Hoiatus! Läbisõit 100% keritud

ˇ
16:14 26.02.2013
suvalise sergey varjatud numbriga kuulutusi tuleks lihtsalt ignoreerida ja mitte isegi helistada ega küsida midagi. las müüb oma masinaid omasugustele.
.:.:
09:12 27.02.2013
päris kõva sõit siis umbes 325 km iga päev
qwerty987
20:21 27.02.2013
CNG autosid on juba teisigi saadaval, nahh, sa seda taksot vahid üldse?
anon2611
23:37 01.03.2013
http://www.auto24.ee/used/1248829

Lexus IS 220
Läbisõit: 56 300
"Soodushind": 16500 EUR
VIN: JTHBB262402029494
Müüja tel nr: 54501058

Uus kuulutus pdf-kujul:
http://www.upload.ee/download/3113333/13198a036f8f9b7b5db/le
xus_is220_2.pdf

Uue kuulutuse hooldusraamat:
http://www.upload.ee/image/3113336/lexus_is220_1_hooldusraam
at.jpg



Sama auto mõnda aega tagasi Kuldses Börsis:
Läbisõit: 88 000
"Soodushind": 15900 EUR
VIN: JTHBB262402029494
Müüja tel nr: 54501058

Vana kuulutus pdf-kujul:
http://www.upload.ee/download/3113328/ff5f0e5f1f5a9b7b494/le
xus_is220_1.pdf

Vana kuulutuse hooldusraamat:
http://www.upload.ee/image/3113338/lexus_is220_2_hooldusraam
at.jpg


Jääb mulje, nagu peale Belgiast toomist 88 000 peale kerimisest ei piisanud, sest ilmselgelt on vana kuulutuse hooldusraamat ka võltsitud. Tundub, et autoärika ahnusel ei ole piire.
kuulge
11:03 03.03.2013
Need läbisõidu ostjad saavad petta niikuinii. Eriti naljakas on kus muidu foorumis "tarka" juttu ajav tegelane soovitab kuskil ostusoovi all teisele keritud autot, et nii väike läbisõit ju. :)) Tulge ikka kahe jalaga maapeale ja ärge ostke dokumente ja pabereid vaid ostke omale korralik auto. Seda saate kindlaks teha tehes auto mootorile diagnostika, käia sillakontrollis, autoga sõita ja vajadusel ka auto värvikihi paksust mõõta. Aga need raamatu ja läbisõidu ostjad need on omaette kaader kes soodustavad sellist kuritegevust. Ega narkoärikaid ei oleks ka kui poleks tarbijaid. Nõudlus tekitab pakkumised. Ja mida rohkem selliseid lolle on seda kurvem on olukord turul.
kpl
20:47 03.03.2013
ega siis läbisõitu ei maksa siis päris välistada auto ostul.tuleb lihtsalt kontrollida kas on õige.on ikka suur vahe kas auto 100000 või 300000 km sõitnud.
to kpl
21:10 03.03.2013
Jah on suur vahe küll kui 100 tuh. sõitnud autol on jäetud õlivahetused tegemata ning mööda auklikke teid rallitud, koer istmed ära närinud ning teine auto 300 tuhat peegelsiledal bahni peal sõitnud ärimees ainsana autos, regulaarsed hooldused esinduses jne.
Elbrus
12:18 04.03.2013
Tere,

mis te sellest autost arvate, kas võib nii väike läbisõit vaid olla?


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id_hash=c8864a0f7f6e
e76a4b9c640f7903bbb3

to Elbrus
12:44 04.03.2013
Ei see läbisõit ei ole normaalne. See auto originaal läbisõiduga läheks saksas 9000€ ära nagu soe sai. Kas poisid toovad kahjumiga?

http://suchen.mobile.de/auto/volkswagen-golf-diesel-kombi.ht
ml?useCase=RefineSearch&categories=EstateCar&__lp=83
0&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEur
o&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.m
odelId=14%2C55&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&
amp;makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVa
riant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1
.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistr
ationDate=2009-01-01&negativeFeatures=EXPORT&maxMile
age=70000&lang=de


