Veesõidukid

jeti mootor

rozbit
10:08 15.05.2008
kawasaki 750 ss 1996a mootor, kus ma sellist võiksin leida.
andrus5555
17:25 15.05.2008
Ebayst kindlasti. Mis mootoril viga siis? Kapremondi jaoks juppe saab ju paljudest motopoodidest tellida.
rozbit
10:07 16.05.2008
ma ise arvasin sama et see tuleb ebayst tellida,kuna jah kapremonti ei ole võimalik teha,sest mootorit polegi üldse.
tuss
10:33 16.05.2008
Pane honda mootor vahele!
teab asju
16:27 18.05.2008
Tuttav pani Jawa 350 vahele Yamaha Waverunner kerele, ostis selle kere odavalt kusagilt. Käisime siis proovimas nüüd ükspäev kui hea ilm oli.

Kujuures pärismõnusalt liigudab seda asja, tal Jawa mootor koos käigukastiga seal vahel, ning 4-jas käik sees põhjagaas oli näitas jetti spido kiiruseks mingi 180km/h.

Teemaalgatajale et vaata natuke ringi Soov.ee ja Kuldnebörs.ee otsi mõni korralik Jawa, või mõne muu imelooma mootor ja pane see koos käigukastiga vahele ja saab asja küll.

Jõudu!
praegu
22:50 08.06.2008
Võin müüa Kava 650cc mootori koos jetiga.
Jett ka Eesti registris. tel 5019118.
Jawa mootor ikka korda 3 nõrgem jeti mootorist ja jahutus ka õhuga.
ssxss
23:12 06.10.2008
Ei taha uut teemat ülesse võtta ja küsiks , mitme tunni tagant mootor hooldust vajab ja mitme tunni tagant tulek kap. rem. peale mõelda?
sl750
22:39 27.04.2009
Oleks siis küsimus et kas keegi oskaks mulle anda polarise maaletooja kodulehekülje,ma ei leiia endale mitte kusagilt polaris SL750 kolvi ja kolvirõngaid:S
olen tellinud
13:49 28.04.2009
olen enda vana polaris 750 kolvid ja rõngad tellinud ebayst seal mingi ca,70 usd tükk ja kui praegu tellida siis oleneb transpordist 5-30 päeava ja on sul see kolb kodus, siin vist tahtsid pea 2000 saada.
sl750
21:20 28.04.2009
Ma sain vastuse motobox-i poelt ja ütlesid et kolv ja rõngad 2000-eek,aga ebay-s on 700-eek,siis küsimus et palju maksab ebay kindlustuse tegemine?Kuna kui kolv ei peaks kohlale jõudma siis ei saa raha tagasi
sl750
22:00 29.04.2009
Väga hea et andsid selle kuna siis mul suurem lootus kätte saada see jupp,kuna on inimesi kellele saadad raha ära aga nad pakki saatma ei pane,aga tekkis uus küsimus:Pkas polaris sl750 kuidas tal see mootori õli süsteem käib?Ma sain täna mootori lahti ja vaatasin,et bensiini segamis baagist tuleb õli ka mootorisse,kas see tähendab siis seda et ma ei pea ise mingit õli mootorisse valama,et ta laseb ise õli mootorisse.
olen tellinud
10:47 30.04.2009
minu vanal jetil oli õlipump maha võetud ja segasin ainult bensiini sisse õli 1/40 ja mootorisse ei valanud, sest polnud kohta kust valada, minu teada 2 taktiline käib kuivalt aga ma võin ka eksida,sest yks remondi mees ytles et võid valada aga ei pea ja kui ma ta lahti võtsin määrisin laagrid tavotiga kokku.Ja sa peaksid endal kompressiooni ära mõõtma silindrites, hea on kui on 7-... barri juures silindris.Enne kui tellima hakkad siis küsi ta käest et kui palju transport maksab ja kui kaua eestisse tuleb,kas sobib nii 2 silindrilisele kui ka 3 silindrilisel mootorile ja nii edasi,siis endal parem kui mingeid üllatusi ei tule.Kas sul kolb lihtsalt hõre või läks katki või tekkis auk kui katki siis võid kepsu ka üle kontrollida,et kui see üles alla rohkem loksub kui teised siis vist vaja keps ka ära vahetada selle saab ka sama müüa käest.Edu
sl750
17:15 30.04.2009
Mul lendas üks kolv täiiesti puruks ja mul mootor laiiali puhastasin ära sellest jamast,aga ma mõtlen ise kah et pole vaja kuna sellel pole käike ja pole mingeid hammasrattaid sees,aga eks ma vaatan mis teha annab tänud selle info eest.
skuutrimees
20:27 06.06.2009
kas mõnel on polarise mootor laiali võetud varuosadeks 750 või 780? oleks kah mõnda juppi sealt vaja. [email protected]
rrkk
11:29 10.04.2010
Mis jutt?! JAWA 350 ei jaksa ju seda suurt keret tõugata ja iialgi ei sõida see 180km/h. OPEN klassi pillid sõidavad 144-160 km/h ja seal vahel 1,5l forsitud ja ülelaadimisega mootorid.
timmi75
09:37 12.04.2011
Otsin Arctic Cat Monte Carlo jettile mootorit 640cc või ostan soodsalt terve jetti.
renttartu
13:17 08.06.2011
sea doo 215 158kw mootor varuosadeks.väntvõll tuksis.kaan ,kolvid ok.
566 16 999
Martti.E
23:20 06.04.2012
Müün Kawasaki STX 1100. Üks kolb kinni sulanud. Tellida jupid ja vahetada välja. 1700 Euri.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte