Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

hlm
17:39 18.09.2014
Ärge n***ige Riho bisnissit:)
On ikka jutu kokku leelotand.

Muudetud 24.09.14 13:32

ˇ
17:43 18.09.2014
noojahh, tartu aferist on vale vin koodi pannud ja seepärast saagi keegi seda autot netis kontrollida. aga kahju nendest, kes taolistelt tegelastelt auto ostavad- koos ilusa jutuga saavad kaasa autotäie tünne.
A!
17:52 18.09.2014
Klassikaline eesti edulugu... igaks juhuks säilitaks selle tulevastele põlvedele, muidu varsti lingid kadunud.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=176352
Ford Mondeo 2.0 96kW
Keretüüp: universaal
Esmane reg: 01/2004
Mootor: 2.0 (96 kW)
Kütus: diisel
Läbisõidumõõdiku näit: 400 000 km
Vedav sild: esivedu
Käigukast: manuaal
Värvus: tumesinine
VIN-kood: WF0WXXGBBW3P64566
Hind: 1600 EUR
sisaldab KM 20%
näha roostet, üks pihusti võib vajada remonti.
Aus automüüja Valgast

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1846697
Ford Mondeo Turnier Facelift Ghia 2.0 R4 TDCi DURATorq 96kW
Liik: sõiduauto
Keretüüp: universaal (BWY)
Esmane reg: 2004
Mootor: 2.0 R4 TDCi DURATorq (96 kW)
Kütus: diisel
Läbisõidumõõdiku näit: 221 000 km
Vedav sild: esivedu
Käigukast: manuaal (6-käiku)
Värvus: tumesinine met.
Reg. number: 428...näita reg. nr.
VIN-kood: WF0WXXGBBW8P64566
Hind: 2300 EUR
KM 0% (käibemaksu ei lisandu)
Soodushind: 1999 EUR
KM 0% (käibemaksu ei lisandu)

Pikka ülevaattusega ja tehniliset heas seisus. Kerel ilus- Roostet pole. Toodud Saksamaalt 2007a. Eestis vaid 1-omanik. Avariivaba ja hoitud. Üldmulje ilus ja viisakas- pildid tehtud 16.09.2014. Põhi ja karbid tugevad. Ees juba uumat tüüpi tehase Xenon tuled. Igapäevases kasutuses ja omab nii ÜV kui ka kindlsutust. Seest terve ja puhas. Rikkalik el. varustus. Seest terve ja hoitud. Mootor väga korralik. Käivitub alati ilusti ja töötab ühtlaselt. Minek hea- turbo korras. Tänu oma 6-käigulisele manuaalkastile on auto väga ökonoomne (maanteel 5,5l/100km). Õli ei võtta ja ei suitse. Veermik korras ja ei kolise. Hea aku ja head rehvid. Väga ökonoomne ja mahukas auto. Vastupidav ja odavate ülalpidamiskuludega. Koheselt sõiduvalmis ja lisainvisteeringuid ei vaja. Niigi kõige odavam Facelift uumemat tüüpi Mondeo nii, et tingida pole mõttet.. Soodushind 1999 eurot. EI TINGI

Riks Tartust

vaana
12:04 20.09.2014
Iga autokuulutuse all võiks olla kommentaarium! See aitaks nii mõnelgi kliendil autoostust loobuda või just ostule kaasa aidata. Ei tea mis Auto24 sellest arvaks?
to vaana
13:55 20.09.2014
Mõte iseenesest väärt. Aga igal kasutatud autol on vead ja siis võib tekkida kisa rohkem kui rubla eest kui näiteks autol on piduriklotsid kulunud, siis ei soovitata osta. Teisalt saab jälle turgu korrastada ja autode hinnad vastavusse seisukorraga. Sest kui vead on kommentaariumis välja toodud siis kirvehind saab korrigeeritud, kuna muidu keegi ei osta seda autot.

Millal lõppeb ometi see nõme ajastu kus hinnaks märgitakse a la` 5000.- ja punaselt soodushinnaks 2999.- Sellise lollitamise peale ostavad autot ainult lollid? Vähegi targem saab aru et keegi oma autot kahjumiga vabatahtlikult ei müü, järelikult esimene hind kuulub liigkasuvõtmise valdkonda. Milleks hinda solkida. Kõik ostjad ei ole ajudeta lollid. Väga nõrk psühholoogiline nõks.
vaana
14:32 20.09.2014
Jah, esmane hind peaks nädal-kaks olema enne kui saab soodukat pakkuma hakata. Arvan et see poleks keeruline programmi kirjutada.
stammer
18:28 20.09.2014
Kas see vana fordidiisel on 10 aastaga tõesti ainult 400 tuhat läbinud? No ei usu kohe mitte...
789ee
20:22 20.09.2014
- Hammasrihm vahetatud 280000km peal
- Hooldus 340000 peal
- hooratas ja sidur vahetatud 310000km peal