Mingil põhjusel müüja varjab vin koodi. See peaks ostja ajutegevusele piisav signaal olema või ikka aju lühises? Samuti tuleks selgeks teha kas on auto Leedust või Saksast. Kui originaalina saksast siis kindlasti keritud, läbisõit üle 200 tuhande kindlasti. Kui Leedust siis võib läbisõit originaal olla küll jah. Aga kindlasti on siis auto raskest avariist taastatud või mootor vahetatud. Kui värskelt värvitud siis on ju kohe selge.
Kõigepealt,
12:56 04.03.2013
sellise läbisõidu korral ei tohi pedaalikummidel, käigukangi nupul ja roolil olia mingeid kulumise jälgi. Isegi läikimist.
Mango_5
19:53 04.03.2013
Ühe eelneva väite kohta, et rooli nahkkate ei võiks 68 t. peal läikida, vaidleksin vastu. VW ja Skodade (nt. Octavia II) nahkroolidel ongi minuarust selline omadus, et need muutuvad väga kiiresti läikivaks. Olen näinud Skodasid, millel u. sama läbisõidu juures rooli nahk läigib, samas ka masinat, millel ca. 2xrohkem läbisõitu, kuid nahk enamvähem sama tuhm, kui uuest peast(kasutustingimused mõlemal masinal enamvähem samad, enamus maantee sõitu). Nt. mustade kätega sõites tuleb see läikimine kiiresti - paljudele võib see tunduda üsna uskumatu ehk, aga ootaksin vastukaja, kas on see nii?
Siinkohal ei väida, et antud masina 68 t läbisõitu õige on.
Uuematel Audidel on nt. teissugune nahk roolil, mis selliselt ei kulu (krobelisem).
Ain123321
20:41 04.03.2013
Kui miski on liiga hea siis seda ta ongi. Toon ise ka autosid euroopast. Korralikud autod maksavadki rohkem raha. Eriti veel praegu, kui üleüldine majandus on Euroopas kehv, siis on ka seal kasutatud autode hinnad kerkinud.

Tasuta lõunaid pole olemas.
hayden7
09:40 06.03.2013
p.m
11:42 06.03.2013
Juttu oli siin rooli kulumisest . Mul on omal Golf 5 ls 215th. ( ise sõitnud)
Ja rooli sees on kulunud suur auk juba ja käigukangi nahk on ka augud läbi kulunud.
Eks kui müüma hakata tulevikus tuleb ära vahetada .Uus rool FORSS maksab vaid 211 eur .
mol
12:27 06.03.2013
Ära siis kerida unusta. Lase ikka 60000 peale kerida, uue rooliga koos läheb kohe loosi:)))
ettevaatust
11:39 09.03.2013
http://www.auto24.ee/used/1275576 Rootsi andmete põhjal oli läbisõit 553000 km (https://www21.vv.se/fordonsfraga/FragaPaAnnatFordon.aspx). äbisõit vähenenud 305000km! ETTEVAATUST!
siberirahaboss
08:52 11.03.2013
http://www.auto24.ee/used/1273148

Õige läbisõit on 450 000 km. Vana kuulutus leitav väikese otsimisega Hollandi automüügiportaalist.
Bartolomeo
00:56 24.03.2013
Autoleht (20. märts) on ka teemat käsitlenud.

Esimeses näites on 2008. a Lexuse läbisõitu vähendatud 88 326 km pealt 56 000 peale.

Teises aga on auto läbisõit olnud mõned kuud tagasi 92 700, nüüd on näidikul 88000, et mitte ületada liisingulepingu limiiti ja mitte teha 90 000 km hooldust.

No oleks võinud teravamaid näiteid leida.
mmmmm...
11:54 02.04.2013
Müüa pani kuulutuse kus oli Ford Galaxy läbisõiduks märgitud 95000km kuid sõidukit reaalselt veel eestis polnud ja paar päeva hiljem kustutas kuulutuse huviliste rohkuse tõttu. Kui seesama auto eestisse jõudis oli juba läbisõiduks 117000km , kuulutus: http://www.auto24.ee/used/1303460 . Infoauto andmetel on selle masina läbisõiduks augustis 2012a. juba 197000km. Müüa on P&P Baltic OÜ www.wheel.ee
üllatus üllatus
12:06 17.04.2013
http://www.auto24.ee/used/1322112

Läbisõit üle 400000 tegelikult, Rootsi takso!
Martty88
12:35 17.04.2013
Rootsi reg number on KDZ785
Tuscan
15:19 17.04.2013
Hooldusraamatu tühja plangi saab oksjonilt osta.

Muudetud 17.04.13 15:22

priit19751
16:00 17.04.2013
Eesti Avensis Läbisõit 207000km tegelik palju rohkem,
2011 oli 450000km Amservis

http://www.auto24.ee/used/1309661
tellinud olen
19:35 17.04.2013
hooldusraametu saab paljudest trükikodadest tellida.
63amg
21:00 17.04.2013
hooldusraamatu ostad lihtsalt esindusest.ei midagi keerulist.
ibra him
21:16 17.04.2013
saksa-, hollandi-,rootsi keelset vast ei osta eestis esindusest vaid saad trükikojast.
kpl
22:01 17.04.2013
inimesed võiks juba aru saada,et hooldusraamutuid osta muidugi saab aga vett pidavaid templeid sinna ei saa.autot ostes on ju elementaarne, et tuleb teha kõne raamatus oleval templil märgiyud numbrile ja ongi selge kas päris raamat või mitte
viimsele
22:07 17.04.2013
Ain12332
15:44 29.05.2013
Opel Zafira 1.9 CDTi 110kW Autoparadiis OÜ W0L0AHM75A2129633

http://www.auto24.ee/used/1375239

Viimane läbisõit 27.06.2012 110 203 KM
parempoolse rooliga
08:09 03.06.2013
tere
panen siia siis ühe lingi bmw730,mis on win koodi järgi parempoolse rooliga auto,pildil on rool juba vasakul,seega kenasti ümber ehitatud....
http://www.auto24.ee/used/750915
hlm
09:59 03.06.2013
Selline asi ei ole ju illegaalne, kui ümberehitust teostanud pädev asutus ja ARK aja aksepteerinud. Või on seadusi muudetud?
Ja mis on sellel autol pistmist antud teemaga?
karvanejakole
11:37 03.06.2013
Hlm, lõhnab lihtsalt selle järgi, et on kahest avariilisest üks kokku ehitatud. Ühine nimetaja algteemaga on pettus.
gghet
11:55 03.06.2013
juhul kui see auto on tõesti ümberehitatud,siis ostjana tahaksin seda ikka teada ja sel juhul tahaksin ka et se auto oleks teistest ikkagi tunduvalt odavam.
ostuhuviline
15:27 03.06.2013
Oli üks passat mis pidi olema vin järgi universaal aga liikles eestis sedaanina ringi. Tavaliselt peale rasket pauku autole kui doonor on noorem, siis jääb noorema isendi vin kood.
naljamehed
16:59 06.06.2013
ega tee läbisõitu ei osta ikka hooldusraamatut ju
kui see on olemas siis on asi korras
autot pole mõtet ju vaadata nagunii
autoparadiis OÜ
18:24 06.06.2013
Ain12332 (registreerimata)
Re: Hoiatus! Läbisõit 100% keritud
Opel Zafira 1.9 CDTi 110kW Autoparadiis OÜ W0L0AHM75A2129633

http://www.auto24.ee/used/1375239

Viimane läbisõit 27.06.2012 110 203 KM

Suur tänu kasutajale Ain12332 tähelepanu juhtimast. Sõiduk toodi 22.05.2013 Autoparadiisi müügiplatsile komisjonimüüki ja kahjuks ei jõudnud me piisavaid omapoolseid taustauuringuid õigel ajal teha. Sõiduki omanikuga on ühendust võetud ja teda asjaoludest teavitatud, ning praeguseks on sõiduk müügist maha võetud. Reeglina kontrollime kõikide Autoparadiisis müügil olevate sõidukite tausta ise üle ja kui on vähimgi kahtlus, et sõiduki odomeetri näitu on muudetud, siis keeldume sõidukit müüki võtmast. Antud juhul tuli sõiduk otse Opeli esindusest korralisest hooldusest ja omaniku sõnul kontrollis esindus ka kogu ajaloo üle. Kindlasti tõhustame edaspidi ka omapoolset taustakontrolli ja teeme kõik selleks, et selliseid juhtumeid enam ei esineks.

autoparadiis OÜ
[email protected]
51 61 203
ˇ
19:09 06.06.2013
WOW?
kas esimene aus autoaed?
km ja maksuamet
19:49 06.06.2013
Lisaks kerimisele, tegeleb kodanik Mati ka käibemaksu optimeerimisega. Kui maksuamet, paneks ühe ametniku auto24 web-i jälgima, täituks riigikassa üsna kiiresti.
uido
20:29 06.06.2013
No kui tuli Opeli esindusest kus oli ajalugu kontrollitud ning oli ikkagi keritud kuidas siis sellesse juhtumisse peaks suhtuma? Kuidas siis autoparadiis oleks seda ajalugu selgitanud?
Reimom86
16:09 13.06.2013
Ford Mondeo Titanium 2.0 TDI 103kW

http://www.auto24.ee/used/1379580

Välimistest detailidest vajab vahetust esimene vasak udukas, tagumise parem tuleklaas (mõlemad mõradega). Sisu tundus puhas ja kulumata (juhiistmel mingi vedru vms. imelikult väljas - juhiistmel istudes ei sega aga peaks üle vaatama)

VIN kood: WFOGXXGBBG7L01613

Info-Autost tehtud päring:
Viimane ls 237702, dets 2009!
PeeterRebane
08:00 09.10.2013
mikkpoiss
09:15 09.10.2013
http://www.auto24.ee/used/1545968

eelmise omaniku käes 2013.a alguses oli läbisõit 388 800 km
ostuhuviline
10:58 09.10.2013
Maksuametil on vihjetelefon (800 4444 (tasuta, 24h)) ja e-post ([email protected]). Igasugused vihjed sinna on teretulnud. Saab turgu petistest puhtamaks. Kusjuures huvitav tähelepanek on veel see, et kui auto kuulutuses on "vahetuse võimalus" on tegu 99% tõenäosusega petukaubaga.


Ruotsikunn
11:46 09.10.2013
eelmisele, nii haiget juttu ei maksa suust välja aeda, mille poolest näiteks see on petukaup?
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1301501
või see ? http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1381442
kassu444
20:00 09.10.2013
Mida saab maksuamet teha kerimise suhtes? Eriti debiilne soovitus.
Re: Hoiatus! Läbisõit 100% ker
20:47 09.10.2013
Odomeetri näidu muutmine on Eesti seadusandluse järgi 100% legaalne nii teenusepakkuja kui ka kliendi jaoks.
parm...
21:21 22.10.2013
http://www.auto24.ee/used/1322112

umbes 400000 läbisõit, Rootsi takso!
Odomeetripolitsei
22:50 23.10.2013
http://www.auto24.ee/used/1578634

Selle auto õige läbisõit on 540 000. Auto ei ole pärit Põhja-Soomest vaid hoopis Helsingi lähistelt.
Peeter121
09:09 24.10.2013
Nojah
10:35 24.10.2013
Odomeetrinäidu muutmine ei ole keelatud, kuid teadlikult võltsida hooldusraamatut ja väita, et odomeetri näit ongi läbisõit, on ostja petmine ja see on keelatud.
Ain12332
16:28 05.11.2013
http://www.auto24.ee/used/1602778

Opel Zafira SPORTIVE 1.7 CDTi 92kW 124 000 km

Tegelik läbisõit: 18.07.2013 138 058 KM

Ain12332
16:28 05.11.2013
Siit loo moraal, kui petad, siis peta nii, et jäljed ei jääks maha
Tom81
16:34 05.11.2013
Sealt ennemgi petta saanud inimesed
.poleuutmidagi
16:42 05.11.2013
Ükskord helistasin sinna salongi, just oli tehtud pildid ja üles pandud üks auto, aga polnud läbisõitu, küsisin siis tel. teel ,et palju on? töömees ütles,et boss tuleb homme ja siis selgub palju on :D
Kallur123
16:54 05.11.2013
Vaadates kõiki autosid seal Viljandis, siis kõikide autode müüja on eraisik.

HALLO maksuamet kus on teie silmad???????
Mitte
17:39 05.11.2013
ei saa, mis mõte on 138 pealt kerida 124 peale? Oleks ees paar-kolmsada tuhat, aga ni 15 kilo alla keerata, ei leia pointi. Vaevalt sellest auto väärtus oluliselt tõuseb, võimalik, et kulibinile tuleb rohkem maksta kui sellest kerimisest hinnavõitu saab
Zaafiraaa
18:05 05.11.2013
No kui selline seis oli juulis, siis kujutan ette, et kohustuslik 150t km hooldus tulemas. Seda vist üritataksegi kaugemale "joonistada"
urmo323
14:53 06.11.2013
http://www.auto24.ee/used/1581773
JTHBB262002008058 - viimane märge on 09.08.2011, 259800km.
whaaat...
15:07 06.11.2013
BORAT AUTO?????
no johhaidii noh, kui juba selline nimi oma poele panna siis kliendid võiks juba arvestada ka ostul tagajärgedega sealt :)
jälle viljandi
16:16 06.11.2013
Just sama mõte, panna firma nimeks Borat Auto!!!! Ja jälle viljandis, sealtkandi kerijatel on vist preaegu kuldsed päevad. Tööd tuleb uksest-aknast :)
.odavautoju..
17:56 06.11.2013
Nii
Auto on saksast...?
hind 8600?
mis hinnaga siis sealt osta sellist?
treiler toorelt 500, sebimine 300, , kasumit ka tahab 1000 ikka... ja 6800 ??
maksud ka siin maksma kuna autopood müüb, nalja teete ve?
Saksas pole autod odavamad kui eestis...kui just pole maha kantud või just oksjonil ei joppa aga seal ka järjekorrad taga...
Odavad inimesed ostavadki oma hinnaklassi odavamaid autosid.
u.man
09:43 12.11.2013
http://www.auto24.ee/used/1602870
414AUV viimane märge 02.10.2008 210000 TH läbisõidul 210165 km.
Opel Insignia
16:34 12.11.2013
http://www.auto24.ee/used/1601692

Opel Insignia 2.0 118kW

17.05.2013 ls: 149 740 KM

kkkkkkkkk
02:20 13.11.2013

http://www.auto24.ee/used/1581600


http://www.autokutse.org/failidekaust/ametikoolidettek.pdf



Enne
• Registreringsnummer:PYW405
• Fabrikat:VOLVO S + V70
• Färg:MBLÅ
• Fordonsår:2007
• Chassinummer:YV1SW694082686441
• Typgodkännandenummer:e4*2001/116*0040*
17
• Typgodkännandedatum:2007-04-10
• Senaste EU-regbevis del 1:2013-01-02
• Senaste EU-regbevis del 2:2011-03-02
• Handelsbeteckning:
• Upplysningar:
• Besiktningstermin: 2013-05-01 - 2013-09-30
• Senast godkända besiktning:2012-10-27
• Föreläggande:Nej
• Körförbud:Nej
• Vägmätarställning, km: 566028
Pärast
• Liik: sõiduauto
• Keretüüp: universaal
• Esmane reg: 09/2007
• Mootor: 2.4 D5 (120 kW)
• Kütus: diisel
• Odom. näit: 168 000 km
• Vedav sild: esivedu
• Käigukast: automaat
• Värvus: sinine met.
• VIN-kood: YV1SW694082686441
• Hind: 5900 EUR
92 314,94 EEK
KM 0%
(käibemaksu ei lisandu)
• Soodushind: 5290 EUR 82 770,51 EEK
KM
0% (käibemaksu ei lisandu)
bemar535
16:59 19.11.2013
kas te ostate läbisõitu või autot ma ei saa nüüd pihta ja kui sulle panna ette eestis lasknud 100000km või saksast toodud 250000km sõitnud auto siis sa ei tee neil vahet kuna eesti oma tundub tunduvalt kulunum
audi_a6_v6
17:40 19.11.2013
to: bemar535

Vaata seda viimast näidet ja mölise vähem! Läbisõit on ceteris paribus oluline.
RP
23:11 21.11.2013
Helistasin sellele Volvo V70 müüjale, sain ropult vene keeles sõimata kui küsisin, et kas südametunnistus piinama ei hakka kui 400 000 maha keritud vana taksot müüb.
Kas selliseid troppe kuidagi karistada ei saa. Hea et see info siin oli, muidu oleks mõnusalt aega raisanud, käi vaatamas, tee proovisõit, vii kontrolli, otsi järgmist autot.
Või peaks koha pakkuma diili, et kui läbisõit õige ja vigasid pole siis ostan auto ära, kui on kas keritud või vigadega maksad minu raisatud aja eest 500EUR.
ruotsikunn
05:54 22.11.2013
Viimasele, numbri jargi on auto juba pikalt siin registris, mida tema siis peab tegema kui ta naiteks sai juba sellisena? Ja kes selle raha eest loodab saada oige ajalooga autot on samasugune huiar nagu ebaausad muujad.
tik-tak
16:22 22.11.2013
http://www.auto24.ee/used/1624174

veel mõni nädal tagasi oli Tauf-Autos müügis ja odomeetrinäit siis 281000.
tohohtillae
17:17 22.11.2013
mulgid nii laisaks läinud et enam ei viici leedust ka si..a tuua.. :)
võtavad siit kokku saasta ja siluvad ära.
oj9u9u
18:02 22.11.2013
kuulutuses kirjas, et rihma vahetuseni veel 50.000km. Seega keriti selleks, et enne müüki rihmavahetusest pääseda. Heausksele ostjale võib see väike vallatus asjaolude kokkulangemisel nüüd natuke maksma minna.

tegelikult ikka väga tänuväärne teema siia tehtud. Keep It Going!
XXXXL
20:43 24.11.2013
eelmisele, mine maga kaineks ! Seal on ju selgelt kirjas - läbisõit miilides !
moris999
21:01 24.11.2013
eelmisele, kui sinu miil võrdub 2,2 km. siis mine ise magama!!!
moris999
21:15 24.11.2013
Saksa keeles Letzte Inspektion am 19.02.2013 mit 184.477 km tähendab VIIMANE KONTROLLOLI 19.02.2013. 184.477 KM. peal.
löps
18:41 03.12.2013
http://www.auto24.ee/used/1626230

ark andmetel oli läbisõit 18.11.2011 380436 km. küll on viimase 2 aastaga palju tagurdamist olnud
Markus Krost
11:58 11.12.2013
VW Passat CC 3.6 Highline - http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1629098

1,5 a tagasi oli läbisõit 195 tuh. Praegu eesti 85 tuh.
art86
23:16 14.12.2013
Järjekordne pettur: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1628482
Auto läbisõit märgitud 98000 km, kuid aprill 2013 oli juba 141 000 km.
Registreerimismärk 781BJL
Tehasetähis (VIN-kood) WDC1641281A515869
Mark MERCEDES-BENZ
Kaubanduslik nimetus ML 420 CDI 4MATIC

Muudetud 14.12.13 23:19

art86
23:29 14.12.2013
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1633619
12.09.2013 oli spidol 228632 km aga nüüd müües mõtles omanik ümardada 200 000 km,et ilusam number oleks. Milleks seda teha?
Registreerimismärk 628BKH
Tehasetähis (VIN-kood) WDD2210801A138780
Mark MERCEDES-BENZ
Kaubanduslik nimetus S 320 CDI 4MATIC
ventilaator_
10:46 15.12.2013
Diisel ja aastaarv... Siin polegi midagi tahta. Selle vanuse kohta on selline 2007 aasta masin ikka ülivähe sõitnud. Kõige hullem on turul olukord Mersu diislite 2.0/2.2 VAG 1.6 ja 1.9 ja 2.0 TDI-dega, pisikesed bemmi diislid jne... Nendega on olukord turul puhta hull. 2009 aasta masinad ja kontrollides olid kõik keritud.

Kui tahad 2007 aasta masinat, ehk ca:7 aastat vana ja vähesõitnud autot, osta suure mootoriga bensukas. Sellega ei jaksa lihtsalt palju sõita. Kui mõni esimese ringi omanik veel jaksab siis teise/kolmanda ringi omanik on vaesem ja isegi vanas eas võib leida 3,5 liitriseid bensukaid müstiliselt väikse originaal läbisõiduga. Aga proovi leida 1.9TDI-d! Neil on selleks ajaks juba enamusel 300+ tuhat turjal. Selliste ökoautode häda on see, et kui esimese ringi omanik kütab nii, et mootor ei jõua jahtuda siis ega teise/kolmanda ringi omanikule ka sellega suuri läbisõite teha üle jõu ei käi. Lihtsalt kui auto võtab niivõrd vähe 4-5 liitrit kütust on need suured läbisõidud ülikiired tulema.
leku
11:41 15.12.2013
Audi A6 797axc VIN: WAUZZZ4FX5N035295

Müügikuulutuses on läbisõiduks märgitud 194 000 km, mis peaks tegelikult olema ca 300 000 km. MNT päring andis järgneva vastuse:

Aeg

Ülevaatuse liik

Otsus

Järgmise ülevaatuse aeg

Odomeetri näit

12.10.2012 Korraline Tehniliselt korras 30.09.2014 288658
14.08.2010 Korraline Tehniliselt korras 30.09.2012 197103
08.11.2007 Korraline Tehniliselt korras 30.09.2009 127454
03.02.2006 Korraline Tehniliselt korras 30.09.2007
...
14:48 15.12.2013
http://www.auto24.ee/used/1633677
Kas tõesti unustati kerimata või on miljon tegelik läbisõit?
kpl
15:30 15.12.2013
ma näen küll,et pool miljonit.müts maha,et julgetakse nii müüa.
AndresKoppe
16:10 15.12.2013
Mul on 2007 diisel ja ls 50K, mina ainuke omanik. Hooldusraamat ka tühi.
Seisukorra järgi peaks vähemlat 150K kellal olema aga mul on nii savi olnud sellest saanist lihtsalt, hooldused olen ka üle lasknud.
hlm
20:25 15.12.2013
50K ongi ju hooldusvälp mõningatel disaldel juba tehase poolt ette antud. Seega sinu tühi hooldusraamat ei ole mingi näitaja.
Enda masuudipressil samuti 50K välp, aga ega ma sellest kinni pea. Vahetan õli hoopis nii iga 12-14k läbimisel.
Maanteeameti päring
08:01 16.12.2013
http://www.auto24.ee/used/1634064


Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
12.12.2013 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2014 221861
31.12.2012 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2013 202501
21.12.2011 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2012 265078
18.12.2010 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2011 254807
13.12.2008 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2010 230488
30.05.2006 Korraline Tehniliselt korras 31.12.2008 186000

Märkus: Ülevaatuse andmed on elektroonilisel kujul kättesaadavad alates 2005.aastast.
küsim.us
17:55 16.12.2013
Tahaks ka vaadata seda mnt lehel aga kahjuks ei leia õiget kohta, kas paluks oleks võimalik panna siia link, kus saaks seda ülevaatuse ajalugu auto kohta jälgida? ette tänades R
vas.tus
18:01 16.12.2013
aga sa otsi rahulikult ja leiad.
M00nakas
20:50 16.12.2013
http://195.80.106.137:9050/saap

