Kuulutus ei ole aktiivne!

Fountaine Pajot Astrea 42

Liik: veesõiduk
Keretüüp: jaht/purjekas (katamaraan)
Mootor:
Läbisõidumõõdiku näit:
Värvus:
VIN-kood:
Hind:

Tehnilised näitajad

Kere

istekohti: 
pikkus:12580 mm
laius:7200 mm

Kütus

kütusepaak:470 l

Massid, mõõdud

tühimass:11500 kg
täismass: 
kandevõime: 

Muu informatsioon

Toodud riigist: Prantsusmaa
Sõiduki asukoht: Horvaatia

Luksusliku täisvarustuses uue katamaraani jagamisteenus Horvaatias. Vähem kui pooled ajad on alles!!! Ametlikud hinnad leiad linkme.ee lehelt. Väiksema raha eest luksuse lubamiseks on 1/24 osak ehk 1+1 nädalat /aastas Horvaatias alates 2021 kevadest uuel alusel Astrea 42. 4 kõigi mugavustega kajutit. Eraldi magamiskoht kipperile ja võimalus luua 2 kohaline voodi salongi. Kulud jagamisel jäävad üle kahe korra soodsamaks kui samaväärse rent. Jagamisel jääb katamaraani hind samaks, kuid teenused tulevad kallimad seoses kindlustuste ja teenustega, mis on sarnased rendikatamaraanidega. Sobib eraisikule kui ettevõttele. Ettevõte saab luua töötajate boonussüsteemi meie abil. Sobib ka sõprade vahel jagamiseks, kuna mahutab korraga mugavalt 8 inimest. Alus läheb 6 aasta pärast müüki ja peale müüki jagatakse saadud summa osanike vahel vastavalt. Müügi hind on 6 aasta pärast kuskil 50% uue hinnast.
Kodusadam: Marina Baotić (Horvaatia)
Rohkem infot ja vabad nädalad järgmiselt lingilt, http://linkme.ee/onthewater/new-astrea42-in-croatia-2021
Võta ühendust kui on huvi ja sooviksid ligipääsu täpsemale infole!!!
Ühe osaku hind on 19950 - 28500 EUR sõltuvalt nädalast (ei sisalda km). Kuni 2019 aasta lõpuni allahindlus 2%. Kõik osanikud sõlmivad lepingu LinkMe OÜga ja nõustuvad ühiste reeglitega. Täishind kohaletooduna Horvaatrias ja täisvarustuses 571 438.-EUR (ei sisalda käibemaksu).
LinkMe OÜ ostab katamaraani ja sõlmib vajalikud lepingud sadamaga ja teiste teenusepakkujatega.
Alus on välja valitud teiste sarnaste hulgast, et oleks piisavalt luksust ja vabadust. Olemas on eellepingud teenusepakkujatega ja sadama kai koha tarvis.
Helista või kirjuta kui soovid rohkem infot või täpsemate detailidega tutvuda (hinnad, leping)
Kui soov oleks kõigepealt proovida, siis kirjuta ja leiama vaba rendiaja juba olemasoleva aluse peale.
Info ja projektid - http://linkme.ee/onthewater

Müüja

Aivar Lindmets

Fountaine Pajot Astrea 42Fountaine Pajot Astrea 42Fountaine Pajot Astrea 42Fountaine Pajot Astrea 42Fountaine Pajot Astrea 42Fountaine Pajot Astrea 42Fountaine Pajot Astrea 42Fountaine Pajot Astrea 42Fountaine Pajot Astrea 42Fountaine Pajot Astrea 42Fountaine Pajot Astrea 42Fountaine Pajot Astrea 42