http://www.auto24.ee/used/1852648

Läbisõidumõõdiku näit: 245 000 km · hooldusraamat

loodame et valesti läks ls. muidu hirmnaljakas.
ˇ
21:23 20.09.2014
tüüpiline hangeldaja müüdav sõiduk- vana kuulutus on siin ja hinnaks 2200.-
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1784034
tüüp tahab kõvasti koort riisuda.
778ee
22:54 20.09.2014
õlihais tuleb tagant kõva...
to 778ee
03:07 21.09.2014
...ja "turuhind" on neil masinatel kõva. Nonsens! Millal seda läbi aetud s**ta ükskord olmejäätmetena hakatakse kvalifitseerima ja käitlema?
ˇ
08:13 21.09.2014
hind on muidugi absurdne, aga tundub, et eestimaalastele sellised äratallatud saksa diiselrondid vägagi imponeerivad. eks see iidne legend igikestvast tdi mootorist elab iga pisikese inimese südames ja vaid ootab realiseerumist ning seetõttu lajatakase ka "turuhinnaks" selline number, et sa lihtsalt pead selle auto ära ostma- head kaupa ju odavalt ei müüdagi ja saad naabrile uhkusega öelda, et su auto pole üldse odav rämps vaid saksa kvaliteettoodang ja kvaliteedi eest tuleb ju maksta.
jahahh
08:40 23.09.2014
Need autoärikad on ikka täiesti süüdimatud tegelased.
Eelmine kuulutus sai üleval olla mingi 3-4 tundi ja osteti ära. Seal oli kirjas
S500
833BJS
läbisõit 400 000
hind oli 2999
Ok, vaheltkasu teenimise vastu mul pole midagi, aga läbisõit nii nahhaalselt 238 000 peale kerida....
http://www.auto24.ee/used/1854055

Google otsingu jaoks panen kuulutusest tel numbrid ka
56 092 529
58 956 449
niijanaaaaaaa
09:16 23.09.2014
Chevrolet Tahoe 080 ASD, uues kuulutuses ls. 190000
http://www.auto24.ee/used/1788937
Vanas kuulutuses ls 212 000
http://www.auto24.ee/used/813773
Hinda on ka muidgi korrigeeritud natuke suuremaks :)
Tuscan
09:23 23.09.2014
Müügikuulutuse nö kommenteerimise võimalus on täitsa olemas kui hoolikalt vaadata. Nimelt on kuulutuses link: Küsimused müüjale
Esita müüjale küsimus

Ja seal saab esitada müüjale lisaks privaatsele ka avaliku küsimuse, et miks ta müüb a la 500 tuh pealt 200 tuh km peale keritud autot nädal hiljem vaheltkasuga :) Siis jääb see küsimus kuulutuse juurde kogu ilmarahvale näha kui just moded näppe taha ei aja ja kuniks uut kuulutust üles ei panda.
ˇ
11:42 23.09.2014
Mercedes-Benz S 500 Soft-Close President Facelift

mida pe..et see üldse tähendama peaks? on selline mudelinimi üldse olemas või lasid vasjad õltsi ning tegid parima nime konkursi?
h27b
11:45 23.09.2014
:) :) :)

Google otsing näitab, et ainult auto24 rida, seega on Vasjad endale vale elukutse valinud- nimede väljamõtlemisega teeniks nad rohkem pappi!
63amg
17:17 23.09.2014
sellel mersul pole mingit facelifti 99.aastal.98 tuli see mudel üldse välja.presidendist rääkimata!lambakari!
AntiOpel
17:50 23.09.2014
Autorahaks.ee ju...peaks olema. Mida siis ikka tahta?
ˇ
18:41 23.09.2014
jahahh
19:28 23.09.2014
Kusjuures see mersu "tuunimine" võttis aega 2 päeva ehk siis vana ja uue kuulutuse vaheline aeg :) Kiired poisid...
A!
21:04 23.09.2014
Kui juba läks kummaliste kuulutuste riputamiseks, siis veel üks ilus näide,
http://www.auto24.ee/used/1828878

proovid lugeda seda kisa ja pea hakkab lihtsalt valutama,
läbisõidu koha pealt ei nurise :))
ˇ
21:29 23.09.2014
sellise jubeda kiidulaualu peale tekib küsimus, et missugusele sihtgrupile taoline möla on suunatud? autodest midagi teadev inimene minu arust taolise jura peale küll õmge ei tohiks minna, niiet ilmselt siis tegu mingi suvalise slaavi koduperenaisega, kes ajaviiteks omale uut autot otsib ja sarnase kuulutuse peale sattudes hüppab õhtul mehele arre otsa ning hakkab nuruma- kupi mne etu, kupi, ja tebja otšen ljublju. ja kui mees ka tehnikast suurt ei jaga, siis lähevad ja ostavadki. või on mõni pärismaalane ka nii loll?
järjekordne "aus" automüüja
11:49 26.09.2014
http://www.auto24.ee/used/1716476
Wauzzz8p4ab001206
189 000 km • hooldusraamat

Telefon, 5132723. E-post, martinlauk@hotmail

Tegelik seis asjal siis selline, et viimane hooldus sept.2011 (91845 km)


aga leedus siis. kerige leht lõppu
http://auto.plius.lt/roldana/skelbimai/audi-a3-2-0-l-hecbeka
s-2009-dyzelinas-3797304.html