Lähed mnt.ee leheküljele. Sealt "sõiduk". Seejärel vasakult "Nõuanded kasutatud sõiduki ostjale". Siis tekstist "kontrolli sõiduki tehnilisi andmeid ning toimingute ajalugu".
maaks
09:30 17.12.2013
Vaata http://ostatargalt.ee/ siis ei saa tünni kauba peale :-)
Minuarvates üks väga hea leht valmis tehtud - puhas kullafond!
carsell
23:13 17.12.2013
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1600189

200% keritud.eelnevat oli auto müügis läbisoiduga 340000, viimane ülevaatus 09 2012 näitas 288000
alambe
07:25 18.12.2013
Honda Civic 4d -06
JHMFD16406S204979

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1633600
sn. 177000

alla kuu tagasi müüs seda autot omanik ja sn. oli üle 215kkm, lisaks on viimane remont esinduses tehtud selle aasta novembris 215kkm peal ja sellest on jälg samuti maas. Omanik oli nõus auto müüma 5000 euroga

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1425099

sama kasutaja Carproff kõigil autodel on reg.nr ja VIN koodid varjatud.

http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?ac=1034
m00nakas
09:48 18.12.2013
Ehk peaks maksuametile vihje saatma? Tegemist ju siiski petmisega. Selles, et petetakse ka riiki olen ma ka üsna veendunud.
alambe
11:00 18.12.2013
vast suudab EMTA vajadusel ise selle teabe siit välja noppida.
ventilaator_
12:45 18.12.2013
Kui auto kirjelduses on "Osta ja sõida!" "Istu sisse ja sõida!" "Ilus puhas auto" jms skämmi siis peaks igal ajudega inimesel tuluke peal põlema hakkama, et tegu on vahendajaga kes oma kaupa ikka ilusamaks kiidab kui see reaalselt on.

Samuti peidetud VIN kood samas kui muud andmed on passist ilusasti sisestatud peaks olema koheselt selge, et sellisele autole pole mõtet energiat kulutada.
Maksimaal
14:20 18.12.2013
Korralikult keritakse ikka , lampi peale selle teema lugemist läksin et vaatan kas mõnel kuulutusel on VIN kood ja esimene kohe näkkas- keritud!

http://www.auto24.ee/used/1436898
BMW 530D 2002a.
098BCI
WBADL81010GX67933

Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
23.09.2013 Korraline Tehniliselt korras 31.10.2014 204921
20.04.2011 Korraline Tehniliselt korras 31.10.2013 346314
17.01.2009 Korraline Tehniliselt korras 30.04.2011 259015

Toimingud sõidukiga:
Kuupäev Toimingu nimetus
29.12.2011 Omaniku vahetus
01.12.2011 Omaniku vahetus
12.07.2011 Omaniku vahetus
13.07.2010 Omaniku vahetus
31.03.2010 Registriandmete muutus
30.03.2010 Omaniku vahetus
01.03.2010 Omaniku vahetus
25.02.2009 Registriandmete muutus
17.01.2009 Sõiduki registreerimine
17.01.2009 Registreerimis eelne akt

Nii tihti omanikku vahetanud sõidukit osta küll ei julgeks.

Kusjuures mul endal samasugune M-pakett juba 6 aastat saab varsti. Ostes oli ls 180 000 (kontrollitud) ja praegu on üle 400 000, ma usun, et ma lasen vabalt 600 tuh täis selle autoga kuna korralikult hooldatud ja remonditud masin käib päris kaua, M57on hea mootor (Y)
xaus
16:41 18.12.2013
http://www.auto24.ee/used/1635663

Kuulutuses on lisainfo: AVARIIVABA JA ORIGINAAL LÄBISÕIDUGA S4
Läbisõidumõõdiku näit: 301 000 km

Reg. number: 146ATV
VIN-kood: WAUZZZ4AZPN098215

Lihtne päring näitas:

Aeg Ülevaatuse liik Otsus Järgmise ülevaatuse aeg Odomeetri näit
30.08.2013 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2014 299900
05.09.2012 Korraline Tehniliselt korras 31.08.2013 411212

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte