Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

63amg
20:40 03.11.2014
nn.seisusoojendi ja istmesoojendused on üldjuhul lisavarustuses.
nihnih
21:11 03.11.2014
Hetkel tänu maksuametile võib tõesti öelda, et ettevõtete poolt sissetoodud autod (käibemaksuga) on tunduvalt riskivabam ost kui suvaliselt viru ärikalt nurgataga "ilusa ajalooga" auto soetada.

Kusjuures mõnel pole kuulutuses mitte midagi ilustavat ja auto on 2x paremas korras kui teisel kellel on "istu sisse ja sõida" või "ideaalses korras"... Käisin ühte sellist vaatamas 15000€ ja auto oli täis sara. Tüüp seletab, et no ega see ei ole uus auto... Aga oma vanuse kohta on ideaalses korras :)) Naera sodiks... Läksin teist autot vaatama... Mitte mingeid ilulauseid. Ja auto oli parim leid. Hakka lausa kartma neid "ideaalses korras" autosid.
Aga ...
21:14 03.11.2014
Mobiles ja Autoscoudis iga teine ford kirjas "Ghia,Titanium ....X" aga no ei ole!
Passatid ,golfid 2006 edasi enamus kirjas Comfortlainid-tegelikult on trendlain.Pea kõik istmetega transporterid kirjas Caravelle!Ja nii edasi.Petetakse igal pool ,mitte ainult meil.Aga seal on tarbijakaisel,maksuametil ja teistel muudki teha kui uurida kas 20aastat vanal autol on mõni detail värvitud või kas ikka päiksesirmi peeglil valgustus on... .
Värvitud -
22:56 03.11.2014
see on tõesti naljakas et seda värvi mõõdetakse... Kurat kui nende autodega midagi ei juhtuks kes siis neid kaskosi teeks?
Kindlasti on erandeid, aga suht tavaline et 4a vanal autol on mõni stange või midagi sellist üle värvitud...
Väga mittmed
23:05 03.11.2014
inimesed vaatavad hinda, väljalaske aastat ja teevad oma otsuse selle põhjal.
Õiged kilomeetrid, käibemaks (millest täna on ainult pool kasu) jne... kipub rohkem maksuametit huvitama.
Vaid väga teadlikud inimesed vaatavad kõiki asju ja teevad selle põhjal oma otsused ning kahjuks/õnneks on neid vähe!
to Värvitud
17:18 04.11.2014
No väga suur vahe on kas värvitud on katust või stanget. Näiteks värvitud katuse puhul võib auto turvalisus langeda väga olulisel määral. Eesti on liiklussurmade arvult Euroopa juhtivamaid maid ja kindlasti on sellel ka oluline roll eelnevalt maha kantud ja hiljem üles vuntsitud autodel.
martinkangsep
18:07 04.11.2014
Idu. See et katus värvitud ei tähenda et auto olnud mahakantud vms. Saksast tuleb palju autosi rahekahjustustega ja siis värvitakse katus üle.
to martinkangsep
18:37 04.11.2014
Igasuguseid põhjuseid saab olla. Võib-olla ei meeldinud eelmisele omanikule näiteks ka auto värv jne. Erandeid on palju. Point on aga lihtsalt selles, et milleks riskida, kui turul on piisavalt valikut. Kui ma lähen autot ostma, mille hinnaks on 20 KEURi ja ma tean et 30% tõenäosusega on auto pillarid kahjustada saanud ning tulemusena on NCAP 5 tärni asemel nüüd 2, siis mina isiklikult ei julgeks seda riski võtta ja veenda ennast, et võib-olla oli vaid rahe kahjustus. Kindla ajalooga masinatega on muidugi vähe teine teema.

Katused...
21:58 05.11.2014
tavaliselt kui ainult katus värvitud, siis suurem tõenäosus et treilal ära kribitud või siis kola vedamisega... rattaid peale pandud või mis muud... Pigem õnnetuse põhjusest on olulisem see kuidas see tehtud on.
ÄRGE MÕELGE ÜLE!
63amg
19:30 07.11.2014
vin-kood on küll erinev
kmk123
20:40 07.11.2014
Vin erinev ju.
Kodanik ´´petised´´ võiks tähelepanelikum olla ja nüüd ka ilusa vabanduse siia kirjutada.
ˇ
21:09 07.11.2014
Audi A7 Autosky avariiline
10:57 08.11.2014
A!
11:00 08.11.2014
selle mälupildi all on inf, et tegu diisliga...
ˇ
11:25 08.11.2014
kui internetist leiab konkreetse viniga üsna palju infi, siis järelikult keegi kuskil hämab. kõige tõenäolisemalt eesti müüja. ega nende kodulehelgi eriti ei kiputa müüdavate autode vine demonstreerima.
Audi A7
12:33 08.11.2014
Vaata pilte, seal 3.0 TFSI.
to Audi A7
13:24 08.11.2014
kivipallur oled või? kui eesti kuulutuses on kirjas vin, mis tegelikult kuulub teisele autole, siis kes hämab? loomulikult see, kes selle kuulutuse pani. miks hämab? ju siis on põhjust.
Oll 111
14:43 09.11.2014
kurat seda teab, samas võis ka keegi nn sealne müüja kasutada vale vinni, nautke kahtlane on ikka see et mingi koodiga annab disla jne...
Äkki kes seda siin endale osta tahtis helistab müüjale ja küsib auto päritolu kohta, pärast tuleb välja et see üldse Eestist uuena ostetud, siis pole ju küsimust?
selgeltnägijavalerka
16:52 09.11.2014
Autosky ju tegeleb USA-st autode toomisega, pole mingit kahtlust et autobidi masin kattub antud müüdava isendiga, kui on ilusti korda tehtud ja seda ka ostjale selgitatakse, siis ei näe probleemi. Probleem on nende tegelastega, kes õhkpadjad takistitega asendavad..
Õige!
18:57 10.11.2014
Aga igate pidi peaks see hind odavam olema kui mitte avariilisel!
Saan aru et mingi alaa 10 000 maksval autol on nagu on... Aga 50 000 juba suur raha, selle raha eest enam nn kotletti ei tahaks:D
to õige
19:01 10.11.2014
selle raha eest just saadki isuäratavas garneeringus kotleti, mis tehtud halvaks läinud lihast. see on suur bisnis ja seal tasub juba 50 tonniga mängida. müüjal loomulikult. müüja on nagu kasiino- võidab alati.
Johhhhaidiiii
21:39 10.11.2014
Kas sellist jama kuulutuses mainima ei peaks et auto oli pm maha kantud. Kui ostma minna siis jälle räägitakse et väike kõiks oli umbes..
vin kood
09:11 11.11.2014
Vin koodi järgi vaadates on USA turule tehtud sõiduk.
Mootoriks annab bensiin 3,0TFSI.
ˇ
19:01 12.11.2014
kõik justkui klapib- aastaarv ja läbisõit ja mootor, aga vahe selles, et antud viniga on leedus olnud müügil lillat värvi auto ja eestis sama koodiga tumehall. karta on, et eesti müüja pani vale vini varjamaks halli auto segast minevikku.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:H9Ei1sD
WcKMJ:autopluss24.ee/kuulutused/ford-galaxy-1-8-l-mahtuniver
saal-2007-diisel-1643533.html+&cd=2&hl=et&ct=cln
k&gl=ee&client=firefox-a


http://www.auto24.ee/used/1882301
Wello
19:40 12.11.2014
ˇ (registreerimata) - oh sind pinkertit, kes keelab lüüa MNT lehel vin ja reg nr sisse ja vaadata kas klapivad omavahel


Avaleht »
Sõiduk »
Sõiduki taustakontroll »
904BLZ

904BLZ
FORD GALAXYVIN: WF0MXXGBWM6U35458
« Tagasi sõiduki taustakontrolli

Esmane registreerimine: 26.02.2007
Kategooria: sõiduauto
Kere nimetus: mahtuniversaal
Kere värvus: tumehall
Mootor: 1753 cm 3
Mootori võimsus: 92 kW
Kütus: Diisel
Käigukast: Manuaal
Veoskeem: esivedu

Tehnoülevaatus on kehtiv kuni 06.2015 »
Liikluskindlustus on kehtiv »
ˇ
21:12 12.11.2014
ma pärast viitsisn toksida jah ning veendusin ise, et auto on eestis hall. ju siis leedus on teised värvid halli asemel.
martinkangsep
23:26 12.11.2014
kõva arutamine käib siin auto üle, aga palju teist seda reaalselt osta tahtis või suudab :D
to martinkangsep
23:42 12.11.2014
Selle aastaarvu, läbisõidu ja sellise hinnaga ei tahagi.
to martinkängsepp
07:23 13.11.2014
sa ei kujuta ettegi kui palju sinust võimekamaid mehi maailmas on. ja nüüd mine ja mängi oma mudelautodega edasi.
J.
10:14 13.11.2014
See otse Prantsusmaalt (pisikese põikega Leedusse)tekitab kahtlusi muidugi selle saani reaalse seisukorra kohta (mitmest see on kokku keevitatud).

to siin kellelegi eelmisele
22:39 13.11.2014
sella aasta arvu ja läbisõiduga??? Mis sa loodad 2007a mahtuniversaali leida selle läbisõidu ja hinnagasaada 90 000 km-i sõitnud või?
Ma suht kindel et isegi see pole seal õige läbisõit, ega need hoolderaamatud 99% juhtudest niisama kuskile maha ei unune...:D:D
Ja ma ei vaidle vastu et see auto on ilmselt täis kotlett... müüja on tahtnud auto reg märke varjata, nüüd on kuulutusse kirja pannud... Tõenäoliselt on peatuse kusagil ka teinud...
Aga kui rohkem raha ei ole välja laduda, lepid lahja mootori ja varustusega, ilma raamatuta autoga, siis ilmselt selle raha eest pead sellisega leppima!
auto ärikas
10:47 16.11.2014
http://www.auto24.ee/used/1887903 auto müüdi maha neli päeva tagasi ja läbisõit oli üle 400 tuhande. Nüüd juba müügil: http://www.auto24.ee/used/1890675
vanames
11:02 16.11.2014
Heh, see ju autorahaks.ee skeemitamine, ostavad odavalt igasugu risusi kokku, vahatavad üle ja uuesti kallimalt müüki.
Ma ei usu et nad selle masina eest 1200 maksid, heal juhul 800 - 900.
Need venniksed ei maksa eales seda hinda mida müüja tahab.
eelmisele
12:12 16.11.2014
Maksis 1000 euri a4 eest.
martinkangsep
20:23 16.11.2014
Kadedus ?Ise ei jõudnud osta ja nüüd vingute? Kerimise kohapealt, kui inimesed hakkavad arusaama et suure äbiõiduga auto sõidab samamoodi nagu väiksema läbisõiduga ja maksab ikkagi raha, siis lõpetatakse see kerimine ka. Mina olen läbisõidu kerimise poolt, ilus ju vaadata väiksemat numbrit :D
mondeo huviline
08:03 17.11.2014
http://www.auto24.ee/used/1889464
Ford Mondeo Turnier TITANIUM X 2.0 TDCi 103kW
A1 Aukeskus -es siis müügis mondeo mis ona maha keritud viimase hoolduseni raamatus. Saksas oli vähe teine läbisõit . Pole küll sadu tuhandeid maha võetud kuid siiski pettus.
http://www.upload.ee/image/4364004/mondeo.png
to:martinkangsep
21:25 17.11.2014
Kas oma pangaarvel meeldib ka vaadata väiksemat numbrit?
to mondeo huiline
16:22 18.11.2014
tegelt mind ajab ka jube närvi, et see mingi viimane sent ära kärida, no kurat mis kasu sellest on???
Ilmselt müüjale on jah, et 170 000 on kehvem müüa kui 160 000 aga ikkagi...
ti15468798789676
16:28 18.11.2014
Kui ostate auto mis on kerimiskahtlusega siis laske kohe nulli kerida. Kõige lihtsam. hiljem arvet pidada kuna hooldused jne vaja teha.
+++
16:55 18.11.2014
tundub nagu oleks põhiline see, et saaks kedagi tüssata
Liiga naiivne et tõsi olla
11:31 21.11.2014
http://www.auto24.ee/used/1893449
Margiesindus näitab et viimane jälg läbisõidust on 382000 veel jooksval aastal
jokk123
13:14 21.11.2014
See Avensis on Hollandi (Swolle) takso
järgmine
20:01 21.11.2014
Mersu ML270 oli müügis 4500eur KM-ga, jutu järgi ostis sõber auto ära, nüüd on masin jälle müügis, hind on suurenenud ja läbisõit on vähenenud. Läbisõit ilmselgelt oli varem juba Eestisse tuues maha keritud, seega praegu tõenäoliselt vähemalt teine kerimine.

Eelmine kuulutus:
http://www.kuldnebors.ee/search/soidukid/maastikuautod/mb-ml
-270-exlusive-2-7-r5-120-kw-01/search.mec?pob_post_id=458726
74&pob_action=show_post&pob_cat_id=10697&pob_vie
w_language_id=et


Praegune kuulutus:
http://www.auto24.ee/used/1894395
martinkangsep
20:30 21.11.2014
JEP. Tõesti hakkab inimene 6000km maha kerima, see ju nagu ei muuda miskit, kas sa ei arva??? Täitsa lammas
q900761
20:56 21.11.2014
lammas oled ise. on ju näha et keritud. Sama totter on A1 autokeskusel seda mondeot kruttida aga näe ikka tegid seda
martinkangsep
21:33 21.11.2014
Pigem vast väikesem number lihtsalt kirjas, mitte keritud. Ega keegi ei hakka selle peale raha raiskama et nii vähe kerida, sest see ei muud midagi.
järgmine
21:07 26.11.2014
martinkangsep sa oledki selle ML ärikas? Auto24 kuulutuses kohe kenasti vigadeparandus tehtud läbisõidu kohta ja hind ka korralikult alla lastud peale seda kui link siia tekkis. Ja sina tuled siia õigustama 8000km tagasi kerimist, selge on see, et aus mees see ei ole kes kasvõi 1000 ka kerib.
eelmine
07:45 27.11.2014
Jaja mina olengi see huiarist automüüja!

Sorry muidugi kuid auto on müüdud ja mitte väikse hinnaga!

Netikommentaatoritele edukaid uusi avastusi ning jätkuvalt kindlat meelt uute huiarite esiletoomises..

grigoori
16:36 27.11.2014
Mondehuvilise osutatud autol:
http://www.auto24.ee/used/1889464
on väidetavalt High Series kõlarid.
Sellist asja ei ole Fordil olemas. Viimasel Mondeol on kas Sound System, mis sisaldab võimendi, subwoofri ning 10 kõlarit, või tavaline kõlariring.
AntiOpel to grigoori
17:11 27.11.2014
Issand kui tore, et sa seda ikka ütlesid. Aga ütle nüüd Grigor, mis seos on sellel kõlaritemölal ja teemal? Teemaks on keritud läbisõidud, mitte kõlarite erinevus vms. Igas pisiasjas leitakse närimise kohta ikka...
grigoori
23:29 27.11.2014
Karm, kui pehmed ajud mõnel mehel.
Kus on keritud läbisõit, seal on ka igasugused "Executive Family Supercharged Supersport Economy" paketid ja High kõlarid.
Checked
17:10 28.11.2014
Faktiliselt keritud läbisõiduga auto.

01.10.2009 - Hollandis 173 012 km.
22.08.2011 - Eestis 132 167 km.

http://www.auto24.ee/used/1606879
ˇ
18:30 28.11.2014
diislite puhul on vist üsna mõttetu rääkida kerimisest, sest nad on kõik 99% -l juhtudest keritud. vaid need kolme aasta vanused, millede läbisõit näiteks 185 000km, on ehk enamvähem õige näiduga. samas aga on need kindla peale mingi laksu läbi teinud.
Ciber25
15:40 29.11.2014
Faktiliselt keritud läbisõiduga auto:
VIN: SB1EW56L30E114696

Läbisõit Saksas 02.2013 - 195 000
Läbisõit Eestis 11.2014 167 000

Lisaks on sel peal vana tüübi mootor 1CDFTV -85kW mitte 1AD 93kW nagu väidetud kuulutuses.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1897922

Muudetud 29.11.14 15:41

ruotsikunn
16:27 29.11.2014
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1894022
1. Пробег - Оригинал !!! - 08.2014a oli 312097km
2. esmane 01/2007a - tegelik 11/2006.
see on juba teadlik kelmus, kui kuulutuses lubatakse orig.läbisõitu.
jesus christ
22:09 03.12.2014
mb e200, toodud leedust. 2014 juunis oli läbisõit 403000km
http://www.auto24.ee/used/1865457
99ok9
14:15 04.12.2014
Kus tead,et nii palju oli?
Pane mingi tõestus ka.
Selgeltnägijavalerka
14:36 04.12.2014
Google Vin ->auto.plius.lt -> Rootsi nr ->https://fordonsfraga.transportstyrelsen.se/fragapaannatfor
don.aspx -> takso ja muu informatsioon
romu landcruiser
15:27 04.12.2014
MaaMart
17:28 04.12.2014
1 rootsi miil= 10km
http://et.wikipedia.org/wiki/Miil
seega on läbisõit u 304t
Rootslane 4
18:32 04.12.2014
http://www.auto24.ee/used/1899729

Juunis 2014 Rootsist toodud, mootor kottis ja siis oli ls. 385 000 km.
Rootslane 4
19:19 04.12.2014
Kõik...
21:23 04.12.2014
Leedu ja rootsi autod on 98% kindlalt keritud!
ml
11:20 05.12.2014
http://www.auto24.ee/used/1901888

Auto õige läbisõit 312000



Fordonsidentifikation
Registreringsnummer: CBD436
Fabrikat: CHRYSLER GR VOYAGER CRD
Färg: LGRÅ Fordonsslag: PB
Fordonsår: 2006 Fordonsslagsklass: I
Identifieringsnummer: 1A8GYB4557Y507134
Typgodkännandenummer: e11*98/14*0139*08
Typgodkännandedatum: 2006-02-20
Senaste EU-regbevis del 1: 2014-11-04
Senaste EU-regbevis del 2: 2014-11-04
Handelsbeteckning:
Upplysningar:

Fordonsdata
Fordonsstatus: I trafik (2006-11-02)
Tillfällig registrering: Nej
Antal ägare: 3 Yrkesmässig trafik: Nej
Fordonet tillverkat: 2006-07
Producentansvarig: 556487-1548
I trafik första gången i Sverige: 2006-11-02
I trafik första gången i utlandet: Import/införsel: Nej
Ägarbunden dispens: Nej
Ägarbunden dispens upphör: Nej

Besiktningsuppgifter
Besiktningstermin: 2015-06-01 - 2015-10-31
Senast godkända besiktning: 2014-08-05
Vägmätarställning: 312097
martinkangsep
22:16 10.12.2014
Arvestades auto hindu, mis on turu soodsaimad ja enamus mingi 1000 eurised, siis ju pole imestada et värvitud ja vigadega. Mõistusega inimene peaks arusaama, et odavalt head ei saa :D Seega ei leia ma küll midagi väära sealt :D
Pets66622
23:43 10.12.2014
Tuleb siis raudkang käes Vändrasse minna ja Avensis üles otsida!
Võldas
00:03 11.12.2014
Aveli oli ta nimi, Aveli.
AntiOpel
10:01 11.12.2014
martinkangsep on vist üks neist rondiärikaist, et siin niipalju kisa teeb, kui keegi laidab maha rondiärikate tegevuse. Eks arusaadav paanika ka ju- inimesed näevad ja müük kukub kohe.
martinkangsep
23:57 11.12.2014
20 000 + euri autod ei ole rondid. kuni 1000 eurot aga küll jah.
MMMM123
07:47 12.12.2014
krt aus olla siis ega 1000 euro eest saagi autot. Saad räbala liikumisvahendi, mille järgmine omanik on Kuusijakoski.

See Golja Tallinnas tegeleb autod rahaks projektiga. Viimakse viimases hädas oma surmad temale odava raha eest ning tema teeb tsikibriki ja tagasi müügis. Lihtsalt inimesed nii lollid, et ei mõista isegi googeldada firmat. Iga targem saab aru, kust need rondid ju tulevad.

Enamvähem kasutatud saab alates 3k kuigi siis peab olema hoolikas ja ettevaatlik. Normaalne algab kuuest, millega vbl juba ka tahaks sõita ning remontima ei pea nii väga ning väga heas korras 10k.

See puhtalt muidugi minu arvamus, kuid siia pole mõtet mingeid surmasid toppida. Ikka sellised kes toovad 20110 mingi mersu ja kerivad üle 300k maha.
pewpew12
08:22 12.12.2014
Saab ka alla 1000 korraliku auto, mina sain (900Euriga)
Ostsin et hea odav sõitma õppida, nüüd ca 1a juba ringi vurand, remontind olen jah aga pisiasju, nt ABS andur, mootoripadi, ala mingi 400 euri eest.
Ostsin eraisikult mitte autoärikalt, nii et nii üldistada pole mõtet, leib küll terakesi mida välja noppida ja mis on ka miskit väärt.
lauri1200
09:45 12.12.2014
Ostsin 1999a 523 BMW eraisikult 2011.a. kevadel 2200 euro eest (müügis oli sõidukeid siis 1900-2800 eur eest). Eraisik oli just ostnud E60-ne ja soovis nö vanast sõidukist vabaneda.
Siiamaani sõitnud probleemideta. Ostes oli klapikambrikaane tihendi leke mis sa ka korda tehtud. Samas auto on üpris keerukas ja lisadega.
Seega kes otsib, see leiab. Eelnevalt vaatasin üle u 7 sõidukit, mis kõik olid väga halvas seisundis. Halvimas sesundis olid autoplatsidel pakutavad juba mitmeid kuid seisnud (loe: surnud) autod.
A!
07:54 15.12.2014
Nii vähe keritakse ka maha väää? See on täielik enesepettus...rääkimata teiste altvedamisest. Samas, kui mobile kasutaks ka vesimärke nagu a24, peaksid härrad pärnust endale fotoaparaadi ostma ja hind oleks seeläbi suurusjärgu võrra kallim.
v_
10:46 15.12.2014
Mõned "ausamad" tegelased kerivad viimase hoolduseni. Siis hooldusraamat klapib. Samuti tehakse seda ka mainekamates kohtades. Mõni vaatab hooldusraamatu järgi ja mõni ajaloo järgi viimast sissekannet, et kui klient kontrollib siis ei saa ta aru. 20 tuhat km isegi keritakse. Ehk viimane hooldus on tegemata - tavaliselt siis müüakse maha läänes... Ja müüja tõmbab selle hoolduse tagasi algusesse. Kõik on perfektne. Ainult mõni sinisilmsem ostja võib niimoodi teise hooldustsükli otsa sõita ilma õlivahetuseta.

On keritud ka 5000 km. Täielik müstika. Aga võibolla turul on olukord nii karm, et loll ostja tõesti vaatab igat km mis auto on läbinud...
ja vaatavad!
16:46 15.12.2014
täiesti haige maja
art86
11:15 22.12.2014
Ei ole küll keritud aga olge ettevaatlikud:
http://www.auto24.ee/used/1912069
Antud auto oli müügis 2 kuud tagasi ca 6000 eur eest.
Tosoolis oli õli sees ning hooratas tegi häält.
martinkangsep
18:18 22.12.2014
Päris julm jah :D , äkki antud viga nüüd kõrvaldatud?
hlm
19:48 22.12.2014
Hooratas tegi häält? Jah, olen kuulnud ja kuulen pea iga päev enda liikuril, et teevad kahemassilised häält. Küll aga olen siiamaani teadnud, et kahemassilised on manuaalkastide teema. On või?
Wello
20:25 22.12.2014
hlm (registreerimata) - automaat - dsg - robotkast kahe siduriga, aeg on edasi läinud, hüdrotrafoga kastid on võibolla 10 aasta pärast ajalugu või arengumaade teema

Muudetud 22.12.14 20:25

audis8
20:48 22.12.2014
Tere ART86.
Jah autol oli tõesti sellised vead aga läbisõit on õige mis on ka tänapäeval lihtne kontrollida.
Vead ju kerge parandata kui on tahtmist. Ma räägin sellest ka tõelisele huvilisele kes soovib autot osta.

Muudetud 22.12.14 20:52

Wello
22:50 22.12.2014
audis8 - vaata paljudele sellised vead maailma lõpp ja nad jäävadki vinguma ja otsima
to Wello
00:40 23.12.2014
kui veri ja kusi on mootoris segamini siis remont on ka huvitavast hinnaklassist, mis peaks kajastuma auto müügihinnas. iga liigutus remotöökojas maksab. kui just ise ei remo.
Wello
10:29 23.12.2014
to Wello (registreerimata) - kas tahad näha hinnasildil auto hind + teostatud tööde hind+ varuosade hind, samas kui selline asi ka ei sobi siis on sinu jaoks ainult tutikad autod salongis, aga see on sinu jaoks ainult unenägu
..........
11:15 23.12.2014
Kas leiva hinnas on välja toodud usinate pagarite tööhind,teravilja jahvatamise hind.............Mõttetu on viriseda iga asja üle,saage oma kompleksidest juba üle
k
01:18 24.12.2014
http://www.auto24.ee/used/1895285 vana takso 2009a läbisõit 1500666 km
eelmisele
03:47 24.12.2014
takso ta on olnud aga see läbisõit ilmselt ülevaataja näpukas. nii järsku ei nii suur läbisõit ei ole võimalik. ja kui taksomees kerib siis tehakse seda pidevalt ja mõõdukalt et kõik klapiks. tean ühte kes ühe õlivahetuse teeb ise ja siis enne järgmist laseb tagasi kerida et kõik oleks normis. ikkagi uus ja liisingu auto
v_ to eelmisele
10:17 24.12.2014
Tean 2 inimest kes nii oma uute autodega teevad. Suurtes firmades kus suured rahad taga selliseid asju ei teha. Petmine tuleb ikka vaesema rahva arvelt kus loetakse igat senti.
Eem
10:59 28.12.2014
Selline audikene siis, pakkus huvi:
http://www.auto24.ee/used/1914212
Müüja väidab läbisöiduks 287ooo nagu oli registreerimisel 2004 aastal, aga eelmine aasta veebruris ülevaatusel oli kella peal 451000.
http://af.ee/vin/WAUZZZ4AZTN046237/
ˇ
11:17 28.12.2014
jälle see tartu ärikas. tahad omale risu kaela- mine ja osta.
estrus17
19:08 28.12.2014
tegus mees see ESTRUS
59V8
02:48 30.12.2014
http://www.auto24.ee/used/1724469

1) Müüja väitel "Väga puhas ja korralik avariivaba auto. " Kuulutuse piltidel numbrit näha pole ja VIN kood on fake, kuid müüja on laadinud youtube video, kus tuleb ilmsiks auto number 546BLH, mis LKF andmetel on osalenud kahes avariis - üks Rootsis ja teine Tallinnas.

2) Sõidukil puudub kehtiv tehnoülevaatus, ehkki kuulutuses on kehtivuse lõpuks märgitud 05.2015

Muudetud 30.12.14 02:56

art86
21:55 30.12.2014
http://www.auto24.ee/used/1915333
557BMP
WDD2122931A546747

Keritud.
Reg.eelsel ülevaatusel läbisõit 205 000 km ning kuulutuses 177 00.
63amg
09:33 31.12.2014
sel mersul ka hinda korralikult väänatud.saksas sama amg paketiga ja väiksema läbisõiduga 23 tonni.ilma käibeta 20 tonni.see masin 32 tonni ja käibekas on null.
leemo
21:06 01.01.2015
Pane siis kirja ka et seda taastamiskõlbmatuks tunnistatud masina info, et edaspidi teaks selliste "müüjate" eest hoiduda.
Salva Kindlustuse AS hüvitas sõiduki turuväärtuse, st sõiduki taastamist ei peetud otstarbekaks. Info esitati registrisse 19.03.2014.
Audi A8 Quattro 4.2 TDI 240kW
VIN-kood: WAUZZZ4E16N009077
Reg nr: 819BHJ
Müüja: Uku Jürjendal, Keila, 53840423