Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

Spiido
17:43 14.09.2021
Ennem kui mulgimaa tegelased ja tartu taanist toodud autode petist vangi ei panda ei muutu midagi.
Pppppp...
17:57 14.09.2021
No aga ei saa esindusest välja lasta seda ajalugu. Käisin just augustis volkari esinduses,võttis lahti ja näitas,ütles,et võid pildistada kuvarit,kui soovid, aga välja printida nad ei tohi!
.
17:59 14.09.2021
Ja sa ei küsinud ka, miks ei tohi?
ellekas5
18:36 14.09.2021
Oli ka aasta algul teema,tahtsin Eestist ostetud audi väljavötet Tartu aasta autost.Aeti sellist juttu.et omanik kaasa ja mingid rahad vaja maksta,üldiselt jäi ära.Kirjutatasin Tallinna esindusse ja viis lehekülge väljavötet olemas.
AntiOpel
21:47 14.09.2021
See väljavõtte tegemine on suhteline. Omanikule nad väljastavad elektroonilise hooldusraamatu väljavõtte vaid küsimise peale. Huvilisele aga seda ei väljastata. Ise ostsin äiale just CR-V, esinduse ajalooga. Uurimise peale öeldi, et kui olete auto omanik, saate selle kätte. Või tulge koos müüjaga (omanikuga), temale prindime välja ja saate vaadata. Siin käib jutt hooldusajaloost muidugi, aga laias laastus sama asi.
Just äsja müüsin oma Superbi, millel ka elektrooniline hooldusraamat. Kuna andsin sissemaksuks uuele autole, siis küsiti ka hooldusajalugu/raamatut. Piisas kõnest esindusse, küsiti uue omaniku meiliaadressi ja kogu elektroonilise hooldusraamatu väljavõte saadeti ostjale.
,
22:24 14.09.2021
Huvi pärast võtsin lahti Nettiauto avalehe.Seal kuvatud 15-st autost 14-l märgitud hooldusraamat paberkujul olemas,ühel polnud seda üldse mainitud ,seega võis olla või mitte olla.Autod läbisegi uuemad vanemad.Tundub et see arvutis hoolduste märkimine ka rohkem Eesti teema.Saksamaal kõigil ilusti olemas olnud.Vaatasin ka paari oksjonikeskkonda,pilt sama.Vaatamata sellele et tegemist uuemate autodega,on reeglina hooldusraamat olemas.
.
06:40 15.09.2021
Hooldusraamat on uuel autol koos muude raamatutega nagunii kaasas, iseasi kas esindus viitsib seda täita kui kõik nagunii arvutisse läheb või kas omanik seda kaasas tassib hooldusesse viies, samas ei keelduta sinna kirjutamast kui omanik tahab.
Hondaops
07:57 15.09.2021
Asi on tahtmises ja iti oskuses. Mulle lasti paberkandjale esindusest välja kogu ajalugu Prantsusmaal. See mitu head aastat tagasi ja eelnevalt olin juba ka mitu aastat omanik.
Pppppp...
09:16 15.09.2021
Olen omanik ja näitasin neile auto passi kohapeal. Öeldi,et saksamaa pool ei luba välja printida, mida ma nendega ikka vaidlen seal,kui ütlevad,et ei tohi printida. Oli see siis viljandi esinduses
V70 huviline
10:53 15.09.2021
Volvo V70 FACELIFT SUMMUM NAVI+ 2.4 136kW
https://www.auto24.ee/soidukid/3583003
VIN: YV1SW714071625672
Taanis 29.06.2018 läbisõit 493 000 km, Eestis oktoobris 2018 läbisõit 279 tuh. 15.09.2021 Eestis 320 000 km
Üle 200 tuh. maha keritud
63amg
11:33 15.09.2021
to.ppp
sa nõudsid ilmselt hoolduajalugu,mis sisaldas tehtud töid.hooldusintervalli ajalugu küsimine on midagi muud.mul isegi saksas lasi esindus paberil ajaloo välja
!
08:44 16.09.2021
Hooldusajalugu või intervall? Mis jama jutt see selline on. Võtsin endal hooldusraamatu lahti. Nendel kuupäevadel käinud hoolduses esinduses. Kirjutasin esindusse ja tulid tagasi vastu .pdf failid koos kõikide töödega ja varuosadega koos koodidega. Sellel aastal uus klapikambrikaas ja pihustite alused seibid uued. Sellel päeval järgmine aasta uus andur taga vasakul rattal ja gaasipedaali andur annab vahest viga. Järgmine aasta uued pöördklapid täpselt km kirjas. Mis jama jutt see selline on ei saa. Kui auto omanik pole siis muidugi suvalisele inimesele ei anta teise mehe auto andmeid. See mis seal volkariga teil toimub see on vist volkari meeste rõõmud.
reeglina auto24 kasutajad
09:06 16.09.2021
ei ole sodinäpud, hooldavad ja remondivad oma sõidukeid ise ..............
Sumpa1
22:24 16.09.2021
Üks Audi esindus küll ei väljastanud, öeldi, et võtke auto ja automüüja kaasa, siis saad väikese raha eest hooldusajaloo välja võtte.

Eks müüjad kardavad seda, kui peavad esindusse oma autot minema tõstuki peale näitama, ostja saab enamus vead teada ja selle võrra müügihinnast alla tingida.
A66
17:21 17.09.2021
Hahaa, tihti on neid vigu 5000eur autol sama summa eest. Seega on väärtus 0 või siis kuusakoski hind. Ja see pole mingi nali vaid tihti nii ongi.
Nahaalsus
23:30 25.09.2021
Volvo V70 Facelift 1.6 84kW
YV1BW84ABD1263766
Linkidelt võite ise vaadata, keritud kaks korda. Ja info, et ostetud eestis mis on ju vale.
Sellised huiarid võiks krim karistuse ja korraliku trahvi saada pettuse eest. Vahet pole mis sitta ajavad, et ala ma ei tea midagi. Ilma pikema jututa lõuga.
https://www.auto24.ee/soidukid/3418672?fbclid=IwAR30hk69PK6T
mw5S1fg2c0LAqhkVEYeDSyhZ-QC8RBAlAmGVM84IKB0x3yI

https://www.car.info/en-se/vin/S/YV1BW84ABD1263766?fbclid=Iw
AR2_HKc1wifscNozsGI4YhK3jfmOCUzbld6O1-AEFkbztIGfNYWmkXIEuvY
.
07:11 26.09.2021
see 417MRP vulva oli rootsis 2017a 289 000 läbisõiduga, niiet tookord eestisse jõudes oli juba 100K maha tõmmatud.
https://biluppgifter.se/fordon/YV1BW84ABD1263766
tnaator
10:29 28.09.2021
Mercedes-Benz Sprinter
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3582330
MERCEDES-BENZ SPRINTER 315 CDI

VIN: WDB9066331S350485

kuulutuses läbisõit 335 000 km
samas Soomes 03.01.2020 744416 km
Soome ja Rootsi autod
15:06 29.09.2021
https://www.auto24.ee/soidukid/3590967
864CCF
WDB2110061A577179

Eestisse toodi 2018 ja siis oli Taanis viimane fikseeritud läbisõit 513000. Praegu on ees 283000. Eriti tore on muidugi see, et Rakvere tegelased on pannud pildi transpordiameti lehel olevast läbisõidust. Millegipärast ei ole pilti pandud taani läbisõidust. Ma olen neile siinkohal abiks ja annan märku, et seda saab tasuta vaadata https://findsynsrapport.fstyr.dk/sider/soegning.aspx
najh
22:07 06.10.2021
https://www.auto24.ee/soidukid/3576322
Kia 597TKR
U5YHN816BEL077238
Klassikaline ärika kuulutus, hooldusraamatuga 151 000km, uuena Eestist ostetud, transpordiametis näha 272 000km aastal 2019 ja siis jõhkralt maha keritud.
esmane registreerimine ka kolmveerand aastat nooremaks tehtud, muidugi FULL OPTIONS jne.
Spiido
22:46 06.10.2021
See ärimees üritab seda maha kantud iludust ka pikemat aega maha parseldada.

https://www.auto24.ee/soidukid/3577454
Eesti199
08:16 07.10.2021
No kui on ikka facelift UUENDUSTEGA mudelid, siis on väärt kaup. Aga kas ka PÕHJAMAA paketiga ja executive/exclusive mudel full options?
AR69
19:01 08.10.2021
Mercedes-Benz E 220
995WCL
https://www.auto24.ee/soidukid/3515551

Kuulutuses on läbisõit märgitud 191000 km. Eestis keritud peale arvele võtmist.

2019. aastal oli läbisõit 274990 km.
https://www.car.info/en-se/vin/S/WDD2132041A259856
Hmm....
20:53 08.10.2021
Maanteameti lehel on selle viimase mersu kohta ka adekvaatne info.
See viimane
09:08 09.10.2021
mersu on seest ju täitsa rääbakas. Näeb välja kui pool miljonit sõitnud auto - määrdunud, kulunud, väsinud, ilmselt ka seest ebameeldiva lõhnaga. Palju õnne tulevasele uuele omanikule!
63amg
10:24 09.10.2021
see ja tavaline rootsi takso ilma ühegi lisata ja taksonahaga
Jaguar XF R-SPORT 2.2 TDI 120k
18:54 12.10.2021
A6 Allroad 046LLS
06:26 16.10.2021
https://www.auto24.ee/soidukid/3597233
Mitu aastat tagasi Taanis läbisõit 272000 km.
WAUZZZ4F67N089583
SQ5 974CLN
06:36 16.10.2021
https://www.auto24.ee/soidukid/3494557
Neli aastat tagasi Taanis 194000 km.
WAUZZZ8R4DA064916
.
11:36 16.10.2021
Viljandi autosalongist numbrimärk.. Tundub need jutud siin vastavad tõele või uskumatu kokkusattumus on ka muidugi alati võimalik...
qq
14:40 18.10.2021
Tõepoolest - kes vastutab ?
re 974CLN
19:27 18.10.2021
Täpsemalt:
16-07-2020 15.11.2020

193000 175342
Keritud viiene bemm 069TNL
06:21 22.10.2021
WBANX51060CT58731
https://www.auto24.ee/soidukid/3592083
Kolm ja pool aastat tagasi Taanis 349000 km.
462BVB Lexus
06:29 22.10.2021
https://www.auto24.ee/soidukid/3594509
JTHBB262902008091
5a. tagasi Taanis 290000, Eestis arvele võetud palju väiksema numbriga.
Phaeton 485DCB
06:52 22.10.2021
https://www.auto24.ee/soidukid/3585792
2016a. Taanis 208000
2019a. Eestis arvele 190000
wvwzzz3dzb8002931
Keritud luksus 905TNV
07:00 22.10.2021
https://www.auto24.ee/soidukid/3599639
2019a. Taanis 368000 km.
wdd2211221a147219
TP
18:09 24.10.2021
Kia 597TKR
U5YHN816BEL077238

See oli vana Vatex Takso mille läbisõit oli 2018 250 000km
-
11:59 29.10.2021
WAUZZZ8K6AA071915

Enam ei olegi mõtet Hollandist autosid tuua. Täielik jama kurat. Kaks korda peab kellamehele maksma..

Huiarite raske elu.

Kurb on kuidas samamoodi ei oska tänapäevaselt andmeid digitaalselt edastada Saksamaa, Austria, Belgia, Šveits, Prantsusmaa. Nendest riikidest toodud autodel on ikka 202 000 km sageli ees ja just nendest riikidest tuuakse kahtlastesse kohtadesse.
Volkswagen Touran
15:37 30.10.2021
https://www.auto24.ee/soidukid/3600844
WVGZZZ1TZEW099406
Rootsis 2017-03-13 Inspection 237860 km
Eestis 224687 km
jee.kim
18:54 30.10.2021
Praegune müüja ilmselt kerinud ei ole, aga see, kellelt ostis, pani ikka korralikult!
Ruotsikunn
10:56 01.11.2021
https://www.auto24.ee/soidukid/3607631

28.07.2021a oli läbisõit 306368 km

VIN YV1BZ714681002314

Muudetud 17.04.25 08:53

Mida te hädaldate
23:04 02.11.2021
Teada ju, et kõik Eestis müüdavad automobiilid ongi ainult sõitnud 200- 300 tuh. Ülejäänud aja on omanik sumpsi poleerinud garaazis ja lapiga nühkinud. Ja see asi ei muutu enne, kui esimesed petturid saavad korraliku karistuse.
374KBH
23:07 02.11.2021
Äkki keegi soovib osta endale kena Rootsi takso? Näidikul puudub kõigest 250000 km.
https://www.car.info/en-se/vin/S/JTDZS3EU703018184
petturid
18:54 15.11.2021
Vaata lp punkt
17:17 19.11.2021
Ei tule siin mingisugust kuriteoteadet mingi saani müügiga. Sest see riik ( jutumärkides) on petturite paradiis. Ja neid tuleb sellel Eesti miilitsal ( ka jutumärkides) iga hinna eest kaitsta et neile liiga keegi ei teeks. See on nii, kahjuks. Ja auto 24- lõpetage valetamine. Pidevalt tuleb tekst- vale kontrolljoone. Tunnen numbreid ja tähti küll, ka suuri ja väikseid. Äkki peaksite ise veel koolis käima ja numbreid koos tähtede tundmiseks õppima?
ziim
20:09 23.11.2021
https://www.auto24.ee/soidukid/3556272
Mercedes-Benz E 200 2.1 R4 100kW
WDD2122051A289210 / 862BRJ
Reklaamitud läbisõit: 319000
Läbisõit Saksamaal aastal 2014: 319000

Muudetud 17.04.25 08:57

ziim
20:19 23.11.2021
https://www.auto24.ee/soidukid/3607882
Mercedes-Benz E 220 Avangard 2.1 BlueTech 125kW
WDD2122021A789460 / 750KBX
Reklaamitav läbisõit: 227300
Läbisõit Prantsusmaal 08.2020: 280396

Muudetud 17.04.25 08:57

-
17:37 24.11.2021
Kuidas Prantsuse auto läbisõitu kontrollitud on?
Kas mingi tasuline taustakontroll või töötab keegi MB keskuses lihtsalt?
ziim
18:06 24.11.2021
Spiido
19:13 24.11.2021
Kui piisavalt keeli jagad ja oskad tasemel interneti avarustes surfata, siis saad ka itaalia ja prantsusmaa kindlustuse ajaloost läbisõidu näidu
-
20:32 24.11.2021
Itaalia autod on juba mõnda aega transpordiameti poolt fikseeritud sellega pole midagi vaja surfata.
Prantsusmaalt toodud sarad on jätkuvalt tume ala.
Tean kuna üks üritas eestlaste lemmiknumbriga ehk 200 tuhat sõitnud saani pähe määrida ilma mitte mingite paberiteta. Auto nägi välja selgelt 400 tuhat pigem.
WVGZZZ7LZ7D013175
14:48 29.11.2021
Politsei müüb konfiskeeritud sõidukit, mis keritud. Autol on ksauto kleebis pepu peal..
https://www.osta.ee/volkswagen-touareg-366tls-166525602.html
VW Touareg musta värvi 2006 aasta.
366TLS
WVGZZZ7LZ7D013175

https://findsynsrapport.fstyr.dk/Sider/resultater.aspx?Vin=W
VGZZZ7LZ7D013175


2015 aasta august läbisõit 347000km Taanis. Jälle tõmmatud sinna eestlaste lemmiknumbri ehk 200tuhat km peale.


.
16:00 29.11.2021
kuus aastat platsil seisnud, 2015 aastast eestis- seega kohe konfiskeeritud ja siiani seal mädanenud. mõistlik ost oksjonilt... Aga ju ta varsti müüki tuleb kui kirikuõpetaja auto.
WAUZZZ4FX8N175769
10:47 01.12.2021
099TLW
VIN:
WAUZZZ4FX8N175769
Audi A6 QUATTRO S-Line 3.0 171kW - Mobilstar

Itaalias olnud 311XXX km ja meil registreeritud 227XXX km.

Info transpordiameti lehelt.
Ruotsikunn
10:18 11.12.2021
https://www.auto24.ee/soidukid/3625493

VIN TMBJM9NE4J0093060

08.09.2021a oli läbisõit 347512km

Muudetud 17.04.25 08:58

Hmm.....
09:04 12.12.2021
Seoses viimase Skodaga.
Tegu äpitaksoga.
Aga eriti andekas on selle "vähesõitnud" auto puhul, et "...Auto on heas korras, käigukast vajab remonti, autol vahetatud mootor,...".
To hmm
15:49 12.12.2021
No aga ongi ju vähesõitnud. Vähe hooldatud kah. Tahaks teada mis asi seal remonti skoda juures ei taha.
astrasoov
11:15 16.12.2021
Mercedes-Benz V 220 Extra Long 2.1 120kW
ROOTSI Takso, 2020 LS 377 000
Kuulutuses käis läbi 268 000
Praegu LS maha võetud, pildid vahetatud ja hind kukkunud paar tuhat.
MNT järgi tundub et LS õigeks keritud, aga kes teab mis seal veel võib olla
WDF44781513128381
https://www.auto24.ee/soidukid/3554493

r1004
16:02 16.12.2021
Noo isegi see vaevalt õige, peale viimast ülevaatust Rootsis peeti taksona veel 8-9 kuud , ehk siis min 50K ls lisaks. Rootsis suht rusikareegel, et taksosid müüakse ls 450-550K
ssss23
21:13 22.12.2021
https://www.auto24.ee/soidukid/3599165
Läbisõit kuulutuses: 280000

Volvo peldik keritud. Andmed pärit belgia TÜV

Ülevaatuse aegumiskuupäev2020-11-23
Viimase tehnilise ülevaatuse ajal registreeritud läbisõit345278
Enne viimast tehnilist ülevaatust registreeritud läbisõit296286

Muudetud 17.04.25 09:00

Rmegane
01:09 29.12.2021
OnuValdek
10:21 29.12.2021
Päris kehv tunne võib hiljem olla, kui osta 13k eest suht vähe sõitnud 190k läbisõiduga auto ja hiljem selgub, et tegelik läbisõit on 400k.
Head uut aastat!
17:25 06.01.2022
591BXV VIN: WVWZZZ3CZCE032963
Rootsi ja Eesti vahel kaotas ligi 300000 km.

https://rus.auto24.ee/vehicles/3621920
https://www.car.info/en-se/vin/S/WVWZZZ3CZCE032963

Muudetud 17.04.25 09:01

jee.kim
17:46 06.01.2022
Mis se NP-auto sinna puutub?
Auto Eestis (läbi Läti muuseas) aastast 2017
ei tasu ära
19:49 06.01.2022
Kontrollitav ajalugu?
A66
14:46 07.01.2022
Äkki peaks hoopis kartuleid turul müüma, kui sellist asja ei oska kontrollida. Variant 2 on see, et teatakse väga hästi, et tegu Rootsi taksoga ja tegelik sõit sinna 600000 kanti. Vot just niipalju puutub ja müüjaks on NP auto, kes vastutab kauba eest mida müüb.
jee.kim
16:41 07.01.2022
Ja ongi Eesti ajalugu kontrollitav! Siin on neid omanike vähemalt 5 olnud...
Ega eraisik ega müügiplats pole mingi Sherlock, et PEAB auto ajalugu sünnist saati taga ajama!
Kui NP auto oleks auto Rootsist ostnud ja ISE selle siin koos kadunud kilomeetritega müüki pannud, oleks asi teine aga praegu....
A66
14:37 09.01.2022
Kirjas on "kontrollitav ajalugu", mõtlesid "eesti" ise sinna ette? Sellest ikka saad aru, et keegi saab rämedalt petta järjekordselt. Krdi riik või asi, teeb protokolli, kui lapp nina peal ei ole, pärisasjadega ei viitsita tegeleda. Ammu oleks aeg kerimine kriminaliseerida, kui pettus tulu saamise eesmärgil, nagu see on saksas ja veel mõnes normaalses riigis.
jee.kim
14:42 09.01.2022
Arva ära, kus sakslased kerimas käivad?
(Õige vastus on, et naaberriikides).

PS. Petmine ei meeldi aga mingit tõendamiskohustust ka ei saa nõuda!
sinisilmne autoostja
16:05 09.01.2022
Kui keegi arvab et türklane kes on asunud elama muutub padufritsuks siis see eksib küll suurest, ei võbele küll türklasel ükski udemeke kui vaja spido näitu muuta, mõtlema võib ta hakata alles siis kui keegi paluks autoga sõita tal jõululaadale rahvast laiali litsuma
HBK0
19:58 19.01.2022
https://www.auto24.ee/soidukid/3641385

reg.number 248RDT

vin-kood WBANS710X0CP32137

Holland 2021

487 820km


Eesti 2022

242 849km

Muudetud 19.01.22 23:40

Marko
20:32 19.01.2022
Viimase BMW läbisõit on kuulutuses õige praegusel hetkel.
HBK0
21:03 19.01.2022
Läbisõit parandatud

ja infost on kadunud ka

-100% õige ja kontrollitud läbisõiduga auto

Muudetud 19.01.22 23:41

Bmw55500
22:36 19.01.2022
Ei näe, et kuulutses midagi valet oleks. Sellise laimamise ja lahmimise eest kohtu asja ei karda?
joodiku unenägu
22:54 19.01.2022
natuke imelik käitumine MNT pool, kui kerid enne esmast ülevaatust kästakse tagasi kerida, aga kui on keritud võõramaa pinnal siis on asi jokk
HBK0
23:09 19.01.2022
Tegin screenid algsest kuulutusest kui mingi probleem peaks tekkima.
Bmw55500
11:32 20.01.2022
Hr. HBKO. Ka minul on kuvatõmmised kus toote välja ka ettevõtte web aadressi mis paraku ei ole õige tegu. Kuna auto odomeetriga on manipuleeritud võõrriigis siis ei näe mina süüd siin eestis asuval automüüjal. Soovitan antud kaasuses paideautoaed omanikul minuga ühendust võtta, saaksin screenid saata ja saaksite kohtusse pöörduda vale info levitamise ja laimamise eest.
Bmw55500
11:42 20.01.2022
Hr. HBK0. Milleks lahmida tühja? Vaadates mnt kodulehte siis on ju koheselt aru saada, et selle auto odomeetriga on manipuleeritud välisriigis mitte ei ole seda teinud siine automüüja. Milleks laimata ja süüdista selles eestis asuvat automüüjat ja tuua tema ettevõtte nimi siia foorumisse välja??? Mina eesti ettevõtte omanikuga kaebaks teid kohtusse ja nõuaks kahju tekitamise eest teie käest valuraha. Keegi võikski ausalt öeldes ükskord juba selle kohtutee ette võtta siis ehk ei oleks siin foorumis nii palju seda lahmimist ka.
midasiinarutada
11:58 20.01.2022
Fakt on see, et läbisõitu oli ca 250 000 km võrra väiksemaks valetatud. Kui müügi kuulutuses on tekst " 100% õige ja kontrollitud läbisõiduga auto"(mis on küll käesolevaks hetkeks maha võetud), siis ei ole oluline kas keritud on türklaste, poolakate või kellegi Petrovi poolt kuskil Lasnamäe garaazis. Ükski kohus isegi ei hakkaks siin asja arutamagi.
.
12:06 20.01.2022
Iga äriettevõte võiks hoolida sellest, et tema müüdav kaup on aus ja ostjad ei saaks petta. Nagu näha, on võimalik kuulutusse ka õige läbisõit panna, seega miks ei tehtud seda kohe, vaid püüti lolli ostjat väiksema läbisõiduga meelitada? Pärast müüki on nagunii kindel, et kui ka ostja tuleb õiendama, saadetakse ta pikalt- me oleme komisjonimüüjad, me ei tea mitte midagi.
jee.kim
12:56 20.01.2022
Nagu nõiaväel ongi enamvähem õige läbisõit.
Huvitav, kuidas ja mis riistadega nad seda tegid ?
Bmw55500
13:44 20.01.2022
Kohus hakkaks seda asja arutama kuna Hr. HBK0 väitis oma algses postituses, et paideautoaed on konkreetselt kerinud seda autot. Mnt-st päring tehes selgub, et see väide ei vasta tõele. Enne kui tatti pritsima hakkata võiks faktidesse süveneda kui seda mitte teha siis võibki kohtuasi terendada!!!
Ohoooh
13:54 20.01.2022
Kui ühtivad hollandi viimane eksport näit ja auto eesti registris ette näitamise näit siis mnt registreerib auto eesti registrisse ning ei ole kohustatud teavitama inimest kes autot registreerib, et eelnevad näidud on suuremad. Seega jääb võimalus, et paideautoaed töötaja kuulutust ülesse pannes ei olnudki teadlik, et selle auto odomeetriga on manipuleeritud. Ei ole vaja kohe inimesi hukka mõista.
A66
15:13 20.01.2022
Muidugi, autoärikad on väga rumalad, ei oska midagi kontrollida ja üldse tehakse neile hullult liiga kui mõni ostja vaevub ostetavat kaupa uurima. Hahaa, tegelt tõmmatakse maha palju kannatab, väga hästi osatakse läbi lapata erinevaid andmebaase, uuritakse esinduse ajalugu jne. Lihtsalt head ajad on läbi, ei saa enam süüdimatult raipeid tuua, pool milli maha kerida ( nähtud küll ja veel) ning toreda kasumiga mõnele heausksele pähe tõmmata silmini.. See on arusaadavalt frustreeriv. Üks Tartu firma oma Taani autodega meenub esimesena...Vaesekesed, täitsa kahju neist. Poodide poolt tehtav komisjonimüük on ka muidugi tore teema, mida peaks arutama erinevate nurkade alt. Tegelt pole vahet kes müüb, plats või eraisik, kontrolli kõike mida saab ja kaasa asjatundja, kes viie minutiga ebaausa müüja punastama paneb.
B99
15:29 20.01.2022
A66 kas sa ühest tõsiasjast saad aru, et mnt andmetel selle auto odomeetriga on juba hollandis manipuleeritud. Seega vale ju süüdistada siinset müüjat teos mida ta teinud ei ole.
123456789000000
15:55 20.01.2022
No aga kui kuulutuses oli kirjas 100% õige ja kontrollitud,siis ei saa hästi öelda et mina ei teadnud,seda enam et isegi taustakontrollis kerimine nähtav.Ei tea kuidas seda siis kontrolliti.
qp
16:03 20.01.2022
Bmw55500, sa vist mingi puuduline? Sa oled hetkel ainuke kellel pritsmed lendavad. Kasuta maski.

Fakt on see, et kotivarguselt tabatud pätt jääb vargaks, mis sest, et keegi kena noormees järgi jooksis ja tädile koti tagastas.
sss2022
10:47 21.01.2022
Minu sisetunne ütleb, et Bmw55500 on otseselt või kaudselt antud müüjaga seotud ning seetõttu näeb kurja vaeva, et teine avalikkuse silmis puhtaks pesta.
Ilmselgelt oli autoaed teadlik, et antud sõiduk keritud, sest sellise hinnaga, millega nemad autosid ostavad, ei saa 200k läbisõiduga BMW.
On viimane aeg hakata menetlema selliseid susserdajaid ning tuleb lõpetada juriidiliselt kõik on korrektne "komisjonimüük", mis suuremas osas on automüüja vingerdus maksudest, vastutusest kõrvale hiilimiseks.
-
14:45 21.01.2022
Imelik lugeda liigatehtud automüüjate juttu. Mis jutt, tule taevas appi.

Keegi inimene võiks kohtusse minna kui on saanud manipuleeritud km näiduga masina ostuga petta. Mis on tegelikult ju puhas pettus varalise kasu saamise eesmärgil. Oleks lahend antud asjas.
OnuValdek
17:57 21.01.2022
Lihtsam on enne auto ostmist autole juhe järgi lükata ja arvutiga hodomeetri näitu võrrelda auto ajudes oleva näiduga. Peale ostu avastades, et oi 50 või 200k tagasi keritud ja sellega tekitatud varaline kahju kohtu kaudu nõuda on võimalik, kuid tõenäoliselt inimesed ei viitsi sellega tõmmelda ja lepivad sellega, et petta said. Järgmist autot ostes on hoolikamad ja ostueelset kontrolli teevad põhjalikumalt.
Spiido
19:24 21.01.2022
Arvata on, et nad üritavad siin lambi kasutajate nimedega hirmutada, kuigi ise värisevad ja nutavad patja, et esmaspäeval maskuamet uksele ei koputaks. Mõned leheküljed tagasi mulgiEero sulane nimega Toomas ka ähvardas ka advokaatidega aga ei midagi ja petavad endiselt...
OnuValdekule
19:27 21.01.2022
Kui osavalt kerida siis saab igas ajus näidu ära muuta.
......
20:14 21.01.2022
Küsimus selles ,kui palju kerimise eest pappi raatsitakse välja käia.Kui korralikult tehtud ,ei võta keegi midagi kusagilt välja.
63amg
22:08 21.01.2022
saab ju vaadata, kui palju on erinevad moodulid ajaliselt tööd teinud. kõike ei saa nullida! arvutustehtega saab teada kas on loogiline keskmine kiirus,või mitte
sinisilm lumehelbeke
22:50 21.01.2022
Õige kerja kerib kõik asjad ära,kõik sõltub rahast
A66
08:54 22.01.2022
Eksid rängalt, helbeke. Kaasaegsel autol saab alati tuvastada kerimist kui osata.
Eejaaikka
13:36 22.01.2022
kas mõni müüja arvab tõsimeeli, et ostjat huvitab kus keriti ja kes keris? Loomulikult ei paku huvi. See, et autoaed(või ka ärikast eraisik)näeb siin mainekahju, et mina ainult müün ja keegi teine keris, võltsis jne, on täielik fantaasia.
Varastatud asju müüa on ka ok edasi müüja, kui ise ei varastanud?

Muudetud 22.01.22 19:56