Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

k...
10:36 24.12.2018
No küll see läbisõit sinnani ka jõuab ükskord, veidi veel ja ongi 196 th. Aga ei saa aru mõnede mõistuse eripärast, mis krdi pärast ostetakse Audisid esiveolisena... Audi eelis teiste ees ongi just nelivedu. Eile nägin ka Coopi parklast välja sõita üritavat uuemat A6, mis seisis kohapeal ja kaapis tühja...
Sivic
11:14 24.12.2018

SHHFK27607U010238

Järjekordne rondiärikas
https://www.auto24.ee/used/3011311
Maha keritud 30 tuhat, ülevaatus tegelikult saab läbi selle kuuga ja väga heast seisukorrast asi kaugel. Aga piltide peal nagu prillikivi :)
moby25
18:13 25.12.2018
Vw passat WVWZZZ3CZCE028430 -361BYT
https://www.auto24.ee/used/3002616
Kuulutuses läbisõit 183000 km
https://www.car.info/en-se/license-plate/S/JHE380
Rootsis viimane TÜV 10.03.2017 - läbisõit 619970 km
Kasutatud taksona.
Keritud VÄHEMALT 437000 km tagasi ,tõenäoliselt rohkemgi.
Kas viimase aja rekord?
v-kaheksa
18:32 25.12.2018
Freelancer2
01:29 26.12.2018
...
07:06 26.12.2018
see auto on just sinusuguste jaoks, kel taskus paarkümmend tonni kasutult seisvat raha ja tohutult tahaks kasutatud diiselautot osta.
v-kaheksa
09:09 26.12.2018

JF1BP9LK44G009150

https://www.auto24.ee/used/2866868
Reaalne läbisõit 402 000
to sokota
14:13 26.12.2018
Kas sa tõesti arvad et 1,5 aastaga sõidab diisel Audi Q7 omanik keskmiselt 3000km!? Kuus sõidetakse selliseid numbereid! Masin näeb välja TÄPSELT selline et 50000 on põhjagaasiga peale lastud ilma ühegi remondita

https://www.auto24.ee/used/2952229
.
09:03 28.12.2018
Volvo S80 2,4 129kw 02/2010a.

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3014017

Numbrimärk: 447TNJ

Vin:YV1AS7240A1126963

Müüja: Siim tel. 56377523

Kuulutuses märgitud läbisõit: 188000km

Rootsis viimane märgitud läbisõit 2018/august 280510km
sokota
01:09 30.12.2018
to to sokota: Kui Teie ei tea, mida minu kommentaaris viidatud sõna "avställd" tähendab, siis on vaja teha se endale selgeks. Kogu läbisõit on ilusti kirjas eelmises kommentaaris viidatud lingis www.car.info . Rootsis EI sõideta autoga, mis on avställd, sanktsioonid oleksid liiga suured.
Kahtlane hummer
12:07 31.12.2018
kerija
14:14 31.12.2018
Järjekordne keritud odomeetriga passat rootsist vin WVWZZZ3CZBE371257
https://www.auto24.ee/used/3015922

Rootsis sept 2018 blocetis müügis 250000 km
https://www.car.info/sv-se/license-plate/S/MRD247

.............
14:49 31.12.2018
Päris rumal inimene usub ainult sellist ls. Iste on nii ära istutud. Bens+CNG on 95% rootsi taksod, nagu ka see konkreetne isend.
100!
19:25 31.12.2018
Päris rumal inimene usub, et bens+cng on 95% rootsi takso.
Või ajasid % segi ja tahtsid öelda, et 95% ei ole takso aga mõne viskab ikka sekka.
See ju kõik kontrollitav.

Head vana aasta lõppu kõigile.

........
20:45 31.12.2018
See on sama teema, et kõik pole idioodid, kes bmw ostavad, aga igal idioodil on bmw, st kui on rootsi ja cng , siis on väga võimalik, et tegu taksoga. Taksodel tavaliselt ka istmed niimoodi väsinud, et juhiiste ja tagaistmed loppis, kõrvalistuja oma korralikum.
100!
11:35 01.01.2019
Jah, on võimalik, et 95% ei ole takso ja ülejäänud, et on.
See ju kõik kontrollitav.
On võimalik, et homme on halvem ilm kui täna.
On võimalik, et see, kes niisama(ilma tõestuseta) teisete autosi ja teiste tegemisi kirub ei ole päris terve.
On võimalik, et taksoistme spetsialistil läheb uuel aastal paremini ja ei näe kõike nii mustades toonides.
Palju asju siin elus on võimalik.

Head Uut Aastat!












123,0
17:37 01.01.2019
milliselt lehelt kontrollida belgiast toodud auto läbisõitu
...
18:19 01.01.2019
On võimalik, et ainult 100! on 200% enesekindel ja eneseteadlik eneseimetleja ning enda arust spetsialist kõiges. Edu uuel eneseaastal.
to sajane autoärikas
18:24 01.01.2019
Ma ei saa aru, mida sa siin üldse jaurad???
Kui car.info lehel on kirjas, et on registreeritud taksona, siis mida veel vaja??
100!
19:29 01.01.2019
Sulle to sajane autoärikas.
Enne, kui midagi ütled, oleks hea eelnev mõttega läbi lugeda. Muidu jätad endast lihtsalt rumala räuskaja mulje.
Küsimus sulle. Millal ma ütlesin, et lingil välja toodud auto ei ole takso?
Spetsialist punktirida väitis, et bens + cng on 95% Rootsi taksod.
See on lausvale. Kõigile lihtsalt kontrollitav.
Ära siis jäta küsimusele vastamata!
Ja kui ma ei jauraks, läheks teie tark jutt igavaks. A, la huijar, silikoon jne.....

Kolmele punktile.
Kui vaadata mida ... kommenteerib, siis spetsialisti au läheb ikka sulle.
Ära ole nii tagasihoidlik. Sul pritsib seda tarkust ikka igast otsast.
Aga su tarkus on ainult teooria. Kas praktikas ka millegagi tegeled?
Kuidas kerimise keelamise teema euroopas edeneb? Oled kuskile jõudnud sellega? Anna ikka teada edusammudest maailma parandamisel.
Või on enesekindlus kadunud?
Head automüügi aastat soovin küll endale.







CNG313
00:19 03.01.2019
No rootsi loomadega on lihtne. Küsid vin koodi ja kontrollid.
See 95% jutt ei päädi tõesti. Ala kõik mehed on sead stiilis.
Ise olen just nimelt neid Rootsi CNG pille kontrollinud.
Väidaks vastupidist. Kogu auto24 peale on ca 80-90% ausad. 10-20% on keritud.
Ja just nimelt see alumine ots. (>10k) (mõne erandiga)
Väga paljud varjavad Vin koodi just sellel põhjusel. Niipalju kui ma olen kätte saanud on varjatud vin koodiga olnud siiamaani kõik keritud pillid.

Küsiks aga targematelt.
Kus saaks kontrollida saksa, prantsuse, itaalia, belgia ja hollandi sõidukeid?
auto1560
12:09 06.01.2019
https://www.auto24.ee/used/3013710

Toyota Avensis Verso Comfort 2.0 R4 D-4D 85kW (480BGR)
JTEGG22B205001038
Veel üks keritud näiduga sõiduk.
Lisaks "ilus jutt" kuulutuse all kirjas. Igapäevases sõidus jms.
Sõiduk seisab hetkel juba pikemat aega lumehanges ja pole kordagi käima pandud.
ssass666
20:46 06.01.2019
to jansa1972
11:40 07.01.2019
Tere!
Ühinen ka nüüd Teiega diivanispetsialistid, https://www.auto24.ee/used/3008848, Hüvitati sõiduki turuväärtus. Info esitati registrisse 17.05.2018, kuulutuses vin kood ka vale. Edu kollegid, pean edasi uberit sõitma, hoiame auto24 müügikuulutustel silm peal...

Muudetud 08.01.19 07:25

k...
19:02 08.01.2019
Vaadake seda videot, saate teada, milleks läbisõitu muudetakse. Mitte selleks, et väiksem number vaid selleks, et uueväärset hinda saada. https://www.youtube.com/watch?v=186lDzNfHBc
63amg
19:38 08.01.2019
no see on nüüd küll pommuudis
...
19:51 08.01.2019
no vähemalt keegi sai täna targemaks autoturu toimimise osas.
k...
21:06 08.01.2019
Jah, on küll uudis... see teema on jõudnud 42 leheküljeni ja mõni ikka ei õpi veel...
BMW 330E
10:20 16.01.2019
Leidsin siis kahtlase hinnaga F30 BMW 330E, mille puhul natukene otsingut tehes tuleb huvitav ajalugu välja. Kuulutuses pole märgitud midagi maha kandmisest ja üritatakse odavalt maha parseldada.

Kerge ajaloo pilt: https://www.upload.ee/image/9432729/330E.jpg

Mark: BMW 330e F30
VIN: WBA8E1C51HK479981

Praegune eesti kuulutus: https://www.auto24.ee/used/2852865

Kunagine Leedu kuulutus: https://en.m.autoplius.lt/ads/photos/bmw-330-2-0-l-saloon-se
dan-2017-gasoline-electricity-7211239.html

XXXXL
11:31 16.01.2019
viimasele, Sõiduki asukoht: Leedu, mitte Eesti
Ja see kes läheb Leetu ostma ameeriklast, teab väga hästi millega tegemist on
pime mehaanik
11:40 16.01.2019
Kas arvate et eestis avariise sattunud paariaastased autod saadetakse pressi alla? Tulge taevast alla, kui on 3 ringi müüja, too ei pea teadmagi mis selle saaniga vahepeal tehtud.
astrasoov
14:03 16.01.2019
AUS Läbisõit, aga auto maha kantud ja paar kuud tagasi omanikuvahetus, tasub olla ettevaatlik
https://www.auto24.ee/used/3026533
SHHFK2860CU007843

https://www.weby.ee/auction_items/34927
63amg
18:07 16.01.2019
see ameerika-leedu bmw on keritud. piisab ainuüksi piltide vaatamisest,et sellest aru saada
andriask
00:31 17.01.2019


selline allroad, kuulutuses läbisõit 203 000, viimasel ülevaatusel 07.2018. 267 000.

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3026591

Müüjaks koht ,kust tasuks ringiga mööda minna.

Muudetud 17.01.19 00:34

astrasoov
09:46 17.01.2019
Sellisest kohast on enamus keritud, neid ei viitsi keegi isegi siia üles panna. Teine tuntud on AutoSalong kuskilt Viljandist, nende masinaid siin teemas ikka enamus, kui ainult firmasid vaadata
astrasoov
14:23 28.01.2019
Mercedes-Benz Viano 100kW
https://www.auto24.ee/used/3031058

Rootsi NR TEF051
Eesti NR 721MRR
VIN: WDF63981513291329
2017a oli LS Rootsis 600000
2018a. MNT.ee näidab 311000 (praegu kuulutuses 343000)

Müüja 53322533

Muudetud 28.01.19 14:32

astrasoov
14:30 28.01.2019
Mercedes-Benz Viano 3.0 v6 150kW
https://www.auto24.ee/used/3031124

Eesti NR 870MEN
VIN WDF63981313087557

Peab ikka päris dumbfuck olema et kerida Eesti autot, kus kogu ajalugu olemas.
Jaanuar 2018 ls 480000 (ei ole näpukas, 2017 ls 447000)
Dets 2018 ls 380000

Viljandi ärikas 56900213
Märt Jalak
06:46 31.01.2019
Sellel autol Silber auto andmetel on 2014a olnud läbisõit 306000km
kuulutusele 168000km https://www.auto24.ee/used/2989429
!!!!!!!
07:56 31.01.2019
See Mersu puhas Leedu raud!
Saksamaalt toodud,naljahammas!
Keritud Audi
08:42 31.01.2019
Abistaja1
09:04 31.01.2019
lisame audile ka vin WAUZZZ4G0EN039302.Nii on lihtsam leida.
Kurjam küll,
11:52 31.01.2019
millal või millega lõpeb ükskord see läbisõitude pedereerimine, äkki tuleks need näidikud autodel üldse kaotada!
ei lõppegi
13:30 31.01.2019
see, sest see töötas, töötab ja samamoodi läheb ka edasi. See on peamine põhjus, miks see teema on siia foorumisse üldse tekkinud.
Vaadatakse hinda ja ls ja juba tahaks kõne teha, et saaks rehvi toksima minna aga siis tuleb kuskilt netist teine ls number välja või teised pildid ning siis on nii see auto enam ei paku huvi ja jõuab siia teemasse või kuhugi foorumisse. Jätkuvalt on väga palju inimesi, kelleni selline info ei jõua ja ei hakka ka jõudma. Automüük on äri ja selle eesmärk on kasu teenida. Kuigi ka siin on hulganisti inimesi, kes sellest aru ei saa. Näited "vaatasin, et nii hea hinnaga asi müügis aga siis tuli välja.." või "nii hea hinnaga müügis, et kas keegi teab midagi selle auto kohta.." ja rohkemat polegi vaja.
Miks peaks keegi müüma korraliku autot odavalt või väga odavalt?
Veel rohkem, miks ja kuidas saab sellise välismaalt siia tuua, küsides selle eest turu alumist hinda. Liiga hea, et olla tõsi? On, aga toimis ja toimib edasi.
Konkureerida Lõuna-Eesti Rootsist ja Leedust toodud autode hindadega või samasugust kaupa pakkuvate platsidega, mis ükskõik missuguse auto sissemaksuks võtavad ja seejärel edasimüüvad. Miks peaks keegi normaalses seisus auto sinna viima/müüma?
Tuli meelde,
13:31 31.01.2019
garaazinaaber ostis kasutatud auto ja ütles selle kohta hästi. Spidokast on kasu ainult siis kui seda juba keritud, pole vaja endal kerida!
petz1000
13:43 31.01.2019
Tartu autoärikatel täpselt samasugune tekst, igal kuulutusel ainult nimi muudetud: väga heas korras, 3.omanik jne, kuigi u 100tkm maha keritud, omanikke samuti u 25 korda vahetanud:
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3033416
.........
14:26 31.01.2019
Kõige parem alati see, et pildid autost täna tehtud.
No mis pagana vahet seal on, millal pildistad.
autojõmmu
15:58 31.01.2019
Vaatan, nagu kõik autoinimesed, alati ka sõiduki liikluskahjude kontrolli. https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
punktiirile
19:24 31.01.2019
On inimesi, kes müüvad omad autot 5+ aastat tagasi tehtud piltidega ja kohale minnes saad aru. Ütleme nii, et võib raske olla uskuda, et tegu ikka sama autoga.
63amg
20:30 31.01.2019
kõik õige.on inimesi ,kes ostavad auto ja teevad sellest kohe pildid,et masin 3-5 aasta pärast edasi müüa korralike piltidega.need inimesed ei raatsi ja viitsi autot pesta ,ega hooldada selle aja jooksul.kui seda masinat lähed kohapeale vaatama,siis on sellest järel ainult sitahunnik.kuid mis sest,et ta on sitahunnik.ta on ikkagi eesti ajalooga.
...
06:07 01.02.2019
piltidel näeb auto alati ilusam välja kui tegelikkuses, sest arvutis ei ole sul võimalik elusuuruses fotot ekraanile kuvada ja pisike pilt ei näita kõike nii detailselt.
...
12:20 02.02.2019
Õige vin WBAZW61010L563335,
12.11.2018 oli 286000km
https://www.auto24.ee/used/3038347
...
12:50 02.02.2019
No kui keegi on nii loll, et ostab kasvõi 200K sõitnud bemmi sellise hinnaga, siis taolisele kaasa küll ei tunne.
kuke ants
10:37 03.02.2019
See lugu tundub nii võlts. Sama raha eest: https://www.auto24.ee/used/3011853

Või kohe 4 tükki aastast 2006 või lähedalt. Vahetad nagu sokke ja suurt hävida ei saa.
huviline423
10:43 03.02.2019
Reaalne Eesti sisene kerimine
VIN: WVWZZZ3CZ6E223052
270TKX

Auto novembris 2018 Tartus läbisõiduga 398 000
Jaanuaris 2019 Tallinnas ja 295 000
Ülevaatus 2016 oli ju 287 000 ja peale seda seisnud.
https://www.kuldnebors.ee/search/soidukid/soiduautod/vw/vw-p
assat-highline-2-0-tdi-125-kw-06/search.mec?pob_post_id=8238
9416&pob_action=show_post&pob_cat_id=11052&pob_b
rowser_offset=140&pob_view_language_id=et&search_X_c
at_ids=11052


https://www.auto24.ee/used/2995236
...
13:51 03.02.2019
kas sellistes passatites on kuskil kulda peidus, et taoline hind pannakse?
antonad2
12:20 04.02.2019
https://www.auto24.ee/used/2929095
Volvo V60
ls. 90000km
057BVF
YV1FW84A1C1057362
Müüa: Sofia 515 9880

1. Leedust mitte Belgiast
2. ls. leedus 191000km
https://ru.m.autoplius.lt/objavlenija/volvo-v60-1-6-l-univer
sal-2012-dizel-5680663.html
iksiksiks
15:23 04.02.2019
See sofia vana autovedaja. Mõtleb, et naise nimi pakub ilusat elu ja edulist kaubitsemist. Tema kuulutusi on siit ennemgi läbi jooksnud. Ükshaaval veab. Muidu tööl ei käis. Vb toob poolas tehtud plaate ka.
...
20:42 04.02.2019
eks see auto jõudis leetu ka belgiast, seega tegelikult pole mingit vahet, kustkohast toodud. müüjal lihtsam- toomiskulud väiksemad ja vaheltkasu suurem. aga eks tal oma rahvuskaaslased ostavad ka ära.
................
07:19 05.02.2019
90% itaalia, prantsusmaa jne sõidukitest on otse leedu platsidelt. Loll on muidugi see kes arvab et 15 aastat vana saksa diislid on sõitnud 220-250 tuhat, ning senikaua kui on neid eluvõõraid odomeetri näidu ostjaid, senikaua ka keritakse. Tegelikus on see et teie saksa diisel aastast 2003 ei ole sõitnud 280 000 vaid 600-700 tuhat. Jah, on ka vähe sõitnud kuid neid on 1sajast ja nende hinne võrreldes teiste omalaadsetega võib olla isegi kuni x3.
diisel metallik
09:37 05.02.2019
Saksa diisel laseb aastas üldiselt 50-70K km. 10 aastaga teeb see 500K - 700K. Mälu värskenduseks 10 aastat vana masin on aastast 2009. Täpselt meie platside mudel, milledele ilusti 180K sätitud.
Täpselt sama teema on gaas rootsist. Eks igal inimesel oma maitse. Mõni hullub selle import kauba järgi nii nagu vanasti kui valuutapoed (valuuta oli ametlikult keelatud, aga näed, enamusel kuidagi oli). Igatahes ideaalne plaan on tellida, soetada kusagilt platsilt import kaup. Ja see, kes seda õigustab mingi jutuga, pole ise ilmselt kunagi kodumaist omastanud. Nagu öeldakse - ühe mehe vana on teise mehe uus. Olgu see siis auto, naine või pluus.
Kas sa valid naise Ristiku tänava second handist või otsid veidi peenemast kohast? Valik on sinu. Nagu ütles Onu Bella oma laulus ... "Raha eest mul antaks õrnust"
marekraa
13:07 05.02.2019
KS Auto ga Tartust ettevaatust ,sai ostetud Transporter näiduga 180t km ,peale ostmist ja esinduses kontrollimist selgus et sõitnud üle 300 tuhande,enne ostu omanik vin koodi ei andnud ka peale korduvaid helistamis,kogu aeg oli mingi vabandus varuks ,lubas saata meilile aga lubaduseks see jäigi .Hiljem kuulsin et üks kõvemaid tagasikerijaid Tartus see KS Auto nii et kontrollige enne ostu selle aia masinaid kindlasti
.........
13:08 05.02.2019
Mismoodi sa auto ostsid kui isegi kohal ei käinud ja vini ei vaadanud?
H1N1
14:57 05.02.2019
No peab mõnel see raha ikka hirmsalt sügelema seal taskus. Kontrollida ei saa, VIN ei anta, aga osta on vaja ära. Adekvaatsel inimesel peaks ainult punased tuled põlema minema. Sellised peavadki pesta saama, selliste peal kogu "süsteem"püsibki. Kuniks jätkub lolle, jätkub ka nöörijaid.
................
16:20 05.02.2019
Kui auto hind on 3000+ võiks ikka elementaarse kontrolli teha. ALustades MNT lehelt (eesti ajalugu, ka siin olles puudulikud krutivad) VIN koodi järgi esindusest ajalugu. Raiuge see endale pähe et A.la aastast 2003 saksa diisel ei saa olla mite mingi valemiga sõitnud alla 300 tuhande, kui ongi siis on täielik dokumentatsioon ja ajalugu, ning auto hind on võrreldes turu keskmisega X2. Tõsi,on omatud sakslast mis oli 18 aastat vana, 1 omaniku oma ja esinduse auto otsast lõpuni, mina sain ta siis kui kellal oli 380k.Tehniline ja visuaalne pool oli kordades viisakam kui siin olid samasugusel 220k sõitnud peldikud. 15 aastat vana saksa diisli puul on pigem reegel LS alates 600 000km. Aga naljakas on ikkagi vaadata vanu A6, aastast 2002 ja mõnel on odomeetri näit päris 190 000 :D...ja jällegi jõuame ringiga sinna et meie inimene ostab odomeetri näitu, mitte autot. Minnakse ajalooga ja reaalse LS auto juurest minema millel kellal 400 ja ostetakse suvaline samasugune kärakas ilma ajaloota, kuna kellal on legendaarne 250 000. Sai ka korra käidud vaatamas kunagi ühte 2003 aasta sakslast, kellal 295 000...aga keritud oli niivõrd halvasti (odavalt) et suvalise diagnostikaseadega võeti välja läbisõit 820 000, visuaalselt oli võrdväärne meil müügisolevate 220 000näitudeg autodega :D
63amg
18:42 05.02.2019
nii see on.tuttav tahtis masinat osta.küsisin,et miks saksast ei osta.vastus tuli kärmelt,et eestist saab odavamalt.vihjasin,et need kõik ju lääneeuroopas toodud.sellised need inimesed on
to marekraa
19:02 05.02.2019
KS autoaiast on nii palju juttu olnud, et seal peaaegu 100% keritud autod. Olen ka ise 7 aastat tagasi sealt keritud auto ostnud .Imestan, et sealt täna üldse keegi autot julgeb osta.Kui julged neilt midagi küsida, siis saad ainult ülbelt vastuseid ja vassimist.

Parem hoiduda.
kaitkask
15:23 07.02.2019
Tere,

Kuna see on minu isiklik auto nüüd ning ma ostsin selle omades teavet, et see on keritud, siis palun see info siit eemaldada.

Ette tänades,

Kait Kask
sdgfsegsd
17:10 07.02.2019
Tegelik läbisõit on küll üle kahesaja tuhande, nagu ka kuulutuses välja toodud, aga tervelt 235 000 üle 200.000.

VOLVO V70
VIN: YV1BW40LDG1357403

https://www.car.info/sv-se/license-plate/S/GAP645

https://www.auto24.ee/used/3043202
sdgfsegsd
22:43 08.02.2019
Ja veel üks 200.000km MAHA KERITUD Volvo V70 CNG

VIN: YV1BW63H0E1289537

https://www.auto24.ee/used/3044447

Reaalne läbisõit 2018a 417.000km
https://www.car.info/sv-se/license-plate/S/GHO656

Müüja: Kristjan, 5028363 (Videovalve OÜ)
63amg
08:49 09.02.2019
rootsis oli selle volvo müügihind 6500.- euri ja 423000 km sõitnud.
...
09:08 09.02.2019
eks meil olegi rikkad inimesed ja maksavad vanade sarade eest uue auto hinna.
racfaefca
17:50 09.02.2019
Peaasi, et mingi uue Škodaga ei sõida, pigem ikka pool miljonit km liikvel olnud premium auto. See tagab vähemalt korraliku enesehinnangu säilimise.
stammer
14:05 14.02.2019
nagu näha, siis keritakse Rootsis ka mõnuga.
........
14:13 14.02.2019
Viimane näit 306 000
WF0SXXGBWSBE09596
SH
15:48 14.02.2019
Kuidas see Itaalia saidilt vaatamine täpsemalt toimib ?
Kuhu mida sisetama peab ?
Päris hull ikka,
20:22 14.02.2019
et te inimesed ka ei väsi uskumast seda väikese läbisõidu ja alla turu keskmise hinnaga välismaalt toodud legendi. Kontrollite ja kontrollite kuniks tundub, et vist ei ole keritud. Ei olnud jah, aga see eest kolm tiiru ülekatuse käinud.
Autoäri see polegi äri vaid heategevus! Õnne ja jõudu!
Toyota Land Cruiser 120
13:45 15.02.2019
Taanis viimane märge 02.2015 ls 294000.
Eestis registreeritud 05.2016 ls 162000

LINK: https://www.auto24.ee/used/3044137

Hetkel märgitud ls 234000
Toyota Land Cruiser 120
13:50 15.02.2019
JTEBZ29J300124765

246BRN
Audi A6
13:55 15.02.2019
Taanis 12.2017 ls 384000
Eestis registreeritud 03.2018 ls 217000

https://www.auto24.ee/used/3048936

WAUZZZ4F07N142665

645MRT

Mercedes E320
14:02 15.02.2019
https://www.auto24.ee/used/3045582

Taanis ls 03.2018 - 350000
Eestis registreeritud 08.2018 ls 238000

Kuulutuses ls 245000

WDB2112221B001997

157BYF
Volvo XC90
14:08 15.02.2019
https://www.auto24.ee/used/3043051

Taanis 01.2017 ls 406000
Eestis registreeritud 02.2017 ls 236000

Hetkel ls märgitud 298000

YV1CM793741044943

647TMN
Ei viitsi registreeruda
18:07 15.02.2019
Miks inimesed eelistavad just (ma ei räägi müügijutu uskumisest) pensionärist kirikuõpetaja autot? Olude sunnil jõudis minu kätte üks niisugune 200 Mm sõitnud masin. 2003.a Eestist uuena ostetud jaapanlase ainus omanik oli sugulasest kirikuõpetaja, kelle tervis ei kannatanud enam autot juhtida.

Kindlasti mängib oma osa Eesti ja Saksamaa sissetulekute erinevus, aga minu masinal vajasid/ootavad vahetust mootor, peeglid, sidur, väljalaskesüsteem ning juhiistme alt oli põrand läbipaistvaks roostetanud. Viimane sai ülevaatusel ka takistuseks.
Miks peaks saksa pensionär hoolima autost palju rohkem kui eestimaalane? (Peale finantsprobleemide.) Kui auto sõidab, pole ju remonti vaja ;)

Ps: 1 megameeter (Mm) = 1000 km.
kuunok
23:10 15.02.2019
09-11-2016 520 000 KM
15-02-2019 300 000 KM
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2854966
Vin: Wdb2112221b086415
A66 to ...
07:36 16.02.2019
See, mis kuipalju väärt on, otsustab turg. Sinu arvamus ja väärtushinnangud ei loe. Mina jälle imestan, kuidas mõni imelik käib 15K välja autolaadse toote eest. Mis vaesele imelik, see rikkale võimalik. Kerimine on muidugi kurjast.
Jippiajee
12:58 17.02.2019
Nagu näha siis kogemata on ka ausaid läbisõite.

https://www.auto24.ee/used/3047273
astrasoov
09:54 18.02.2019
Viimasele, see AutoSalong on tuntud oma "äsja saksast 200 000 sõitnud" autodega, eelnevalt siin ka olnud. LS tõmmatud 50-70% alla, aga nullidega said natuke liialdatud
k...
10:36 18.02.2019
See on illusioon. Tegelt on ikka keritud- see ju nende leib.
Käisin Viljandis seal Tallinna maanteel olevas aias. Üks auto pakkus huvi. Lähemalt vaadates olin jahmunud, et auto nägi palju kulunum ja venam välja kui minu rohkem sõitnud auto. Toona mai saanud kohe arugi, mis värk on. Et keritakse või nii.
Jippiajee
12:24 18.02.2019
No sellele jäigi vist kerimismasin ööseks taha kuna läbisõit oli nii väike, et pidi juurde kerima. Ligi 2 milli on päris kena saavutus.
HY
22:03 18.02.2019
TMAHC51AAJJ001898
tegelikult ei ole seda sõidukit keritud, vaid sellega kaasneb veel peenem skeem, Nimelt on sõiduk maha kantud enne seda kui jõudis liiklusregistrisse. See auto on müüdud tehase kiledes romuna Plussmerki platsilt oksjonil, ning siis põlve otsas taastatud. Kindlasti ei ole sellel sõidukil ühtegi garantiid ega tagatist et Hyundai N tehnika selle garaazikooperatiivi insenerliku koogelmogeli tahajärjel üldse kunagi tööle hakkab.
LKF näitab sõidukile rohelist tuld, sest sõiduk on olnud romu enne kui ta üldse registrisse jõudis. Taastaja on pidanud ARK angaaris sõiduki ette näitama ja juu see on siis selline, et õli otseselt ei tilgu ja rool on peaaegu pool 1
https://www.weby.ee/auction_items/34188

......
12:01 22.02.2019
Miks nii vähe keriti? 5a. vana auto võks ju vabalt kuskile 100- 150 vahele kerida.
63amg
18:26 22.02.2019
no ilmselt keriti viimase ametliku hoolduseni
r1004
19:45 22.02.2019
Sügisel lehtede langemise aegu oli Volvo S80 ls. 374407 https://m.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3008884
Nüüd aga peale sula 350000 https://m.auto24.ee/used/3019445
...
09:47 23.02.2019
Leedu!!!!
22.10.18 oli 257000km
Eestis 08.02.19 220000km
................
10:58 23.02.2019
Kes üldse ostab isiklikuks autoks leedust toodud paska ? Ok, I, F numbritega leedu platsidelt toodud paska kannatab ehk hiljem isegi maha lükata, aga toodu riigist: Leedu, peaks kohe tulukese põlema lööma ? Jah, eks sealt võib ka saada midagi enamvähem normaalselt, üldiselt on need kõik seal suht kirjud asjad, vaadates leedukate autosi siis ega nad vist midagi ei tea hooldustest ja remondist(ei pea silmas vana raua kokku keevitamist ja ülesse tagumist, selles on nad tõsised meistrimehed)
Sellesuhtes pole vahet, kust auto tuuakse, enne siin arvele võtmist (kui ei ole jälgitav ajalugu, siis käivad kõik kellade remondis ja krutitakse kasvõi halenaljakad 20 000km maha.
tiit_
11:13 23.02.2019
Ostetakse isegi Punase tänava müügiplatsidel mädanevaid vanu ronte ning siis minnakse ajakirjandusse nutma, et ei saanudki uut autot.
.
13:18 23.02.2019
Tavaliselt käib asi nii,et ei jää sest Leedust ühtegi jälge kuhugi,ostad ka sina punktiir nagu otse saksast..selle auto. Kust need Eestis müüdavad siis enamus tulevad.

Ning pole need leedu autod halvemad midagi,saad lihtsalt odavamalt sama auto mi s meie platsilt.

On ka seal see automüük arenenud kõvasti,enam pole sellised platsid nagu 20 a tagasi.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte