoormus Juhttelg Veotelg
1.telg
175/65 R15 84T
175/60 R16 82H 870 kg 870 kg
2.telg
175/65 R15 84T
175/60 R16 82H 730 kg 730 kg
SÕIDUKIGA TEHTUD TOIMINGUD
Kuupäev Toiming
27.01.2015 Numbrimärk, Registreerimine Eestis
27.01.2015 Registreerimiseelne nõuete kontroll
nüüd vaata ja ma mõtle. kes valetab.
kanad
20:35 30.01.2015
Siin teemas mingid eided vingumas koos, kes ostavad autot ainult mingi numbri järgi. Saage aru juba et teiesuguste pärast üldse keritaksegi.
to kanad
21:33 30.01.2015
Saa juba aru, et keritud autod langevad esimesena valikust välja. On ka kerimata ja normaalses seisukorras autosid.
ronn01
23:06 30.01.2015
to: passati omanik

see mini on Eestis registreerimine: 27.01.2015, kust sa võtad et ta enne registreerimist keritud pole.
lammaskuubis
00:57 31.01.2015
aga kust sa võtad et on?? pole tõendeid siis ära haugu tühja.
Siiiidiuss
08:43 31.01.2015
Kui on teenindusraamatus hooldused lõpuni täidetud siis võib õige ls kui raamat just võltsitud ei ole. Ega kõik müüjad ka pettuse peal väljas ei ole. On ka südametunnistusega ja ausaid müüjaid. Lihtslalt neid on vist raskem üles leida. Natuke liialdan. Aga umbes nagu heinakuhjast nõelu otsida. Kes leiab see saab tõenäoliselt hea ja loodetavasti hoitud auto. Autot tuleb hooldada ja hoida, auto on nagu perekonna liige!. Kui avad kasutatud autol uksed või kapoti siis on sealt võimalik lugeda ja näha ka omanike eelnevat elustiili, korrektsust jne.
hlm
09:09 31.01.2015
Auto nagu pereliige? Misasja? Tähistad autoga sünnipäevi ja jõule ka või?
No ma autot hooldan, aga pereliikmeks nagu küll rauakolakat pidada ei ole osanud.
automehaanik kuubis
09:11 31.01.2015
ja kui siiber saab müüd pereliikme maha?
.-
09:58 31.01.2015
kunagi müüdi ja osteti ka hobusid, aga ilma temata oli suht raske hakkama saada. eks suhtumist näitabki see, kas perele olulise "asja" eest hoolitsetakse või ei. mõni ei tee ka naisele kingitusi ega osta lilli, aga ilma naiseta ka elada ei taha.
kunagine opeli omanik
11:13 31.01.2015
Mascus Eesti > Ehitustehnika > Tee-ehitus > Greiderid (teehöövlid) > Vammas > Vammas RG 16
Tagasi otsingutulemuste juurde

12345678910..20
Järgmine
Vammas RG 16 - Eesti
Aasta: 1987, Töötundide arv: 20400 hMascuse ID: 7512A3D0
Vammas RG 16
Üldinfo Vammas RG 16 kohta
Tooterühm
Greiderid
Bränd
Vammas RG 16
Tootmisaasta
1987
Lisavalikud
-
Masina asukoht
Jõgevamaa
Riik
Eesti
Hind
Vali valuuta


Hind km-ta
23 000 €

Käibemaks (20%)
4 600 €

Hind km-ga
27 600 €

Detailid
Töötundide arv
20400 h
Tootjanumber
QT000000300
Viimane ülevaatus
07,2014
Üldine hinnang (1–5)
4
Kogumass
16 200 kg
Kabiini tüüp
Suletud kabiin
Prindi leht
Lisa lemmikute hulka
Teata sõbrale
Hind km-ta
23 000 EUR
Müüja andmed
Vooremaa Teed AS
Toomas Kallasmaa
Mobiiltelefon +372 504 *** ...kliki siia
B. Alveri 1A
48305 Jõgeva
Eesti
Vooremaa Teed AS: Kaart ja lisateave
Näita kõiki Vooremaa Teed AS kuulutusi
Vastus või kommentaar müüjale *
selle teehöövli väljalaske aasta on tegelikult 1984 ja läbitud masina töötunnid 30500 töötundi ja masina seisukord on 3.
.-
11:49 31.01.2015
nüüd kerivad juba ka aega tagasi.
qwerty987
12:09 31.01.2015
ˇ
13:42 31.01.2015
sel patrolil on suht muljetavaldav avariide ajalugu. ja iga kord 100% süüdi olnud. omanikel on ikka kõvasti pappi taskust välja voolanud tema remontimise peale.
to qwerty
13:49 31.01.2015
Normaalne läbisõit. Meie spetsialistid lihtsalt ei ole aru saanud, et auto ostetaksegi sõitmiseks. 5000-10000 km aastas ei ole läbisõit, mille pärast tasuks uut autot osta. Minu suurim aastane läbisõit on 60 000. Seda siis Eestis ja sõiduautoga
Normaalne läbisõit
14:11 31.01.2015
Pole see Mitsubishi palju söitnud miskit. Isegi sõitsin autoga 4aastaga juba 200tuhat spidole. 443000:14=31642 kilti aastas.See mitsu rohkem seisnud kui sõitnud. Enda Eesti rekord 85000aastaga sõita( ei ole taksojuht).
njah...
14:22 31.01.2015
Samas on kõik avariid suht väiksed sellel Patrolil. Piisab, kui rauaga sõiduka tagaluuki korra puutuda, siis on kahju juba 3k euri eest :D
Siiiidiuss
15:05 31.01.2015
EGA uut autot ei ostetagi selleks, et selles elada ja võimalikult palju läbi sõita. Auto ostetakse selleks, et sõita nii vähe kui võimalik ja nii palju kui tarvilik! Kui ikka sõitmiseks väga põhjust ei ole mis sa eest kütusest ja autot niisama kulutad? Müüa ju ka hiljem lihtsam kui väike läbisõit ja minimaalsed kulumisjäljed. Auto on nagu perekonnaliige ja seda tuleb hoida ja hooldada nagu silmatera ning mille kasutusjäljed reedavad nii mõndagi eelmisest omanikust!
Ok
15:06 31.01.2015
Ilus Maxima, http://www.auto24.ee/used/1901677 ja http://www.epicvin.com/en/vin-1N4BA41E37C816786, Autol uus aku, vahetatud piduriklotsid, kliimapump, jah kindel see ;)
Siiiidiuss
15:09 31.01.2015
Jah kindlustusega ongi see terms, et suuremate autode juhid ei viitsi alati ohutuses veenduda ja sõidavad rauaga või haake konksuga mõnele vasta ust või külge kergelt ja kahju 3 k euri. Samas põhjustajale on kahju ja kulu 0 sest kindlustus plekib ja haakekonksule ei tee see midagi kui mõne sõiduauto ukse sisse see suruda.
hlm
17:00 31.01.2015
Qwerty987, lahja. Saarlane lasi veits rohkem: http://www.auto24.ee/used/1782086
hopaaa
09:15 01.02.2015
See viimane patrol vist küll ainuke õige läbisõiduga auto, mis sellest mudelist hetkel müügis. Respect omanikule!
Ciber25
12:26 01.02.2015
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1933073

VIN: SB1EA56L00E076309

Viimane teadaolev läbisõit Hollandis:
Netherlands Van Dorst Roosendaal B.V. 08/04/2013 280 428 Km
Ilmselgelt Eestis müüki jõudmise ajaks sõitnud üle 300 000 km!
Kelly333
09:17 02.02.2015
Tere,

Kas selle pilli kohta oleks võimalik infot saada?
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1862831

VIN: WBAVG91030VG58466

Parimat,
ˇ
09:27 02.02.2015
kindlasti müüja jagab sulle infot kui tema käest küsid.
deuce begalow
10:05 02.02.2015
Saksast toodud autod kõik keritud, natuke totakas on arvata et kerimata on jäetud. Seal läbisõidud suured.
hlm
11:29 02.02.2015
Viimasele, ära nüüd nii sirgelt ka valeta. Minu auto ka saksast ja hodomeetrinäit oli 100% tõene.
A.L
12:41 02.02.2015
Kui müüja on tibla ja vin puudub kuulutusest,siis reeglina on tüss...
ronn01
13:49 02.02.2015
TO: Kelly333 aga sellel on ju hooldusraamat ja seal on kirjas firma mis hooldas, võta ja helista sinna, küsi kas vastab tõele. Eestis pole sellega probleeme, kuid sellega sa kahjuks ei saa teada midagi avariilisuse kohta aga kui mõõdad värvi paksuse üle saad juba midagigi või ma olen liiga naiivne??
peastsoe?
17:13 02.02.2015
Värvi paksuse mõõtmisega sa nüüd küll midagi tarka ei saa teada, vähemalt kas oli avarii ja kui tõsine see oli. Juba autot niisama värvides muutub värvikihi paksus võrreldes originaal värviga. Saad ainult niipalju targemaks kas autot on värvitud. Ja alati ei värvita seepärast et auto on raske avarii üle elanud!!!!!

Ja pealegi sa ei osta uut autot!!
ronn01
17:35 02.02.2015
See veel üks automüüjate põhi jutt, et auto värviti niisama. Ja hetkel käib jutt 5-6a. vanast autost. Aga seda ongi vaja teada kas tegi avarii ja kui suures ulatuses, pärast ajada ta teenindusse ja üle vaadata. Samas selle värvi mõõtjaga saab ka pahtli kihi paksuse teada. Kui on kerge avarii aga kogu külg on maha sõidetud, siis nagu väga ei tahaks sellist isendit.

Muudetud 02.02.15 17:37

peastsoe?
17:47 02.02.2015
Saa aru sa ei saa elus teada värvikihi järkikui suure avarii auto tegi :D Isegi kui terve külg värvitus, sest mõni idoot näiteks tõmbas kriimu, siis mis see määrab, ega värv auto küljest ära ei kuku :D Kas plaanis selle autoga sõita elu lõpuni? Ja milleks üldse osta siuke lisade vaene auto, seepärast et hind ja läbisõit väikesed? Kas siis tõesti ei ole sellist asja kuulnud, et odavalt ja väga head ei saa?? Veatu auto maksab topelt võrreldes turuodavaimaga.
Siiiidiuss
17:57 02.02.2015
Nojah aga see ongi ostja otsustada kas ostab turu odavaima ja vb ka mitmetes avariides osalenud isendi või ostab kallima ja sellise mis pole avariides osalenud. Pole ju vaja kahte korda mõelda kas osta avariides osalenud sõiduk või laitmatu ajalooga isend. Enamus eelistab ikka sellist mida hooldatud ja hoitud ja mis pole avariides osalenud, ehkki autoga tõenäoliselt surmani ei sõideta. Aga on ju loomulik ja inimlik et inimene tahab ikka pigem paremat kui halvemat varianti. Ja vb hakkab auto nii meeldima ja armutakse autosse ära ja hakatakse autot nii armastama, et sõidetaksegi sellega võimalusel surmani sest auto muutub nagu pereliikmeks mis pole müüdav isegi oma võimalike tervisehädade korral!
ronn01
19:05 02.02.2015
to: peastsoe nii, et sinu nägemuse järgi peab inimene silmad kinni panema ja ilma igasuguse tausta uuringute auto kohe ära ostma, 10 tuh € eest võiks nagu mõned asjad ka kontrollitud olla. 2000€ eest on savi mis seal tehtud. Lihtsalt käib pinda kuidas täiesti kontrollimatu ajalooga autode eest küsitakse nagu uute eest

Muudetud 02.02.15 19:08

peastsoe?
19:27 02.02.2015
to Siidiuss

Me kõik teame et sa sõidad surmani oma perekliime Audi 80ga :D ja loomulikult oled temasse ka armunud. Või siis sa ei jõua lihtsalt paremat osta.

to ronn01

jah sa võid kontrollida, kuid ära siis püksi lase kui mõni detail on värvitud.
Hmmmm..... kontrollimata autode eest uue hinda?? 10 000 eest uus auto, ehk Dacia tõesti? Natuke absurdne võrdlus.
to peastsoe
19:31 02.02.2015
hästi elad kui kümme tonni sinu jaoks peenraha.
peastsoe?
20:22 02.02.2015
see on elu mida sina ei ela
.klo..
20:22 02.02.2015
http://www.auto24.ee/used/1934182

alles oli ükspäev see müügis 330 t oli ls. Jah mõttetu siin panna naid odavad mõni nüüd ütleb aga kaua võib, et see magazini huiamine jätkub nii?
Hoiatus mehed
21:24 04.02.2015
http://www.auto24.ee/used/1922603
Spidomeeter töötab antud juhul tagurpidi. 2013/12 290000km ja nüüd 248000km.
Reg. number: 351MJH
VIN-kood: WDB2110071B215415
peastsoe?
22:03 04.02.2015
Häbi peaks olema Mersuvennal........et nii vähe maha keris. Suht mõtetu raha raisata, kui nii vähe maha võtad, alla 100 000km mõtetu.
Avdii
22:12 04.02.2015
Aasta aega sõitis siis oligi mingi 330tkm ees. Tulebki u 100tkm maha ju. Aga jah päris tuimalt ikka keritakse. Eks ta tuli juba saksast kerituna nii et kes enam teab palju see tegelik ls on. Kuskil 400tkm kanti ?
peastsoe?
23:23 04.02.2015
Ega vahet polegi palju ta sõitnud üldse kokku on. Kui auto on korras, siis on korras. See läbisõit ei loe midagi, vähemalt minu puhul. Aga tean jah et siin paljud ostavadki autot läbisõidu järgi, ükskõik kui vana see on, peaasi et alla 200 tuhande. Kui tõesti ostaks mingi 20-30 tuhande eest paar aastat vana autot , siis seal võiks läbisõit olla 150 tuhande kandis. Eks keritaksegi siukeste jobude pärast kes ostavad autot, mitte läbisõitu. Juba 300 tuhat ehmatab paljudel junni püksi ja arvavad et vii auto vanarauda või tee kapremont.
huluke
04:24 05.02.2015
peastsoe? (registreerimata) paar aastat ja 150, usu selliseid autosid on vähe kus sees elatakse
to peastsoe
06:20 05.02.2015
kui küsida tohib, siis mis autoga praegu sõidad ja kui suur tema tegelik läbisõit on? loodan, et oled ikka vähemalt 400 000 läbisõiduga auto soetanud?
kuumpea
08:33 05.02.2015
Huvitav, et kui läbisõit midagi ei loe, miks seda siis (kõigil) müügiautodel tehakse?
Siiiidiuss
08:54 05.02.2015
Seepärast just keritaksegi,et läbisõit on oluline näitaja. Osad mootorid tahavad juba 200000 peal pisut tugevamat remonti kui rihmavahetused. Osadel kuluvad 200 tuhandega rõngad ära jne. Osad mootorid sõidavad probleemideta ka 400 tuhat maha. Palju sõltub ka sellest kae sõidetakse palju lühikesi otsi või pikki otsi. Saksamaalt tulnud auto mis sõitnud näiteks iga päev 70 km otsa 35 km tööle ja 35 tagasi koju siis selline auto näeb Eestisse tuues uueväärne välja. Sama auto Eestis näiteks pealinna kuumaastikul ja soolatud teedel sõites näeb aga välja sama läbisõidu juures juba romu välja.
Paar aastat vana ja 150+ maha sõitnud autot eriti ei ostaks suurema summa eest. Kui jutt käib 500 eurot maksvast sõidukist siis läbisõit ei olegi enam nii määrav valid pigem on peamine näitaja auto seisukord. Normaalne läbisõit aastas on 10-20 tuhat. Üle selle on juba taksod.
ennnnnnnn
09:36 05.02.2015
to: Siiiidiuss
"Normaalne läbisõit aastas on 10-20 tuhat. Üle selle on juba taksod. "

Mina isiklikult sõidan aastas nati üle 40 000 km ja ei ole takso. Puhtalt transport tööle-koju. Enamus maanteesõit. Ja ma ei tunne et sõidaks nüüd PALJU.
Kui mõelda, et oleks taksojuht ja sõidaks aastas 20 000 siis jääksin vist nälga.
Olles rendiautodega kokku puututnud, siis kaubikutel, väikebussidel on läbisõit 60 000 aastas ja ülespoole. Alla selle ei ole äril jumet.
Eraisikuna leian küll, et on rumal vaadata mingi 30 000 aastase läbisõiduga autot kui taksot.
Kui auto ajalugu on teada, hooldatud regulaarselt, siis LS on küll viimane asi mida vaadata.
to ennnnnnnnnnnn
09:50 05.02.2015
"Kui auto ajalugu on teada, hooldatud regulaarselt, siis LS on küll viimane asi mida vaadata."

mõttetu käibefraas, millega kõik targutajad omast arust asja paika panevad. point just selles ongi, et taolisi autosid turult naljalt ei leia. ja pole ka neid omanikkepalju, kes viitsivad kogu aeg korrektselt hooldada ning lõpuks korraliku masina müüki panevad- sõidetakse poolribadeks ja alles siis müüki.
Siiiidiuss
11:58 05.02.2015
Jajah muidugi, muidugi ei ole läbisõit oluline. 10 aastane 400000 Eestis maha sõitnud kes seda osta tahab? Kui vanaraua hinnaga müüa ei taheta siis hädaga keritakse sis 200000 peale ja öeldakse,et läbisõit polegi tegelikult oluline sest hästi "hooldtud". Jäta see 400 maha kerimata ja ei osta seda naljalt keegi. Ainult pettuse läbi ehk leiad ostja või kui vanaraua hinnaga müüa siis kah!
Kui 200 peale kerid siis mõne autosid mitte tundva inimese ehk petab ära ka:) aga ilus tegu see ei ole! 5 aastat ja 200000 sõitnud on ka palju sõitnud ja ise jätaks sellise pigem ostmata sest küsitakse tavaliselt selle eest liiga palju. 10 aastat ja reaalselt 200000 sõitnud ostaks ennem sest hind on aastatega oluliselt kukkunud ja 200000 pole osade mootorite puhul veel kapitaliremondieelne seisund kui see 200000 just 5km pikkuste otstena pole maha sõidetud:)
v_
12:29 05.02.2015
Originaal läbisõiduga Golf 4 2000 aasta. 60000 oli ees kui neiu ostis selle esimeselt omanikult. Nüüd 100 000 auto sõitnud ja selle aja jooksul ikka päris mitu remonti tehtud. Ega suurt vahet ei ole niivanal autol. Vanusega kõik kummipuksid ja tihendid jms ikkagi muutuvad rabedaks. Lisaks on seismine auto surm.

Sellise vanusega auto puhul ma ei oskagi öelda mida ostmise puhul jälgida. Pigem ikka tehnilist seisukorda. See on kõige olulisem. Igasugu läbisõidud võiks unustada niivana auto puhul.

Meil ettevõttes 2 sama autot (2011) liisingus. Ühe noore juhiga kes harrastab äkilisemat sõitu ja eriti auke ei jälgi sellel autol pidevalt mingid jamad... 140 tuhande peal hooratas logiseb, laagreid, pukse jms juba ära vahetatud. Teine inimene on vanem rahuliku sõidumaneeriga meesterahvas, auto on 240 tuhat sõitnud ja pole ühtegi eelpool nimetatud probleemi veel olnud. Laagrid on veel originaalid ja erinevalt vähesõitnud autost ei võta see isegi õli.

Auto ost on paras loterii. Aga noh teooriaid võite ise edasi aretada. Kui mõistust auto tehnilise seisukorra hindamiseks napib siis ongi ehk läbisõit mida jälgida. Mu sugulane noor naisterahvas liisib iga 3-5 aasta tagant uue auto ja manuaalkastiga masinal oli juba 30 tuhande peal sidur tuksis. 60 tuhande peal väljavahetatud auto uue vastu - ei julgeks mina küll seda vana osta. Isegi õlivahetused üle lastud.

Seega vaadake ikka autot ennast ostmisel. Igasugu legendid las jäävad neile kes ei raatsi või ei oska ostes auto tehnilist seisukorda hinnata.
muhv,30
12:29 05.02.2015
To: ennnnnn

Kui lihtsalt tööle ja koju tuleb 40 000 aastas siis:
a) oled eksinud töökoha valikuga
b) oled eksinud elukoha valikuga
c) mõlemad
to muhv,30
16:33 05.02.2015
Eestlased on rikas rahvas. See vingumine et palgad on väikesed ning ei tule eluga välja ja peaks eestist jalga laskma, on sümboolne nö rahvuslik omapära. Vingumine vingumise pärast. Kui vaadata mis valikuid tehakse eluaseme soetamisel ja milline luksuslik on masinapark tänavatel, siis ma ütleks et me oleme juba 3 rikkaima riigi hulgas euroopas :) Toiduainete hindadest ei räägigi. Kaubanduskeskuste rohkustest ja järjekordade pikkusest ning kuhjas ostukärudest saad aru et tegu on rikka ja ostujõulise rahvaga. Eestlane ei saa lubada endale et ta on vaene. Valimislubadused on ka sellised et ega enam kuskile edasi areneda ei ole sest eestlased on niigi rikkad :) Tuleb seda rikkuse taset lihtsalt hoida ja säilitada järgmise nelja aasta jooksul ;)
audiaid0
16:55 05.02.2015
http://www.auto24.ee/used/1890172 Tuttav tundis huvi ja sai Amservist vastuse:esimesel aastal oli läbisõit 90000km.Ainsad toimivad osad olid pidurid,ülejäänu vajab vahetust.Huvitav,milline on praegune õige läbisõit?

Muudetud 05.02.15 17:07

peastsoe?
16:56 05.02.2015
Sõidan 2012 aasta audi a6-ga ja läbisõit on 153 000 km. Soetatud Saksamaalt ja võiks vabalt ette panna 50 000 km. Aastas sõidan ise 20-30tuhat, ühesõnaga väga vähe.
peastsoe?
17:04 05.02.2015
Ega mingid võrrid 1.0 -1,4 mootoriga uued pannid tõesti tahavad 150 tuhande pealt remonti, sest neil resurssi vähem. Eelmine auto oli 530d 2000.a. ka saksast toodud 2007.a., tol hetkel oli kelladel 260 tuhat, kerisin 120 peale. Selle ajaga sõitsin ca.280 tuhat ja ei olnud mingit remonti vaja teha mootorile, loomulikult kuludetaile ikka, silla liigendid jne. Ühesõnaga 540 tuhat km bemmil ei vahetatud kordagi ei mootoriketti, turbot. Ainult kaks pihustit vahetati ja see oligi kõige suurem remont.
Siiiidiuss
19:27 05.02.2015
Legendid legendideks aga loogiline on et kui on valida 2 heas korras sõidukit siis valitakse enamasti see mis vähem sõitnud kui hind on neil sama. Seda ei oska kommenterida kas bemmi 520d kett peab 540000 vastu. VB et siis peab ka. Ei ole kursis mistehas selle elueaks on lubanud aga BMW mootoreid üldiselt kiidetakse küll ja endale ka meeldib bmw mootorite rahulik käik.
püõ
11:34 06.02.2015
http://www.auto24.ee/used/1931204




Reg.märk: 180MJD
VIN: YS3DF55D322002494
Mark ja mudel: SAAB 9-3
Kuupäev Läbisõit Toiming Sisestaja Ülevaatusliik
26.01.2015 245 903 Tehnoülevaatus Tehnokonsult OÜ
(Tallinn) Korraline
16.04.2014 347 579 Tehnoülevaatus Revo H.V. OÜ Korraline
12.05.2012 306 224 Tehnoülevaatus Jantech Grupp OÜ Korraline
01.12.2009 246 149 Tehnoülevaatus BSN Auto OÜ Korraline
13.07.2009 244 417 Tehnoülevaatus Progates OÜ Korraline
03.05.2007 187 890 Tehnoülevaatus GoCarInspection OÜ Korraline
ˇ
11:53 06.02.2015
selle eelmise firma kuulutusi pole üldse mõtet esile tuua- ausat autot sealt nagunii ei saa.
Nietszche
14:08 06.02.2015
Aga minu tuttav sõidab iga päev saksamaal kiirteel 200km tööle hommikul ja tagasi 200km. Arvutage ise kui ruttu saab 200tkm täis. Ja ta ei ole kindlasti ainuke nii et mõelge ise kas saksast saavad kõik autod olla nt ainult 180tkm sõitnud? Rääkimata veel alla 2009 a autod... Ega seal häid autosi ei kingita, ka kohalikud ostavad kasutatud autosi.
Siiiidiuss
15:29 06.02.2015
Jah kõik ei sõida ka Saksamaal iga päev 200 km maha. Igasuguseid äärmusi on olemas. Saksamaa elatustase on tiba kõrgem ja sakslane üldjuhul ise ei remondi ja teeninduses on kallis hooldada, tõsisem remnt ei tasu seal ära, siin ka kallis ametlikult lasta kasvõi plokikaanetihendit vahetada, tõsisemast lammutamisest rääkimata.
Sakslased võtavad uue auto jälle ja kui kaubaks ei lähe kohalikule siis tuleb arengumaale, näiteks siia. Kas ta on 200 sõitnud või 400 pealt 200 peale keritud seda selgitab ostja kui läbisõit on oluline. Paljudele siinsetele jutumeestele läbisõit pole oluline ja nemad ostavad 400 maha sõitnud. Oluline on ju seisukord kas pole ?
kupu_3
20:28 06.02.2015
Ma sain 15 aastat tagasi tuttavaks ühe sakslasega, kes ostis spetsiaalselt 40 km kaugusel tööl käimiseks omale Lancia Delta HF Integrale. Võttis tee peal veel teisegi töökaaslase peale ja fännasid kiirteed niiet vähe polnud. Ütles, et ainult selle auto nimel tasub tööl käia.

Aga rääkida midagi 200 km otsast iga päev mingi suvalise autoga... mai usu eriti .
Nietszche
22:43 06.02.2015
Eelnevalt oli tegu ikkagi A8ga millega on mõnus kiirteel vurada...
deuce begalow
23:15 06.02.2015
Vahet pole mis läbisõit on, kui ülevaatuse läbib ja kere korras tegelt. Hiljuti soetasin jaapani pilli millel ilus näit ees 160000km, reaalselt selgus et kõvasti üle 400000km, aga kuna auto täiesti korras ja roostetäppigi polnud võtsin ära, ei lasknud püksi nagu mõni siin...
Siiiidiuss
23:43 06.02.2015
No näed. Tubli Eesti mees oled. Ei löö kartma läbisõidu ees ja võtad kenasti 400000 sõitnud pilli vastu sest tähtis pole ju läbisõit vaid ikka tehniline seisukord. Läbisõitu ei tasugi osta. Ikka autot tule osta. Läbisõitu tule ise teha ja kui paljuks läheb läbisõitu siis maha kerida. Peaasi, et masin korras on!
Junnpunn
07:44 07.02.2015
"Hiljuti soetasin jaapani pilli millel ilus näit ees 160000km, reaalselt selgus et kõvasti üle 400000km" Aga kui õige/aus läbisõit, üle 400tkm, kuulutuses kohe oleks olnud kas oleksid vaatama läinud? Ûldiselt; Kui 400 tkm pole probleem milleks seda siis peita?