Main information
________________________________________
Price in Lithuania: 25 378 Lt (7 350.00 €)
Export price: 25 378 Lt (7 350.00 €)
Date of manufacture: 2009-08
Mileage: 224000 km
Engine: 2009 cm³, 140 HP (103kW)
Fuel: Diesel
Body type: Hatchback
Number of doors: 4/5
Driven wheels: Front wheel drive (FWD)
Gearbox: Manual
Climate control: Climate control
Color: Black
Primary damage: No faults
Steering wheel: Left hand drive (LHD)
Wheel size: R16
Number of seats: 5
First registration country: Denmark
VIN number: WAUZZZ8P4AB001206
ˇ
14:27 26.09.2014
vin-koodid on ju kuulutustes erinevad.
bisnismen
15:59 26.09.2014
Mõnel ikka lugemisega raskusi,vin-d ju täpselt samad.
Autoäri ikka päris tulus,korra Leedus käia ja 4-5 tuhande euro võrra rikkam.
jahahh
16:23 26.09.2014
Kusjuures ongi tulus äri. Mul üks tuttav toob juba aastaid leedust autosid. Tööl ei käi, ainult autodest elabki. Kuus ühe ikka toob ja elab väga hästi. Huvitav, et kõik ostetakse tal kiiresti ära ka.
maaks
16:58 26.09.2014
bisnisman võtab nüüd selle auto24 kuulutuse lahti ja näeb, et seal on vin WAUZZZ8P1AA083045 aga mitte Wauzzz8p4ab001206.
Võib muidugi olla, et vin hiljem vahetati, samas vin ja reg number on seotud.

Muudetud 26.09.14 17:01

ˇ
17:11 26.09.2014
teeme siis bisnismanile copy-paste eesti kuulutusest

Reg. number: 978BJY
VIN-kood: WAUZZZ8P1AA083045
businessmeestele
23:16 01.10.2014
see businesssmännnn on win koodi vahetanud. eriline nagla tegelane. tundsin ka ise huvi selle käkerdise vastu ja äss vastas, et saksast tõi. ja siis oli sama win, mis siin toodud mitte see, mis tal praegu on

saadan vihje emta-sse ja tarbijakaitsesse. kui lähete ostma siis küsige WIN-i.
http://www.auto24.ee/used/1716476
Wauzzz8p4ab001206
189 000 km • hooldusraamat

Telefon, 5132723. E-post, martinlauk@hotmail
hei martin. kumb vin õige su a
23:19 01.10.2014
Reg. number: 978BJY
kumb siis õige on VIN-kood: WAUZZZ8P1AA083045 või nädal tagasi Wauzzz8p4ab001206
eelmisele
07:12 02.10.2014
no kui maanteeameti andmebaas näitab autot .....045 lõpuga viniga, siis järelikult on see õige. niipalju võiks ise ka taibata.

978BJY
AUDI A3 SPORTBACKVIN: WAUZZZ8P1AA083045
https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukDetailvaadeAvalik.jsf
mhmh...
09:40 02.10.2014
http://www.auto24.ee/used/1858255
Kui keegi soovib seda autot siis korrutage läbisõit 3-ga
Viimane ametlik hooldus peaks olema tehtud Jõhvi Rahvaautos.
Aru ma ei saa kuidas nii süüdimatult saab kerida kui Eestist ostetud autol(Konkreetselt siis isend ostetud Rakverest) läbisõitu kui asi on ju kontrollitav?
Tunnen isiklikult selle auto esimest omanikku ning tema kuu läbisõit oli töö iseloomu arvestades ikka väga korralik.
ˇ
09:49 02.10.2014
alati leidub mõni loll, kes asja ei jaga ning taolise auto ära ostab. selle peale need kerijad välja lähevadki. oleks mingigi seadus selles osas, siis ehk lõpeks see jama, aga samas ilmselt kärbuks ka autoturg või kukuks hinnad kolinal.
8kk89
10:34 02.10.2014
Millegipärast olen ikka kordi ja kordi seal platsil käinud kus need saastad seisavad.
Tundub, et kerimine on enne müükipanekut seal kohustuslik.
Miks mta ei võta midagi ette? kõik autod on eelmiselt omanikult ostu-müügilepinguga ja nende jälge vahel pole aga raha panevad ikka oma taskusse.
Sellist porri polnud isegi kadakal, kuigi sealt pooled poed kadunud.
Selle autoaia tunneb ära pildistiili tõttu, kallimad viiakse paeseina äärde kesklinna ja kõigil neil on ka juures järelmaksu pläma.
ˇ
12:24 02.10.2014
seaduse järgi peaks auto viie päeva jooksul ümber regama kui müügileping tehtud. sellised vahendajate autod aga seisavad ilmselt kauem ja sellistel puhkudel võiks olla mingi automaatne arvelt kustutamine kui eelmine omanik maanteeametisse müügist teada andnud ja peale viit päeva uuesti arvele võtta tahtes suht kirves riigilõiv lisaks. siis ehk taoline huiamine väheneks ja ka eraisikutest käest-kätte ostjad ei venitaks arvelevõtmisega. kui ikka paar sotti tuleb pärast lisaks maksta, siis hakkab igaüks sebima.
praegu süsteem küll toimib mingil määral, st endine omanik saab paberivabas arkis auto müüduks märkida, aga ostjal pole sisuliselt mingit sundust arvelevõtt viie päeva jooksul ära teha- venitavad nagu ise tahavad.
looder23
20:19 02.10.2014
kui see plats müüb autot eelmise omaniku ostu-müügi lepingu aluse ja paltsist jälge maha ei jää, siis tähendab see, et eelmine omanik müüb auto tühja blanketiga, ja siis ei saa ka eelmine omanik teha märget paberivabas arkis, et auto müüdud, sest seal küsitakse järgmise omaniku isiku- või registrikoodi. ja siis pärast üllatutakse-hädaldatakse kui mingid jamad tulevad.

Muudetud 02.10.14 20:21

Ja-anus
22:16 09.10.2014
http://www.auto24.ee/used/1866105

Audi TT 238TGY
VIN TRUZZZ8N131004693
Korra maha kantud ja räigelt keritud.

Natuke juttu siin:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=50405&page=
3
ˇ
08:16 10.10.2014
väga huvitava läbisõiduajalooga
2007a 690km järsku 165 000km, 2011 kuni 2013 400 000km
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1865866
vin: JTEBZ29J200051811
reg.nr: 603TKN
lisaks omanikeajalugu
27.08.2014 Omanikuvahetus
14.05.2014 Omanikuvahetus
03.01.2014 Omanikuvahetus
27.12.2013 Numbrimärk, Omanikuvahetus, Reg.märk tagastatud
02.10.2013 Duplikaatmärgi väljastamine
25.09.2013 Omanikuvahetus
16.04.2010 Omanikuvahetus
02.01.2009 Duplikaatmärgi väljastamine
20.02.2007 Duplikaatmärgi väljastamine
26.08.2004 Registreerimine Eestis
13.08.2004 Registreerimiseelne nõuete kontroll

https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukDetailvaadeAvalik.jsf
Maaks_
17:42 10.10.2014
Sigulle müüdi vanasti selle lausega: зимой не ездил и летом стоял :-)
Veiko 44
20:16 10.10.2014
Ei ütle, et tegu keritud masinaga aga läbisõit selline ja nii vanal autol???
Vaadake juhiistet.
Auto arvatavasti olnud mustlase kasutada nn. tööautona ja me kõik teame kui mitu korda mustlane tööl käib. :)

http://www.auto24.ee/used/1780438
ˇ
21:27 10.10.2014
maanteeamet ütleb, et toodud eestisse 2007, seega 5a saksas sõitnud ca 7000 aastas. sissetoomise hetkel odonäit 38 000, perioodil 2011 kuni tänavuaasta maikuuni odonäit 53 100- 53 300. see auto sõitis ainult kiriku hoovil pühapäeva hommikuti tagaukse ja välipeldiku vahet. igati aus kaup.

WDB2200741A334546
432TGO
chulo
10:54 11.10.2014
Tervitus!

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1779714

Leheküljel 10 oli antud autost juba juttu. Siis olid auto numbrid veel Rootsi omad FME513 ja läbisõiduks 166+ tuhat 2013 aasta alguses, nüüd Eesti numbrid 604TLB, vin kood on mõlemal sama WVWZZZ3CZBE383967.

Auto vin koodi guugeldades leiab sellise info
http://en.auto.plius.lt/ads/volkswagen-passat-1-4-l-universa
l-wagon-2011-petrol-gas-3423680.html


Ehk siis läbisõit 229143 ja arvestades seda, et auto on toodud Leedust on ka juba see oletatavasti keritud.

Muudetud 11.10.14 22:38

reggg
18:54 11.10.2014
http://www.auto24.ee/used/1826414

Besiktningsuppgifter
Besiktningstermin: 2014-10-01 - 2015-02-28
Senast godkända besiktning: 2014-02-04


Vägmätarställning: 384328

eks Rootsi takso ligi 400000km sõitnud
stammer
20:05 11.10.2014
Isegi see kunstnahast takso "nahkpolster" on istmetele peale jäetud...
modifneeded
11:19 12.10.2014
Kui ikka läbisõidu näidik juba 250t + siis müük suht keeruline.
Foorumis kisavad et keritud aga kui kuulutusse tegelik ls. märgitud siis huvilisi pole.
Seega- kui on nõudlus siis on ka pakkumine.
ˇ
12:22 12.10.2014
usun, et enamus ostjaid juba teadvustab endale, et saab keritud auto. eks seda väiksemat numbrit odokal on muidugi meeldivam vaadata ja kui tehnika ka toimib, siis pole vaja pikalt põdeda, sest nagunii sa kunagi teada ei saa, et palju maha keriti.
modifneeded
18:18 12.10.2014
Jaa, üleliia teadvustab.
Näiduga 250t km auto on lihtsalt keritud 250t km peale jne.
See läbisõidu näit poleks kuulutuses üldse oluline- minge vaadake auto üle siis hakake edasi rääkima.
Tänane kasutatud autode turg on lihtsalt ebareaalsete ootuste põld.
tramaeiv611
23:22 15.10.2014
Kopisin nimelt auto andmed, sest teadsin ette, et ostja on magazini huiarid ja nii läkski.
vana link on kustunud aga kopi panen siia.

Liik: maastur
Keretüüp: universaal
Esmane reg: 02/2004
Mootor: 3.0 (160 kW)
Kütus: diisel
Läbisõidumõõdiku näit: 350 500 km · hooldusraamat
Vedav sild: nelikvedu
Käigukast: automaat
Värvus: must
Reg. number: 391...näita reg. nr.
VIN-kood:
Hind: 7000 EUR
KM 0% (käibemaksu ei lisandu)
Soodushind: 6150 EUR
KM 0% (käibemaksu ei lisandu)

ja uus

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1869581
to modifneeded
00:10 16.10.2014
Tänapäevane 250 000+ auto suitseb juba ja sada muud häda ning mootori pooleks võtmine on kallis lõbu. Selle pärast sõidangi 0-150 000 ja "viskan" selle auto ära, kuniks mõni õnnetu lohh lõpuks ostab selle kolmandalt ringilt saabuva peldikuks aetud 400 000+ liikuri mis on mitu korda keritud ja kirub maa põhja seda et ei kesta.
Hea teada
07:34 17.10.2014
Kas keegi teab, kes see "magazini huiar" on, kes kerib kõik autod 230k juurde ja vahatab läikima?


martinkangsep
22:37 19.10.2014
Ja mis sa selle teadmisega peale hakkad, kui keegi teab teda? Helista talle siis või mine ise kohale, lammas.
VLO_
08:18 20.10.2014
Magasini 31 on terve seltskond Vene tüüpe, kes selle äriga tegelevad.
Tihti on läbisõidunäiduks märgitud 238tkm kuulutuses, autol ees aga võib olla ka rohkem. Ostavad ära igalt poolt autofoorumitest, okidoki ja soov.ee jms kohtadest kõige odavamad vigadega autod (sarnaste hulgast). Teevad kiired iluparandused, nühivad läikima ja siis müüki. Piltide tegemises päris osavad, nähtud neid japse millel tiivaääred ja küljekarbid on kõik reaalselt tehtud klaasriide, pahtli ja spreiga nii et auto laiguline ja rõve, ometi fotodel paistab normaalne.
Kui ostetakse läbiaetud veermikuga auto 1k € mis muidu oleks nt 2000-2500€, siis pannakse 1300-ga müüki siis mõni ullike ikka leidub, kes odavat hinda jahib. Vigade kohta nad on vait või väidavad et ei ole näinud ega kuulnud. Vahepeal oli komme, et odavalt ostetud mootori, kõrgsurvepumba või käigukastiveaga auto müüdi maha kirjaga "auto ei käivitu, immo viga" ja reaalselt oli süüteluku taga võtmed läbi lõigatud jms. Selles suhtes labane pettus, sest nende stiiliga mittekursis olev inimene võib ära osta ja siis avastada et auto vajab miinimum 1k eest remonti.
XXXXL
09:27 20.10.2014
eelmisele, aga sinu teooria järgi - kui inimene ostab nende käes 1300e-ga autot mis muidu maksab 2-2500e, ja peab tegema remonti 1000e eest, siis ikka inimene on võidus, kuna saab 2300e-ga täiesti korras autot, samal ajal kui need autot, mis müüjakse 2-2500e-ga vajavad ikka natuke remonti. Kus sa näed pettust ? Ma arvan, et kui inimene loodab saada 1300e-ga väga heas korras autot, samal ajal kuio need maksavad 2-2500e, siis see on tema enda probleem.
Siin http://arileht.delfi.ee/news/uudised/kasutatud-autode-kontro
ll-toi-oovastava-tulemuse.d?id=69969183
, täitsa lugupeetud firmad, kes müüvad turuhinnast kõrgema hinnaga autosid, aga tuleb välja et nad ei erine Kadaka autoturu ärikatest, ainult ilusad sõnad ja kallis hind.
9loi9
19:48 22.10.2014
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/950/auto_php-id=1871
950-view=10-www_auto24_ee.html


Käetoe peal paistab spidokerimisseade :) ja juba oli 125 t ette kedratud- ulme
ringimae
09:12 24.10.2014
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1874277

Õige VIN JHLRD1750WC001711 ja 08.06.2011 LS 295428km
honda elegants
09:31 24.10.2014
koniauguga iste ja räpane kapotialune on elegantsed küll jah.
ˇ
10:54 24.10.2014
jälle see tartu ärikas ja nüüd siis omale Keidi nimeks võtnud.
HeaHa
11:07 24.10.2014
Mersu müüja koos oma kerimisseadmega on parim postitus antud teemas. LOL. Diisel mootoriga auto on 8 aastaga sõitnud 125t km. :)
J.
11:09 24.10.2014
Ja vaadates selle omanike arvu, siis auto on olnud rohke omanikke, kui mõnel prostil kliente.
Ei tea, miks???
mati15468798789676
11:20 24.10.2014
Sisestatud andmetega sõidukit registris ei ole! Mingid andmed on kuulutuses muudetud?
kloun67
11:25 24.10.2014
Kustotsast see mersu facelift on?
peale esiotsa vahetust (ei tea küll miks) on tema arvates facelift.
viimasel pildil peaks olema mingi diagnostika seade jah, millega saab võlurit mängida.
nimekuningas
12:42 24.10.2014
tartu autoärikas on väga paljude nimedega, äkki mingi identiteediprobleem.. aegade jooksul olnud Mart, Meelike, Julia, Valentina, Johan, Garma, Erika, Anastasia :)
jess. sas
15:44 24.10.2014
To:HeaHa

Mis selles nii imelikku on?
Minu suur diisel sõidab mingi 7000-10 000 km aastas......

To:honda elegance

Kui Lambol või Ferraril oleks kuskil koniauk või õline mootoriruum, kas nad oleksid siis Sapakad???
professor_sammaljalg
15:48 24.10.2014
kui sa seda "suurt diislit" uuest peast ei ostnud, pole mõtet targutada. ostetakse nad uuest peast ikka korralike läbisõitude tarvis.
ghg
18:03 24.10.2014
Kust leiab infot kui EEsti registris pole?
Näiteks selline http://www.auto24.ee/used/1864287
eelmisele
20:11 24.10.2014
2007a diiselopel ja 170 000km läbisõit. mis infot sa veel tahad? ah et seda, et tegelik läbisõit 300 000km? teeb see su autovaliku lihtsamaks?
professor_sammaljalg
20:15 24.10.2014
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1874388

Senast godkända besiktning: 2013-10-16
Vägmätarställning: 331469
honda elegants to jess
20:53 24.10.2014
mis need lambod,ferrarid ja sapakad siia puutuvad?koniauk istmes pole kuigi elegantne ühelgi juhul.kas oled ise müüja?
Rootsisurm
21:13 24.10.2014
Tere kõik Rootsist tulevad cng autod on taksod.
Kui oli suur buumi aeg, siis tõime neid V70 cng Bi-fuele 2-3.a vanade autode läbisõidud olid 360tkm 442tkm Rootsis maksid keskmiselt 11-14000 seki.
Eestis kerisin kõik rahulikult 90-120tkm siis Saksa auto hindamisakt ja hiljem müüsin 350-400 000 eek-i eest ullikestele dnb nordi abiga liisingusse.
Enda kerimise rekord tuli MB E220 diisliga. 2003.a Rootsi oksionilt ostsin 3000seki eest läbisõit oli 876555. Eestis sai odo näiduks 165 000 ja oli müüdud mõne päevaga tollel ajal 180 000 müüdud, kusjuures see mersu oli kordades paremas sõidukorras kui need volvod.
Teie kisamine odomeetri kerimise üle on nagu vastu tuul kusemine. Midagi sellest ei muutu kerivad kõik, MB odo proges ümber näiteks Silberauto elektroonik peale tööd, mitmete suurte margiesinduste elektroonikud teenivad nii lisa leivale.

Parimat
Marko
professor_sammaljalg
21:27 24.10.2014
"kõik Rootsist tulevad cng autod on taksod"

las siis olla, kui muidu norm auto, poleks selle vastu midagi.

ja pole läbisõidu üle halanud, kuna ise sellist otsin siis torkas silma. ausa läbisõiduga oleks huvi, peale kerimist ei taha. arvatavalt toongi rootsist ise.

Muudetud 24.10.14 21:30

Rootsisurm
21:40 24.10.2014
V70 cng on hea auto iseenesest, jõudu on piisvalt selle tanki jaoks ja paagi gaasiga sai sõidetud kuskil 400km ja suurt vahet ei olnud ka slinnas või maanteel. Kui ostma hakad on kindlam ise tuua . Kui otsid leiad eraisikuid ka kes müüvad. Praegu tasub juba uuem 170kw mudel võtta
Narko-Marko
23:34 24.10.2014
Väga tore, et sa selline huiar oled, aga ära päris puusalt ka tulista ja kõiki enda suguseks tembelda. Vastu tuult võid sa ise kuseda - tänapäeval on teenindusajaloo järgi margiesnduses suht lihtne kindlaks teha milline neist on takso olnud ja milline mitte. Volkswageni puhul tuleb vin koodiga vaid teeninduse poole pöörduda, et auto ajaloost aimu saada ja omad järeldused teha. Teiseks on alati võimalik Rootsi maanteameti registrist kontrollida, aga see eeldab auto rootsi numbrimärgi teadmist. Seal küll alati ei pruugi märget olla kuid mõnel juhul on juba selle registri järgi võimalik kindlaks teha kas on keritud või mitte. Üldiselt soovitan eesti huiareid vältida ja CNG pilli otse Rootsist tuua kui vähegi rahakott võimaldab, et vältida selliseid debiilikuid nagu Marko.
Rootsisurm
23:44 24.10.2014
Oinaid tuleb pügada
AutoSalong Opel Astra COSMO Sp
10:09 25.10.2014
"Unustanud" viimast arvet uhket näitamast.

Tegelik läbisõit oli 03.04.2014 189 216 km.
AutoSalong Opel Astra COSMO Sp
10:09 25.10.2014
"Unustanud" viimast arvet uhket näitamast.

Tegelik läbisõit oli 03.04.2014 189 216 km.

http://www.auto24.ee/used/1875704
jess.sas
10:31 25.10.2014
Mul pole õrna aimugi(pole ka huvi), kas see "elegance" päriselt ka Honda varustusastme nimes eksisteerib aga kui on nt Mersu S klass lux. ja seal on kuskil koniauk vm plärakas, kas siis ei tohi sõna"lux." enam kasutada???

Diislitest:
Töökaaslane ostis samuti uue diisli ja aastane läbisõit jääb ka sinna 10 tuhhi juurde-asi on hinnas ja varustuses, millega masina kätte saad.

Kasutatud autol pole samuti vahet, mis kütusega ja palju aastas sõidab, pea-asi, et korras on!
honda elegants to jess
13:03 25.10.2014
mööndustega võib kadunud senta kohta ka daam öelda.kasuta kasuta ega ma ei keela aga kuidagi kohatu on nimega kiita (lux,elegants jne) aga piltidel on a la keevitaja tööauto.ära nüüd hakka peale,et keevitaja on oskustööline ja miks ta ei võiks sõita ilusa,hea ja puhta autoga.ikka võib ja see ei olegi praegu teema.
al28
09:03 26.10.2014
Ksautos must ja hall vw passat 100% keritud.Ühel u 150000 ja teisel u 108000 km kaduma läinud.
hardi t
19:10 27.10.2014
http://www.auto24.ee/used/1875980

nr: 61ZFA
vin: JN1TESY61U0100996

täna (27.10.2014) kuulutuses märgitud läbisõit 249 000 km ja väljavõte mnt lehelt (https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukTaustakontroll.jsf)

12.12.2013 224 403km Hansamarks OÜ Korraline
23.04.2013 370 545km Eltas Auto OÜ Korraline
13.03.2012 326 429km Eltas Auto OÜ Korraline
20.04.2010 229 596km A-Ülevaatus OÜ (Rae) Korraline
01.04.2008 152 103km Hansamarks OÜ Korduv
01.04.2008 152 035km Hansamarks OÜ Korraline
15.08.2006 100 000km Hansamarks OÜ Korraline

reaalne läbisõit võiks olla kuskil 400 000km kandis või veel enam.
ˇ
13:40 29.10.2014
mis tast ikka kontrollida- viis omanikuvahetust, neli avariid, üles-alla hüplev odonäit- autot tahtev inimene selliseid ei osta.
n.
15:53 29.10.2014
2007 on Eestis regatud ja "kohustuslik" ~140 000 km näit ees. seejärel on 2 aasta ja 3 kuuga sõidetud 169 000 km-i (ehk 6760 km-i kuus) ning edasised 2 aastat tagurpidi;)
Leidja
18:45 29.10.2014
http://www.auto24.ee/used/1858503 Vat vahvad autod Jämejalas.Katsegu vin-i järgi miskit leida!Seal on vist kõik kirikuõpetajad ülesse otsitud ja autod ära ostetud neilt!
to Leidja
23:14 29.10.2014
Kirikuõpetajate autod ei müü enam ammu sest on lekkinud info et kirikuõpetajad käivad riigi teises otsas inimesi laulatamas ja matmas ning ülikoolis loenguid andmas jm. Nii et nende läbisõidud on isegi üle keskmise.
f6tg6
14:45 02.11.2014
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1878814

1. müüakse vale mudeli pähe, ei ole 55 AMG
2. 100% avariiline
3. arvele Eestis ei saa, kuna puudub euro tüübikinnitus

Ühesõnaga selline keskmine Leedu äri.
63amg
17:10 02.11.2014
ok.unustas vahelt välja sõna pakett.palju neid tüübikinnitusi olemas on.euroopas eraldi ja omakorda veel eestis eraldi.kui inglismaa parempoolse rooliga masinaid arvele saab,siis arvad.et usa omasid ei saa.
mats298
17:11 02.11.2014
Avariilisuse kohta kinnita oma sõnu,millegagi.Muidu oleks nagu laimu moodi.Eestis läbid tüübikinnituse ja saad arvele,milleks paanitseda.
Villo 1986
22:31 02.11.2014
Tegelt on auto müügi platside või kohtade vahetl ülilihtne kindlas teha kus on nn kehvapoolsed autod ja kus on paremad.
1) kui plats on täis autosi 180 000 ja hooldus raamatudi pole, siis on asi mäda
2) Igal korralikul müüjal on kinldasti müügis mõni auto ka 250 või 350 tuhhi läbisõiduga!
3) Müügimees kipub jubedalt enda küna kiitma ja maad ja ilma kokku lubama on asi mäda!
4) Müüja mõtleb autodele lisavarustust mingite nn pakettide järgi, nagu BMW M-pakett, tegelt pole peale sport istmete ühtegi m-ile viitavad asja jne...
5) Veel tähendasin et kui müüja on väga nn dressipükstes või sarnaselt riides oli ka kogu plats kehvemapoolsem.
6) Müüja ei näita kuulutuses vin koodi, auto reg numbrit või on kuidagi maru vastu igasugustele kontrollidele on ka kindlasi midagi mäda (he soovitus, kui tegelt ei taha kontrollile raha kulutada, küsi kas on võimalik kuskile viia, kui sealt ei tuleb kõnni mine, kui jaa siis jätka kaubaga tutvumist)
ronn01
23:04 02.11.2014
Teema päris suureks läinud, küsiks nii, et kas eestist on ka mõni müüa kust julgeks enamvähem turvaliselt osta saksast (või kuskilt sealt) toodud mitte keritud ja mitte väga avariilist autot. Ja kas sellise võrdusmärgi võiks panna auto seisukorra kohta, et eestis 50 000 km = Saksas 150 000
to ronn
07:07 03.11.2014
to ronn
07:44 03.11.2014
Oleneb, mida osta tahad. Alates 10 000 eurot autod juriidilise isikukäest garantiiga, minna ohtu ei näe. Ega siis kõik pätid pole. Ise me neid toidame oma ahnusega, et näe nii odav ja äge. Korralik kasutatud auto maksab ja mitte vähe.
pettus
10:41 03.11.2014
Juriidiliselt isikult garantiiga tõesti kindlam kuid ikka mitte alati. Tõnapäevaltoovad ka esinused ja nad püüavad muidugi tuua korralikke ja ausalt müüa kuid on ka saksas palju venelasi kes seal uue ostnud ja siis kerinud vahel ja ise õli vahetanud jne. nagu elu näitab siis see esinduste "müügieelne kontroll" raha eest on puhas erakorraline tulu neile- midagi kindlaks nad tegelt ei tee.
Vanapenskar1
11:22 03.11.2014
Teema on hea,ja näited on põnevad,aga seletage kuidas aus inimene saaks müüa autot mis on 8 aastat vana ja läbisõit on 65000km?
Omanik pensionär kes sõidab siis kui vaja=enamus ajast seisab niisama.

Müümise jaoks peaks 100000 juurde kerima ? :D
ti15468798789676
11:39 03.11.2014
Selleks ei pea benskar olema, et vähe sõita. Mul kaks suuremat diislit mis viimase kahe aastaga on mõlemad alla 10000 km aastas sõitnud. Üks 2003 ja teine 2009 masin. Eeldatakse jah, et sellistega lastakse 25-50 tkm aastas aga vat mõni ei sõida. Uuemat diisel automaat universaali kasutan (või elukaaslane kasutab) peamiselt pikkade otsade tegemiseks vanemate juurde nädalavahetustel. Vahest ei pane 2 nädalat järjest käima kui vajadus puudub. Vanema sedaaniga käin 8 km kaugusele tööle. Maha müüa ei kavatse kuna mõlemal võimalik autot kasutada kui vaja.
to vanapenskar
12:45 03.11.2014
esiteks omanikuks olemise staatus- kui on näha, et auto kõik selle aja olnud ühe inimese käes ja kui on juurde lisada ka mingi dokumenteeritud ajalugu, siis juba asi peaaegu tõestatud. loomulikult peaks ka auto vastav välja nägema- kulumata, roosteta. igale kaubale on ostja ja teadlik ostja saab ise aru, mis autoga tegu. tilganäppijad on need, kes midagi ei usu, võta või notariaalne tõestus hoolduste kohta.

to ti15468798789676
keegi pole kunagi väitnudki, et diisel ei tohi hoovis seista, lihtsalt on juba nii kujunenud, et dislad teevad rohkem tööd kui seisavad.
11111111111111111111 11
15:09 03.11.2014
erand kinnitab reeglit!
professor_sammaljalg
15:47 03.11.2014
siin härrad jutustavad oma eitea mitmenda omaniku käest ostetud suurtest diislitest, loomulikult on neid ka inimeste käes, kes ei sõida palju, isegi sõitsin oma kolmeliitrisega napilt 20tkm aastas. aga point on, et see inimene, kes selle suure diisliga esindusest välja veeres, ei maksnud selle eest suurt raha, et läbisõiduga koonerdada.
Ega suur raha
20:29 03.11.2014
ei pea tähendama alati suurt läbisõitu, alaa mingi MB ML320 CDI osteti mingile MILF-ile tatikate koolis sõidutamiseks.
Samas müün ühte enda masinat nimetame seda X sõidukiks ca 20 000 on hind, läbisõit on ca 150 000 üli detailse ajalooga, samas näen kuidas inimesed ostavad eest ära 1000 eurot odavamad sõidukid millel näen juba pildipealt ära et juhi iste on lõõts, rool kulunud ja lisaks on märgitud et toodud SAKSAMAALT, samas ei WEBASTOT, ISTME SOOJA ega sarnasid lisasi peal pole.
Täiesti kindlalt pooled kuulutused on valede reg andmetega, valede läbisõitudega ja ka alg päritoli riik valetatakse kas Saksamaaks või jäetakse märkimata lootes et ostja suure tuhinaga ei märka.
Ajuvabad on ka need kuulutused kus märgitakse et toodud riigist SAKSMAA, ja siis loed alt et toodud 2005a :D:D:D no mis mõttes, mingil tüübil on kõigi autode taha kirjutatud E C O N O M Y... minuarust on see lausa naljakas, aga nääd inimesed ostavad. Lisaks mis varustus on EXCLUSIVE? Vaata et pea iga sibula autod onm exclusived:D
Jube tegelikult, näiteks mobile.de seal küll sellist jama nii suures mahus näha oleks et auto varustust mingite nimedega ilustatakse.
Lisaks võtad mobile.de lahti ala 530 BMW, aasta 2005, läbisõidud 250-350 00, hinnad 5500-6500, Eestist saad aga sama raha eest vähemalt poole väiksema läbisõidu:D

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte