Märksõnad: Maakond: Tegevusala:
Firma: Linn: Aadress:

Liiklusvahendid

E-Autopood, Road Car OÜ

+372 527 0104

Turba 2, Pärnu

eautopood@gmail.com

www.e-autopood.ee

Easy Leasing OÜ

+372 687 1234

Läänemaa

info@easyleasing.ee

www.easyleasing.ee

Ekera AS

Mercedes-Benz , Volvo , Daf , Scania veoautode ost ja müük.

+372 637 9372

Vana-Narva mnt. 7, Maardu

margus.lepp@neti.ee

http://www.ekera.ee

Elke Mustakivi

Sinu Toyota. Meie kirg

Elke sündis aastal 1990 – just siis alustasime Toyota hooldusega, olime üks esimestest autofirmadest Eestis. Kahe aasta pärast avasime ametliku ...

+372 602 5205

Tähesaju tee 33, Tallinn

Info.mustakivi@elke.ee

http://www.elke.ee

Elke Mustamäe

Sinu Toyota. Meie kirg

Elke sündis aastal 1990 – just siis alustasime Toyota hooldusega, olime üks esimestest autofirmadest Eestis. Kahe aasta pärast avasime ametliku ...

+372 650 5700

Mustamäe tee 22/ Forelli 2, Tallinn

mustamae@elke.ee

www.elke.ee

Elke Rakvere

Sinu Toyota. Meie kirg

Elke sündis aastal 1990 – just siis alustasime Toyota hooldusega, olime üks esimestest autofirmadest Eestis. Kahe aasta pärast avasime ametliku ...

+372 322 5531

Narva 25, Rakvere

rakvere@elke.ee

www.elke.ee

Elma Autoäri

+372 5836 0632

Malmi 2, Jõhvi

info@elmaauto.ee

Engeros Otepää

+372 506 2538

Sihva küla, Otepää vald, Valgamaa

info@engerosotepaa.ee

Estonian Motors

+372 5114 6867

Tartu

uksteist@hot.ee

Europe Auto OÜ

+372 660 7344

Sõpruse pst. 153, Tallinn

info@europeauto.ee

http://www.europeauto.ee

Expressauto OÜ

Kasutatud autode müük, komisjonimüük.

+372 5650 2565

Sakala 15, Pärnu

jaan@expressauto.ee

http://www.expressauto.ee

Felmark AS

Felmark Autorent alustas tegevust autorendi valdkonnas 1993 aastal. Algusaastatel oli teenuse pakkujaid vähe ja autodki olid vanemad. Juba paari aastaga saavutati üle 20 ...

+372 679 6717

Tatari 56, Tallinn

felmark@felmark.ee

http://www.felmark.ee

Folk Auto OÜ

+372 435 5340

Tallinna mnt. 45, Viljandi

info@folkauto.ee

www.folkauto.ee

Formixi OÜ Teguriauto

+372 730 2338

Teguri 45D, Tartu

teguriauto@teguriauto.ee

www.teguriauto.ee

Forstal

+372 503 9105

Rae vald,Vana-Aaviku, Harjumaa

andrus@forstal.ee